Schematy monochromatyczne

Schematy monochromatyczne

Schematy monochromatyczne

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 24 marca 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Dziewczyna za haftem

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 8 lutego 2016 r

Znaki zodiaku. Grafika

Jest umieszczony w grafice. Monochromatyczny | 6 lutego 2016 r

Ścieg monochromatyczny. Schematy

Napisane przez handmade-paradise · Wysłany 05/19/2016 · Zaktualizowano 4 listopada 2016

Ścieg monochromatyczny. Schematy do dekoracji i dekoracji przedmiotów wyposażenia wnętrz.

Ścieg monochromatyczny. Schematy

Zobacz więcej pięknych wzorów haftu do dekoracji wnętrza:

Jeśli otworzysz każde zdjęcie z diagramem w nowym oknie, zobaczysz je w większym rozmiarze, w lepszej rozdzielczości.

Możesz wysłać ten post do sieci społecznościowych i zakładek:

Czy chcesz otrzymywać lekcje mistrzowskie i nowe ręcznie robione pomysły? Zapisz się na codzienne aktualizacje strony:

Stokrotki na obrusie. Wzory haftu krzyżykowego

Autor: handmade-paradise · Opublikowany w dniu 02.02.2016 · Ostatnia modyfikacja w czwartek, 14 grudnia 2017

Panel z lalkami gniazdującymi. Wzory haftu

Miniaturowe hafty. Schematy haftu na saszetki

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Nagłówki

Handmade Paradise © 2018. HANDYADA RAJ. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Schematy monochromatycznych haftów krzyżykowych i technik Blackwark

haft monochromatyczny często określane jako nowych odmian robótek, ale okazuje się, że ta technika haftu przyszedł do nas ze starożytnego Egiptu i aktywnie rozwijany w Anglii, Francji, w XIV-XVI wieku. Przedstawione tutaj schematy monochromatycznych haftów krzyżykowych są jedną z najpopularniejszych technik szycia w ostatnim czasie.

Obecnie istnieje kilka rodzajów monochromatycznych, to jest:

  • Konturowy haft;
  • Monochromatyczny haft krzyżykowy;
  • Blackwark;
  • Monochromatyczna gładkość.

Konturowy haft Jest najprostszą metodą wykonywania czarno-białych zdjęć. Jego indywidualność polega na tym, że jest ona wyhaftowana tylko czarnymi lub białymi nitkami. Szczególnie piękny wygląd wykonano w tej technice czarno-białych sylwetek.

Na przykład, taka dziewczyna tańcząca w deszczu, może być wykonana w dwóch wersjach - na białym płótnie, odpowiednio czarnej nici lub czarnym ściereczce z białą nicią.

Są chwile, że trudno jest pracować na czarnym konturem i nie widać otwory na igłach, w tym przypadku miejsce do haftu białego płótna, a następnie wszystkie otwory będą widoczne, a może na palec trzymać białą Przylepiec i przesuwając palcem pod namiotem, będzie widać gdzie włóż igłę.

Kolejna wskazówka: pracuj z haftem, a zwłaszcza na czarnym tle w ciągu dnia, przy naturalnym świetle.

Najbardziej skomplikowanym, ale jednocześnie najpiękniejszym jest monochromatyczny haft z krzyżykiem, ponieważ istnieje całkowite zszycie całego obrazu.

Sądząc po nazwie "mono", staje się jasne, że kolor powinien być jeden. W tej chwili modne stało się haftowanie czarno-białych obrazów, ale można je urozmaicić i nadać im objętość za pomocą 3-6 kolorów. Aby to zrobić, musisz wybrać podstawowe kolory i dodać czarne i białe nitki w różnych proporcjach. Można również z powodzeniem odcień koloru podstawy.

Możesz skupić uwagę na oglądaniu obrazu z jasnym punktem, na przykład szkarłatnymi wargami, niebieskimi oczami itp.

Jest tak wiele programów, które sprawiają, że są czarno-białe, wymagają rygorystycznej i klejnotowej precyzji w czasie wykonywania, ale rezultat zawsze wygląda spektakularnie. Pamiętaj, że zdjęcia monochromatyczne muszą być wykonane na białym lub czarnym płótnie, w przeciwnym razie będą wyglądać gorzej.

Wystarczy przyjrzeć się, jak proste i piękne w tym samym czasie. Oceń to samodzielnie, patrząc na schematy.

Z ich pomocą możesz ozdobić swoje ubrania, wnętrze, uczynić kogoś wyjątkowym darem własnego gatunku. Nawet jeśli schemat projektu, a nie wymyślona przez samą szwaczkę, nadal będzie wyjątkowa, ponieważ zainwestuje część duszy szwaczki.

Zdolność do tworzenia pięknych rzeczy uwolni się od wiecznych mąk, co dać za to lub tamto święto. Nie trzeba biegać od lady do lady w poszukiwaniu prezentu. Wiedząc, jak szyć krzyż, możesz rozwiązać ten problem raz na zawsze. Tak, a dom można przekształcić w galerię sztuki lub pałac, jeśli umysł podejdzie do kwestii tworzenia komfortu. Rzeczy, które zostaną wyhaftowane ze smakiem i starannie udekorują każde nawet najskromniejsze wnętrze, dodając mu wyrafinowania i harmonii.

Ponieważ technika ta odnosi się do liczenia krzyży, może być wybrana dla dowolnego płótna lub tkaniny o jednolitym splocie. Wyhaftowanie w tej technice jest zaakceptowane jedwabne nici w kolorze czarnym, dobrze, lub mulina. W tej technice stosuje się dwa rodzaje połączeń:

  • Blackstick;
  • Holbein. Lub podwójne nacięcie. Aby to zrobić, najpierw musisz przejść przez nakładający się szew w jednym kierunku, a następnie w ten sam sposób powrócić do pustych miejsc, w końcu otrzymasz jedną linię. Ten szew na twarzy i na spodzie wygląda absolutnie identycznie.

Golbane jest bardzo wygodny podczas pracy z obrusami, chusteczkami, serwetkami i ręcznikami.

Ta metoda haftowania nie jest tak popularna jak reszta. W nim najczęściej wykorzystywane są motywy roślinne i kwiatowe. Taką gładkość zdobią chusteczki, ubrania dziecięce. Po prostu wygląda świetnie po wyhaftowaniu jedwabnymi nitkami.

Kolejną zaletą tego typu robótek jest zebranie różnych ludzi o różnych zainteresowaniach, charakterze i nastawieniem do życia, ale mają jedną wspólną cechę, a nie mały - to miłość haftem. To miłość, ponieważ praktycznie każdy, kto próbował tego rodzaju haftu, nie może tego opuścić. I bez względu na to, kto i co zawód osoby, ale jeśli są pasjonatami tego, oni znaleźć kilka z nich, jak można mówić, programów akcji, udziela porad i słuchać rad w odpowiedzi, a ta komunikacja odbywa się zawsze z przyjemnością. I często ta komunikacja prowadzi do przyjaźni.

I żadna odległość nie przeszkodzi tej przyjaźni. Ponieważ korzystasz z telefonu lub poczty e-mail, usuniesz wszystkie granice i odległości.

Jeśli chcesz pobrać jakiś program za darmo, po prostu przejdź do trybu online. Jest używany przez wiele osób, które interesują się tym rzemiosłem i chętnie dzielą się tymi programami bezpłatnie. Wyobraźnia i liczba mnoga rozmów stworzonych dla tych, którzy są zainteresowani tym starym, ale wiecznie młodym rodzajem robótek ręcznych, są niesamowite.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 5