Yak maluvati kwiti

Yak maluvati kwiti

Jak narysować kwiaty? Jak nauczyć się rysować kwiaty?

Kwiaty są jednym z najbardziej urokliwych tworów Stwórcy. Kwiaty można malować na wiele sposobów, wybierasz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Najpierw przedstawię ci lekcję rysowania kolorów ołówkiem. Bardzo proste, nawet dziecko może sobie poradzić z:

A teraz spójrz, jak możesz narysować kwiat gwaszu. Ta lekcja jest również prosta, ale także bardzo piękna:

Spróbuj wyciągnąć tej lekcji ołówki akwarelowe kwitnące jabłko oddział. Aby uzyskać jasny obraz i realistyczny, kiedy rysować, pozwalają każdej warstwy do całkowitego wyschnięcia, wolno zastosować następną warstwę kolorową lub głaszcze akwarela ołówek:

Życzę sukcesów!

Można narysować tutaj taki bukiet.

Najpierw narysuj kontur bukietu składający się z liści i pączków kwiatów.

W następnym kroku narysuj rdzeń i tłuczek każdego kwiatu z bukietu, dodając do kręgu pączka jedną filiżankę o mniejszym rozmiarze.

Następnie dodaj kwiaty tulipana do bukietu.

Dodaj bardziej precyzyjną formę naszych poprzednich konturach pąków kwiatowych. Dopełniają kontury, kontur każdego udziału w płatkach kwiatów i dodaj bukiet kwiatów tulipanów (mają trzy ostre płatki), nieznacznie podnieść kwiaty na bukiet tulipanów.

Udekoruj bukiet wstążką, rysując 2 równoległe zaokrąglone linie wokół łodyg nad liśćmi.

Pozostaje tylko narysować ołówkowe liście kwiatów i kolorów.

Prawdopodobnie wynik będzie zależał tylko od rodzaju kwiatu, który chcesz narysować, i od tego, ile profesjonalnie narysujesz w zasadzie.

Schematycznie przedstawia różę lub rumianek.

Zacznij rysować zawsze z największymi szczegółami, a następnie narysuj tylko mniejsze części kwiatu.

Oczywiście, ważne jest, aby wziąć pod uwagę osobliwości każdego kwiatu, dla tego samego chamomiles - jest to liczba płatków i prawidłowy okrągły kształt, w różach - wielowarstwowy pączek.

Zawsze musisz zacząć od prostego, później przejdziesz do bardziej skomplikowanych technik.

Rysowanie różnorodnych kwiatów nie jest wcale trudne, nawet jeśli nie masz szczególnego talentu artystycznego. Najważniejszą rzeczą przy rysowaniu kolorów jest obserwowanie wszystkich kroków wskazanych w podpowiedziach. Rysując dowolne kolory, należy zwrócić uwagę na następujące niuanse:

 • ile jest kwiatu płatków;
 • Jak na łodydze są same kwiaty;
 • jaką formę mają liście kwiatów.

Poniższy rysunek pokazuje schemat krokowego rysowania chabra.

Schemat krok po kroku rysowania tulipana:

Krok po kroku rysowanie narcyza:

Jest tak wiele kolorów na świecie i wyglądają inaczej. W związku z tym możesz rysować łącząc fantasy i taki kwiat, który ostatecznie okazuje się być przedstawiony na planecie. Kwiaty Fantasy są również bardzo przyjemne i rozwijają kreatywną myśl.

Możesz spojrzeć na kwiat, aby go narysować, osiągając stopniowe maksymalne podobieństwo. Cóż, technika rysowania jest inna.

Teraz pełne różnych schematów i wideo z turowymi klasami mistrzowskimi, możesz wybrać dowolną z nich w zależności od swojego profesjonalizmu. Możesz nawet wymyślić i stworzyć swój własny, niepowtarzalny kwiat.

Tutaj kilka schematów stopniowego rysowania kolorów, gdzie najpierw sporządza się szkic pąka i łodygi, następnie rysuje się płatki i liście:

Oto kolejny krótki film o tym, jak narysować gratulacje dla kwiatów VKontakte. To prawda, że ​​autor filmu do rysowania kwiatu używa tabletu. Zrobić to samo z myszą będzie trudniejsze.

Wszystko zależy od tego, jaki kwiat chcesz namalować. Oto kilka schematów rysowania prostych kolorów.

Dzięki temu systemowi można poradzić sobie i dziecko:

Tutaj najważniejsze jest śledzenie schematów krok po kroku i wszystko się ułoży.

Narysować kwiaty krok po kroku nie jest tak trudne, najważniejsze, że można było zobaczyć, gdzie zasada, tutaj na przykład, kilka opcji rysowania niektóre kwiaty, tulipan, mniszek lekarski, kwiat i słoneczniki.

patrząc, co narysować, ołówkiem lub farbą. gwasz lub akwarela. jeśli to farby, lepiej wziąć bukiet kwiatów, postawić przed sobą i zacząć rysować. najpierw unikaj szczegółów, zarysuj ogólny zarys, a następnie przeprowadź szczegółową analizę. istnieją tylko dwa sposoby nauczenia się, jak rysować, trzeba je łączyć: czerpać z natury i kopiować dobre uczynki innych autorów. i, pracując przez każdy krok i zastanawiając się nad każdym krokiem, aby zrozumieć, w jaki sposób autor go pomalował, uczyń rysunek tak, jakby był jego własnym.

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat etapami

Witam, drodzy czytelnicy strony

Chcę poświęcić ten artykuł na temat rysowania kwiatów. To kwiaty najczęściej malowane przez dzieci w kartkach z życzeniami dla matek, babć, sióstr i braci. Mam na myśli dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Często zdarza się, że dziecko nie potrafi prawidłowo narysować kwiatu, nie rozumie go, jest sfrustrowane i zwraca się do rodziców o pomoc. I jak pomóc dziecku narysować, na przykład, różę, jeśli nie wiesz jak? Zazwyczaj znajduję się w bardzo trudnej sytuacji, kiedy moje dziecko prosi mnie o pokazanie mu, jak narysować coś, ponieważ nie mam specjalnych umiejętności rysowania. I zaczyna "ściskać" obraz, wymazuje więcej niż jedną gumkę i psuje trochę papieru, zanim będzie można stworzyć coś podobnego do tego, o co prosiłeś.

A co najważniejsze, nie można tak naprawdę wyjaśnić dziecku, w jaki sposób rysowałeś, ponieważ pod koniec zdjęcia nie pamiętasz początku. Może dla wielu rodziców znajoma sytuacja?

Oczywiście jest bardzo dobrze, gdy dziecko odwiedza kręgi rysunkowe. Wtedy - bez problemów: tam uczy się rysować kwiaty, zwierzęta, owoce, różne przedmioty. A jeśli jeszcze nie? Jak pomóc swojemu malutkiemu artyście?

I zwróciłem moją uwagę na lekcje rysunku etap po etapie. Za ich pomocą możesz z łatwością przedstawić wszystko, krok po kroku.

Musiałem spędzić dużo czasu, aby znaleźć to, czego potrzebowałem. Generalnie zebrałem wiele różnych instrukcji, jak rysować krok po kroku najprostsze i najbardziej "popularne" kwiaty, przetwarzać materiał i projektować go w mały katalog. W rezultacie otrzymałem korzyść z 36 instrukcji.

Oferuję tę "korzyść" twoją uwagę. Mamy nadzieję, że pomoże to ty i twoi mali artyści zaprojektować karty i pozdrowienia z wakacji, a może (kto wie?) Doprowadzi do ujawnienia twórcze zdolności dziecka.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć i zacznij rysować.

Jak narysować Tulipan (1)

To nie wszystko! Oto bardzo świeży wybór, aż 18 wariantów etapowego rysowania kwiatów.

Jak narysować lilię

Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

A gdzie są róże? - pytasz. Najpierw byli na tej stronie, a następnie zdecydowaliśmy się zaprojektować je osobno i stworzyliśmy stronę "Jak narysować różę". Kliknij na ten link i pojawi się 21 wariantów stopniowego rysowania róży.

Tutaj znajdziesz najprostsze instrukcje do rysowania kwiatów. Koncentrują się one na dzieci 4-7 lat, którzy nie mają możliwości lub pragną uczestniczyć duży rysunek koło i wyciągnąć kartkę z życzeniami, na przykład, w dniu urodzin babci podobnego.

Dla tych, którzy wykazują zainteresowanie rysunkiem i mają zdolność, radzę przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko rysować”, który opisuje kilka sposobów, aby nauczyć rysowanie, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo rysowania dla dzieci.

Potem kolejne wideo: "Jak łatwo jest narysować oszałamiająco piękne kwiaty - piwonie"

I jeszcze jeden film z kanału KapukiKanuki dla najmłodszych artystów.

Jak ci się podoba ten materiał?

Jeśli masz chwilę, zostaw swoją opinię w komentarzach, czy udało ci się narysować kwiaty, korzystając z tych instrukcji?

Możesz zobaczyć inne artykuły w "Jak narysować.", A także zapisać się do newslettera i otrzymywać nowe artykuły na swojej skrzynce pocztowej.

Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

Jak narysować kwiat - 11 komentarzy

Dziękuję za ciekawy i pouczający artykuł! Życzę powodzenia!

Dostałem się na twoją stronę we właściwym czasie. Syn domaga się nauczenia, jak rysować kwiaty - a potem całej selekcji. Świetnie - teraz skorzystajmy z Twojego doświadczenia w rysowaniu. Dziękuję.

Oto wybór lekcji wideo:

Bardzo interesujący w rysowaniu. Nie potrafię rysować, ale po twoich lekcjach wydaje mi się, że nawet ja potrafię! Spróbuję!

Film jest bardzo przydatny!

Twoje rysunki są bardzo przydatne bez nich zwróciłem złe, ale gdy dziewczyna dała swoją witrynę od razu poszedł i teraz jestem o wiele s top risuyu.Spasiba! Doskonałe miejsce i swoje zdjęcia po prostu super.

Nie mogłem narysować kwiatów, ale naprawdę chciałem się uczyć. a twoja strona bardzo mi pomogła. DZIĘKI. -D

Ochen interesnyi urok. Kak raz iskala temu po risovaniju cvetov. Spasibo!

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

 • Dzieci i sport (10)
 • Gry i zabawy dla dzieci (25)
 • Jeśli masz bliźnięta (6)
 • Zdrowie dziecka (19)
 • Jak wybrać ...? (21)
 • Jak narysować ...? (23)
 • Kalejdoskop (13)
 • Wakacje z dziećmi (43)
 • Prezenty dziecięce (7)
 • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
 • Powiedz dzieciom (4)
 • Sadik i szkoła (9)

Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

Jak rysować kwiaty

Kwiaty można zobaczyć na obrazach wielu znanych artystów. Malarze widzieli kolory duszy, porównali je do ludzi. Dlatego te obrazy są uważane za skarby światowej sztuki. Bezcenne obrazy powstały ponad 100 lat temu, artysta Vincent Van Gogh. Van Gogh często pisał kwiaty: gałęzie kwitnących jabłek, kasztany, akacje, drzewa migdałowe, róże, oleandry, stokrotki. Kwiat, według artysty, symbolizuje wdzięczność i wdzięczność. W swoich "kwiecistych" obrazach Vincent szukał nowych kombinacji kolorów. W temacie "Irysy w prowansalskim słoiku" są cztery opcje. Sam Van Gogh napisał o tej pracy na martwym życiu: "Jeden z nich - na różowym tle, gdzie efekt jest harmonijny i miękki dzięki połączeniu odcieni zieleni, różu i fioletu. Drugi. umieszczone na musującym cytrynowożółtym tle z innymi odcieniami żółtego w wazonie, tworzy efekt kontrastujących uzupełniających się kolorów, które wzmacniają się nawzajem. "

Ale najbardziej znane są Słoneczniki Van Gogha. Ten kwiat był ulubieńcem artysty. Napisał je jedenaście razy. Wszystkie odcienie żółtego blasku słońca wciąż świecą słonecznikami. Napisał je na różnych płaszczyznach - niebieski, blady malachit-zielony, jasny niebieski. Van Gogh chciał osiągnąć blask, słoneczny blask w żółtym kolorze. Ten ulubiony kolor przez artystę ucieleśnia radość, życzliwość, życzliwość, energię, ciepło.

Vincent van Gogh miał ciężkie życie. Był biedny, chory i samotny. Ale jego "Słoneczniki" zdają się mówić, że w jego twórczości artysta znalazł szczęście i radość.

Uważa się, że szczególnie trudno jest narysować kwiaty. Sercem każdego z nich jest pewna figura geometryczna. Rozumiejąc to, łatwiej ci będzie uporać się z pracą.

Przed rozpoczęciem rysowania należy ćwiczyć na osobnych arkuszach papieru: prostymi kręgi ołówkiem, owale, spirale. Upewnij się, że ręce są wolne podczas pracy. Nie zaciskaj ołówka w pięści i nie używaj siły na papier (linie powinny być jasnoszare, a nie czarne).

JAK NALEŻY NAPRAWIĆ KWIATY DZIECI W WNĘTRZU WIEKU

Weź arkusz papieru lub album, ołówek i gumkę. Zapytaj dziecko, w jaki sposób ozdobi kwiat i przygotuj ołówki, mazaki lub pędzelkiem.

Powiedz dziecku zasady dotyczące pracy z farbami.

 1. Czysta woda do przygotowania i zwilżenia farby;
 2. mieszanie kolorów do uzyskania na palecie (biały papier) bez zapominania o umyciu pędzla;
 3. płynnie zakryją powierzchnię tła i postacie w kompozycji;
 4. po zakończeniu pracy umyć szczoteczkę, nie pozostawiać w słoiku z wodą i wytrzeć szmatką;
 5. na koniec pracy z farbą, ołówek w pudełkach lub piórnik.

Wyjaśnij dziecku, że musisz zacząć rysować kwiat od środka, a następnie płatki i łodygę z liśćmi. Na końcu zdjęcia przejdź do kolorowania. Pokaż dziecku, jak prawidłowo malować - niemożliwe jest, aby uderzenia lub farba wykroczyły poza obrys obrazu, w przeciwnym razie obraz nie będzie zadowalający.

Jeśli dziecko nie może natychmiast narysować kwiatu, nie próbuj go wymuszać, ale sugeruj inaczej. Za pomocą kalki można owinąć gotowy lub pomalowany kwiatek, a następnie udekorować go.

Dokończ lekcje w czasie, gdy dziecko straciło zainteresowanie. Niezależnie od tego, co narysowało twoje dziecko, koniecznie chwal go i zawieś arcydzieło na ścianie, aby dziecko poczuło się jak prawdziwy artysta.

Prześlij nam zdjęcie wynikowego zdjęcia na adres e-mail. Wskaż IF. dziecko, wiek, miasto, kraj, w którym mieszkasz, a twoje dziecko stanie się sławne! Życzymy powodzenia!

Instrukcje krok po kroku do praktycznego rysowania kwiatów, które pomogą udekorować pocztówki i gazety ścienne na święta 8 marca.

Jak narysować Chaber

Jak narysować Chaber

Jak narysować Chaber

Jak narysować dzwonek

Jak narysować tulipan

Jak narysować tulipan

Jak narysować maki

Jak narysować mak

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Rose Dog

Jak narysować słonecznik

Jak narysować Iris

Jak narysować Iris

Jak narysować Dandelion

Jak narysować rumianek

Jak narysować przebiśnieg

Jak narysować mimozy

Jak narysować krokus

Jak narysować lilię

Jak narysować lilię

Jak narysować Gentian

Jak narysować Convolve

Jak narysować stokrotkę

Jak narysować dekabrysta

Jak narysować lilię wodną

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Na forum możesz publikować zdjęcia, które masz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

55 − = 50