Zakładka Yak zrobiti

Zakładka Yak zrobiti

Zakładki do książek własnymi rękami: serca. Origami, scrapbooking, dziecięcy styl, pigtaile - mnóstwo własnych zakładek (zdjęcia)

Jeśli chcesz zapamiętać stronę, na której przerwano czytanie ulubionej książki - dzisiejsza lekcja mistrzowska jest przydatna. Jeśli dzieci zaczęły często prosić o zakładki do książek - ten artykuł będzie przydatny. Rzemiosło rzemieślnicze jest bardzo ciekawe i ciekawe. Zajmie to trochę czasu, a to uratuje budżet rodzinny przed niepotrzebnymi wyjazdami do sklepu.

Zakładki do książek w formie serc

Takie zakładki do książek wykonane są ze starych pocztówek z czasów radzieckich lub specjalnego papieru dekoracyjnego. Pomocne mogą być także strony z pejzażami z czasopism i gazet.

Materiały i narzędzia: stare pocztówki lub papier dekoracyjny, tektura, zwykły biały papier, klej biurowy, nożyczki i ołówek.

Weź arkusz zwykłego białego papieru. Wygina się na pół po przekątnej.

W rogu złożonego liścia rysuje się owal, jak na zdjęciu.

Na linii owalu wycina się liść w kształcie serca. Stanie się szablonem do dalszej pracy.

Powstałe serce jest umieszczone na pocztówce i otoczone ołówkiem.

Z kartonu kształt serca jest mniejszy niż poprzedni.

Wszystkie powstałe szczegóły są sklejone. Jeśli to konieczne, kartonowe serce jest wklejane między wszystkie arkusze, aby zachować kształt zakładki wykonanej własnymi rękami.

Jak utworzyć zakładkę do książki własnymi rękami na gumce

Takie zakładki będą trudne do stracenia. Cała tajemnica w zszytej gumce, która zawsze delikatnie ściska potrzebne strony.

Materiały i narzędzia: papier prosty biały, cienki materiał ze wzorem (zaleca się druk bawełniany), filc, nożyczki, ołówek, gumka, igła, nitka, gumka do odzieży, klej, pędzel do nakładania kleju.

Na białym papierze rysowana jest prosta letnia sukienka bez rękawów.

Powstały wzór jest cięty i nakładany na tkaninę. Mała sukienka jest wycięta na wzór.

Ciętą sukienkę nakłada się na kawałek filcu. Wymagane jest przyklejenie pierwszego do drugiego za pomocą kleju. Po zakończeniu pracy spodziewany jest pewien czas, w którym nałożony klej dokładnie wyschnie. W takim przypadku nie trzeba obrabiać tkaniny wzdłuż krawędzi. Ona się nie rozpadnie.

Gdy klej wyschnie, dodatkowy filc zostanie przycięty do kształtu sukienki.

Używając igły i nici wzdłuż krawędzi, ręcznie układa się szew. Niesie czysto dekoracyjną funkcję.

W rękach kawałka gumki. Oba końce są szyte ręcznie. Umieść szew na tylnej stronie zakładki książki.

Z filcu wycina się prostokątny kawałek długości 4 cm i nieco więcej niż szerokość gumki. Za pomocą kleju klei miejsce zszywania dwóch końców gumowej opaski.

Zakładka jest gotowa! W razie potrzeby końce gumowych taśm nie mogą być zszyte. To wystarczy, aby przechylić przyklejania do okładki książki, a drugi - do rzemiosła. Ukryj miejsce klejenia również lepiej dzięki prostokątnemu filcowi.

Dodaj do zakładek swoje książki w technice origami

Możesz pobrać taką zakładkę w kilka minut. Absolutnie nie szkoda, bo zrobienie nowego jest łatwym zadaniem. A co najważniejsze, nauczenie przebiegłości tego dziecka - a on sam je zbierze w razie potrzeby.

Materiały i narzędzia: Kawałek papieru dekoracyjnego o prostokątnym kształcie.

Papier o kształcie prostokąta jest wygięty poziomo i pionowo na pół.

Zagięte poziomo obroty kątowe lewy i prawy są wygięte ku górze, jak pokazano na rysunku.

Papier zmienia się w rodzaj koperty.

Cztery górne rogi przyszłej zakładki, złożone własnymi rękami, wyginają się do wewnątrz.

Wszystko, niezwykła i prosta zakładka papieru jest gotowa!

Zakładki do książek własnymi rękami w technologii scrapbookingu

Zakładki w tej technice są romantyczne i niesamowite. Absolutnie mogą być podane jako prezent. Będą one dokładnie używane, jeśli ktoś z rodziny czyta książki lub czasopisma.

Materiały i narzędzia: papier dekoracyjny, tektura, nożyczki, klej, kokardy, dziurkacz.

Prostokątny kształt przyszłej zakładki wycięty jest z papieru dekoracyjnego.

Prawa krawędź prostokąta może być falistą dla odmiany, jeśli pozwala na to tekstura rysunku.

Pod podstawą zakładki karton jest cięty i klejony. Będzie to wiele lat użytkowania, aby zachować ciasny kształt.

Na górze zakładki zrobi dziurkacz. Przez to wkłada wstążkę i wiąże na kokardę.

Zakładka wykonana z papieru własnymi rękami może być ozdobiona dekoracyjnym kwiatem, półkolami, iskierkami.

Zakładka wykonana w tym stylu, jak na poniższym obrazku, może być na przykład prezentowana mężczyźnie. Jest zastrzeżoną postacią w kilku angielskich przedmiotach. Nawiasem mówiąc, guziki na ręcznej robocie są klejone, ale nie szyte. To ważna kwestia.

Jak tworzyć zakładki z papieru własnymi rękami

Wszystkie zakładki tego tematu są ściśle wykonane z tektury. Tylko on jest w stanie żyć dłużej niż inne materiały mające kontakt z dziećmi.

Materiały i narzędzia: tektura kolorowa lub dekoracyjna, klej biurowy, nożyczki, ołówek, gumka do ścierania.

Ten romantyczny, ręcznie robiony artykuł przeznaczony jest dla dziewcząt.

Technika montażu jest prosta. Z tektury wycinane są dwa rodzaje serc: małe i nieco większe. Mniejsze serce przykleja się do większego. Jednak ważne jest, aby stosować klej tylko na wierzchu okrągłości jednostki. W przeciwnym razie karta papieru nie naciska arkusza. Po wyschnięciu kleju można użyć rękodzieła.

Takie hobby będzie bawić dzieci za każdym razem, gdy książka się otworzy.

Istota pracy jest prosta. Prostokątny kształt jest wycięty z arkusza kolorowego kartonu. Za pomocą ołówka narysują długie nosy i pnie. Nożyczkami wzdłuż linii wycina się nosy i pnie. Na zakładkach przyklejone są zabawkowe oczy i rogi. Druga warstwa tej samej prostokątnej tektury musi być przyklejona koniecznie, tylko od dołu, jako podłoże.

Ta zakładka to prawdziwy wzmacniacz nastroju. Zawsze będzie napełniał się herbatą, która jest czasem do picia, czytając tom Dostojewskiego, przeznaczony do czytania w szkole.

Kubek jest wycięty z papieru. Kopia tektury jest wycięta. Sklejają się ze sobą. Ale lina jest włożona w górną część jednostki. Na drugim końcu skleja się podwójnie złożony kawałek papieru. Symbolizuje torebkę z herbatą, podobno wrzuconą do tego kubka. Świetny pomysł!

Idea takiej zakładki leży w dziecięcej kreskówce o Carolsonie. Dzieci będą zadowolone i zabawne, aby je zobaczyć za każdym razem.

Ręcznie wykonany papierowy ręcznik wykonany jest z białej tektury. Powstaje pozór kreskówkowej obsady z dużym uśmiechem i podniesionymi długopisami. Uśmiech jest przecięty. To wszystko i utrzymuje zakładkę na arkuszu.

Wiklina zakładki do książek z papieru własnymi rękami

Najtrudniej jest zrobić zakładkę z papieru własnymi rękami w technice tkania ręcznego. Najprostszy to warkocz warkoczyków.

Materiały i narzędzia: papier kolorowy, dwustronna taśma samoprzylepna, nożyczki, linijka, stempel, kawałek liny lub taśmy.

Z wyciętych na papier pasów o szerokości 1,5 cm dwa kolory.

Paski są pobierane w liczbie 3 sztuk. Są one przyklejone taśmą samoprzylepną, jak pokazano na rysunku.

Na wierzchu wszystkich pasków poziomych przyklejany jest kolejny poziomy.

Rozpoczyna się proces tkania. Konstrukcja rozwija się tylko pod kątem. Po prawej stronie biały pasek jest zgięty w lewo.

Następnie lustrzane - po drugiej stronie.

Zamieniaj wszystkie pozostałe paski na przemian: następnie po prawej stronie, a następnie po lewej. Warkocz powoli i wiernie potyka się.

Na końcu papieru pigtail są końcówkami. Są one obcięte nożyczkami. Spód pasków z zakładkami jest przyklejany dwustronną taśmą samoprzylepną.

Na górze zakładki zrobiony jest dziurkowany otwór. Przez to jest włożona końcówka liny lub taśmy. Wiązany jest węzeł lub łuk.

© 2012-2018 "Opinia kobiet". Podczas kopiowania materiałów wymagany jest link do źródła!

Redaktor naczelny portalu: Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Redakcja: +7 (965) 405 64 18

Zakładamy zakładki z papierem własnymi rękami

Spór o to, co wygra - klasyczny papierowy lub elektroniczny, przypomina historię z filmu "Moskwa nie wierzy we łzy": jeden z bohaterów twierdził, że już wkrótce nie będzie nic oprócz telewizji - ani teatru, ani kina. Życie udowodniło, że się mylił. Tak samo jest z książką.

Tak, ktoś jest wygodniejszy niż elektroniczny. Jednak "wariant papierowy" jest poza konkurencją. Jakie bogactwo i różnorodność oferują księgarnie! Jak oczy, które badają zawartość półek i żetonów, uciekają! A jeśli jest książka, to potrzebujesz do tego zakładki.

Trochę historii

Jak tylko ludzie nauczyli się tworzyć książki lub coś przypominającego książki, wymyślili zakładki. Na przykład starożytni Egipcjanie zaznaczyli niezbędne zwoje kawałkami papirusu.

Później w ręcznie pisanych tomach (pierwszy pergamin, a potem papier) w jakiś sposób trzeba zanotować niezbędne strony, aby nie przerzucać obszernego tomu "od" do "w poszukiwaniu" wybranych miejsc ".

Cenne strony musiały zostać załatwione, aby nie zostały rozdarte. Później w książce zaczęły wklejać jedwabne wstążki.

Technika ta jest dziś stosowana, ale tylko w drogich, klasycznych publikacjach. Dla wszystkich innych potrzebujesz zakładek.

Jednak papier znajduje się najczęściej. Najważniejsze jest to, że można je wykonać własnymi rękami, przyciągając nawet małe dzieci do pracy. Jakie zakładki mogę tworzyć dla książek?

Robienie papierowych zakładek własnymi rękami jest prawdopodobnie jednym z najprostszych sposobów nauczenia twoich synów i córek.

Dziecko rozwinie umiejętności motoryczne rąk, poczuje smak kreatywności, i co najważniejsze - bardzo szybko widać rezultat.

Nie jest tajemnicą, że małe dzieci nie mają cierpliwości do pracy na statku przez kilka dni lub tygodni, a kreatywna zakładka do książki może być wykonana w jeden wieczór.

W procesie kreatywności powstają umiejętności posługiwania się narzędziami i materiałami, które mogą być przydatne w przyszłości. Oto, co musisz przygotować, aby zacząć:

 • Papier (biały i kolorowy),
 • cienki karton;
 • władca;
 • nożyczki;
 • ołówki i markery;
 • ołówek do klejenia.

Oryginalne techniki wykonania

Możesz zrobić zakładkę w postaci zwykłego długiego paska papieru lub możesz pokazać swoją wyobraźnię, wtedy będzie bardziej interesujące dla Ciebie i dla dzieci do pracy. Najpierw wybierz technikę tworzenia zakładki. Odpowiednie są następujące opcje:

 • aplikacja,
 • scrapbooking;
 • origami;
 • tkanie;
 • quilling.

Czy zostałeś zaproszony na najpiękniejszą i najbardziej romantyczną uroczystość? Oto wiele pomysłów na prezentację oryginalnego i niedrogiego prezentu na wesele.

Przyzwyczajanie się do garnka dziecka metodą Komarowskiego - 10 zaleceń i trochę o fizjologii.

Dzięki technice zastosowania wiele osób jest im znanych, jest proste i dostępne nawet dla dzieci w wieku przedszkolnym. Można im ufać, że wycinają elementy "wystroju" z kolorowego papieru, którego kontury były wcześniej rysowane przez dorosłych - owoce, zabawki, małe zwierzęta.

Jako podstawę weź pasek papieru (przybliżone parametry: 20-25 cm długości i 6-8 szerokości).

Elementy "dekoru" przykleja się do podłoża za pomocą kleju i pędzla. Zobacz zdjęcia ciekawych zakładek do książek wykonanych papierowymi rękami:

Scrapbooking pod względem wydajności przypomina aplikację, ale różni się od niej "treścią". Znaczenie tej metody jest zachować trochę drobiazgów z przeszłości, które mogą wywoływać przyjemne skojarzenia, wspomnienia.

Może to być fragment dziecięcych rysunków, wycinki z gazet, odręczne notatki, fotografie. Wybrane elementy należy złożyć w postaci oryginalnej kompozycji i przykleić do zakładki bazowej.

Metodę origami zwykle wykonuje się za pomocą dowolnych cyfr, tematy. W przypadku zakładek również pasują, jeśli nie zbyt obszerne. Niektóre zabawne postaci mogą na przykład wypełnić pasek zakładek.

Zobacz film o tworzeniu papierowych zakładek do książek własnymi rękami w technice origami:

Jeśli opanujesz sposób tkania razem z dziećmi, będziesz w stanie stworzyć piękne, oryginalne i trwałe zakładki, ponieważ papier zostanie złożony w nie kilka razy. Najwygodniej jest tkać z wielokolorowych pasków o szerokości trzech centymetrów (są złożone, aby osiągnąć szerokość 0,5 centymetra), długość pasków jest dowolna, około czterdziestu centymetrów.

Jeśli masz mniejsze arkusze, utwórz klej. Łącznie do zakładki-pletenki będzie wymagane pięć takich pasków. Niech będą w różnych kolorach.

Tworzymy zakładkę do książek, schemat tkania:

Technika quillingowa to już "akrobacja", Lekcja dla rodziców i starszych dzieci. I oboje nie wahajcie się, będzie to bardzo interesujące.

Ich szerokość wynosi od jednego do piętnastu milimetrów, długość jest dowolna (w zależności od elementu, który tworzysz).

Znakomity będzie wyglądał jak zakładka w postaci kwiatu: łodyga powinna być wykonana z drutu, owinięta i wklejona zielonym paskiem papieru, a płatki - z czerwonego lub żółtego papieru, skręcając je w postaci ciasnej spirali. Taka rzecz to idealny prezent. Można go używać zarówno zgodnie z jego przeznaczeniem (w książce), jak i umieścić w wazonie.

A tutaj znajdziesz praktyczne zalecenia dotyczące wyboru poduszki dla kobiet w ciąży - co jest lepsze, typy, rozmiary i kształt.

Jak mogę dostać pieniądze do domu? Jak nie wyprowadzać dobrego samopoczucia? Przeczytaj szczegółowo tutaj.

Niezwykłe i piękne pomysły: jak je wykonać

Oryginalność można osiągnąć już kosztem formy. Nie jest konieczne, aby był to długi pasek papieru. Wybierz opcje: może to być kieszonka trójkątna, które można łatwo "włożyć" na właściwą stronę książki (możesz zrobić taką zakładkę ze zwykłej koperty pocztowej lub przykleić ją z kartki papieru).

Kurs mistrzowski, jak zrobić zakładkę-kącik do książek własnymi rękami z papieru, technikę robienia origami:

Może to być dowolna konfiguracja, jeśli tylko byłoby wygodnie używać jej jako zakładki. Oto kilka przykładów.

Zakładka-palma. Połóż dłoń dziecka na kolorowym papierze lub cienkiej tekturze, zakreśl swoje kontury dłoni. Narysuj na niej coś zabawnego (jak śmieszna twarz) i wyciąć. Weź kawałek papieru i przyklej go do tylnej części wyciętej dłoni. Zakładka jest gotowa. A ona, wierz mi, ceny nie będą, kiedy za kilka lat znajdziesz ją w jednej z książek i pamiętaj, jak mały był twój syn lub córka, jakie drobne palce mieli.

Można zrobić ołówek zakładka, Używając papieru o różnych kolorach i wykonując jeden z jego końcówek trójkątny, jak zaostrzony ołówek. Jeśli twoje dziecko chce zrobić prezenty swoim przyjaciołom i krewnym, możesz zrobić z nim cały zestaw "kredek".

Ogólnie rzecz biorąc, zakładki z adresami są bardzo dobre. Dla taty możesz to zrobić zakładka-wąsy, na wierzchu paska naklejono zdjęcie w postaci wąsów a la Herkules Poirot.

Dla dziadka - kubek herbaty, z włożoną do niego torebką do warzenia, której czubek, wraz z tagiem papierowym, wyjrzy z książki.

Prezent dla siostry można ozdobić zdjęciem łuku lub wkleić prawdziwy pompon z nitek.

Babcia, która "zawsze zapomina o wszystkim", może zrobić zakładka-cewka z kartonu, po uzupełnieniu go jakimś kręgiem i delikatnie owijając piękne nitki.

Przy okazji, jeśli chcesz "gwintować" nici wzdłuż całego obwodu nici (będzie bardzo inteligentny), zrób to: matka zszyje zakładkę wzdłuż krawędzi maszyny do szycia (bez nitki, po prostu przekłuwa otwór dziurkami), a dziecko, używając tych dziurek, będzie chodzić bardzo gładko i pięknie ze szwem ze szwami wzdłuż wszystkich krawędzi.

Kolejna ważna kwestia: na zakładkach do książek bardzo ekologicznie będzie wyglądać cytat od twoich ulubionych pisarzy, motywujący napis lub twoje własne życzenie do osoby, której adresat jest podany.

Postaraj się nie robić z dzieci w domu zakładek z "martwym ciężarem", jak dwa lata Gogola Maniłowa na czternastej stronie tej samej książki. Dziecko powinno być przekonane o ich funkcjonalności, Aby zobaczyć, że jego krewni żyją zgodnie z zasadą "nie ma dnia bez książki". Wtedy on sam uzależni się od czytania.

Na koniec obejrzyj film o tym, jak zrobić fajną zakładkę do książek z papieru własnymi rękami:

Lubisz ten artykuł? Oceń i udostępnij znajomym w sieciach społecznościowych!

Subskrybuj aktualizacje przez e-mail:

Powiedz swoim znajomym! Poinformuj o tym artykule znajomym w ulubionej sieci społecznościowej za pomocą przycisków pod artykułem. Dziękuję

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiedź.

Najpopularniejszy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały na stronie są własnością intelektualną autorów. Kopiowanie materiałów serwisu bez określania źródła z aktywnym, indeksowanym linkiem jest ZABRONIONE! 16+

Adres: Rosja, Moskwa, Gagarinsky pereulok, 22/8

Jak zrobić zakładkę samemu przy pomocy papieru i nie tylko

Witajcie, drodzy goście! Czy korzystasz z zakładek? Jeśli tak, to na pewno będziesz potrzebować dzisiaj postu. Możecie zabrać go do zakładek, ponieważ tutaj mowa będzie o tym, jak zrobić sobie zakładkę za pomocą książek i czasopism.

Szczerze mówiąc, rzadko używam zakładek. Przez przypadek wszystkie materiały, które muszę przygotować dla par, są w mojej formie elektronicznej i fikcji (co, ku memu wstydowi, rzadko czytam ostatnio) jest również obecne w efemerycznej wirtualnej przestrzeni.

Ale jednocześnie jestem bardzo zainspirowany pomysłem tworzenia zakładek do książek, ponieważ istnieje tak wielka różnorodność możliwych zastosowań wszelkiego rodzaju materiałów. "Uh9raquo; po prostu)) Nie zapominając o hackingu do natury mojego chomika, pokażę ci całe morze interpretacji tego pięknego akcesorium: 3

Niektóre sposoby tworzenia zakładek, nawiasem mówiąc, zostały opisane w artykule o sercach własnymi rękami (tam, przy okazji, istnieje klasa mistrzowska na tworzeniu zakładki z spinacza).

Jak zrobić zakładkę do książki: милый котейка

Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na uroczy kot Knigochey, który pomoże Tobie lub Twojemu dziecku z przyjemnością przeczytać każdą pracę, zakładka jest bardzo prosta, można nawet zrobić z dziećmi.

Dla kota będziesz potrzebował:

 • gęsty syntetyczny filc
 • Nici w kolorze filcu lub kontrastujące
 • cyrkonie
 • wstążka, koronka
 • klej do kryształów
 • wzorce
 • Ołówek do tłumaczenia wzorów na tkaninie
 • dla oczu: lekka farba akrylowa (w moim przypadku srebrna) i dwie czarne półbłyty

Wzory pieczęci (na wzór można zauważyć również wszystkie przyszłe elementy kota: cyrkonie, kokardkę itp.):

Wytnij dwie części z filcu, zaznacz pysk ołówkiem.

Następnie najdłuższym etapem jest zszywanie uszczelki na krawędzi szwem. Schowam wewnątrz guzki.

Po szyciu kot powinien wyglądać mniej więcej tak:

Przy pomocy farb akrylowych narysuj Księgę-Kufę. Kręgi Podoplasnye powinny być trochę bardziej wzrokowo-polusbusinok.

Podczas gdy pomalowane części wysychają, wykonaj kokardę. Aby to zrobić, złóż koronkę i wstążkę jak na zdjęciu.

Konstrukcja złożona na pół i szycie w środku.

Wyciągnij centralnie, aby uzyskać elegancki wygląd łuku. Możesz przykleić lub uszyć na środku koralików.

Teraz przyklej kota do półpłytek-oczu. Na każdym z nich możesz rzucić trochę światła na naturalizm. Zaznacz również miejsca wklejenia cyrkonii.

Oto co otrzymałem na końcu:

Za pomocą takiego wzoru (nieznacznie zmodyfikowanego) można zrobić psa, mysz i wiele innych.

Jak zrobić zakładkę z papieru

Wszystkie klasy mistrzowskie są klikalne, więc odważnie kliknij na nich, aby zwiększyć.

Niezwykła zakładka - potwór może być zrobiony z zwykłego kawałka papieru.

Proces tworzenia jest prosty:

 1. Weź kwadrat, złóż go na pół po przekątnej.
 2. Złóż mniejsze rogi do góry.
 3. Rozwiń krawędź tak, aby róg dotknął środka pierwotnej zakładki.
 4. Ponownie wygnij wąskie rogi i wygnij wystające boki do wewnątrz.
 5. Teraz zakładka może być dekorowana zgodnie z twoim pragnieniem: może być potworem, buźką lub czymś innym.

Zakładka potworów może być przekazana, nawiasem mówiąc, tym samym chłopcom w dniu 23 lutego - interesujące, użyteczne i niedrogie.

Zakładka - narożnik można stworzyć i o wiele łatwiej: w tym celu z kartki papieru wyciąć kwadrat i trójkąt z niewielkim marginesem do sklejenia. Wytnij wąsy, korzystając z poniższego zdjęcia.

Klej trójkątny z klejem dookoła krawędzi i przymocuj do kwadratu. Zastosuj wąsy na górze. Znowu, zamiast wąsów, mogą być oczy, łuk, po prostu piękne wzory lub coś innego.

Bardzo proste, ale nie mniej spektakularne niż poprzednie. Weź dla niego motek nici do robienia na drutach, zawiąż go nitką, wytnij krawędzie i wyprostuj nić. Pomponchik wklej do podstawy papieru.

Pomysł jest dość prosty: wyciąć kontury pieczęci (lub innych zwierząt) i lekko namoczyć papier. A następnie narysuj wszystkie wzory, które przychodzą ci do głowy. Przykładowe zdjęcie

Wskazówka: Aby zakładka w przyszłości nie tracą swój pierwotny wygląd, pokryć je z obu stron taśmy klejącej lub folia samoprzylepna sprzedawane w sklepach papierniczych.

W takim przypadku można uzyskać interesujący sposób korzystania z tego samego akcesorium co zakładka i rolka wątku.

Piękne będą wyglądać jak małe zwierzęta, wycięte z grubego papieru lub tektury. Najważniejszą rzeczą jest wykonanie nacięć w miejscu przednich nóg.

Ale potem przejdź do papierowych zakładek, które wystarczy wydrukować na papierze.

Ten stylowy zestaw trzech zakładek pojawił się na Wikiquet. Musi być wydrukowany na kolorowej drukarce. Wszystkie zakładki powinny być po prostu wycięte, a w śwince przecinane wzdłuż białej linii.

Motyw zwierzęcy

Trzej niezwykli leśni przyjaciele staną się wspaniałymi towarzyszami czytania, jeśli wyciśniecie je z grubego kartonu lub papieru.

Poniższe opcje są nieco łatwiejsze do przecięcia. Ponadto można je nawet wyciąć z tkaniny, używając wzorów jako wzorów.

Najlepszą deklaracją miłości jest walentynki. A dlaczego nie uczynić go bardziej funkcjonalnym, nadając mu formę zakładek? To pozwoli Ci stworzyć dwie serie wzorów walentynkowych.

Pierwszy z nich pokazuje piękne odbitki z różnymi rodzajami spowiedzi miłości.

A na drugim - sowy z odpowiednimi życzeniami. Teraz bardzo popularne małe zwierzęta.

Uważam, że najbardziej selektywna kolekcja sów wygląda aż 9 sztuk. Możesz je zabrać do swoich asystentów czytania.

Czy podoba Ci się My Little Pony?

Jeśli tak, to jest aż 8 obrazów, których możesz użyć do zapamiętania właściwej strony ze znakami głównych bohaterów.

Te dwa obrazy będą wyglądać wspaniale zakładki ścięte i spalonego drewna, ale również na podłożu papierowym uzyskuje się z godnością: 3 Ponadto projekty mogą nawet być drukowane na czarno-białej drukarki, ponieważ ich kolory są bardzo blisko.

Zakładka Tkaniny: powrót do filcu i zszywek

Aby zaimplementować tę wspaniałą zakładkę, przygotuj spinacz do papieru, kawałek wielobarwnej bawełnianej tkaniny, klej i nożyczki.

Weź kawałek materiału, złóż go jak na zdjęciu. Szyć wzór na środku i przymocować do klipu innym kawałkiem tkaniny.

Aby stworzyć jedną ze swoich dwóch wspaniałych odmian, weź fioletowy, bordowy, różowy i biały filc. Możesz wyciąć części za pomocą zdjęcia. Oczy i podkładki na łapach będą paciorkami, a różne ozdobne wzory mogą być tworzone za pomocą nici do haftowania.

Lub nawet te o dwóch ostrzach. Wygoda tych leży w tym, że zakładka jest widoczna z obu stron, a szanse na jej upadek są znacznie mniejsze niż zwykle. Aby tego dokonać, można to zrobić z filcu i gęstej taśmy.

Tutaj autor postanowił zrobić z prostymi okrągłymi kształtami i zrobić wzór wątku.

A potem zwrócił się do romantycznego tematu - do serc.

"Uprawiałem grzyby. "- pojawia się w nagłówku piosenki z bardzo szczególnego OST do" Barvikha9raquo;. Zapamiętaj tę serię? W ogóle go nie widziałem, ale piosenka zrobiła na mnie wrażenie i mocno usiadłem w mojej głowie.

Sugeruję, abyście również uprawiali grzyby, a raczej ich własną, sfabrykowaną interpretację. Aby to zrobić, weź filc swojego ulubionego koloru i wyciąć odpowiednie detale, a następnie uszyć. W obszarze głowy można umieścić trochę sintepon dla głośności.

Przyjaciele Knigochey

Nie wszystkie są wykonane przeze mnie, ale bardzo podobne do pierwszej purpurowej pieczęci. W pierwszym przypadku jest to mysz i chomik. Zasada stworzenia jest taka sama jak w przypadku Knigocheya.

To wesołe trio powstaje również w podobny sposób. Ale kagańce tutaj są oddzielne i pełne sintepon.

Ostatnio pisałem o niezwykłych koronkach i sposobach ich wiązania. Dlaczego to robię? Tylko sznurowadła jako zakładka będą robić bardzo równomiernie.

Przy okazji, dobre zakładki są uzyskiwane z dobrych materiałów. Z tego zestawu na pewno otrzymasz ciekawe i nietypowe modele, nawet przy użyciu najprostszych klas mistrzowskich.

Na tym kończę paradę zakładek i mam nadzieję, że zobaczę ich opinie w komentarzach na ich temat.Nie zapomnij podzielić się ciekawymi informacjami ze swoimi przyjaciółmi i zasubskrybuj aktualizacje bloga. Do zobaczenia wkrótce!

Z poważaniem, Anastasia Skoryeva

Możesz być także zainteresowany:

Witryna nyaskory.ru zbierać użytkownikowi metadanych (cookie dane dotyczące adresów IP i lokalizacji) dla normalnego funkcjonowania serwisu, możliwość reklamy graficznej interesujące dla użytkownika, a publikacja rzeczywistego materiału.

Jeśli nie chcesz, aby dane te były przetwarzane, musisz opuścić witrynę.

Artykuł pozostawiono: 28 komentarzy

30 listopada 2015 r. | 17:25

Zabawne i bardzo proste) Zwłaszcza zakładka-potwór. Zawsze uwielbiałem takie cudowne małe rzeczy. Nawet trochę przykro, że teraz czytam w formacie elektronicznym.

30 listopada 2015 r. | 20:47

I nie mów, Galina Sama z frustracji

 • 4 stycznia 2016 r. | 12:02

  Bardzo fajnie, a temat do mnie do czasu. Dziękuję

  4 stycznia 2016 r. | 14:19

  Wcale nie, Tatyana)

 • 2 marca 2016 r. | 02:51

  Nie sądziłem, że możesz tworzyć takie piękne zakładki własnymi rękami! Zrobiłem kilka zakładek do lekcji mistrzowskich i przekazałem je moim przyjaciołom w szkole!

  2 marca 2016 r. | 10:32

  Wow!

 • 18 maja 2016 r. | 21:48

  Bardzo ciekawy i przydatny artykuł, bardzo dziękuję, bardzo wiele pomysłów i chęć rozpoczęcia czegoś szybciej!

  19 maja 2016 r. | 14:35

  Bardzo się cieszę z takiej reakcji, Inna!

  7 sierpnia 2016 r. | 16:06

  Super Najpierw widzę takie oryginalne zakładki

  7 sierpnia 2016 r. | 20:10

 • 28 sierpnia 2016 r. | 16:05

  Oryginalny klip z spinacza do papieru i narożników-ząbków są generalnie super!

  29 sierpnia 2016 r. | 16:37

  Dziękuję

 • 27 grudnia 2016 r. | 12:25 PM

  Zrób coś dla Anglii, 70 lat. Jak pod Holmes. Dziękuję. Sowy są super.

  27 grudnia 2016 r. | 17:50

  Wysłucham twojej prośby, ale nie obiecuję, że takie będzie wkrótce podziękować!

 • 1 kwietnia 2017 r. | 01:30

  Dzięki za tak wspaniałe zakładki, ale proszę, zrób zakładkę ze słuchawek

  2 kwietnia 2017 r. | 11:44

  Niestety, to, jak sądzę, nie będzie

 • 6 kwietnia 2017 r. | 02:17

  Poproszono nas również w szkole o zrobienie oryginalnej zakładki w stylu scrapbookingu. Wczoraj zrobiłem dziwną robotę i udekorowałem ją różnymi wstążkami, kolorowym papierem, nitkami

  6 kwietnia 2017 r. | 16:44

  Myślę, że udało się to całkiem dobrze)

 • 17 kwietnia 2017 r. | 17:49

  Takie cudowne

  18 kwietnia 2017 r. | 12:06

 • 30 lipca 2017 r. | 23:43

  Zakładki z toro można dość łatwo odmalować samym ołówkiem.

  1 sierpnia 2017 r. | 10:38

 • 12 września 2017 r. | 19:54

  pięknie

  13 września 2017 r. | 10:02

 • 26 października 2017 r. | 14:34

  bardzo fajne

  31 października 2017 r. | 16:37

 • 23 listopada 2017 r. | 03:51

  bardzo przydatne i użyteczne informacje dziękuję

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  8 + 2 =