Światło Ash Shimo

Światło Ash Shimo

Ash Shimo w nowoczesnym wnętrzu

Tworzenie pięknego wnętrza wymaga drobiazgowej pracy nad wyborem rodzaju materiałów, kolorów i faktur. Bardzo ważne jest, aby wszystkie szczegóły zostały połączone, tworząc jedno zdjęcie. Dziś do dekoracji mieszkań projektanci używają różnorodnych materiałów. Jednym z popularnych jest popiół z różnych shimo. Jaki to rodzaj materiału i jak go stosować w pomieszczeniach?

We wnętrzach mieszkań często można znaleźć produkty bardzo podobne do drewna w odcieniu kawy mlecznej. Charakterystyczną cechą takich produktów jest obecność ostrych i wyraźnych pasków. Materiał ten nazywa się ash shimo.

Światło Ash Shimo

Możesz go zastosować w dowolnym stylu.

 • Prowansja w stylu prowansalskim doskonale łączy się z jasnymi inkluzjami.
 • W klasycznym wnętrzu materiał ten będzie pasował w najlepszy sposób.
 • Wydaje się, że minimalizm mody powstaje przy stosowaniu produktów z popiołu. Ten styl obejmuje użycie neutralnych i wyciszonych odcieni, które są wybranym materiałem.

W każdym z powyższych stylów możesz bezpiecznie używać wykładziny w kolorze białego jesionu. Sprawi, że pomieszczenie będzie lekkie i świeże. Z połączenia różnych odcieni każde pomieszczenie przyniesie korzyści.

Ash shimo światło we wnętrzu

Materiał ten jest imitacją drewna, które w swojej strukturze ma żyły z naturalnego materiału. Produkty z ciemnego popiołu, shimo we wnętrzu mają bogatą czekoladę.

Ash shimo światło we wnętrzu sypialni

W apartamentach często można znaleźć takie szczegóły sytuacji w kolorze ciemnej czekolady popiołu:

 • Liście drzwi wewnętrznych.
 • Oryginalne wkładki w fasadach meblowych.
 • Regały na książki.
 • Okiennice szaf przesuwnych.
 • Panele regałów.
 • Szczegóły dotyczące wyposażenia korpusu.
 • Blaty stołów.
 • Powłoki na podłogę.

Liście drzwi wewnętrznych

Wykorzystując meble z ciemnego popiołu we wnętrzu w połączeniu z lekkimi detalami, możesz stworzyć udaną wersję klasycznego projektu lokalu, jak pokazano na zdjęciu.

Jasny i ciemny shimo popiołu we wnętrzu, pozwala stworzyć piękną aranżację każdego pomieszczenia. Na przykład projektanci często używają blatów i zestawu kuchennego z jesionu shimo do dekoracji kuchni. Dzięki przyjemnym kolorom takie wzory idealnie pasują do aranżacji kuchni. Dodatkowo, surowe kształty i udane połączenie ciemnych i lekkich paneli pozwalają stworzyć wyjątkowy styl pomieszczenia.

Ash shimo we wnętrzu kuchni

Zakres zastosowania produktu od popiołu do podkładki nie może być ograniczony przez cel lub wymiary lokalu. Doskonale łączą się z praktycznym stylem, rozmiarem i innymi cechami pokoi.

Ash shimo we wnętrzu salonu

Lekki jesionowy shimo we wnętrzu salonu daje poczucie lekkości i świeżości. Szczególnie istotne są te cechy dla małych pomieszczeń mieszkalnych. Na zdjęciu widać, jak meble wykonane z jesionu popiołu doskonale łączą się z prostą, ale stylową wersją projektu hali.

Ścienny odcień jesionu shimo

Doskonałym wyborem dla gości jest wielofunkcyjna ściana w połączeniu z ciemnym i lekkim jesionem shimo. Taki mebel jest praktyczny. Dzięki wielu pudełkom i niszom możesz umieścić ozdobne detale, sprzęt telewizyjny, zdjęcia w ramie, inne przedmioty osobiste w ścianie. Połączenie ciemnych i jasnych powierzchni nie ogranicza wizualnie pomieszczenia, nadając mu szczególny smak.

Wall ash-shimo w jasnych i ciemnych odcieniach

Dziś bardzo modne jest używanie we wnętrzu produktów wykonanych z jesionu z shimo. Materiał ten jest prezentowany w ciemnej i lekkiej wersji, która pozwala na tworzenie stylowych i oryginalnych projektów wnętrz. Praktyczność i wszechstronność materiału pozwala na wykorzystanie go w pomieszczeniu o dowolnej kwadraturze i przeznaczeniu. Ze względu na te cechy, popielniczka jest bardzo popularna w nowoczesnych wnętrzach.

Wykorzystanie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Wykorzystanie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Ash shimo, jasne i ciemne, jest bardzo często stosowane w nowoczesnych wnętrzach.

Lekki popiół shimo ma nutę kawy z mlekiem, z wyraźnymi i ostrymi paskami, które naśladują strukturę popiołu drzewnego. Ten kolor jest odpowiedni dla następujących stylów:

• Prowansja - użycie pastelowych odcieni z jasnymi inkluzjami innych kolorów;

• Klasyka - wyciszone odcienie i mnóstwo drewnianych mebli;

• Minimalizm - wyciszone i neutralne odcienie we wnętrzu.

We wnętrzu kolor jasnego jesionu z shimo można stosować w meblach, laminatach i drzwiach wewnętrznych. Zapewni to nie tylko łatwość i wygodę w pomieszczeniu, ale także wizualnie zwiększy przestrzeń.

Ciemny popiół z shimo ma kolor ciemnej czekolady, z żyłami pod strukturą jesionu. Służy do tworzenia kontrastujących wnętrz.

• dekoracyjne wstawki w elewacjach mebli, płyt meblowych;

• górne pokrywy systemów półkowych;

• Meble biurowe;

• laminat podłogowy.

Wnętrza z wykorzystaniem wstawek z ciemnego jesionu, shimo są eleganckie i praktyczne. Najbardziej odpowiednią opcją jest stworzenie klasycznego stylu.

Spójrzmy na użycie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Światło Ash Shimo

Ash Shimo Dark

Szafka na telewizor ash shimo

Lekki popiół shimo we wnętrzu salonu

Drzewo jesionu to światło shimo

tweet

Aby zostawić komentarz, musisz się zalogować

ARTYKUŁY POPULARNE

Wnętrze pokoju z fototapetami w mieście nocą

Zalety szafy w salonie z telewizorem

O PROJEKCIE

Mebika - nowoczesny portal o naprawie, wnętrzach, meblach. Tutaj możesz znaleźć inspirację, porozmawiać z ekspertami i wybrać najlepsze rozwiązanie dla domu lub biura. Zostań uczestnikami i zdobądź najlepsze i osobiste kolekcje materiałów

Światło LLDPE Ash Shimo

Producent «Nevsky Laminate Plant»

Format płyty wiórowej 2440 * 1830

Grubość płyty wiórowej 8 mm, 10 mm, 16 mm, 22 mm

Kolor na monitorze może różnić się od faktycznego koloru płyty wiórowej.

Ash to rodzaj drzewiastych roślin z rodziny oliwek. Wysokość drzew osiąga 25-35 m (pojedyncze osobniki do 60 m), a średnica pnia wynosi do 1 m. Pochodzenie słowa "jesion" jest ciekawie zinterpretowane w słowniku V. I. Dal: "Jesion to drzewo z rzadkimi liśćmi, dużo światła" - od słowa "czysty".

Fornir z drewna jesionowego i jego korzeni jest traktowany z mniej pięknymi gatunkami drewna i licową sklejką. Drewno jesionu ma wysoką udarność, dobrze zgina się (zwłaszcza drewno bielu), nie daje płatków. Popiół jest szeroko stosowany w produkcji pojemników na żywność, ponieważ drewno nie ma smaku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

44 + = 47