Raster lampy wbudowany w ramę sufitową 600х600

Raster lampy wbudowany w ramę sufitową 600х600

Nowoczesne oprawy oświetleniowe Armstrong: 3 zalety

Szeroka gama opraw sufitowych Armstrong pozwala wybrać odpowiedni model, który będzie pasował bezproblemowo do wnętrz .. Do chwili obecnej zaproponowano różnorodne projekty sufitów, w tym system sufitowy podwieszany firmy Armstrong, który ma wiele zalet. Podczas wykonywania prac wykończeniowych należy zwrócić szczególną uwagę na takie konstrukcje jak lampy stosowane do sufitów podwieszanych Armstrong. Sufit podwieszony Armstrong cieszy się dużym popytem i ma wiele zalet, w szczególności takich jak prosty montaż konstrukcji, możliwość szybkiego naprawiania powłoki wykończeniowej i oszczędności.

Funkcjonalne diody LED do sufitów Armstrong

W celu ułożenia konstrukcji stropu stosowany jest profil metalowy, z którego wykonana jest metalowa skrzynia. Wymiary ogniw powinny wynosić 600 x 600 mm. W tych komórkach montowane są płyty z wełny mineralnej. Systemy sufitowe Armstrong są wyposażone w specjalnie zaprojektowane, funkcjonalne urządzenia oświetleniowe.

Wybierając oprawy oświetleniowe do sufitów podwieszanych Armstrong, należy wziąć pod uwagę ich charakterystykę techniczną. Szczególnie atrakcyjną i wysokiej jakości opcją będą wbudowane światła LED. Osobliwością takiego urządzenia oświetleniowego jest to, że zużywają minimalną ilość energii elektrycznej.

Ponadto takie urządzenia oświetleniowe różnią się tym, że:

 • Zapewnij wysoką jakość i jasność oświetlenia;
 • Nie ma efektu migotania;
 • Strumień świetlny jest kierowany do ściśle określonej strefy.

Kompaktowe prostokątne lampy dobrze wyglądają w małym pomieszczeniu

Lampy typu LED muszą mieć wysokiej jakości nowoczesne chłodnice. Pomimo tego, że wydzielają sporo ciepła w porównaniu z innymi urządzeniami oświetleniowymi, wymagany jest specjalny system gwintowania, który pomaga schłodzić całą konstrukcję. Jest to bardzo ważne, ponieważ po przegrzaniu lampa zapewni słabsze oświetlenie, a czas jej działania znacznie się zmniejszy. Aby zapewnić bardziej jasne i wysokiej jakości oświetlenie, kilka lamp LED jest zainstalowanych w oprawach oświetleniowych. Obudowa tych lamp wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o precyzyjnych geometrycznych kształtach, co zapewnia dokładne dopasowanie i brak szczelin.

Ważne! Oprawy LED mają najdłuższy okres eksploatacji, a także pomagają stworzyć po prostu doskonałe jasne i nasycone oświetlenie.

Raster rastrowy wbudowany w sufit Armstrong 600h600

Oświetlenie w pomieszczeniu odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego konieczne jest wybranie wymaganych urządzeń oświetleniowych w celu zapewnienia wysokiej jakości oświetlenia i zapewnienia wyrafinowania pokoju. Całkiem interesujące są oprawy rastrowe luminescencyjne, które można wbudować i napowietrzać. Zapewniają doskonałe oświetlenie, więc te światła doskonale nadają się do pomieszczenia o dużej powierzchni.

Lampa rastrowa ma wiele różnych zalet, w szczególności takich jak:

 • Zapewnia najwyższy poziom oświetlenia;
 • Zużywają minimalną ilość energii elektrycznej;
 • Miej długi okres działania.

Doskonałym wyborem dla biur, supermarketów i instytucji edukacyjnych są wbudowane lampy rastrowe

Wbudowana oprawa rastrowa ma bardzo prostą konstrukcję, ale jest dość skuteczna. Obudowa oprawy wyposażona jest w białą lub lustrzaną kratkę aluminiową, która odbija i nieco rozprasza światło. Stopień dyspersji w dużej mierze zależy od rodzaju sieci i jej konstrukcji. Lampy żarowe są całkowicie możliwe do użycia absolutnie dowolnej mocy, co pozwala zwiększyć lub zmniejszyć stopień oświetlenia.

Najbardziej popularnym i popularnym typem jest lampa z lustrzaną kratą, która jest gwarantowana, zapewnia jeszcze większy poziom oświetlenia w pomieszczeniu. Z jego pomocą pomieszczenie będzie wystarczająco jasne, a wnętrze stanie się naprawdę wyjątkowe i eleganckie.

Jak zainstalować lampy w suficie Armstrong

Podwieszana konstrukcja sufitu jest bardzo często stosowana do wykończenia sufitów i wygląda po prostu znakomicie. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie urządzenia oświetleniowe, które pomogą nadać pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd i mogą zapewnić wysokiej jakości oświetlenie. W przypadku sufitu firmy Armstrong specjalne oprawy oświetleniowe są doskonałe, które wbudowano w sufit podwieszany w miejsce kilku jego konstrukcji. Marka Armstrong oferuje oprawy do wbudowania w sufit, które mają standardowe wymiary 600 x 600 mm, co zapewnia niezawodne mocowanie urządzenia oświetleniowego w projekcie podwieszanego sufitu. Struktury oświetleniowe są montowane bezpośrednio na suficie, a tym samym tworzą równą, jednopoziomową powierzchnię.

Montaż opraw należy wykonać przed montażem paneli sufitowych

Taka konstrukcja charakteryzuje się:

 • Doskonały widok estetyczny;
 • Łatwość instalacji;
 • Wysoka jakość i niezawodność.

Instalacja lampy pod sufitem podwieszanym firmy Armstrong jest dość łatwa. Grupa diod LED jest łączona w specjalne bloki, które następnie są mocowane w blokach, które następnie są mocowane w podstawie oprawy. Wszystkie diody LED są ze sobą połączone i dzięki temu tworzą wspólny obwód, po którym jest on podłączony do sieci za pośrednictwem transformatora.

Moc opraw może być bardzo różna, w zależności od liczby diod LED użytych podczas montażu konstrukcji.

Wysokiej jakości lampy fluorescencyjne do sufitów Armstrong

Tradycyjnie w przypadku sufitu podwieszanego Armstrong stosuje lampy fluorescencyjne. Takie urządzenia oświetleniowe mają standardową moc 4x18W. Instalacja takich opraw ma swoje specyficzne cechy. Należy zauważyć, że takie urządzenia oświetleniowe są wyposażone w specjalne stateczniki, które mogą być elektromechaniczne lub elektroniczne.

Świetlówki zapewniają dobre oświetlenie, dlatego są często używane w dużych pomieszczeniach

Charakteryzują się tym, że:

 • Zapewnić jakościową poświatę;
 • Mieć wystarczająco długi okres działania;
 • Idealnie wyglądać.

Za pomocą takich urządzeń oświetleniowych możliwe jest stworzenie wysokiej jakości oświetlenia, które zadowoli się przez długi czas. Są to po prostu doskonałe oprawy oświetleniowe, które są wbudowane w panel wiszący i pomagają stworzyć wyjątkową atmosferę w pokoju do dekorowania.

Przegląd opraw sufitowych Armstrong (wideo)

Podczas montażu konstrukcji sufitów podwieszanych Armstrong należy dokładnie przemyśleć i tak ustawić system oświetleniowy, aby lampy idealnie wpasowywały się w ogólną przestrzeń pomieszczenia i zapewniały wymagany poziom oświetlenia.

Kategoria nie znaleziona!

Kategoria nie znaleziona!

Wyślij swoją aplikację, prawdopodobnie mamy to, czego szukasz!

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukałeś, użyj wyszukiwania

Zaktualizuj asortyment już tutaj, na naszej stronie!

Lampy sufitowe Armstrong - luminescencyjne od 599 rub.

i instytucje dziecięce

 • Oświetlenie

  budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej

 • Oświetlenie biur i

  centra biznesowe

 • Magazyny oświetleniowe i

  produkcje

 • Zakupy świetlne

  ulice

 • Arch. mecze

  i reflektory

 • Światło LED

  Rozumiemy, że lampy fluorescencyjne są znacznie gorsze od diod LED, ale sprzedajemy je, ponieważ ich potrzebujesz.

  7 powodów, aby wymienić lampy fluorescencyjne na oświetlenie LED

  1. Ekonomiczne - zużycie energii jest 2,5-3 razy niższe niż zużycie świetlówek przy porównywalnych kosztach
  2. Wysoka żywotność - do 10 lat
  3. Jakość światła - wysoki kontrast, dobre odwzorowanie kolorów i czystość oświetlanych obiektów
  4. BBezpieczna obsługa - nie zawierają toksycznych dymów rtęci
  5. Zwykłe usuwanie -Możesz po prostu wrzucić go do kosza
  6. Cicha praca -Nie szum, w przeciwieństwie do lamp fluorescencyjnych
  7. Brak migotania - Współczynnik pulsacji lamp LED jest mniej niż 1% odczytany

  LE-00127 - Armstrong LED Light

  Moc 36W. IP20. Współczynnik pulsacji

  3 sierpnia 2017 r., 15:59

  02 sierpnia 2017 r., 16:50

  02 sierpnia 2017 r., 16:30

  02-sie-2017, 16.28

  Jesteśmy zarejestrowani na portalu dostawców

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  − 2 = 1