Trzy panele d na ściany

Trzy panele d na ściany

Udekoruj ściany za pomocą paneli 3d - rodzaje, pomysły, wskazówki

Nowoczesne rozwiązania dekoracyjnych wykończeń zadziwiają swoją różnorodnością i oryginalnością. Dziś jednym z popularnych i modnych sposobów dekoracji pokoju są trójwymiarowe panele ścienne, różniące się różnorodnością wzorów i kształtów. Czy chcesz wnieść coś nowego i niezwykłego do wnętrza? Wtedy panele 3D do ścian są dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Panele 3D na ścianach - jak to się robi?

Takie masywne panele na ściany mogą być wykonane aluminium, ceramika, drewno, gips, kamień, skóra, tkanina, szkło.

Od czasów starożytnego Egiptu znane są dekoracje ścienne z gipsu. Dosłownie 15-20 lat temu we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych aktywnie wykorzystywano gipsy, a styl pałacowy zakłada ogromną ilość oryginalnych i eleganckich sztukaterii.

Nowoczesne sposoby tworzenia paneli 3D pozwala wdrożyć nawet najbardziej odważne rozwiązania i złożone obrazy. Proces tworzenia panelu rozpoczyna się od opracowania trójwymiarowego reliefu i stworzenia komputerowego modelu 3D. Następnie materiał jest obrabiany zgodnie z określonymi parametrami, wykończony panel jest pokryty specjalnym materiałem (farba, fornir, skóra, folia PVC, itp.). Korzystanie z takich materiałów pozwala na stworzenie unikalnego panelu symulującego na przykład falę morską lub piaskową.

Panele 3D na ściany mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej stosowaną opcją, którą można znaleźć w budynkach komercyjnych i przemysłowych, są panele aluminiowe. Ich zaletą jest trwałość i praktyczność.

Do wykończenia pomieszczeń mieszkalnych najczęściej stosuje się panele z PCW lub MDF. Są łatwe do czyszczenia i mają dużą wytrzymałość. Obchodzenie się z powierzchniami PCV nie wymaga od ciebie dużego wysiłku, ponieważ takie produkty praktycznie nie pochłaniają brudu.

Droższe i bardziej przyjazne dla środowiska są powierzchnie drewniane.

Zalety i wady 3d paneli ściennych

Panele 3D - to nie tylko okazja do stworzenia wyjątkowego wnętrza, ale także poprawienia izolacji cieplnej i akustycznej pomieszczenia. Materiały użyte do wytworzenia paneli poddawane są niezbędnej obróbce, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i ekspozycję na źródła otwartego ognia. Panele 3D do ścian są łatwe w instalacji i mają zwiększony margines bezpieczeństwa.

Panele wykończeniowe nie mają zapachu i idealnie wypisane są w każdym wnętrzu. Mogą być używane nie tylko do dekoracji ścian, ale również do sufitu, a także do przegród wewnętrznych.

Główną wadą paneli jest fakt, że ich instalacja jest możliwa tylko na wcześniej utworzonych ścianach skrzyni. Fakt ten należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu wnętrza w małych pomieszczeniach.

W odniesieniu do pielęgnacji, wszystkie panele 3d są czyszczone nieżelaznymi detergentami raz w miesiącu. Do pielęgnacji można również użyć odkurzacza z miękkim pędzelkiem. Z nagromadzonego pyłu powierzchnia może być czyszczona raz w tygodniu suchą serwetką wiskozową lub specjalnym pędzelkiem o delikatnych i długich kosmkach.

Styl i wygląd ścian z panelami 3d

Gotowe panele mogą być montowane na całej powierzchni ściany lub na określonej jej części, tworząc oryginalne i niezwykłe wnętrze pokoju. Ponadto, takie panele są idealne do wykańczania kolumn nośnych i do podziału na strefy pomieszczenia.

Panele 3D pozwalają wizualnie powiększyć przestrzeń. Aby to zrobić, wybierz modele ze wzorem pionowym.

W przypadku ścian salonu lub dużej sali idealnie nadają się panele z elementami trójwymiarowymi lub mozaiką. Należy zauważyć, że instalacja takich materiałów wymaga pewnych umiejętności i doświadczenia, dlatego lepiej powierzyć te prace specjalistom.

Montaż dowolnych paneli wymaga określonych warunków klimatycznych i szkolenie wstępne. Jeśli zdecydujesz się przykleić je bezpośrednio na ścianie, pamiętaj o usunięciu resztek kleju z powierzchni płytek. Malowanie płyt po sklejeniu możliwe jest dopiero po 2-3 tygodniach. Przed tą procedurą konieczne jest nałożenie wypełniacza wykończeniowego na złącza i pokrycie całej powierzchni podkładem.

Bardziej wskazane jest kupowanie paneli w firmach, których specjaliści świadczą usługi doradcze w maksymalnym możliwym zakresie, a jeśli to konieczne, przeprowadzą wszystkie prace instalacyjne.

Korzystanie z paneli 3D we wnętrzu

Panele 3d to materiał na którym znajdują się trójwymiarowe rysunki, mozaika. Zostały zaprojektowane w celu stworzenia kompozycji dekoracyjnej w pomieszczeniu. Za pomocą tych produktów można uzyskać różnorodne przedmioty, które w celu zwiększenia efektu można uwydatnić grę światła i elementów wnętrza. Obecnie istnieje duży wybór takich obrazów reliefowych. Warto zauważyć, że przy całej pozornej złożoności, ich montaż jest dość prosty.

Wielu, którzy po raz pierwszy napotkali ten materiał wykończeniowy, wydaje się, że jest to skomplikowana konstrukcja, której nie można zamontować niezależnie. W rzeczywistości, trójwymiarowe panele ścienne do dekoracji wnętrz mają wiele zalet, a pośród nich - łatwość instalacji. Oczywiście nie oznacza to, że proces elewacji nie wymaga dokładności i dostępności niezbędnego narzędzia.

Charakterystyczne cechy to:

 1. Układanie może być wykonywane na ścianach o niewielkich nierównościach. A to oznacza, że ​​przygotowanie fundamentu nie wymaga idealności. Podczas pracy z systemem szkieletowym wymaga tylko szorstkiego wykończenia.
 2. Łatwo jest dbać o powierzchnię dekoracyjną. Łatwo jest go czyścić wodą z mydłem. Trochę trudniej będzie z tynkiem i produktami z drewna o trójwymiarowym wzorze.
 3. Materiał łatwo łączy się z innymi rodzajami powłok. Daje to możliwość pokazania wyobraźni i stworzenia całkowicie indywidualnego wnętrza.
 4. Produkty ścienne 3 D mają efekt izolacji termicznej. Jeśli połączysz je z metodą instalacji szkieletowej, która jest uzupełniona użyciem nagrzewnicy, otrzymasz bardzo ciepły pokój.
 5. Objętościowe formy rysunków tworzą wizualną korektę obiektu. Mianowicie - małe pomieszczenia mogą być wizualnie powiększone, a wąskie korytarze mogą być rozbudowywane.

Panele 3D nie wymagają przygotowania podstawy, ale przestrzegania niezbędnej dokładności

Nie można pominąć wad materiału. Po pierwsze, niektóre produkty bardzo obawiają się wysokiej wilgotności i agresywnych chemikaliów. Po drugie, koszt może być dość wysoki. Na przykład Panele 3D MDF - są uważane za jedne z najdroższych, co wynika z technologii produkcji.

Odmiany paneli z efektem 3D

Warto zauważyć, że te panele mogą być wykonane z różnych materiałów. Czasami są bardzo egzotyczne opcje.

W celu uzyskania pożądanego kształtu skóry, najpierw poddaje się perforacji. Powstały wzór pokryty jest folią PVC.

Egzotyczne wnętrze z panelami aluminiowymi 3D

Zalety paneli 3d na ścianach metalowych są następujące:

 • Niewielka waga. Oznacza to, że obciążenie ścian będzie minimalne.
 • Brak korozji. Dzięki temu można korzystać z łazienki.
 • Trwałość. Żywotność szacowana jest na dziesięciolecia.

Jeśli zaprojektujesz odpowiedni projekt, użycie takich produktów zapewni indywidualność wnętrza.

Ta opcja ma podobne zalety w przypadku materiałów aluminiowych. Ale jest podzielony na kilka typów:

 • z efektem lustra;
 • teksturowane;
 • z perforacją;
 • całkowicie gładki.

Niezwykła tekstura, efekt wizualnej ekspansji przestrzeni

Taka różnorodność pozwala na używanie skóry w różnych sytuacjach. W razie potrzeby można je łączyć w jednym pomieszczeniu, tworząc kompletną, kompletną kompozycję. Niewielka waga i zwiększona wytrzymałość - obietnica szybkiej i udanej instalacji.

Przyjazne dla środowiska panele 3D z płyty MDF - dość kosztowna opcja. Wynika to z faktu, że dla każdej nowej serii konieczne jest wytworzenie indywidualnego kształtu. Żywotność takich produktów jest wystarczająco duża, ale zakres opcji dekoracyjnych jest jeszcze większy. Wybór kolorów, faktur i rysunków - pozwala wybrać niezbędne rozwiązania.

Stylowe wnętrze, z wykorzystaniem paneli 3D z płyty MDF

Ze względu na liczne zalety płyty MDF nadają się do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych, a nawet dziecięcych. Ale jest jedno ograniczenie - nie mogą powierzchni powierzchni narażonych na wilgoć. Chociaż czyszczenie na mokro można przeprowadzić bez obaw o bezpieczeństwo materiału.

Podobne produkty są wytwarzane z płyty wiórowej i płyty pilśniowej.

Oczywiście, każdy panel ścienny z efektem 3D, który jest wykonany z naturalnego drewna (dąb, olcha, cedr, klon), będzie wyglądał dobrze-wygrywa w każdym wnętrzu. Ale taka przyjemność jest wystarczająco droga, aby ograniczyć wykorzystanie materiału.

Szlachetny wygląd, godne podziwu

Powinieneś wiedzieć! Takie produkty wymagają dodatkowego przetwarzania. Aby uniknąć ewentualnych wypaczeń, są one starannie pokryte specjalnym woskiem.

Ta podszewka ma następujące cechy:

 • Bogaty i szanowany. Pokój jest taki, że sprawi, że będziesz podziwiać.
 • Procedura woskowania lub impregnacji różnymi związkami jest okresowo powtarzana. Jeśli nie zostanie to zrobione, żywotność ulegnie znacznemu skróceniu.
 • Nie można wykluczyć czynnika ekologicznego. W końcu drewno naturalne jest symbolem bezpieczeństwa.
 • Ta naturalność zapewnia ciepło i komfort, a także zachowanie aromatu drzewa.

Ale musimy pamiętać o jednym ważnym szczególe - materiał ma zwiększone wymagania dotyczące wskaźników klimatycznych lokalu. Oznacza to, że wszelkie zmiany temperatury, zwiększona wilgotność lub suchość - wszystko to ma destrukcyjny wpływ.

Ekologiczne panele 3D wykonane z bambusa umożliwiają stworzenie unikalnego wnętrza z wykorzystaniem naturalnych faktur

Dekoracyjne panele 3d mogą być wykonane z bambusa. Aby uzyskać pożądany kształt, jest on najpierw szlifowany i dociskany. Ten produkt jest znacznie tańszy niż drewno.

Ta opcja nie jest tak popularna jak poprzednie materiały. Wynika to z faktu, że gips ma większą wagę i jest mniej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ale wszystko to jest kompensowane przez doskonały dekoracyjny, różnorodność rozwiązań kolorystycznych i tekstur.

Produkty ścienne gipsowe 3 D oferują następujące opcje:

 • Montaż odbywa się na dowolnej podstawie, która została wcześniej przygotowana. Dozwolone są tylko drobne zmiany.
 • Ich zastosowanie zapewnia dodatkową izolację cieplną i akustyczną.
 • Doskonały w połączeniu z innymi rozwiązaniami, które są wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń.

Należy zauważyć, że większość osiąga się nie tylko dzięki różnym formom rysunku. Trójwymiarowy efekt można uzyskać, stosując obraz. To trochę jak puzzle dla dzieci. Aby uzyskać odpowiednią powierzchnię - musisz ostrożnie łączyć fragmenty.

Jaki jest efekt paneli 3D?

Panel 3D we wnętrzu służy do różnych obiektów. Początkowo udało im się stworzyć wnętrze w różnych instytucjach publicznych. Oczywiście nie mogło to pozostać niezauważone i wkrótce taka podszewka zaczęła pojawiać się w pomieszczeniach mieszkalnych. Pozwoliło to projektantom zróżnicować swoje projekty, a amatorzy robili wszystko sami - aby pokazać wyobraźnię.

Panele 3D - ekskluzywne wnętrze, indywidualny styl

Bardzo wygodne jest to, że trójwymiarowe panele do licowania ścian wyglądają świetnie z innymi rodzajami materiałów. Podkreślają dominujące akcenty stylu, a także dzielą różne sekcje pomieszczenia na strefy. Okazuje się, że produkty te stanowią wstępne warunki do aranżacji wnętrz na różne sposoby.

 1. Panele 3D na ściany o okrągłych wzorach - mają możliwość wizualnego przybliżania obiektów do rzeczywistości. Ten efekt pozwala na stworzenie pewnej proporcjonalności dla długich i wąskich korytarzy.
 2. Aby uzyskać zmianę w percepcji otaczającej przestrzeni - trójwymiarowe rysunki powinny mieć różną geometrię. Oznacza to, że linie nie powinny stale znajdować się w tej samej płaszczyźnie, muszą one być zbieżne lub usunięte. Ta opcja dobrze nadaje się do małych pomieszczeń. Eliminuje uczucie ucisku, depresji. Chociaż będzie dobrze wyglądać na jednej ze ścian dużego pokoju, szczególnie jeśli obok jest długi korytarz.
 3. Duże przestrzenie wymagają dużych obrazów. Jeśli ściany obiektu mają pewne wady, przy użyciu produktów z kontrastujących odcieniach - błąd nie będą widoczne, a w obecności wysokich sufitach - wstrząsnąć poczucie monumentalności.
 4. Możesz zastosować panel 3d do ścian, które mają asymetrię. Ta opcja w wersji monofonicznej - wizualnie zwiększa rozmiar obiektu.

Panele 3D na ścianach z okrągłymi wzorami umożliwiają wizualne zwiększenie przestrzeni

Niektóre opcje pozwalają osiągnąć efekt optyczny. Istnieje złudzenie, że rysunki się poruszają, linie są płynne. Warto zauważyć, że takie modele powinny być umieszczone na ścianie w pomieszczeniach, w których nie spędzają dużo czasu. Faktem jest, że oszustwo optyczne jest przyczyną zaburzeń nerwowych.

Galeria zdjęć: panele 3D we wnętrzu

Samoinstalacja paneli rozpoczyna się od wstępnych obliczeń. Należy dokładnie zmierzyć wymiary ścian, na których będzie układany materiał. Jest to konieczne w celu ustalenia liczby produktów. Oczywiście takie obliczenia są przeprowadzane po określeniu modelu, ponieważ każdy gatunek ma swoje własne parametry.

Na przykład, elementy łączące są wykonane z gipsu o grubości od czterdziestu do sześćdziesięciu milimetrów, a występ ulgi dotrą sześciu centymetrów. Rozmiar standardowy kawałek. - 60 * 60 cm Po wybraniu należy wyjaśnić, jak produkty sprzedawane ściany - kawałek lub pakiet.

Samoosadzanie płyt gipsowych wymaga dokładnych obliczeń i uwagi

Przed rozpoczęciem okładziny konieczne jest przeprowadzenie działań przygotowawczych. 3d panele ścienne wymagają niezawodnej podstawy. Dlatego najpierw należy usunąć starą warstwę dekoracyjną jest sprawdzany przez putty i twierdzy tynku, natomiast liczne wady - wymienić całą powierzchnię.

Do notatki! Faza przygotowania jest poświęcona należytej uwagi. Jeśli potraktujesz ten proces w sposób zaniedbujący, najprawdopodobniej nowa powłoka może stać się bezwartościowa.

Dobrze przygotowana baza - gwarancja długiej usługi pokrycia z tynków 3D

Istnieje kilka sposobów montażu, każdy z nich nadaje się do konkretnej sytuacji:

 • Wznoszenie ramy. Wykonany jest z profili metalowych. Technologia przypomina technologię stosowaną do płyt GCR. Montaż odbywa się na tajnych licznikach gliny, które niezawodnie utrzymują elementy. Pozwala to utworzyć powierzchnię, która nie będzie miała żadnego śladu edycji. Ale są wyjątki - materiał gipsowy jest mocowany za pomocą śrub. Aby ukryć kapelusze, stosuje się rozwiązanie gipsowe, kolor wybierany jest indywidualnie.
 • Lądowanie na klej. Natychmiast warto zauważyć, że dla tej metody powierzchnia musi być starannie przygotowana. 3d panele ścienne są klejone zgodnie z wybranym schematem, to zależy od istniejącego wzoru. W celu uzyskania dokładnego dopasowania fragmentów dokonuje się wstępnego znakowania. Pomaga unikać błędów. Procedura instalacji jest dość prosta:
  • niezbędna mieszanina jest przygotowywana, może być w puszkach lub tubkach;
  • Aplikacja wykonywana jest w zależności od wybranej opcji - za pomocą szpatułki lub za pomocą pistoletu budowlanego;
  • konieczne jest prawidłowe rozprowadzenie kompozycji na powierzchni ściany i na niewłaściwej stronie produktu;
  • Każdy element jest umieszczany w wybranym miejscu, sprawdzany poprzez zaznaczenie i wyrównanie, wciśnięty i przytrzymany aż do rzetelnego zaangażowania.

Istnieje również trzecia opcja - dodatek do śrub. Pozwala na szybką wymianę uszkodzonych fragmentów.

Jeśli mamy w podjęciu właściwej koncepcji projektu, w celu ustalenia składu i produkcji schludny montaż, otrzymuje 3D ściany, które będą podobać się oryginalność.

 • Wykończenie wnętrza
  • Pułap
  • Ściany
  • Seks
  • Drzwi, łuki
  • Windows
  • Piec, kominek
 • Wykończenie lokalu
  • Kuchnia
  • Łazienka, WC
  • Korytarz, hol wejściowy
  • Balkon, loggia
  • Inne pokoje
 • Wykończenie budynków
  • Letnie i prywatne domy
  • Domy drewniane
  • Łaźnie, sauny
 • Materiały wykończeniowe
  • Drywall
  • Panele okładzinowe
  • Tapeta, korek
  • Płytka
  • Laminat, linoleum
  • Tynk dekoracyjny
 • Prace wykończeniowe
  • Stiuk
  • Primer
  • Putty
  • Malowanie, bielenie
 • Wykończenie zewnętrzne
  • Fasada

Primer to unikalne rozwiązanie, które służy do przygotowania określonej powierzchni do wykańczania.

Dekoracja wnętrz loggii pozwala na przekształcenie tych pomieszczeń w wygodniejsze. Tam możesz przenieść biuro, zorganizować.

W czasach, gdy wszystkie rozwiązania projektowe już wydają się znudzone i nieco zdystansowane, zrób własny obraz.

Dekoracyjny panel 3D do ścian we wnętrzu domu - twórczy akcent w branży materiałów wykończeniowych

Stało się! W rękach projektantów wnętrz okazało się, że jest to najbardziej unikalny materiał do realizacji niezagospodarowanych i nieprzewidywalnych projektów - trójwymiarowych paneli ściennych.

Do wielu plusów paneli masowych na ściany można przypisać zarówno oryginalność produktu, jak i jego zdolność do naśladowania niemal każdej tekstury i tworzenia najbardziej złożonych i pretensjonalnych obrazów we wnętrzach.

Meister Panel 3d

Dekoracyjny panel 3D na ściany - kompozycje modowe, które mają stać się centrum całego wystroju wnętrza

Malowanie, elementy dekoracyjne i tapety na ściany - wszystko to stale się poprawiało na przestrzeni lat i wydaje się, że niemożliwe jest wynalezienie czegoś świeżego. Ale przemysł materiałów wykończeniowych rozwija się szybko i bezlitośnie, jak cały cywilizowany świat.

Mamy już uważany za najmniej popularny rodzaj materiałów wykończeniowych - 3D tapety, teraz dodać panel opinię o objętości (wypukłą) tekstury, które twierdzą również możliwość zmiany wymiarów granicy przestrzeni.

Najnowszym osiągnięciem projektantów, które wstrząsnęły całym światem, były wytłoczone panele 3D do ścian, zdjęcia i filmy z których można wybrać najlepszą opcję do zaprojektowania dowolnej przestrzeni w sieci ogólnoświatowej. Szczególnie spektakularne, trójwymiarowe kompozycje są postrzegane w przestronnych pomieszczeniach z ograniczoną ilością mebli. Z moydomik.net

Trójwymiarowy obraz tworzy wyjątkowe poczucie nieskończoności i złudzenie żywych murów. Nowy efekt 3D teksturowanych paneli dekoracyjnych grozi przekształceniem prostego wnętrza w zapierający dech w piersiach spektakl.

Już dziś przy pomocy trójwymiarowych paneli możesz:

 • po mistrzowsku skopiuj dowolną teksturę: od najmniejszej nitki od srebrnego do niebieskiego dębu z marmurową teksturą;

 • podzielić przestrzeń życiową na sektory tematyczne, bez naruszania ogólnego składu;

 • wizualnie zwiększyć przestrzeń;

 • w oparciu o specyficzną strukturę obrazu, aby odtworzyć pożądany nastrój w pomieszczeniu;

 • w dążeniu do ekskluzywnego wnętrza panelu 3d, zaprojektowanego specjalnie przez światowej sławy projektantów, pomagają zrealizować najbardziej nietrywialne plany architektoniczne.
 • Imponujące? Możliwości paneli ściennych w wymiarze 3d są naprawdę nieograniczone. Uniwersalne i praktyczne, świetnie nadają się do tworzenia atmosfery luksusu w miejscach publicznych i mieszkalnych.

  3d panele we wnętrzu

  Produkcja paneli 3d - cechy technologii produkcji

  Wytłaczane ścianki pokrycia wykonane z różnych materiałów: gips, szkło, MDF, ścier drzewny, sklejka, aluminium lub kompozytów polimerowych z drewna, bambusa. Przed pojawieniem się przed klientami w gotowej formie, trójwymiarowe panele muszą przejść kilka ważnych etapów przetwarzania:

  Proces produkcyjny.

  Panel Artpole 3d

  Może być montowany na prawie każdej powierzchni (cegła, drewno, beton, płyta gipsowo-kartonowa itp.) Za pomocą kątowników, płyt lub specjalnego kleju.

  Bezpośrednio przed przymocowaniem paneli do ściany eksperci doradzają, aby na podłodze umieścić obraz 3D na podłodze, a dopiero potem przystąpić do instalacji.

  Instalacja paneli polega na stworzeniu ściennego wykończenia 3d na kilku poziomach. Niektórzy producenci tworzą oryginalny podwójny rowek, który kilkakrotnie poprawia efekt głębi.

  Instalacja paneli 3D - wideo z Artpole

  Dekoracyjny panel 3D na ściany - określający cechy

  • Wolumetryczny określony wzór jest modyfikowany w zależności od oświetlenia i kąta widzenia.

 • Niekończące się wariacje wzornictwa z nasycone, kontrastowe tekstury z wyraźnie przypisać do łagodzenia pastelowe rysunki i kolory pozwalają na wykorzystanie paneli ściennych 3D oraz wiele wewnętrznych stylów.

 • Sercem tłoczonych paneli są materiały przyjazne dla środowiska, absolutnie bezpieczne dla dorosłych i dzieci.

 • Są prefabrykowane panele z wykończeniem i zagruntowane, co sugeruje użycie wykończenia, malowania, tynkowania, okleinowania i tak dalej.

 • Panele ścienne 3d tworzą warunek dodatkowego ocieplenia i wygłuszenia ścian. Mają odpowiednią gęstość i odporność na uszkodzenia.

 • Do produkcji paneli dekoracyjnych najczęściej stosuje się "żywe" i oddychające materiały, które nie zakłócają powstawania korzystnego mikroklimatu w domu. Nie uwalniają toksycznych substancji, które są niebezpieczne dla zdrowia i nie wspomagają palenia.

 • Panele ścienne 3D można szybko i łatwo zainstalować nawet na nierównej powierzchni za pomocą specjalnego profilu.
 • Panel WallArt 3d

  Producenci 3d paneli ściennych

  Wśród wielu producentów, następujące są bardzo popularne.

  Panele 3D WallArt Siedziba główna w Holandii, baza produkcyjna w Chinach. Specjalizujemy się w produkcji ekologicznych paneli 3D na ściany wykonane z trzciny cukrowej i bambusa. Lekki, praktyczny i niedrogi.

  Panele 3D Meister Niemieckie panele ścienne 3D Meister jest znanym producentem i godną jakością. Podstawą MDF, zewnętrzna powierzchnia jest film.

  Cechy: każdy panel ma podwójny rowek i specjalny system zapinania (kolekcja SP 300).

  Dostępne są 3 rodzaje paneli, które wydłużają użytkowanie i instalację. Szerokość jest standardowa dla całej serii 840 mm, a wysokość wynosi 80-100-120 mm. Grubość 15 mm.

  3d panele LETO

  Reprezentuje Production Company letnie panele ścienne 3D w kilku seriach, wszystkie oparte są na materiale MDF używane jako materiały do ​​produkcji Włoskiej (emalii, farb, oklein drewnianych, folii PVC i powłoce i świetlnego svetonakplivayuschie). Zakres i zakres cen dla każdego budżetu.

  Panele 3D Artpole

  Jednym z liderów jest Artpole. Oferuje szeroką gamę produktów - panele ścienne eco z gipsu, MDF, celulozy i polimerów. Panele 3D ArtPole to projekty, rzeczywiste i popularne kolekcje, mnóstwo tekstur i odcieni.

  Stale pojawiają się nowe przedmioty, można je zamawiać i produkować według szkiców klienta. Popularność jest więcej niż uzasadniona.

  Istnieje wiele odmian z materiału pochodnego, najczęściej wymienione są na liście.

  Szklany panel 3D Są to szklane panele z wzorami i abstrakcjami, które tworzą trójwymiarowy efekt.

  Grubość panelu wynosi 4-6 mm. Stosowane jest tylko szkło hartowane, którego wytrzymałość wzrasta 5-6 razy w porównaniu ze zwykłym szkłem. W zwykłych warunkach domowych trudno go złamać, chyba że, oczywiście, nie uderzy się młotkiem. Nawet jeśli wystąpi uszkodzenie, w wyniku tego nie powstają ostre fragmenty, panel dzieli się na małe fragmenty o tępych krawędziach, co wyklucza możliwość obrażeń. Panele szklane 3d

  Panel ścienny 3d z płyty MDF Produkowany jest przez tłoczenie i późniejsze przetwarzanie arkuszy MDF lub sklejki.

  Wytłaczana powierzchnia może być malowana, fornirowana lub laminowana. Możliwe jest dodanie efektu poświaty i odbicia.

  Uchwyt do mocowania panelu MDF Mocowanie do ściany odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów.

  Jeśli powierzchnia jest płaska, można "zasadzić" na kleju. Panel 3D do ścian z płyt MDF

  Panel 3D z bambusa Eko-panel 3D z bambusa

  (surowce - włókno bambusowe i celuloza). Unikalny rozwój na rynku materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Materiał przyjazny dla środowiska i nadający się do recyklingu.

  Waga jednego panelu wynosi 250-300 gr. O wymiarach 50 x 50 cm.

  Panele bambusowe można łatwo zamontować na ścianie za pomocą kleju. Zapewnij kolejne malowanie. Panele ścienne 3d z bambusa

  Panel ścienny z gipsu Wszechstronność gipsu pozwala maksymalnie zmniejszyć objętość najróżniejszych formularzy i faktur.

  Z reguły są one wykonywane z uwzględnieniem późniejszego wybarwienia. Zapewniając prawidłową instalację i obróbkę połączeń, uzyskuje się ciągłą kompozycję, bez połączeń i przejść, rodzaj monolitycznego obrazu.

  W przeciwieństwie do paneli z tworzywa sztucznego i mdf, gips jest stosunkowo ciężki, ale znacznie silniejszy. Gipsowy panel 3D do ścian

  Plastikowy panel 3D do ścian

  Panel ścienny 3d wykonany z pcv Wykonany z formowania z materiałów polimerowych (PVC). Gotowe produkty pokryte są farbą, lakierem lub okleiną.

  Panele Fashion charakteryzują się dostateczną odpornością na wszelkiego rodzaju wpływy, niską wagę i stosunkowo niskie koszty.

  Można przymocować do ramy lub przykleić do ściany lub dowolnej powierzchni. Polimerowe panele ścienne 3D

  Zanim kupisz panel 3D do ścian, musisz obliczyć materiał i budżet

  Planując zakup trójwymiarowych paneli ściennych, wielu zastanawia się, jaką cenę, gdzie i co najlepiej wybrać. Najprostszym sposobem na zakup panelu 3d jest skorzystanie z Internetu za pośrednictwem usług dowolnego odpowiedniego sklepu internetowego. Lub zamów niestandardowy projekt.

  Zastanowimy się, jak obliczyć koszt i liczbę paneli 3D dla ścian. Poniżej znajduje się orientacyjna informacja, która pozwoli ci zorientować i zawęzić kryteria wyboru.

  Panele LETO 3d

  • Grubość 4-6 mm;
  • Wymiary - 600 x 600 mm (200 x 300 dla łazienek i kuchni);
  • Cena jednego kafla wynosi od 1700 do 7000 rubli (średnio 2500-4000 rubli).
  • Wymiary panelu - 600х600 mm;
  • Wysokość reliefu wynosi 10 - 60 mm;
  • Grubość 40-60 mm;
  • Średnia cena za metr kwadratowy wynosi od 3000 do 5000 rubli.
  • Wymiary panelu - 300 x 800 mm, średnia 500 x 500;
  • Grubość 15-25 mm, średnia 15-17 mm;
  • Liczba sztuk w paczce - od 6 do 44, średnio 12 sztuk;
  • Cena za jeden panel 3d z bambusa - od 170 do 1000 rubli, okazuje się średnio 250-500 rubli.

  3d panele ścienne z oświetleniem LED Projektant 3d panele ścienne z podświetleniem LED.

  Unikalna technologia w wystroju - połączenie paneli 3D i elementów LED. Dzięki wbudowanym lampom lodowym podświetlona jest relief paneli ściennych, co daje niesamowity efekt.

  Możesz wybrać kolor podświetlenia i scenariusze odtwarzania za pomocą pilota zdalnego sterowania.

  Ochrona taśmy ledowej nie pozwala na przenikanie wilgoci do źródła światła, w związku z tym możliwe jest czyszczenie na mokro.

  Zaprojektuj panele ścienne 3D z podświetleniem LED

  Od momentu, w którym trójwymiarowa przestrzeń płynnie przeniosła się z przemysłu filmowego do projektu nowoczesnych wnętrz mieszkań i domów, inne rodzaje wykończeń ścian zauważalnie opadły. Mimo to, ponieważ pełnoprawne panele tak zmieniły przestrzeń, że czasem trudno jest zrozumieć, gdzie jesteś, na granicy fantazji lub prawdziwego świata.

  Panele 3D na ściany - dekoracja zdjęć wnętrza

  Panele gipsowe 3D 3d panele z gipsu Panele ścienne 3d w pokoju Panele ścienne 3D ze szkła Panele ścienne 3d 3d panele ścienne we wnętrzu

  Komentarze (1)

  Projekt informacyjny dotyczący budowy domu własnymi rękami. Pełne lub częściowe kopiowanie materiałów witryny jest możliwe tylko po uzgodnieniu z administratorem

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  61 + = 64