W drzwiach kogoś zadzwonił zamek

W drzwiach kogoś zadzwonił zamek

Jak otworzyć drzwi, gdy blokada jest zablokowana: instrukcja krok po kroku, zalecenia

Producenci zamków do drzwi i same obrazy są teraz duże. Każda fabryka gwarantuje jakość swoich produktów. Ale takie incydenty, jak zacięty zamek, zdarzają się dość często. I nie ma znaczenia, w domu to się stało lub na zewnątrz. Spójrzmy, jak otworzyć drzwi, jeśli blokada jest zablokowana.

Jest wiele powodów:

 • małżeństwo fabryczne;
 • zamykanie drzwi z wielkim wysiłkiem, bawełna;
 • nie ma okresowego mechanizmu smarowania;
 • drzwi nie są wypoziomowane, skrzywione;
 • Wewnątrz pojawił się obcy obiekt (próbowali wandali);
 • klucz wewnątrz mechanizmu został złamany;
 • użycie niespełniającego duplikatu.

Jest to wiele czynników, które prowadzą do awarii. Zastanów się, jak otworzyć drzwi, gdy blokada jest zablokowana.

W takich ubraniach wkładane są zamki z prostymi mechanizmami. Jeśli język jest zablokowany, musisz wykonać kilka czynności:

 • Weź plastikową kartę i włóż ją do szczeliny między pudełkiem a drzwiami na poziomie mechanizmu blokującego (zaczep).
 • Przechyl kartę w kierunku klamki i delikatnie popchnij ją do przodu. Ruch powinien podążać za pochyłym fragmentem języka. Ważne jest rozważenie, od której strony znajduje się ten obszar. W innej wersji karta będzie musiała być wciśnięta w mechanizm i obniżona pod kątem, tak aby z drugiej strony można było przejść po skosie. Pod prasą mechanizm blokujący odsuwa się i drzwi otwierają się.

Do tego procesu używana jest nie tylko karta kredytowa, ale także inne płaskie przedmioty o wystarczającej sztywności, na przykład nóż. Jest to pierwsza wersja sposobu otwierania drzwi wewnętrznych, jeśli blokada się zacięła. Jeśli dotyczy to urządzenia angielskiego, to środkowa część jest wywiercona, a cylindryczny pręt jest wyjęty. A następnie zaczepić mechanizm zamykania zamka i opóźnienie. Spowoduje to uruchomienie mechanizmu otwierania.

W przypadku nowoczesnych modeli, gdy istnieje uchwyt i blokada, ta metoda nie działa. Jak otworzyć drzwi, gdy blokada jest zablokowana? Istnieje alternatywny sposób. Konieczne jest usunięcie ozdobnych zatyczek. Ponadto śruby samogwintujące, które przytrzymują uchwyt, są odkręcane, a te ostatnie są usuwane. W otworze należy znaleźć mechanizm blokujący i podnieść go cienkim, ale wystarczająco sztywnym drutem. Następnie umieść uchwyt z powrotem na swoim miejscu. Jednocześnie naciskając go w dół, należy działać na mechanizmie obrotowym za pomocą drutu i docisnąć drzwi ramieniem.

Co mogę zrobić, jeśli nie mogę dogadać się z zamkiem?

Kiedy drzwi mają szklane wkładki, należy ostrożnie usunąć prowadnice ustalające i odsłonić wystrój. Przez uformowany otwór musisz dotrzeć do uchwytu po drugiej stronie i spróbować go otworzyć. W niektórych przykładach wykonania skrzydło drzwi jest zsunięte z zawiasów. A następnie problem naprawy lub wymiany blokady, larwy jest rozwiązany.

Cóż, ostatni sposób - usunięcie skrzydła drzwi. Jest to kosztowna metoda, ale w niektórych przypadkach jest niezbędna. Po zrozumieniu drzwi wewnętrznych, a teraz dowiedz się, jak otworzyć zablokowany zamek przednich drzwi.

Zamek i klucz w nim zacinają się

Powinien być uzbrojony w płynny WD-40, który jest sprzedawany w sklepach z częściami samochodowymi lub w działach gospodarczych. Musisz przetworzyć zamek, delikatnie przekręcając klucz z boku na bok i spróbować go otworzyć. Czy istnieje blokada larw? Blokada jest traktowana cieczą, a klucz jest wkładany kilka razy do larwy zamka i wyciągany, aż brud całkowicie zniknął.

Klucz jest zepsuty i zablokowany - ta sytuacja jest bardziej skomplikowana. Istnieje kilka opcji:

 • Kluczowy fragment wystaje. Konieczne jest, aby wziąć szczypce i obrócić je do wymaganego położenia pręta klucza. Następnie ostrożnie usuń.
 • Chip wewnątrz. W tym miejscu możesz wypróbować ostry przedmiot (igłę, spinacz do papieru itp.), Aby wypchnąć lub wyciągnąć zakleszczony koniec. A następnie podnieś i wyciągnij pęsetą.

Jeśli te metody również nie pomogą, skontaktuj się z wyspecjalizowanymi serwisami. Pomogą one z najmniejszymi obrażeniami, aby wydostać się z sytuacji.

Rodzaje zamków i sposoby ich otwierania

Od rodzaju zamku można zrozumieć, czy będzie można go otworzyć, czy nie:

 • Larwa w postaci cylindra. Jak otworzyć drzwi, jeśli blokada takiego planu jest zablokowana? Będę musiał złamać larwę. Ale łatwiej go wymienić niż cały liść bramy. W tym celu stosuje się wiertarkę lub szczypce. Część zewnętrzna gryzie lub wierci, resztki są wybijane grubym śrubokrętem i młotkiem. Krzyżowe zamki otwierają się łatwiej. Korek jest zatkany w otworze, wkręca się śrubokręt i zamienia zamiast klucza. Po kilku obrotach guma do żucia przybra postać klucza i otworzy zamek.
 • Urządzenia Suvaldnye są niezawodne, ale mogą prędzej czy później przestać działać. Jeśli blokada jest zablokowana, musisz wyjąć klucz i zajrzeć do wnętrza studni za pomocą latarki. Być może zablokował się jeden z nożyczek (talerzy). Cienkie narzędzie (szprycha, szpilka do włosów itp.) Powinno być zainstalowane na miejscu. Jeśli nie możesz samodzielnie rozwiązać problemu, lepiej zwrócić się do profesjonalistów, ponieważ te zamki są wyjątkowe pod względem niezawodności, a prosty klip nie może zostać otwarty.

Drzwi wejściowe mają bardziej skomplikowane urządzenia blokujące.

Implikowana konstrukcja z tworzywa sztucznego. I są z tym problemy. Rozwiąż je po prostu: musisz usunąć szklankę. Naprawiono szpinakiem. Ostrożnie zdemontuj, usuń szybę. Daje to możliwość dojścia do uchwytu po drugiej stronie. Odwrotna instalacja szklana nie wymaga dodatkowych kosztów. Jest to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na otwarcie plastikowych drzwi, gdy zamek jest zablokowany. Otwórz balkon lub drzwi wewnętrzne są całkiem możliwe. Ale z metalowym wkładem, z reguły wymagana jest pomoc profesjonalistów. Pomoże to uniknąć kardynalnych środków do cięcia pętli lub wycięcia zamka, co grozi całkowitym zastąpieniem skrzydła drzwiowego. Aby zmniejszyć ryzyko problemów, zamek powinien być okresowo smarowany.

Więc, odkryliśmy, jak otworzyć metalowe drzwi, jeśli blokada się zacięła. Lepiej jednak nie doprowadzać tego do przodu i nie poradzić sobie z mechanizmem w odpowiednim czasie.

Jak otworzyć drzwi wejściowe, jeśli zamek się zepsuł lub zablokował

Często zdarza się, że wracając do domu i marząc o odpoczynku, nagle okazuje się, że przednich drzwi nie można otworzyć, ponieważ zamek się zablokował. Co robić w tej sytuacji? Lepiej nie spieszyć się, aby złamać drzwi lub wezwać specjalistów, ponieważ możesz sam otworzyć zamek, nie uszkadzając drzwi. Jak działać w tej sytuacji, podpowie nam charakter i przyczyny awarii.

Dlaczego blokada drzwi może się zaciąć

Istnieje wiele powodów, dla których mechanizm ten może się zaciąć. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj jakości i kosztów. Jeszcze nie stworzyłem blokady idealnego projektu, który działałby idealnie i nie pękłby.

Przed zerwaniem każdy mechanizm zaczyna dawać pewne znaki. Jeśli zacznie chwytać, potem po chwili klucz wcale się nie zatrzymuje. W takim przypadku należy pomyśleć o zmianie zamka, w przeciwnym razie pewnego dnia po prostu nie można zamknąć ani otworzyć zablokowanego mechanizmu blokującego. Ocalić sytuację mogą tylko specjaliści, których połączenie jest dość drogie.

Aby uniknąć zablokowania blokady, musisz zapoznać się z z najczęstszymi przyczynami awarii:

 • uderzył w przedmioty w dziurce od klucza;
 • słaba konserwacja mechanizmu (nieregularne mycie i smarowanie);
 • użycie zamka do innych celów (na przykład odkorkowywanie butelek, otwieranie opakowań itp.);
 • zbyt silne manipulowanie zamkiem podczas działania drzwi;
 • użycie duplikatu klucza o bardzo złej jakości;
 • małżeństwo producenta;
 • jeżeli zamek cylindryczny jest zintegrowany, to prawdopodobieństwo jest wysokie, że kurz lub metalowe wióry wpadły do ​​otworu;
 • ze względu na zwiększoną wilgotność płótna drewnianych drzwi można napompować;
 • za dużo trzaskania drewnianymi lub metalowymi drzwiami;
 • pochylenie skrzydła drzwi;
 • wypadnięcie z mechanizmu trzpienia i zablokowanie zszywki.

Istnieje wiele powodów, dla których mechanizm zaczyna się uszkadzać. Jeśli nie podejmiesz środków zapobiegawczych, nie będziesz w stanie uniknąć jego złamania.

Co zrobić, gdy blokada jest zablokowana

Jeśli to samo stało się z taką uciążliwością, to możesz spróbować znaleźć wyjście z tej sytuacji. Aby to zrobić, wymyślono wiele różnych sposobów, prostych i dość złożonych. Możesz użyć improwizowanych narzędzi, na przykład drut lub szpilka do włosów, lub specjalne narzędzia, takie jak śrubokręt, bułgarski, szczypce, wiertła, złom itp. Niektórzy nawet używają specjalnych mechanicznych picków.

Jeśli nie możesz samodzielnie poradzić sobie z sytuacją, lepiej skorzystać z usług ślusarza z usług komunalnych lub zadzwonić do pracowników Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych. Są też specjalne firmy, świadczenie usług dla pilnego otwierania drzwi.

Jak otworzyć drzwi, gdy pęknie zamek butli

Następujące problemy pojawiają się, gdy drzwi z mechanizmem cylindra są zablokowane:

 • Klucz nie jest w żaden sposób wyciągnięty;
 • trudno obrócić mechanizm;
 • mechanizm skrzypi podczas rewolucji.

Bardzo często podczas otwierania drzwi wejściowych kliny larwy zamku albo klucz utknął. Co można zrobić w takich przypadkach?

Po pierwsze, używając żelaznej szczotki, należy oczyścić drzwi i dziurki od klucza, ponieważ przyczyną awarii może być kurz lub łuszcząca się farba. Następnie blokadę drzwi należy nasmarować naftą lub olejem silnikowym, a następnie przekręcić kluczem. Jeśli urządzenie nadal się chakocze, możesz spróbować wyciągnąć klucz za pomocą szczypiec. Jeśli to też nie pomoże, musisz wywiercić dziurkę od klucza i zastąpić ją nową.

Ponadto jednym z powodów może być wykorzystanie skrzywił się liść drzwi. W takim przypadku potrzebny jest klin, śrubokręt lub dłuto. Narzędzie należy wbić w to miejsce, w którym drzwi są narzucone na skrzynię, po czym konieczne jest umieszczenie konstrukcji na miejscu, za pomocą klina, jako dźwigni. W tym samym czasie należy pociągnąć za uchwyt, aby otworzyć żelazne drzwi.

Jak otworzyć drzwi przednie za pomocą zamka blokującego

Jeśli wystąpią problemy z blokadą, kiedy klucz zablokował się po trzech obrotach, a czwarty jest całkowicie niemożliwy do wykonania, wtedy podłużne wypukłości, które nie dają klucza do złego. Następnie musisz włożyć klucz z drugiej strony i spróbować otworzyć drzwi. Jeśli jednak takie wypukłości nie mają nic do szycia, konieczne jest wyciśnięcie nieco dziurki od klucza i włożenie klucza do góry nogami.

Co zrobić, jeśli klucz utknie w zamku

Aby rozwiązać problem, musisz dowiedzieć się, dlaczego może utknąć. Jeśli zamek działa cudownie, gdy drzwi są otwarte, a kiedy zaczyna się zamykać na jednej z obrotów, konieczne jest wykonanie wytoczenia ramy drzwi. W tym celu następujące narzędzia:

Konieczne jest również traktowanie mechanizmu silikonowym sprayem i ostrożność w celu wyjęcia klucza. Aby temu zapobiec, blokada najlepiej zastąpić.

Co zrobić, jeśli klucz jest uszkodzony w zamku drzwi

Trudno jest otworzyć zamek, w którym pękł klucz. Jeśli jego końcówka wystaje, możesz spróbować wyciągnij jego szczypce. Jeśli jest głęboko w mechanizmie, to w tym przypadku konieczne będzie użycie układanki. Cienkie ostrze zęby powinny push up narzędzia do dziurki od dolnego boku, następnie obrócić, aby odebrać klucz i ostrożnie wyjąć nóż razem z fragmentem. Jeśli nie można wyciągnąć żetonu, zamek powinien być rozkręcony i uzyskać go.

Należy obchodzić się ostrożnie i zablokować drzwi frontowe, ponieważ użycie brutalnej siły, a także niewłaściwego użycia często prowadzą do jego zajęcia, a potem łamie. Z tego powodu możesz ponieść pewne straty finansowe, jeśli nie możesz samodzielnie otworzyć drzwi i musisz zadzwonić do mistrza.

Jak otworzyć drzwi, jeśli blokada jest zablokowana: 5 praktycznych wskazówek

Otwórz blokadę drzwi, która zacięła się, jest całkiem możliwa własnymi rękami, jeśli wybierzesz odpowiednie narzędzia do pracy Konstrukcja drzwi ma za zadanie chronić mieszkanie przed niechcianą penetracją. Zdarza się jednak, że z powodu nieudanego zamka lub zapomnianych kluczy w domu nie może stać się właścicielem domu. Co robić w tej sytuacji? Istnieje kilka sposobów na złamanie blokady bez pomocy czarodzieja, ale należy ich używać ostrożnie, ponieważ grozi to uszkodzeniem mechanizmu blokującego.

Blokada drzwi wejściowych zablokowała się: co zrobić i dlaczego tak się stało

Zamek drzwi wejściowych to niezawodny mechanizm, który chroni Twoje mieszkanie przed włamaniem i penetracją. Jeśli jednak tak się stanie, że właściciel mieszkania nie będzie mógł otworzyć drzwi, taka funkcja ochronna nie zagra w twoje ręce.

Jeśli nie możesz dostać się do mieszkania z powodu zapomnianego klucza, zamek można otworzyć za pomocą kołka lub innych improwizowanych środków. W przypadku zablokowania drzwi musisz najpierw ustalić przyczynę niepowodzenia, a dopiero potem zadziałać.

Aby otworzyć zablokowaną blokadę, możesz użyć materiałów improwizowanych, w tym szpilki lub szpilki

Często blokada drzwi wejściowych jest zablokowana z powodu błędów popełnionych przy instalacji konstrukcji drzwi. Aby uniknąć takich problemów, konieczne jest poznanie momentów, które mogą doprowadzić do zakleszczenia drzwi.

Z powodu tego, co może złamać zamek drzwi:

 1. Jeśli drzwi są zbyt ciężkie i ciężkie, dwie pętle mogą nie wystarczyć, aby je pomieścić. To z tego powodu zamek może zacząć łapać.
 2. Zawiasy nie są na tym samym poziomie, co sprawia, że ​​drzwi nie są wystarczająco wyrównane. W takim przypadku płótno będzie trudne do otwarcia, a blokada szybko się rozpadnie.
 3. Uszczelka z niskiej jakości gumy może szybko się zużyć, co przeszkadza w pracy zamka. Aby uniknąć tego problemu, staraj się nie używać chińskiego sprzętu podczas instalacji drzwi.
 4. Jeśli szczelina między żelazną ościeżnicą a drzwiami jest zbyt mała, ryzykujesz, że zostanie ona zablokowana na stałe.

Również na takie kłopoty może wyniknie nieprawidłowo wzięty od skrajni drzwi. Aby nie dowiedzieć się, dlaczego blokada się zacięła, weź odpowiedzialność za wszystkie etapy instalacji drzwi.

Złamanie rygla może spowodować dodatkowe kliknięcia podczas otwierania drzwi, pomijanie kluczy lub zamykanie mechanizmu. Jeśli widzisz jeden ze znaków, lepiej nie spiesz się z wezwaniem mistrza, który pomoże ci zrozumieć, co jest przyczyną awarii.

Różne problemy techniczne i sposób otwierania zamka drzwi za ich pomocą

Przyczyny, dla których zamek może się mocno zatkać. Często dowiaduj się na pewno, z powodu zakleszczonych drzwi jest niemożliwe. Opowiemy Ci kilka sposobów na ukrycie zamka dla różnych przypadków. Możesz wypróbować kilka z nich.

W wielu przypadkach drewniane drzwi nie otwierają się z powodu skrzywienia lub obrzęku

Co zrobić, gdy blokada jest zablokowana:

 1. Jeśli drewniane drzwi się nie otworzą, być może spuchnie z powodu dużej wilgotności. W takim przypadku należy go wysuszyć za pomocą grzałek, po czym usiądzie i zamek się otworzy. Otwarte drzwi muszą być oczyszczone z opuchniętej farby i podtypów w zdeformowanych obszarach.
 2. Czasami drzwi nie otwierają się z powodu pochylenia. Może się to zdarzyć z powodu słabych pętli, które nie są w stanie wytrzymać ciężaru płótna. Aby wyeliminować taki problem, należy włożyć śrubokręt we wszystkie szczeliny drzwi i kołysać nim. Gdzie śrubokręt będzie siedział mocno, a problem leży. W tym momencie musisz włożyć drewnianą lub metalową dźwignię, taką jak ten sam śrubokręt, i podnieść drzwi, próbując umieścić je we właściwym miejscu. Po rozwiązaniu problemu możesz sprawdzić, czy klucz zamienia się w zamku. Jeśli tak, zostanie znaleziony powód.
 3. Jeśli klucz jest wyłączony, ale drzwi nadal się nie otwierają, najprawdopodobniej jest w trzcinie. Kiedy ten element utknie, możesz bezpiecznie użyć plastikowej karty, linijki lub noża. Karta jest umieszczana w szczelinie między wstęgą a pudełkiem, dzięki czemu tworzywo sztuczne przesuwa się wzdłuż języka języka. Zatrzask jest wciskany w drzwi za pomocą karty, w tym momencie uchwyt schodzi i drzwi się otwierają. Jeśli zamek wewnętrznych drzwi zostanie złamany od wewnątrz, wtedy te same narzędzia przyjdą ci z pomocą. W ten sposób możesz samemu złamać zablokowaną blokadę bez obrażeń.
 4. Jeśli otworzysz zamek wpuszczany i złamiesz klucz, trudno będzie znaleźć się w mieszkaniu. Możesz spróbować wyciągnąć wrak wraku klucza przez dziurkę od klucza za pomocą piły z piły, ale najprawdopodobniej będziesz musiał usunąć drzwi z zawiasów na zewnątrz.
 5. Jeśli drzwi zamykają się podczas trzaskania, a osoba zapomniała wyjąć klucz, trzeba go wypchnąć zza zamka. Aby to zrobić, możesz użyć cienkiej igły lub grubej długiej igły. Jeśli pod drzwiami znajduje się wystarczająco dużo miejsca, aby klucz mógł przedostać się przez nie, włożono do niego gazetę, aby można było otworzyć zamek za pomocą narzędzia.

Jest całkiem możliwe, aby otworzyć drzwi samodzielnie. Jedna z powyższych metod jest najprawdopodobniej odpowiednia dla twojej sprawy.

Jeśli drzwi balkonowe się zamknęły. A twoje małe dziecko nie może dostać się do mieszkania z tego niebezpiecznego pokoju, wtedy musisz natychmiast wezwać Ministerstwo Śmierci. Kiedy potrzebujesz pomocy, możesz spróbować otworzyć drzwi samodzielnie.

Jeśli nie możesz dostać się do mieszkania, ale nie masz się spieszyć, lepiej poczekaj na przybycie mistrza. Niezależnie włamując się do zamka, możesz przypadkowo złamać drzwi.

Blokada w żelaznych drzwiach pękła: jak otworzyć

Jeśli masz pewność, że blokada drzwi się zacięła, przygotuj się na wykonanie nie najmilszych prac. Faktem jest, że złamany mechanizm blokujący nie zawsze może zostać naprawiony bez uszkodzenia metalowego skrzydła drzwi.

Jak wszystkie metalowe mechanizmy, zamki wymagają starannej opieki. Jeśli klucz się obróci, a zamek się nie otworzy, przed przystąpieniem do trudnych pomiarów spróbuj smarować metalową konstrukcję olejem lub naftą.

Po próbie otwarcia metalowych drzwi kluczem, naoli- nowaniu zamka i upewnieniu się, że nie ma w nim obcych przedmiotów, możesz przystąpić do demontażu zepsutego mechanizmu. Zmień zamek, to nie będzie trudne.

Jeśli nie możesz otworzyć zamka w żelaznych drzwiach, możesz spróbować naoliwić go olejem

Co zrobić, jeśli angielski zamek utknął:

 • Pierwszą czynnością związaną z wiertłem jest usunięcie cylindrycznego mechanizmu;
 • Co więcej, larwa blokady zostaje usunięta;
 • Mechanizm napędowy jest przebity drutem, a śruby muszą trafić do obudowy zamka.

Jeśli nie masz narzędzia, za pomocą którego można wywiercić cylindryczny mechanizm, zablokuj metalowy przedmiot i uderz go młotkiem. Jeśli wpływ był wystarczająco silny, wewnętrzny mechanizm powinien wylecieć.

Bezpiecznik z blokadą mechaniczną można otworzyć opisaną przez nas metodą. Teraz istnieją repozytoria dla wartościowych przedmiotów z bardziej niezawodnymi zamkami szyfrowymi.

Ponadto blokady są otwierane poprzez zdjęcie klamki i naciśnięcie mechanizmu zatrzasku. Nawiasem mówiąc, uszkodzony uchwyt lub drzwi jest pewnym znakiem nieautoryzowanego hakowania.

Jak otworzyć zamek drzwi za pomocą spinki do włosów lub śrubokręta

Jeśli nie możesz wejść do mieszkania nie z powodu zamka, ale dlatego, że zapomniałeś lub zgubiłeś klucz, możesz otworzyć drzwi za pomocą spinki do włosów lub śrubokręta. Może również pojawić się cienki, ale mocny drut lub spinacz do papieru.

Wielu mistrzów zaleca użycie solidnego śrubokrętu w celu otwarcia zamka drzwi

Jeśli drzwi, które muszą zostać otwarte, mają blokadę, to drzwi muszą być same pociągnięte, w dziurce od klucza umieszcza się drut, którego nagrody są przenoszone. Taki mechanizm zwykle ma wewnętrzne drzwi.

Zamek cylindryczny można również otworzyć za pomocą dwuczęściowego, odblokowanego strzyżenia. W tym celu nad otworem wiertniczym musi zostać wywiercony cienki otwór, w który wsuwa się części wsuwki. Jedna część musi podnieść stoper, a druga wcisnąć śrubę.

Pomimo tego, że otwarcie drzwi jest bardzo proste, możesz uwierzyć, że odblokowanie prawdziwego zamku jest znacznie trudniejsze niż hackowanie drzwi do gier arcade, corvänünd lub lokacji, zwanych "twierdzą ashy".

Praktycznie każdy zamek można otworzyć za pomocą najczęściej stosowanego wkrętaka. Aby to zrobić, odkręć górną część mechanizmu blokującego, włóż śrubokręt do odwiertu i ostrożnie go przekręć. Nawiasem mówiąc, ta metoda jest również odpowiednia w przypadku, gdy masz złamaną klamkę.

W życiu są sytuacje, w których istnieje potrzeba niedostrzegalnego zepsucia zamku. Nie podamy możliwych przyczyn tego wandalizmu, ale powiemy ci, jak można to zrobić cicho i bez niepotrzebnego hałasu.

Jeśli zdecydujesz się rozbić zamek, zemścić się na swoich sąsiadach, to pospieszymy ostrzec cię, że takie działania są nielegalne i prowadzą do odpowiedzialności karnej.

Jeśli zdecydujesz się przełamać blokadę, aby nie szkodzić innym, ale z innego znanego Ci tylko powodu, możesz użyć jednej z podanych przez nas metod.

Jeśli zamka nie można otworzyć za pomocą improwizowanych środków, musi on być dokładnie złamany

Jak niepostrzeżenie zepsuć zamek:

 • Uderz w otwór na klucz za pomocą zapałek, gumy do żucia, plasteliny, monety lub pianki montażowej;
 • Możesz zaparzyć dziurę w zamku;
 • Włóż podobny klucz do dziurki od klucza i odłam go, pozostawiając resztki w zamku;
 • Mocno opuść uchwyt do zgrzytu, a jednocześnie język pęknie, przez co nie będzie możliwe wejście do domu bez pomocy mistrza.

Każda z tych opcji może szybko i bez większego wysiłku przełamać drzwi. Jednak w tym drugim przypadku przyczyna niepowodzenia nie zostanie natychmiast wykryta.

Do kogo zadzwonić, jeśli pęknie zamek w drzwiach

Jeśli uważasz, że sam nie możesz otworzyć zamka, prawdopodobnie sam nie otworzysz drzwi. Wówczas pojawi się pytanie: "Do kogo zadzwonić w razie awarii zamku?".

Aby szybko i dokładnie otworzyć zepsuty zamek, lepiej zasięgnąć profesjonalnej pomocy

Jeśli nie możesz znaleźć przyczyny blokady blokady, lepiej natychmiast wezwać czarodzieja. W przeciwnym razie możesz uszkodzić drogie drzwi.

Jak otworzyć żelazne drzwi bez klucza (wideo)

Jeśli pojawi się taki problem, najrozsądniej byłoby zwrócić się do ślusarza. Jeśli jednak w mieszkaniu jest jedno małe dziecko, do którego nie można się dostać, lepiej natychmiast zgłosić się do Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych.

Jeśli zablokujesz blokadę, możesz spróbować otworzyć ją samodzielnie. Pamiętaj jednak, że stosując zdobytą wiedzę do zhakowania cudzego mieszkania, ryzykujesz więzienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 7