Zdjęcie paciorków

Zdjęcie paciorków

Rzemiosła z koralików własnymi rękami: kwiaty, schematy dla początkujących, zdjęcia

Patrząc w przyszłość, warto zauważyć, że rzemiosło koralików jest dość proste do wykonania, ale wymaga precyzji i koncentracji, ponieważ praca ma dość mały materiał.

Dla początkujących proponujemy opanowanie techniki tkania kwiatów. Zawsze mogą się przydać oddzielnie. Na przykład, aby udekorować wszelkie przedmioty i akcesoria: torby, ramki na zdjęcia, szkatułki, naszyjniki, broszki i tak dalej. Możesz zbierać od nich bukiet lub tworzyć niesamowite rośliny w doniczkach, które wyglądają jak prawdziwe. Takie ręcznie robione przedmioty powinny ozdobić wnętrze lub dać znajomym jako pamiątkę.

Jasne kwiaty z koralików

Mogą to być urocze fiołki, wspaniałe orchidee i róże, a nawet zaskakujące kwiatostany hiacyntów. Po opanowaniu kilku sztuczek i esencji tkania, można fantazjować i tworzyć zachwycające kompozycje z tak niesamowitego materiału jak koraliki.

Wskazówki dla początkujących czarodziei

Ci, którzy postanowili opanować umiejętność tkania z koralików i własnoręcznie tworzyć proste, ręcznie wykonane artykuły, kwiaty, następnie w artykule podano schematy i opisy całego procesu, ale przed rozpoczęciem procesu należy odpowiednio przygotować i dobrać materiał.

Narzędzia do tkania koralików

Najpierw wybierz dobry koralik. Aby rozpocząć opanowanie tego rodzaju robótek, wielu uzna, że ​​wystarczy kupić tanie chińskie koraliki. Ale to jest złudzenie. Weź tylko dobre koraliki. Oni sami proszą o pracę i inspirują proces twórczy. Każda praca wykonana z dobrego materiału będzie wyglądać przyzwoicie.

Teraz porozmawiajmy o drucie, jest to bardzo ważny element pracy koralików. To jest gwintowane koraliki i mocowanie ich w produkcie. Drut przyjmij średnią grubość. Cienki nie będzie utrzymywał poprawnie zamierzonego kształtu detali, ale ten gruby rozproszy się i zakłóci harmonię stworzonego cudu.

Delikatna lilia z koralików

Aby pracować nad stworzeniem jednostki, musisz użyć schematu. Dla każdego rodzaju kwiatów ma swoją. Po połączeniu kilku elementów należy je połączyć. Okazuje się, że to piękne i całe rzemiosło.

Przed pracą trzeba wszystko przygotować. Nie zaniedbuj tego etapu przygotowawczego. Jest to bardzo ważne dla właściwej organizacji procesu twórczego.

Kwiaty z koralików

Co należy zrobić i jak zorganizować miejsce przed pracą?

 1. Rozłóż lekką, antypoślizgową tkaninę na roboczej, równej powierzchni.
 2. Wybierz tylko te perełki i kolory, które będą potrzebne do tej konkretnej pracy, rozłóż je w stosy, w kolorze na płaskiej, miękkiej powierzchni, tak aby kulki nie toczyły się ani nie ślizgały.
 3. Przygotuj małe kawałki żyłki (jeśli planujesz zrobić kwiaty z linii) i drut. Muszą być cięte ostrymi nożyczkami.
 4. Przygotuj zrozumiały schemat, który należy opracować z wyprzedzeniem i zanotuj wszystkie kolory tego lub tego elementu.

Kiedy wszystko to zrobi, odważnie rozpocznij kreatywność. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy schematów i procesu obróbki kwiatów z koralików, etapami.

Krok po kroku tkanie zdjęcia

Teraz przyjrzyjmy się krok po kroku, tworzeniu ręcznie robionych artykułów z koralików, schematom kolorów dla początkujących i szczegółowym zdjęciom procesu pracy nad nimi.

Proponujemy zrobić niesamowite dzieło sztuki - garnek róż. W tym celu omówimy szczegółowo, w jaki sposób utkać kwiat róży. I już po zrobieniu kilku takich pąków i liści nie będzie ci trudno zebrać je w krzakach i zapiąć w ozdobnym garnku. Teraz o wszystkim w szczegółach.

Tkanie planów z koralików

Do pracy musimy przygotować paciorki w dwóch kolorach. Aby uzyskać pączek, weź różowy lub czerwony, możesz żółty, dowolny według uznania. Dla łodyg i liści - zielony.

Wariant tkania róż z koralików

Teraz postępuj zgodnie ze schematem na zdjęciu i rób wszystko porządnie, powoli. Nie naciągaj zbyt mocno koralików na drut i nie rób przerw.

 1. Najpierw trzeba uformować 3 pętle z nawleczonymi koralikami koloru wybranego dla zarodka. Na każdym oczku znajduje się 9 koralików.
 2. Teraz dodaj jeszcze kilka koralików i włóż krawędź drutu do środkowej kulki, przeciągnij ją.
 3. Teraz przepuśćmy drut przez zewnętrzną pętlę i 7 koralików, przymocuj pokrywkę na dole.
 4. Mamy 5 płatków, są one połączone i skręcone w pączek, który jest w środku.
 5. Teraz splot liści z zielonych paciorków, jak pokazano na zdjęciu. To jest francuska technika tkania. Naprawiamy liście do pączka od dołu. Naprawiamy za pomocą drutu.

Mistrzowska klasa tkania róż

Oto nasz pierwszy bud gotowy. Zrób kilka takich pąków i dużych zielonych liści, aby ułożyć kompozycję. Zbierz wszystkie gałęzie róż w jednej kompozycji i umieść je w dekoracyjnym małym garnku, mocując wewnątrz na gipsu lub piance.

A teraz proponujemy zrobić rumianek z koralików:

 1. Weź białe i żółte perełki, a także drut.
 2. Nie przecinaj drutu z młotka, na nim nakładaj białe paciorki. Koraliki muszą być tak typowane, aby uzyskać długość 40 cm z wpisanymi koralikami.
 3. Teraz tworzymy oczka płatków stokrotki. Długość każdego oczka wynosi około 2 cm, a brzeg drutu za pomocą koralików i skręcenie drutu, tworząc pętlę. Wykonujemy 9 pętli.
 4. Teraz jest kolejka żółtego środka. Weź żółty drut 10 cm i żółte koraliki. Umieść 10 kawałków na drucie i uformuj pętlę, następnie na drugim końcu wpisz 5 kolejnych koralików i wkręć je w pętlę, dokręć drut.
 5. Teraz zbieramy kwiat. Włóż drut z żółtym środkiem do białych pętli i przekręć drut na dole kwiatu.
 6. W przypadku rumianku można zrobić proste liście i przywiązać je do łodygi
 7. Łodygę rumianku można owinąć zielonymi taśmami za pomocą taśmy lub zielonej taśmy.
 8. Zrób kilka takich chamomiles i włóż do wazonu.

Schemat tkania rumianku

Fiolet: tkanie kwiatów i zielonych płatków

A teraz, spróbujmy zrobić kwiat fiołków. Z koralików okazuje się magicznym pięknem. Do pracy, musimy przygotować drut i koraliki w kolorze liliowym na płatki kwiatu, żółty na środku, zielony na liście.

 1. Najpierw robimy kwiat. Dla wygody w pracy, wybieraj od razu dużo perełek na drucie, bez odcinania jego końca od kosza, pracuj już z koralikami, które znajdują się na drucie.
 2. Pierwszy płatek tworzy się w następujący sposób: weź 6 kulek, wykonaj pętlę, a następnie wokół pętli kolejną pętlę dookoła. To jest jeden płatek.
 3. Pociągnij koraliki dość mocno razem.
 4. Zrób kilka takich płatków dla jednego fiołka (5-7 płatków), po prostu tworząc i skręcając razem pętle.
 5. Po środku, wybierz 8 żółtych koralików na drucie i wykonaj pętlę. Podobnie, zrób drugą pętlę. Skręć je między siebie i wbij w kwiat fiołków. Zegnij drut poniżej.
 6. Szypułkę można owinąć zielonymi taśmami taśmą lub zieloną taśmą.

Schemat wyplatania rumianku z koralików

Możesz zrobić takie kwiaty dla jednej kompozycji. Możesz niezależnie zmieniać wielkość kwiatów, zwiększać lub zmniejszać liczbę paciorków w płatkach i liczbę samych płatków. W przypadku midletu można również użyć mniej lub więcej perełek.

Dodać zielone płatki do fioletu i umieścić je w bukiecie, który można umieścić w doniczce. W tym bukiecie może być kilka dużych i kilku małych kwiatów. Ułóż kompozycję wokół liści. Więc fiołki będą jak prawdziwe.

Kolejny wariant tkania fiołków z koralików

Następne są jeszcze kilka zdjęć paciorków własnymi rękami i schemat dla początkujących do tkania kwiatów.

Fiołki wykonane z koralików

Aby lepiej i lepiej zrozumieć proces tkania lub robienia kwiatów paciorkami własnymi rękami, spójrz na wideo dla początkujących, gdzie schematy i praca są opisane szczegółowo.

Rzemiosło dla początkujących: najlepsze lekcje mistrzowskie ze zdjęciem

Rzemiosło na koraliki dla początkujących może być bardzo różnorodny, ponieważ dzięki tej technice możesz w pełni wyrazić wszystkie swoje kreatywne impulsy i fantazje. Proste rękodzieło wykonane z koralików można zrobić w przeddzień wakacji, ale można po prostu wyrazić dobry nastrój za pomocą beadingu.

Beadwork - kwiaty dla początkujących

Doskonałą prezentacją podczas wiosennych wakacji będą łagodne przebiśniegi, których produkcja nie spowoduje żadnych specjalnych pytań nawet dla początkujących. Przede wszystkim musisz podać szczegóły kwiatu.

Tak więc, do tkania płatków trzeba użyć drutu o średnicy 0,3 mm, a jakość osi na płatkach to "silver9raquo; o średnicy 0,4 mm. Dla początkujących zaleca się użycie spinnera - specjalnego urządzenia, które ułatwia proces wybierania koralików na drucie. Wybierz na białej kulce 8 osi, wykonaj 3 pary łuków. Aby zbudować pojedynczą przebiśnieg, musisz przygotować 3 płatki.

Rzemiosło na koraliki dla początkujących

W przededniu świąt noworocznych można zrobić ładne rękodzieło z koralików - sylwestrowe dzwony.

Pierwszym krokiem jest wykonanie gałązek dekoracyjnych - w tym celu wyciąć mały kawałek drutu, a następnie przeciągnąć 12 kawałków perełek o różnych odcieniach zieleni. Następnie weź inną rzecz i przewlecz oba końce drutu, a następnie dokręć. Następnie dodaj jeszcze 13 rzeczy i umieść go na trzynastej kulce. W ten sam sposób postępuj z drugim końcem drutu. W rezultacie masz górę gałęzi, która składa się z trzech liści. Na każdym końcu drutu dodaj 3 paciorki, następnie weź drugi i nawlecz na dwie strony liny.

Na dzwonek trzeba odciąć kawałek drutu, który powinien być dłuższy niż na liść, tutaj najlepiej jest wziąć go z marginesem. Ciąg 12 czerwonych koralików i nituj je w tym samym kawałku. Nie dokręcaj zbyt mocno, aby pierścień się nie obrócił. Zbierz 10 dodatkowych szt. I wkręć je w nie. W trzecim rzędzie dodaj jeszcze 8 kawałków i wątek. W 4. i 5. rzędzie - 8 sztuk, w 6 - 6 sztuk, w 7. - 4 szt., W 8. rzędzie - 2 szt. Jeśli masz wystarczająco dużo osnowy, możesz użyć jej również do wykonania drugiej połowy dzwonu. Prace powinny rozpocząć się od 2 części, a zakończyć na 12. Jeśli nie masz reszty, nie martw się - odetnij kolejny kawałek i zacznij od samego początku. Po zakończeniu produkcji połówek będą one szyte - w tym celu rozciągnij druty po bokach i mocno je dokręć.

Aby zmontować całą noworoczną kompozycję, należy złożyć wszystkie gałązki i mocno je skręcić, musisz dołączyć łuk i dzwonek w ten sam sposób na górze. Tak więc klasa mistrzowska z koralików jest skończona - masz cudowne, świąteczne "mastering9raquo;

Rzemiosło dla początkujących

Przez jasne święta wielkanocne, wraz z dziećmi, można zapakować jaja wielkanocne. Ta opcja jest dość prosta, więc nawet nie potrzebujesz rzemiosło do koralików dla początkujących wideo.

Prace powinny być podzielone na 3 sektory, ponieważ na termosie, który będzie również ozdabiał jaja, przedstawiono 3 ikony. Rozpocznij tkactwo jest konieczne od spodu jajka - z kolei musisz wybrać 9 kulek i tę samą liczbę koralików, zapętlając. Wyjdź z czerwonej kulki i wpisz pomarańczowy koralik (2 sztuki), czerwony koralik, 2 pomarańczowe koraliki, przejdź do następnej czerwonej kulki. Podobnie, zbieraj 9 promieni.

Powinieneś zacząć od czerwonej kulki i wybrać 3 pomarańczowe koraliki - czerwone koraliko-3 pomarańczowe koraliki. Przejdź do 6 pierścienia i kontynuuj w kółko. Powstałe koronki obniżają spód jajka. Zrób kolejny dokładnie taki sam okrąg, po prostu podnieś go do przeciwległego końca jądra.

Podczas produkcji diy od obwodów perełkowych dla początkujących Możesz go również użyć, znacznie ułatwi to pracę.

Rzemiosło na koraliki dla początkujących - drewno

Należy od razu zauważyć, że początkujący nie mogą najpierw poddać się złożonej "mastery9raquo; w postaci drzew, dlatego lepiej go używać diy od koralików po drzewa dla początkujących. Oferujemy bardzo ciekawe "homemade9raquo ;, które zadowoli dzieci - drzewo Nowego Roku.

Najpierw musisz narysować sylwetkę choinki na papierze, wyciąć i przenieść szablon do kartonu. Na tekturowym szablonie już wycięte dwie filcowe części (zielony filc z pewnością musi być ciasny), nie zapomnij o przyssawkach o grubości 0,3 mm. Obie części skleja się razem z gorącym klejem, umieszczając wewnątrz kartonowy wzór. Wpisz na nitce zielony koralik i udekoruj wycięty filcem, przyklejając go wzdłuż konturu.

Następnym etapem jest pokrycie całej powierzchni choinki koralikami. Do tego "face9raquo; konieczne jest natłuszczenie polimerowym przezroczystym klejem (do tego celu użyć sztyftu). W jednej warstwie wlej zielone kulki do pojemnika i delikatnie połóż tam sklejoną powierzchnię. W razie potrzeby skoryguj zielony materiał kijem lub palcami. Podczas gdy klej nie jest suchy, możesz również przymocować kilka dużych złotych koralików.

Jeśli chcesz, to taki przedmiot można zamienić w magnes, trzeba przykleić tabliczkę magnetyczną z tyłu choinki. Oczywiście interesuje cię, że magnes trwa tak długo, jak to możliwe, dlatego konieczne jest otworzenie cienkiej warstwy lakieru akrylowego lakierem akrylowym. Teraz można stwierdzić, że ani jedna "igła" 9raquo; Nie spadaj z choinki!

Beadwork dla początkujących z schematami

Jeśli nie wiesz jak zrobić wiązek koralików i zrobić piękną dekorację już chcą za wszelką cenę skorzystać z naszej klasy mistrzowskiej na podejmowania bardzo priklekatelnyh kolczyki szczotki.

Wlać 3 zroszony stos - biały, niebieski i turkusowy (powinien być większy niż pozostałe). Na każdym pędzlem należy pozostawić 30 pasm koralik, a oni muszą zrobić w 3 krokach do wątku jest zbyt długi, aby nie mylić. Więc wybierz 7 cm, a następnie idź z powrotem igłą, ostatnią kulką bez wpływu. Gdy przędza jest całkowicie gotowy, będzie to konieczne, ze sworznia z pierścieniem i przechodzi przez nią do drugiej. Ponownie wpisz zroszony napis. W ten sposób tarcza 30 jest niskie, a pozostałe ogony między krawata, kołek dokładnie podmotayte i przeciw klejem „chwila Kristall9raquo;.

Teraz musisz założyć czapkę na wierzch, jeśli chcesz, możesz nadrobić wzór koralikiem, ale bez tego możesz się obejść. Skręć pętlę za pomocą szczypiec i szczypiec. Delikatnie pociągnij koniec zawiasu na bok i nawlecz nitkę, a następnie przywróć oczko do pierwotnej pozycji. To wszystko - łatwo i po prostu osobiście wykonaliście kolczyki-pędzle, bardzo modne i stylowe akcesoria.

Jak widać, artykuły dla majsterkowiczów dla początkujących będzie bardzo przydatna dla początkujących, trzeba także korzystać krok po kroku i klas mistrzowskich, ilustrowane zdjęciami i filmami, a następnie na pewno dokładnie rozebrana w procesie wytwarzania konkretnego gadżety perełkowych. I, oczywiście, najważniejsze - jest to stała praktyka, jak Masters zaleca, aby nie dać się na możliwość awarii, wystarczy zdemontować nieudane rzemiosła i przy użyciu materiałów koralikami, aby utworzyć nową „masterilok9raquo;.

klikając na przyciski poniżej.

 • Frezowanie: kursy mistrzowskie dla dzieci na temat "Zima"
 • Lily of the Valley Bead: najlepsze lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Kwiaty z koralików. Gerbery. Mistrzowska klasa ze zdjęciami krok po kroku
 • Jesienne drzewo koralików. Mistrzowska klasa ze zdjęciem krok po kroku
 • Artykuły noworoczne z koralików
 • Rękodzieło z koralików. Dekorowanie luster w kolorach. Mistrzowska klasa ze zdjęciem
 • Proste rękodzieło wykonane z koralików
 • Frezowanie dla początkujących
 • Rękodzieło z koralików
 • Rękodzieło z koralików
 • Szkoła Montessori: podstawowe zasady uczenia się
 • Master-Class "Santa Claus Card" ze zdjęciami krok po kroku
 • Master-klasa "Kwitnąca kaktus" w technice quillingu ze zdjęciami krok po kroku

 • Pyszne ciasteczka "Rainbow": krok po kroku ze zdjęciem
 • Przydatne i edukacyjne zabawki dla chłopców w wieku 3 - 4 lat
 • Dziecięca aplikacja na temat zimy z bałwankiem. Lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem

z tej strony wymagany jest bezpośredni link.

Najlepsze rękodzieło z koralików dla początkujących

Jeśli masz wolny czas i odrobinę cierpliwości, beadwork cię zainteresuje. Dzięki temu materiałowi możesz tworzyć własne ręcznie wykonane rzemiosło: dekoracje, dekoracje, hafty, mozaiki, breloczki i wiele więcej. W tym artykule opowiemy o kilku wariantach ręcznie robionych artykułów wykonanych z koralików dla początkujących, dzieci i doświadczonych mistrzów. Zapoznajmy się teraz z naszymi wariantami rzemiosła i spróbuj je wykonać.

Brzoza z koralików własnymi rękami

Teraz zastanowimy się, jak zrobić brzozę, która następnie posłuży jako dekoracja Twojego wnętrza. Rozpocznijmy proces wykonywania rzemiosła własnymi rękami.

 • Cienki drut (0.3)
 • Drut o średniej grubości
 • Zielone koraliki (3 odcienie)
 • Koraliki żółte
 • Nożyczki
 • Klej
 • Biały papier krepowy
 • Folia
 • Filler
 • Pędzel
 • Farby
 • Dekoracyjny mech
 1. Musimy wymieszać całe kulki w jednym pojemniku.
 2. Odetnij kawałek drutu (około 60 cm) i z jednej strony wykonaj pętlę, obracając ją tak, aby kulki nie wypadły.
 3. Teraz przeciągnij koraliki na drut w chaotycznej kolejności. Opuszczamy drut w słoju z koralikami i ruchami przebijającymi sznurek.
 4. Długość nawleczonych koralików powinna wynosić około 15 cm.
 5. Następnie 7 kulek oddziela się od masy całkowitej i przeciąga do skrajnej części drutu. Wykonując ruch skręcający, zamknij te 7 elementów, obracając je ruchem obrotowym. Musisz zrobić około 5 zwojów.
 6. W podobny sposób robimy ze wszystkimi pozostałymi koralikami na drucie, zachowując odległość między pętlami około 1 cm. To będzie nasza gałązka. Potrzebujemy około 60 takich gałązek.
 7. Z tych wykrojów tworzymy wysokogatunkowe gałęzie drzewa, zbierając je na kawałkach i układając na różnym poziomie. Aby to zrobić, weź 3 gałązki i połącz je ze sobą, mocując je i nawijając na wspólny drut o nieco grubszej grubości.
 8. Rozetnij papier w paski o szerokości około 1,5 cm. Nawiń drut oddziału tak, aby wyglądał jak kora drzewa. Do utrwalenia użyj kleju.
 9. Podobnie jak wszystkie gałęzie.
 10. Zaczynamy tworzyć drzewo. Bierzemy drut grubszy, posłuży on za podstawę drzewa i złoży go na pół.
 11. Na druciku zaczynamy przymocowywać gałęzie drzewa, mocując gałązki ogonami. Robimy to ruchem skręcającym.
 12. Więc przywiązujemy wszystkie gałęzie do pnia.
 13. Zamknij wszystkie gałęzie folią.
 14. Rozsypujemy kit i umieszczamy go na podstawie dla naszego drzewa.
 15. Umieść pień drzewa w roztworze i wyrównaj masę. Aby naprawić drzewo, umieść pod nim dowolny obiekt.
 16. Teraz włóż zaprawę do fugowania na beczkę. Lepiej w dwóch warstwach, aby była grubsza.
 17. Gdy roztwór zostanie zamrożony, pomaluj go białą farbą. Czarna farba robi drobiny na pniu.
 18. Usuń folię i rozciągnij gałęzie naszego drzewa.
 19. Na podstawie drzewa przyklej mech, aby wyglądał jak ziemia, gdzie rośnie drzewo.

Wideo, jak zrobić brzozę z koralików własnymi rękami

Dla początkujących będzie ciekawy taki artykuł. Możesz to zrobić sam, ponieważ schemat jego montażu jest prosty. Spędzisz dobry wieczór po swojej ulubionej rozrywce. Spójrzmy na diagram z instrukcjami krok po kroku, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

 • Czerwone, żółte i zielone koraliki
 • Cienki drut
 • Nożyczki
 • Leska
 • Igła
 1. Ta jednostka jest niezbędna do rozpoczęcia splotu od dołu. Dodajemy 3 linie na linii, po czym zaczynamy tworzyć wiersze w następującej kolejności:
 2. 1 rząd - 9 sztuk.
 3. 2 rzędy - 12 szt.
 4. 3. rząd - 14 sztuk.
 5. 4 rzędy - 17 szt.
 6. 5 rzędów - 17 szt.
 7. 6 rzędów - 16 sztuk.
 8. 7 rzędów - 15 szt.
 9. 8 rzędów - 12 szt.
 10. 9 rzędów - 9 szt.
 11. Musimy zacząć od lewej do prawej.
 12. Końcówka ogona jabłka kończy się. Wykonuje go trzy koraliki.

Aby udekorować pokój na nowy rok może być girlanda z koralików i krążków. Dzięki takiemu kunsztowi poradzą sobie dzieci 4, 5, 6, 7 lat. Jest prosty w wykonaniu, ale wygląda bardzo nietypowo i elegancko. Ney może ozdobić zarówno pokój dziecięcy, jak i salon.

 1. Aby dokonać tego noworocznego rzemiosła, musisz wyciąć dysk na nawet małe kwadraty.
 2. Na żyłce najpierw szyje się kawałek dysku, a następnie 6 kulek o różnych kolorach, a następnie kawałek dysku.
 3. Trzeba powtórzyć to co najmniej 10 razy, aby zabawka choinkowa wyglądała przyzwoicie i pięknie. Na szczycie jednostki musisz wykonać pętlę. Piękna sztuczka z koralików dla początkujących.

Możesz ozdobić telefon komórkowy koralikiem wykonanym z koralików i koralików. Będzie to doskonała dekoracja, którą można również zaprezentować jako prezent dla przyjaciela lub matki. Bardzo łatwo jest stworzyć taki artykuł sam, po prostu przeczytaj instrukcję krok po kroku.

 • Koraliki w kolorze niebieskim ze srebra
 • Leska
 • Obrotowy z pętlą
 • Nożyczki
 1. Odetnij kawałek żyłki i złóż na pół.
 2. Ciąg 2 niebieskie paciorki po jednej stronie linii, a druga z boku nić te kulki po drugiej stronie.
 3. Następnie, po każdej stronie linii, nanieś 2 srebrne koraliki.
 4. Następnie musisz przeciąć dwie niebieskie nici, perforując je żyłką z obu stron.
 5. Powtarzaj wszystkie kroki, aż uzyskasz pożądaną długość jednostki.
 6. Teraz dokończmy go, układając 3 srebrne koraliki po każdej stronie linii.
 7. Na końcówce przedmiotu obrabianego zamocuj zaczep z oczkiem, aby można było przymocować zawieszenie do telefonu.
 8. W ten sam sposób można wykonać różne wisiorki, zmieniając kolory koralików i sposoby ich tkania.

W zimie takie rękodzieło może ozdobić okna lub choinkę. Może być wykonany w różnych kształtach lub rozmiarach, wszystko zależy od twojej wyobraźni. A teraz spójrzmy na diagram z instrukcją krok po kroku płatka śniegu, którą przygotowaliśmy dla Ciebie.

 1. Typ 4 przezroczysty i 1 niebieski koralik, następnie 2 przezroczysty i 1 niebieski.
 2. Teraz z powrotem od początku 15 cm, a koniec drutu przechodzi w przeciwnym kierunku przez ostatnie 3 koraliki (2 przezroczyste i 1 niebieskie). Więc robimy jeszcze dwa razy.
 3. Teraz wpisujemy 1 niebieski, 3 przezroczyste, 3 niebieskie, 3 przezroczyste. Teraz końcówka drutu jest trzymana w pierwszym niebieskim zgrubieniu, więc tworzy się okrąg.
 4. Powtórz krok 3, tylko drugi koniec drutu.
 5. Teraz przenosimy przewód z powrotem przez 4 przezroczyste.
 6. Wpisujemy: 1 niebieski, 3 przezroczyste i wróć.
 7. Powtórz krok 6.
 8. Na długim boku drutu ciągniemy 4 przezroczyste, 1 niebieskie, 3 przezroczyste, 1 niebieskie. Trzymaj jedną część ręcznie, a na drugą wpisz 6 białych.
 9. Przeciągnij drut przez ostatnią niebieską stopkę, aby utworzyć kolejne koło.
 10. Następnie wybierz 1 niebieski, 6 przezroczystych i wykonaj pierścień. Teraz jeszcze jeden pierścionek.
 11. Przeciągnij drut przez niebieski, 3 przezroczysty i następny niebieski.
 12. Wybierz 3 bardziej przezroczyste koraliki i przeciągnij drut przez pierwsze z dwóch ostatnich niebieskich kulek. Mamy jedną część płatka śniegu z dwoma gałęziami.
 13. Teraz powtórz te 5 części.
 14. Dokładnie przymocujemy wszystkie blanki wokół drutu, a otrzymamy sześcioramienny płatek śniegu.

Płatek śniegu klasy Master klasy głównej z koralików

Jeśli lubisz biżuterię, to chcę Cię zaprosić do wykonania pięknej broszki z koralikami w kształcie ważki. Zasada jego wdrożenia jest bardzo prosta, taki artykuł jest przeznaczony dla dzieci i początkujących.

 • Drut
 • Koraliki żółte i zielone
 • Duży zielony koralik - 2 szt
 • Przypnij
 1. Zbieramy zielony koralik, następnie kulkę i znowu koralik.
 2. Następnie ponownie przeciągnij zielony koralik i przepuść przez niego drugą stronę drutu. Teraz przenieś wszystko na środek.
 3. Wykonujemy łapy. Umieść zielony koralik na jednym końcu drutu i zamocuj go ruchem obrotowym. W ten sam sposób wykonujemy stopę po drugiej stronie.
 4. Aby utworzyć skrzydła na jednym końcu drutu, musimy nawlec żółte koraliki, na początku musimy je łączyć na przemian z 3 zielonymi.
 5. Przymocuj skrzydło, przekręcając 2 przewody.
 6. Zrób także drugie skrzydło.
 7. Musimy wykonać dolne skrzydła. Są one wykonane w taki sam sposób, jak górny, tylko mniejszy.
 8. W przypadku pnia, potrzebujemy zielonego perełki nawleczonego na oba przewody.
 9. Niższe nogi są wykonane w taki sam sposób jak górne nogi, tylko trochę dłużej.
 10. Weź pinezkę i wyprostuj ją.
 11. String 6 zielonych koralików na szpilce i nadaj mu ten sam kształt.
 12. Przełóż obie strony drutu przez wszystkie koraliki na szpilce.
 13. Następnie, na obu drutach, przeciągnij kolejne 7 kulek i zamknij ręcznie wykonany artykuł, po przejściu końca drutu ponownie przez ostatni koralik. Zrób to kilka razy.
 14. Broszka jest gotowa!

Wideo, jak zrobić broszkę własnymi rękami z koralików

Chcę ci zaoferować inną wersję dekoracji, ale w formie kulki. Są bardzo proste, ale wyglądają bardzo niecodziennie i pięknie, jak oparzenie pigtail. A teraz przyjrzymy się krok po kroku instrukcji, jak zrobić takie koraliki własnymi rękami, z opisem zdjęć i filmów.

 • Niebieskie koraliki
 • Leska
 • Klipsy do mocowania koralików
 • Pierścień złącza - 2 szt.
 • Karabińczyk do dekoracji
 1. Weź żyłkę o pożądanej długości i nitkę na koralikach, liczba koralików będzie się liczyła do woli.
 2. Po nawleczeniu koralików, przymocuj klips do koralików na linii, używając dodatkowego ściegu.
 3. Teraz trzymając jeden wolny koniec, rozpocznij sznurowanie koralików po drugiej stronie linii za zaciskiem.
 4. Z drugiej strony, w ten sam sposób, zamocuj zacisk.
 5. Odciąć nadmiar części linii.
 6. Musimy zrobić 3 takie kawałki.
 7. Z jednej strony ringlet łączy nasze puste miejsca razem.
 8. Od perełek kulki utnij gęsty warkocz, a z drugiego końca również przymocuj pierścień.
 9. Teraz dołącz karabinek i nasze koraliki są gotowe!

Wideo, jak zrobić pigtaili z koralików własnymi rękami

Każda kobieta kocha romans. Jeden z najbardziej romantycznych cudów świata uważany jest za wisterię. Piękno tego krzewu jest fascynujące i zachwycające. Kiedy zobaczysz tę roślinę, zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia. Uruchomienie go z koralików jest dość trudne, ale możesz. Trzeba tylko trochę cierpliwości, a rzemiosło sprawi każdemu przyjemność. Ten rzemyk z koralików można przekazać mamie, tacie, babci, dziewczynie lub chłopcu oraz na urodziny na nowy rok i tak dalej. Nikt nie pozostanie obojętny na tak oryginalny prezent. Przejdźmy więc bezpośrednio do wykonania jednostki.

 • Koraliki w różnych kolorach (zielony, fioletowy, jasnozielony, biały, liliowy)
 • Przezroczyste kulki są korzystnie tego samego rozmiaru
 • Drut o różnych średnicach (cienki i gruby)
 • Gips lub materiał zastępujący go
 • Waza lub garnek o małych rozmiarach
 • Do wystroju można użyć kamieni
 • Świeca galu
 • Maluj brązowo
 • Klej PFX
 • Pędzel

 1. Aby to zrobić, weź kawałek drutu o długości około 100 cm i włóż 5 koralików purpury. Rozłóż je na środku drutu i wygnij końce drutu, aby utworzyły pętlę z koralików.
 2. To będzie centrum twojego kwiatu.
 3. Najpierw naciągamy fioletowe kulki z 6 kulek, z 8 kulek i 9 kulek. W rezultacie powinieneś otrzymać 4 pętle.
 4. Teraz tworzymy dwie dodatkowe pętle, ale łączymy kolory koralików z takimi obrazami. W pierwszej pętli znajdują się 4 koraliki w kolorze różowym i 3 koraliki fioletowe na krawędziach. W drugiej pętli znajduje się 10 koralików w różowym kolorze, a 1 koralik jest purpurowy na brzegach. W rezultacie powinieneś otrzymać 6 pętli.
 5. Wykonujemy 7 pętli i nitkę na 14 różowych koralikach.
 6. Wykonujemy 8 pętli, w środku 5 perełek z przezroczystego koloru, a na 5 różowym kolorze sznurujemy wzdłuż krawędzi.
 7. Wykonujemy 9 pętli z 16 koralików o przezroczystym kolorze.
 8. Teraz musisz ostrożnie przekręcić przewód, aby podłączyć pętle. Dzielimy dziewięć pętli w podłodze i przekręcamy drut. Dostajemy kwiat wisterii. Musisz wykonać 60 takich blanków, teraz znając technologię, wiesz, jak szybko zrobić dużą liczbę kolorów.
 9. Jeśli blanki kwiatów wisterii są już gotowe, możesz zacząć tworzyć ulotki. Aby to zrobić, weź kawałek drutu o długości około 30 cm, a będziesz potrzebował koralików w kolorach zielonym i jasnozielonym. Pamiętaj, że musimy tkać tylko w odwrotny sposób.
 10. Pierwszy rząd - 1 koralik jasnozielonego koloru
 11. Drugi rząd - 2 kulki w kolorze jasnozielonym
 12. Z trzeciego rzędu sznurujemy tylko zielone koraliki
 13. Trzeci rząd - 3 zielone koraliki
 14. Czwarty rząd - 4 koraliki
 15. Piąty rząd - 5 kulek
 16. Szósty rząd - 6 kulek
 17. Siódmy rząd - 7 kulek
 18. Ósmy rząd - 8 kulek
 19. Pozostałe wiersze należy zmniejszyć w ustalonej kolejności. Pamiętaj, że koraliki są jasnozielone tylko na krawędziach. Takie półfabrykaty powinny wynosić 50 sztuk. Kiedy blanki kwiatów i liści twojej glicynii są gotowe, możesz rozpocząć montaż rośliny.
 20. Wszystkie wykonane blanki muszą być połączone w gałązki. Aby to zrobić, łączymy je w 10 kolorach i mocujemy wszystko do grubego drutu, który posłuży za podstawę dla naszych rzemiosł. Formacja powinna być wykonana w sposób praktyczny, aby wasza wisteria się nie rozpadła.

Wideo, jak zrobić wisterię z koralików własnymi rękami

Koraliki są dość powszechnym materiałem do robótek ręcznych, z których każdy wykonał przynajmniej raz w życiu rzemiosła własnymi rękami. Pokazaliśmy kilka wariantów takich rzemiosł, które można wykonywać bez specjalnych umiejętności w beadingu. Życzymy twórczego sukcesu!

© 2012-2018 Magazyn dla mężczyzn - World Mans

Mężczyzna Świat Mans Magazine przedstawia: artykuł o stylu prawdziwego mężczyzny, wiadomości sportowych, pomysłów na prezent dla wszystkich świąt, wybór gadżetów i urządzeń dla domu, wskazówek, jak odnieść sukces i bogata, przepisy kulinarne, od prostych do smakoszy potraw, aktualności samochodowego i motocyklowego świata i więcej . Zostań z nami, a będziesz świadomy wszystkiego, czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna! Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

82 − = 79