Żeliwny grill do grillowania

Żeliwny grill do grillowania

Przygotuj dzisiaj steki w stylu restauracji na grillu z niepowtarzalnym żeliwnym grillem!

Sprzedaż modelu-2015!

Modułowy żeliwny grill

 • Modułowy żeliwny grill

  przy zamówieniu 3 kraty

  Jaki jest sekret kraty GRIZZLY?

  Wymiary kraty (mm): 400х150х18

  Zalety GRIZZLY 2.0

  Usunęliśmy bariery uniemożliwiające czyszczenie

 • Specjalnie dla GRIZZLY 2.0 opracowaliśmy prefabrykowaną ramę do pieców o szerokości brojlera od 440 do 570 mm

 • Teraz możesz smażyć po obu stronach grilla GRIZZLY 2.0

  Wlać swój ruszt!

  Przygotuj nowe potrawy za pomocą GRILLA GRILLA

  Pytania i odpowiedzi

  Zestaw 2 krat GRIZZLY 2.0

  2 kratki + rama

  Zestaw 3 siatek GRIZZLY 2.0

  3 kratki + rama

  Bank beneficjenta: PJSC "Sbierbank", Moskwa

  BIC banku beneficjenta: 044525225

  Numer rachunku bankowego beneficjenta: 30101810400000000225

  Numer rachunku beneficjenta: 40802810538000016476

  IDN beneficjenta: 771505169484

  Odbiorca: ИП Петров Никита Михайлович

  ИП Петров Никита Михайлович Podstawowy numer rejestracyjny państwa członkowskiego: 315774600293664

  Oferta nie jest ofertą publiczną

  © 2015-2016 Nikita Pietrow

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Pełne lub częściowe kopiowanie materiałów witryny jest możliwe tylko za pisemną zgodą właściciela praw autorskich.

  Żeliwny grill do grillowania

  LMTE "LITTEH" produkuje i oferuje do kupienia grille żeliwne do grilla z dostawą w Moskwie i regionie. Asortyment reprezentowany jest przez modele "Hunter" (400х150х22 cm), "Senator" (390х200х18 cm), "Gourmet" (340х300х10 cm), wykonujemy również patelnie "Grill". Kraty z grilla wykonane z żeliwa mają kształt prostokątny, ich żebra znajdują się wzdłuż długości konstrukcji. Sami wytwarzamy produkty pod ścisłą kontrolą jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego, dlatego jesteśmy pewni niezawodności i trwałości. Produkty są tak mocne, że nie deformują się i nie wyginają się nawet po podgrzaniu.

  Asortyment grilli żeliwnych do grillowania

  Oprócz wyglądu, żeliwne kraty różnią się swoim przeznaczeniem: model "Hunter" nadaje się do przygotowywania steków mięsnych bez skórki; aby uzyskać pieczone mięso wybierz "Senator"; aby zrobić rybę w zalewie użyj patelni "Grill"; z wyjątkiem ryb i potraw mięsnych na grillu do grillowania, możesz przygotować warzywa i owoce - w tym przypadku potrzebujesz produktu "Gourmet".

  Jeśli zdecydujesz się kupić żeliwny grill na ruszt, nie zapominaj, że przed jego użyciem musisz spłonąć za pomocą oleju roślinnego. Aby to zrobić, należy go podgrzać na małym ogniu, równomiernie smarując olejem po obu stronach co 5-7 minut przez 1 godzinę. W przeciwnym razie żywność podczas gotowania zostanie przypalona i przyklejona. Dzięki wypaleniu na powierzchni grilla powstaje nieprzywierająca powłoka, która z biegiem lat poprawia się.

  Ciężka, solidna żeliwna patelnia Sadzh przeznaczona jest do gotowania dietetycznych potraw o minimalnej zawartości tłuszczu. Naczynia są okrągłe i mają grube ściany. Ze względu na to, że produkt jest wykonany z żeliwa, patelnia szybko, równomiernie ogrzewa się i zatrzymuje ciepło przez długi czas. Dodatkowo ta funkcja naczyń pozwala zastąpić oliwkę i masło kukurydzą, która jest bardziej wysokotemperaturowa. Podczas smażenia cienkich kawałków mięsa lub ryb, soczyste, aromatyczne danie przygotowywane jest w ciągu kilku minut.

  Jeśli wolisz przygotować przyzwoite i smaczne dania w tym samym czasie, zalecamy zakup żeliwnej patelni Saj, która wydała zamówienie na naszej stronie internetowej. Oferowane produkty są ekologicznie czyste i trwałe, więc są po prostu niezastąpione w kuchni.

  Żeliwna patelnia z prasą do kurczaka z tytoniu

  Fabryka LITTEH produkuje i oferuje do kupienia patelnie z żeliwa dla kur niosek z dostawą na terenie Moskwy i regionu. Produkt o okrągłym kształcie jest wyposażony w pokrywę z ciężką prasą śrubową, która mocno mocuje ptaka. To danie nadaje się do użycia z piekarnikiem, czego rezultatem jest soczysty i aromatyczny kurczak, pokryty pyszną, chrupiącą skórką.

  Oprócz przygotowywania narodowego gruzińskiego dania - kurczaka z tytoniu - żeliwna patelnia z prasą i śrubą nadaje się do smażenia steków mięsnych i rybnych, a także warzyw. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się ugotować na tym naczyniu (chrupiące grzanki na zupę lub kulinarne arcydzieło z okazji uroczystości), ty i twoja rodzina będziecie zadowoleni z rezultatu.

  • Moskwa, wieś P.Zaprudnya, rejon Taldomsky, ul. M. Lenina 1.
  • Moskwa, 16. Parkovaya, 26
  • 41 km. MKAD, rynek "Słowiański Świat", miejsce Z-5/1

  Jest to konieczne do normalnego funkcjonowania strony i analizy ruchu. Przeczytaj więcej.

  Ruszt do grilla

  Niemal każda osoba, która latem odpoczywa w domku letniskowym, a nawet wyjeżdża na wieś na kilka dni, nie przegapi okazji do gotowania warzyw lub mięsa w ogniu. I rzeczywiście, na wakacje w naturze bez wszystkich twoich ulubionych potraw, a grill na żeliwne zawsze pomoże w ich przygotowaniu.

  Ruszt do grilla

  Sezon letni jest zwykle otwierany w maju, ponieważ wiosna jest długo oczekiwanym okresem w roku nie tylko dla rolników ciężarówek, ale także dla tych, którzy nie mogą odmówić podróży do natury - pamiętają słynny "dzień majowy". Nadal nie ma silnego ciepła, smaki młodych pączkujących się liści w drzewach unoszą się w powietrzu, aw tej inspirującej atmosferze nie ma nic słodszego niż zapach tlących się węgli i przygotowywanych dla nich różnych przysmaków.

  Jednak, aby spełniać marzenia o lecie i wszystkim z nim związanym, stają się możliwe do zrealizowania, konieczne są różne adaptacje do przyrządzania kulinarnych przysmaków. Wszyscy wiedzą, że w przypadku tych procesów kupują lub budują piece grilla lub grilla, które nie mogą zastąpić urządzeń elektrycznych lub gazowych. Jedzenie gotowane na węglu drzewnym ma zupełnie inny smak i smak.

  Bez względu na to, który model był piecykiem lub piecem do grilla, zdecydowanie potrzebowałby rusztu, na którym leżałyby surowe warzywa, mięso lub ryby do smażenia. Wybór kratek żeliwnych jest wystarczająco szeroki. Dlaczego mają szczególne preferencje, w przeciwieństwie do na przykład wykonanych ze stali nierdzewnej?

  Najprostsza krata żeliwna

  Żeliwo jest stopem żelaza z węglem. Wykorzystuje się go nie tylko w przemyśle, ale również w sztuce, formując z niego różne figury dekoracyjne, elementy architektoniczne, ogrodzenia, kraty i tym podobne. Istnieją różne rodzaje żeliwa, a niektóre z nich nadają się nie tylko do odlewania, ale nawet do kucia. Materiał wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, które mogą osiągać tysiące stopni. Nawet pozytywne cechy produktów z tego materiału można uzyskać:

  • Żeliwne kratki do pieców nie wymagają dodatkowych powłok. Tak więc nawet teoretycznie nie może być żadnych niepożądanych reakcji oksydacyjnych.
  • Kraty do grilla wykonane z żeliwa wyróżniają się swoją trwałością, ponieważ nie przepalają się i są odporne na działanie wysokich temperatur i wpływów zewnętrznych. Przy produkcji żeliwa impregnowanego specjalnymi olejami roślinnymi są one dobrze kompatybilne z porowatą strukturą materiału. Zabieg ten pomaga produktom wytrzymać korozję w kontakcie z wodą lub wilgocią atmosferyczną.
  • Taka impregnacja materiału sprzyja jednorodnemu smażeniu produktów, zapobiegając ich spalaniu.
  • Masywność i grubość produktu zapewnia równomierne ogrzewanie całej powierzchni.
  • Kolejną fizyczną właściwością żeliwa jest brak deformacji nawet pod wpływem szczególnie wysokiej temperatury na nim. W przeciwieństwie do żeliwa, metalowe kratki mogą się wypaczać, a później tracić sztywność. Zaczynają się zapadać, kiedy na nich jest jedzenie.
  • Kraty wykonane z żeliwa są dostępne w różnych kształtach, dzięki czemu można je łatwo wybrać do dowolnego rodzaju gotowego grilla lub wbudowanego grilla.

  Produkowane są również inne opcje - kratka z gotową do tego paletą, również wykonana w całości z żeliwa. Aby określić wybór, należy wziąć pod uwagę różne rodzaje sieci i urządzeń, a to lepiej zrobić wcześniej, ponieważ nie każdy sklep może znaleźć wszystkie swoje odmiany.

  Wygodny zestaw mobilny

  Wygodny żeliwny grill do grillowania, który można zainstalować w dowolnym miejscu w ogrodzie, jest kompaktowy i ma ładny wygląd. Pod siatką jest wystarczająco dużo miejsca na niewielką ilość drewna opałowego, które zamieniając się w węgiel, będzie utrzymywać ciepło przez długi czas, ogrzewając ruszt. W dolnej części pieca znajdują się drzwi, które regulują przepływ tlenu. W razie potrzeby można go całkowicie zablokować.

  Krata + kocioł w wygodnej walizce

  Kolejny mobilny widok grilla z grillem, który ma dolną część, którą można w pełni wykorzystać jako melonik. Wygodną kratkę z uchwytem i okiem można położyć na ruszcie z kamienia. Na takim zaimprowizowanym palenisku można gotować mięso lub ryby, a w sąsiedztwie można rozpalić kolejny ogień i ugotować ucho lub owsiankę z mgłą w żeliwnym czajniku. Udany wariant dla tych, którzy nie mają letniego domku, ale podróżują do natury z rodziną, aby odpocząć lub łowić ryby. Producent dostarczył nawet specjalną torbę do zestawu. Zestaw nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie, siedząc w rogu bagażnika, więc nie można go nawet wyciągnąć i zawsze nosić przy sobie.

  Ten rodzaj mangalu, składający się z trzech poziomów, jest także mobilny i kompaktowy. Zapewnia otwór do wlotu powietrza i umieszczania węgli. Model zapewnia dwie siatki, a na obu można przygotować jedzenie. Niektóre produkty można rozkładać na ruszcie żeliwnym, podczas gdy inne, bardziej delikatne, na przykład, różne warzywa, które nie wymagają intensywnego ciepła i mają wystarczająco wysoką temperaturę pochodzącą z dolnego poziomu, aby się rozproszyć.

  Takie, jeśli trzeba, można umieścić w dowolnym miejscu

  Ten osobny grill kupuje się na gotowy grill grillowy, na przykład z cegły ("suche") lub z kamienia naturalnego. Produkt ma wystarczająco duży rozmiar, więc powierzchnia grilla pozwala na rozbudowę dużej liczby produktów. Tak więc, po jednej stronie, możesz umieścić mięso, aw innym warzywa, a jednocześnie dostać główne danie i udekorować go.

  Wygoda tej opcji polega również na tym, że nie musisz myśleć o tym, jak usunąć grill z grilla, wygodnych uchwytów, możesz podnieść wystarczająco ciężki produkt i nie bać się zranić rąk.

  Przy takiej adaptacji mięso można gotować nawet na balkonie

  Wersja balkonowa pieca-grilla jest schludna i elegancka. Na nim możesz smażyć szaszłyk na szaszłykach, kawałkach mięsa, rybach, warzywach. Pomimo zwartości w grillu znajduje się komora na węgiel drzewny, otwór do wydmuchiwania tlenu, dwa grille do smażenia i miejsce na szaszłyki. To urządzenie można łatwo zapakować i zabrać ze sobą do natury lub do daczy. Dla tych, którzy lubią to, co jest nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie atrakcyjne na zewnątrz, ten palnik jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  Kolejna wygodna i wielofunkcyjna opcja

  model osofunktsionalnaya, który nie wymaga budowania masywnego budynku, który odbywa się na miejscu. Wygodna opcja, która ma drewniane uchwyty i pozwala bezpiecznie usunąć ogień z górnej części mobilnego pieca. Do przewożenia pieca z miejsca na miejsce, te same uchwyty znajdują się również w dolnej części. Ponieważ górna część z rusztem może być usunięta, możesz włożyć ogień do ognia i ugotować na przykład pilawę. Żeliwna kratka ma dostatecznie małą kratkę, która pozwala na włożenie na nią małych kawałków surowej żywności. Jest również wygodne, że struktura ma nogi i będzie stabilnie opierać się nawet na powierzchni ziemi.

  Wideo - fabryczne piece grillowe z rusztem żeliwnym

  Aby wybrać odpowiedni model kraty żeliwnej, spróbuj przemyśleć wszystkie punkty, w których może ci się przydać. Po przejrzeniu proponowanych opcji możliwe jest, że wielu z nich zrezygnuje z masywnych budynków pieców i będzie mogło zrezygnować z gotowych pieców. Będą mniej kłopotliwe, ponieważ można je zainstalować w dowolnym dogodnym dla ciebie miejscu.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  22 − = 14