Zdjęcie herbaciarni

Zdjęcie herbaciarni

LiveInternetLiveInternet

 • wideo (5)
 • wnuczka (73)
 • przygotowujemy (47)
 • dworek (56)
 • warzywa (5)
 • dekupah (100)
 • materiały (1)
 • lekcje (22)
 • domy (15)
 • malowanie (36)
 • zdrowie (23)
 • gra (0)
 • pomysły (13)
 • narzędzie (4)
 • ogród (5)
 • Interesujące (12)
 • Włochy (1)
 • książki (12)
 • komputer (54)
 • szalona wełna (3)
 • morze, (6)
 • muzyka (19)
 • niezbadane (1)
 • pocztówki (2)
 • szalone dłonie (97)
 • przeróbki (11)
 • meble (4)
 • ogród (7)
 • tkactwo (31)
 • natura, historia, sztuka. (24)
 • podróż, przydatne porady (22)
 • bajka (1)
 • słowa (22)
 • Myśli (11)
 • fotografia (6)
 • kwiaty (29)
 • szycie (0)

-Szukaj w dzienniku

-Zainteresowania

-Społeczność

Herbaciarnia. Decoupage

Herbaciarnia. Decoupage

1. Zdrasi, drodzy mistrzowie i goście Kraju Mistrzów!

Nadszedł czas, aby pokazać mój pierwszy herbaciarnię, na wszelki wypadek, gdy zrobiłem zdjęcie krok po kroku.

2. Wszystko zaczęło się od tego, o którym tutaj wspomniałem

na wszelki wypadek, powtarzam: stworzyliśmy dom w 100% naszego stworzenia (ja i ​​moja żona), pił z płyty MDF, a ja zrobiłem montaż. uparcie sklejone, wybrukowane razem z małą parą goździków.

I oczywiście mój ukochany GRUDZIEŃ.

3. rozpoczęto pracę z dachu domu: nadmiarowy (półpasiec) wykonane kit (zdjęcie poniżej) -nanesla warstwę łopatki 3-4 mm, a następnie prozhimala otwory na palce w sposób rozłożony w czasie, od dołu na dach. pozostawić do wyschnięcia na jeden dzień, a następnie wybrzuszenie wygładzono papierem ściernym.

5. .. Gdy dach jest suchy, zagruntować element domu farbą akrylową (zdjęcie poniżej). sposób "chopka9quot; gąbka.

7. Dach pokryty akrylową farbą brązową (zdjęcie poniżej) + biały akryl (do gruntowania)

8. Farby akrylowe Deko Art - maluję ja w głównej mieszance z innymi, uzyskując odpowiedni kolor, mieszaninę, ponieważ. bez pomocy innych, nie pokrywają powierzchni bardzo dobrze, śnieżnobiałe pasy są widoczne, muszą być pokryte 2 warstwami. Na dach zrobiono brązową farbę.

9. Dalej nakładano farby na ceramikę (zawsze dają połysk z metalu lub porcelany). Kolorowo miedziany, ciemnobrązowy, zielonkawy i żółtawy. Czy różne manipulacje z tymi kolorami, aby osiągnąć efekt wielokolorowych płytek.

10. Ta wewnętrzna strona dachu jest przyklejona serwetką, a następnie odrobina farby zabarwiona czerwonawą farbą. (W tonie do głównej serwetki)

11. I to jest manipulacja z drukarką i papierem. (inskrypcje będą mi przydatne)

Dwie dolne warstwy serwetki (przynajmniej niektóre) wklejone na papier do kopiarki na krawędzi z klejem-ołówkiem. Wydrukuj słowa (herbata, przerwa na herbatę, czas na herbatę, ciemna herbata, zielona herbata it.d) (robię TEA HOUSE))))))))

dalsze kroki:

numer kroku 1 - wydruk został posypany autolinkem z balonchik, wysuszony i wyprasowany. Aby zbliżyć ton wydruków do tonu głównej serwetki (zdjęcie poniżej) przykryliśmy ją herbatą (liście herbaty).

Krok 2 - wysusz wydruk i wygładź go ponownie żelazkiem. Ostrożnie zdejmij górną warstwę (serwetkę) z papieru drukarki.

Krok numer 3 - jeśli to konieczne, wyprasuj ponownie, będziesz miał cienką serwetkę gotową do użycia (zdjęcie pokazuje moją rękę dla porównania)

12. Główna serwetka używana w pracy.

13. Następnie przyklej motywy serwetki i nadrukuj na kleju z pva rozcieńczonym wodą 1: 1 (motywy wyciągnięte ręką).

15. Wykonujemy ogólne tło w formie gąbki chopka (żółtawa farba akrylowa + biały akryl)

16. Teraz PASTEL - prowadzimy cienie między motywami do własnego badania. (tarcie palcem).

17 .. tak wygląda dom na tym etapie (z cieniami). Farby akrylowe w jaśniejszy sposób pomalowały litery i motywy serwetki.

18. Potem robimy spray (szczoteczka do zębów), w tym celu braliśmy brązową i ciemnobrązową farbę (akryl).

19. Widok jest bliżej. Żebra domu również pokryte były brązową farbą, w normie naturalnie konieczne byłoby użycie bitumu, ale go nie mam. jak denerwująco by to nie zabrzmiało (((

Myślę, że to także wariant. )))))))

20. To jest lakier akrylowy, który obejmuję wszystkie pośrednie etapy pracy. Możesz także użyć go jako ostatecznej okładki. (gdy jest zastosowany jako biały jak śnieg, gdy wyschnie staje się matowy)

21. Ten dom został zwolniony w wyniku mojej pracy.

Bardzo dziękuję wam, drodzy mistrzowie, że znaleźli czas na obserwowanie MC. Może trochę bolesne, ale nie z przyjemnością, zarówno dla siebie i dla tych, którzy są zabawne proces produkcyjny House)))) I będą zadowoleni z twoich porad, wskazówek, a jedynie opinie. Furorov i twórcza inspiracja dla wszystkich.

Decoupage z herbaciarni - klasa Master

+ Galeria herbaciarni

Przedstawiam waszej uwadze dwa herbaciarnie i chcę się z wami podzielić, małą klasą mistrzowską z dwustopniowym lakierem lakierniczym firmy "Creal9quot;.

Przede wszystkim potrzebujesz obrabianego przedmiotu. Mam dwie różne formy. Można je kupić w sklepach do robótek ręcznych lub zamówić online. Kto sam może stworzyć taki dom - robimy to sami, nie ma tu nic skomplikowanego.

Przede wszystkim pokrywamy domy od wewnątrz (nie ma potrzeby na zewnątrz, będą obrazy w całym samolocie) farbą akrylową, wybrałem kolor ciemnobrązowy.

Wydrukowano na drukarka atramentowa lubił tematy. Pokryłem je lakierem z balonchika.

O.S. - jaki rodzaj farby użyte przez autora, informacje zawarte w artykule, niestety nie, chociaż jest to bardzo ważny punkt, ale czytałem, że do tego celu są konwencjonalne lakier do włosów w sprayu lub lakier TSAPON - lakier jest konieczne do pokrycia obraz w kilku warstwach (8, -10 warstw) - aby wytrzymać każdą warstwę aż do całkowitego wyschnięcia - jeśli wykonasz 1-2 warstwy, to farba będzie płynąć z dalszym namaczaniem obrazu.

Potem zanurzyłem obrazy na 10-15 minut w misce z wodą. Następnie musisz rozcieńczyć papier. Korzystając z arkusza gumy, umieścić twarz w dół obrazu na arkuszu gumy i zacząć skręcać lekko warstw papieru w osadzie, i tak dalej, aż cienką warstwą błyszczących zdjęć.

A gdy tylko wydrukowane i rozcieńczone obrazy będą gotowe, należy je starannie osuszyć i starannie wyszlifować drobnym papierem ściernym. Jest to konieczne, aby stworzyć jednolitą grubość obrazu na całej jego płaszczyźnie.

Oczywiście powinieneś przygotować zdjęcia z góry.

Kiedy obrazek będzie gotowy, możesz go wkleić. Robimy to za pomocą kleju PVA.

Położyłem zdjęcia po obu stronach domu i na pokrywie.

Wysuszili to. Kąty dokowania są szlifowane drobnoziarnistym papierem ściernym. Bierzemy piankową gąbkę i lekko dotykamy końcówki domu tą samą ciemną akrylową farbą. To samo robimy z oknem i grotą dla saszetek.

Pokrywamy się dwustopniowym lakierem. Tym razem doświadczałem nowej pary dla siebie "Creall9 część;, i przyznaję, że byłem zachwycony jakością pęknięć crackela! Tak więc stosujemy płaską szczotkę - numer kroku 1, czekamy aż wyschnie, poczekałem dosłownie przez 10-15 minut, następnie na wierzch pierwszej warstwy lakieru stosujemy ruch prostopadły Krok # 2. I sucha suszarka do włosów, tuż przed naszymi oczami są niezbędne pęknięcia! Tak, chcę zauważyć, im cieńszy będziesz nakładał warstwy lakieru, tym bardziej zgrabne będą spękania.

Pocieramy pęknięcia złotem (farbą olejną). Za to wziąłem farbę - Classico nr 151 w kolorze złotym (Maimeri-Włochy). Doskonała farba, bogato jasna, z głębokim wyrazistym tonem. W trudno dostępnych miejscach możesz użyć małego pędzla (mam przyciętą szczotkę). Połóż na jednej powierzchni i natychmiast możesz usunąć resztki za pomocą kosmetycznej serwetki lub gąbki.

Tutaj pojawiły się u mnie takie pęknięcia. Wszystko, praca jest skończona. Czekamy 2 - 3 dni, aby pęknięcia wyschły, a następnie możemy bezpiecznie pokryć naszą herbaciarnię lakierem. Aby to zrobić, używam wspaniałego lakieru jachtowego, który po wyschnięciu tworzy równomierną błyszczącą powierzchnię. Zakrywam produkt nie w jednej warstwie, ale w dwóch lub trzech.

A tu jest sama herbaciarnia.

Autor: Elena Starovoitova (z komentarzami Olgi Sukhovej)

A tutaj są herbaciarnie. Zebrałem tę kolekcję z Internetu. Piękno jest niezwykłe! Zainspiruj się i ciesz się!

Dekupaż herbaciarni: 2 lekcje mistrzowskie

Herbaciarnia to miły dodatek, który sprawi, że kuchnia będzie przytulna i długo będzie wspominana przez gości. Wygląda jak mały dom, w którym są torby z herbatą.

Ten dom można kupić w sklepie i możesz zrobić to sam. Zwykle do tego celu stosuje się drewniany wykrój, który jest sprzedawany w sklepach do robótek ręcznych.

A najprostszym sposobem na dekorowanie herbaciarni jest decoupage.

Decoupage to technika dekoracyjna, w której obrazy na papierze są wklejane na drewniane lub inne powierzchnie.

Dekupaż herbaciarni, klasa mistrzowska, którą teraz demonstrujemy, można wyprodukować na dwa sposoby.

Proste decoupage z herbaciarni

Do pracy potrzebujemy:

 1. Drewniany przedmiot.
 2. Serwetka do decoupage lub decoupage z odpowiednim obrazem.
 3. Primer
 4. Farby akrylowe
 5. Klej PVA
 6. Lakier do decoupage

Bierzemy drewniany przedmiot.

Jeśli to konieczne, pracujemy z papierem ściernym, przykryć podkładem. Po wyschnięciu pokryć białą farbą akrylową.

Oddziel około 2/5 wysokości i uszczelnij taśmą z farbą. Górna część zostanie ponownie wybielona.

Uwaga: aby uderzenia były dokładniejsze, muszą być wykonane pionowo, wzdłuż całej długości dekorowanej powierzchni.

Po wyschnięciu blatu należy wkleić taśmę malarską po drugiej stronie i pomalować spód w ciemnym kolorze. Tutaj używana jest do tego umbra. Powyżej - mały złoty akryl, który następnie ściera świecę. Odbywa się to w celu uzyskania imitacji zużycia, co jest charakterystyczne dla starych rzeczy.

Teraz powinieneś pomalować dach domu w kolorze jego podstawy. Aby uzyskać naturalne odcienie, możesz wykonać następującą sekwencję: jedną warstwę farby, a następnie małą złotą farbę. Pocieramy złotem ze świecą i pokrywamy drugą warstwą farby.

Jeśli dodasz odrobinę umbra w kolorze białym, otrzymasz przyjemny odcień kremu. Zajmujemy górę domu. Na życzenie - można malować i wnętrze domu. Nie zapomnij pomalować dna!

Przechodzimy do bardzo decoupage z herbaciarni.

Wytnij (lub raczej - rozdarcie) z serwetki niezbędnych elementów, klej za pomocą kleju PVA. Pokrywamy lakierem cały dom.

Dom może być ozdobiony koronką lub wstążką i jest gotowy!

Wielkość decoupage z herbaciarni

Technika obszernego decoupage nazywana jest w inny sposób techniką ambientu.

"Ambiente" jest dosłownie tłumaczone jako "środowisko", ale w decoupage jest "postacią wystającą". Oznacza to, że jest to technika decoupage, w wyniku której obraz okazuje się objętościowy, z wystającymi elementami.

Aby zrobić herbaciarnię w technice wolumetrycznej decoupage, potrzebne są następujące materiały:

 1. Kęs drewna
 2. Tłoczona pasta akrylowa (cienka)
 3. Mastikhin to specjalny nóż. Zamiast tego możesz użyć płaskiego ostrza (na przykład z zestawu do manicure)
 4. Kolory akrylowe (tutaj kolory takie jak czerwony i żółty kadm, ultramaryna, umbra, spalony, tlenek chromu, czerwony angielski)
 5. Serwetka do decoupage lub mapy decoupage. W tej klasie mistrzowskiej mapa ryżu z elementami architektury
 6. Lakier do lakieru (lepiej matowy)
 7. Lakier akrylowy (również matowy)
 8. Żel trójwymiarowy
 9. Szablon do naśladowania półpasiec
 10. Klej (PVA lub decoupage).

Najpierw, jak zwykle, szlifujemy nasz przedmiot.

Z serwetki lub karty ryżowej wyrwij fragmenty, które będą używane w decoupage z herbaciarni. Odległość od krawędzi powinna wynosić około 1,5 cm.

Wklejamy detale architektoniczne domu i doniczki. Przyklejamy tylko środek, nie kleimy jeszcze krawędzi!

Za pomocą noża paletowego nakładamy pastę reliefową pod krawędzie. Dajemy mu pożądaną formę, a następnie kleimy krawędzie serwetki. W ten sposób uzyskuje się element wolumetryczny.

Wykonujemy na ścianach imitacje muru za pomocą pasty. Poszczególne cegły można narysować wykałaczką.

Na dachu nakładamy pastę na szablon. Okazuje się imitacją półpaśca.

Potem malujemy dom, a mianowicie ściany i mur. Winorośl i wąsy muszą być szczegółowo opisane w krzewach winnych.

Możesz pomalować dom i inne elementy, na przykład dodać latarnię i pęknięcia na ścianach (jakby pękł tynk).

Malujemy pokrywę płytki farbą "angielską czerwoną".

Dom jest prawie gotowy. Ostatnie poprawki: trochę zamonirovat umber dachu, dodać zieleni do kostki brukowej i "glazury" okien i latarni z 3-D żelu. Następnie pokryj matowym lakierem do rozpylania.

Oto taka wspaniała herbaciarnia okazała się:

Jeszcze kilka pomysłów na domy decoupage:

"Krzyż" gwarantuje twórczy start na cały rok! 🙂

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Kategorie

haft krzyżykowy i inne rodzaje haftu

Umieszczanie materiałów witryny na innych zasobach jest zabronione!

Przesyłając dowolny formularz na stronie, wyrażasz zgodę

Dekupaż herbaciarni: 8 wskazówek

Herbaciarnia, udekorowana techniką decoupage, jest doskonałym elementem wystroju kuchni - herbaciarnia jest bardzo przyjemnym dodatkiem, bez którego nie ma ręcznie wykonanej tarczy. Pudełko z herbatą, niezależnie od tego, jaka była piękna, jest mało prawdopodobne, aby było tak estetyczne i urocze jak ten mały domek na torebki z herbatą. Poza tym jest to wielokrotnego użytku, będzie służyć przez długi czas i być może będzie punktem kulminacyjnym całego wizerunku kuchni.

Pomysły na dekapitację herbaciarni

Każda firma zaczyna od pomysłów, pomysłów. Możesz sobie wyobrazić, w jakiej formie może się pojawić ta herbaciarnia - czy rzeczywiście jest to domek z pudełkami, w których "torebki z herbatą" "żyją". A może dom będzie przypominał średniowieczną wieżę, dom dla lalek lub drzewo z rozgałęzioną koroną. Możesz zrobić herbaciarnię w postaci rosyjskiego pieca lub niezwykłej formy czajnika. Jako obraz do decoupage z herbaciarni, obraz z różnymi owocami

Między innymi taka herbaciarnia może być wyposażona w balkon, na którym będzie miejsce na serwetki lub wykałaczki. To, co należy zrobić, jest ograniczone tylko przez twoją wyobraźnię. Ale udekoruj dom, być może najbardziej interesujący i spektakularny w technice decoupage. Z niepozornych pudełek można zrobić małe arcydzieło.

Gdzie zacząć decoupage z herbaciarni własnymi rękami

Jeśli jesteś szwaczka z klasy dla początkujących - możesz zacząć pierwsze próbki od dość prostych przykładów. Nie zakładają dużej liczby użytych materiałów i wieloetapowej, skomplikowanej pracy. Niemniej jednak trzeba będzie spróbować.

Do pracy będziesz potrzebował:

 • Pudełko (drewniane puste);
 • Karty decoupage lub serwetki trójwarstwowe;
 • Farby akrylowe;
 • Primer;
 • Lakier do decoupage;
 • Normalny klej PVA.

Przed rozpoczęciem decoupage z herbaciarni jego powierzchnia powinna zostać oczyszczona papierem ściernym

Prace zaczynają się od drewnianego elementu. Jeśli to konieczne, jest przetwarzany za pomocą papieru ściernego, a następnie pokryty podkładem. Po wyschnięciu przykryj dom białą farbą.

Około dwie piąte wysokości domu musi być uszczelnione taśmą malarską. I jeszcze raz wybiel górną część.

Drugi etap: decoupage z herbaciarni, klasa mistrzowska

Aby wszystkie uderzenia były perfekcyjne, ustaw je pionowo, wzdłuż samego przedmiotu. Gdy wierzch jest suchy, taśma farby powinna być uszczelniona po drugiej stronie, malując dno w ciemnym kolorze. Od góry możesz dodać odrobinę akrylu złotego, który następnie pocierać świecą. Jest to konieczne, aby symulować ścieranie, które jest typowe dla starego produktu - i, być może, twojego domu w stylu retro.

 • Dach domu jest pomalowany na kolor swojej podstawy. Że cień jest naturalny, zrób to - jedną warstwę farby, a następnie trochę złotą farbą. Złota świeca, przykryj drugą warstwą farby.
 • Aby uzyskać delikatny kolor kremu, musisz dodać trochę umbra do bieli. Pokryj ten ton góry domu. Również wnętrze domu można pomalować. I nie zapomnij pomalować dna!
 • Teraz możesz przejść do decoupage. Usuń niezbędne elementy z serwetki. Są przyklejone do kleju PVA w domu. A potem, po wyschnięciu, cały dom pokryty jest lakierem decoupage.
 • Dach domu może być ozdobiony koronką lub ozdobną wstążką.

Oryginalnym rozwiązaniem jest stworzenie na drugim piętrze herbaciarni małego okna

Jeśli stworzysz dom w stylu Prowansji, wybierz miękkie motywy roślin do rysowania. W stylu angielskim róże są dobre, małe imbry i filiżanki. Istnieją zestawy serwetek do decoupage, tematyczne, nie trzeba wybierać motywów, tła, fragmentów, ornamentów, wszystko idzie w zestawie.

Wielkość decoupage: dom na herbatę

Decoupage wolumetryczna jest techniką otoczenia. Przetłumaczone dosłownie "środowisko", ale w decoupage będzie to trójwymiarowy rysunek. Ta technika zakłada, że ​​obraz będzie objętościowy, z wystającymi elementami.

Do tego decoupage będziesz potrzebował:

 • Bardzo drewniany blank;
 • Akrylowa pasta drobnoziarnista;
 • Mastikhin (mały nóż);
 • Farby akrylowe;
 • Serwetki lub karty decoupage;
 • Lakierowany lakier w sprayu;
 • Matowy lakier akrylowy;
 • Wzornik imitujący kafelek;
 • Klej PVA lub klej decoupage;
 • Żel 3D.

Herbaciarnia, udekorowana przy pomocy technik decoupage w stylu noworocznym, będzie doskonałym prezentem na Nowy Rok

Jak widać, lista materiałów i narzędzi jest bardziej imponująca. Dlatego ten MC jest odpowiedni dla tych, którzy już są "ich" w decoupage, a temat obszernego decoupage do ciebie, przynajmniej, jest znany. Elementem obrabianym może być drewno lub sklejka. Są używane i pudełka z gęstej tektury, ale w trwałości takich pudełek nie powinno być żadnych wątpliwości.

Tom decoupage z herbaciarni krok po kroku

Praca rozpoczyna się, jak zwykle, od podkładu przedmiotu. Karty decoupage lub serwetki wycinają potrzebne fragmenty. Od brzegu odwrót około półtora centymetra.

 • Dom jest przyklejony do szczegółów - okiennice z kogutami, na przykład balkon, mur, wszystko, co masz na myśli. Ale trzymaj tylko środek, nie dotykając krawędzi.
 • Następnie, za pomocą noża paletowego pod krawędziami, wprowadź pastę reliefową, w razie potrzeby należy ją ukształtować. Następnie krawędzie rysunku są wklejane. Otrzymujemy element trójwymiarowy.
 • Imitacja cegły murowanej odbywa się za pomocą pasty, a poszczególne cegły można narysować za pomocą wykałaczki. Na dachu pasta jest nakładana przez szablon. Uzyskaj dobrą imitację gontów.
 • Do domu można dodać na przykład lampę uliczną, stenochki z pęknięciami. Dach na dachówce jest pomalowany angielską farbą.
 • Pozostaje tylko na dachu umbra, dodać bruku do kostki brukowej, rysować szkła w oknach z 3D-żel, zrobić latarnię. Następnie powłoka pokryta matowym lakierem.

Ogólnie wystrój zależy od Twojej wyobraźni. Niektóre szczegóły mogą być wykonane z metalicznego odcienia. Możesz zrobić ganek przy domu, okno na dachu i pieczęć na kafelku. Zwykle wystrój wykończenia, pomysły na niego przychodzą w procesie pracy.

Co jeszcze możesz zrobić: domy decoupage

Ciekawy będzie także dom w postaci młyna. Projekt i kształt są takie same, a prawidłowo dobrane obrazy pomogą stworzyć prawdziwy wiejski młyn. W pobliżu tego domu można sadzić dekoracyjną mysz z kłoskiem w zębach.

Na środku herbaciarni można powiesić miniaturowy przedmiot, na przykład czajniczek

Ciekawostką będzie herbaciarnia w postaci chaty na udach kurczaka. Taka chata może być magazynem torebek z herbatą dla dzieci lub, na przykład, herbaty leczniczej, której dzieci nie lubią, a czasami muszą pić. Biorąc herbatę z tak stromego domku, dzieci bez wątpienia wypiją magiczną leczniczą miksturę.

Jakie serwetki są potrzebne do odkorkowania herbaciarni

Prawdopodobnie lepiej nie wybierać serwetek trójwarstwowych. Są to szerokie serwetki z szeroką gamą odbitek od małych ozdób po abstrakcje. W decoupage użyto górnej warstwy, która jest oddzielona od poprzednich dwóch.

Fragmenty i motywy lepiej wyrywać, niż ciąć. Tylko musisz to robić bardzo ostrożnie. Ale jeśli do cięcia, a następnie starannie i manicure nożyczki. Możesz kupić i tematyczne karty decoupage lub wyświetlać zdjęcia z Internetu na cienkim papierze ryżowym.

Śmieszne zdjęcia na dekapitację herbaciarni

Jakie pomysły przychodzą na myśl, gdy chodzi o dekorowanie herbaciarni? Zwykle pierwszym skojarzeniem jest piękny dom w stylu angielskim, z balkonem, którego balustrada jest otoczona wielobarwną. Ale to nie jedyna opcja.

Aby uatrakcyjnić herbaciarnię, możesz użyć zdjęcia przedstawiającego kota wyglądającego przez okno

 • Domek z piernika. Szczególnie ten pomysł będzie miał znaczenie dla Nowego Roku.
 • Teremkom. Pokaż przez okno, jak lokatorzy siedzą przy małym stoliku.
 • Kryształowa chata. Dużo iskierek, srebrnych farb i, oczywiście, cech zima-Nowy Rok.
 • Wieża, w której uwięziony jest Roszpunka.
 • Inteligentny wieżowiec. Nowoczesna interpretacja herbaciarni, dobra alternatywa dla biura.

A pomysły są niewyczerpane. Najważniejsze jest przestrzeganie podstawowych zasad decoupage. A także wybrać niezawodny element obrabiany, aby struktura nie była zdeformowana.

Klasa mistrzowska na dekapitacji herbaciarni (wideo)

Herbaciarnia jest bardzo miłym dodatkiem, tylko jego nazwa wywołuje uśmiech. Stwórz taką uroczą małą rzecz dla siebie, a także w swoim domu stanie się trochę przytulna i cieplejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 5 =