Yak namaluvati kot

Yak namaluvati kot

Jak nauczyć się rysować kota

Kot w butach z ulubionej opowieści lub ukochanego kota domowego często staje się postacią rysunków dzieci. Ponadto takie obrazy, rysowane ołówkiem lub farbami, mogą stać się ozdobą pokoju dziecięcego. Ale być poprawnym narysuj kota, najpierw nauczmy się rysować etapami ołówkiem takim jak ten kot. Jeśli dostaniesz ten rysunek kota, możesz spróbować narysować swojego ulubionego kota lub kotka.

1. Rozpoczynamy rysowanie kota od prostych konturów

Aby dokładniej narysować kota, lepiej zrobić to etapami, tworząc proste kontury na pierwszych krokach. Zacznij rysować rysunkiem koła dla głowy i dodaj niewiele więcej niż jednego koła do bagażnika, który ma już nieco większy rozmiar. Następnie narysuj kolejny okrąg na samym dole obrazu. Aby od razu zauważyć, że jest to rysunek kota, musisz narysować dwie linie przednich łap.

2. Narysuj kontury łap i uszu

Aby na tym etapie nie "pomieszać", najpierw narysuj kontury łap, a następnie uszy. To całkiem proste, a teraz widzisz, że pozostaje tylko narysować linię grzbietu i możemy powiedzieć, że rysunek kota "zamanifestował się".

Rozpocznij ten etap rysowania od rysunku głowy. Narysuj małe kółko dla pyska kota i rozciągnij linię konturu grzbietu, kierując go do tylnej łapy. Teraz pozostaje tylko narysować kontury przednich łap i przejść do następnego kroku.

Ten etap jest prosty, ale wymaga zawsze uwagi. Zacznij od usunięcia wszystkich niepotrzebnych linii. Teraz będziesz musiał tylko rysować twarz kota w szczegółach. Narysuj dolny owalny i dwa symetryczne łuki dla oczu. I narysuj usta i nos w konturze kufy, możesz użyć litery "X".

Teraz, gdy prawie skończysz, narysuj kota, dodaj jeszcze kilka szczegółów. Łatwo jest narysować dwa dodatkowe "łuki" dla oczu, tylko teraz na lustrzanym odbiciu. Źrenice kota są wąskie, jak grudki i dopiero gdy zrobi się ciemno, otwierają się "płaty". Właśnie dlatego kot może łatwo odróżnić przedmioty w ciemności. Z oczu narysuj dwie linie nosa, a pozostaje tylko wyciągnąć pazury na łapach. Przy okazji, czy wiesz, ile pazurów na przednich nogach kota? Nie, nie pięć, ale cztery. Ale na tylnej stopie pięć.

Zacznij zawsze rysować według tego, co uważasz za łatwiejsze. Prawdopodobnie wyciąganie uszu nie jest trudne, tylko dwie linie i uszy są rysowane. Co jeszcze można łatwo wyciągnąć z kota? Oczywiście, wąsy kota, tutaj i narysuj je. Najtrudniejsze jest narysować oczy, nie musisz się mylić z rozmiarem, upewnić się, że są na tej samej linii i tym samym. Ponadto musisz zrobić "olśnienie" w oczach, tak aby kot był taki, ale to już jest ostatni krok, kiedy będziesz kolorować kota.

6. Jak narysować kota za pomocą prostego ołówka

Teraz, kiedy jesteś całkowicie skończony narysuj kota, dodaj kilka cieni na rysunku. Cienie dadzą obrazowi objętość, a wygląd kota będzie bardziej realistyczny i atrakcyjny. Aby kot nie wyglądał samotnie na rysunku, możesz narysować kilka obiektów w pobliżu, na przykład "sadzić" go na parapecie.

7. Rysunek kota jest wykonany na tablecie graficznym

Zrobiłem ten rysunek na tablecie graficznym, ale kot okazał się nieokreślonym kolorem, ale to ten kot, który mieszka w moim domu. Możesz również zrobić kolor kota w kolorze, który najbardziej Ci się podoba, lub po prostu przyciemnić obrazek za pomocą zwykłego miękkiego ołówka.

Jak narysować kota etapami

Jeśli masz kota w domu, to wiesz, że na zewnątrz kot jest inny niż kot. Jest mniejsza niż kot, jej twarz jest mała i niezbyt zuchwała. W przybliżeniu, jak na tej figurze, wykonane na tablecie graficznym.

Nauczyć się rysować tygrysa

Tygrysy należą do rodziny kotów, dokładniej niż koty, a przed malowaniem spróbuj narysuj kota. Kot ma taką samą strukturę ciała, a nawet chód jest bardzo podobny do łaski tygrysa. I czasami wąsata twarz kota, dokładnie jak tygrys, z tym samym drapieżnym i pogardliwym spojrzeniem.

Rysowanie Lwa etapami

Lew jest jednym z największych drapieżników w rodzinie kotów. Wyciągnięcie go nie jest łatwe, choćby dlatego, że rzadko widzimy lwa, i chociaż kot wygląda jak lew, to nadal nie jest lwem. Obraz lwa z pierwszej lekcji rysunku nie może zadziałać, najpierw przyjrzyj się kotu i najpierw go narysuj. Wtedy łatwiej będzie ci zrobić rysunek lwa.

Jak narysować Królika

Podczas tej lekcji nauczymy się rysować królika. Pod pewnymi względami wygląda też jak kot, choć oczywiście jest wiele różnic. Ale jeśli udało ci się narysować kota etapami, łatwiej ci będzie narysować królika.

Jak narysować kotka

Kociak jest trudniejszy do losowania niż dorosły kot, ponieważ niemożliwe jest, aby kociak siedział nieruchomo, nawet przez minutę. Dlatego zdjęcia kociąt "z natury" są raczej rzadkie. Jedyny sposób, aby narysować kotka i kota, tylko śpiąc.

Nowa lekcja

 • Rysunki dla dzieci

  Znani ludzie

 • Technika rysowania

 • Rysowanie zwierząt

 • Rysowanie kwiatów

 • Interesujące fakty

 • Kolorowanki

 • Rysunki ołówkiem

 • Rysunki za pomocą farb

 • Jak narysować kota i kota.

  Jak narysować kota i kotka krok po kroku

  Cześć, drodzy czytelnicy "Placu zabaw"!

  Nadal publikujemy kolekcje z serii lekcji z etapowego rysowania. Wszystkie nasze problemy można obejrzeć tutaj.

  Temat tej kolekcji: jak narysować kota i kota. Przygotowaliśmy dla Ciebie 24 warianty rysowania tego uroczego zwierzaka i jednego filmu.

  Będą to w zasadzie proste postaci z kreskówek i zabawne kocięta, dzięki którym można ozdobić kartkę z życzeniami lub narysować rysunek do konkursu w przedszkolu lub szkole. Istnieje kilka instrukcji dotyczących rysowania realistycznych kotów.

  Narysować kota w etapach nie było tak trudne, choć w niektórych wersjach będzie musiał ciężko pracować. W każdym razie, istnieją opcje kompilacji różnych poziomach trudności, można uruchomić prosty, a potem stopniowo przejść do bardziej skomplikowanych.

  Nie sądzę, że trzeba opisywać, jak rysuje się ten czy inny etap - wszystko jest dość proste i zrozumiałe. Wszystko jest w formie tabeli.

  Aby powiększyć obraz, kliknij na zdjęcie i zacznij malować.

  Jak narysować kota

  A teraz próbujemy narysować kocięta

  Kocięta (opcja 2)

  Rysowanie kociąt (opcja 3)

  Samouczki wideo na temat "Jak narysować kota i kota"

  Przygotowaliśmy również dla Ciebie wybór lekcji wideo. Kto jest bardziej wygodny, aby wziąć lekcje w formacie wideo, może powtórzyć dla artysty i nauczyć się rysować koty i kocięta.

  • Jak narysować kota w etapach dla dzieci

  Jeśli masz chwilę, napisz, proszę, w komentarzach, czy te instrukcje krok po kroku ci pomogły. Czy udało ci się narysować swoją ulubioną cipkę?

  Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

  Jeśli Twoje dziecko ma możliwość wyciągnięcia, istnieje potrzeba, aby nauczyć się pięknie i poprawnie malować, proponuję przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko do rysowania”, który opisuje jak wyciągnąć naukę, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo.

  Do zobaczenia na naszych stronach!

  Możesz otrzymywać nowe artykuły i instrukcje krok po kroku na swojej skrzynce pocztowej.

  Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

  Jak narysować kota i kota. - 28 komentarzy

  Świetnie! Koniecznie narysuj.

  Temat, na moją stronę http: //кошкомания.рф, jak narysować kota!

  dzięki, przydatne lekcje! Podzielę się referencją

  Cudowna lekcja rysunku! Na zajęcia z dzieckiem jest to, czego potrzebujesz! Zabawne, zabawne i bardzo przydatne!

  klasa wideo ahahah

  I W JAKI SPOSÓB TAM WIDEO WIDZIE WSZYSTKO? PO PROSTU ZGŁOSIŁEM, ŻE TO WIDEO Z OGRANICZONYM DOSTĘPEM. PROPONUJ PROSZĘ.

  Nie wiemy co - co.

  Być może autor wideo ograniczył dostęp do wideo ... Dlatego postanowił inny, jeszcze zabawniejszy

  to jest super. Udało mi się! 11. 111! 1

  I znasz dzieci Vanyi Anyi, Nataszy, itd. Sam wiem, jak narysować kata i kociaka.

  Uh ... Prawdopodobnie zwrot za to, co myślisz.

  Dlaczego wideo nie działa? Dziwne.

  Już działa ...

  Fajna strona! Rose nauczyła się rysować! Taka róża. Po prostu super.

  Witam, jestem Christine Me 9 witryna Chciałbym zamontować zakładkę wczoraj przeczytałem artykuł jak narisavat kucyka i wyciągnął plakat matki ponyash, zawsze chciałem nauczyć się rysować i tutaj wszystko było idealne dziękuję za stworzenie tego wspaniałego stronę!

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymywania takich opinii, co oznacza, że ​​działamy z ważnego powodu.

  Powodzenia w twojej pracy!

  I naprawdę nravitsa kotka chciałem zapytać, co tokoe kreatywność i może wypowiedzieć się Pismo?

  Cześć, mam na imię Pauline Cóż, już wiesz, jak się nazywam i dlaczego trudno jest rysować małe?

  Pauline, to jest trudne tylko na początku. A potem, kiedy spróbujesz raz po raz, będzie coraz lepiej.

  I patrzeć risuem sami- witrynie wiele kursów mistrzowskich, a co najważniejsze, bardzo łatwe i szybkie, aby wyciągać małe zwierzęta i zrobić wiele różnych rzeczy zabawy! Polecam również odwiedzenie strony uvlechenki.word.press.com

  Co mówisz o Polinie?

  Lubiłem rysować dwa kocięta.

  Klasa. U mnie wszystko się wyszło.

  Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

  • Dzieci i sport (10)
  • Gry i zabawy dla dzieci (25)
  • Jeśli masz bliźnięta (6)
  • Zdrowie dziecka (19)
  • Jak wybrać ...? (21)
  • Jak narysować ...? (23)
  • Kalejdoskop (13)
  • Wakacje z dziećmi (43)
  • Prezenty dziecięce (7)
  • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
  • Powiedz dzieciom (4)
  • Sadik i szkoła (9)

  Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

  Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

  Jak narysować kota krok po kroku

  W tej lekcji opowiem, jak narysować kota etapami dla dziecka. Często dzieci napotykają problem, gdy dopiero zaczynają rozwijać swoje zdolności twórcze, a przedmiot rysowania jest bardzo złożony. W tej lekcji z łatwością narysujemy prostego, ale pięknego kota krok po kroku.

  Zacznijmy rysować kota. Jeśli rysujesz z dzieckiem, wyjaśnij mu, z jakich części składa się kotek. W naszym przypadku zaczynamy rysować od głowy - ma on kształt okrągły, lekko rozciągnięty do boku.

  Po narysowaniu koła zaczynamy rysować ciało kota. Narysuj dwie zakrzywione linie od głowy, a po bokach - dwie półokrągłe linie oznaczające tylne nogi kota.

  Który kot jest bez uszu? Dlatego powiedz dziecku, że uszy są konieczne. Narysuj parę uszu na czubku głowy w kształcie trójkątów.

  W dolnej części pyska kota rysujemy dziobek w kształcie trójkąta, a od niego - dwa loki wskazujące usta kota.

  Od górnego losowania oczami kota dziecka - nie są okrągłe, lecz szpiczaste na rogach i lekko skośne. Źrenica ma wydłużony kształt.

  Teraz narysuj nogi kota, jak pokazano na dolnej figurze. Na każdej stopie narysuj trzy palce, a jeśli twój kot jest zły, poradź mu, aby narysował pazury.

  I oczywiście każdy kot potrzebuje tylko ogona - odciągnij go z boku.

  Dodajemy futrzany kotek, rysując futro na klatce piersiowej i nogach.

  Nasz kot jest prawie gotowy, pozostaje dodać kilka szczegółów - futro na uszach, wąsy i łuk. Twoje dziecko może dodać niektóre ze swoich danych według własnego uznania - na przykład narysuj miskę obok mleka lub myszy.

  Mam nadzieję, że spodobała ci się lekcja i nauczyłeś się, jak rysować kota z dzieckiem etapami. Jeśli lubisz rysować z dziećmi, radzę odwiedzić odpowiednią sekcję na mojej stronie internetowej.

  Spróbujmy narysować kilka bardziej uroczych i uroczych kotów o schematach etapowych. Najpierw narysuj realistyczną koteczkę w pełni rozwiniętym za pomocą instrukcji krok po kroku ze zdjęciami.

  Na pierwszym etapie zaznaczam arkusz, aby wskazać proporcję kota. Nasz fundament składa się z kilku figur - narysuję kształt głowy, ciała, trójkąty uszu znajdują się na górze. Słuchaj, zaczyna wyglądać jak malowany kot! Postaraj się, aby linie podstawy były ledwo widoczne, to pozwoli nam w przyszłości nie być przez nich rozpraszanym. Następnie zacznę rysować twarz kota. Jest nieco spiczasty, w dolnej części kufy znajduje się dziobek i usta. Tuż nad nosem rysujemy kocie oczy.

  Teraz zaczynamy rysować uszy kota. Dodaję pionowe źrenice, a także wąsy. Następnym krokiem jest rysowanie łap. Zauważ, jak są one ułożone na poniższym obrazku.

  Teraz musimy narysować plecy, tylne nogi i ogon kota. Dodaję też obrysy, które sprawią, że kotek będzie bardziej szczegółowy. Usuwamy niepotrzebne linie, kontury konturów i, w razie potrzeby, kolorujemy nasze piękno. Oto kot, który udało nam się narysować!

  Teraz spróbujmy narysować słodkiego kociaka. Rysunek jest bardzo prosty, nawet dziecko może sobie z tym poradzić!

  Narysuj duży owal. Kocięta zawsze mają wystarczająco dużą głowę na rysunkach rysunkowych, użyjemy też tej techniki. Następnie rysuję linie - będą one oznaczać ciało i ogon.

  Następnie narysuję uszy naszego kociaka, przyjmiemy kształt ogona. Okazuje się ładny! Teraz nasz kot musi narysować kaganiec - rysuję dwa duże oczy, a między nimi dodaję nos i usta. Kilka linii na górze i na uszach.

  Narysuj przesunięte w prawą stronę źrenice kota, dodaj antenę i chwycić za łapy. Najpierw przód, a potem tył. Teraz chcę dodać paski do głowy i ogona pieczęci.

  Na ostatnich etapach możesz szkicować szkic i pozbyć się niepotrzebnych linii. Postanowiłem narysować kota w fioletowo-różowych odcieniach, a moje oczy zrobiły się zielone. Kot wygląda trochę niecodziennie, ale z tego nie staje się mniej niezwykły. I co się w tobie stało?

  Następny kot do losowania będzie nieco bardziej skomplikowany, ale uwierz mi - jest tego wart. Najpierw zaznaczmy ten arkusz takimi liczbami. Ćwicz na projekcie, po kilku próbach na pewno będziesz piękna i dokładna. Aktywnie używaj gumki, usuwając niepotrzebne linie niestabilne.

  Narysujmy postać znajdującą się pod dwoma trójkątami. W samym centrum, gdzie krzyżują się nasze linie, narysuj nos i usta. Oczy kota są zakryte - wygląda na to, że rozgrzała boki w słońcu i po prostu świeci z przyjemnością!

  Uszy muszą być szczegółowe. Części boczne są zacienione w równoległych ruchach.

  Zaczynamy kształtować kaganiec. Narysuj szkic, ale teraz linie są płynniejsze. Malowałem także wąsy.

  Teraz zaczynamy rysować ciało kota. Leży na plecach, więc nie musisz rysować łap. Dodaję kilka pociągnięć do miejsca, w którym zostanie położony kręgosłup, natychmiast zrozumie to położenie, w którym leży malowany kot.

  Musimy tylko narysować ogon kota. Nie zapomnij wymazać wszystkiego, co jest zbędne.

  Malowany kot powinien być pomalowany. Myślę, że czerwony kolor tej pięknej pani jest bardzo istotny.

  Teraz nauczyliśmy się rysować kilka kotów na raz! Opublikuj swoją pracę w komentarzu, aby inni mogli czerpać inspirację z Twojego przykładu, powodzenia!

  Możesz także zobaczyć, jak narysować inne koty: kota anime i czerwonego kota.

  Powiązane oprogramowanie

  Jak narysować żółty ptak z Angry Birds

  • Figury 3D (15)
  • Bez kategorii (3)
  • Samouczki wideo (29)
  • Dla początkujących (236)
   • Liczby według komórek (2)
   • Lekcje rysunku dla dzieci (161)
  • Inne (15)
   • Budynki (8)
   • Kosmos (6)
  • Jak narysować osobę (76)
   • Akcesoria do włosów (6)
   • Dzieci (2)
   • Części ciała (6)
  • Jak tkać bransoletki z elastycznych taśm (10)
  • Jak narysować Anime (44)
   • Chibi (13)
  • Jak rysować ubrania (22)
   • Obuwie (4)
   • Sukienki (11)
  • Wyróżnione (9)
  • Postaci z kreskówek (146)
   • Gravity Falls (19)
   • Opłatek (7)
   • Czas przygód (7)
   • Bohaterowie komiksów (5)
   • Gry logiczne (5)
   • Girls of Equestria (5)
   • Jak narysować Monster High (5)
   • Jak narysować kucyka (15)
   • Simpsonowie (3)
   • Bajki (3)
   • Sekretne życie zwierząt domowych (2)
  • Przydatne (2)
  • Wakacje (56)
   • 1 września (3)
   • 23 lutego i 9 maja (15)
   • 8 marca (4)
   • Walentynki (7)
   • Nowy Rok (16)
   • Halloween (9)
  • Natura (40)
   • Drzewa (6)
   • Kwiaty (22)
  • Różne (7)
   • Broń (1)
  • Pobieranie jedzenia (36)
  • Rysowanie zwierząt (124)
   • Wilki (5)
   • Gryzonie (3)
   • Koty (29)
   • Lisy (3)
   • Niedźwiedzie (8)
   • Życie morskie (8)
   • Owady (13)
   • Ptaki (6)
   • Psy (11)
  • Technika rysowania (22)
   • Transport (13)
  • Rysunki i zdjęcia (18)
  • Wyrafinowane lekcje malarstwa (29)

  ❤Lessdraw❤ © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  60 + = 63