Wkrętak z uchwytem do wkrętów samogwintujących

Wkrętak z uchwytem do wkrętów samogwintujących

Wkrętak taśmowy - narzędzie dla profesjonalistów

Podczas instalowania płyt kartonowo-gipsowych, w przypadku dużej ilości pracy, często może to być postrzegane jako profesjonaliści, bez wyłączania wkrętaka bez przerwy owinięty kilkadziesiąt śrub. Patrząc uważnie, można zauważyć, że są one podawane do obrotowego wiertła, wypełnionego specjalnym plastikowym uchwytem. Taki śrubokręt w pracy jest czymś w rodzaju karabinu maszynowego. Mechanizm podajnika działa w podobny sposób.

Takie narzędzie można bezpiecznie przypisać do profesjonalnego sprzętu, ponieważ w zwykłej pracy nie jest odpowiedni i jest przeznaczony do częstego powtarzania tych samych operacji. Kosztem, śrubokręt pasa przewyższa modele domowe podobne pod względem charakterystyki. I to nie jest tylko specjalny mechanizm posuwowy. Aparaty są wytwarzane ze zwiększonym marginesem bezpieczeństwa, ponieważ ich przeznaczeniem są duże objętości.

Możesz nawet pracować z takim zestawem. Nie ma potrzeby, aby za każdym razem uzyskiwać nowe stukanie, nakładać je na końcówki, trzymać i korygować pod kątem dokładności kierunku. Dzięki wyposażonej taśmie jedna ręka jest zwolniona. Możliwe jest bezpieczne przytrzymywanie arkusza do momentu, w którym kilka śrub może szybko przymocować go do płaszczyzn prowadzących.

Śrubokręt pasowy może być wykonany strukturalnie z zamontowanym na stałe mechanizmem samogwintującym. Takiego agregatu nie można użyć bez załadowanej taśmy. Obliczanie producentów takich urządzeń jest zrozumiałe - każdy rodzaj pracy powinien być Twoim narzędziem.

Inną opcją jest zdejmowana przystawka do konwencjonalnego śrubokrętu. Bez tego urządzenie może być używane w trybie ręcznego napełniania poszczególnych śrub. W pewnym stopniu jest to opłacalne. Aparat od profesjonalisty łatwo zmienia się w uniwersalne narzędzie, szybko usuwając "muzzle9raquo; adaptacje. W razie potrzeby można go wykorzystać do seryjnej pracy za pomocą śrub o standardowych wymiarach, a także ręcznie zainstalować bez dyszy w inny sposób (inna długość, grubość podstawy, średnica nasadki), ale nadaje się do gniazd samogwintujących.

Objętość taśmy wynosi 50 śrub. Jest to wyliczona kwota służąca do bezpiecznego mocowania standardowego arkusza suchej zabudowy w dowolnej pozycji. Za pomocą śrubokręta taśmowego można śmiało kontynuować instalację. Narzędzie ma dobrą ergonomię: wygodny uchwyt umożliwia długotrwałą pracę i szybko przyzwyczajasz się do jego przyczepności.

Przystawki do zawieszania na pasku umożliwiają szybkie zwolnienie rąk i jednocześnie narzędzie jest zawsze pod ręką. Przyciski sterujące są dogodnie zlokalizowane. Nosek taśmy podającej jest zwężony, co umożliwia umieszczenie narożnych elementów mocujących w bezpośrednim sąsiedztwie ściany.

Bezprzewodowy wkrętak pasowy zapewnia jeszcze większą swobodę działania. Nie ma potrzeby kontrolowania długości przenoszenia, obawy, że możesz potknąć się o przewód sieciowy. Jest to szczególnie ważne podczas pracy z lasami budowlanymi na dużych wysokościach. Jednak na mobilność będzie musiał zapłacić, ponieważ modele baterii są droższe.

Wiodący producenci wkrętaków, z reguły w osobnym kierunku, reprezentują linię profesjonalnych narzędzi. Makita, Metabo, Dewalt, Bosh to firmy, których produkty można bezpiecznie polecać do odpowiedzialnych robót. Ich śrubokręty taśmowe współpracują ze śrubami samogwintującymi 25 - 55 mm. Senco Duraspin DS 275 i Makita BFR 750 RFE to urządzenia, które mogą owijać śruby do 75 mm w trybie wstążkowym.

Wszystkie modele mają regulację nakrętki nurkowania. Istnieje możliwość wystąpienia odwrotnego skoku. I nie ma potrzeby ręcznego napełniania nieprawidłowo wkręconej śruby. Dostosowanie prędkości silnika pozwala precyzyjnie dostosować się do trybu pracy. Mechanizm napełniania jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Podczas pracy pod różnymi kątami taśma kasety nie skręca się.

Producenci eksperymentują z kształtem uchwytu, starając się zrównoważyć narzędzie do profesjonalnej pracy. Śrubokręt pasowy Bosch GSR 6-45 z dyszą jest zwyczajowy dla "household9raquo; kształt modeli. Za pomocą narzędzia ze zszywką w kształcie litery D, środek ciężkości jest przesunięty, co pozwala idealnie zrównoważyć urządzenie i utrzymać naturalne położenie dłoni płyty gipsowo-kartonowej podczas pracy.

Wkrętarka pasowa BOSCH GSR 6 - 45 TE

Wysoce wyspecjalizowana jednostka jest zaprojektowana do wkręcania standardowych śrub do płyty gipsowej i innych powierzchni na określoną głębokość. Zamontowany w pasek po zamontowaniu na głowicy dyszy za pomocą mechanizmu podającego Bosch MA 55 Professional. Nawiasem mówiąc, nadaje się do modeli BOSCH GSR 6 - 45 TE i 6 - 60 TE.

Model charakteryzuje się wytrzymałością operacyjną, niezawodnością, przemyślanym designem, designem i ergonomią charakterystyczną dla całego instrumentu marki. Silnik o mocy 700 W zapewnia stabilną pracę dzięki standardowym elementom złącznym na miękkich i średniej gęstości materiałach. Zasilanie jest dostarczane z sieci. Waga urządzenia wynosi około 1,4 kg.

Zadowolony jest z obecności klipsa na ciele, który nosi się na zawieszeniu. Szeroki przycisk z blokadą jest wygodny do naciśnięcia w dowolnej pozycji ręki. Regulowana prędkość silnika od 0 do 4500. Warto zauważyć, że funkcja wiercenia nie jest zapewniona. Wewnętrzna średnica sześciokątnego bitu wynosi 1/4 cala. Ale w połączeniu z dyszą szybko zmienia się w śrubokręt. Tradycyjnie uzupełniają go akcesoria pomocnicze i futerał.

Wyposażając standardowy model śrubokręta w wyjmowany mechanizm podajnika, inni producenci odeszli. Tak więc, oprócz Bosch MA 55, istnieją podobne jednostki z Kress (SMV), Metabo (SM 5-55), Hilti (SMD 57). Zasada działania jest podobna we wszystkich modelach. Pas rozciąga się przez naciśnięcie ruchomej dyszy dyszy na powierzchnię roboczą materiału.

Wkręcanie ma kontakt z ciągle pracującym silnikiem. Podobnie jak w Bosch MA 55 Professional, modele Kress, Metabo i Hilti są kompatybilne z podobnymi przedstawicielami w tej klasie. Zaleta takich modeli dla specjalistów używających tego narzędzia do różnych celów jest oczywista. Wkrętak taśmowy do płyty gipsowej można zmontować ze standardowego modelu podstawowego, dołączając szybkozłączkę zakupioną oddzielnie.

Wkrętak do paska. Automatyczny budowniczy broni

Tradycyjny śrubokręt to urządzenie wygodne i wystarczające dla śrub z pojedynczym wkrętem. Jeśli potrzebujesz nieprzerwanej instalacji setek elementów złącznych, użycie takiego narzędzia jest dość uciążliwe (szczególnie jeśli pracujesz z dużymi powierzchniami umieszczonymi na wysokości). Alternatywą jest w zasadzie jeden - zakup prefiksu do zwykłego śrubokręta, co spowodowałoby, że instalacja śrub samogwintujących "spadnie na przepływ". A jeśli przepływ jest naprawdę za duży - kup specjalny śrubokręt.

Konstrukcja wkrętarki taśmowej powinna całkowicie wyeliminować następujące nieprzyjemne sytuacje:

 • Niedogodność w przygotowywaniu przejść śruby / samogwintowania do wiertła, a także w kolejnym ustawieniu narzędzia z elementami mocującymi dokładnie w wymaganym miejscu;
 • Obecność wolnej ręki wspierającej naprawianą strukturę, zwłaszcza jeśli jest ona umieszczona na górze (jednak nawet przy pionowym umieszczeniu asystent jest często wymagany);
 • Jeśli bit zsuwa się z głowicy z jakiegoś powodu, czasami towarzyszy mu zranienie;
 • Do przechowywania dużej liczby śrub lub wkrętów bezpośrednio w miejscu ich użycia jest problematyczne - potrzebujesz worka lub specjalnych kieszeni na nosidle. Utrata elementów złącznych to nie tylko strata czasu, ale także ryzyko zranienia stopy.

W celu przezwyciężenia tych trudności śruby być wstawiane w dowolnym sklepie (podobnie jak pistolety maszynowe Wkłady są wstawiane do rogu, jednak analogia tutaj jest bliżej do pistoletu maszynowego z opatrunkiem taśmy). Zasada działania takich zautomatyzowanych narzędzi wzorów od różnych producentów, o tym samym: taśma wprowadzony w specjalnych gniazd śruby rozciąga się z dokładnością do stałej paszy, w wyniku złącznych zainstalowanych tuż nad nietoperza, a następnie wkręca się do żądanej powierzchni. Pojemność taśmy może być różna, ale korzystnie wynosi co najmniej 50 jednostek elementów złącznych. Przewiduje się również opcję dodatkową - wstępne ustawienie dokładnej głębokości zamocowania elementów złącznych (jest to ważne przy pracy z płytami gipsowymi).

Śrubokręt taśmowy składa się z następujących jednostek:

 1. Aluminiowa obudowa, w której znajduje się napęd i główna główka narzędzia. Dostępne są również modele z połączonym korpusem z tworzywa sztucznego z aluminium.
 2. Sklep zmiany węzła.
 3. Dysze, w których porusza się następny element zapięcia (w taśmie).
 4. Podstawa blokująca, która zapewnia mocowanie łba śruby.
 5. Akumulatory (do modeli śrubokrętów, które mogą pracować autonomicznie).
 6. Blok do zawieszenia narzędzia.
 7. Automatyczny podajnik ze zwężoną średnicą zewnętrzną (jest to konieczne, aby zainstalować śrubę w niewygodnych miejscach, na przykład w narożnikach).

Kinematyka napędu wkrętaka taśmowego nieco różni się od tradycyjnego typu takiego narzędzia. W szczególności, sprzęgło wału głównego z wałem głowicy śrubowej jest wytwarzane przy użyciu sztywnego sprzęgła z trzema śrubami. W rezultacie zapewniona jest synchronizacja obrotów wałów, zwiększona niezawodność przylegania (szczególnie przy zmianie aktualnej wartości momentu obrotowego), a także redukcja hałasu podczas pracy. Producenci zwracają również uwagę na dynamiczne wyważanie ruchomych części napędu, ponieważ z powodu znacznych wahań momentu obrotowego wkrętarki taśmowe mają tendencję do wibrowania podczas pracy.

Inna wersja wkręcania łącznika jest również możliwa, gdy specjalny śrubokręt jest zainstalowany na konwencjonalnym śrubokręcie. Takie przedrostki są ujednolicane tylko z głównym narzędziem tej samej marki.

Poza śrubokrętem, mistrz potrzebuje również materiałów eksploatacyjnych: taśm, które są zwykle obliczane do mocowania z pewną długością pręta (w granicach 25 ... 0,75 mm). Średnica elementów złącznych ma również wartość: tradycyjny zakres wynosi zwykle 3,5 ... 5 mm.

Następnie rozważ podstawowe modele śrubokrętów taśmowych znanych producentów pod kątem ich funkcjonalności, cen i wygody obsługi. Od razu zauważymy, że ze względu na specjalizację cena śrubokrętów zauważalnie przewyższa, jak zwykle.

Wkrętaki marki Makita

Ten producent wytwarza narzędzie zarówno z napędem akumulatorowym, jak i z silnikami zdolnymi do pracy z wykorzystaniem energii elektrycznej w domu. Wszystkie produkty firmy nie mogą pracować z jednym urządzeniem, dlatego są przeznaczone do użytku w profesjonalnych warunkach. Najpopularniejsze modele to Makita 6834, Makita 6844 i Makita BFR550RFE. Cena takiego instrumentu zaczyna się od 18 000 rubli. do podkręcania śrubokręta Makita 6834 i osiąga 25 000 rubli. do modelu Makita BFR550RFE.

Cechy tej techniki są następujące:

 1. Mocowanie jest dociskane przez dociskanie dyszy do łba śruby, a przycisk musi być wciśnięty do końca cyklu roboczego.
 2. Model Makita BFR550RFE współpracuje z elementami złącznymi o zwiększonej długości części rdzeniowej (do 75 mm).
 3. Wygodna technologia wymiany końcówek na głowice o różnych średnicach, co zwiększa produktywność wkrętaków taśmowych.
 4. Model Makita BFR550RFE może pracować z poziomu akumulatora lub z sieci 220V.

 1. Stożkowa część robocza automatycznego podajnika umożliwia wkręcanie śruby w miejsca z dala od przeszkody na odległość tylko 15 ... 20 mm. W tym przypadku gwarantowana jest prostopadłość osi pręta mocującego płaszczyzny zamocowanej części.
 2. Wysoki stopień izolacji pyłoszczelnej.
 3. Model Makita BFR550RFE jest wyposażony w składaną oponę roboczą, która zmniejsza rozmiar urządzenia.
 4. Model Makitaa6844 ma czujnik ograniczający moment obrotowy, który zapobiega samoczynnemu uderzaniu śruby. Jest to szczególnie ważne w przypadku płyt kartonowo-gipsowych, w których powierzchnia może być odkształcona. W innych modelach istnieje tylko przybliżona korekta.
 5. Model Makita BFR750 - Jedyny w linii produktów producenta, który może pracować zarówno z pojedynczymi śrubami, jak iz taśmą. W tym celu narzędzie wyposażone jest w wymienną dyszę, która jednak natychmiast zwiększa koszt narzędzia do 35 000 ... 40 000 rubli.

Marka Hilti jest uważana za producenta niedrogich urządzeń gospodarstwa domowego. W odniesieniu do śrubokrętów taśmowych nie ma to zastosowania, ponieważ w przypadku najpopularniejszego modelu firmy - Hilti SD 5000-A22 - w sklepach żąda się od 32 000 rubli.

Cechy operacyjne tego instrumentu to:

 1. Trwała i niezawodna bateria litowo-jonowa. Modele sieciowe Hilti nie produkuje.
 2. Obecność ogranicznika głębokości skręcającego wkręt samogwintujący, co eliminuje jego skręcanie.
 3. Jednym dotknięciem naciśnięcie przycisku start, po którym przyrząd "zapamiętuje" tryb dalszej pracy i działa tylko po dotknięciu końca pręta śruby / śruby do powierzchni.
 4. Możliwość cofania napędu.

 1. Oprócz śrubokrętów Hilti dostarczana jest jeszcze jedna zapasowa bateria, a także dwa wyjmowane podajniki automatyczne: jeden przeznaczony jest do pracy z drewnem, a drugi - z płytą gipsowo-kartonową. Dołączony bity do mocowania z różnymi średnicami główek.
 2. Producent produkuje dwa rodzaje taśm do zasilania narzędzia: 40 i 50 śrub.
 3. Hilti produkuje również prefiks SMD 57, którego obecność zamienia dowolny śrubokręt tej formy w taśmę. Model wyposażony jest w specjalne urządzenie do rozdmuchiwania kurzu.

W tym samym czasie takie śrubokręty taśmowe mają pewne wady. W szczególności konstrukcja wkładki do wkrętaka Hilti SD 5000 nie pozwala na niezawodne napędzanie śrub w końcowych odcinkach płyt, które sąsiadują z rogami. Mocowanie należy odwrócić na wymaganą głębokość, co nie jest zbyt wygodne w przypadku masowego ustawiania wkrętów samogwintujących. Shurupovort pracuje stabilnie tylko dzięki "rodzimym" śrubom Hilti.

Niemiecka jakość w przystępnej cenie produktu - ta definicja pasuje do narzędzi tej marki. Jednak przedrostki są bardzo popularne. Na przykład dla modelu MA 55 Professional cena śrubokręta Bosch GSR 6-45 TE wynosi tylko 20 000 rubli.

Zalety śrubokrętu:

 1. Szybki silnik, który zapewnia szybkie wkręcanie elementów złącznych w przygotowanej na tę powierzchnię.
 2. Możliwość cofania napędu.
 3. Otwarty korpus osprzętu, w wyniku którego pył powstający podczas pracy nie pozostaje na powierzchni i jest usuwany przez strumień powietrza z działającego silnika. Zmniejsza to wagę mocowania do 400 g.
 4. Gumowany uchwyt (choć nie rowy), który zapewnia bardziej niezawodne trzymanie narzędzia podczas jego pracy.
 5. Zasilanie sieciowe, które przy dobrym przedłużaczu jest jeszcze bardziej niezawodne niż bateria.
 6. Łatwy i niezawodny montaż dyszy na głównym narzędziu.

Wśród wad produktów firmy Bosch należy wymienić ograniczoną pojemność taśmy (nie więcej niż 40 śrub), a także potrzebę śrubokręta z wewnętrznym sześciokątem do wymiany wkładu.

Narzędzie innych producentów

Amerykańska firma Senco produkuje serię śrubokrętów taśmowych DuraSpin. Ich różnice to:

 1. Kaseta, a nie taśma, sposób ładowania wkrętów samogwintujących, co nieco skraca czas instalacji podajnika.
 2. Różnorodne typy napędów.
 3. Możliwość pracy ze śrubami do 75 mm.
 4. Wysoka dokładność ustalonej głębokości włożenia elementów złącznych.
 5. Możliwość zmiany prędkości silnika poprzez zmianę intensywności naciśnięcia przycisku start.
 6. Funkcja odwrotnego napędu.

Główną wadą tych śrubokrętów jest niedostatecznie pojemna bateria. W szczególności konieczne jest przeprowadzenie kilku cykli ładowania i rozładowania w celu osiągnięcia maksymalnej pojemności akumulatora (jednak producent uczciwie ostrzega o tym w instrukcji). Zasada wymiany kaset jest również niewygodna, dla której wymagany jest klucz imbusowy. Cena instrumentu wynosi 34000 ... 35000 rub.

Interesujące są również śrubokręty taśmowe marki Max, wyposażone w napęd pneumatyczny. Łączą one wkręty mocujące z siłą osiową na głowicy, która nadaje się również do mocowania produktów za pomocą gwoździ lub nitów. Cena takich produktów jest stosunkowo niska - od 16 000 rubli, ale zapotrzebowanie na kompresor zawęża popularność takiego narzędzia.

Pozostaw komentarz za pomocą Vkontakte

Wyszukaj

Najnowsze komentarze

 • proinstrumentinfo.ru do rekordowego narzędzia Kraftool. Żółto-zielona jakość
 • Vladimir do rekordowego narzędzia Kraftool. Żółto-zielona jakość
 • Sasha nagrywać Jak wybrać piłę łańcuchową za cenę i jakość?

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 PROInstrument. Wszystko, co musisz wiedzieć o narzędziu budowlanym

Twoja opinia została odebrana i wysłana do administratora.

Wkrętak do śrub samogwintujących SPEED 55

Gwarancja 3 lata

Dostawa w Rosji i WNP

Płatność w dowolny sposób

Rodzaj montażu: Wkręty samogwintujące o długości od 19 do 55 mm.

Dysza samogwintująca PRĘDKOŚĆ 55 łatwe do zamontowania Wkrętaki zasady nieustępliwości SPIT 214; 217; 217 LI, w połączeniu z którym jest skutecznym narzędziem do montażu GCR do prowadnic, zwiększając 50%.

 • Charakterystyka
 • Opis
 • Recenzje klientów

Wkrętak z upartej zasady w połączeniu z dyszą do automatycznego podawania śrub PRĘDKOŚĆ SPITU 55 i pistolet do mocowania gazu SPIT Pulsa 700P stanowią najbardziej efektywny zestaw narzędzi do montażu przegród, sufitów i podłóg z płyty gipsowej. Technologia ta została zatwierdzona przez Knauf i ma oficjalny list od zakładu Knauf (Niemcy), który potwierdza, że ​​jego zintegrowane zastosowanie zwiększa prędkość montażu GCL do 70%

 • Łatwo zamontowany na śrubokręt - krótki czas na przygotowanie do pracy.
 • Precyzyjna regulacja głębokości wkrętów samogwintujących - doskonała jakość montażu.
 • Niezawodny mechanizm napędu taśm.
 • Lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwą obsługę.

Zestaw bitów PH2 145 mm - 2 szt.

Recenzje klientów i komentarze

Musisz się zarejestrować, aby zamieszczać komentarze. Jeśli jesteś już zarejestrowany, zaloguj się na stronie.

Możesz być zainteresowany tymi produktami

Produkt pomyślnie dodany do koszyka

Mogę pomóc w tym produkcie

Waga zakupu jest w koszyku 🙂

Muszę kupić coś innego

Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą w sprawie określonych danych

Ochrona przed botami (wprowadź numer z obrazka) *

Wyślij prośbę o zakup towarów

Ochrona przed botami (wprowadź numer z obrazka) *

Pon. - Pt. 9:00 do 18:00

zamówienia z witryny są akceptowane

Dysza do wkrętaka do śrub w taśmie SPEED 55 - купить по цене 9 594 руб. cechy, opis. Dostawa w Rosji. Gwarancja 3, 2 tygodnie na zwrot pieniędzy. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Technologie bezpośredniego montażu - nowoczesne podejście do rozwiązywania rutynowych zadań budowlanych: od mocowania szalunków, siatek gipsowych i profili, po montaż konstrukcji szkieletowych i okablowania. Nasze narzędzia przyspieszą i uprościją Twoją pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − = 9