Topiary serwetki Zdjęcie

Topiary serwetki Zdjęcie

Topiary serwetki Zdjęcie

 • Najbardziej popularne rodzaje robótek ręcznych
 • Dziane ośmiornice: krok po kroku ze zdjęciem
 • Walentynki 14 lutego własnymi rękami: TOP - 100 najlepszych pomysłów z lekcjami mistrzowskimi
 • Trinket "Pies" własnymi rękami. Lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem
 • Zimowe rzemiosło z dziećmi. "Bałwan-listonosz" kolorowego papieru: klasa mistrzowska

Topiary serwetek - bardzo prosta forma kreatywności, która pozwala tworzyć stylowe elementy wystroju pomieszczenia. Takie ozdobne drzewa mogą być zastąpione, na przykład, naturalne bukiety na dekorowanie stołów weselnych, można tworzyć różne kompozycje, z okazji uroczystości lub po prostu ozdobić swój dom w miesiącach zimowych, gdy chcesz poddać się słodki bukiet i zrobić za pomocą barwy pomarańczowe Topiary spadek ich ręce.

Topiary wykonane z papierowych serwetek

Najbardziej dekoracyjną dekoracją domu jest topiary serwetek, instrukcja krok po kroku pomoże ci opanować technikę wykonywania tego rzemiosła. Ale najpierw trzeba przygotować wszystkie materiały: nici, gazety, serwetki dwóch rodzajów, klej, zszywacz, dekoracyjny kufer lub kij, satynowe wstążki. Do zdobienia Naczynie z tworzywa sztucznego trzeba się papier ścierny, ciecz, wacików, pędzla, białą farbę akrylową oraz akryl, wodą, gips, tynk zawierający alkohol szpilki stanik.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zrobienie drzewa, a zrobimy dla niego pulę w drugiej części klasy mistrzowskiej. Serwetki są niedrogim materiałem do tworzenia stylowych elementów dekoracyjnych, ale ich głównym problemem jest to, że są one krótkotrwałe, ale co sezon można wykonać oryginalną nową dekorację dla swojego domu, np. topiari z serwet własnoręcznie, master class znajdziesz poniżej.

Baza piankowa jest sprzedawana w sklepie, będzie odpowiednia do wykonania topiary serwetek, zdjęcie krok po kroku potem powiedzieć tylko o wystrój, ale jest możliwe, aby fundament i przy pomocy starej gazety, to wystarczy, aby zgnieść go w piłkę, a następnie owinąć kolejną warstwę, a więc jeszcze nie dostać piłkę, która jest osiem centymetrów średnicy.

Na koniec kulka powinna być owinięta w nici, aby naprawić i nadać mu odpowiedni kształt. Teraz twoja fundacja jest gotowa i, jak widzisz, nie wydaliśmy na nią ani grosza, a każdy rodzaj robótki wymaga oszczędzania, aby twoje hobby nie było ciosem dla domowego budżetu.

Dalej należy to zrobić kwiaty z serwetek dla topiary, która będzie główną ozdobą. W kolorowej serwetce konieczne jest oddzielenie wierzchniej warstwy (na której znajduje się obrazek), złożenie jej czterokrotnie. Teraz nożyczkami trzeba wyciąć okrąg o największej (co jest możliwe) średnicy. Następnie należy przesunąć kółka tak, aby wszystkie wyglądały w górę wraz ze zdjęciem, a następnie zszywały w środku. Oddzielając jeden kubek, należy uformować płatek kwiatu, podnosząc krawędzie do środka. Podnieś wszystkie warstwy aż do ostatniego, aby zrobić wspaniały kwiat wolumetryczny. Takie kwiaty powinny być wykonane kilka sztuk, tak aby całkowicie pokryć powierzchnię podstawy piłkę.

Dno kwiatu należy smarować klejem, a następnie naciśnij go do podłoża, tak aby mocno angażuje, drobnego papieru klejone na klej PVA, ale można użyć pistoletu do kleju do silniejszego utrwalenia. Dlatego musisz udekorować całą piłkę, ale z jednej strony zostaw małą pustą przestrzeń, w tym miejscu dodatkowo zabezpieczysz beczkę.

Jako pień musisz wziąć ozdobny kij lub konwencjonalny dobrze wyschnięty kij, który musi być płaski. Do niej musisz związać satynową wstążkę z góry, a następnie owinąć ją wokół całego pnia, a na końcu naprawić.

Jak zrobić topiary z serwetek

Główną częścią, jak zrobić ozdobne drzewo, jest pięknie udekorować doniczkę, ponieważ musi ona być wykonana w tym samym stylu co samo drzewo. W takim przypadku będziesz musiał zmienić brązowy plastikowy garnek, który wygląda bardzo brzydko przed przetworzeniem. Najłatwiejszym sposobem uczynienia garnka stylowym elementem wystroju jest zastosowanie techniki decoupage, którą możesz przybliżyć w naszej klasie mistrzowskiej w artykule o pudełkach decoupage.

Ponieważ garnek ten ma gładką powierzchnię, musi być wstępnie obrobiony, aby farba była lepsza, do tego użyjemy papieru ściernego. Po szlifowaniu powierzchnię należy odtłuścić.

Aby równomiernie pokolorować doniczkę, można użyć gąbki z pianki, z którą należy nanieść farbę akrylową. W tej stylowej doniczce będzie wyglądać bardzo ładnie topiary wykonane z papierowych serwetek, przy okazji możesz zostawić go na biało, pomalować lub ozdobić paciorkami, lub nawet zrobić mozaikę z kawałkami płytek.

Gdy farba wyschnie, nałóż cienką warstwę PVA na wierzch i rozpocznij decoupage. Kwadrat papieru należy pociąć na paski lub wyciąć inne elementy. Ostrożnie przyklej je do powierzchni.

Pozostaw na chwilę włączony, aby wszystko było suche, a następnie wykończ wykończoną powierzchnię lakierem, aby był odporny na ścieranie. Do pokrycia lakierem konieczne jest kilka warstw, wstępnie czekając, podczas gdy poprzednia wyschnie.

Teraz nadszedł czas, aby wzmocnić nasze drzewko w tym naczyniu, do tego używamy kitu gipsowym, który należy rozpuścić w osobnym pojemniku, a następnie wlać do garnka. Rozcieńcz shpaklevku powinien być wodą, zgodnie z instrukcją na opakowaniu, jego konsystencja powinna być jak gęstej śmietany.

Gdy masa jest nieco usztywniona (ale nie do końca), w środku konieczne jest założenie pnia drzewa, na którym najpierw trzeba założyć koronę i przykleić ją klejem. W przypadku pnia w podstawowej piłce należy wykonać rowek nożycowy. Pień powinien być ozdobiony kokardką, a podstawa powinna być ozdobiona satynową tasiemką, którą można zapiąć ze staniczkami. Możemy to założyć topiary serwetek gotowy, a teraz można go postawić na szafce nocnej, aby radował się wszystkim swoim urodą.

Topiary serwetek własnymi rękami

Główne pytanie, które mistrzowie zadają sobie, kiedy to robią topiary serwetek krok po kroku, to jak można przekształcić zwykłą serwetkę w puszysty kwiatek, który ozdobi twoje ozdobne drzewo.

Na szczęście w sieci można znaleźć wiele rozwiązań tego problemu, a mistrzowie mają kilka głównych technik, które pozwalają tworzyć bardzo ładne kwiaty. Jeden taki nazywa się "Dandelion9raquo ;, wszystko dlatego, że wynik jest bardzo bujnym pączkiem, a jeśli wziąć na to żółtą kartkę, to wygląda naprawdę jak mniszek lekarski. Oczywiście, kiedy tworzymy topiari z serwetek własnymi rękami, master class krok po kroku daje nam kilka wskazówek, w tym dobór kolorów, ale ostateczny wybór należy do Ciebie, ponieważ możesz nie lubić żółtego koloru, a Twoje kwiaty będą miały delikatny różowy kolor.

Serwetki pozwalają na tworzenie wielowarstwowych różyczek, które mogą być używane w różnych wersjach, na przykład, możesz zrobić bukiet lub użyć ich do aplikacji, ale porozmawiamy o topiary serwetek, instrukcja stworzyć "dandelion9raquo; zaczyna się od faktu, że trzeba kupić żółte papierowe serwetki, które będą głównym materiałem do tego rzemiosła. Potrzebny jest również zszywacz.

Każda serwetka składa się z trzech warstw, muszą one być oddzielone od siebie, a następnie wziąć dwa i złożyć je na cztery warstwy. Następnie ułóż je razem w "stosie 9raquo; ze sobą. Na środku krzyżuj ze zszywaczem.

Nabywcy mniszka lekarskiego, okazało się, że jest kwadratowy, ale musimy zaokrąglić krawędzie, aby utworzyć kółko. Teraz musisz wykonywać cięcia wzdłuż krawędzi, zachowując równe odstępy między nimi. Głębokość nacięcia powinna być niewielka, tylko kilka milimetrów, ale przy pomocy takich nacięć wzdłuż krawędzi papieru, nie tylko sprawimy, że kwiat będzie masowy, ale także bardziej puszysty, a zatem okaże się piękny topiari z serwetek, zdjęcie to jeszcze raz dowodzi.

Następnie można przystąpić do formowania kwiatu: palcami, delikatnie w środku, unieść górną warstwę, wycisnąć w środku. Następnie weź kolejną warstwę, ponownie podnieś i ściśnij. W ten sam sposób konieczne jest uformowanie pozostałych warstw, które można dalej ułożyć w pary.

Metoda ta pozwala na tworzenie jasnych kolorach, na przykład, jeżeli użycie nie jest monochromatyczny serwetka i kilka kontrastujące kolory lub odwrotnie, aby wziąć trzy rodzaje serwetek w jednym kolorze, a następnie można dokonać przejścia koloru, który jest bardzo popularny w tym sezonie w różnych akcesoriów i artefaktów. W tym przypadku najbardziej nasycony kolor powinien być od dołu, a blady - w środku.

Jeśli sprawisz, że takie mlecze będą białe, możesz stworzyć oryginalny zimowy wianek z białych kwiatów.

Topór serwetka: krok po kroku

Po przygotowaniu wszystkich kwiatów, które mogą być potrzebne od 40 sztuk, aby pokryć całą powierzchnię podstawy, można rozpocząć montaż. Przygotuj gotowe przedmioty do montażu topiari z serwet własnoręcznie, foto Wskazówki zawsze pomogą, jeśli zapomnisz, jak przypiąć elementy papierowe do podstawy. Aby przykleić kwiaty, należy rozpocząć od centrum, a następnie przenieść się na dwie strony. Podstawa może być nie tylko okrągła, w ten sam sposób, w jaki można zrobić romantyczne serce z topiary własnymi rękami.

Istnieje inna opcja, jak zrobić topiary z serwetek, ta technika nazywa się "Carnation9raquo ;, ponieważ bujne papierowe pączki przypominają goździki. Z podpaski trzeba oderwać małe części, z których szerokość wynosi około 1 cm. Należy zauważyć, że konieczne jest oderwanie taśmy i cięte jako gładkie ostrze psują poczucie naturalności. I nierówne, podarte brzegi płatków wyglądają bardzo naturalnie. Po oderwaniu staraj się nie uszkodzić fałdu.

Teraz musimy wdrożyć jeden spread, tj. następnie kwadrat papieru zostanie złożony na dwie połówki (przedtem cztery, jak każda serwetka w paczce jednocześnie). Następnie kwadrat musi być złożony za pomocą akordeonu, aby wykonać łuk, a na środku zawiązać oderwaną część. Po tym musisz zacząć przycinać jedną warstwę z jednej strony akordeonu. Jeden taki akordeon pozwoli na stworzenie dwóch kwiatów, aw środku trzeba go dwukrotnie naprawić za pomocą zszywacza i przeciąć na pół. Za pomocą "carnations9raquo; możesz stworzyć wielobarwną kompozycję, łączącą biały, różowy i bogaty czerwony. Dalsze prowadzenie topiary serwetek, lekcje mistrzowskie powie ci, jak podłączyć je do podstawy, które można wykonać ze zwykłej starej gazety zmiętej w kulkę.

Topiary of Napkins: wideo

Aby to zrobić topiary z róż z serwetek, Konieczne jest użycie innej techniki, w której papier jest zwinięty, tworząc duży pączek. Jak zrobić dużą różę można zobaczyć na naszej stronie tutaj.

Jak to się robi topiary serwetek, wideo zostaniesz poinformowany, że doświadczeni mistrzowie chętnie podzielą się z Tobą swoimi sekretami, aw komentarzach zawsze możesz poprosić o radę, jeśli na jakim etapie tworzenia nie odniesiesz sukcesu.

Czy podoba Ci się lekcja mistrzowska? Poinformuj znajomych - kliknij przyciski poniżej:

 • Topiary róż - piękne i romantyczne
 • Topiary z szyszek: jak to zrobić. Stopniowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Topiary dla początkujących - wskazówki i wskazówki do robienia
 • Serce topiary. Lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem
 • Serwetki Nowy Rok: najlepsze pomysły ze zdjęciem
 • Topiary serce własnymi rękami: najlepsze lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Rzemiosło z ziaren kawy: popularne pomysły ze zdjęciami
 • Zabawka na choinkę z żarówki: lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Choinka z sizalu własnymi rękami: turowe kursy mistrzowskie ze zdjęciem
 • Topiary Autumn własnymi rękami: szczegółowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciem

 • Walentynki 14 lutego własnymi rękami: TOP - 100 najlepszych pomysłów z lekcjami mistrzowskimi
 • Koraliki własnymi rękami. Lekcje mistrzowskie krok po kroku
 • Trinket "Pies" własnymi rękami. Lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem
 • Rzemiosło na 2019 r. Własnymi rękami. Symbolem roku jest świnia, prosiaczek. 100 pomysłów ze zdjęciami turowymi
 • Dziewiarskie spódnice dla dziewczynek. TOP - 20 pomysłów ze zdjęciami, schematami i opisem
 • Bransoletka "Pandora" własnymi rękami: instrukcja krok po kroku
 • Cechy dzianinowych ubrań dla lalek różnego rodzaju
 • Rzemiosło z papieru z rękami: TOP-10 pomysłów ze zdjęciami
 • Choinka wykonana z papieru falistego: najlepsze pomysły ze zdjęciem
 • Nowy Rok śnieżynka z plasteliny z Mikołajem: krok po kroku krok po kroku ze zdjęciem

Przedruk materiałów jest dozwolony tylko za pisemną zgodą redakcji!

Topiary serwetek własnymi rękami. Mistrzowska klasa ze zdjęciami krok po kroku

Dziś wykonamy własną pracę wiosna topiary z serwetek, lekcje mistrzowskie jest przedstawiany szczegółowo krok po kroku.

Topiary serwetek własnymi rękami - niedroga opcja do dekoracji wnętrza i przygotowywania prezentów. Wszystkie materiały, które są wykorzystywane w pracy, podczas tworzenia topiary serwet są dostępne dla szerokiego grona odbiorców, ze względu na swoją prostotę.

Topiary własnymi rękami , materiały:

 • Opakowanie dwuwarstwowych chusteczek o żółtym kolorze
 • Paczka dwuwarstwowych serwetek w kolorze zielonym
 • Stare arkusze czasopism
 • Plastikowa doniczka w kolorze zielonym
 • Gałąź drzewa
 • Akrylowa żółta farba
 • Piankowe
 • Sizal żółty
 • Żółta wstążka satynowa
 • Taśma klejąca
 • Gorący pistolet i klej
 • Zszywacz
 • Nożyczki
 • Klej "Dragon9raquo;
 • Bambusowy szpikulec
 • Pędzel

Sekwencja pracy:

Wykonujemy florety z serwetek. Weź złożoną serwetkę

Kroimy na dwie części

Gotowy dwa puste miejsca na dwa kwiaty

Na środku każdego kwadratu znajduje się klamra

Z placu robimy koło

Wielowarstwowy okrąg dla kwiatu jest gotowy

Najwyższa warstwa jest chwytana palcami i podnoszona do góry, prymitywna

Następna warstwa pod nim także podnosi się i bierzemy

I tak dalej ... Dopóki nie zdobędziemy takiego kwiatu

Potrzebują dużo, dokładna liczba zależy od wielkości korony

Zielona serwetka jest o połowę

Każda część jest podzielona na pół, aby uzyskać cztery spacje

Każdy kwadrat jest złożony po przekątnej wzdłuż naroży, tworząc trójkąt

I ponownie złóż rogi w kierunku środka, łącząc je ze sobą

Po raz kolejny dodajemy to samo i naprawiamy narożnik zszywacza

Wykonujemy wiele takich trójkątów

Stare papiery są zmięte

W ciasnej i okrągłej piłce

Owinimy bryłę arkuszy taśmą klejącą

Tak więc formularz jest naprawiony

Owiń żółtą serwetkę naszą kulką - podstawą dla korony

Zamocuj serwetkę na kulce za pomocą gorącego kleju

Nożyce w podstawie robimy głęboki otwór

Wewnątrz otworu wlej gorący klej, szybko wepchnij do niego kij i włóż beczułkę topiary - gałązkę z drzewa

Następnie przykleimy podstawę z korony kwiatami z serwetek i połączymy je z trójkątami

Nakładamy klej, rozkładając go równomiernie na powierzchni

Następnie przyklejamy kolejny trójkąt wokół połączenia tułowia z koroną

Nałóż klej tuż nad miejscem mocowania trójkątów i dokładnie przyklej kwiat

Następnie kleimy kolejny kwiat i tak dalej, aż wypełnimy rząd. Zobacz zdjęcia

Następny rząd ponownie sklei trójkąty, umieszczając je blisko siebie

Następna linia - przyklej kwiaty

Za nim - przyklej trójkąty

Ponownie kwiaty / trójkąty

A na samej górze przyklejamy trzy kwiaty, wypełniając ostatnią pustą przestrzeń

Garnek wypełniamy piankowym tworzywem

Na wierzch pianki wlej klej "Dragon9raquo; i włożyć do piankowego plastikowego pnia topiary z serwetek. Pień jest włożony na sam dół, dzięki czemu topiary (to światło) jest stabilne

Na kleju przyklejamy sizal o żółtym kolorze, przykrywając je piankowym tworzywem

Na sizalu w przypadkowej kolejności można wklejać małe kulki

Kufer jest pomalowany pędzlem na żółto, za pomocą farby akrylowej. Oczekiwanie na wyschnięcie farby

Wstążkę zawiążemy na kufer, formując łuk, jeden koniec taśmy zawinie bagażnik

Topiary klasy mistrzowskiej serwetki jest gotowy

Topiary serwetki Zdjęcie

Specjalnie dla strony, Zaryana

Uzyskaj swoje referencje od Masterclassy.ru!

Więcej informacji można znaleźć w naszym

Ozdobna taśma z serwetek: elegancja w prostocie

Drzewo szczęścia jest dziś jednym z najpopularniejszych upominków lub dodatków do nich.Magister do produkcji topiary przeraża wielu początkujących w związku z wymienianiem takich materiałów jak sizal, foiaran, zimna porcelana itp. Co zrobić ze wszystkim i jak z niezwykłego materiału zrobić doskonale zrozumiałe drzewo? Czy to jest topiary z papierowych serwetek. Nowicjusz zrobi to własnymi rękami i zostanie znaleziona odpowiednia klasa dla początkujących, wraz ze zdjęciami i objaśnieniami, jak i kiedy to zrobić lub jaki szczegół.

Po co są serwetki? Trzeba zrobić kwiaty, które ozdobią koronę drzewa. Sztuka polega na prawidłowym złożeniu serwetki.

Kwiaty z serwet są robione na różne sposoby, rozważymy ten proces na konkretnym przykładzie

Jak zrobić kwiatek z papierowej serwetki:

 • Weź zwykłą (ale niekoniecznie) serwetkę i pokrój ją w paski. Pasek jest równy wysokości pączka, dlatego ten wskaźnik jest ustalany samodzielnie.
 • Pasek papieru musi być skręcony w rolkę własnymi rękami, tworząc pączek.
 • W zarodku płatki są lekko poskręcane, a tu można obrócić warstwy serwetki w kwiat.

Aby zapiąć pączek, aby nie można było go rozłożyć za pomocą kleju, nici, szpilki do szycia. Kwiaty muszą być zrobione bardzo dużo, aby szczelnie zakrywały koronę.

Istnieje inna opcja. Ktoś może pomyśleć, że ten MK jest prostszy.

Którą opcję wydaje ci się łatwiej wykonać samodzielnie, ta instrukcja będzie przykładem

Opcja druga - jak zrobić kwiaty z serwetek:

 • Weź stos serwetek na 70 sztuk (lub nieco mniej niż trochę więcej);
 • Pokrój ten stos na identyczne kwadraty;
 • Każdy z powstałych kwadratów powinien być złożony nieco mniej niż w połowie, a rogi trochę skręcają - otrzymujesz tylko kształt płatka.
 • Aby otrzymać jeden kwiat, potrzeba około dziesięciu sztuk, to jest średnia. Im więcej płatków płatków użyjesz, tym wspanialszy będzie kwiat.

Następnie musisz zrobić liście, które drzewo bez nich. Oddzielny MC nie jest wymagany. Zielone chusteczki składane, aby pojawiła się część wyglądająca jak arkusz.

Wykonywanie róż na topiary (master klasy wideo)

Własne ręce MK: topiary z serwetek

Jeśli róże są już gotowe, możesz przejść do następnego etapu. Do każdego topnika, od serwetek lub innych dekorów potrzebna jest piłka podstawowa. To wspaniałe, jeśli masz już piankę, ale możesz też zrobić piłkę własnymi rękami. Aby to zrobić, weź gazety, wypytaj je w jednym dużym, gęstym kawałku, w niektórych miejscach przyklej klejem, aby bryła była twarda. Ta piłka musi być owinięta nitkami, będzie wyglądać jak plątanina.

Jako koronkę topiary można użyć plastikową kulkę dla dzieci, można również wykonać kulkę z pianki lub makrofibry

Następnie lekcja master idzie zgodnie z następującym scenariuszem:

 • Podłoże kulkowe należy sadzić na pniu. Pień to zwykle jakikolwiek patyk, nawet prawdziwy szkopuł lub gałąź. Ten wzór umieszczasz w doniczce z wbudowaną alabastrem.
 • Pień i piłka na nim (w rzeczywistości jest to drzewo) jest umieszczona w alabastrze, tak, że jest mocno w nim osadzona.
 • Nie spiesz się, poczekaj, aż wszystko wyschnie. W tym momencie możesz po prostu zrobić róże lub wybrać dekoracje, bez których drzewo nie będzie eleganckie.
 • Cóż, teraz MK zakłada stworzenie korony. Kulka powinna być wklejona z kwiatów z serwetek, nie powinno być żadnych przerw między pąkami. To wspaniałe, jeśli malujesz piłkę w kolorze pączków własnymi rękami, tak że nawet mała luka jest dobrze zamaskowana.
 • Beczkę można owinąć sznurkiem, warkoczem, satynową tasiemką, ozdobnym sznurkiem lub specjalnym papierem. Czasami używane i koronkowe paski.

Klasa mistrzowska nie jest skończona - musisz wykonać wykończenie. Jak mogę ozdobić drzewo? Przykłady podglądu dekoracji w galerii zdjęć. Musisz zacząć od nocnika. Górna warstwa powinna być dekoracyjna, alabaster powinien być zamknięty.

Możesz ozdobić wierzchnią warstwę:

 • Piękne koraliki w tonie pączków korony;
 • Ziarna kawy;
 • Barwne parzenie herbaty;
 • Paillettes;
 • Koraliki;
 • Strasy;
 • Kolorowe małe guziki;
 • Kamienie ozdobne;
 • Jagody.

Możesz również ozdobić wazon piękną szmatką lub koronką

Istnieją klasy mistrzowskie, w których topiary przepięknych serwetek zdobi technika decoupage. Tę samą doniczkę można ozdobić wierzchnią warstwą serwetek o ciekawym wzorze. To bardzo delikatna praca, musisz przejrzeć dodatkową klasę mistrzowską.

Takie drzewo ma tylko jedną zasadniczą różnicę - konieczne będzie przyklejenie korony nie do piłki, ale do serc. Oznacza to, że używane są te same kwiaty, zmienia się tylko kształt korony.

Jak zrobić własne serce, jeśli nie masz puste? Istnieje również kilka opcji.

Romantyczne toplery serwetek (wideo)

Aby to zrobić po prostu, będzie to serce tektury.

 • Weź gruby karton, możesz - z dużych pudełek. Wytnij kształt serca, który powinien znajdować się wewnątrz zagłębienia. Oznacza to, że średnica tej obręczy w kształcie serca wynosi około 2-3 cm.
 • Aby było jeszcze gęstsze, można je wkleić tymi samymi serwetkami w kilku warstwach.
 • A potem - pomaluj serce w odpowiednim kolorze i wklej je w tych samych kolorach.

Obrabiany przedmiot może być ciągły lub w postaci ramy

Istnieją klasy mistrzowskie, które nie oferują gęstego wklejania bazy z kwiatami. Oznacza to, że można na przykład kształtować owinięte w koronkę lub sznurki wybielające, a tylko w niektórych miejscach dołączać kwiaty.

I takie drzewo będzie interesujące i oryginalne, a jako pamiątkowy prezent dla ukochanej osoby jest niemal idealną opcją.

Wood-heart: druga opcja własnymi rękami

Możesz zrobić serce inaczej, jeśli nie powinno być przez to.

Jeśli tworzysz topiary po raz pierwszy, przygotuj kilka podstaw dla korony: w przypadku zepsucia będziesz miał zapas

MK - serce do topiary serwetek:

 • Weź dowolny przedmiot, który ma kształt serca, na przykład lustro lub kompakt;
 • A teraz pamiętaj o takiej technice jak papier-mache: musisz pokryć ten obiekt na wielu warstwach papierem lub serwetkami, aby nie okazało się ono płaskie;
 • Cała konstrukcja, po wyschnięciu, przecięta na pół - trzeba to robić ostrożnie;
 • Zdobądź obiekt i połącz konstrukcję z kilkoma warstwami.

Oto taki prosty MK. Zrób "serdeczny" topiary w reszcie, której potrzebujesz tak samo jak tradycyjny.

Topiary serwetek w odcieniach karmelu (wideo MK)

Serwetki papierowe - dekoracje wielowymiarowe, z których można wykonać nie tylko róże objętościowe. Możesz po prostu pięknie wkleić, pamiętając te same serwetki dekupażowe, kulkowe, obserwując określony rysunek. I to jest również piękne! Spróbuj, eksperymentuj, twórz drzewo szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =