Twoja firma w garażu

Twoja firma w garażu

Contents

Biznes w garażu - pomysły dla prawdziwych mężczyzn

Umiejętne męskie ręce potrzebują ekscytującego i lukratywnego zajęcia, czy szukasz firmy, w której możesz inwestować energię, talent i wiedzę? Łatwiej jest w tym celu użyć pustego lub niepotrzebnego garażu. Wydaje się, że obszar ten jest niewielki, ale całkiem odpowiedni do rozpoczęcia działalności. Oczyść garaż z wszystkiego, co przeszkadza i dostosowuje się do pracy!

Pierwsza i najbardziej atrakcyjna opcja

Jeśli masz garaż, jesteś zadowolony z pracy z urządzeniem. Dostosowanie garażu do naprawy dowolnego sprzętu gospodarstwa domowego jest łatwe - jest prąd, jest mnóstwo półek na ścianach, otwarte szerokie drzwi garażowe i zabierają rowery, które dostały się do "wypadku" w pierwszym ochierdzie. Chwała mistrza ze "złotymi rękoma" rozprzestrzenia się szybciej, niż sobie wyobrażasz. Konieczne jest naprawienie żelazka samotnej babci, tak jak jej sąsiedzi i znajomi. Oczywiste jest, że nie zarobi na tym dużo pieniędzy, ale wszyscy zaczynamy od małych, a "słowo w ustach" działa lepiej niż jakakolwiek reklama.

Garaż dla biznesu

Po babci inni użytkownicy będą do ciebie przyciągać. Aby naprawić drogie samochody zagraniczne w garażu, nikt tego nie zrobi - właściciele takich samochodów mają wystarczająco dużo pieniędzy, by prowadzić "żelaznego konia" w kosztowną usługę. Ale wszyscy sąsiedzi będą nie tylko pierwszymi klientami, ale także doradcami.

Drodzy czytelnicy! Artykuł opowiada o typowych sposobach rozwiązywania problemów prawnych, ale każdy przypadek jest indywidualny. Jeśli chcesz wiedzieć jak rozwiązać swój problem - skontaktuj się z konsultantem:

Najważniejszą rzeczą jest to, że osiągnęliście prawdziwą umowę "według swoich upodobań" i co może być ważniejsze dla człowieka - dobrego przyjaznego towarzystwa ludzi o podobnych poglądach, możliwości komunikowania się i wykazywania swoich umiejętności. Leworęczny też nie mieszkał w rezydencji, a pchła była w stanie podkuwać.

Obszar nawet w najmniejszej "powłoce" można zaplanować racjonalnie - będziesz miał wystarczająco dużo miejsca na wszelkie naprawy, najważniejsze jest rozpoczynanie i nie natryskiwanie, nie przyjmowanie zbyt nieuzasadnionych i kosztownych zamówień.

Opcja druga - dla grafiki

Im bardziej zbudowane są prywatne rezydencje, tym bardziej popularne są dekoracje krajobrazowe, ogrody i ganki. Aby kupić tanie gipsowe polskie figurki do ogrodu, nikt się nie spieszy - wytrzymają dokładnie rok, a potem stracą swój jasny, atrakcyjny wygląd, farba zmyje deszcz, nie da się zostawić figur pod śniegiem - rozpraszają się w pył. Ponowne ich odbarwianie nie jest możliwe, więc gwałtownie spada zapotrzebowanie na niedrogie ozdoby ogrodowe.

Aby stworzyć własnymi rękami takie produkty wykonane z betonu lub zaparzyć je z metalu - tutaj sam decydujesz. Kute przedmioty mogą być wykonane w "muszli" - potrzebujesz małego elektrycznego pieca do wytapiania, więc dlaczego nie zrobić przynajmniej produkcji zabawek dla dzieci - żołnierzy i małych zwierząt? Są szybko kupowane, a w rzeczywistości możliwe jest wykonanie ekskluzywnych klamek do drzwi, ciężarek dla rybaków - tutaj na pewno dostaniesz ogromne zapotrzebowanie. Ważne jest, aby zacząć, jeśli samodzielnie łowisz, nie będziemy nawet rozmawiać o zainteresowaniu zapalonych rybaków takimi akcesoriami.

Pomysł na trzecie - oryginalne magnesy na prezent

Aby zatrzymać się na idei prezentów, najlepiej. Każda osoba kupuje sto pamiątek rocznie - krewnych, kolegów, przyjaciół. Święta, dzięki Bogu, dużo w ciągu roku, to kupowane bibeloty, więc spróbujmy je wyprzeć i zaoferować swoje produkty, piękne i niepowtarzalne.

Magnesy są stale kupowane przez klientów - są wykorzystywane zarówno w życiu codziennym, jak iw pracy. Piękne magnesy kupowane są w prezencie z oryginalnym napisem osobistym - jako pamiątki, dla dużych firm można zrobić wiele bibelotów z logo. Chwyć ten przypadek, spodoba ci się proces tworzenia, a magnesy rozproszą się jak "gorące placki".

Wycinaj dekoracje z pianki - idea czwartej

Bardzo lekki i giętki materiał - polistyren. Praca z nim jest przyjemna, nie zamraża rąk i nie wymaga ognia, tylko pilarki i kawałka piany. To, co zobaczysz, to smak i zainteresowanie. Po zakończeniu pracy gotowy produkt w kolorze złotym lub srebrnym może za kilka minut. Na przykład najpiękniejsze i tak wymagające listwy do częstych domów! Zostaną zajęte przez wszystkich, a zamówienia posypią się jak róg obfitości - wystarczy, że zrobisz jedną próbkę, gdy tylko zostanie ona zainstalowana przez właściciela domu (tutaj możesz również zaoferować swoją pomoc), ponieważ sąsiedzi będą chcieli mieć piękniejsze pasy. Z większych i ciekawych dekoracji do wnętrza można nazwać kolumny, płaskorzeźby.

Wykorzystaj swój biznes w pracy z polistyrenem - materiał jest tani, niedrogi, łatwy w użyciu. Dużo odpadów? Ale są one idealnie nadające się do recyklingu, zaproś sąsiada do tworzenia dekoracji 3D dla tego samego krajobrazu z wypełnieniem piankowym - takie zabawki dla dzieci nie zostały jeszcze rozpoznane, ale wystarczy zacząć. Miękki "sernik", na którym jeżdżą dzieci z tak wielką przyjemnością. Tak, są nadmuchiwane, ale jeśli oferujemy analog? Aby wypełnić ten sam "sernik" ze stratą swojej produkcji? Tani i zły - lekki produkt nie przepadnie, nigdy nie "trafi" paznokciem lub szkłem. Tak, zajmuje dużo miejsca, ale jest niezawodny, jak żadne inne urządzenie do śnieżnej zabawy - i ciepło dziecięcego tyłka, i delikatnie.

Tutaj znajdziesz najpopularniejsze porady i pomysły biznesowe, które mogą przynieść dobre zyski.

Tutaj przygotowaliśmy listę pomysłów biznesowych dla małych firm, które mogą stać się bardzo opłacalne.

Jak otworzyć swoją firmę od zera? Przeczytaj o tym tutaj.

Praca ze szkłem - idea piątego

Ile dookoła potłuczonego szkła, nawet nie musisz go kupować. Zawsze możesz pracować z krajalnicą do szkła, możesz wyciąć szklankę o takiej wielkości, jakiej potrzebujesz. Do małych prac witrażowych potrzebne są tylko farby i bagietki - ale to szósty pomysł. W międzyczasie chodzi tylko o witraże i obróbkę szkła za pomocą narzędzi do piaskowania.

Narysuj na szybie wszystko, co możesz zrobić: krajobrazy, portrety, oryginalne kompozycje. Trzeba tylko zacząć, ponieważ będziesz szukać źródeł inspiracji we wszystkim, co cię otacza.

A witraże - wszystko zaczyna się od małej pracy, pierwszej małej ozdoby, którą wykonujesz w prezencie, a druga już warzy się w wyobraźni. Aby witraże pracowały w garażu, możesz zrobić tyle, ile chcesz.

Ideą szóstego jest warsztat bagietki

Ilu utalentowanych ludzi żyje wokół nas! Ktoś rysuje, ktoś robi na drutach, inni robią gobeliny, inni - witraże. Ale każda praca, aby wyglądała na skończoną i piękną, trzeba odpowiednio ustawić.

Sam mistrz majsterkowania z drewnem po prostu nie ma czasu, do takich prac potrzebne są specjalne narzędzia i adaptacje. Nawet zrobienie odpowiedniego kąta ramy ramy bez specjalnych urządzeń nie jest możliwe. Podejmij tak lukratywny biznes - produkcję ramek ramowych.

Sprzęt, którego potrzebujesz, jest dobry: gilotyna do cięcia bagietek, urządzeń do obróbki drewna, różnych maszyn kryptograficznych. Praca nie jest regulowana czasowo, musisz złożyć zamówienie - pracujesz, więc jest to bardzo opłacalna firma w twoim własnym garażu.

Ideą siódmego jest produkcja materiałów budowlanych

Fakt, że w garażu można zrobić biżuterię do ogrodu, już powiedzieliśmy. Ale jest też niezagospodarowana nisza - produkcja płyt chodnikowych. I takie piękne produkty można kupić i zamówić od was nie tylko przez prywatnych handlowców! Płytki chodnikowe i krawężniki do dróg są bardzo popularnym towarem. To, co oferują nam producenci, nie wyróżnia się różnorodnością rysunków. Pamiętaj o eleganckich parkach Versailles i zaoferuj coś podobnego.

Jest tak wiele materiałów budowlanych, że można tworzyć unikalne płyty chodnikowe i krawężniki. Podpisać korzystną dla obu stron umowę z sąsiadującym producentem pomnika granitowego i nie będziecie mieć problemów z materiałem źródłowym. Granitowe i marmurowe frytki będą dla ciebie obfite, a wylewanie płytek chodnikowych na wyjątkowe zamówienia jest bardzo interesujące.

Potrzebujesz tylko półek i pojemników, w których będziesz "zagniatać" materiał i wysuszyć gotową płytkę na poziomych półkach, aby je zainstalować nie będzie to trudne. Twórz własne ekskluzywne rysunki do takich utworów, a nie będziesz miał odbicia od klientów.

Kamyki z kamyków - idea ósmego

Nie zwracałeś uwagi na to, co jest mocniejsze i bardziej niezawodne niż kamyki, bo nie można znaleźć utworów. Ale jak obraźliwe, gdy po ulewie pojawiają się kałuże i smugi na ścieżce, kamyki są wpychane w stos, a małe kawałki kamyków czasem wylatują spod stóp użytkowników. W całym ogrodzie rozpościerają się piękne i piękne kamienie żwirowe. Jest wyjście - do przygotowania gotowych powłok z kamyków, które następnie układane są na podkładce z piasku.

Kamyki muszą być sortowane według wielkości i koloru, a następnie w gotowych płaskich formach wypełnionych betonowym zaprawą układa się kamyki wzdłuż wzoru. Wyobraź sobie, że jest to wzór żwiru, który ozdobi tory - jest znacznie silniejszy i bardziej niezawodny niż beton, kamyki praktycznie nie zużywają się, przetrwają wieki, a nowy kamień zawsze można zainstalować w miejscu upadłego kamyka. Tutaj również zaczynamy tworzyć takie wzory - żwirkowa płytka chodnikowa może mieć najróżniejsze formy, dowolne konfiguracje, dowolne kolory.

W twoim garażu jest wiele opcji i pomysłów na biznes - nie musisz płacić za wynajęcie pokoju, nie ma problemów ze śmieciami na świeżym powietrzu. Pozostaje tylko dokonać wyboru i pracować, biorąc pod uwagę minimalną inwestycję, uzyskasz optymalny wynik przy minimalnych inwestycjach.

Masz jeszcze pytania? Dowiedz się, jak rozwiązać problem - zadzwoń teraz:

Czy można otworzyć klub interesów dla prawdziwych mężczyzn w garażu?

Czy jest możliwe otworzenie klubu do robótek i robótek ręcznych dla prawdziwych mężczyzn w garażu?

Produkcja w garażu: pomysły z Chin. Biznes w garażu przy minimalnych nakładach inwestycyjnych

Kto nie marzy o posiadaniu firmy? Ale czasami wszystko to pozostaje na etapie fantazji i planów, ponieważ nie jest łatwo zostać przedsiębiorcą. Niemniej jednak, jeśli masz garaż, masz szczęście, ponieważ przynajmniej masz pomieszczenie, w którym możesz umieścić produkcję. Teraz to dziecko decyduje o rodzaju aktywności. W warunkach niestabilności ekonomicznej bardzo rozsądne jest organizowanie produkcji w garażu. Pomysły z Chin pomogą ci podjąć decyzję w sprawie wyboru i zrozumieć aspekty techniczne.

Jeśli masz garaż, ale nie ma samochodu, pokój nie powinien stać bezczynnie. Z pewnością zauważyłeś, jak wzrosły ceny za parkowanie. W tym samym czasie liczba samochodów w miastach stale rośnie. Jeśli nie zamierzasz otwierać żadnej produkcji w garażu, pomysły z Chin nie inspirują cię, po prostu daj swojemu bokserowi dzierżawę.

Jeśli chcesz otworzyć własną firmę, dobrym początkiem będzie produkcja w garażu. Pomysły z Chin są przekupione swoją prostotą i dostępnością. W tym kraju przedsiębiorcy od dawna opanowali tajniki organizacji małych firm iz powodzeniem wykorzystują możliwości oferowane przez niedrogi, niedrogi sprzęt dostępny na chińskim rynku. Na przykład, dlaczego nie zaczniesz robić wykałaczek? Wydawałoby się, że jest to prosta rzecz, ale jest ona stale potrzebna człowiekowi w procesie życiowej aktywności. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów ze sprzedażą. Możesz zgodzić się na dostawy do lokalnych placówek gastronomicznych, a także do małych punktów sprzedaży detalicznej.

Średnie początkowe koszty takiej działalności wynoszą około 700 000 rubli. Dzięki kompetentnej organizacji produkcji i marketingu na zysk netto możesz wyjść po roku.

Pragnienie ludzi angażowania się w kreatywność obchodzone jest na całym świecie. Trend ten można wykorzystać do organizacji produkcji w garażu. Pomysły z Chin inspirują nas do produkcji drewnianych półfabrykatów do późniejszego dekorowania. Jeśli masz umiejętności pracy z takim materiałem, połącz wyobraźnię. Wszystkie rodzaje figur, trumny, talerze, garnki, bity i inne elementy zostaną sprzedane z hukiem.

Jeśli planujesz zorganizować firmę w garażu, produkcja zabawek drewnianych będzie do przyjęcia. Teraz, nawet produkty dla dzieci są wykonane z niebezpiecznych materiałów toksycznych, ważne jest zapewnienie rynku zabawek przyjaznych dla środowiska. Zasadniczo ten rodzaj produkcji jest bardzo podobny do poprzedniego. Będziesz potrzebował około 150 000 rubli kapitału startowego na narzędzia i materiały, a także nieograniczoną wyobraźnię. Bezpieczne zabawki z pewnością będą potrzebne.

Jeśli chcesz otworzyć mały biznes, produkcja w garażu do mebli gabinetowych stanie się dość lukratywną opcją. Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest zakup płyt z płyty wiórowej. Możesz je kupić do przyszłego użytku, a następnie niezależnie nadać im odpowiedni kształt. Można również ubiegać się o produkcję z prośbą o cięcie arkuszy zgodnie z rysunkami i wymiarami. W takim przypadku najbardziej niezbędnym zakupem będzie maszyna wiertnicza, z którą będzie można zmontować meble. Nie zapomnij też o zapięciach, akcesoriach i innych detalach w wystarczających ilościach.

Jaką produkcję otworzyć w garażu? Pomyśl, może nie musisz nic robić. Byłoby znacznie rozsądniej pakować to, co wyprodukowali inni. Marketerzy twierdzą, że atrakcyjne opakowanie to połowa sukcesu.

Produkcja drewnianych ścieżek ogrodowych

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją przy minimalnych inwestycjach w garażu, zwróć uwagę na drewniane ścieżki ogrodowe. Biorąc pod uwagę szybko rosnącą modę na wszystko naturalne, mieszkańcy prywatnych domów z radością udekorują swoje podwórko ekologiczną ścieżką. Twoja początkowa inwestycja nie przekroczy 55 000 rubli. Ta kwota obejmuje takie zakupy:

 • sprzęt do piłowania pni (pił łańcuchowych, tartaków);
 • szlifierki;
 • lampy lutownicze;
 • las (około 2000 rubli za metr sześcienny);
 • olej lniany, środki antyseptyczne;
 • bitum;
 • żwir.

Niewiele osób myśli o produkcji pokrowców na meble. Niemniej jednak takie produkty są bardzo poszukiwane. Na przykład, aby chronić obiekt wewnętrzny podczas naprawy lub transportu. A jeśli jesteś prawdziwym mistrzem swojego rzemiosła, możesz szyć pokrowce, które spełniają funkcję dekoracyjną i przywracają nowe życie starym meblom.

Jeśli jesteś pełen entuzjazmu i nastawiony na sukces, możesz otworzyć małą produkcję w garażu. Na przykład możesz wykonać produkcję luster. Najważniejsze jest opanowanie technologii. Tak więc, na szkło nakłada się powłokę aluminiową lub srebrną jako warstwę odblaskową. Druga metoda jest bardziej ekonomiczna i mniej czasochłonna. Aby rozpocząć, musisz zainwestować 200 000 rubli. Kwota ta obejmuje nabycie takich rzeczy jak:

 • odczynniki do produkcji i nakładania warstwy odblaskowej;
 • stół i przemysłowy nóż do szkła;
 • suszarka; kąpiel do srebrzenia;
 • Maszyna do szlifowania;
 • wagi elektroniczne, dzięki którym można zmierzyć dokładną ilość odczynników.

Po opanowaniu technologii produkcji szmatki z lustrem, możesz zapewnić szeroki zakres usług. Tak więc największe zapotrzebowanie zostanie wykorzystane:

 • produkcja dekoracyjnych luster o różnych formach i modyfikacjach;
 • produkcja płytek lustrzanych;
 • produkcja wkładek w meblach szafkowych lub w witrynach handlowych;
 • produkcja kolorowej mozaiki lustrzanej;
 • produkcja ścian do akwariów.

Produkcja dekoracyjnych rzeźb

Jeśli masz mnóstwo kreatywnych pomysłów, możesz zorganizować małą produkcję w garażu do produkcji dekoracyjnych rzeźb z gipsu lub betonu. Takie dekoracje są aktywnie wykorzystywane w projektowaniu krajobrazu, projektowaniu biur, a nawet dekoracji mieszkań. Aby rozpocząć, będziesz potrzebować:

 • niezbędna ilość surowców;
 • specjalne formy do odlewania produktów;
 • narzędzia i pojemniki do mieszania roztworu;
 • Farby i pędzle do dekoracyjnego projektowania produktów.

Oczywiście możesz rozpocząć własną działalność gospodarczą od produkcji prymitywnych krasnali ogrodowych. Ale duże dochody przyniosą tylko ekskluzywne rzeźby autora lub te, które są wykonywane na indywidualne zamówienia.

Korzystna produkcja w garażu to obróbka pianki w celu stworzenia elementów dekoracyjnych. Ten materiał ma wiele zalet. Będąc tanim, można go łatwo manipulować, dzięki czemu możesz nadać mu najbardziej zawiłe formy. Takie towary są bardzo pożądane wśród dekoratorów, ponieważ odpowiednio przetworzona pianka może symulować luksusową gipsową formę.

Produkcja płyt dekoracyjnych

Mając kapitał założycielski w wysokości około 10 000 rubli, możesz zorganizować biznes w garażu - produkcję tabletów z numerami domów i nazw ulic. Jest to doskonała opcja dla małej firmy rodzinnej, ponieważ takie produkty cieszą się stabilnym popytem. W zależności od użytych materiałów koszt jednej płyty może wynosić 60-100 rubli (plastik, sklejka, folia samoprzylepna). W tym samym czasie możesz sprzedawać takie produkty za 200-300 rubli.

Jeśli masz pusty garaż - jest to doskonała okazja do zorganizowania własnego biznesu. Wielu dużych przedsiębiorców zaczęło od małych zakładów rzemieślniczych. Jest możliwe, że proste chińskie pomysły doprowadzą Cię do oszałamiającego sukcesu, a za kilka lat będziesz właścicielem własnej fabryki lub fabryki.

Biznes w garażu - 44 pomysłów biznesowych na produkcję, sprzedaż towarów i usług

27 września 174661 2 Autor: Redaktor 174661 2

Cześć, Dziś porozmawiajmy o interesach w garażu i przedstawmy 44 pomysły biznesowe. Podam też przykłady osób, które z zyskiem otworzyły swój biznes w garażu i teraz dobrze zarabiają.

Które z nich można otworzyć w garażu

Coraz częściej, gdy idę w mojej spółdzielni garażowej, widzę, jak chłopi robią coś przez cały czas, a ludzie gromadzą się wokół nich. Nie tak dawno temu zapytałem jednego sąsiada, co robi, że ludzie ciągle do niego chodzą, powiedział, że sprzedaje rozdrobnione mięso i ryby, jak się okazało, to są jego główne zarobki w tej chwili.

Jeden z moich dalekich krewnych, rzucił pracę zmianową i otworzył serwis opon w swojej spółdzielni garażowej. Teraz nie zna wolnego czasu, ponieważ przepływ ludzi jest stały, zwłaszcza w okresie poza sezonem, podczas "ponownego szkolenia". Nawiasem mówiąc, to nie członkowie wspólnoty garażowej idą do niego, ale wręcz przeciwnie, przechodzący ludzie, bo terytorialne położenie jego garażu jest bardzo dobre.

Jeszcze nie tak dawno temu goście z pobliskiej spółdzielni otworzyli w garażu izolację akustyczną samochodu, w pierwszych etapach w pobliżu garażu był jeden samochód, a drugi był w garażu. Teraz kupili kolejny garaż od tyłu i zbudowali drugie piętro. Skąd to wiedziałem? Faktem jest, że ci młodzi chłopcy wynajmują pierwszy garaż i jakoś jego właściciel wystawił garaż na sprzedaż, pod warunkiem, że nikt nie odepchnie dzieci stąd (chciałem go kupić). W rezultacie, ludzie naprężali i kupowali ten garaż.

Wiosną postanowiłem kupić rower i znalazłem Vkontakte'a jednego faceta, który zajmuje się montażem rowerów. W jego grupie jest ogromna liczba recenzji i zdjęć dostępnych rowerów i akcesoriów. Nie byłem bardzo zaskoczony, gdy do niego podszedłem, a on miał podwójny garaż, wyposażony w warsztat, a na ścianach wisiały gotowe kopie, a także szczegóły dotyczące montażu i sprzedaży (ramki, koła, itp.). Wielu sportowców zbiera i wyposaża rowery.

Byłem zainteresowany tym tematem i postanowiłem zebrać wybrane pomysły biznesowe, które można wdrożyć w garażu.

Poniżej znajduje się wybór 44 pomysłów na biznes w garażu. Zebraliśmy je w Internecie, wzięliśmy coś z osobistego doświadczenia i doświadczeń naszych przyjaciół.

Możesz także znaleźć inne kolekcje pomysłów biznesowych:

To nie wszystko, co można zorganizować w garażu, więc prosimy o komentarze w komentarzach pod artykułem, aby podzielić się swoimi pomysłami na biznes w garażu.

1. Produkcja przedmiotów dekoracyjnych i rzeźbiarskich

Minimalna inwestycja to 120 000 rubli.

Istota takiego projektu - organizacja małego warsztatu do produkcji elementów dekoracyjnych z mieszanki gipsowej lub betonowej. Takie ciekawe ozdoby są pożądane wśród projektantów i budowniczych. Mogą zaaranżować podwórko prywatnego domu, pokój w mieszkaniu lub biurze. Ten oryginalny projekt biznesowy jest doskonały dla osób o dobrym gustie artystycznym.

Realizacja tego garażu od podstaw jest możliwa niezależnie dzięki prostemu procesowi i minimalnej liczbie operacji technologicznych. Aby rozpocząć produkcję, potrzebujesz:

 • specjalne formy do rozpływu oryginalnych ozdób;
 • zestaw narzędzi i urządzeń do mieszania roztworów;
 • pewna ilość surowców.

Nowoczesna technologia pozwala wykonać tynk z dowolnej figury lub elementu dekoracyjnego. Dobry dochód przyniesie nie tylko indywidualne zamówienia, ale także różne rodzaje listew, tralki na schody. Ta produkcja ma wysoką rentowność. Na jednej tralce lub wazonie do dekoracji prywatnego dziedzińca materiał kosztuje nie więcej niż 600 rubli. Może być sprzedawany w cenie 1500 rubli i więcej. Niewielkie koszty reklamy i produkcji oryginalnych produktów pomogą spłacić projekt w ciągu kilku miesięcy.

2. Biznes w garażu do produkcji wyrobów metalowych

Minimalna inwestycja to 100 000 rubli.

Istota projektu biznesowego - aranżacja mini-warsztatu do produkcji różnych wyrobów metalowych. Ozdoby, kraty i ażurowe detale do dekoracji domów prywatnych są bardzo popularne. Jest łatwy do wdrożenia w standardowym garażu i otrzymuje dobre dochody przy niewielkim nakładzie finansowym.

Aby rozpocząć produkcję, musisz ponownie wyposażyć garaż w:

 • montaż urządzeń (frezarka, spawarka, szlifierka i wiertło);
 • układ wentylacji;
 • podłączenie do linii przesyłowej do 380 woltów.

Możesz pracować samodzielnie lub angażując partnera do realizacji dużych projektów. Oferowanie ich usług jest warte budowania organizacji lub osób. Wykonując wysokiej jakości i niedrogie metalowe drzwi, profile ogrodzeniowe lub grille do kawiarni, możesz szybko odzyskać biznes. Cena sprzedaży wynosi 100% ceny kosztu. Na jeden dzień można wyprodukować jeden palenisko z elementami kucia. Jego cena dla klienta zaczyna się od 7000 rubli. Dlatego sprzedaż 10 takich produktów przyniesie dochód netto co najmniej 30 000 rubli. Miesięczne przychody zależą od możliwości produkcyjnych właściciela firmy.

3. Biznes przetwarzania tworzywa piankowego

Minimalna inwestycja to 160 000 rubli.

Istota projektu - organizacja produkcji elementów dekoracyjnych z tworzywa piankowego za pomocą specjalnej maszyny. Pozwala na wytwarzanie dowolnych kształtów wolumetrycznych i elementów z taniego materiału. Takie towary są pożądane wśród dekoratorów, projektantów, którzy dodatkowo malują i dodają własne detale. Technologia cięcia artystycznego praktycznie nie ma konkurencji wśród dużych producentów.

Główne inwestycje w tym projekcie to zakup specjalnej maszyny, która łatwo mieści się w zwykłym garażu. Opierając się na współpracy profesjonalnych rzeźbiarzy i projektantów, możesz zaoferować konsumentom wyjątkowe produkty i biżuterię. Niektóre inwestycje będą wymagały wyposażenia technicznego, które zapewnia potężne okapy i instalację stołów do pracy.

Produkty dekoracyjne wykonane z tworzywa piankowego są tanie. Jeden metr liniowy popularnych listów wśród klientów kosztuje od 150 rubli kosztem 80-100 rubli. Daje to zysk netto z jednej dużej litery do 300-500 rubli. Jej produkty można oferować przez Internet lub bezpośrednio przy biurach projektowych i studiach.

Minimalna inwestycja to 120 000 rubli.

Istota projektu - Układ w garażu warsztatu do dekorowania szkła i luster piaskarką. Usługi takie są stale dostępne w małych sklepach meblowych i osobach prywatnych, które zamawiają oryginalne detale do pomieszczeń lub biur. Istotne będzie zastosowanie niestandardowych obrazów i formularzy, które są trudne do wykonania w sposób fabryczny.

Produkcja jest łatwo umieszczona w garażu i wymaga jedynie zakupu specjalnej piaskarki, minimalnego zestawu narzędzi i surowców. Umiejętności treningowe i projektowe praktycznie nie są wymagane: wszystkie obrazy są nakładane za pomocą szablonu. Układ rysunku nie zajmuje dużo czasu, ale podnosi koszt konwencjonalnego lustra lub szkła o 2-3 razy.

Możesz oferować swoje usługi w Internecie na portalach reklamowych lub zgadzając się na współpracę z prywatnymi producentami mebli. Dodatkowy dochód może dać wymyślne i ekskluzywne cięcie luster, zastępując proste szyby w zestawach mebli o niestandardowych i oryginalnych.

Podstawa tego pomysłu na biznes - przekształcenie sali garażowej w pełnoprawny warsztat do cięcia zwykłego i falistego szkła. Taki projekt może doskonale się rozwinąć w dużych miastach, gdzie nie ma spadku zapotrzebowania na wymianę szkła w budynkach przemysłowych lub mieszkalnych. Moda na szklane meble dodaje pracy do wymiany złamanych blatów i lusterek. Konkurencja w takim biznesie jest dość umiarkowana nawet w milionowych miastach.

Projekt otwarcia takiego warsztatu jest idealny pod nieobecność dużych środków finansowych na zakup specjalistycznego sprzętu. Kapitan będzie potrzebował dużego stołu, który może być wykonany niezależnie. Głównymi kosztami są wysokiej jakości przecinarki do szkła i zakup pierwszej partii szkła. Dla oszczędności należy go kupić w specjalnym opakowaniu. Poszukiwanie stałego dostawcy jest wystarczająco dużym problemem w tym projekcie.

Na początkowym etapie musisz rozpowszechniać informacje o swojej lokalizacji za pomocą reklam i ulotek. Dobry zysk można uzyskać dzięki współpracy z organizacjami mieszkaniowymi i gminnymi. Efekt może dać bezpośrednie traktowanie dyrektorów przedsiębiorstw, organizacji komercyjnych lub instytucji edukacyjnych.

Minimalna inwestycja to 50 000 rubli.

Istota projektu biznesowego - wyposażenie w garażu mini warsztatu do produkcji różnych części i produktów na tokarce. Takie usługi są pożądane wśród właścicieli warsztatów samochodowych i małych przedsiębiorstw, które nie mają zakładu w kraju. Ten rodzaj działalności praktycznie nie ma konkurencji na rynku.

W przypadku wyposażenia w garażu warsztatu obrotowego trzeba kupić specjalną maszynę i standardowy zestaw narzędzi. Wielkie możliwości zapewnią obrabiarki z kontrolą oprogramowania. Ma wysoką cenę, ale stosunkowo szybko zwróci się dzięki wdrożeniu skomplikowanych i precyzyjnych części do samochodów i rowerów. Praca powinna być osobą, która ma dobre doświadczenie i pewne umiejętności. Usługi mogą być oferowane za pośrednictwem Internetu.

Minimalna obróbka gwintów rozpoczyna się od 100 rubli. Dodatkowy dochód można uzyskać na produkcję hantli do siłowni, małych części do warsztatów samochodowych i przedmiotów do naprawy rowerów sportowych.

Istota projektu - sprzęt w garażu warsztatu do produkcji mebli gabinetowych do mieszkania lub biura dla indywidualnych rozmiarów klientów prywatnych. W tym biznesie występuje raczej wysoka konkurencja wśród małych i dużych producentów.

Aby rozpocząć projekt, musisz zakupić zestaw narzędzi, maszynę i stół do pracy. Tak dochodowy biznes nie wymaga poważnych inwestycji i specjalistycznego sprzętu. Na początku możesz ograniczyć pracę jednego pracownika, a posiadanie własnego samochodu rozwiąże problem z transportem.

Możesz zaoszczędzić miejsce i czas zamawiając duże części mebli gabinetowych od dużych producentów. Następnie w garażu pozostanie prawidłowo zmontować, polerować i dodać do wyposażenia przyszłą szafę lub łóżko. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sklepu internetowego, ogłoszenia i reklamy w sieciach społecznościowych są wysyłane, ulotki są oferowane w pobliżu zajętych przystanków i stacji metra. Dobrym dodatkowym dochodem może być świadczenie usług montażowych dla gotowych zestawów z hipermarketów mebli w domu u klienta.

8. Produkcja szkieletów do szklarni

Minimalny koszt to 150 000 rubli.

Istota projektu - zakup niezbędnego sprzętu do produkcji ram szklarniowych i stworzenie warsztatu do zbiórki takich produktów w garażu. Wielu klientów prywatnych chętnie skorzysta z usługi, aby wyposażyć cieplarnię na ich podmiejskim obszarze lub dziedzińcu. Pomysł na biznes będzie istotny w obliczu rosnącego popytu na zdrowe i smaczne produkty.

Nowoczesne szklarnie wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego i poliwęglanu. Podstawa wykonana jest z rur z tworzywa sztucznego, dlatego instalacja wymaga pewnych umiejętności. Aby pracować, musisz kupić zestaw narzędzi i sprzętu do pracy z tworzywem sztucznym. Taka działalność wyróżnia się:

 • niski koszt materiałów;
 • prostota produkcji i krótkie terminy;
 • dobra opłacalność i szybki zwrot.

Większość potencjalnych klientów mieszka poza miastem, więc początkowe koszty reklamy będą wymagane. Dobry dodatkowy dochód można uzyskać za instalację takich konstrukcji na terenie klienta.

Istota projektu - wyposażenie i otwarcie garażu w garażu. Pomysł można zrealizować, jeśli bramy budynku znajdą się na drodze. Nie jest to rzadki sposób handlu w małych miejscowościach, przez które przechodzą popularne drogi i znaczące trasy. Najpopularniejszymi mogą być towary przemysłowe, części i komponenty samochodowe, artykuły papiernicze lub materiały budowlane. Rzeczywisty biznes będzie w miejscach dużego przepływu maszyn.

Początkowe koszty otwarcia takiego niestandardowego gniazdka będą wynosić:

 • naprawa i dekoracja pomieszczeń;
 • instalacja sprzętu handlowego;
 • zakup pierwszych partii towarów.

Orientacja sklepu na żywność będzie wymagać zakupu lub dzierżawy drogich szaf chłodniczych i zgodności z normami sanitarnymi. Podobnie jak każde przedsiębiorstwo handlowe, punkt musi mieć odpowiednie dokumenty do działania. Miesięczny dochód takiego sklepu może osiągnąć 20-30 tysięcy rubli miesięcznie. To spłaci projekt za pół roku z racjonalnym podejściem do kształtowania cen.

Koszty początkowe - do 300 000 rubli.

Esencja projektu biznesowego w garażu- instalacja specjalnego sprzętu i produkcja siatki metalowej-rabitsy. Ten popularny materiał jest w ciągłym zapotrzebowaniu w prywatnych gospodarstwach domowych i na potrzeby budowlane. Ze względu na przystępną cenę jest on używany jako proste ogrodzenie. Niski koszt netto sieci powoduje, że projekt biznesowy jest popytowy i opłacalny.

Miejsce mini warsztatu do produkcji praktycznej siatki może być w zwykłym garażu z komunikacją. Posiadanie własnego samochodu pomoże zmniejszyć koszty transportu i rozwiązać problem dostarczania towarów klientom. Aby zorganizować proces produkcyjny będziesz potrzebował:

 • Specjalna maszyna i mały zestaw narzędzi ślusarskich.
 • Taki projekt jest trudny do zrealizowania sam, a asystent jest potrzebny na niektórych etapach pracy.

Średni procent rentowności waha się między 15-25% w zależności od ceny sprzedaży. Zysk i zysk są całkowicie zależne od wielkości sprzedaży, więc nie zapominaj o reklamie produktu na wiele sposobów.

11. Otwarcie Framing Shop

Początkowe inwestycje - 90 000 rubli.

W sercu takiego pomysłu na biznes w jego garażu - otwarcie małego warsztatu bagietek, który świadczy usługi w zakresie projektowania produktów dla wszystkich chętnych. Stają się coraz bardziej poszukiwane ze względu na rosnące zapotrzebowanie na ręcznie wytwarzane produkty. Potencjalnymi klientami są artyści i rzemieślnicy, którzy sprzedają obrazy olejne lub haftowane obrazy. Usługa jest niezbędna dla projektantów i dekoratorów do dekoracji luster, ścian lub mebli.

Biznes nie wymaga dużych inwestycji i może być realizowany bez pomocy dodatkowych pracowników najemnych. Aby otworzyć warsztat bagietki w garażu, musisz:

 • Wykonaj naprawy i spraw, aby garaż był wygodny do pracy w zimnych porach roku.
 • Zdobądź niewielki zestaw sprzętu, maszynę do cięcia i narzędzia do obróbki materiałów.
 • Szukaj wiarygodnych dostawców oryginalnych komponentów.

Osiągnij sukces i zrób lukratywny pomysł, jeśli poświęcisz uwagę reklamowaniu swoich usług. Oprócz umieszczania reklam na portalu internetowym dobrym rozwiązaniem jest współpraca ze sklepami z rękodziełem i artykułami artystycznymi. Analiza podobnych projektów pokazuje przybliżony zysk - 30 000 rubli miesięcznie.

Przybliżone inwestycje - 90 000 rubli.

Projekt jest okazją do przekształcenia standardowego garażu w domową kuźnię. Usługi dobrego kowala są zawsze pożądane wśród dekoratorów, właścicieli prywatnych domów. Bardzo popularne są ażurowe ogrodzenia ogrodzenia i kraty na oknach, klatkach schodowych i elementach dekoracyjnych do dekoracji budynków. W artystycznym kuciu niski poziom konkurencji, który szybko rozwinie nowy projekt.

Aby zorganizować domową kuźnię w garażu należy przeprowadzić obowiązkowe przeprojektowanie i ułożenie komina, aby stworzyć warunki do pracy pieca i obróbki metalu. Główne pozycje wydatków na początku projektu:

 • zakup lub dzierżawa specjalistycznego sprzętu, imadła, zgrzewarki kompaktowej;
 • rejestracja wszystkich zezwoleń;
 • usługi reklamowe.

Dużym dochodem może być oryginalne kucie niestandardowych produktów, ale do ich produkcji wymagana będzie usługa artysty-projektanta. Jedna tona metalu zamienia się w 500 małych przedmiotów. Koszt jednego metra ażurowego ogrodzenia może wynosić nawet 10 000 rubli (w zależności od złożoności). Średni miesięczny zysk z tego typu działalności to 30 000 rubli.

13. Produkcja materiałów budowlanych

Podstawa projektu - wyposażenie w garażu mini-sklepu do produkcji materiałów budowlanych, a następnie sprzedaż do klientów prywatnych i hurtowych. Przed opracowaniem pomysłu należy dokładnie przeanalizować wnioski rynkowe i otaczające je przedsiębiorstwa produkcyjne, aby zająć własną niszę. Dobre zapotrzebowanie może dotyczyć płytek chodnikowych lub okładzinowych, różnych rodzajów izolacji lub bloków piankowych.

Zorganizuj podobną działalność w normalnym garażu. Aby to zrobić, będziesz potrzebować poważnych inwestycji finansowych na zakup sprzętu do produkcji. Szczególna uwaga ze strony właściciela będzie wymagała:

 • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie nabywców hurtowych;
 • lokalizacja garażu i możliwość wygodnego transportu materiałów do klienta;
 • każda możliwość obniżenia kosztów produkcji.

Podstawą zysku jest właściwy dobór wyprodukowanego materiału. Na przykład kierowanie tanich mieszanek budowlanych może zapewnić stabilny dochód w wysokości do 3000 rubli na zmianę. Jedynym minusem jest sezonowość takiego projektu "garażowego" i potrzeba posiadania magazynu do magazynowania zapasów.

14. Produkcja płyt z numerem domu

Podstawa projektu - Tworzenie pięknych tabliczek z numerami domów i nazwami ulic na zamówienie. Taka usługa ma stabilny popyt i małą konkurencję wśród prywatnych przedsiębiorców. Standardowe i oryginalne płyty produkowane w drukarniach mają dużą wartość. Pomysł na biznes będzie odpowiedni dla małej firmy rodzinnej, bez przyciągania wynajętych pracowników i dużych inwestycji.

Produkcja płyt nie wymaga specjalnego drogiego sprzętu i materiałów. Mogą być wytwarzane na plastiku, za pomocą drukarki i folii samoprzylepnej. Oprócz zakupu materiałów kupowany jest dodatkowy zestaw prostych narzędzi i wygodnych mebli do pracy. Miejsce w garażu musi być wyposażone w obliczenia procesu produkcyjnego o dowolnej porze roku.

Koszt jednego standardowego talerza może wynosić od 60 do 100 rubli. Cena sprzedaży waha się od 200-250 rubli. Możesz wyszukiwać klientów za pośrednictwem przewodniczących przedsiębiorstw ogrodniczych lub komitetów ulicznych, oferując usługi dla wspólnot mieszkaniowych i organizacji dla określonego procentu transakcji.

Wstępne wydatki - 50 000 rubli.

Podstawa projektu - świadczenie usług na rzecz klientów prywatnych w celu naprawy i zapobiegania dużemu i małemu sprzętowi w domu w warsztacie. Są zawsze popularne i popularne wśród wszystkich grup ludności. Przerobiony garaż jest idealny do zorganizowania małej firmy remontowej.

Taki projekt biznesowy koncentruje się na doświadczonym specjalistom. W przeciwnym razie dodatkowe koszty będą wymagane w przypadku przejścia szkolenia, dalszego szkolenia lub wynagrodzenia dla wynajętego mistrza. Obecność samochodu ułatwi dostarczanie dużych lodówek lub przenoszenie urządzenia na adresy.

Aby otworzyć właściciela, należy sporządzić wszystkie niezbędne dokumenty, a także:

 • nabyć nowoczesne instrumenty i sprzęt diagnostyczny;
 • organizować usługi dyspozytorskie i rejestrować zamówienia;
 • zbadaj możliwości aktywnej reklamy.

Przy średnim czeku na zamówienie w wysokości 1000 rubli miesięczny dochód doświadczonego kapitana może wynosić 30 000-40 000 rubli. Pomoże to w minimalnym czasie, aby zwrócić koszty warsztatu i uzyskać stabilny zysk.

16. Warsztat do produkcji kluczy

Podstawa idei biznesowej - Remont garażu w pełnoprawnym warsztacie do produkcji kluczy różnych typów. Jest to dobra opcja, jeśli garaż znajduje się w odległości krótkiego spaceru od potencjalnych klientów. Nowoczesne technologie pozwalają nawet niedoświadczonemu mistrzowi na tworzenie wysokiej jakości duplikatów w kilka minut.

Aby zrealizować ten pomysł, potrzebujesz minimalnej renowacji pomieszczeń na potrzeby warsztatu. Główną pozycją kosztową będzie zakup kilku maszyn, które pozwolą Ci tworzyć różne typy i typy kluczy. Aby je kupić, będą musieli zaoferować klientom wszelkie usługi, w tym namagnetyzowanie kluczy do domofonów.

Średni koszt produkcji standardowego duplikatu wynosi 150-300 rubli przy minimalnym czasie spędzonym przez kapitana i kosztach materiału. Przetwarzając dzień 15-20 osób, można już mówić o stabilnym dochodzie netto w wysokości ponad 30 000 osób miesięcznie. Ogromne znaczenie ma upowszechnianie informacji o znalezieniu warsztatu i brak konkurencji w najbliższym otoczeniu.

Koszty początkowe - 50 000 rubli.

Projekt polega na otwarciu na podstawie garażu warsztatu do ręcznej produkcji prawdziwych butów, a następnie sprzedaży klientom. Produkcja powoduje wzrost popytu na falę zainteresowania towarami wysokiej jakości. Ciepłe i przyjazne dla środowiska buty z filcu są znowu modne. Wielu rodziców wybiera takie zimowe obuwie dla swoich dzieci. W tym sektorze rynku minimalna konkurencja i proces produkcyjny są łatwe do opanowania, nawet początkujący mistrz.

Aby otworzyć takie niestandardowe przedsiębiorstwo, potrzebne będą co najmniej dwie osoby, które mogą jednocześnie produkować kilka procesów. Niektóre koszty w pierwszym okresie będą wymagały:

 • specjalne gręplarki i mały zestaw narzędzi;
 • zakup materiałów pomocniczych;
 • podsumowując komunikację;
 • szukaj stałego dostawcy dobrej jakości wełny.

Codziennie możesz ręcznie wyprodukować 5-6 par prostych butów. Minimalna cena za jedną gotową parę zaczyna się od 600 rubli do hurtownika. Dodatkowe elementy wystroju ze skóry lub tkaniny mogą znacznie podnieść koszt obuwia i przynieść namacalne dochody.

Początkowe inwestycje - 100 000 rubli.

Projekt biznesowy polega na przeprojektowaniu garażu na prawdziwą wędzarnię mięsa i produktów rybnych, a następnie sprzedaży drobnym nabywcom. Pyszne i aromatyczne balistyki, kiełbasy i szynki cieszą się stałym popytem wśród smakoszy. Pomimo przyzwoitej konkurencji ze strony dużych zakładów mięsnych, produkt ten będzie zawsze poszukiwany ze względu na doskonały smak i szczególny zapach.

Podstawą jest specjalna elektryczna lub standardowa wędzarnia na trociny, która ma wygląd szafki. Niewielkie wymiary pozwalają na samodzielne przeprowadzanie wszystkich operacji bez angażowania dodatkowego pracownika. Jego przejęcie stanie się znaczącym kosztem dla przyszłego projektu. Właściciel musi zająć się głównymi punktami:

 • rejestracja wszystkich pozwoleń na pracę i wymianę handlową;
 • zakup świeżych półproduktów od zaufanych dostawców;
 • ścisłe przestrzeganie norm i procesów.

Głównym rynkiem są małe sklepy spożywcze i punkty mięsne na rynkach. Minimalna marża hurtowa zaczyna się od 100%, co całkowicie pokrywa koszty i daje gwarantowany zysk w wysokości do 200 tysięcy rubli na jeden miesiąc.

19. Organizacja przechowywania rowerów i zapasów

Minimalna inwestycja to 10 000 rubli.

Istota interesującego projektu biznesowego - Układ w garażu osobistym w wyposażonym miejscu do przechowywania w zimie rowerów i odpraw za opłatą. Pomysł ten pojawi się wśród właścicieli tego popularnego dwukołowego transportu, w obliczu problemu przechowywania zapasów na balkonach. Jako opcję możesz zaoferować w lecie miejsce na elektryczne samochody dla dzieci i inne rzeczy, które ciężko codziennie przetransportować do windy.

Aby zrealizować ten pomysł, należy dokładnie zwolnić miejsce, dodać regały na opony lub torby. Aby zagwarantować bezpieczeństwo, konieczne jest zawarcie umowy ze stroną ochrony prywatnej i ustanowienie systemu alarmowego. Właściwa alokacja przestrzeni zwiększy pojemność, a tym samym zysk na przechowywanie.

Koszt usług można obliczyć niezależnie według dnia lub miesiąca. Musi pokryć koszty oświetlenia i sygnalizacji. Jest to proste i niedrogie, aby każdy mógł otrzymać mały, ale stabilny dochód przy minimalnych nakładach czasu i pieniędzy.

Minimalna inwestycja to 90 000 rubli.

Podstawa projektu - przeniesienie pomieszczenia garażowego na inną osobę na określony czas jako umowę dzierżawy. Ten rodzaj zysku jest odpowiedni dla właściciela garażu, który nie jest wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem. Biorąc pod uwagę dużą liczbę samochodów w dużych i małych miastach, taka usługa będzie zawsze potrzebna. Wśród pozytywnych chwil jest brak dodatkowych wydatków czasu osobistego.

W obecności garażu zawsze możesz zaoferować:

 • miejsca parkingowe dla osób prywatnych;
 • dla małych firm;
 • jako magazyn na potrzeby indywidualnego przedsiębiorcy;
 • do przechowywania rzeczy osobistych przez długi czas (meble, urządzenia).

Z jednego garażu można uzyskać miesięczny dochód netto w wysokości 3000 rubli (zależy to od lokalizacji i poziomu popytu w mieście). Dobry dochód pasywny przyniesie kilka takich przesłanek. Jeśli chcesz, możesz zainwestować w ich budowę. Będzie kosztować z pozwoleniami i dostawą łączności w 70-90 tysiącach rubli, które z łatwością spłacą na 2-3 lata czynszu.

21. Produkcja cegieł silikatowych

Minimalny koszt to 200 000 rubli.

Projekt ma otworzyć mini-warsztat do produkcji cegieł wapienno-piaskowych w garażu. Rynek materiałów budowlanych wykazuje stabilny wzrost. Produkcja cegły krzemowej zawsze charakteryzuje się dobrą rentownością. Jest szeroko stosowany do wznoszenia różnych obiektów i dekoracji budynków. Ze względu na jego właściwości i właściwości ten rodzaj materiału będzie miał stabilne zapotrzebowanie.

Większość początkowego kapitału będzie musiała zostać wydana na zakup mini-linii, która zajmuje mało miejsca i może być dostosowana do garażu. Do jego utrzymania wymagany jest personel 2-3 osób. Inne momenty organizacyjne będą następujące:

 • poszukiwanie dostawców surowców;
 • rozwiązanie problemu transportu związanego z dostawą i wysyłką materiału do klientów;
 • uzyskiwanie zezwoleń;
 • dostęp do stałych klientów i klientów.

Rynek sprzedaży to niewielkie organizacje budowlane i kontraktowe oraz brygady. Jeśli masz samochód z tablicami, możesz poszukać klientów poza miastem i dostarczyć cegłę do małych miast. Przy stabilnej sprzedaży taki projekt spłaci się nie wcześniej niż 6-10 miesięcy.

22. Produkcja sztucznego marmuru z betonu

Minimalny koszt początkowy wynosi 150 000 rubli.

Podstawa pomysłu na biznes - Otwarcie linii garażowej do produkcji wyrobów ze sztucznego marmuru. Taki sztuczny kamień wyróżnia się prostą technologią i ma oryginalny wygląd. Jest bardzo pożądany w produkcji zestawów kuchennych, galwanizacji łazienek i tworzenia elementów dekoracyjnych do lokalu.

Aby zrealizować ten pomysł, będziesz musiał zakupić specjalną uproszczoną maszynę do produkcji sztucznego marmuru, przebudowę garażu na warsztat. Na początkowym etapie będziesz musiał wydać pieniądze na zakup małego zestawu narzędzi i betonu. W oparciu o te ostatnie, sztuczny marmur jest wytwarzany z dodatkiem różnych zanieczyszczeń i plastyfikatorów.

Analiza rynku takich usług mówi o dobrej perspektywie i rozwoju. Główni klienci mogą zostać właścicielami sklepów meblowych, firm rytualnych lub studiów projektowych. Kosztem wyprodukowania standardowego blatu w 2000 r. Cena jego sprzedaży może osiągnąć 12 000 rubli. Dlatego możesz odzyskać taki projekt w krótkim czasie.

23. Pracuj według metody ręcznego stemplowania

Koszty początkowe - 50 000 rubli.

Podstawa idei - organizacja prostego procesu wytwarzania do produkcji wyrobów metodą ręcznego tłoczenia na indywidualne zamówienia. Technika ta jest bardzo popularna z powodu braku konieczności zakupu skomplikowanego sprzętu technologicznego, aby zapewnić komunikację. Piękne produkty wykonane z mocnego sztucznego kamienia lub wzmocnionego tworzywa sztucznego będą miały stabilne zapotrzebowanie.

Aby zorganizować ten projekt, będziesz potrzebował małego zestawu narzędzi i formy pieczęci dla przyszłych przedmiotów. Dwóch pracowników doskonale poradzi sobie z pełną technologią. Możesz tworzyć formularze samodzielnie lub kupować gotowe od dużego producenta. Duży popyt trafia na niestandardowe blaty, zlewy do łazienki lub parapety, produkowane według indywidualnych pomiarów. Są technologicznie trudne i drogie w wykonaniu metodą fabryczną.

Pomysł na biznes szybko się opłaca ze względu na niski koszt niezbędnych mieszanek i dodatków, brak narzędzi. Cena sprzedaży poszczególnych elementów i elementów dekoracyjnych może pokryć koszty ich wykonania 2-3 razy. Dlatego taki projekt biznesowy może się opłacić w ciągu dwóch miesięcy ciągłej pracy.

24. Biznes w garażu do produkcji konstrukcji metalowych

Początkowa inwestycja to 50 000 rubli.

Takim pomysłem jest wyposażenie garażu w garaż w mini warsztat do produkcji wyrobów metalowych na zamówienie klienta. Drzwi, bramy i furtki, wykonane według indywidualnych pomiarów, są bardzo potrzebne. Dobry dochód przynosi pracę w segmencie cen pośrednich lub budżetowych. Nawet jeśli masz konkurentów, możesz uzyskać stały zysk.

Organizacja tego projektu biznesowego wymaga przebudowy garażu w warsztacie, nabycia zestawu specjalnych narzędzi i przenośnej spawarki. Pozwoli to nie tylko wytwarzać produkty wysokiej jakości, ale także uzyskać dodatkowe dochody, gdy są instalowane na drodze. Będziesz potrzebował asystenta do pracy, a także samochodu do transportu gotowych produktów i zakupu metalu od dostawcy.

Średni procent rentowności takich warsztatów wynosi 30-40%. Największe zapotrzebowanie obserwuje się na drzwiach wejściowych kosztujących od 6000 rubli, których koszt to 3-4 tys. Rubli. Całkowite pokrycie kosztów potrwa do sześciu miesięcy. Dodatkowy dobry zysk można uzyskać od świadczenia usług gotowania szkieletów balkonów i wzmacniania wizjerów.

25. Prowadzenie firmy w garażu przy produkcji fito-herbaty

Początkowe koszty to 180 000 rubli.

Podstawa pomysłu na biznes - organizacja w garażu mini-warsztatu do produkcji i pakowania fito-herbaty, a następnie do drobnego kupca. Analiza wskaźników rynkowych tych produktów sugeruje stabilny wzrost do 15% rocznie. Coraz więcej zwolenników zdrowego stylu życia zwraca uwagę na fito-herbatę z dodatkiem witamin lub dodatków smakowych.

Otwarcie takiego warsztatu we własnym garażu pomoże znacznie obniżyć początkowe koszty wynajmu pokoju. Do mieszania i pakowania wymagane jest specjalne wyposażenie, za które należy nabyć główną część początkowych kosztów. W procesie tym może zaangażować się 2-3 pracowników, z których każdy będzie zaangażowany w pewne operacje.

Największą trudnością jest poszukiwanie stałego dostawcy surowców wysokiej jakości z odpowiednimi certyfikatami. Główny rynek - sklepy spożywcze, sieci aptek i duże supermarkety. Na zwrot pieniędzy wpływa reklama produktu, co czyni go popularnym wśród użytkowników końcowych.

Koszty początkowe - 200 000 rubli.

Projekt polega na organizacji małego i wyposażonego sklepu do produkcji lekkich bloków piankowych, a następnie sprzedaży hurtowej. Produkcja tego materiału budowlanego cieszy się wysokim i stałym zapotrzebowaniem ze strony konsumenta. Bloczki z betonu komórkowego są godne uwagi z uwagi na niską cenę i funkcjonalność, a rynek sprzedaży wykazuje stały wzrost wskaźników.

Aby stworzyć małą firmę na podstawie garażu, musisz rozwiązać kilka zadań produkcyjnych:

 • zakupić specjalną uproszczoną linię do produkcji bloków;
 • zorganizować miejsce do suszenia i przechowywania gotowych produktów;
 • znaleźć dostawcę surowców;
 • Określić transport wytworzonych produktów do klienta.

Głównymi odbiorcami są duże i małe firmy budowlane, wykonawcy i indywidualni deweloperzy, którzy chcą zaizolować lub odbudować własny dom. Przeciętnie prosta linia wytwarza 2-3 metry sześciennego betonu piankowego na zmianę, z których każdy jest sprzedawany konsumentowi w cenie do 1600 rubli. Biorąc pod uwagę koszt jednej kostki 800 rubli, możesz zarobić do 70 000 rubli miesięcznie w ciągu sezonu.

27. Biznes w garażu: produkcja suchych mieszanek budowlanych

Realizacja idei - Układ w garażu sklepu do produkcji kilku rodzajów suchych mieszanek do prac budowlanych. Rynek materiałów do budowy i dekoracji lokali wykazuje się aktywnym i stałym wzrostem. Przed rozpoczęciem produkcji należy dokładnie przeanalizować zapotrzebowanie na mieszaniny w celu zidentyfikowania najbardziej pożądanych. Pomoże to uniknąć magazynowania i nadmiaru gotowych produktów.

Organizacja takiej produkcji polega na zakupie specjalnej linii do mieszania i pakowania komponentów do worków. Dodatkowe koszty będą wymagać:

 • zakup surowców i komponentów, specjalnych dodatków;
 • wynagrodzenie personelu i usług spedycyjnych;
 • szukaj stabilnego rynku.

Koszt jednego worka gotowej suchej mieszanki wynosi 60 rubli, a cena sprzedaży osiąga 150 rubli dla hurtownika. Wykonując 100 takich toreb na zmianę, możesz osiągnąć dochód netto do 5000 rubli dziennie. Pomoże to osiągnąć próg zwrotu na 2-3 miesiące i przyniesie zyskowny projekt.

28. Produkcja wyrobów lakierowo-lakierniczych

Początkowa inwestycja - 200 000 rubli.

Podstawa takiego projektu - Organizacja urządzeń produkcyjnych do produkcji kilku rodzajów farb i lakierów na podstawie zwykłego garażu. Analiza rynku produktów chemicznych wykazuje wzrost zapotrzebowania na bezpieczne farby dyspersyjne, rozpuszczalniki i ciekłe wypełniacze. W większym stopniu przedstawiona jest importowana wersja produktu, która wyróżnia się wysokim kosztem dla zwykłego konsumenta.

Konieczne jest rozpoczęcie procesu od wyboru rodzajów wytwarzanych produktów i zakupu dla nich sprzętu produkcyjnego. Niektóre problemy właściciela firmy wymagają:

 • poszukiwanie dostawcy materiałów opakowaniowych i opakowań do produktów opakowaniowych;
 • rozwiązanie kwestii dostawy i dostawy surowców;
 • szukaj stabilnego rynku gotowych produktów.

Możesz również oferować produkty do dużych sklepów sieciowych, ale będziesz musiał przejść drogocenną certyfikację produktów. Opłacalność produkcji farb i lakierów jest dość wysoka i pozwala na zwrot zainwestowanej kwoty na 3-4 miesiące. Na okres sezonowej redukcji robót budowlanych można dodać do asortymentu ochronę przed zamarzaniem samochodu.

29. Produkcja schodów drewnianych

Podstawa projektu - organizacja w warsztatach stolarskich garażowych, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych i standardowych schodów drewnianych dla domów prywatnych i wiejskich. Pomimo kryzysu rynek wykazuje aktywny wzrost w budowie domków i domów wiejskich, zainteresowanie ich dekoracją. Najbardziej popularne są oryginalne schody autorskie, ozdobione ręcznie rzeźbionymi.

Organizacja projektu biznesowego będzie wymagać pewnych inwestycji na zakup niezbędnego wyposażenia, maszyny do mielenia i frezowania. Wszystko to łatwo umieścić na placu standardowego garażu. Ten pomysł jest lepszy dla osób, które mają dobre doświadczenia z produktami z drewna.

Zamówienia należy składać bezpośrednio w domu klienta w miejscu przyszłego wznoszenia klatki schodowej w celu zdjęcia wymiarów i omówienia szczegółów. Zakres cen dla poszczególnych projektów może wynosić 40 000-250 000 rubli. Koszt bezpośredni zależy bezpośrednio od czasu spędzonego przez mistrza i wybranego rodzaju drzewa. Zdolność do tworzenia niestandardowych produktów zapewni projekt biznesowy stałym zamówieniom i pomoże szybko odzyskać inwestycje.

Minimalna inwestycja to 30 000 rubli.

Podstawa takiego projektu - wyposażenie w garażu warsztatu do produkcji i dekoracji mebli na bazie technik decoupage. Ten rodzaj oryginalnej dekoracji artykułów gospodarstwa domowego zyskuje popularność wśród fanów indywidualnych projektów. Ciekawe hobby można przekształcić w przyjemną i przynoszącą zyski firmę, jeśli poświęcisz mu wolny czas i zbierzesz dodatkowe fundusze na reklamę.

Różnorodne techniki pracy nie wymagają drogiego sprzętu. Decoupage to całkowicie praca ręczna, a inwestycja musi być wykonana tylko w materiałach roboczych, farbach i zakupie starych mebli. Złożoności w rozwoju projektu to:

 • transport mebli do klienta;
 • poszukiwanie stałego rynku dla realizacji swoich usług;
 • ciągłe uczenie się i opanowanie.

Dobry dochód zapewnia współpraca z pracowniami projektowymi, które mogą nakazać mistrzowi dostarczenie antycznego rodzaju mebli. Dodatkowy dochód można uzyskać, przeprowadzając kursy decoupage dla dzieci lub dorosłych, wykonując inne przedmioty dekoracyjne i aktywnie uczestnicząc w różnych targach tematycznych do dekoracji domu.

Podstawa tego projektu - Układ w garażu linii pakującej do pakowania luźnych zbóż lub produktów spożywczych. Ta firma może przynieść dobry dochód dzięki właściwemu wyborowi kategorii produktów. Dlatego konieczna jest wstępna analiza rynku i znalezienie nisz do pracy. Stały popyt może dotyczyć różnych rodzajów zbóż, orzechów lub nasion.

Główna kwota kosztów finansowych zostanie zainwestowana w zakup jednostki do pakowania i pakowania produktów. W przypadku pełnoprawnej organizacji projektu biznesowego będziesz potrzebować:

 • opracowywanie i zamawianie oryginalnych opakowań z różnych materiałów;
 • zakup wysokiej jakości surowców w gospodarstwach lub hurtowniach;
 • szukaj małych hurtowych kupujących towary.

Piękne i praktyczne opakowanie pomoże uczynić produkty rozpoznawalnymi wśród użytkowników końcowych. Taki projekt biznesowy będzie wymagał zaangażowania pracowników w celu optymalizacji niektórych procesów pakowania, załadunku i dostaw. Wpływa to na opłacalność produkcji i utrzymuje ją na poziomie 15-20%. Przy średnim wykorzystaniu mocy linii o wartości 80%, pomysł można odzyskać nie wcześniej niż za pół roku.

32. Produkcja wyrobów ceramicznych

W sercu projektu biznesowego - Układ w garażu wyposażonego warsztatu garncarskiego do produkcji wyrobów ceramicznych i naczyń. Takie produkty do wystawiania faktur dla domu znów są popularne. Są żądni ich bezpieczeństwa i spektakularnego wyglądu estetycznego. Produkcja pięknych i oryginalnych potraw pod zamówienie i na sprzedaż stanie się faktem.

Istnieje możliwość zorganizowania takich warsztatów w warunkach zwykłego garażu. Aby to zrobić, konieczne będzie stworzenie bazy technicznej, przyniesienie komunikacji i zakup niezbędnego zestawu sprzętu: pieca do pieczenia i koła garncarskiego. Wstępne szkolenie na specjalnych kursach lub doświadczony mistrz pomoże opanować subtelności zawodu.

Głównym problemem jest poszukiwanie jakości naturalnych surowców bez zanieczyszczeń. Na tym polega piękno i niezawodność towarów. Oryginalna dekoracja i dekoracja z użyciem nowoczesnych farb nadają produktowi ceramicznemu ekskluzywność.

Aby zrealizować wykonane towary, możliwe jest to poprzez zwykłe i internetowe sklepy, ławki z pamiątkami i wystawy ręcznie robione. Dobry dochód przyniesie współpracę z dekoratorami lokalu. Dodatkową reklamę zapewnia udział w wystawach i udział w konkursach.

Początkowa inwestycja - 100 000 rubli.

W sercu idei biznesowej - organizacja produkcji elementów systemu nawadniania kroplowego, ich późniejsza instalacja w siedzibie klienta. Nowy typ nawadniania roślin szybko zyskuje na popularności ze względu na oszczędność wody i minimalny czas poświęcany na podlewanie. Takie produkty są pożądane wśród właścicieli gospodarstw rolnych i mieszkańców letnich.

Do pracy potrzebny jest zestaw narzędzi ślusarskich i specjalnych noży, które pomagają połączyć elementy z tworzywa sztucznego. Możesz uczyć się nowoczesnych technologii na kursach od znanych firm franczyzowych lub korzystając z gotowych modeli systemów od chińskich producentów. Na rynku tych produktów jest dość wysoka konkurencja, ale przystępne ceny za pracę i instalację sprawią, że projekt będzie dość opłacalny.

Reklamuj swoje usługi w jakikolwiek możliwy sposób. Proste opcje: współpraca z prezesami spółdzielni daczy i bezpośredni dostęp do gospodarstw, zamieszczanie ogłoszeń w pobliżu wsi, kołchozów i na stacji kolejki podmiejskiej. Wadą takiego projektu jest jego sezonowość, która daje zysk tylko w ciepłym sezonie.

34. Produkcja pieców do kąpieli lub ogrzewania pomieszczeń

Początkowa inwestycja - 100 000 rubli.

Podstawa tego projektu biznesowego - sprzęt oparty na garażu warsztatu do produkcji pieców i burzhuyok na indywidualne zamówienia. Takie piece są pożądane wśród właścicieli wiejskich chat i kompleksów, w budownictwie saun i łaźni. Fabryki oferują dużą liczbę nowoczesnych modeli, które wyróżniają się wysoką ceną i nie mogą sobie pozwolić na wielu, którzy sobie tego życzą. Niedrogi koszt i dobra jakość metalu pomoże stworzyć bazę klientów i przynieść zysk.

Taki biznes powinien zostać stworzony przez doświadczonego mistrza, który rozumie niuanse i subtelności procesu produkcji takich pieców oraz właściwą organizację całego systemu grzewczego. Główną częścią pracy jest cięcie i spawanie części metalowych, co wymaga specjalnego aparatu i zestawu narzędzi. Taki mini-sklep można łatwo postawić na podstawie własnego garażu i pracować bez udziału dodatkowych pracowników.

Produkty reklamowe mogą być przez Internet, oferując je bezpośrednio potencjalnym klientom. Koszt małego prostego pieca do prywatnej kąpieli zaczyna się od 12.000 rubli. Często może osiągnąć ponad 50 000 rubli i zależy od użytego materiału i jego pojemności. Średnia rentowność projektu sięga 30-40% i pomaga odkupić proces produkcji za kilka miesięcy.

Początkowa inwestycja - 50 000 rubli.

Podstawa pomysłu na biznes - warsztat sprzętu do produkcji różnych wyrobów z drewna i ich dekoracji za pomocą rzeźb artystycznych. Lepiej jest angażować się w tak interesujący biznes artystyczny z doświadczonymi mistrzami, którzy mają doświadczenie w pracy z drewnem. W przeciwnym razie zbyt dużo czasu poświęcimy na uczenie się i doskonalenie twoich umiejętności. Znaczenie projektu wynika z popularności ręcznych produktów dekoracyjnych, które są coraz częściej wykorzystywane do dekoracji mieszkań i domków.

Aby kapitan mógł pracować, konieczne będzie ponowne wyposażenie garażu w optymalne i komfortowe warunki, zakup kompletnego zestawu narzędzi stolarskich. Główne trudności i trudności w rozpoczęciu działalności:

 • szukaj stałych klientów i rynku;
 • organizacja zakupu dobrej jakości drewna;
 • tworzenie własnej wizytówki internetowej dla usług reklamowych.

Głównym wariantem rzeźbionych artykułów jest współpraca ze sklepami z pamiątkami i biurami projektowymi. Koszt ekskluzywnych produktów zależy tylko od poziomu złożoności i czasu spędzanego przez mistrza. Możliwość zaoferowania stylowych i niestandardowych opcji na każdy gust pomoże osiągnąć w tym biznesie wysoki poprzeczkę i stabilny dochód.

36. Produkcja papieru ściernego

Minimalny koszt to 200 000 rubli.

Podstawa projektu - wyposażenie w pomieszczeniu zwykłego garażu mini warsztatu do produkcji, nawijania i cięcia papieru ściernego. Niedrogi materiał pomocniczy jest szeroko stosowany w wielu różnych branżach. Papier ścierny jest niezbędny do oczyszczenia powierzchni z brudu, starej farby lub szlifowania. Poza dużymi przedsiębiorstwami przemysłowymi jest pożądana wśród producentów mebli, producentów mebli i budowniczych.

Większość początkowych kosztów zostanie przeznaczona na zakup specjalnej linii, która będzie wytwarzać papier ścierny z surowców. Składa się z kilku rodzajów urządzeń, w tym suszarki, urządzenia do nakładania mieszanki. Linia ta jest dość droga i zapłaci sama za siebie nie wcześniej niż 4 lata aktywnej produkcji.

Ten pomysł na biznes został zaprojektowany do długiej, stabilnej pracy. Aby znaleźć rynek zbytu, warto połączyć bezpośrednio z dużymi supermarketami z firmami budowlanymi i warsztatami meblarskimi. Niską cenę sprzedaży należy zrekompensować dużymi wolumenami sprzedaży, aby zapewnić stały dochód.

37. Przywrócenie starych samochodów

Minimalna inwestycja to 100 000 rubli.

Podstawa takiego projektu biznesowego - zakup starych, rzadkich modeli starych samochodów, ich modernizacja i renowacja w celu dalszej odsprzedaży. Wysoki popyt na niektóre modele samochodów krajowych i zagranicznych, wydane dziesięciolecia temu, może uczynić ten biznes bardzo opłacalnym. Odrestaurowane samochody są interesujące dla kolekcjonerów i koneserów starożytnych rarytasów.

Aby zrealizować projekt, prawie nie trzeba konwertować garażu i kupować specjalnego sprzętu serwisowego. Podstawą są umiejętności mechanika samochodowego, który musi znać historyczne cechy samochodów i umiejętnie eliminować błędy. Większość inwestycji zostanie przeznaczona na zakup części i części zamiennych. Możesz kupować samochody za pomocą prywatnych reklam lub na rynku samochodowym.

Minimalna zyskowność takiej działalności zaczyna się od 50%. Kupując stary samochód po niedorzecznej cenie, po dokładnej naprawie można go zrealizować kilkakrotnie droższego. Jego usługi powinny być również oferowane studiom filmowym i prawdziwym kolekcjonerom.

38. Produkcja płynu niezamarzającego do samochodów

Początkowe inwestycje kapitałowe - 300 000 rubli.

Idea jest oparta na - wyposażenie w mini warsztacie do produkcji garażu do produkcji i pakowania niezamarzających płynów do samochodów. Ten rodzaj produktów sezonowych jest bardzo poszukiwany i może przynieść doskonały dochód. Dzięki dobrej jakości i niskiej cenie taki biznes będzie odpowiedni nawet w warunkach dużej konkurencji.

Główne zadania związane z otwarciem produkcji dobrego niezamarzającego płynu to:

 • zakup małej półautomatycznej linii do mieszania składników i butelkowania kompozycji;
 • dostarczenie wszystkich niezbędnych komunikatów do garażu;
 • poszukiwanie technika zdolnego kontrolować wysoką jakość produktu;
 • ciągłe prace nad pozyskiwaniem odbiorców hurtowych i monitorowanie rynku sprzedaży.

Aby sprzedać wyprodukowany płyn jest lepszy w partii małych partii, oferując swoje towary do stacji benzynowych i myjni samochodowych, warsztatów samochodowych. Koszt jednego pięciolitrowego pakietu 50 rubli, jego cena sprzedaży hurtowemu nabywcy wynosi 80 rubli. Produkcja garażu może osiągnąć 1000 takich opakowań na zmianę i przynieść zysk do 30 000 rubli dziennie. Jako alternatywę dla sezonowego zamrażania lodu, możliwe jest wytwarzanie płynu do mycia szkła latem.

39. Biznes w garażu do naprawy rowerów i wózków

W sercu takiego projektu - otwarcie na podstawie garażu małego warsztatu naprawczego dla rowerów różnych modeli, wózków i walizek na kółkach. Taki biznes może stać się aktualny w dużym mieście. Wysokie zapotrzebowanie na rowery sportowe i spacerowe dla małych dzieci i dorosłych wymaga usług do ich naprawy i konserwacji.

Otwieranie takich rzeczy podąża za mistrzami, którzy mają doświadczenie zawodowe. Taki projekt biznesowy ma kilka pozytywnych chwil dla właściciela:

 • brak konieczności dużych inwestycji kapitałowych w sprzęt;
 • możliwość zaplanowania czasu i połączenia z główną pracą;
 • Wysoki zysk przy niskich kosztach usług.

Na początkowym etapie wystarczy zakupić określony zestaw narzędzi i stworzyć warunki pracy. Pierwszy raz będzie wymagał aktywnej promocji swoich usług, które pomogą przyciągnąć dobrych klientów i stworzyć bazę. Ewentualnie możesz zostawić wizytówki w sklepach ze sprzętem sportowym, w Internecie lub opublikować ogłoszenia. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu do pracy i niskim cenom biznes szybko przyniesie niewielkie, ale namacalne dochody.

Istota projektu biznesowego - zakup specjalistycznego sprzętu i zestawu narzędzi do naprawy samochodów, świadczenia usług dla osób fizycznych. Taka pomoc w przystępnej cenie będzie dobrą alternatywą dla drogich centrów samochodowych. Liczba samochodów rocznie zwiększa się, więc projekt będzie odpowiedni nawet w małym mieście.

W garażu nie można stworzyć warunków do wszelkiego rodzaju pracy, więc lepiej wybrać wąską specjalizację i rozwinąć w niej swój biznes:

 • naprawa samochodów o różnym stopniu trudności;
 • instalacja i regulacja elektryków;
 • maszyny do malowania, rysowania i aerografowania;
 • małe dopasowanie opony, wymiana gumy i wulkanizacja;
 • instalacja i weryfikacja systemów alarmowych.

Aby otworzyć ten biznes, postępuj zgodnie z tymi, którzy mają pewną wiedzę i doświadczenie, aby nie przyciągać dodatkowego personelu. Wykonując pracę szybko i sprawnie, nie możesz wydawać pieniędzy na reklamę: sami klienci będą rozpowszechniać informacje o dobrym kapitanie. Pomoże to spłacić nowy projekt w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Minimalny miesięczny dochód z takiego warsztatu wynosi 30 tysięcy rubli. Baner przy wejściu do spółdzielni, duża powierzchnia przed garażem do parkowania i biznesu pójdzie pod górę.

Podstawa tego projektu biznesowego - Remont garażu w warsztacie do produkcji zabytków rytualnych na zamówienie klientów. Te produkty są bardzo poszukiwane. Złożoność to obecność dużej konkurencji, ale rozsądne ceny pomogą uczynić projekt opłacalnym i opłacalnym.

Aby sukces pomysłu na biznes lepiej skupić się na produkcji zabytków i atrybutów z konkretnej mieszanki, która naśladuje marmur. Jest to najbardziej skuteczna opcja umieszczania w garażu. Większość dostępnych funduszy zostanie wydanych na zakup sprzętu: betoniarek, specjalnych form do odlewania i stołu wibracyjnego. Im więcej formularzy zostanie zakupionych, tym większa oferta produktów może zostać zaoferowana przyszłym klientom.

Szacunkowa zyskowność takiej działalności wynosi co najmniej 50%. Dobry dodatkowy dochód zapewnia instalacja skonstruowanego pomnika, wylanie go z betonu. Problemem jest gwałtowny spadek popytu w miesiącach zimowych, dlatego warto zapewnić produkcję innych produktów z tej betonowej mieszanki (dekoracje do dekoracji podwórka, sekcji ogrodzenia lub płyty chodnikowe).

42. Produkcja okien plastikowych

Początkowa inwestycja środków - 50 000 rubli.

W sercu takiego projektu - wyposażenie w garażu małego warsztatu do produkcji okien plastikowych według indywidualnych pomiarów klienta. Takie produkty cieszą się stabilnym popytem za rozsądny koszt i wysoką praktyczność. Rynek produkcji i instalacji plastikowych systemów okiennych aktywnie się rozwija. Taki projekt może przynieść stały dochód, nawet jeśli istnieją konkurenci.

Aby udany start i szybka promocja, musisz rozwiązać kilka podstawowych zadań:

 • zakup specjalnego kompaktowego sprzętu do pracy z metalowym tworzywem sztucznym;
 • znaleźć stałych dostawców gotowych okien z podwójnymi szybami i wysokiej jakości akcesoriów;
 • zapewnić dostawy gotowych produktów i surowców do klientów.

W warunkach garażu możliwe jest składanie gotowych klocków okiennych, z których wszystkie są potrzebne od dużych producentów. Rentowność działalności "okienkowej" sięga 40-50%. Średnia miesięczna kwota przychodów zależy od wielkości sprzedaży, dlatego konieczne jest ciągłe monitorowanie poziomu cen konkurentów i zapasów z dobrymi rabatami dla klientów.

43. Produkcja sprzętu handlowego

Minimalny koszt początkowy wynosi 30 000 rubli.

Podstawa projektu biznesowego - stworzenie małego warsztatu do produkcji konstrukcji metalowych w garażu i regałach do wszelkich pomieszczeń. Ten sposób przechowywania towarów pomaga wielu producentom i sprzedawcom zaoszczędzić znaczną przestrzeń. Małe kompaktowe modele regałów są poszukiwane w sklepach i archiwach organizacji. Znaczenie projektu zależy od poziomu cen produkowanych regałów.

Do produkcji tego najpopularniejszego rodzaju sprzętu komercyjnego potrzebny jest minimalny zestaw narzędzi roboczych: spawarka, bułgarski, wiertło i standardowe narzędzie do obróbki metalu. Możesz kupić metal do pracy na pierwszym etapie, jeśli otrzymasz zaliczkę od klienta. Obszerne projekty są łatwiejsze do wdrożenia bezpośrednio na stronach, aby zaoszczędzić na kosztach transportu.

W okresie tworzenia projektu biznesowego nie można obejść się bez usług reklamowych i asortymentu w celu przyciągnięcia klientów. Rentowność może wahać się od 50 do 80% w zależności od ilości zrealizowanych zamówień. Analizy podobnych projektów pokazują ich zwrot w ciągu zaledwie 3-4 miesięcy aktywnej pracy.

44. Produkcja szyldów reklamowych i listów

Koszty początkowe - ponad 50 000 rubli.

Podstawa pomysłu na biznes - otwarcie na podstawie garażu małego przedsiębiorstwa do produkcji różnych billboardów, wolumetrycznych listów i oznakowań. Usługa ta pokazuje stały wzrost popytu wśród przedsiębiorców i może zapewnić stały dochód. Piękny wygląd zewnętrzny sklepu lub salonu kosmetycznego jest niezmienną regułą każdej firmy. Ciągły rozwój sfery handlu i usług zapewnia zamówienia dla wielu firm reklamowych.

Aby otworzyć, będziesz musiał kupić narzędzia, które pomogą Ci pracować z plastikiem lub polistyrenem. Ponadto będziesz potrzebować:

 • Kursy rysunku w programach komputerowych;
 • zakup różnych materiałów, wstążek LED i farb;
 • zakup sprzętu do pracy z pianką polistyrenową.

Aby sukces takiego projektu był konieczny, konieczne jest niezależne oferowanie usług projektowych na rzecz otwierania i prowadzenia przedsiębiorstw handlowych. Rentowność może osiągnąć 50% i spłacić wszystkie inwestycje i wydatki w ciągu zaledwie sześciu miesięcy po otwarciu. Jedyną trudnością jest wysoka konkurencja w tym sektorze rynku wśród dużych i małych firm reklamowych.

Chciałbym wiedzieć o mini dymie, a raczej o tym, ile biurokracji ma na temat projektu i ile się z tego wiąże?

Ile kosztuje sprzęt, czy mogę to zrobić sam, oczywiście, według standardów lub standardów, nie mogę tego zrobić sam?

Sprzedawcy są, wcześniej pracowali jako przedstawiciele handlowi dla placówek swojego miasta i sąsiedniej sąsiedniej.

I tak bardzo ciekawy i przydatny artykuł, szczególnie dla osób mieszkających w domach i z możliwością sprzedaży towarów.

Witam, nie zgadzam się, przynajmniej z realizacją tematu restauracji samochodów. Mogę oświadczyć to z odpowiedzialnością, ponieważ miałem doświadczenie w budowie i obsłudze kamery do malowania opartej na garażu. Po pierwsze, ten jeden garaż nie wystarczy. Nie ma miejsca na przechowywanie usuniętych części, musisz też gdzieś umieścić potrzebny sprzęt. Potrzebujemy dramatycznych zmian w aranżacji garażu. Musi być izolowany, osobna linia zasilająca, najlepiej na 380 V., ponieważ standardowe okablowanie nie ciągnie ładunku, zapewnia dobre oświetlenie, wyposaża wentylację, ogrzewanie. Koszt sprzętu będzie również namacalny: spawanie, sprężarka, różne maszyny czyszczące, odkurzacz i wiele więcej. To tylko przybliżona lista. Nie łudźcie się, że wszystko jest takie proste i po prostu wiedza. Niestety. Ale jeśli ktoś chce spróbować, życzę powodzenia.

Ponad 6000 osób już się zapisało.

Pobierz najnowsze artykuły.

Jak zarabiać - Kopiowanie materiałów jest surowo zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 2 =