TV 28 cali wybierz najlepsze

TV 28 cali wybierz najlepsze

Jak wybrać odpowiedni telewizor

Dla wielu użytkowników wybór telewizji zależy od wielu parametrów, ale nie wszyscy mogą natychmiast dowiedzieć się, co dokładnie chcą kupić. Wszelkie porady dotyczące wyboru odpowiedniego telewizora do domu nie będą zbędne, zwłaszcza jeśli mówimy o nowoczesnych telewizorach, których zasięg jest tak duży, że nawet najbardziej doświadczony nabywca może się zgubić, gdy przychodzi do sklepu po nowy zakup. Większość kupujących chce wybrać urządzenie, które może je zadowolić swoją funkcjonalnością przez wiele lat, ale nie staje się moralnie przestarzałe. Na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora? Aby odpowiedzieć na to pytanie, oferujemy przegląd najważniejszych kryteriów.

Nowoczesne telewizory są bardzo różnorodne, dlatego bardzo trudno jest zdecydować, co jest najlepsze w danym przypadku. Przede wszystkim warto się dowiedzieć, jaki rodzaj telewizora będzie odpowiedni dla Ciebie, ponieważ obecnie dostępnych jest kilka dostępnych opcji na rynku w zależności od rodzaju wyświetlacza. Nowoczesne technologie nie stoją w miejscu, a ich najnowsze osiągnięcia stały się Wyświetlacze LCD, praca nad ciekłymi kryształami, Wyświetlacze LED, w którym oprócz kryształów tego typu znajdują się specjalne diody LED. Są też osocze Wyświetlacze, które działają ze specjalnymi elementami wyładowczymi. Każdy z tych typów ma swoje zalety i wady, które najlepiej poznać przed zakupem telewizora.

Dla tych, którzy od dawna marzyli o zakupie płaskiego telewizora, standardowe wyświetlacze LED lub LCD są doskonałe, bezkonkurencyjne pod względem zwartości i jakości obrazu - dlatego są wybierane przez wielu kupujących. W tym samym czasie konsumują zauważalnie mniej energii w porównaniu do wyświetlaczy CRT, ale jakość obrazu takiej telewizji od dawna budzi kontrowersje wśród ekspertów i kupujących. Możesz wybrać odpowiednią wersję, w oparciu o osobiste preferencje i wrażenia z obrazu na ekranie, a także porównując wszystkie parametry wyświetlaczy LED i LCD (LCD).

Według niektórych ekspertów, modele LCD mają niższy poziom kontrastu, dają efekt zniekształceń podczas oglądania pod różnymi kątami, podczas gdy urządzenia z ekranami LED są pozbawione takich wad.

Liczne recenzje w 2016 roku wskazują, że preferowane powinny być telewizory LED, które dzielą się na dwie kategorie w zależności od wersji podświetlenia - to Bezpośredni i Edge. Pierwsza opcja charakteryzuje się położeniem diod pod matrycą monitora, co sprawia, że ​​obraz jest znacznie jaśniejszy, wyraźniejszy i soczysty. Nowoczesny telewizor takiego planu będzie kosztować więcej w porównaniu do analogowych wersji typu Edge, w którym diody znajdują się tylko wokół obwodu matrycy. Tani, ale dobry telewizor takiego planu jest również popularny nie tylko ze względu na przyjemną cenę, ale także ze względu na małą grubość obudowy. Wybierz LED TV jako główny telewizor domowy - doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie.

Warto pamiętać, że modele formatu LCD mają swoje istotne wady, w tym sprzężenie pomiędzy sygnałem wyjściowym sygnału na ekranie a rzutowaniem obrazu - taki interwał nazwano "odpowiedź matrycy". O tej funkcji należy pamiętać przy wyborze odpowiedniego telewizora dla siebie i, wybierając odpowiednią opcję, należy zwrócić na to uwagę. Gdy prąd jest doprowadzany do matrycy, jego piksele zaczynają wytwarzać pożądany kolor, ale nie natychmiast, ale po pewnym czasie. Jeśli odpowiedź jest mniejsza, jakość obrazu będzie znacznie lepsza podczas ruchu wideo - dotyczy to telewizorów o dowolnym rozmiarze (32 cale, 40 cali lub 24 cale)

Istnieją również telewizory plazmowe, które działają na bazie kolb gazowych i różnią się od telewizorów LCD wysokiej jakości obrazami, jasnością i kontrastem. Są znacznie lepsze od telewizorów LED i LCD pod względem jakości obrazu, ale mają również wiele istotnych wad. Najważniejsze jest wysokie zużycie energii, poza tym liczne piksele w podstawie ekranu mają właściwość blaknięcia z upływem czasu. Zgodnie z tymi wszystkimi cechami, telewizor plazmowy nie jest najgorszy, ale jednocześnie dość drogi. Jeśli chodzi o to, który telewizor lepiej wybrać dla siebie, opinia eksperta w tej sprawie polega na tym, że dokonanie właściwego wyboru jest konieczne w zależności od indywidualnych potrzeb.

Warto wspomnieć o innych, mniej popularnych rodzajach telewizorów, a ta lista obejmuje telewizory projekcyjne, które działają na zasadzie ekranów w kinach w oparciu o projekcję obrazu. Chociaż nie wiadomo, który telewizor jest lepszy w funkcjach kina domowego, należy tę opcję rozważyć. Rozmiar ekranu projekcyjnego 40 cali to niska cena, ale piksele w nich są również w stanie wypalić się znacznie szybciej, a obraz na wyświetlaczach tych urządzeń może się wydawać nie jest wystarczająco jasny. Kolejnym osiągnięciem nowoczesnej technologii stała się telewizja laserowa, co jest idealną opcją, szczególnie jeśli chodzi o obraz i okres eksploatacji. Ale ich koszt przewyższa wszystkie opcje wymienione powyżej.

Jak działa laserowy telewizor?

Jeśli chodzi o to, jaki telewizor wybrać, nie zapomnij o przekątnej, ponieważ jest to parametr uważany za jeden z najważniejszych dla wielu kupujących. Wielu zadaje pytanie o preferowaną przekątną: 28 lub 40 cali? Kupując telewizor, musisz natychmiast określić, w którym pokoju on będzie, ponieważ zależy to od jego wielkości, zależy od wyboru przekątnej urządzenia. Do małego pokoju lepiej jest kupić praktyczny i kompaktowy telewizor, podczas gdy w dużym i przestronnym pokoju doskonale sprawdza się kino domowe o imponujących rozmiarach. Jeśli przekątna jest wystarczająco duża, to taki telewizor powinien być oglądany z jak najdalej.

Przekątna ekranu jest tradycyjnie mierzona w calach: aby ułatwić obliczenie prawidłowego rozmiaru, należy pamiętać, że jeden cal to 2,54 centymetra.

Optymalna odległość między ekranem a ekranem powinna być znacznie większa niż przekątna ekranu. Jeśli rozmiary ekranu wynoszą od 14 do 17 cali, możesz oglądać taki telewizor tylko z odległości co najmniej 1 metra. Istnieją opcje o przekątnej 24, 28, 40, 42 i 55 cali w 2016 r., Na przykład z Samsung, LG lub Sony - należą one do najczęściej spotykanych. Najbardziej duże wyświetlacze zwykle nie przekraczają 80 cali, ale jednocześnie można je oglądać bez ryzyka wzroku z odległości co najmniej pięciu metrów. Aby zagwarantować odpowiednią opcję, przed zakupem należy zwrócić uwagę na następujące zalecenia, które pomogą w dokonaniu właściwego wyboru:

  • 17 cali - 2 metry;
  • 25 cali - 3 metry;
  • 32 cale - 4 metry;
  • 37 cali - 5 metrów;
  • 55 cali - 7 metrów;
  • 80 cali - 10 metrów.

Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, jaki rozmiar telewizora z linii modelu 2016 lepiej wybierzesz, to, zdaniem ekspertów, warto zwrócić uwagę na rozdzielczość ekranu. Im będzie więcej, tym mniejsza będzie widoczność oglądającego, pomimo wielkości wyświetlacza. Tak więc 40-calowy telewizor o rozdzielczości 4K można oglądać nawet z odległości 2 metrów - jakość obrazu będzie doskonała.

Prawidłowy wybór LCD lub telewizora innego typu zależy od wielu parametrów, a marka jest często jedną z głównych. Każdy ekspert twierdzi, że urządzenie powinno być kupowane w oparciu o osobiste preferencje, ponieważ wszystkie modele nowoczesnych telewizorów są tworzone prawie w ten sam sposób, niezależnie od producenta. Ale wielu kupujących myśli inaczej, ponieważ wszyscy producenci używają swoich własnych własne technologie podczas opracowywania niektórych modeli.

Aby dowiedzieć się, która marka TV jest lepsza i jaki jest najlepszy wybór, należy zapoznać się z funkcjami najpopularniejszych marek, a następnie w końcu zdecydować o wyborze. Dlatego popularnymi markami telewizorów są Sony i Samsung, możesz wybrać najlepszy spośród nich tylko starannie analizując wszystkie kryteria. Każda marka różni się od konkurentów pewnymi parametrami, a poniżej będzie uważana za najbardziej znaną obecnie na rynku opcję. Ponieważ każdy kupujący chce wiedzieć, jak wybrać odpowiedni telewizor, warto zwrócić uwagę na listę popularnych marek telewizorów, przedstawioną poniżej.

Popularna marka Samsung, której model TV można znaleźć w każdym sklepie AGD, nie poddaje się zbyt długo i tylko zwiększa sprzedaż co roku. Pomimo faktu, że Samsung jest pochodzenia koreańskiego, większość sprzętu produkowana jest w Rosji w jednej z fabryk w regionie Kałudze. Dzięki temu technika tej marki jest dość przystępny koszt w porównaniu z analogami.

Należy zauważyć, że Samsung jako pierwszy wprowadził telewizory Smart TV do swoich telewizorów, a co roku jedynie wzmacnia swoją pozycję na rynku "inteligentnych" technologii.

Lista dostępnych opcji obejmuje modele Samsung o przekątnej 28 cali, 55 cali próbki w 2016 r., A także 40 cali i 42 cali, nie licząc innych typów urządzeń. Ponieważ Samsung był w stanie utrzymać najwyższe pozycje nawet w latach kryzysu, wielu kupujących odnotowało dobrą reputację marki i wolało kupować telewizory Samsung. Fani Samsunga nie mają pytań o to, jak wybrać dobry telewizor. Z modeli o przekątnej 28 "warto zauważyć UE28J4100A, obsługujący funkcję" obraz w obrazie ". Doskonałą opcją z 28 "jest także T28E310EX, prezentowany w jakości HD. Modele budżetowe 24 "obejmują T24D391EX i UE24H4080. Rozmiar ekranu 24 "jest idealny do małych pomieszczeń, natomiast 42 cale są preferowane w przypadku przestronnych pokoi.

Kolejną marką, która jest bardzo popularna na rynku, stała się znana marka Phillips, która ma znaczący udział w sprzedaży w Rosji. Przegląd najnowszych nowości marki pokazał, że systemy kina domowego są szczególnie pożądane przez konsumentów. Jednocześnie fabryki marki działają teraz w Rosji, co nie może, ale zadowolić wielu rosyjskich nabywców.

Wybór odpowiedniego telewizora z tej firmy jest niezbędny pod względem parametrów i na podstawie osobistego gustu, a to nie jest takie trudne, ponieważ marka oferuje kupującym bardzo szeroki wybór dostępnych modeli. Fani Philip nigdy nie mają pytania, która firma powinna zostać wybrana i jaki model preferować. Jeśli chodzi o opcje budżetu, dobrym wyborem będzie 24 lub 28 ", a mianowicie modele 24PHT4000 i 24PHT4031, wyposażony w wyświetlacz lodu. Wentylatory dużego telewizora mogą wybierać między 40 a 42 ", na przykład 40PFT5501 z obsługą Smart TV i 42PFT4001 / 60, przyciągając dość niską cenę za tak duże urządzenie.

Gdy klient ma do czynienia z wyborem telewizora, zakupem odpowiedniego modelu i nie popełnianiem błędu przy wyborze, Toshiba może być preferowana, co jest nieco mniej popularne niż powyższe marki, ale ma wysoką jakość. Dodatkową zaletą jest łatwość obsługi, niezawodność, łatwe menu i interfejs, i brak złożonych ustawień. Marka oferuje swoim klientom szeroką gamę dostępnych modeli, z których można wybrać najbardziej odpowiedni. Aby wybrać i kupić telewizor przez długi czas zadowolonych właścicieli, warto rozważyć opcję z kolekcji Toshiba.

Sony KD55XD8599 4K Ultra HD

Wielu kupujących chce kupić telewizor 55 cali - jedną z najbardziej optymalnych opcji dla nich będzie Sony. Marka ta udowodniła się dobrze na rynku rosyjskim i nie zamierza zrezygnować z pozycji w 2017 roku. Warto również zauważyć, że wszystkie produkty marki są stabilnie kojarzone z większością użytkowników wysoka jakość, ale mimo to można go było kupić w 2016 r. po bardzo niskich cenach w przypadku niektórych modeli.

Popularnym modelem jest model KD-55XD8599 o rozdzielczości 4K: według opinii właścicieli obraz ma wysoką rozdzielczość i maksimum naturalne kolory. Należy zauważyć, i KDL-40W705C o przekątnej 40 cali - pomimo kilku "hamulców" Smart TV, w przeciwnym razie jest to prawie idealny stosunek ceny do jakości.

Warto pamiętać, że wybór nowego telewizora powinien być szczególnie ostrożny i pamiętać, na co zwrócić uwagę przy wyborze - marka, przekątna, rozdzielczość, rodzaj wyświetlacza i wiele więcej. Telewizor w sklepie może nie wyglądać dokładnie tak, jak w domu, ale zależy to od jego wielkości, a funkcje każdego telewizora można w pełni docenić dopiero po jego zakupie. Dobrym wyborem będzie standardowy telewizor o przekątnej 55 cali lub 42 cale, który nadaje się do prawie każdej przestronnej przestrzeni.

Ocena najlepszych telewizorów 2017 roku, zalety i wady optymalnych modeli. Porównanie cen, opis funkcji i cech technicznych telewizorów różnych marek.

Telewizory o przekątnej 28 cali - najlepsze modele - ceny

Przekątna ekranu telewizora Czy odległość między dwoma przeciwległymi rogami wyrażona w calach (1 cal to 2,54 cm).

Jako telewizor do kuchni odpowiednie są modele o przekątnej 14-17 cali, dla niewielkiego rozmiaru salonu - o przekątnej 21-29 cali, ale aby stworzyć wysokiej jakości kino domowe, należy zastosować modele o przekątnej 32 cali i więcej.

Wybierz przekątną powinien być oparty na własnych koncepcjach dotyczących wygodnego oglądania filmów i programów telewizyjnych. Będziesz musiał również wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe - im większa przekątna, tym wyższy koszt telewizora (jeśli mówisz o telewizorach tego samego typu).

sortowanie domyślne

w 33 Sklepy internetowe:

Telewizor LED LG 28LH451U R, 28, HD READY (720p), czarny

Rozdzielczość wynosi 1366 x 768. Typ - ciekły kryształ. Z możliwością montażu na ścianie. Częstotliwość odświeżania wynosi 50 Hz. Kąt widzenia - 178. Z wejściem USB. Z interfejsem Ethernet. .

TV LG 28LH451U

Z 2 HDMI. Obsługa Wi-Fi. Typ - ciekły kryształ. Rozdzielczość wynosi 1366 x 768. DVB-T2. Dźwięk przestrzenny. LED (podświetlenie LED). O wysokości 43 cm.

TV LG 28LH451U

LED z podświetleniem LED. Grubość ze stojakiem 16 cm, z możliwością montażu na ścianie. Liczba wejść HDMI wynosi 2. Wysokość ze stojakiem to 43 cm, a kąt widzenia to 178 ..

Interfejs Ethernet. Wyświetlanie na ekranie w języku angielskim. O grubości 16 cm z podstawką LED (oświetlenie LED). Skanowanie progresywne. Dźwięk przestrzenny. .

Telewizor LED LG 28LH451U

Typ - ciekły kryształ. Z dźwiękiem przestrzennym. Z wejściem USB. Rozdzielczość wynosi 1366 x 768. Kąt widzenia wynosi 178. Z menu ekranowego w języku rosyjskim. Skanowanie progresywne. .

TV LG 28LH451U

O grubości 16 cm ze stojakiem, dźwięk przestrzenny. Wysokość 43 cm, wejście USB. Rozdzielczość wynosi 1366 x 768. Z kątem widzenia 178. O przekątnej 28 cali (71 cm). .

TV LG 28LH451U 12191001

Liczba niezależnych tunerów telewizyjnych wynosi 1. Kąt widzenia wynosi 178. Z progresywnym skanowaniem. Z dźwiękiem przestrzennym. Z SMART TV (dostęp do Internetu). Dzięki obsłudze Wi-Fi. .

w asortymencie BT

Można zamontować na ścianie. Wyświetlanie na ekranie w języku angielskim. Rozdzielczość wynosi 1366 x 768. Format ekranu to 16: 9. Złącze SCART. Z kątem widzenia 178. Obsługuje HDTV. .

Z wejściem USB. Dzięki obsłudze Wi-Fi. Częstotliwość odświeżania wynosi 50 Hz. Dzięki obsłudze HDTV. Z możliwością montażu na ścianie. Z DVB-T2. Wyświetl przekątną 28 cali. .

TV LG 28LH451U

Wyświetlanie na ekranie w języku angielskim. O grubości 16 cm z podstawką, złącze SCART. DVB-T2. SMART TV (dostęp do Internetu). Można zamontować na ścianie. Obsługa Wi-Fi. .

Ocena najlepszych telewizorów do 15 000 rubli na rok 2017

Każda nowoczesna rodzina ma telewizor LED w domu, a nawet w jednym. Tylko taki instrument jest w stanie zgromadzić wokół siebie wszystkich widzów, dając im możliwość obejrzenia interesujących filmów lub programów telewizyjnych. Nawet najprostsze modele takich urządzeń są wyposażone w wiele funkcji rozszerzających możliwości ich wykorzystania. Co mogę powiedzieć o popularnych telewizorach na najwyższym poziomie. Istnieje specjalna ocena najlepszych telewizorów do 15 000 rubli na rok 2017, które nie pozwolą na oszukanie przy wyborze tej techniki. Sporządzenie tej listy, wzięto pod uwagę opinię ekspertów, a także opinie klientów w sklepach internetowych i na różnych forach. To właśnie w tej Górze znalazły się naprawdę najlepsze modele do użytku domowego. Nie oczekuj telewizorów 3D z zakrzywionym ekranem, Android TV, 4k Ultra HD, sterowania głosem lub gestami w tej kategorii, ponieważ jest to zupełnie inny poziom.

10. miejsce to budżetowy 32-calowy model chińskiej TV SUPRA STV-LC32T740WL, który wykorzystuje technologię Edge LED, która przy niewielkiej grubości wyświetlacza zapewnia realistyczny obraz. Wyświetlacz 16: 9 ma rozdzielczość 1366 × 768 pikseli. Zachowanie tej samej jakości podczas odtwarzania dynamicznych scen pozwala uzyskać dobrą częstotliwość odświeżania ekranu z indeksem 50 Hz. Dzięki temu ten model jest dobrym wyborem dla domu, stając się niezawodnym asystentem dla tych użytkowników, którzy wolą używać telewizora zgodnie z jego przeznaczeniem. Pomimo niskich kosztów urządzenie ma stylowy wygląd i dobrze, nawet według nowoczesnych standardów, rozdzielczość 32-calowego ekranu.

Dziewiąte miejsce naszego TOP zajmuje nowy telewizor na rok 2017 o przekątnej 28 cali - LG 28LH451U. Jest wyposażony w dobry procesor, który jest odpowiedzialny za operacyjne i jakościowe przetwarzanie odtwarzanego obrazu, dzięki czemu jest bardzo kontrastowy i jasny. Technologie marki podnoszą jakość renderowania kolorów i eliminują większość zakłóceń spowodowanych niedostatecznie dobrym sygnałem. Dzięki temu obraz na 28-calowym ekranie o rozdzielczości 1366 × 768 pikseli jest zawsze tak wyraźny, jak to tylko możliwe. Jeszcze bardziej zwiększa efekt realistycznego wsparcia dla dźwięku przestrzennego i progresywnego skanowania. W tym budżetowym telewizorze nie ma nic zbędnego, ale, jak mówią, piękno jest w prostocie. Wyposażony w porty AV, HDMI, USB. Niezależny wbudowany tuner umożliwia oglądanie kanałów satelitarnych i cyfrowych (standardy DVB-T2 i DVB-S2) bez podłączania żadnych dodatkowych urządzeń.

Na 8 miejscu znajduje się telewizor premium Philips 32PHT4201, który jest doskonałym wyborem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do używania takich urządzeń głównie do ich zamierzonego celu - do obejrzenia interesującego wideo. Aby to zrobić, urządzenie ma wszystko, czego potrzebujesz: 32-calowy ekran o rozdzielczości 1366 × 768 pikseli jest w stanie odtwarzać realistyczne obrazy najwyższej jakości. Wbudowany niezależny tuner wraz z portami USB umożliwia oglądanie i odtwarzanie zarówno naziemnych, jak i cyfrowych sygnałów telewizyjnych i treści z podłączonego dysku. Jeśli nie wiesz, który telewizor wybrać i kupić jako prezent dla przyjaciela, to na pierwszym miejscu jest właśnie ten model. Aby poprawić ich jakość, wykorzystuje 24p True Cinema i skanowanie progresywne. Aby na stałe zapisać ulubione filmy lub serie, możesz zapisać je na podłączonym dysku USB. Ponadto, dla wygody oglądania dostępna jest funkcja TimeShift.

7 miejsce na liście - telewizor LCD od BBK 32LEM-1024 / T2C. Wysokiej jakości matryca HD 720p o rozdzielczości 1366 × 768 pikseli zapewnia jasny i kontrastowy obraz o głębokich kolorach. Dobra częstotliwość aktualizacji ekranu o indeksie 50 Hz poprawia jedynie odbiór odtwarzanej treści, podczas gdy urządzenie wcale nie zwalnia. Obsługa nagrywania na nośnikach USB i funkcji TimeShift pozwoli zaoszczędzić najbardziej interesujące momenty oglądanej treści. Ta cecha telewizora sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla kuchni, ponieważ jest łatwy w obsłudze, bez zbędnych funkcji, z dużym ekranem i czystym dźwiękiem. Obsługuje DVB-T2 i wszystkie niezbędne standardy telewizyjne. W swoim arsenale przenosi HDMI x3, porty USB.

Na szóstym miejscu naszych telewizorów do 15 000 rubli na rok 2017 jest marka Samsung - UE28J4100A. Ten 720p ekran HD o rozdzielczości 1366 × 768 pikseli i dobrej częstotliwości odświeżania 100 Hz może z łatwością stać się domowym centrum rozrywki poprzez podłączenie do niego różnych nowoczesnych gadżetów, dla których dostępne są wszystkie najpopularniejsze porty (HDMI x2, USB). Umożliwia przeglądanie wszystkiego, nawet małych szczegółów odtwarzanej treści, które można uzyskać zarówno z wbudowanego tunera, jak iz zewnętrznego nośnika USB. Można powiedzieć, że jest to prosty telewizor, bez dodatkowych zwrotów akcji i przekątnych o przekątnej 28 cali. W celu szybkiego wyszukiwania kanałów dostępna jest funkcja obrazu w obrazie. Dzięki jego pomocy, a także dzięki wygodnemu menu, łatwo będzie znaleźć coś, co zainteresuje widza.

Piąte miejsce zajmuje 32-calowy przystojny Thomson, model T32D16DH-01B. W porównaniu z innymi uczestnikami jest to tani telewizor z dość dużym rozmiarem ekranu. Jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą znaleźć urządzenie o przystępnej cenie i dobrym zestawie popularnych funkcji. Częstotliwość aktualizacji zawartości na ekranie wynosi 50 Hz, co zapewnia wysoką jakość wszystkich dynamicznych scen. Podświetlenie LED technologii Direct LED zapewnia dobrą oszczędność energii i jakość obrazu. Z pewnością zasługuje na miejsce w rankingu najlepszych telewizorów do 15 000 rubli na lata 2016 - 2017. Bez podłączania dodatkowych urządzeń model może odbierać i wyświetlać treści z telewizji cyfrowej DVB-T2. Funkcja TimeShift i możliwość nagrywania wideo na zewnętrznym nośniku uniemożliwiają utratę czegoś z transferu lub interesującego filmu. Dzięki projektowi jest to piękny telewizor do domu, który również można umieścić na ścianie. Do podłączenia wszystkich niezbędnych urządzeń są porty: AV, komponent, SCART, VGA, HDMI x3, MHL, USB. Wszystko to pozwala nie tylko odtwarzać treści z dowolnych źródeł, ale także znacznie rozszerzyć ich funkcjonalność. Wideo na Thomson T32D16DH-01B:

Na 4 miejscu TOP to wybór tych użytkowników, którzy chcą kupić najlepszy telewizor do salonu, bez przepłacania za to. Philips 32PHT4001 stanie zapewnić odpowiednią jakość odtwarzanego treści, pozytywny efekt, który jest wzbogacony o dwa potężne głośniki do 8 watów z dźwiękiem stereo. W rozdzielczości ekranu 1366 × 768 pikseli i częstotliwości odświeżania 200 Hz można uwzględnić dowolne szczegóły podczas oglądania wideo z tunera lub nośnika zewnętrznego. Jakość dodatkowo zwiększa dostępność 24p True Cinema i skanowanie progresywne. Wszystko to sprawia, że ​​trudne do gier telewizyjnych, a po podłączeniu do komputera PC lub laptopa daje wszystkie rozdzielczości do 1366 × 768 pikseli i ma 3 porty HDMI. Aby nie przegapić ciekawego momentu swojego ulubionego programu lub filmu, producent zadbał o możliwość nagrania wideo na zewnętrzny dysk USB.

Trzecie miejsce w naszej ocenie zajmuje 22-calowy telewizor ze średniej kategorii cenowej - Samsung UE22H5600, który jest najlepszy pod względem jakości obrazu. Ten popularny model inteligentnie łączy w sobie piękne obrazy kontrastowe, wysoką jakość i niezawodność, a także łatwe w użyciu funkcje. Wszystko to - w przystępnej cenie: do 15 000 rubli. Częstotliwość aktualizacji wszystkiego, co dzieje się na ekranie, osiąga 100 Hz, co czyni ten model wspaniałym telewizorem do piłki nożnej lub innej dynamicznej zawartości, która zawsze pozostaje czysta i nasycona. Chciałbym dodać, że ta nowość z 1080p jakości Full HD i rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli wyposażony jest dźwięk stereo z dwoma głośnikami o łącznej mocy 20 W i dekoder Dolby Digital, która nie pozwala dźwięk nadążyć z odtwarzanego obrazu. To jest telewizor Smart TV do sypialni, ponieważ ma stylowy wygląd - cienka ramka wokół czarnego ekranu. Aby osiągnąć wyższy poziom komfortu oglądania, obsługuje Wi-fi, a obudowa jest wyposażona w uchwyt ścienny.

2 miejsce w TOP zabiera niedrogie, ale dobre telewizory Thomson, które staną się stromym wyborem dla domu. Jego wyświetlacz 720p HD 28 cali (71 cm) ma 1366 × 768 pikseli, co daje dość realistyczną jakość obrazu uzyskanego z mediami zewnętrznymi niezależny lub zintegrowany tuner. Dobre kąty widzenia (178 stopni) z częstotliwością odświeżania 50 Hz umożliwiają zachowanie wysokiej jakości obrazu w każdych warunkach. Wsparcie dla Smart TV i Wi-fi otwiera szeroką gamę możliwości podróży dla światowej sieci i przeglądania dowolnej zawartości online. Ten telewizor LCD, według stosunku ceny do jakości produktu, jest bardzo opłacalną ofertą na rynku. Jeszcze większe rozszerzenie modelu funkcjonalnego pozwala na obecność funkcji DLNA, która łatwo łączy gadżety z urządzeniem. W arsenale znajduje się również skanowanie progresywne, ochrona przed dziećmi, 2 porty HDMI i USB, wyłącznik czasowy i obsługa DVB-T2. Wszystkie te innowacje można kupić za 15 000 rubli.

1 miejscem w naszym rankingu jest najlepszy TV do 15.000 rubli - lg 32LH530V 32-calowy rozmiar ekranu w calach, która będzie równa 81. Ten model z pięknym wyglądem różni dobrą jakość obrazu. Wyświetlacz działa w oparciu o technologię Direct LED - jedną z odmian jednolitego oświetlenia, która charakteryzuje się długą eksploatacją i oszczędnością w użytkowaniu. Ten telewizor można łatwo przypisać do klasy premium w tej kategorii urządzeń. Mały, nowoczesny ekran ma dobrą rozdzielczość - 1920 * 1080 pikseli z prawdziwą jakością Full HD. To właśnie sprawia, że ​​ten model to dobry telewizor do kuchni, gdzie nie zajmie dużo miejsca, ale zapewni reprodukcję dobrego wizerunku. Ma dobry dźwięk, na który odpowiadają 2 głośniki o mocy 10 W i jest wystarczająco dużo portów do podłączenia urządzeń zewnętrznych (HDMI x2, USB x1). Stopniowe, dwa wbudowane TV - tuner i wsparcie dla DVB-T2 i DVB-S2 sygnałów czyni ten model niezawodny TV do oglądania filmów i telewizyjnych z typowego podłączenia anteny. W zestawie znajduje się wygodny stojak i możliwość przymocowania do ściany, dzięki czemu urządzenie może być instalowane według własnego uznania w dowolnym miejscu. Recenzja wideo na temat LG 32LH530V powie bardziej szczegółowo:

Na tym kończy się ocena najlepszych telewizorów od znanych producentów do 15 000 rubli na rok 2017. Wśród przedstawicieli tej kategorii nie ma modeli z niektórymi "ułożonymi" funkcjami, jak na przykład zakrzywiony ekran, 4k i tym podobne. Ale zgodnie z zeznaniami wielu użytkowników forum, bez nich łatwo się obejść. Chciałbym podkreślić, że lista ta jest aktualizowana tak często, jak to możliwe, ale kurs dolara nie stoi w miejscu. W przypadku niewielkich awarii w cenie, administracja tej strony przeprasza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

75 + = 84