Sprzęt fitness do domowych pras

Sprzęt fitness do domowych pras

Symulator do prasy domowej i profesjonalnej - jak wybrać i gdzie kupić

Najbardziej problematyczną strefą, która potrzebuje specjalnego obciążenia podczas utraty wagi, jest żołądek. Jest to szczególnie trudne dla kobiet, dla których natura zapewniła tu naturalną warstwę tłuszczu i nie można osiągnąć jednej diety piękności. Specjaliści doradzają im opracować symulator prasowy, ale który z nich wybrać do pracy w domu?

Sprzęt tego typu ma lokalną orientację - jest przeznaczony do pracy głównie na mięśniach brzucha, choć może dodatkowo wpływać na inne obszary. Różne symulatory dla mięśni prasy to rodzaj obciążenia, które dają (moc / aerobik), ich wielkość, wymagania dotyczące poziomu szkolenia osoby, która będzie z nimi pracować.

Wygoda, mobilność i przeważnie niski koszt to główne cechy takich powłok. Domowy symulator dla prasy może być prosty i odpowiedni nawet dla osób, które są zabronione od ciężkich ładunków (piłka gimnastyczna, dysk, ab-walec) i mogą w pełni zastąpić profesjonalne jednostki (eliptyczny trener mięśni brzucha, niedzwani, itp.).

Profesjonalny symulator dla prasy

Różnica między tym pociskiem a rodzimym jest nie tylko rozmiarem i głównie demontowalnym projektem, ale także złożonością operacji. Bez instrukcji początkujący może wpaść w otępienie. Kup i używaj symulatora sportowego dla prasy w domu, najlepiej po teście na siłowni, a nie tylko zdalnie analizować zdjęcie. Sprzęt przeznaczony jest dla osób o średnim i wysokim poziomie treningu fizycznego, a otrzymane na nim obciążenia są mocą, prawdopodobnie z ciężarem własnym.

Sprzęt fitness do domowych pras

Większość urządzeń zainstalowanych w salach gimnastycznych może zostać przeniesiona do mieszkania, ale tylko wtedy, gdy ma wystarczająco dużo miejsca, dlatego specjaliści wynaleźli kompaktowe jednostki do lokalnego działania na mięśnie brzucha. Na tej podstawie dzisiaj zwyczajowo rozróżnia się główne rodzaje symulatorów dla prasy:

 • Mobilny - hula-hoop, fitball, tor torsu (walec), dysk, miostymulator.
 • Podłoga - ławka / deska, elipsoida, popielniczka, pręty.
 • Ściana - narożnik, poziomy pasek.

Ten wzór można znaleźć na siłowni, ale nadaje się do zajęć w domu, jeśli pozwala na to miejsce. Specjalna ławka gimnastyczna dla prasy pomaga maksymalnie pompować brzuch z klasycznymi podnośnikami, jednocześnie mocując dolną część. Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Cena zależy od funkcjonalności - obecność regulacji nachylenia lub możliwość podniesienia nóg (ławka rzymska dla prasy) znacznie ją zwiększa. Przybliżony korytarz cenowy to 1700-3000 rubli.

Eliptyczny trener do domu

Inną opcją z siłowni jest symbioza steppera i "roweru". Eliptyczny trener dla prasy i brzucha ładuje wszystkie mięśnie: ćwiczenie odbywa się w pozycji stojącej, osoba wykonuje ruchy translacyjne stopami, naciskając pedały chodzące w kole, starając się utrzymać poziom ciała. Dodatkowo możesz pracować z rękami, co zwiększa poziom obciążenia. Minus symulator jest objęty ceną - 10 000 p. i powyżej oraz ogólne wymiary.

Niedrogie (200 rubli.) I kompaktowe urządzenie, które jest małym kołem z uchwytami po bokach, jak kobiety dla wygody pracy z nim. Symulator rolkowy dla prasy jest wykorzystywany z pozycji stojącej na kolanach, ładunek jest tworzony ze względu na konieczność utrzymywania równowagi w ruchu. Dodatkowo tył jest gotowy. Jeśli potrzebujesz zaciśnięcia i wzmocnienia głębokich mięśni brzucha, jest to doskonała opcja, szczególnie dla młodych matek.

Ten symulator do kołysania prasą wygląda jak metalowy łuk z poduszką pod głową pod spodem i specjalnym zaczepem na brzuch. Zajęcia odbywają się w pozycji leżącej, praktycznie nie ma obciążenia na plecach, nie ma również wpływu na stawy, więc ten symulator zbliża się do wykorzystania dużej grupy ludzi. Wadą jest konieczność przeprowadzenia długiego (półtorej i pół) treningu, aby zobaczyć wynik i skupić się na dostępności ogólnego treningu fizycznego. Koszt Absleitera wynosi około 3500 r.

Zgodnie z zasadą działania urządzenie to przypomina listwę dystansową, przy czym jedynie boki wsporcze są umieszczone po bokach i stosunkowo niskie. Podczas treningu ciało jest obciążone, nie powinno się z nim wychodzić, a pompowanie mięśni odbywa się z własnym ciężarem, dzięki wysiłkowi podnoszącemu nogi. Pasek z praskami nie jest odpowiedni dla początkujących, bardziej skupia się na mężczyznach, ale rezultat jest szybki.

Miostymulator do treningu mięśni prasy

Specjaliści nazywają elektryczne trenaże wynalazkiem dla leniwych. Od osoby nie wymaga się niczego: urządzenie kładzie się na brzuchu, a ze względu na wyładowania prądu skierowane na mięśnie, pompuje je. Niezbędny plus - symulator elektryczny do prasy może być noszony wszędzie pod ubraniem i nie daje obciążenia tlenowego, nie powoduje zmęczenia. Jednak masa mięśniowa nie rośnie, kostki się nie pojawiają. Cena takiego urządzenia wynosi 600-900 rubli.

Z prostego plastikowego lub metalowego obręcza hula-hoop różni się w obecności środków ciężkości, więc obciążenie mięśni powstaje na skutek uderzenia w nie, łącząc się z ruchami. Jeśli codziennie przekręcasz taki obręcz na prasie brzusznej, możesz stworzyć piękną talię, ale nie będziesz w stanie osiągnąć kostki. Hula-hoop może pozostawić siniaki i siniaki, jeśli waga i rozmiar są niewłaściwie dobrane, a jako symulator dla silnych mięśni nie jest skuteczny. Koszt obręczy wynosi około 1000 rubli.

Najbardziej uniwersalnym i przydatnym dla osób o dowolnym stopniu gotowości jest duża piłka gimnastyczna. Jest idealny nawet dla kobiet w ciąży i kobiet, które niedawno rodziły, osób z nadwagą lub chorób kręgosłupa. Wśród zalet i niskiej ceny jest 300-400 rubli. Łatwo jest wymusić nacisk na fitball dla dziewczyny, która nigdy nie ćwiczyła nawet gimnastyki, ale musisz wziąć zestaw ćwiczeń i robić to regularnie. Obciążenie nim jest mniejsze niż w przypadku płyty / legarów. Praca mięśniowa jest obserwowana głównie podczas próby utrzymania równowagi.

Jak wybrać symulator dla prasy

Jeśli upuścisz małe mobilne pociski i miostymulatory, których użycie jest wątpliwe, wtedy zrobienie domowego dużego symulatora jest trudnym zadaniem. Musisz zdecydować, jaki ładunek planujesz otrzymać (moc / aerobik), jak często planujesz pompować prasę na symulatorze, jakie inne mięśnie chcesz użyć, jaka funkcjonalność jest wymagana od sprzętu.

Eksperci zalecają zwracanie uwagi na marki, które zajmują się produkcją profesjonalnego sprzętu do fitnessu domowego i sal gimnastycznych, jeśli chcesz kupić wysokiej jakości sprzęt. Wśród nich są:

Bardziej budżetowe, ale niezbyt udowodnione, sądząc po opiniach specjalistów:

Podział na grupy może odbywać się w zależności od rodzaju ładunku, który dana osoba otrzymuje podczas treningu, lub według klasycznego wyposażenia należącego do ekwipunku:

 • Shell - fitball, roller, disc, hoop. Przedmioty te są ukierunkowane bardziej na wzmocnienie niż na poważne tworzenie mięśni, odpowiednie dla kobiet. Charakteryzuje się niskim kosztem, możesz kupić od Torneo.
 • Symulator jest ławą lub maszyną o nachylonej linii do tłoczenia, blokadą itp., Dużymi agregatami, które aktywnie wpływają na mięśnie z obciążeniem. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą sobie z nimi radzić. Czołowa wśród profesjonalnych urządzeń treningowych Body Sculpture i Horizon Andes.

Ta klauzula odnosi się do zasady regulowania poziomu obciążenia, które jest odsłonięte przez symulator (głównie wioślarstwo lub eliptyczne, jeśli spojrzeć na sprzęt dla prasy). Specjaliści wyróżniają następujące typy:

 • Mechaniczny - ma wadę w postaci hałasu. Prezentowane przez Body Sculpture, DFC.
 • Pas - często związany z niedrogimi symulacjami, jest bardzo krótkotrwały. Jest Atemi, DFC.
 • Magnetyczny - dokładność regulacji poziomu obciążenia jest średnia, ale można kupić dobry symulator przy niskich kosztach. Wyszukaj w Svensson Body Labs, AppleGate.
 • Elektromagnetyczny - najnowocześniejszy, o doskonałej funkcjonalności, ale wymaga połączenia z siecią. Liderami są Oxygen, Horizon Andes.

Tutaj wybór jest prosty - jeśli zamierzasz zaangażować się w utratę wagi w okolicy brzucha i trening układu sercowo-naczyniowego, należy zwrócić uwagę na sprzęt do kardio, mały sprzęt do ćwiczeń:

 • Walce - walec Bradex, AB.
 • Orbitrack - DFC, Bronze Gym.
 • Fitball - Bradex, Torneo.

Jeśli chcesz uzyskać atrakcyjną ulgę, zwiększyć masę mięśniową, potrzebujesz profesjonalnych symulatorów mocy:

 • Ławka (rzymskie krzesło, przeprost) - TD Ovelon, Body Craft.
 • Batony - BODY SOLID, Oxygen.
 • Symulator wiosłowania - KETTLER.

Jeśli w domu nie zorganizowałeś pełnowartościowej siłowni, będziesz musiał poszukać sposobu na dopasowanie symulatora do realiów codziennego życia. Do prostych ćwiczeń, takich jak aerobik, wystarczą mobilne pociski, ale przy bardziej regularnych treningach rozważa się poważniejszy sprzęt:

 • System ładunków blokowych (np. Body Solid) nie nadaje się do małego mieszkania, jest przeznaczony tylko dla osób o wysokim poziomie sprawności fizycznej.
 • Stacjonarne symulatory mięśni prasy - bary, orbitrek itp. większość producentów (KETTLER, HouseFit) jest dobrze przygotowana w mieszkaniu.
 • Składane konstrukcje - ławka do prasy, maszyny do wiosłowania itp. nadaje się nawet w małym pomieszczeniu, są obecne w asortymencie delirium DFC, Torneo.

Wymyśliłeś cechy wyboru ekwipunku na regularne szkolenia, ale czy nadal masz wątpliwości dotyczące konkretnego modelu? Ocena symulatorów dla prasy pomoże Ci, co obejmuje najbardziej skuteczne i wygodne dla opcji domowych:

 1. Svensson Body Labs EZM. Typ magnetyczny Orbitrek. Monitoruje puls, nie ma wbudowanych programów, ma 8 poziomów obciążenia, działa autonomicznie. Główną wadą jest cena - 37000 rubli.
 2. Rzeźba ciała BR-2200. Symulator wiosłowania, który jest wygodny do poruszania się po mieszkaniu, odkładany do przechowywania. Wielofunkcyjny, może wytrzymać do 120 kg. Koszt to 8500-9000 rubli.
 3. Weider 190 TC. Ławka, która dodatkowo ma stojak na wolne ciężary, regulację kąta nachylenia. Możesz kupić za 8300 p.
 4. DFC 103B. Podstawowa wersja ławki, która nie ma specjalnej funkcjonalności, nie ma regulacji wysokości ani nachylenia, ale ten symulator jest mały, kosztuje około 5000 r.
 5. Wałek AB. Zajmuje ostatnie miejsce tylko ze względu na przynależność do sprzętu fitness. Wada - można zamówić tylko przez sklep internetowy, ale cena jest niska (1500 r.). Walec perfekcyjnie bada wyższą i niższą prasę, sądząc po recenzjach, ale skośne mięśnie wpływają mało.

Wideo: Jak prawidłowo nacisnąć przycisk na symulatorze

Nie daj się zwieść reklamie z atrakcyjnymi zdjęciami w sklepach telewizyjnych! Byłem bardzo zainteresowany zakupem symulatora Wonder Core Smart w celu usunięcia żołądka. Produkt jest wyraźnie rzemieślniczy, jest niewygodny do zrobienia, zgodnie z ćwiczeniami normalnych informacji, nie. Pieniądze na wietrze, prasa nie może się jąkać.

Nie ma możliwości pójścia do sali, a pojawienie się brzucha po urodzeniu jest przerażające, więc kupiłem sprzęt fitness: rakietę Dakine AB (używaną w reklamie) i fitball z Torneo. Całkowicie kosztowało mnie 2100 rubli. Codziennie robiłam ćwiczenia przez 15 minut - po 1,5 miesiącu pojawiły się pierwsze zauważalne wyniki na zdjęciu (kontrolujące dynamikę).

Skuteczne symulatory do wymieszania prasy w domu

Mężczyźni i kobiety, którzy podążają za ich sylwetką, zwracają szczególną uwagę na mięśnie prasy.

Mężczyźni i kobiety, którzy podążają za ich sylwetką, zwracają szczególną uwagę na mięśnie prasy. Piękny, płaski, napięty brzuch oznacza dobrą kondycję fizyczną i wizualnie sprawia, że ​​sylwetka jest bardziej harmonijna. Spraw, aby atrakcyjna talia nie była tak łatwa, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ważne jest nie tylko regularne ćwiczenia, ale także monitorowanie jedzenia. Kostki prasy tworzone są przy pomocy diety, a nie codziennych tortur. Ponadto symulator prasy pomaga osiągnąć pożądany rezultat. Dziś w sprzedaży znajdziesz ogromną liczbę różnych adaptacji do rozwoju mięśni prasy. Wiele z nich nadaje się do użytku domowego, ponieważ zajmują mało miejsca i mają niską wagę.

Aby żołądek był napięty, konieczne jest wyćwiczenie mięśnia zewnętrznego, zlokalizowanego wzdłuż przedniej ściany otrzewnej. Mięsień ten jest podzielony przez ścięgna, które powodują ulgę w jamie brzusznej. Poza mięśniem zewnętrznym znajdują się również wewnętrzne i zewnętrzne skośne mięśnie brzucha, które są tak zauważalne, ale nie mniej istotne, ponieważ odpowiadają za wielkość talii i stan ściany brzucha. Aby brzuch był piękny i wysportowany, musisz ćwiczyć wszystkie mięśnie brzucha.

Nie ma specjalnych ćwiczeń, które umożliwią lokalne wzmocnienie górnej lub dolnej prasy. Możesz wykonywać proste zwroty akcji lub zwykłe "nożyczki" w pozycji leżącej, ale w każdym przypadku jest obciążenie wszystkich mięśni prasy. Również nie można schudnąć tylko w jamie brzusznej. Efekt daje tylko zintegrowane podejście - to sport w połączeniu z odpowiednim odżywianiem.

Dlaczego musisz wzmocnić mięśnie prasy?

Wzmocnienie mięśni prasy jest konieczne nie tylko, aby pochwalić się ostrą postacią w stroju kąpielowym na plaży. Napompowany proces ma pozytywny wpływ na organizm jako całość. Im lepiej ścianka brzucha jest wzmocniona, tym lepiej chronione są narządy wewnętrzne. Nie ma przemieszczenia pęcherza, jelit ani żołądka. Kiedy aktywnie się poruszamy, poddajemy niektóre narządy wewnętrzne pewnym wstrząsom. Ich naturalną obroną są silne mięśnie brzucha. Jeśli są słabe, nierozwinięte, to ciało zawiera mechanizmy ochronne i wzmacnia narządy wewnętrzne z dodatkowym tłuszczem. Z tego powodu wielu mężczyznom i kobietom trudno jest usunąć nadmiar centymetrów z talii. Nasz organizm jest dobrze ugruntowanym mechanizmem, w którym wszystkie procesy nie są przypadkowe. Jeśli dana osoba nie trenuje swojego ciała, reaguje zgodnie z własną naturą.

Wyszkolona prasa wykonuje wiele innych funkcji:

 • Nasyca narządy wewnętrzne tlenem;
 • Poprawia krążenie krwi;
 • Chroni talię przed nadmiernym wysiłkiem;
 • W połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi stabilizuje ciśnienie krwi;
 • Normalizuje oddychanie;
 • Zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa i dobrą postawę;
 • Zapobiega rozwojowi niektórych chorób;
 • Utrzymuje narządy wewnętrzne we właściwej pozycji;
 • Zapobiega rozciągnięciu żołądka podczas jedzenia;
 • Pomaga spożywać w małych porcjach.

Szczególnie przydatne jest wzmocnienie mięśni brzucha za pomocą:

 • Choroby wątroby, skłonność do tworzenia kamieni, choroby układu trawiennego;
 • Abaissement jamy brzusznej;
 • Naruszenie ruchliwości jelit;
 • Choroby dróg żółciowych.

Silne mięśnie brzucha pomagają ciężarnym łatwo przenosić poród, unikać rozstępów i szybko wracać do poprzedniej postaci.

Co zapobiega rozładowaniu żołądka?

W zwiotczałym, wysklepionym brzucha wskaźnik słabych mięśni brzucha. Przy pomocy diet i niskokalorycznych pokarmów można zmniejszyć tylko talię o kilka centymetrów, a napięcie mięśniowe pozostanie niezmienione. W każdym razie potrzebujesz wysiłku fizycznego, na przykład symulatora mięśni brzucha.

Główne powody słabej prasy:

 • Siedzący tryb życia;
 • Palenie;
 • Złe nawyki;
 • Niezrównoważone odżywianie;
 • Długie siedzenie;
 • Nieprawidłowa postawa.

Niewiele osób wie, że palenie bardzo wpływa na postać. Prowadzi to do negatywnych zmian na poziomie komórkowym. Palenie nie rozkłada prawidłowo białek na aminokwasy i używa ich do budowy tkanki mięśniowej. Ponadto nikotyna hamuje wchłanianie składników odżywczych i prowadzi do braku tlenu.

Kolejnym czynnikiem jest długotrwała dieta niskokaloryczna. Wydaje nam się, że przy silnym zmniejszeniu kaloryczności diety nastąpi szybka utrata wagi. W rezultacie dostajemy cienkie nogi, cienkie ramiona i okrągły brzuch. Ta liczba nie wygląda najlepiej. Co powinienem zrobić? Najpierw musisz zrównoważyć ilość tłuszczu w menu. W przypadku braku tłuszczów organizm zwraca ich kumulację. Po drugie, musisz wzmocnić mięśnie prasy, aby żołądek był zawsze zaangażowany. Po trzecie, dieta powinna zawierać błonnik dla stabilnej pracy przewodu pokarmowego.

Sprzęt fitness do domowych pras

Możesz utrzymać napięcie mięśni w domu. Trening domowy może osiągnąć dobre wyniki. Ponadto nie musisz spędzać czasu na drodze na siłownię, kupować nowych ubrań sportowych, butów i płacić za zajęcia. Najważniejsze jest pragnienie i cele. Jeśli naprawdę chcesz, aby twoja sylwetka była piękna, nie żal siebie i nie leniwy sobie z tym poradzić. Na szczęście dzisiaj są wszystkie warunki do tego. Ci, którzy chcą pracować w domu, doskonale nadają się do symulatora kołysania prasy. Może to być klasyczna ławka dla prasy, rolki gimnastycznej, piłki ręcznej lub wioślarskiej. Wybierz symulator dla prasy i brzucha, który jest bardziej zgodny z twoją sprawnością fizyczną i życzeniami.

Warunkowo wszystkie rodzaje symulatorów dla prasy można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa obejmuje sprzęt do wykonywania ćwiczeń z pozycji siedzącej lub leżącej. Druga grupa obejmuje symulatory przypominające poziomy pasek z poziomym oparciem łokciowym i specjalnym podnóżkiem. Druga grupa jest uważana za bardziej skuteczną, ponieważ zmusza ona mięśnie brzucha do pracy w trybie wzmocnionym.

Klasycznym przykładem symulatora pracującego nad mięśniami brzucha jest ławka dla prasy. Są poziome i pochyłe ławy. Jest to bardzo prosty i niedrogi symulator, na którym można wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia dla prasy - podnoszenia, skręcania, zginania nóg i innych. Ławka pomaga prawidłowo rozłożyć ładunek, unikając urazów kręgosłupa, a także dobrze mocując dłonie i stopy. Ponadto ta jednostka sportowa idealnie pasuje do wnętrza domu i, jeśli to konieczne, może być używana jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Zajęcia na ławce są w formie obniżania i podnoszenia ciała, podczas gdy można monitorować pozycję szyi i pleców, co jest bardzo ważne dla zdrowia. Podczas wykonywania skrętów podczas podnoszenia ciała, należy spróbować podnieść lewy łokieć do prawego kolana i odwrotnie.

Kolejnym przydatnym ćwiczeniem na ławce jest tak zwana "książka". Połóż się na ławce i jednocześnie podciągnij górną część ciała i nogi do siebie. W przyszłości możesz iść na ławkę z zakrętem lub dodatkowymi obciążnikami.

Symulator wiosłowania łączy w sobie cechy symulatora mocy i kardio, dzięki czemu doskonale trenuje mięśnie brzucha. Regularne ćwiczenia na tym symulatorze wzmacniają plecy, prasę i działają na układ oddechowy i krążeniowy. Istnieją elektroniczne i mechaniczne maszyny do wiosłowania. Pierwsze mają prostą konstrukcję i niski koszt, a drugie działają dzięki systemowi magnetycznemu, który pozwala na automatyczną zmianę obciążenia.

Bardzo prosty w konstrukcji, ale dość wymagający symulator dla prasy i pleców. Zewnętrznie wygląda jak koło z dwoma uchwytami. Jest stosowany zarówno w sportach amatorskich, jak i zawodowych. Pocisk sportowy rozwija nie tylko mięśnie prasy, ale także obejmuje mięśnie rąk, nóg, ramion, pleców. Dla osiągnięcia wyników konieczne jest zaangażowanie każdego dnia przez 10 minut.

Przeciwwskazane trening z rolką gimnastyczną dla osób z urazami talii i przepukliną kręgosłupa.

Pętelki łokciowe Beresha to sportowy pocisk w formie wiszących pętli, w które wkładane są łokcie sportowca. Pętle są przymocowane do poprzeczki. Zawiasy mogą służyć do treningu prasy i do wzmocnienia pleców. Pozwalają zmniejszyć obciążenie stawów barkowych i przedramion. Najbardziej efektywnym ćwiczeniem jest podnoszenie nóg w pozycji wiszącej w przypadku braku bezpośredniego wsparcia.

Symulator "Fotel rzymski" (przeprost) wyposażony jest w miękkie rolki i poduszki dla stóp. Inwentarz można regulować na wysokość. Symulator pozwala trenować mięśnie prasy, pleców i pośladków. Możesz samodzielnie wybrać rytm i pozycję początkową.

Fitball może być z powodzeniem stosowany jako domowy symulator dla prasy. Jest to dmuchana, silna kula o dużych rozmiarach. W przypadku dopasowania pokazano, że jest zaangażowany w tych, którzy mają problemy z plecami. Jest używany do ćwiczenia wszystkich mięśni brzucha. Zalety tego symulatora to niski koszt, niska waga i kompaktowe wymiary.

Hulahup jest znanym obręczem gimnastycznym od dzieciństwa. Pomaga wzmocnić mięśnie brzucha i usuwa nadmiar centymetrów w talii. Zalety hulahop można dodać niskie koszty, lekkość i zwartość. Nowoczesne modele są podzielone na kilka części i nie zajmują dużo miejsca. Aby uzyskać widoczny efekt, musisz spędzić co najmniej 30 minut każdego dnia.

Dysk podłogowy jest alternatywą dla hula-chup. Ten symulator działa całkiem dobrze z ukośnymi mięśniami brzucha. Dysk podłogowy nie ma obciążenia na obręczy barkowej. Zapasy są dobre pod tym względem, że można je umieścić w dowolnym rogu pokoju i angażować się bez ingerencji w resztę gospodarstwa domowego. Po zajęciach symulator łatwo się chowa i nie zajmuje dużo miejsca. Można go umieścić pod łóżkiem lub schować za szafką. Dysk podłogowy był kiedyś bardzo popularny wśród kobiet.

Bramka jest prostym, ale bardzo skutecznym urządzeniem. Za jej pomocą można nie tylko wyćwiczyć prasę, ale także wzmocnić mięśnie rąk, pleców i mięśni piersiowych. Najbardziej efektywnymi ćwiczeniami dla prasy są ćwiczenia "róg" i pociągnięcie kolan do klatki piersiowej. Zawsze możesz zbudować kołowrót własnymi rękami. Ponadto, prawie na każdym podwórzu znajduje się boisko sportowe z prętami i poziomymi prętami, w których można wykonywać podstawowe ćwiczenia w celu utrzymania zdrowia.

Powszechne mity i błędy

Czy codziennie wstrząsasz prasą, siadasz na liściach sałaty i wodzie, ale rezultat nie jest? Faktem jest, że wiele osób popełnia błędy, próbując osiągnąć płaski brzuch. Rozważ najpopularniejsze mity:

 • Mit 1 - Dla dolnej i górnej prasy potrzebne są różne ćwiczenia. W rzeczywistości każdy nacisk na prasę wpływa na cały mięsień prosty brzucha. Lokalna lokalizacja pompy nie będzie działać.
 • Mit 2 - musisz trenować każdego dnia. To jeden z najbardziej znanych mitów. Mięśnie brzucha, podobnie jak wszystkie inne mięśnie, potrzebują odpoczynku. Optymalna ilość treningu wynosi 3-4 na tydzień.
 • Mit 3 - im więcej powtórzeń, tym szybciej pojawią się kostki prasy. W rzeczywistości ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy chcą uzyskać płaski brzuch. Jeśli chcesz przechwalać się prasą reliefową, musisz poradzić sobie z dodatkowym obciążeniem niewielką liczbą powtórzeń. Kostki prasy osiąga się poprzez przestrzeganie specjalnej diety. Im mniejsza warstwa tłuszczowa, tym lepiej jest widoczna prasa.
 • Mit 4 - zbocza z boku pomagają usunąć boki. W rzeczywistości wszystko jest odwrotnie. Podczas pochylania na boki, zwłaszcza przy obciążeniach, skośne mięśnie kurczą się, a w końcu talia staje się szersza. To ćwiczenie absolutnie nie nadaje się dla dziewcząt, które chcą zachować kruchość sylwetki.
 • Mit 5 - skręcanie daje lepszy efekt niż symulatory. W rzeczywistości wynik jest prawie taki sam, ale podczas skręcania istnieje silne obciążenie stawów biodrowych i ostatecznie może pojawić się ból w dolnej części pleców. Symulatory minimalizują te zagrożenia do minimum.

Stracić wagę w lyashka - jak to zrobić szybko

Horrory indyjskiej fitness i kulturystyki

Program treningowy dla początkujących na siłowni

Gotowane kalorie z kukurydzy na odchudzanie
 • Motywacja
 • Teoria
 • Blog
 • Kluby
 • Promocje
 • Koszyk
 • Zaloguj się

Potrzebujemy tych informacji, abyś mógł uzyskać dostęp do strony i jej zawartości. Upewnij się, że twoje dane nie zostaną sprzedane lub przekazane osobom trzecim.

Prosimy o kontakt na adres [email protected] w przypadku jakichkolwiek innych pytań.

za coś, co można podzielić się ze znajomymi. Jeśli to zrobisz, to my za darmo Będziesz dodatkowo reklamować.

Pozostały Ci tylko 2 kliknięcia. Wybierz klikając swoją sieć społecznościową iw otwartym oknie kliknij "Udostępnij".

Wybieramy symulatory do odchudzania brzucha i boków - machamy prasą w domu!

Co ciekawego czeka na Ciebie w artykule?

Możesz uprawiać sportowe obciążenia nie tylko w hali z trenerem, ale także przy użyciu nieporęcznych symulatorów. Kompaktowe symulatory do odchudzania brzucha i boków pozwalają na zaaranżowanie improwizowanej siłowni bez wychodzenia z domu.

Wybierz najbardziej skuteczny symulator utraty wagi w domu pomoże świadectw ludzi, którzy testowali je na siebie. Jednak warto również zapoznać się ze szczegółowymi informacjami samemu, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jakie rodzaje symulatorów domowych są i jakie są dla pozbycia się nadwagi, czytaj dalej.

Zalecamy również zapoznanie się z naszym materiałem na temat prawidłowego dociskania prasy.

Naciśnij maszynę Ab Rocket Twister

Wygodna wyszczuplająca maszyna w domu. Wygląda niecodziennie, wygląda jak dziwne krzesło z wysokim oparciem. Siedzisko z uchwytami, pięć różnych miękkich rolek, które należy umieścić pod plecami. Przeznaczony jest do intensywnego kołysania prasy. Znaczenie tego projektu polega na tym, że podczas treningu rolki są dobrze trzymane z tyłu i szyi. W rezultacie części te nie będą naprężone, a całe obciążenie trafi bezpośrednio do prasy. Podczas treningu możesz indywidualnie dostosować rolki. Oparcie jest również regulowane, istnieje kilka pozycji.

Oczywiście nie można absolutnie twierdzić, że Ab Rocket Twister to najlepszy symulator odchudzania w domu, recenzje o nim są niejednoznaczne. Ma swoje zalety i wady.

Zajmuje dużo miejsca, boczne uchwyty są bardziej podatne na zakłócenia, a samo siedzenie nie jest bezpiecznie zamocowane. Jednak plusy są dość znaczące:

 • Tylko prasa działa;
 • Brak zmęczenia na plecach i szyi;
 • Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.

Doskonała opcja dla tych, którzy chcą poważnie pompować mięśnie prasy i mieć przestronne zakwaterowanie.

A oto film o Ab Rocket Twister:

Naciśnij maszynę Ab Circle Pro

Lekcje na maszynach odchudzających dla kobiet i mężczyzn można łatwo przenieść do domu, jeśli kupisz ten sportowy pocisk. Jest dobrze wyszkolony w mięśniach bioder, pośladków i prasy. Ma 3 poziomy różnych obciążeń, możesz spróbować wszystkiego i wybrać właściwy.

Urządzenie jest skomputeryzowane, konstrukcja zawiera mały monitor, odzwierciedla liczbę ćwiczeń i spalonych kalorii. Aby zrozumieć, jak używać tego symulatora do odchudzania brzucha i boków, musisz zapoznać się z instrukcją. W nim wszystko jest bardzo łatwo opisane.

Krótko mówiąc, na Ab Circle Pro możesz wykonywać dwa rodzaje ćwiczeń: dla prasy i dla bioder z pośladkami. Pozowanie do treningu jest nieoczekiwane, konieczne jest, aby podczas klękania i trzymania rękojeści symulatora poruszać się w określony sposób. W rzeczywistości wszystkie ruchy są wykonywane przez nogi i biodra. Producent pisze, że wystarczy spędzić 3 minuty dziennie na urządzeniu, aby uzyskać świetny wynik. Teorię można sprawdzić za pomocą regularnych zajęć.

Ogólnie jest to całkiem niezły symulator odchudzania w domu. Możesz jednak z niej zrezygnować, jeśli użyjesz go niepoprawnie. Nie każdy może zrównoważyć to saldo na tym stanowisku. Nie zaleca się pracy z nim, jeśli występuje tendencja do zawrotów głowy.

A oto film o Ab Circle Pro:

Prasa symulacyjna Wonder Core Smart

Ma prosty design, lekki i kompaktowy. Właściwe jest zastąpienie standardowych ćwiczeń na wyszczuplarek przeznaczonych dla kobiet do pracy z jednym wygodnym urządzeniem. W nim tylko mała platforma i poręcze, na których przymocowane są słodkie miękkie rolki. Przy regularnym użyciu symulator pomaga:

 • Dostosuj wagę;
 • Swing prasy;
 • Popraw linię biodra;
 • Wzmocnij pośladki;
 • Ćwiczyć mięśnie rąk;
 • Ćwicz mięśnie nóg;
 • Masuj plecy.

Dogodne jest, że jeden projekt może zastąpić kilka różnych symulacji jednocześnie. Wybierając który symulator jest najlepszy dla domu do odchudzania, warto zwrócić uwagę i Vander Kor Smart. Jest odpowiedni dla początkujących w świecie sportu i dla profesjonalistów. Na tym urządzeniu możesz wykonywać wiele ćwiczeń o różnym charakterze, intensywności i wydajności.

Chociaż ma też swoje małe minusy. Na przykład mogą w nim uczestniczyć tylko ci, którzy ważą nie więcej niż 120 kg. Kompleks ćwiczeń jest dość trudny do samodzielnego wymyślenia, należy zwrócić się do instruktora.

A oto film o Wonder Core Smart:

Ci, którzy aktywnie szukają najbardziej skutecznego symulatora utraty wagi w domu, opinie polecam biorąc pod uwagę tę interesującą opcję dla wzmocnienia pleców i prasy. Konstrukcja nie jest zbyt skomplikowana: platforma, trzy rzędy rolek na plecach, stojak, który je trzyma i koła. To przyciąga, że ​​projekt można obrócić o 360 stopni, aby dostosować intensywność treningu.

Podczas zajęć będą działać skośne mięśnie brzucha, dolna część grzbietowa i prasa. Dyskomfort dla pleców i szyi to nie, pomoc rolki. Producenci obiecują doskonałe wyniki już tydzień po zajęciach z symulatora utraty wagi. Dla kobiet i mężczyzn, Total Cor będzie równie wygodny w użyciu. Z tych niedociągnięć można zauważyć, tylko monotonia w ćwiczeniach.

A oto film o symulatorze Total Core:

Wskazówki dotyczące wyboru symulatorów lekcji w domu

Na pytanie, jaki rodzaj aparatu treningowego jest najlepszy dla domu do utraty wagi, trudno jest jednoznacznie podać poprawną odpowiedź. Ale jest kilka wskazówek. Jak zachowywać się przy wyborze?

Zanim kupisz, musisz ustalić, jaki jest cel: usunąć żołądek, przepompować mięśnie w określonym miejscu lub uzyskać ogólny ton. Jeśli zadaniem jest tylko doprowadzenie prasy do stanu sprężystości, potrzebny będzie jeden rodzaj symulatora. Kiedy jest proces walki o piękne ciało, tak że nawet ręce i stopy są w doskonałej formie, aby rozważyć do użytku domowego lepiej zintegrowane projekty.

Po określeniu celów algorytm wyboru jest następujący:

 • Spójrz na wygląd. Zobacz wszystkie szczegóły, wyobraź sobie, jak to będzie wyglądać w domu.
 • Dotknij trenera. Aby poczuć jakość powierzchni. Sprawdź sprzęt. Naucz się zbierać, rozumieć, regulować.
 • Zobacz, jak to działa. Spójrz na instrukcje, przekręć szczegóły, zmień ustawienia, dostosuj poziomy. Wskazane jest sprawdzenie wytrzymałości platformy, uchwytów, rolek lub innych elementów.
 • Wypróbuj wszystkie wyszczuplające brzuszki i wyszczuplacze boczne, które początkowo się podobały. Wykonaj kilka ćwiczeń na nich, upewnij się, że nie występują jednocześnie nieprzyjemne lub bolesne odczucia.

Przeczytaj recenzje tych, którzy już z niego korzystali. Dowiedz się, jakie są problemy i zalety. Jednak wybierając dla siebie najlepszy symulator odchudzania w domu, nie trzeba całkowicie polegać na recenzjach. Bardziej słuszne jest poleganie na uczuciach, zestawie cech aparatu i wymaganiach jego skuteczności.

Różne symulatory odchudzania w domu mają swoje unikalne cechy, plusy i minusy. To samo urządzenie daje inny efekt dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. Dlatego wybór najlepszego symulatora dla siebie musi zostać podjęty w sposób odpowiedzialny. Ponadto, przed wyborem symulatorów, zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnymi trenerami, którzy pomogą ci wybrać powłokę indywidualnie dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + = 12