Topiary zdjęcia fameirana

Topiary zdjęcia fameirana

Jak zrobić topiary od fameirana

Każdy może zrobić topiary od fameirana. Kwiaty są najczęściej wykonane z pianiranu, ponieważ materiał ten nadaje się do tworzenia drobnych szczegółów. Ma dobrą elastyczność, plastyczność i jest łatwy w obsłudze. W rezultacie topiary o podobnych kolorach będzie wyglądać bardzo ładnie, stylowo i delikatnie.

Stopniowa lekcja na temat tworzenia topiary

Doskonałym rozwiązaniem jest dekorowanie topiary małymi kwiatami lub dużymi różami. Często robią korony drzewa, łącząc różne kolory. Najlepiej jednak wyglądać jak topiary z kwiatów tego samego koloru.

Oprócz kwiatów nadal będą potrzebne:

 • koraliki;
 • mały ptak z pamiątkami;
 • Małe gniazdo ptaka, które można zrobić w domu z muszli orzecha włoskiego;
 • wstążki satynowe i koronkowe;
 • pistolet do nakładania kleju;
 • zebrana kula piany;
 • szkopuł lub oddział, służący za podstawę;
 • Garnek pasujący do koloru korony.

Lepiej jest używać gotowej piłki, ponieważ jest ona sprzedawana w każdym sklepie z haftu po bardzo niskiej cenie. W ten sposób można zaoszczędzić dużo czasu. Ale jeśli nie ma takiego pustego, możesz zrobić to sam za pomocą gazet i wątków. Aby to zrobić, ściśnij gazety do dużej bryły odpowiedniego rozmiaru. Wagę za pomocą kleju PVA i wiatru z gwintem, aby uzyskać jednolitą cewkę.

Robić kwiaty dla topiary

Ta klasa mistrzowska jest odpowiednia dla tych, którzy chcą zrobić kwiaty z famiram własnymi rękami.

Najpierw musisz dowiedzieć się, co to jest foamiran. Ma jeszcze jedną nazwę - "sztuczny zamsz", podobny do gumy piankowej. Główną zaletą tego materiału jest to, że jest wodoodporny i nie blaknie. Podczas pracy z foyamiranem należy wziąć pod uwagę jego główną cechę: pod wpływem ciepła jest lekko zdeformowana.

Aby nadać foliomirowi liście i zakrzywione płatki, można użyć żelaza, lokówki, która zmienia kształt nawet w ciepłych rękach. Po ochłodzeniu materiału kształtu nie można zmienić.

Dla róży jest to konieczne:

 1. Zrób 3 rzędy płatków. W ten sposób możesz stworzyć efekt półdmuchanego kwiatu. Najpierw należy narysować na papierze 3 kółka o średnicy, które różnią się o około 1 cm.
 2. Obok narysowanych kółek musisz wykonać płatek, który będzie miał faliste krawędzie. W najmniejszym kręgu powinna być najmniejsza liczba płatków.
 3. Następnie weź foyamiran o odpowiednim kolorze. Kartkę papieru należy narysować za pomocą wykałaczki, ale nie ołówka ani długopisu, tak aby na folii znajdował się tylko kontur. Po narysowaniu wszystkich 3 rzędów można wyciąć płatki.
 4. Wklęsłość musi być wykonana w każdym rzędzie. Aby to zrobić, użyj spinki do włosów, która ma na końcu koralik. Rząd płatków jest przyklejony do zwykłej gąbki.
 5. Serię płatków nakłada się bardzo ostrożnie na podeszwę ciepłego żelaza. Jak tylko zauważysz, że płatki się rozgrzały, należy je bardzo szybko usunąć, położyć na gąbce i docisnąć do wewnątrz spinką do włosów.
 6. Jeśli coś nie wyszło, trzeba rozgrzać sławę i zrobić to dobrze. Pracuj z tym materiałem szybko, aż ostygnie. Środek rzędu jest dobrze dociśnięty, aby pączek był na wpół zamknięty.
 7. Aby dołączyć do szeregu płatków, muszą być delikatnie nawleczone na drucie z koralikami o odpowiednim kolorze, będą na środku płatków. Zamocuj koraliki za pomocą pistoletu, aby nałożyć klej.
 8. Następnie sam pąk powstaje według uznania mistrza. Jeśli potrzebujesz bardziej zamkniętego pączka, możesz nacisnąć płatki razem z klejem.
 9. Tak więc, każdy rząd płatków musi być nawleczony na drut i sklejony.

Tworząc kwiaty z foamiranu, klasa mistrzowska zapewnia, że ​​zamiast żelaza można użyć lokówki.

Drzewo z Foamiran

W przygotowanej kuli musisz zrobić dziurę, która następnie umieści gałąź i naprawi ją gorącym klejem. Drugi koniec gałęzi jest również przyklejony do dna doniczki.

Że gałąź jest lepiej ustalona, ​​nie trzeba żałować kleju.

Teraz możesz zacząć dekorować pulę, która będzie stać na drzewie. Najpierw należy wziąć najczęstsze szerokie satynowe wstążki i przykleić je do górnej części garnka. Taśma, która będzie wycentrowana, będzie dla oddziału. Istnieje wiele sposobów układania wstążek, możesz skorzystać z dowolnego z nich. Przed udekorowaniem garnka wstążkami, upewnij się, że drewno jest dobrze zamocowane.

Aby ozdobić koronę drzewa różami, należy natłuścić każdy kwiat za pomocą kleju, zamocować go we właściwym miejscu i przytrzymać przez co najmniej 15 sekund, aż zostanie bezpiecznie przymocowany. Po naklejeniu korony można zacząć dekorować całe drzewo, według uznania autora.

Korona na topiary jest bardzo łatwa do wykonania sama. Pomoże w tym mistrzowska klasa.

Aby wykonać koronę, należy wykonać następujące czynności:

 • na podstawie pączka nanieść klej i delikatnie włożyć różę do miski;
 • Przytrzymaj kwiat przez kilka sekund, aby upewnić się, że jest bezpiecznie przymocowany do kuli;
 • w ten sam sposób wklej wszystkie kwiaty na piłkę;
 • po tym można już ozdobić topiary: wkleić koraliki, owinąć pień drzewa piękną koronką lub satynową wstążką, którą można ozdobić małymi koralikami;
 • możesz zrobić piękny łuk, używając koronkowych i satynowych wstążek i przymocować go do pnia gotowego drzewa;
 • wierzch garnka może być ozdobiony różami wykonanymi z foiramanu, które są przymocowane nad satynowymi wstążkami;
 • Gotową piłkę można ozdobić małym ptaszkiem, który można umieścić w domowym gnieździe w kolorach.

Gniazdo ptaka nie będzie wymagało wiele wysiłku i czasu. Aby to zrobić, musisz wziąć zwykłą pigułkę, sizal i wstążkę. Muszla musi być nieco większa niż ptak. Najpierw jest wypełniony sizalem lub innym odpowiednim materiałem, który będzie przypominał wyściółkę gniazda. Wewnątrz skorupy można jeszcze umieścić kilka koralików i ozdobić gotowe gniazdo taśmą.

Topiary od foamiranu można używać nawet na wesele, przy jego pomocy można ozdobić salę, strefę młodych. Takie drzewo może być używane niemal wszędzie, ponieważ wygląda bardzo ładnie i stylowo.

Kwiaty i liście fameirana (wideo)

Galeria: Topiary of Foamiran (15 zdjęć)

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś nieznośnego bólu w stawach? I nie słyszysz, co to jest:

 • niemożność poruszania się łatwo i wygodnie;
 • dyskomfort podczas wchodzenia i schodzenia po schodach;
 • nieprzyjemny chrupot, niezły atak;
 • ból podczas lub po ćwiczeniach;
 • zapalenie stawów i obrzęk;
 • nierozsądne, a czasem nieznośne bóle stawów.

A teraz odpowiedz na pytanie: czy jesteś z tego zadowolony? Czy można znieść taki ból? A ile pieniędzy już "połączyłeś" z nieskutecznym traktowaniem? Zgadza się - czas to skończyć! Czy się zgadzasz? Dlatego zdecydowaliśmy się opublikować ekskluzywny wywiad z profesorem Dikulem, w którym ujawnił tajemnice pozbywania się bólu stawów, artretyzmu i artrozy.

Uwaga, tylko DZISIAJ!

Nawigacja według zapisów

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Kopiowanie bez bezpośredniego odniesienia do źródła materiału jest zabronione.

Topiary od fameirana z róż własnymi rękami: klasa mistrzowska ze zdjęciem

Topiary z foamiranu to element dekoracyjny najczęściej wykonywany w formie sztucznego drzewa z kwiatami, kokardkami, broszkami lub papierowymi banknotami. Topiary wykonane są w formie kuli i są przymocowane do cienkiej ozdobnej beczki lub zawieszone na taśmie. We wnętrzu pokoju toffi wykonane z małych róż wykonanych z fameirana będą wyglądać pięknie. Wybrałem pracę z odcieniami pastelowymi: bladoróżowy, liliowy, jasnozielony, niebieski, brzoskwiniowy itp.

W tej klasie mistrzowskiej stworzymy wewnętrzny topiary w formie piłki z drobnymi różyczkami.

Co trzeba zrobić, aby zrobić topiary z famiram własnymi rękami?

Aby stworzyć topiary z kwiatami z foamiran będziesz potrzebował:

 • różne kolory irańskiego foiamiru dla kwiatów i oliwy z pianiranu dla działek;
 • żelazo;
 • klej drugi;
 • nożyczki;
 • drut nr 28-30;
 • Piłka noworoczna o średnicy;
 • ozdobna wstążka;
 • Świąteczna kula o średnicy 12 cm.

Oto kulka o średnicy 12 cm, którą bierzemy za podstawę wewnętrznej piłki.

Kulę noworoczną można zastąpić kulką z polistyrenu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że w tym przypadku niemożliwe jest użycie drugiego kleju. Klej spali całą kulkę piany.

Teraz w sklepach można kupić gotową zieloną piłkę wewnętrzną, którą można po prostu ozdobić kwiatami z fameirana. Zrób kilka kwiatów i udekoruj tę piłkę, aby uzyskać świetną aktualizację wnętrza.

Oto coś takiego. Ale pokażę ci, jak zrobić piłkę wewnętrzną z balu noworocznego. Aby to zrobić, wybierz małe kwiaty, możesz i od ponczu. Zrobię z małych róż, dla których wezmę foiramana w różnych kolorach. Jak tworzyć małe rozety, zajrzyj do klasy mistrzowskiej krok po kroku MK Kwiaty z Foamiran.

Mistrzowska klasa krok po kroku: Topiary od Foamiran z róż

Weź folię 6 * 6 cm i zrób kropelki i połóż je na drutu o rozmiarach 5-6 cm.

Dla każdej rozety wycinamy 4 koła płatków według wzoru. Płatki mają 5,5 cm średnicy i 4,5 cm średnicy.

Wycinane z różnych kolorów fariumir wycinane płatkami koła o średnicy 4,5 cm Pracujemy na żelazku w temperaturze wełny i jedwabiu, dodając płatek koła w jednym płatku i mielimy go. Następnie zmielić, wyprostować i zrobić rowek na każdym płatku.

Wycinane i płatkami o dużej średnicy. Każdy płatek przetwarzamy osobno na żelazku. Część płatków jest skręcona z dwóch stron, a część jest skręcona na płatkach.

Kładziemy małe kółko płatkowe na podstawie folii i pokrywamy podstawę płatkami. Wklejanie płatków przez jeden.

Drugi mały płatek jest również przyklejony do podstawy.

Koło płatka jest przyklejone do podstawy i lekko uniesione płatki i wklejone.

Przyklejamy również drugi duży płatek koła.

Tak więc tworzymy 75-80 róż w różnych kolorach. Jak zbierać róże w inny sposób można zobaczyć w klasie mistrzowskiej Róże na spince.

Z oliwkowego fonimiru rzeźbimy płatki do każdej róży.

Wykonujemy nacięcia na 3 kawałki na każdym płatku płatków. Następnie przetwarzamy żelazo w temperaturze z wełny jedwabnej. Złożyć płatki razem i zmielić między palcami.

Traktowane działki są przyklejone do róż.

Montaż topiary: zdjęcia krok po kroku z instrukcją

Piłka sylwestrowa owinięta jest wokół choinki, więc róże na balonie będą się mocno trzymać. I przyklej róże na przemian z ich kolorem, przyklej je mocno, aby baza nie była widoczna.

Więc przyklejamy całą piłkę.

Bierzemy piękną wstążkę lub wstążkę i przechodzimy przez zapięcia.

Gotowa wewnętrzna piłka, która ozdobi każde pomieszczenie lub oddzielną część pomieszczenia. Również z małych róż możesz zrobić piękny zegarek z Foamiran.

Wewnętrzną kulę można przymocować do łodygi, zapiąć w doniczce i zrobić piękny topiary.

Więcej klas mistrzowskich:

Ostatnie wpisy

Zobacz także:

Master class z Foamiran © 2011 - 2016 Wszelkie prawa do materiałów opublikowanych na tej stronie należą do autora bloga. Wykorzystanie materiałów jest dozwolone z obowiązkowym bezpośrednim hiperłączem indeksowanym do strony, z której materiał jest pobierany.

Topiary od foamiran - najbardziej efektywne i oryginalne wersje drzewa szczęścia

Topiary z foamiranu cieszą się dużą popularnością - przecież jakościowo wykonane kwiaty z tego materiału sprawiają wrażenie realnego od pierwszego i drugiego spojrzenia. Kompozycja w postaci kulki usianej takimi kwiatami przyciągnie uwagę i zachwyci nie tylko amatorów i koneserów ręcznie wykonanej muzyki, ale także każdego, kto nie jest obcy pięknu. Takie topiary nawet na zdjęciu wyglądają tak, że duch przechwytuje.

Kilka wariantów topiary od foamiran - klasy mistrzowskie od prostych do złożonych.

Ściśle mówiąc, najważniejszą rzeczą jest móc wykonać te bardzo kwiaty z pianiranu, ponieważ każda pianka z tworzywa sztucznego może je skleić. W związku z tym lekcja mistrzowska podzielona jest na dwie części - pierwsza opowie o tym, jak złożyć podstawę dla topiary, a w drugiej części zaproponuje kilka wariantów tworzenia kolorów z tego niesamowitego materiału.

Na podstawie każdego topiary potrzebujesz trzech rzeczy. Jest to podstawa do piłki, podstawa i garnek, w którym będzie żyć drzewo szczęścia.

Baza balowa jest lepsza do kupienia w sklepie, nie ma takiej rzeczy, która nie jest droga i jest z gwarancją poziomu. Wszakże jeśli elementy korony zostaną zasadzone na krzywej piłce, wtedy cała topiary okaże się koślawą.

Rdzeń macierzysty. To też może zdobyć w wydziale dla potrzebujących, wygląda jak lekko zakrzywiona gałąź, gładka i oskurennaya. Jeśli nie znaleziono go w sklepie lub na ulicy, można użyć grubego elastycznego drutu, którego kształt można podać za pomocą butelki, wazonu lub innego odpowiedniego przedmiotu. Jeśli nie ma drutu, na ratunek przyjdą drewniane szpikulce do szaszłyków lub kije sushi. Udekoruj łodygę satynowymi wstążkami lub sznurkiem.

Pot. Z oczywistych względów pojemnik powinien być odpowiedni do jego przeznaczenia i być odpowiednio udekorowany - szmatką, papierem lub tym samym sznurkiem. Pojemność, z reguły, jest wypełniona roztworem gipsu - jest dostępna, tania i szybko twardnieje, niezawodnie mocując łodygę. Możesz użyć plasteliny - wypełniając rozmaitymi kawałkami garnka, a więc zszywaj łodygi.

Róża, róża i rumianek. Wszystkie trzy kwiaty są białe, więc możesz ograniczyć się do sławy bieli, żółci i zieleni. Ponadto będziesz potrzebować:

 • Żelazo
 • Nożyczki do manicure, pinceta
 • Pistolet do klejenia
 • Pastelowy olej - w razie potrzeby może mieć zabarwione płatki
 • Delikatny dogrose

Pierwszy krok. Wzór z róży: wyciąć części z kartonu, przeciąć szablony wzdłuż fonamiru i pociąć je nożyczkami do manicure.

Drugi krok. Następnie należy rozgrzać żelazo (syntetyki, jedwab - najodpowiedniejsza temperatura) i obracać naprzemiennie przez 3-4 sekund od działek do gorącej powierzchni. Aby uniknąć obrażeń, przytrzymaj materiał szczypcami. Podgrzewany foiraman z łatwością przybiera kształt - w przypadku owoców dzikiej róży krawędzie powinny być lekko pociągnięte w różnych kierunkach - do siebie i do siebie. Tak więc z każdym kawałkiem kwiatu.

Trzeci krok. Stamens. Istnieje kilka opcji. Możesz ograniczyć się do kupionych pręcików, ale następnie w górnej warstwie działek musisz zrobić dziurę, aby je włożyć. Drugą opcją jest wycinanie małych frędzli z wąskiego paska żółtego fonamiru i zwijanie go w rulon. Trzecią opcją jest zrzucenie kleju na środek kwiatu i wypełnienie tam żółtymi kulkami lub żółtymi kolorami mandżi. Zbierz kwiat, mocując wszystkie warstwy za pomocą kleju.

Czwarty krok. Zielone części cięte, nadaj im fakturę tępego końca nożyczek, kształt można również podać za pomocą żelazka. Dzięki tym elementom będzie można ładnie wypełnić luki między kolorami.

Co jest piękne, to ten kwiat dla topiary - fakt, że jest duży, dlatego liczba kwiatów będzie mniejsza.

Krok pierwszy. Wzór rumianku. Aby kwiat był bardziej wspaniały i wolumetryczny, można łączyć szczegóły A i B.

Więc wytnij szablon z kartonu, okrąż i odetnij szczegóły od fameirana. Przymocuj do ogrzanego żelazka, czekając, aż same cienkie płatki zaczną się dowolnie przekręcać.

Krok drugi. Taśma z żółtego foyamiranu o szerokości jednego centymetra i długości około 20 centymetrów, pocięta na małe frędzle i skręcona w rulon. Jest on doprowadzany do żelaza, aby "stamens9raquo; rozłożone w różnych kierunkach. Zbierz kwiat.

Krok pierwszy. Dla jednego kwiatu potrzeba 7 płatków każdego rozmiaru i więcej pręcików. Kawałki są nakładane na żelazo i szybko otrzymują kształt - w środku trzeba pociągnąć palcami w różnych kierunkach, aby płatek stał się wypukły. I krawędzie trochę w różnych kierunkach iz powrotem - czyli krawędź powinna być trochę cieńsza.

Krok drugi. Na paczce pręcików przyklejamy najmniejsze płatki, następnie płatki są przyklejane do wzrastających, najlepiej nie zachodzących na siebie, ale blisko siebie.

Wszystkie te kwiaty są dość duże, ale z płaską podeszwą, która ułatwia poród. Każdy topiary będzie potrzebował co najmniej 15-20 kwiatów. Luki wypełniają zielone liście listowia, kulki i kłębuszki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =