Pudełko z zabawkami Ikea

Pudełko z zabawkami Ikea

Przegląd systemów przechowywania zabawek IKEA

Ten moduł jest atrakcyjną wszechstronnością. Jest to zabawka i mebel do zabawek w tym samym czasie. Możesz go ozdobić na każdy gust. IKEA daje możliwość tworzenia z dzieckiem.

Biała wersja tego domu harmonijnie dopełni wnętrze.

Trufast storage system - ergonomia dla dobra dziecka

Produkty tej linii są następujące: szkielety ze skidami, uzupełnione wysuwanymi plastikowymi pojemnikami-pudełkami, zwykle półkami.

Estetyczna społeczność z tworzyw sztucznych i płyt wiórowych. System do kompaktowego przechowywania rzeczy, zabawek.

Ale pokój ma 12 metrów kwadratowych. mierniki z małym systemem Trufast

Jak zaaranżować pokój dla dziewczyny, możesz dowiedzieć się tutaj.

Możesz stworzyć bardzo stylowy projekt, wybierając skrzynie kontrastowe do białej ramki.

Seria Stuva to zawiasy i szafki podłogowe, szafki, moduły z szufladami. Za pomocą tych bloków możesz stworzyć pełnowartościowe wnętrze.

Liczba wariantów wypełnienia, kombinacji półek, pojemników, pudełek zaskoczy Cię. Lot fantazji na temat "jak zamiatać wszystko", jesteś dostarczony.

Znakomity dodatek do półek IKEA to pudełka, kosze, pudełka. Dodadzą funkcjonalność, różnorodność kolorów. Bez nich po prostu nie można tego zrobić.

Flutbar - magia tkanin i tektury we wnętrzu

Stylowe pudełka, walizki, pudełka z różnymi tematycznymi obrazkami dla dziewcząt i chłopców.

Pudełka Thien z wieloma komórkami - najlepszy sposób na ukrycie czegoś tajnego

Niska przegroda oddziela miejsca do spania i zabawy.

Rzeczy pod łóżkiem - oszczędność miejsca. Idealny do jednopokojowego mieszkania, w którym połączona jest cała przestrzeń kącika dla dzieci.

Rozwiązanie tekstylne: Kusiner, Slakting, Stikkat

Kusiner, Slakting, Stikkat - tekstylne, wiszące i podłogowe moduły siatkowe, pudełka, kieszenie.

Jeśli zdecydujesz się zaufać marce IKEA, bez Twojej uwagi, najlżejsze, mobilne kosze netto nie zostaną.

Główną zaletą systemów IKEA jest to, że wiele produktów sprzedawanych jest w naturalnej, niepomalowanej formie.

I oczywiście nie zapominaj o podejściu środowiskowym producenta. W końcu większość produktów wykonana jest z materiałów odnawialnych dla środowiska.

mama-znaet.com

Jesteś tutaj

Od momentu gdy dziecko nauczyło się chodzić, rodzice starają się nauczyć go porządkowania. Ale umieszczenie ich zabawek na swoim miejscu nie jest łatwym zadaniem dla małego mężczyzny. Tak, a różne pudełka i pudełka, stoły i półki z zabawkami nie mają całkiem estetycznego wyglądu: ponieważ nie sprawisz, że dziecko za każdym razem będzie składać zabawki w kolumnie, aby nic nie wyglądało.

W kwestii wyboru systemu przechowywania miałem kilka podstawowych kryteriów:

- muszą być wyposażone i bezproblemowo przejść do wieku szkolnego

- Powinien dobrze pasować do istniejącego wnętrza pokoju dziecięcego

- materiały przyjazne dla środowiska

- mobilność, tj. możliwość łatwego poruszania się w pokoju córki.

Aby pomóc tym rodzicom, IKEA ma serię półek do przechowywania zabawek.

IKEA TROFAST - drewniana rama z wbudowanymi w nią pudełkami na zabawki.

System IKEA TROFAST składa się z podstawy, ścian bocznych i górnej części wykonanej z paneli z płyty wiórowej.

Główną zaletą tego produktu jest to, że każda sekcja jest osobnym modułem, który można łączyć w dowolnej kolejności.

Regały ramy są dwojakiego rodzaju:

- z sosny pokrytej przezroczystym, matowym lakierem

- z płyty laminowanej białej lub czarnej.

Wszystkie materiały są nieszkodliwe dla dziecka.

Każdy kolor ma cztery konfiguracje.

 • Poziomy, trzy sekcje,
 • pionowy, pojedyncza sekcja wysoka
 • wiatrówka, jednopunktowa niska,
 • i najbardziej umiłowani przez dzieci, wystąpili w formie drabiny.

W razie potrzeby rama może być wyposażona w półki lub plastikowe pojemniki o różnych rozmiarach. Struktury IKEA TROUFAST mają kilka rowków i listew, co pozwala na umieszczanie kontenerów w dowolnej kolejności i we właściwej ilości

Wysokość mebli TRUFAST - od 30 do 145 cm, szerokość - od 46 do 99 cm.

Poniżej znajduje się kilka katalogów zdjęć i parametrów oraz link do strony. Link daję stronie internetowej IKEA w Polsce, tk. w zasadzie wszystkie meble, które przynosimy, są zamawiane i sprowadzane z polskich sklepów, koncentrując się na numerach artykułów.

Regał schodkowy TRUFAST. Rama, kolor sosny

Pionowe stojaki IKEA TROFAST, 103.086.93

Poziomy stojak IKEA TROFAST, 203.086.97

IKEA TROUFAST, 803.086.99

Pojemniki na stojaki (w różnych kolorach, w trzech rozmiarach) IKEA TRUFAST, 302,980,23

Pojemnik, biały (duży), 42x30x36 cm

Katalogowe zdjęcia niektórych regałów już z wypełnieniem iw różnych kolorach

Dwa razem wysunięte półki

Albo w ten sposób (pionowe stojaki)

Pudełka mogą być jak wszystkie monofoniczne

Tak więc różne kombinacje kolorów

Teraz pokażę, jak w rzeczywistości wygląda taki system przechowywania zabawek / rzeczy.

Dla siebie uzyskaliśmy ten system w dwóch etapach

Najpierw zakupiono system schodkowy z pojemnikami. Używamy go od ponad roku. nie ma żadnych skarg.

A ostatnio, gdy istniała kwestia przygotowania do szkoły i potrzeby przechowywania książek, zakupiono dodatkowy pionowy system regałowy.

Część zdjęcia, która zostanie zaprezentowana poniżej w niniejszym przeglądzie, zostanie podjęta w Internecie na podstawie opinii innych użytkowników tego systemu.

Ale na początku kilka słów o montażu tego systemu.

Rama jest bardzo łatwa w montażu, wszystkie otwory idealnie się pokrywają. Konstrukcja jest montowana bardzo szybko za pomocą drewnianych kołków i jest skręcana za pomocą śrub. Wszystko jest dobrze dostosowane, nie ma pęknięć. Kolejnym dużym plusem pod względem bezpieczeństwa dla dzieci jest brak ostrych zakrętów. Wszystkie są cięte i polerowane.

Wewnątrz murów znajdują się otwory na polach, bardzo wygodny i prosty system, bez żadnych biegaczy i rolki (taki system jest umieszczony na stojaku wykonanym z drewna sosnowego. W przypadku modeli, wykonane z płyty wiórowej nieco innej skrzynki system montażowy w kolorze białym i czarnym).

Znajdują się one na różnych wysokościach, dzięki czemu możesz wstawiać pudełka o różnych głębokościach w kolejności, w której wolisz. Szczeliny są bardzo gładkie i gładkie, więc plastikowe pudełka łatwo się przesuwają, nawet jeśli są całkowicie wypełnione zabawkami. Nie ma żadnych ograniczników, więc pojemniki można wstawić z dowolnej strony i umieścić system w dogodnym dla Ciebie miejscu - kaskada stopni od lewej do prawej lub od prawej do lewej

Oto jak wygląda system mocowania pudełek na półkach od DSP białego i czarnego (na podstawie opinii z Internetu). Na zdjęciu katalogowym wyraźnie widać, że w odróżnieniu od modelu sosny, gdzie system mocowania w postaci rowków (rowków), ten model jest montowany ze specjalnymi stojakami

Kilka zdjęć na żywo

Cóż, teraz oni sami są prawdziwymi stojakami na zdjęcia

Jasczichki wciąż rozdzielają kąty

I chcę pokazać na przykładzie Jak można przekształcić ten system?

Oryginalna wersja. Regały z pudełkami:

Element pomocniczy - półki

Zmodyfikowana wersja regały

Ikea Storage Systems - "dziecięce" meble do poważnych zadań

Wybierając zwykłą garderobę w przedszkolu i system przechowywania IKEA, co preferujesz? Każdy wybór powinien opierać się na faktach, więc postanowiliśmy szczegółowo omówić systemy pamięci masowej. Zobaczysz nie tylko zalety tego mebla, ale także będziesz mógł badać jego odmiany.

Zalety systemów przechowywania dla dzieci z Ikei

Każde dziecko ma wiele rzeczy (zabawki, ubrania, książki), które są zawsze rozrzucone po pokoju. Wszystkie te "artefakty" muszą być gdzieś przechowywane - w rzeczywistości jest to cel szafy. Systemy pamięci masowej opracowane przez Ikea to w rzeczywistości autonomiczne moduły, które można umieścić w przedszkolu według własnego uznania, okresowo zmieniając konfigurację.

Specjaliści IKEA od dawna koncentrują się na dzieciach. Meble w tym segmencie są stale ulepszane, dążąc do uproszczenia, maksymalnej funkcjonalności, wygody i przyjazności dla środowiska. Początkowo pomysły firmy wydawały się niezwykłe, ale wkrótce rodzice mieli okazję w praktyce ocenić zalety systemów przechowywania zabawek z IKEA:

Dodatkowa premia - specjalny kosz na zabawki i pojemniki do mycia, wbudowany w moduły.

Młoda matka następnego wideo dzieli się wrażeniami z pojemników IKEA i szufladami do przechowywania zabawek, a także pokazuje, jak pokój dziecka wyglądał przed i po takich zakupach:

Meble dziecięce IKEA produkowane są seryjnie - to podstawa dla całej klasyfikacji. Niektóre serie mogą być częścią innych. Na przykład istnieje seria MAMMUT (szafki, łóżeczka i półki dla dzieci), z których część to seria TRUFAST. W tej sekcji przeanalizujemy następującą serię systemów pamięci masowej dla dzieci:

Niektóre artykuły z naszej recenzji już dawno przekroczyły zwykłe meble. Na przykład krzywe haczykowe są używane do przechowywania rzeczy i są formalnie uważane za system, ale nie mają nic wspólnego z nieporęczną szafką lub stojakiem. Ale o wszystkim w porządku.

System przechowywania zdjęć do zabawek z IKEA

W tej serii regałów znajdują się również liczne pudełka, stoliki nocne, szuflady i półki do przechowywania zabawek. Projekt ma estetyczny wygląd, jest łatwy w użyciu i wielofunkcyjny.

Ramy "Trufast" zawierają system listew i rowków, umożliwiający umieszczanie "wiszących" pojemników wewnątrz modułów. W razie potrzeby pojemniki te można oznaczyć specjalnymi etykietami, wskazując w ten sposób zawartość pojemnika. Czyszczenie przedszkola w ten sposób przeradza się w ekscytującą lekcję.

Rama stojaka jest realizowana w dwóch odmianach - z laminowanej płyty wiórowej lub z szeregu sosny pokrytej matowym lakierem. Wymienione materiały są nieszkodliwe dla twojego dziecka. Istnieje kilka konfiguracji systemu:

Moduły można łatwo łączyć ze sobą, a jeśli to konieczne, wieszać na ścianie.

Składane zabawki w wysuwanych pojemnikach są niezwykle wygodne. Oto główne zalety systemu oznaczone przez kupujących:

 • jakość materiałów;
 • zgodność ekologiczna;
 • dobra przestronność;
 • zwartość;
 • jasny wygląd;
 • demokratyczne ceny (2-10 tysięcy rubli).

System Truffster do przechowywania zabawek

Kombinacja STUVA jest czasami nazywana "planerem pokoju" i nie jest to przypadkowe. Meble z tej serii radzą sobie z każdym zadaniem przechowywania rzeczy dziecięcych. Jeden podmiot może dostosować się do różnych kategorii wiekowych, potrzeb i wnętrz.

Ta kombinacja jest zdalnie jak szafa, ale jej funkcjonalność jest znacznie szersza. W razie potrzeby STUVA zamienia się w:

Pudełka do przechowywania zabawek są na kółkach i gładko wyciągane, aby dziecko nie próbowało otwierać. Funkcje pisaków wykonują specjalne luki - dziecko lepiej je chwyta. Meble z lukami będą trwać znacznie dłużej, ponieważ akcesoria z częstego użytkowania są używane do zerwania.

Komponenty linii STUVA można łatwo łączyć ze sobą - wszystko to przypomina fascynujący projektant dziecięcy. Stosując wielokolorowe detale, rodzice mogą stworzyć radosny nastrój w duszy swojego dziecka.

Tradycyjną zaletą mebli Ikea jest ich ekologiczna kompatybilność. Projektanci wykonali moduły z płyty pilśniowej, pokrywając je specjalną folią. Istnieją również opcje kombinacji płyt wiórowych pokrytych akrylem. Koszt elementów zaczyna się od 4300 rubli.

System do przechowywania zabawek Stuva z IKEA

Być może najbardziej niezwykłe rozwiązanie dla dzieci, zaproponowane przez twórców IKEA. Projektanci całkowicie porzucili drewno i inne nieporęczne i drogie materiały. Pojemniki Kusiner to kostki siatkowe i cylindry wyposażone w specjalne uchwyty.

Z punktu widzenia przeciętnego człowieka ta seria nie może być uważana za produkt "meblarski", więc jest rewolucyjna. Projektanci wyszli z płaszczyzny standardowych reprezentacji mebli, ale jednocześnie pozostali wierni tradycjom IKEA - wszystkie pudełka są wygodne i niezwykle funkcjonalne. Oto główne odmiany linii Kusiner:

 • kosz siatkowy (przymocowany do niego pokrywą z tkaniny);
 • siatkowe pudełko z siatki;
 • pudełko;
 • małe kosze (3 sztuki);
 • wiszące kieszenie;
 • kosz ścienny.

Początkowo seria nie wydaje się poważna, ale powinieneś kupić te przedmioty i rozumiesz, że przestrzeń dziecka stała się bardziej uporządkowana.

Pudełka z siatki i kosze mogą być przechowywane wzdłuż ścian, a kieszenie wisiorek umieszczone na poziomie ramion dziecka. Koszt zestawów waha się od 200-300 rubli.

System do przechowywania zabawek Kusiner z IKEA

Konstrukcja modułów "Paisslingar" jest nieco podobna do poprzedniej serii, ale istnieją pewne różnice. Polipropylen i poliester są materiałami do produkcji. Oznacza to, że kombinacje zawierają części plastikowe i są bardziej "twarde".

Władca jest reprezentowany przez następujące produkty:

 • pudełka (duże i małe);
 • szuflada;
 • lustro;
 • walizka na zabawki;
 • wiszące kieszenie.

Produkty przypominają starożytne anachronizmy, nagle znalezione w pokoju dziecka. Na przykład walizka na zabawki wygląda jak stara skrzynia, ale można ją złożyć i zabrać wszędzie ze sobą. To kosztuje 800 rubli.

Podwieszone kieszenie wydają się być rękodziełami. Są to "pojemniki" do przechowywania zabawek, czasopism, kolorowanek i innych drobiazgów. Pokój dziecięcy, wyposażony w system "Paisslinger", nabiera atmosfery wyjątkowej przytulności starego domu.

Systemy przechowywania Pikeslinger z IKEA

Z eksperymentami ponad. Przed tobą - całkiem poważna linia mini-komódek, z których każda składa się z pięciu szuflad. Możesz przechowywać wszystko w tych kredensach dla dzieci:

Elewacje pudeł zdobią zabawne rysunki, więc zakup dziecka będzie przyjemny. Podobnie jak wszystkie produkty IKEA, mini-skrzynie mają zmienność. Możesz zmienić ramkę i radykalnie zmienić wzór na fasadzie.

Koszt takiej komody z IKEA jest symboliczny - 400 rubli. Wynika to z taniości materiału produkcyjnego - tektury falistej z recyklingu. Liczby są bardzo różnorodne, a zamiast uchwytów do otwierania są zamontowane okrągłe otwory.

Systemy przechowywania Ordna z IKEA

Trudno jest nauczyć dziecko porządku - każdy rodzic to wie. Dlatego projektanci IKEA poszli w niestandardowy sposób - opracowują meble, które stymulują pragnienie dziecka do czyszczenia. Chodzi o wieszak Krokig.

Wieszak ma dość nietypowy wygląd, który od razu przyciąga uwagę dzieci. Rozmiar odpowiada wzrostowi dziecka, więc nie osiągnie nieosiągalnych haczyków. Wysokość akcesorium wynosi 128 centymetrów. Centralne miejsce w systemie zajmują wielobarwne haki, z których osiem.

Haczyki obracają się wokół centralnego pręta, a ich wysokość można regulować. Praktyka pokazała, że ​​dzieci trzymają się tego wszystkiego - ubrań, parasoli, plecaków, teczek, a nawet trampek. Oto główne zalety wieszaka:

 • bezpieczeństwo (metalowa podstawa pokryta jest proszkiem pigmentowym, a haczyki wykonane są z tworzywa sztucznego);
 • zrównoważony rozwój;
 • oryginalny projekt;
 • praktyczność;
 • lekkość.

Oprócz wieszaka KROKIG, wiele rzędów haczyków ściennych z tej samej serii.

Jak widać, meble i dodatki IKEA z pozornym minimalizmem cechują się wysoką funkcjonalnością i praktycznością. Spróbujmy ocenić opisane przez nas linie na pięciostopniowej skali w porównaniu z "zwykłymi" meblami.

Systemy przechowywania zabawek Krokig z IKEA

Zdarzają się sytuacje, gdy dziecko zajmuje się szafkami, półkami i regałami, a w nim wciąż brakuje miejsca na gry dla dzieci. Wtedy na ratunek przychodzą systemy przechowywania IKEA - praktyczne, bezproblemowe i trwałe.

Czy podoba ci się ten artykuł? Subskrybuj aktualizacje strony w Kontaktach, Kolega z klasy, Facebooku, Google Plus lub na Twitterze.

Subskrybuj aktualizacje przez e-mail:

Poinformuj o tym artykule znajomym w ulubionej sieci społecznościowej za pomocą poniższych przycisków.

Przydatny i dostępny w percepcji artykułu, jakby wraz z zabawkami i przedmiotami, wszystkie "rozłożone na półkach". Mamy jednopokojowe mieszkanie i czuję, że stopniowo w domu jest bałagan. Patrzę na Ikeya przez długi czas, ale dla siebie nie mogę w końcu znaleźć niczego. Istnieje wiele opcji, ale nie wiele. Jest okazja, aby ponownie rozpocząć planowanie zmian.

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiedź.

Powiązane informacje

Kuchnia

Dzieci

Hol wejściowy

Miejsce pracy

Wiadomości i trendy

Jesteśmy Vkontakte

Dziadunio Shura

Fajnie! To jest półka przy łóżku dla okularów, smartfona, odtwarzacza.

I widziałem inny taki wariant: bardzo łóżko z podium.

Dziękuję za cenne i szczegółowe informacje! Bardzo przydatne, takie jak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

48 + = 52