Szydełkowe wzory szydełkowe

Szydełkowe wzory szydełkowe

Jak zawiązać kwiaty na szydełku? Knitting Patterns?

Dzianinowe kwiaty nie są bardzo trudne, jeśli wiesz, jak trzymać haczyki w dłoniach, wpisz pętle i możesz odczytać diagramy. To zabawne, a głównym rezultatem jest to, że otrzymujesz wspaniałe dzianinowe kwiaty, które będą pasować do dekoracji ubrań i wnętrza pokoju. Oto kilka szydełkowych wzorów kwiatów:

Tutaj, zgodnie z tym schematem, możesz wiązać płatki róż wielokolorowych:

I tutaj jest opisane, jak połączyć to rumianek:

A potem mówią, jak zawiązać tak piękny kwiat:

Kwiaty szydełkowe, można robić na drutach zupełnie inaczej. Wygląda bardzo pięknie, jak ozdoba lub kwiat, związany osobno, jako osobny element. Podoba mi się ten kwiat, chcę spróbować go połączyć.

Istnieje wiele opcji szydełka na szydełku i wszystkie są piękne. Są proste kwiaty, które są łatwe do zawiązania, są bardziej skomplikowane, ale ogólnie rzecz biorąc, dziewiarskie kwiaty to kwestia, z którą możesz sobie poradzić i początkujący.

Kwiaty bratki, szydełkowe. Łatwo jest zrobić na drutach, w środku jednego koloru, wiążemy go z innym kolorem:

A ten kwiat jest już złożony, wymaga czasu i pewnych umiejętności, chociaż możesz sobie z nim poradzić:

Oto kilka różnych kwiatów:

Ten wielowarstwowy kwiatek składa się z trzech części - kubków kwiatowych:

A potem jest cały bukiet kwiatów, wśród których łatwo jest odgadnąć stokrotki, inne kwiaty, to jak chabrowy, wciąż paproć wychodzi:

Jest tyle pięknych pomysłów na szydełkowe szydełko. Najważniejsze jest, aby wybrać jasne i piękne nici do kwiatów, wybrać pożądany schemat i zacząć pracę. Jesienią, ten opis pracy, i można znaleźć schemat, jeśli lepiej na wideo, to jest też dużo.

Tutaj, piękne i proste schematy, w jaki sposób można zawiązać kwiaty na szydełku.

Oto prosty i piękny kwiat, bardzo popularny do ozdabiania letnich czapek dziecięcych. Zgodnie z tym samym schematem można uzyskać kwiaty o różnych rozmiarach, w zależności od grubości przędzy i liczby haczyków.

Kolejny popularny kwiat do ozdabiania ubrań dla dziewczynek. Dzianię go z przędzy melanżowej, wygląda świetnie.

Tutaj taki dzianinowy mak nadaje się do ozdabiania procy autobusu, klasa master do jego produkcji znajduje się na łączu.

Kolory związane z szydełkiem mogą ozdabiać wszystko, wszystko to jest połączone z torebkami na zioła i ozdobione dzianinowymi kwiatami.

Możesz wiązać bardzo piękne białe lilie.

Możesz związać te czerwone kwiaty.

Możesz również ozdobić każdy prezent z dzianinowych kwiatów.

Możesz związać te białe kwiaty.

Lub tutaj są takie paznokcie.

Wiązując różne kwiaty, możesz zrobić z nich bukiet i zrobić bardzo niezwykły i oryginalny prezent.

Haftowany kwiatek na szydełku może służyć jako dekoracja na poduszki, ubrania, zasłony, szkatułki, wyściełane taborety itp.

Kwiaty szydełkowe łatwe do przyszywania i szybko - najważniejsze, co było kwiatowy wzór dziania pod ręką, niż ja się podzielę.

Po pierwsze, tutaj jest schemat kwiatu z ulotką:

A tutaj cała kolekcja kwiatów, dzięki czemu możesz zdecydowanie zdecydować:

Zawsze lubiłem szydełkowanie, ponieważ jest bardzo łatwe i szybkie. Proponuję kilka schematów kolorów dla haka. Notacja jest jasna, wystarczy rozpocząć na drutach.

Lub poniżej schematów są opcje kolorów, które mogą być wytwarzane przez te schematy. Interesujące próbki uzyskuje się, gdy zmienisz wątek w procesie dziania.

Szereg schematów, które wiązałyby szydełka z kwiatami, robi wrażenie. Ile nowych schematów i opcji na ostatni rok. Dzianinowe kwiaty to wygodne ozdoby i akcesoria do włosów, broszki. Oto przykład owijający parę kolorów wzorami.

Dziane kwiaty są dobre jako dekoracja kapeluszy, zwłaszcza dla dziewcząt. Możesz dołączyć szpilkę do kolorów szpilki. I na ogół będzie kwiat i będzie wniosek.

Oto najprostszy kwiat dla początkującego.

Szydełkowe kwiaty szydełkowe i 10 wzorów do nich

Lato opuszcza powoli, ale z pewnością. I chociaż nie włączyłem jeszcze całkowicie do motywu jesiennego w moich pracach, postanowił zebrać wszystkie szydełkowane kwiaty w jednym miejscu. Oczywiście mam na myśli te, które robiłam na drutach w różnych okresach mojej pracy. Ale jestem pewien, że ta publikacja zostanie uzupełniona o nowe pomysły.

Szydełkowe kwiaty szydełkowe i 10 wzorów do nich

Szydełkowe kwiaty z szydełkiem i wykrojami

Zauważyłem, że często tworzę rzeczy, rysuję schematy, ale dzielę się nimi głównie w sieciach społecznościowych. I tam wszystko bardzo szybko przechodzi do "archiwum" i jest stracone z oczu. Dlatego ostateczny post kwiatowy zebrane z pomysłów różnych okresów.

Szydełko na szydełku

Wśród wielu pomysłów na kwiaty chcę zacząć od tego. Po prostu zakochałem się w wyniku. Mam kilka takich zakładek, wszystkie są w różnych kolorach. Zawsze używam tego w książce, którą właśnie czytam. Inni czekają na swój czas.

Szydełko szydełkowe [kontur]

Volumetric Crochet Rose

Te kwiaty, przypadkowo znalazłem na samym początku mojego zaktualizowanego szydełka szaleństwa. Potem dostrzegłem ten schemat i bardzo podobały mi się te kwiaty, które się okazały. Z jakiegoś powodu schemat nie jest bardzo popularny, ale róże są niesamowicie piękne.

Volumetric Crochet Rose [outline]

Mały kwiatek na szydełku

To takie małe uczucie może ozdobić prawie każdą rzecz.

Szydełko z kwiatkiem [kontur]

Zawsze uwielbiałem motyw filiżanek na kubki. Szybko się dzierżą i są naprawdę niezbędne w domu. A wynik zawsze przekracza oczekiwania.

Dzianinowy stojak pod filiżanką - kwiatek [wzór]

Każdy kwiat na ścieżce jest wystarczająco duży i razem tworzą piękną serwetkę na parapecie.

Szydełkowa serwetka [kontur]

Często używałam tych kwiatów wcześniej. Teraz zachował się tylko schemat i kilka zdjęć.

Szydełkowy szydełkowy kwiat [outline]

Gałązka z kwiatami

Schemat samego kwiatu jest bardzo prosty. Jest to jeden z tych systemów, który jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony w Internecie. Ale pomysł z aplikacją, którą kiedyś przypadkiem zobaczyłem na jednym blogu.

Tak łatwo jest ozdobić zwykłą gałąź kwiatami, jesiennymi liśćmi lub płatkami śniegu. Wszystko zależy od Twojego nastroju.

Oddział z kwiatami [master class]

Dziane stokrotki [wzór]

9. Kwiat wolumetryczny na placu szydełkowanym

Teraz wiele najbardziej urozmaiconych kwadratów babci. Ale nie jest tak często z obszernym kwiatem, chociaż jest bardzo piękny.

Kwiat wolumetryczny w kwadratowym szydełku

10. Uchwyty na kubki kwiatowe

Ten schemat jest najbardziej popularny dla podpór. I oczywiście nie przeoczyłem tego w moim codziennym życiu.

Dzianinowy stojak na filiżankę - monofoniczny kwiatek

A tutaj jest sam obwód.

Stojak na szydełku na filiżankę - jednobarwny kwiat [kontur]

Kwiaty szydełkowane lub dzianinowe - wzory szydełkowe i opis

Dekoracyjne kwiaty szydełka dla domu to odważna próba odtworzenia własnymi rękami blasku i wdzięku żywych kwiatów. To, jak udana będzie ta próba, zależy tylko od twojej staranności. Wybierz naszą stronę jako osobistego instruktora w dzianie, a nie będziesz rozczarowany! U nas w katalogu prezentowane są zrozumiałe instrukcje i dokładne schematy, na których można wykonać najróżniejsze kolory szprychami. Dla Twojej wygody katalog prezentuje obrazy już ukończonych prac, dzięki którym możesz z grubsza obliczyć wynik dziewiarstwa.

Szydełkowany kwiat to produkt, który może być połączony zarówno przez osobę z doświadczeniem w tej dziedzinie, jak i przez doskonałego początkującego. Jest to idealna praktyka dla tych, którzy dopiero uczą się robić na drutach, ponieważ kwiaty mają małe druty do robienia na drutach, wykonywane są szybko i zwykle nie ma żadnych trudności w pracy. Link kwiaty szydełkowe, i udekoruj swój dom tymi stylowymi detalami! Jeśli nauczysz się robić kwiaty za pomocą igieł do robienia na drutach, w przyszłości łatwiej ci będzie robić na drutach bardziej skomplikowane rzeczy.

Piękny kwiatek szydełkowany przez projektantkę Alla Koval

Trójwymiarowy szydełk kwiatowy zdobi każdy wyrób z dzianiny

Piękny żółty kwiat moreli z szydełkowane płatki i centrum plastikowe i płatki

Szydełko z resztek cienkiej przędzy szydełkowanej

Kwiat szydełka z pięciu płatków połączonych ze sobą

Piękny i jasny kwiat maku z igłami będzie ozdabiać wszelkie dzianiny

Bardzo prosta w wykonaniu i zawsze piękna szydełka kwiatowa "Róża", do opisu dla jasności dodanego wideo

Wielokolorowe kwiaty do szydełkowania

Uroczo piękny dziergany kwiat jest motywem; taka umiejętność autora naprawdę powoduje rozkosz

Szydełkowe gerbera - kwiaty szydełkowe

  • Powrót na górę
  • Wróć
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Naprzód
  • W końcu

Strona 1 z 4

Nasz film

Jesteśmy na Odnoklassnikach

Statystyki online

Wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów bez zgody administracji jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

54 + = 64