Topiary z nietypową koroną

Topiary z nietypową koroną

Sama jestem mk.ru

Interesujące rzemiosła, pamiątki i rękodzieło.

Topiary z nietypową koroną własnymi rękami: porady dla początkujących

Topiary są dobre pod tym względem, że wyglądają bardzo jasno i pięknie, dodając skórki każdemu wnętrzu, i mogą być wykonane własnymi rękami dosłownie na 1 wieczór z improwizowanych materiałów.

W tej klasie mistrzowskiej stworzymy z Tobą piękny kwiatowy topiary z nietypową koroną.

Do pracy będziesz potrzebował:

- podstawą jest kulka z tworzywa piankowego o średnicy 8-10 cm,

- pień - gałązki korelius,

- sztuczne kwiaty, zieleń i inne dekoracje,

- budowanie gipsu (alabaster),

- trochę pianki do wypełnienia kubka objętościowego,

- dowolnej przędzy lub sznurka,

Zaczynam, jak zwykle, od tego, że naprawiam bagażnik w garnku. W tej wersji 3 gałązki Koreliusa. Pojemnik objętościowy nie jest zalecany do wypełnienia gipsem, w przeciwnym razie będzie bardzo ciężki. Aby wypełnić nadmiar objętości, można użyć pianki polistyrenowej.

Kula z polistyrenu jest przecięta na pół i odcięta z jednej strony każdej połówki. Sklejamy je ze sobą, owijając każdą przędzę, tworząc podstawę przyszłej korony.

Mocujemy podstawę korony do tułowia, mocując ją na gorącym kleju.

Przyklejamy kwiaty i zielenie.

Dno korony zdobią liście.

Napełniamy doniczki różnymi pułapkami na trawę.

Twórz z przyjemnością!

Chętnie pomogłem!

P.S. Będziemy wdzięczni, jeśli udostępnisz ten artykuł, klikając przyciski używane przez ciebie sieci społecznościowe. Dziękuję

ze zdjęciem krok po kroku zostało przygotowane

Topiary własnymi rękami (99 zdjęć): master class dla początkujących

Sztuka topiary przybyła do nas ze starożytnego Egiptu. W tamtych czasach bardzo ceniono talent do nadawania roślinom nietypowych kształtów geometrycznych. Przykładem tego jest cud Światła, podobnie jak Ogrody Semiramis.

Na dzień dzisiejszy topiary to małe drzewko wykonane z naturalnych i sztucznych materiałów. Podzielimy się z Wami pomysłami dekoracyjnymi i powiemy, co możesz zrobić z własnego drzewa.

Od słodyczy własnymi rękami

Z ziaren kawy

Co mogę zrobić własnymi rękami?

Meble na zamówienie

Tworząc drzewo szczęścia, możesz zarówno ozdobić swój własny dom, jak i przedstawić go jako prezent na wesele, parapetówkę, rocznicę. Wymiary produktu są różne w zależności od preferencji i wynoszą od 15 do 50 cm.

Ważne! Topiary ma wyłącznie dekoracyjną funkcję. I to zależy od twojej wyobraźni, sprawi, że będziesz małym oryginalnym drzewem w kształcie serca lub niezwykłymi wzorami z muszelek.

Pomysł na morski styl

W Walentynki

Najprostsze materiały do ​​produkcji topiary są następujące:

 • makaron;
 • pieniądze;
 • gałęzie;
 • ziarna kawy;
 • serwetki;
 • cukierki;
 • watowane dyski.

Pomysły na topiary własnymi rękami

Pomysły na prezent noworoczny

Co mogę zrobić

Rada! Popularną opcją jest drzewo pieniędzy. Wykonany jest na prezent z małymi banknotami. Symbolizuje bogactwo, szczęście i sukces w biznesie. Nadaje się do umieszczenia w kuchni lub w każdym innym pomieszczeniu.

Zazwyczaj drzewo pieniędzy jest wykonane w mini-wersjach do instalacji na parapetach. Również taki prezent może znajdować się w małym doniczce podłogowej, która jest umieszczona obok stolika do kawy lub sofy w salonie.

Niezwykły pomysł na topiary pieniężne

Kubek wykonany z improwizowanych materiałów

Jak zrobić topiary własnymi rękami

Jeśli zdecydujesz się ozdobić swój dom samemu, to przed stworzeniem kompozycji rozważ projekt głównych elementów:

Podstawą są papier, stare gazety, pianka, pianka montażowa, piłka dziecięca. Co robić, ty decydujesz.

Wyciskając dłonie z nici

W postaci kawowego serca

Kawowi serca na wakacje

Na temat morza

Rada! Doświadczeni rzemieślnicy używają polistyrenu do postaci w formie liter, cyfr, serc.

Wytnij tułów tylko z mocnego drutu, gałęzi, plastikowych rurek. Wybierając, co zrobić beczkę do topiary, należy wziąć pod uwagę wielkość przyszłego produktu. Jeśli jest to mały model - użyj prostego ołówka, jeśli podłoga - jedna, nawet gruba gałąź.

Pomysł na niezwykły kufer

Korona to część rzemiosła, która najbardziej przyciągnie uwagę. Odpowiedni papier, glina polimerowa, koraliki, guziki, muszle.

Jak zrobić serce

W zależności od wielkości produktu i pomysłu, stoisko będzie służyć jako doniczka, wiadro zabawkowe, płaska drewniana deska. Udekoruj go szmatką, koronką, decoupage lub farbą. Jak to zrobić, ty decydujesz.

Dekorowanie garnków do topiary

Oryginalna doniczka do topiary

Garnek do topiary

Rada! Na stoisku zwykły kubek, którego już nie używasz w życiu codziennym, jest doskonały.

Instrukcja krok po kroku dla rzemiosła

Dla tych, którzy są zainteresowani tym wspaniałym pomysłem, powiemy Ci, jak zrobić piękny topiary krok po kroku. Zanim zaczniesz tworzyć, starannie przemyśl koncepcję przyszłego drzewa i przygotuj wszystkie niezbędne materiały na pień, koronę i drzewostan.

Tworząc swój własny topiary, postępuj zgodnie z następującą sekwencją:

 • przygotować koronę. Do produkcji należy używać improwizowanych materiałów lub specjalnie przechowywanych muszelek, koralików, koralików. Dla niestandardowej korony, w formie figury lub litery, wyciąć niezbędną piankę. Pamiętaj, aby zrobić dziurę w bagażniku;
 • przygotować bagażnik. W zależności od pomysłu użyj gałęzi, kije sushi, plastikowych rurek. Jeśli planujesz zrobić duży odkryty topiary, że miejsce w ogrodzie lub na ulicy, w domu prywatnym, stosowanie patyczków z drewna, sznurka opakowane lub pokryte lakierem pożądanego koloru. Umieść koronę na pniu;

Oryginalny pomysł na topiary

Topiary z improwizowanych materiałów

Rada! Jeśli korona jest okrągła, po prostu umieść podstawę na beczce. Jeśli twoja topiary ma niestandardowy wygląd, dodatkowo napraw ją klejem.

 • stać. Użyj garnków lub garnków. Wstępnie umieść piankę w garnku i zalej ją słabą zaprawą cementową lub alabastrem, poziomą i suchą. To będzie służyć jako niezawodna rama dla jednostki.

Jak ozdobić goposha dla topiary

Oryginalna doniczka do topiary

Rada! Od początku craftswomen nie zawsze odgadnąć proporcje roztworu, doświadczony poręczny zaleca się stosowanie konsystencji płynnej śmietanie - zbyt gęsta masa wypełnia przestrzeń między garnka i pianki.

Taki interesujący artykuł można z łatwością zrobić z dziećmi, aby ozdobić ogród lub inne pomieszczenie w domu.

Topiarze słodyczy dla dzieci

Topiary dla początkujących

Słodki Topiary własnymi rękami

Proste klasy mistrzowskie topiary

Cudowne drzewa można kupić w sklepach z pamiątkami, a także zrobić je własnymi rękami. Powszechny model topiary jest tworzony od fameirana. Wykładaj mistrzowskie filmy o tym, jak stworzyć niezwykłe drzewko

Delikatne oryginalne topiary z fameirana.

Topiary rąk właściciela famiraman

Złóż własne ręce na topiary z koralików. Klasa główna obejmuje następujące kroki:

 • przygotowanie materiałów. Kup koraliki, wstążki, sznurek, drut do bagażnika, garnka, gipsu, kleju. Użyj pincety do wygodnego przyklejania perełek do podstawy;

Rada! Jako podstawę dla korony używaj konwencjonalnej kulki lub wycinaj z pianki inny kształt, na przykład serce. Taki topiary będzie doskonałym prezentem na Walentynki.

 • przykleić koraliki do podstawy;
 • do bagażnika weź drut, zawiń go sznurkiem lub wstążką, wygnij w dowolnym momencie;
 • włóż koronę do bagażnika i zamocuj ją klejem;
 • Zamontować drugi koniec lufy we wstępnie przygotowanym naczyniu z kawałkami piany;
 • wypełnić gipsem i pozostawić do wyschnięcia;
 • Udekoruj stojak.

Produkt jest gotowy. Wielu wczesnych mistrzów używa tego MK.

Pięknie wygląda topiary z tulipana. Spójrz na lekcję mistrzowską na wideo. Każdemu krok po kroku powie Ci, jak samemu wykonać rzemiosło.

Jeszcze ciekawsze pomysły topiary z tiulu.

Niezwykły topiary z tiulem

Serce z tiulu

Ciekawy topiary z dłońmi z wacika. Klasę mistrzowską krok po kroku przedstawiono na wideo:

W przypadku zaawansowanych klinicystów interesujące jest wykonanie topiary z koralików własnymi rękami. Przy takim wyborze stosuje się różne techniki tkania drewna: sferoidalny, francuski okrągły, gęsty skośny, amerykański warkocz. Szczegółowa klasa mistrzowska oferowana jest na wideo:

Poniżej znajdują się jeszcze dwa dzieła sztuki - koraliki.

Topiary z koralików

Idea topiary z koralików

Najprostszy wariant - popcorn z makaronu własnymi rękami. W końcu każda kuchnia ma makaron w postaci muszli, rogów, spiral. Możesz dekorować wklejony makaron na bazie różnymi farbami lub przykryć aerozolem. Klasa mistrzowska na zasadzie wytwarzania jest jak drzewo z koralików.

Rada! To ciekawe i twórcze spojrzenie na rzemiosło wykonane z szyszek, guzików i nici.

Pomysł na topiary

Wśród popularnych rodzajów koron możesz wybrać najbardziej przyjemną opcję dla siebie. Tak więc forma korony topiary może mieć postać:

Pięknie wygląda ręcznie robiony z koralików w postaci sklejonego gniazda z ptakami. Dla fanów niestandardowych rozwiązań w każdym pomieszczeniu lub biurze, pływająca miseczka będzie świetnie wyglądać.

Na Wielkanoc, własnymi rękami

Pomysł na filiżankę kawy

Topiary dla szwaczki

Pomysł na latający kubek

Wzór w postaci serca lub drzewa z dolarami nadaje się jako prezent. Aby uzyskać wiosenny nastrój, zrób drzewo owocowe. Dla niezapomnianych wydarzeń skonstruuj produkt w formie liter lub cyfr.

Serce kwiatów

Świeżych kwiatów

Doskonały wygląd morskiego rzemiosła, ozdobiony muszlami, piaskiem i innymi naturalnymi materiałami. Rzemieślnicy uwielbiają dekorować koronę gniazdem gałęzi i kwiatów. Ciekawym wariantem jest vintage topiary z wory, ozdobionej prawdziwymi małymi zegarkami. Świąteczny wygląda marshmallow topiary. Jeśli nie masz wystarczającej ilości roślin w domu, zrób rzemiosło z laguny.

Delikatna opcja własnymi rękami

Dla początkujących

Od kwiatów własnymi rękami

Do ogrodu własnymi rękami

Dodaj komentarz

Dekoracja wnętrz

Projekty-projekty mieszkań, remonty mieszkań i domów wiejskich na zasadzie "pod klucz". Jest brygada: wykańczający, el.

 • Projektowanie, dekoracja mieszkań, domów i lokali użytkowych. Remont kompleksu, częściowo.

 • Firma "Projekt-Projekt" świadczy usługi o dowolnej złożoności w zakresie aranżacji wnętrz, architekt.

 • Projektowanie wnętrz: - Tworzenie indywidualnego stylu pomieszczeń - wizualizacja 3D - wszyscy pracownicy.

 • Szybka, wysokiej jakości, niedroga.

  Darmowe oprogramowanie do projektowania domu

 • Który program wybrać do projektowania kuchni?

 • Projekt sufitu z płyty gipsowo-kartonowej: ponad 120 miejscowych pomysłów z imitacji gwiaździstego nieba na afrykańskie sawanny

  © 2007-2018 EtotDom - wymiana zamówień budowlanych i remontowych

  Podczas korzystania z materiałów strony obowiązkowe

  warunkiem jest obecność hiperłącza do strony: etotdom.com

  Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?

  Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie komentarze użytkowników?

  Czy na pewno chcesz odrzucić komentarz użytkownika?

  Czy na pewno chcesz przenieść komentarz użytkownika do spamu?

  Czy na pewno chcesz przenieść komentarz użytkownika do kosza?

  Wykonujemy topiary z nietypową koroną

  Złożoność

  Tworzymy piękny topiary z nietypową koroną własnymi rękami. Klasa mistrzowska zawiera zdjęcia krok po kroku dla początkujących rzemieślników.

  2. Gałązki coryulus.

  3. Sztuczne kwiaty.

  4. Jagody, zielenie lub inne dekoracje.

  5. Garnki ceramiczne.

  6. Gips, polistyren lub jak mam oazę dla suszonych kwiatów.

  8. Pistolet samoprzylepny.

  Piłka jest przecięta na pół i odcięta z dwóch stron, tworząc podstawę przyszłej korony.

  Przyklejamy kwiaty, jagody i warzywa.

  Dno korony zdobią liście.

  Włożyliśmy drzewo do doniczki. Możesz użyć gipsu, alabastru, polistyrenu lub, jak ja, oazy dla suszonych kwiatów.

  Napełnij doniczki wazami i wklej drzewo.

  Napełnij doniczkę kwiatami.

  Dodałem także metalowe wisiorki.

  Słowa kluczowe

  To było świetne! Dziękuję za MK!

  Bardzo miły i delikatny!

  Very nice)) Interesująca klasa mistrzowska.

  Piękne i schludne, ale oaza na dnie nie jest niezawodna, tylko gips lub alabaster nalewany, a nawet po upuszczeniu garnek może pęknąć, ale drzewo pozostanie i będzie można je zmienić w innym pojemniku.

  Dziękuję, dlaczego? Tynk lub podobna forma. Nawet jeśli dobrze się wysuszysz, a tułów jest przetwarzany, najdrobniejsze przenikanie wody lub wilgoci w pomieszczeniu (szczególnie pod sizalem lub caffe) natychmiast się formuje. Próbowałem wielu rzeczy i mogę z przekonaniem powiedzieć, że oaza dla suszonych kwiatów jest alternatywą, jest martwa)). Ale jeśli plastikowa doniczka lub coś podobnego (płuco) nie pasuje, upadną.

  Dziękuję wszystkim za twoją opinię)

  Piękna topiary! Dziękuję za μ! Bardzo podobała mi się tkanina w zielonych kolorach))

  Dziękuję) Tak, on jest bardzo oryginalny, szczerze mówiąc jeszcze tego nie widziałem))

  Zaloguj się, aby włączyć pełny dostęp.

  Wpisz komentarz

  Możesz komentować ten temat po jego opublikowaniu

  Przepraszamy, temat jest zamknięty. Nie możesz zostawić komentarza.

  Nie można zapisać komentarza

  Długość wprowadzonego tekstu jest zbyt duża

  Tworzenie tematów i komentarzy jest czasowo ograniczone. Będziemy mogli wziąć czynny udział w życiu Magister's Fair Magazine 2 dni po rejestracji.

  Bardzo aktywnie komentujesz ten temat. Zatrzymaj i spróbuj ponownie później 🙂

  Komentarz został usunięty!

  Nie możesz usunąć tego komentarza!

  Już subskrybujesz ten biuletyn

  Aktywuj subskrypcję za jego pośrednictwem

  Fair Masters i livemaster są zarejestrowanymi znakami towarowymi.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  36 + = 45