Yak malyuvati cat

Yak malyuvati cat

Jak narysować kota i kota.

Jak narysować kota i kotka krok po kroku

Cześć, drodzy czytelnicy "Placu zabaw"!

Nadal publikujemy kolekcje z serii lekcji z etapowego rysowania. Wszystkie nasze problemy można obejrzeć tutaj.

Temat tej kolekcji: jak narysować kota i kota. Przygotowaliśmy dla Ciebie 24 warianty rysowania tego uroczego zwierzaka i jednego filmu.

Będą to w zasadzie proste postaci z kreskówek i zabawne kocięta, dzięki którym można ozdobić kartkę z życzeniami lub narysować rysunek do konkursu w przedszkolu lub szkole. Istnieje kilka instrukcji dotyczących rysowania realistycznych kotów.

Narysuj kota etapami, nie było to takie trudne, chociaż niektóre opcje będą musiały ciężko pracować. W każdym przypadku, w selekcji istnieją warianty o różnym poziomie złożoności, możesz zacząć od prostego, a następnie stopniowo przejść do bardziej złożonych.

Nie sądzę, że trzeba opisywać, jak rysuje się ten czy inny etap - wszystko jest dość proste i zrozumiałe. Wszystko jest w formie tabeli.

Aby powiększyć obraz, kliknij na zdjęcie i zacznij malować.

Jak narysować kota

A teraz próbujemy narysować kocięta

Kocięta (opcja 2)

Rysowanie kociąt (opcja 3)

Samouczki wideo na temat "Jak narysować kota i kota"

Przygotowaliśmy również dla Ciebie wybór lekcji wideo. Kto jest bardziej wygodny, aby wziąć lekcje w formacie wideo, może powtórzyć dla artysty i nauczyć się rysować koty i kocięta.

 • Jak narysować kota w etapach dla dzieci

Jeśli masz chwilę, napisz, proszę, w komentarzach, czy te instrukcje krok po kroku ci pomogły. Czy udało ci się narysować swoją ulubioną cipkę?

Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

Jeśli Twoje dziecko ma możliwość wyciągnięcia, istnieje potrzeba, aby nauczyć się pięknie i poprawnie malować, proponuję przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko do rysowania”, który opisuje jak wyciągnąć naukę, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo.

Do zobaczenia na naszych stronach!

Możesz otrzymywać nowe artykuły i instrukcje krok po kroku na swojej skrzynce pocztowej.

Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

Jak narysować kota i kota. - 28 komentarzy

Świetnie! Koniecznie narysuj.

Temat, na moją stronę http: //кошкомания.рф, jak narysować kota!

dzięki, przydatne lekcje! Podzielę się referencją

Cudowna lekcja rysunku! Na zajęcia z dzieckiem jest to, czego potrzebujesz! Zabawne, zabawne i bardzo przydatne!

klasa wideo ahahah

I W JAKI SPOSÓB TAM WIDEO WIDZIE WSZYSTKO? PO PROSTU ZGŁOSIŁEM, ŻE TO WIDEO Z OGRANICZONYM DOSTĘPEM. PROPONUJ PROSZĘ.

Nie wiemy co - co.

Być może autor wideo ograniczył dostęp do wideo ... Dlatego postanowił inny, jeszcze zabawniejszy

to jest super. Udało mi się! 11. 111! 1

I znasz dzieci Vanyi Anyi, Nataszy, itd. Sam wiem, jak narysować kata i kociaka.

Uh ... Prawdopodobnie zwrot za to, co myślisz.

Dlaczego wideo nie działa? Dziwne.

Już działa ...

Fajna strona! Rose nauczyła się rysować! Taka róża. Po prostu super.

Witam, jestem Christine Me 9 witryna Chciałbym zamontować zakładkę wczoraj przeczytałem artykuł jak narisavat kucyka i wyciągnął plakat matki ponyash, zawsze chciałem nauczyć się rysować i tutaj wszystko było idealne dziękuję za stworzenie tego wspaniałego stronę!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania takich opinii, co oznacza, że ​​działamy z ważnego powodu.

Powodzenia w twojej pracy!

I naprawdę nravitsa te kociaki chciałem zapytać cię i jaka jest obecna praca i komentarz może ten pisma?

Cześć, mam na imię Pauline Cóż, już wiesz, jak się nazywam i dlaczego trudno jest rysować małe?

Pauline, to jest trudne tylko na początku. A potem, kiedy spróbujesz raz po raz, będzie coraz lepiej.

I spójrz na stronę risuem sami - wiele lekcji mistrzowskich, a co najważniejsze, bardzo proste i szybkie jest narysowanie jakiegokolwiek małego zwierzaka i zrobienie wielu różnych fajnych rzeczy! Polecam również odwiedzenie strony uvlechenki.word.press.com

Co mówisz o Polinie?

Lubiłem rysować dwa kocięta.

Klasa. U mnie wszystko się wyszło.

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

 • Dzieci i sport (10)
 • Gry i zabawy dla dzieci (25)
 • Jeśli masz bliźnięta (6)
 • Zdrowie dziecka (19)
 • Jak wybrać ...? (21)
 • Jak narysować ...? (23)
 • Kalejdoskop (13)
 • Wakacje z dziećmi (43)
 • Prezenty dziecięce (7)
 • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
 • Powiedz dzieciom (4)
 • Sadik i szkoła (9)

Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

Jak nauczyć się rysować kota

Kot w butach z ulubionej opowieści lub ukochanego kota domowego często staje się postacią rysunków dzieci. Ponadto takie obrazy, rysowane ołówkiem lub farbą, mogą być dobrą ozdobą pokoju dziecięcego. Ale być poprawnym narysuj kota, najpierw nauczmy się rysować etapami ołówkiem takim jak ten kot. Jeśli dostaniesz ten rysunek kota, możesz spróbować narysować swojego ulubionego kota lub kotka.

1. Rozpoczynamy rysowanie kota od prostych konturów

Aby dokładniej narysować kota, lepiej zrobić to etapami, tworząc proste kontury na pierwszych krokach. Zacznij rysować rysunkiem koła dla głowy i dodaj niewiele więcej niż jednego koła do bagażnika, który jest już nieco większy. Następnie narysuj kolejny okrąg na samym dole obrazu. Aby od razu zauważyć, że jest to rysunek kota, musisz narysować dwie linie przednich łap.

2. Narysuj kontury łap i uszu

Aby na tym etapie nie "pomieszać", najpierw narysuj kontury łap, a następnie uszy. To całkiem proste, a teraz widzisz, że pozostaje tylko narysować linię grzbietu i możemy powiedzieć, że rysunek kota "zamanifestował się".

Rozpocznij ten etap rysowania od rysunku głowy. Narysuj małe kółko dla pyska kota i rozciągnij linię konturu grzbietu, kierując go do tylnej łapy. Teraz pozostaje tylko narysować kontury przednich łap i przejść do następnego kroku.

Ten etap jest prosty, ale wymaga zawsze uwagi. Zacznij od usunięcia wszystkich niepotrzebnych linii. Teraz będziesz musiał tylko narysować twarz kota w szczegółach. Narysuj dolny owalny i dwa symetryczne łuki dla oczu. I narysuj usta i nos w konturze kufy, możesz użyć litery "X".

Teraz, gdy prawie skończysz, narysuj kota, dodaj jeszcze kilka szczegółów. Łatwo jest narysować dwa dodatkowe "łuki" dla oczu, tylko teraz na lustrzanym odbiciu. Źrenice kota są wąskie, jak grudki i dopiero gdy zrobi się ciemno, otwierają się "płaty". Właśnie dlatego kot może łatwo odróżnić przedmioty w ciemności. Z oczu narysuj dwie linie nosa, a pozostaje tylko wyciągnąć pazury na łapach. Przy okazji, czy wiesz, ile pazurów na przednich nogach kota? Nie, nie pięć, ale cztery. Ale na tylnej stopie pięć.

Zacznij zawsze rysować według tego, co uważasz za łatwiejsze. Prawdopodobnie wyciąganie uszu nie jest trudne, tylko dwie linie i uszy są rysowane. Co jeszcze można łatwo wyciągnąć z kota? Oczywiście, wąsy kota, tutaj i narysuj je. Najtrudniejsze jest narysować oczy, nie musisz się mylić z rozmiarem, upewnić się, że są na tej samej linii i tym samym. Ponadto musisz zrobić "olśnienie" w oczach, tak aby kot był taki, ale to już jest ostatni krok, kiedy będziesz kolorować kota.

6. Jak narysować kota za pomocą prostego ołówka

Teraz, kiedy jesteś całkowicie skończony narysuj kota, dodaj kilka cieni na rysunku. Cienie dadzą obrazowi objętość, a wygląd kota będzie bardziej realistyczny i atrakcyjny. Aby kot nie wyglądał samotnie na rysunku, możesz narysować kilka obiektów w pobliżu, na przykład "sadzić" go na parapecie.

7. Rysunek kota jest wykonany na tablecie graficznym

Zrobiłem ten rysunek na tablecie graficznym, ale kot okazał się nieokreślonym kolorem, ale to ten kot, który mieszka w moim domu. Możesz także zrobić kolor kota w kolorze, który najbardziej Ci się podoba, lub po prostu przyciemnić obrazek za pomocą zwykłego miękkiego ołówka.

Jak narysować kota etapami

Jeśli masz kota w domu, to wiesz, że na zewnątrz kot jest inny niż kot. Jest mniejsza niż kot, jej twarz jest mała i niezbyt zuchwała. W przybliżeniu, jak na tej figurze, wykonane na tablecie graficznym.

Nauczyć się rysować tygrysa

Tygrysy należą do rodziny kotów, dokładniej niż koty, a przed malowaniem spróbuj narysuj kota. Kot ma taką samą strukturę ciała, a nawet chód jest bardzo podobny do łaski tygrysa. I czasami wąsata twarz kota, dokładnie jak tygrys, z tym samym drapieżnym i pogardliwym spojrzeniem.

Rysowanie Lwa etapami

Lew jest jednym z największych drapieżników w rodzinie kotów. Wyciągnięcie go nie jest łatwe, choćby dlatego, że rzadko widzimy lwa, i chociaż kot wygląda jak lew, to nadal nie jest lwem. Obraz lwa z pierwszej lekcji rysunku nie może zadziałać, najpierw przyjrzyj się kotu i najpierw go narysuj. Wtedy łatwiej będzie ci zrobić rysunek lwa.

Jak narysować Królika

Podczas tej lekcji nauczymy się rysować królika. Pod pewnymi względami wygląda też jak kot, choć oczywiście jest wiele różnic. Ale jeśli udało ci się narysować kota etapami, łatwiej ci będzie narysować królika.

Jak narysować kotka

Kociak jest trudniejszy do losowania niż dorosły kot, ponieważ niemożliwe jest, aby kociak siedział nieruchomo, nawet przez minutę. Dlatego zdjęcia kociąt "z natury" są raczej rzadkie. Jedyny sposób, aby narysować kotka i kota, tylko śpiąc.

Nowa lekcja

 • Rysunki dla dzieci

  Znani ludzie

 • Technika rysowania

 • Rysowanie zwierząt

 • Rysowanie kwiatów

 • Interesujące fakty

 • Kolorowanki

 • Rysunki ołówkiem

 • Rysunki za pomocą farb

 • Rysowanie kociąt

  Ktoś, kto lubi malować kwiaty, kilka domów, podczas gdy inni poświęcają swoje twórcze impulsy portrety członków rodziny lub przyjaciół. A co z uroczym puszystym kotkiem? Można sobie wyobrazić, jak szczęśliwy będzie twoja matka lub siostra, gdy na wakacjach w dniu 8 marca Dałeś im pocztówki z wizerunkiem pięknej Kitty. Ale najpierw musisz nauczyć się rysować. Jak zawsze w twoich systemach usługowych.

  Nie znam cię, ale dla mnie ten kot przypomina sytuację, kiedy kot kreskówki starej babci przewrócił filiżanki kwaśnej śmietany, który jest następnie zjadane prawidłowo. A teraz takie niewinne oczy patrząc na jego kochanką.

  Jak narysować kota z kociętami

  A to jest dorosły kot z małymi kociętami. Patrzysz na nich - i robi się cieplej w twojej duszy. I wyobraź sobie, jak miło jest narysować taką przyjazną rodzinę kotów.

  Kochanie, dobra cipka. Patrzę na to - i pamiętam, że kot czuje się, gdy jego właściciel jest chory lub smutny. Wtedy kot z pewnością przyjdzie do niego, leży obok lub w miejscu, które boli, i cicho mrucze.

  Jak narysować figlarny kotek

  Zabawny kotek. Miło jest z nim grać. On, niczym kłębek puszystych nici, przewraca się z boku na bok. Takie kociak jako prezent to gwarancja satysfakcji i wdzięczności.

  Dwa poniższe schematy są dość skomplikowane, ponieważ narysowane na nich pieczęcie wyglądają bardzo wiarygodnie. Ale Twoja ciężka praca, mały wysiłek i cierpliwość - a rezultat będzie tym, czego potrzebujesz.

  Schemat rysunkowy smutny kote

  Wszyscy wiedzą, że koty są dość przebiegłymi stworzeniami. W przedstawionym schemacie jest to dość wyraźnie widoczne. Czy ten sprytny kot nie jest naprawdę sprytny, czy nie czołga się do swojego pana, aby zdobyć kolejną porcję mleka?

  Jak narysować niegrzecznego kota

  Ten kot bardzo się śpieszy. Może ktoś do niego dzwoni, albo kogoś spotkał. Spróbuj narysować. Możesz dodać coś własnego. Kreatywność nie ma granic.

  Czy zauważyłeś kiedyś, jak koty wykazują swoją czujność lub agresywność? Oczywiście są to istoty bardzo kochające pokój, ale czasami pokazują swój charakter. Można to zobaczyć na podstawie poniższego schematu.

  Narysuj kota o geometrycznych kształtach

  Czasem chcę narysować kota w dwie minuty: wtedy ważna jest nie wiarygodność, ale oryginalne techniki artystyczne. Popatrz na tego geometrycznego przystojniaka!

  Jak narysować śmieszne murch

  A oto superszybki sposób rysowania zabawnego kota! Jeden-dwa - i wesoły murchik podnosi nastrój na cały dzień!

  Chcesz czegoś bardziej interesującego i trudniejszego? Następnie spójrz, jak narysować kot maluje!

  Aby zostawić komentarz, zaloguj się

  © 2010-2018, "Pustunchik". Informacje krajowe i rozrywka

  portal dla dzieci. Wszystko dla rozwoju, szkolenia i rekreacji dziecka.

  Korzystanie z materiałów portalu "Pustunchik" jest dozwolone tylko

  za uprzednią zgodą redakcji i z aktywnym linkiem

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  47 − 39 =