Yak zrobiti odinichku na dzień ludzi

Yak zrobiti odinichku na dzień ludzi

Jak zrobić liczbę 1 na rok z serwetek?

Jak zrobić 1 rok z serwetek (szczegółowa lekcja mistrzowska ze zdjęciami i filmami)?

Twoje dziecko ma już 1 rok, a pierwsze urodziny powinny być niezapomniane. Przebierz pomieszczenie na wakacje i sesję zdjęciową. Doskonałym rozwiązaniem będzie wykonanie inteligentnego kawałka serwetki.

Jeśli spróbujesz, możesz zrobić kawałek serwetki własnymi rękami. Aby to zrobić, potrzebujesz tektury, kleju, kilku paczek serwetek w różnych kolorach, taśmy malarskiej.

Z tektury wykonujemy wykrój dla naszej jednostki. Jego wymiary mogą się różnić w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Możesz, oczywiście, uczynić sylwetkę płaską i przywiązać do ściany, aby zrobić sesję zdjęciową.

Ale liczba głośności wygląda o wiele bardziej imponująco. Ale w tym celu należy nadać jednostce objętość, sklejając ją z klejem z taśmy malarskiej. W rezultacie powinieneś otrzymać coś takiego.

Teraz zróbmy kwiaty z serwetek. Konieczne jest kilkakrotne złożenie serwetki i zszywanie w środku za pomocą zszywacza. Następnie wycinamy koło ze złożonej serwetki. Każda warstwa naszego kwiatu z serwetki, trzeba wyciąć trochę na krawędzi, nie więcej niż 3 milimetry. Teraz każda warstwa serwetki powinna zostać podniesiona i lekko dodana, pozostawiając najniższą warstwę płaską do klejenia.

Następnie musisz pomalować warstwy tak, aby kwiat się obrócił. Teraz będzie trzeba tylko wkleić kwiaty na naszej ramie jedności wzdłuż obwodu, oczywiście z wyjątkiem dna. Ta liczba jest gotowa. Odinichka okazuje się lekka, obszerna i bardzo piękna.

Jak zrobić cyfrę 1 na rok z serwetek - instrukcja krok po kroku

 • tektura (najlepiej duże pudełko spod sprzętu gospodarstwa domowego);
 • zwykła taśma klejąca;
 • chusteczki papierowe o pożądanym kolorze;
 • zszywacz;
 • klej.
 1. Najpierw narysuj kontur jednostki na tekturze i wytnij ją. Na drugim arkuszu tektury narysujemy rysunek i wycinamy go.

Na początek trzeba stworzyć solidny karton z rysunku 1 z kartonu. Możesz sprawić, że figura będzie wolumetryczna lub płaska.

W dowolnej wersji figurka będzie wyglądać poważnie.

Następnie robimy małe kwiaty z serwetek, które następnie zostaną przyklejone do tektury za pomocą rdzenia.

Aby zrobić kwiat, należy złożyć serwetkę kilka razy, aby zrobić kwadrat. Dalej, w środku za pomocą zszywacza mocujemy serwetkę. Wytnij okrąg, aby połączenie ze zszywkami znajdowało się pośrodku. Oddziel płatki i wklej numery na kartonie.

Możesz także trochę eksperymentować z kolorowymi serwetkami, aby postać była bardziej kolorowa.

Postać 1 serwetek jest prosta, ale przez długi czas. Możesz zrobić płaską podstawę z tektury i przykryć kwiaty z serwetek, a możesz zrobić obszerne i wkleić ze wszystkich stron.

W pierwsze urodziny dziecka, mój mąż i ja zrobiliśmy obszerną figurę na sesję zdjęciową i dekorowaliśmy batonik.

Podstawę wykonano z tektury falistej. Dla stabilności w podstawie dodano kilka warstw tektury, a także cylindryczne usztywnienia wewnątrz, tak aby figura nie zgniotła się podczas prasowania. Dla wygody noszenia niewielki otwór został odcięty od tyłu.

Wszystkie części kartonowe zostały sklejone termo-pistoletem. Następnie rozpostarły się nad rozłożonymi serwetkami, tak aby karton nie świecił między kwiatami. Kwiaty z serwetek były najprostszym sposobem, jak w tym filmie:

Wykonanie rysunku 1 podzielone jest na dwa etapy.

Etap pierwszy, najtrudniejszy: z dużego arkusza tektury wycinamy i przyklejamy wolumetryczną cyfrę 1. Możesz użyć szablonu załączonego poniżej. Po prostu nie zapomnij dodać 2-3 cm (w zależności od wielkości figury) na fałdach.

Etap drugi. Potrzebujemy serwetek w różnych kolorach, lepiej kontrastujących:

Wytnij chusteczki "spódnica 9 część; (patrz rysunek):

Teraz przyklej naszą figurę za pomocą ciętych serwetek ze wszystkich stron. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

Dla chłopca, biało-niebieskie, biało-zielone kolory będą pasować, biało-różowe, biało-żółte i inne jasne kombinacje będą wyglądać pięknie dla dziewcząt.

Wielkość objętościowa oprócz tektury może być wykonana z pianki. Pianka jest trwała, wygodniej jest ją ciąć, nie trzeba jej długo przyklejać, nie zawiedzie.

Potrzebujesz 2 arkuszy styropianu o grubości 5 cm, najpierw na kartce papieru narysuj piękny numer płaski 1. To będzie twój szablon. Następnie przenieś obraz do każdego z arkuszy pianki. Wytnij numery nożem i sklej je z klejem PVA. Na obrabianym przedmiocie przyklej wiele papierowych kwiatów, aby nie było żadnych szczelin.

Potrzebujesz dużo kwiatów, więc powinieneś wybrać sposób ich zrobienia, co zajmuje trochę czasu. Najpopularniejszymi kwiatami do tego są serwetki w postaci goździków, róż i piwonii.

 1. Pomyśl o rozmiarze kwiatów, których potrzebujesz. Średnica kwiatu = bok kwadratów, które trzeba wyciąć z serwetek. Potrzebują 15-20 sztuk na kwiatek.
 2. Złożyć kwadraty ze stosu i przebijać zszywacz dwa razy w poprzek na środku kwadratów.
 3. Wytnij równy krąg, przeciąć brzegi wzdłuż krawędzi.
 4. Podnieś każdą warstwę serwetki do środka, następnie drugą warstwę i tak dalej. Ostatni krąg będzie podstawą kwiatu.

 1. Weź serwetkę i ołówek. Przykręć krawędź serwetki do ołówka na 2-3 obroty.
 2. Palce przesuwają serwetkę na środek od końcówek ołówka. Okazuje się "accordion9quot;
 3. Usuń ołówek. Odłóż pierwszy płatek.
 4. Wykonaj kolejne 6-8 takich samych płatków.
 5. Zacznij zbierać różę, tworząc rdzeń na początku, a następnie dodaj płatek za płatkiem.
 6. Dół przymocuj płatki taśmą, odetnij nadmiar serwetek. Róża jest gotowa. Rób takie róże bardzo. Takie kwiaty łatwo przykleja się do podstawy figur z pianki.

 1. Złóż serwetkę cztery razy, a otrzymasz kwadrat. Wytnij fale wzdłuż dwóch sąsiednich boków kwadratu.
 2. Wyprostuj serwetkę. Złożyć go akordeonem i przymocować w środku za pomocą drutu.
 3. Alternatywnie podnieś każdą warstwę serwetki do środka, zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. W rezultacie okazuje się wspaniały kwiat.

Pierwsze urodziny w życiu to bardzo ważne wydarzenie, głównie dla mamy i taty.

A ciasto chce być piękne dla swojego dziecka, ozdobić stół tym pokojem, a nawet pięknie udekorować urodzinowego chłopca, aby wszystko zostało zapamiętane, a cały materiał okazał się sukcesem.

Jednym z najpopularniejszych elementów wystroju na pierwsze urodziny jest tom jeden.

Można to łatwo zrobić w domu z improwizowanych środków.

Aby jeden tom na rok okazał się piękny, potrzebujemy tylko kartonowych pudełek, kolorowych serwetek, zszywacza mebli, nożyczek, taśmy klejącej.

Najpierw zrobimy z tektury szkielet jednostki.

Aby to zrobić, musimy narysować i wyciąć 2 jednostki, a następnie połączyć je z paskiem z kartonu, który da grubość, przymocować wszystko za pomocą taśmy klejącej.

Do dekoracji odinichki trzeba wykonać dużą liczbę pomponchikovów serwetek.

Aby było to łatwiejsze, na zdjęciu schemat jest mniejszy.

Kolejne pompony mocuje się za pomocą zszywacza meblowego do projektu urządzenia.

Wszystko, jedno na rok, jasne i piękne, gotowe!

Aby wykonać figurę 1 serwetek w dniu imieniny córki lub syna, należy najpierw wyciąć ramkę z tektury. Radzę zastosować kilka kolorów serwetek - dzięki temu okaże się piękniejsza.

Kiedy wycinasz ramę, rozdzierasz serwetki na małe kawałki, zaznacz na pudełku, w jakim kolorze skleić i za pomocą PVA (lub jeszcze lepiej - używając pistoletu), przyklej serwetki do kartonu. Możesz więc stworzyć takie piękno:

Zrób wiele ciekawych rzeczy na rocznicę dziecka. Na przykład, możesz zrobić bardzo piękną, obszerną i elegancko zdobioną figurę tylko używając zwykłych serwetek w różnych kolorach jako dekorację.

Najpierw utwórz szablon z tektury:

Następnie przystąp do tworzenia kwiatów z najpopularniejszych serwetek:

A teraz, za pomocą kleju, przywiąż kwiaty do figury w ten sposób:

Najlepiej wybrać słoneczny żółty kolor, będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.

Przede wszystkim wycinamy ramę z tektury 60x35, następnie z serwetek trzeba wykonać kawałki 200 kolorów, jak pokazano poniżej, i przykleić je płynnym pistoletem do klejenia.

Yak zrobiti odinichku na dzień ludzi

Master class "Jeden na pierwsze urodziny"

W marcu rocznice były obchodzone nie przez nas samych 🙂 Nasz narzeczony Daniil również świętował swoje pierwsze urodziny, a jego matka, Tatiana Vasilenko, twórczo podeszła do organizacji tego wydarzenia.

Miesiąc przed świętowaniem, ona wraz z ojcem Dani skrupulatnie wykonane opalizujący einichku na nadchodzącą sesję zdjęciową i chętnie się z nami podzieli klasa mistrzowska do jego produkcji! Daję jej podłogę 🙂

Narodziny dziecka to szczególnie ważny moment w życiu każdej rodziny. I pierwszy rok życia pozostawia najbardziej niezapomniane wspomnienia: pierwszy uśmiech, pierwsze "aga", pierwszy zubik, pierwsze kroki i pierwsze urodziny ...

Czekałem na to pierwsze urodziny, jak dzień, w którym urodzi się Danya. Chciałem uchwycić w mojej pamięci i na wakacyjnych zdjęciach szczególne znaczenie pierwszy rok! I tak postanowiłem zrobić symboliczny wystrój w formie papierowe kwiaty.

Do produkcji odinichki Będziesz potrzebował:

 • Papier milimetrowy (aby płynnie i pięknie narysować kontur);
 • Władca
 • Prosty ołówek
 • Nożyczki
 • Nóż piśmienny
 • Gruba tektura (najlepiej z urządzeń gospodarstwa domowego)
 • Taśma papierowa
 • Zszywacz z dużymi zszywkami
 • Papier falisty
 • Klej PVA
 • Chusteczki papierowe
 • Dużo cierpliwości :))

Najpierw narysuj pożądany kształt naszego cyfry, będzie łatwiej i łatwiej na papierze milimetrowym. Miałem takie rozmiary:

Następnie tłumaczymy nasz układ na tekturę.

Do cyfra pięknie wyglądał i był stabilny, zrobiłem go wolumetryczny (głębokość odinichki 16 cm), więc odciąć tylną stronę i powielić wszystkie boczne detale prostokątami o odpowiednim rozmiarze.

Chcę zwrócić szczególną uwagę na tak ważny szczegół. Aby krzywa wyglądała pięknie i gładko, wykonujemy nacięcia od wewnątrz.

Wszystkie części przyklejamy taśmą papierową od zewnątrz i od środka, aby zapewnić niezawodność.

Następnie wklejanie jeden z przodu z papierowymi serwetkami. Mam biały, ale wskazane jest użycie jasnego koloru lub tego samego koloru co papierowe kwiaty, jeśli pojedynczy będzie monofoniczny.

Na tym kończy się najtrudniejsza część pracy. Teraz najbardziej monotonne

Bardzo łatwo zrobić kwiat. Weź tekturę falistą, wytnij kwadraty 25 * 25, dodaj każdy kwadrat 4 razy. Pośrodku ten kwadrat zapinany jest na zszywacz i wycinamy z niego kółko.

Ponadto każda warstwa osobno, z wyjątkiem najniższej, jest unoszona i zaciskana. Gdy wszystkie warstwy zostaną uniesione, ostrożnie rozłóż kwiat.

Kiedy wszystkie kwiaty zostały wykonane (≈ 350 sztuk), zaczynamy je kleić na kleju PVA.

Odwrotną stronę nie dekorowałem kwiatami, dlatego wklejałem papierowe warstwy papieru na kilka warstw.

Nasz uroczysty mały stał się znakomitym wystrojem w obszarze zdjęcia i pozostawił miłe wspomnienia w pierwszym albumie fotograficznym dziecka!

Na zakończenie chciałbym bardzo podziękować Margaricie, ponieważ w czasie, w którym się komunikujemy, odkryłem wiele nowych i interesujących rzeczy w kategoriach twórczych, pojawiły się nowe pomysły i, co najważniejsze, pragnienie ich wcielenia!

I oczywiście wielkie dzięki za opublikowanie artykułu o mnie w moim bardzo przytulnym blogu i moim klasa mistrzowska «Edinichki przez pierwszy rok".

Tanya, wspólnie, dziękuję za współpracę, będziemy nadal inspirować się nawzajem dla kreatywności;)

Przy okazji, młode matki Tambow! Tatyana z wielką przyjemnością przyjmie zlecenia na zrobienie podobnej liczby do świętowania. Spraw, aby Twoje rodzinne wakacje były niezapomniane! Czytaj więcej tutaj.>9gt;

image = noparse = true ">

PIERWSZA NAGRODA BLOOMA

ŚMIESZNA JEDNA JEDNOSTKA JEST I BARDZO ZDAŁA. MAJ WIĘKSZE IMPORTOWANE PRZYGOTOWANIE DO WAŻNEGO WYDARZENIA - PIERWSZY ROK SYNA. I ZDJĘCIA WSPANIAŁY.

Elena, dziękuję! Te pierwsze urodziny były dla mnie bardzo ważne w moim osobistym planie))))

Fajnie, myślałem na początku, to od małych ręczników

To pomysł, ale myślę, że jest bardzo drogi

Pomysł jest doskonały! Dobrze zrobione rodzice!

Bajecznie piękna! Ale byłem zaskoczony tym pomysłem zrobienia małego! Bardzo zadowolony!

Dziękuję Nasz zaskoczył wszystkich na przyjęciu))))

Azh 350 kwiatów. Od razu pomyślałem, że nie potrafię) Ale okazuje się, że prawda jest bardzo piękna, dlatego prawdopodobnie trzeba taką piękność zamówić u samego mistrza i nie przerazić się liczbą ozdób.

Fajny pomysł. I dziękuję za inspirację!

Dziękuję, Catherine, za zorganizowanie kreatywnej galerii inspiracji! Młode mumie, to tacy wynalazcy;) :)))

To jest świetne. Spojrzałem, zapaliłem, wszystko co potrzebowałem kupiłem, siedzę masteruyu.Dumayu wszystko poluchitsya.Tolko Chcę zrobić dwa kolory: biały i niebieski dzięki za świetny pomysł.

Znakomite, udane rękodzieło, a co najważniejsze wspaniałe wakacje!

Margot, ale czy to w porządku? Mam na myśli zrównoważony? lub mały może spaść?

Jak ozdobić urządzenie na rok własnymi rękami?

Jesteś młodą i szczęśliwą matką, która czeka na wielkie święto, ponieważ twoje dziecko ma pierwsze urodziny (skończy rok). Chcesz nadać mu wesołość wyższej klasy i szukasz elementów z projektu. Udekoruj urządzenie własnymi rękami, to najlepszy prezent!

W końcu musisz napisać wszystko na wideo, żeby dziecko zobaczyło to za kilka lat i zrozumiało, jak mama go wypróbowała. Następnie możesz znaleźć oryginalne pomysły, tak pięknie i z duszą, po spędzeniu trochę czasu:

Nie martwcie się, dzieci będą zachwycone, ponieważ wszyscy robili to z miłością. Istnieją różne możliwości rejestracji odinichki: utwórz jednostkę kulek, ale będzie wyglądać bardziej elegancko - jednostka objętości papieru. Najpierw musisz stworzyć ramkę z tektury (tutaj potrzebne będzie stare pudełko z urządzeń gospodarstwa domowego). A następnie udekoruj ją według własnego uznania papierem (kolorowym lub prezentem) lub różami (zrób to sam lub kup).

Jednostka wykonana z marmuru

Tekturowe ramy jednostki wolumetrycznej

Dla dziewcząt wybierz jasny czerwony lub różowy kolor dla jednego, dla chłopców - niebieski kolor.

Dla dziewcząt z papieru

Wykonane z kwiatów

Możesz sam zrobić kwiaty

Lub kup już gotowy

Dla chłopców z kwiatami

Teraz już wiesz, jak ozdobić urządzenie na rok własnymi rękami, wybierz jedną z wielu opcji. Możesz również zobaczyć małe wideo, w którym brygadzista pokazuje, jak przygotowuje obszerną jednostkę do obchodzenia urodzin dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 40 = 44