Półki

Półki

Stelaże w Leroy Merlin

Odnieść się do działu magazynowania. Rola regałów w mieszkaniach i domach nie powinna być niedoceniana. Mogą pełnić rolę nie tylko ważnego elementu składowania, ale również mają charakter dekoracyjny. Często zdarza się, że projekty projektantów przewidują specjalny przydział regałów jako element złożonego projektu.

Oszczędność miejsca to kolejny ważny dodatek do przechowywania danych. W mieszkaniach i domach z wysokimi sufitami istnieje możliwość zaoszczędzenia dwóch lub trzech razy więcej miejsca niż w przypadku korzystania z innych urządzeń magazynowych (na przykład szafy).

W Leroy Merlin znajdują się drewniane (od 400 rubli), plastikowe (od 800 rubli) i metalowe (od 900 rubli) stojaki do przechowywania rzeczy.

Katalog Stelaże w Leroy Merlin

Akcesoria do regałów

Sieć Leroy Merlin stwarza wszelkie warunki do wygodnego zakupu towarów na budowę i naprawy.

Dodatkowe usługi sklepu:

Informacje są publikowane na stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych. Nazwa handlowa i inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Stelaże w Leroy Merlin

Półka - najbardziej funkcjonalny i wszechstronny system do przechowywania różnych rzeczy, towarów i innych przedmiotów.

Skutecznie pasuje do drewnianych półek w domu. Masywne meble zastępowane są wielowarstwowymi ścianami regałowymi, które można zmniejszyć lub zwiększyć poprzez usunięcie lub dodanie przegródek; Otwarte "ściany" pomagają z gracją podzielić główną przestrzeń na strefy; w korytarzach i szatniach półki, wyposażone w wieszaki i szuflady do przechowywania drobnych przedmiotów, coraz częściej pełnią rolę szaf.

Lekkie dekoracyjne konstrukcje metalowe z plastikowymi pojemnikami, ze szklanymi lub metalowymi półkami, na kółkach i bez nich, doskonale pasują do wnętrza domu i hotelu.

Stelaże

Regały z reguły pozwalają przechowywać różne rzeczy, materiały i przedmioty. Projekt jest zbiorem kilku stojaków, na których są ustalone pokłady. Głównym wymaganiem dla nowoczesnych produktów jest minimalizacja zajmowanej przestrzeni. Dzisiaj producenci opracowali ogromną liczbę modeli regałów, które oszczędzają miejsce na mieszkania i biura.

Katalog regałów w Leroy Merlin

Ogólnie rzecz biorąc, stojaki są klasyfikowane w miejscu dalszej eksploatacji. Istnieje pięć rodzajów różnych wzorów: regały do ​​magazynów, do handlu, do biura, do archiwów i do użytku domowego. Istnieje również kilka rodzajów przechowywania niektórych materiałów: ładunków, palet, euro palet, konsol, półek, antresoli, głębokich przedmiotów. W zależności od przeznaczenia wybiera się materiał produkcyjny - metal lub szkło.

 • Regały, używane w handlu, można podzielić na półki poziomowe, stoiska demonstracyjne, a także modele gotówki & nosić. Od nazwisk następuje ich główna funkcja. Produkty tej kategorii są szczególnie silne. Koszt tych modeli odnosi się do niskiej kategorii cenowej.
 • Stojaki używane w magazynach, pozwalają na przechowywanie towarów o znacznej wadze, mają wysoką wytrzymałość. Koszt regałów magazynowych jest nieco wyższy niż na zakupy.
 • Półki używane w pomieszczeniach biurowych służą do przechowywania materiałów biurowych i dokumentów. Pozwalają szybko poruszać się po wyszukiwaniu materiałów, a także znacznie oszczędzają powierzchnię pomieszczenia. Konstrukcja wykonana jest na bazie lekkich materiałów - plastiku, trocin, cienkiego metalu i płyty wiórowej.
 • Stojaki przeznaczone do przechowywania materiałów archiwalnych są zwykle używane w bibliotekach, dokumentach medycznych. Upraszczają wyszukiwanie materiałów, umożliwiając ich uporządkowanie w kolejności alfabetycznej. Aby zwiększyć ich wytrzymałość, konstrukcja zapewnia mocowanie za pomocą metalowych klipsów.
 • Regały używane w pomieszczeniach mieszkalnych umożliwiają przechowywanie drobnych przedmiotów, na przykład narzędzi, ubrań, części zamiennych.

Tanie półki w Leroy Merlin

Sprzedam stelaże do użytku domowego w Leroy Merlin w atrakcyjnej cenie.

Półka 159x63x28 cm 4 półki drewniane

 1. Regały drewniane w Leroy Merlin, którego wymiary wynoszą 159 x 63 x 28 centymetrów, ma cztery półki i jest przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych. Koszt towarów to tylko 677 rubli.
 2. Najtańszym metalowym stojakiem w Leroy Merlin jest model o wymiarach 150 x 75 x 30 centymetrów. Koszt projektu, który obejmuje cztery ocynkowane półki, wynosi 772 rubli. Producenci ze Słowacji polecają stojak do użytku w garderobach, magazynach, biurach i magazynach. Model ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, wszechstronnością i trwałością. Materiał struktury jest w stanie wytrzymać zmiany temperatury. W razie potrzeby demontaż regału nie będzie trudny.
 3. Cena: biała półka z płyty wiórowej z trzema sekcjami, o wymiarach 103 x 36 x 31 centymetrów, w Leroy Merlin ma 1.256 rubli. Krajowi producenci zalecają ich stosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych.

Drogie stojaki w Leroy Merlin

Regał 25 sekcji 170.8 × 170.8 × 31 cm kolor biały

W katalogu Leroy Merlin kategoria najdroższych modeli jest półki na 25 sekcji i półki Kabuki. Pierwsza kategoria produktów ma wymiary 170,8 x 170,8 x 31 centymetrów, w asortymencie jest kilka kolorów, koszt to 4998 rubli. Rosyjscy producenci przyjęli materiał z płyty wiórowej jako podstawę. Prezentowane modele regałów prezentowane w Leroy Merlin są polecane do użytku domowego. Nieco niższy koszt podobnej szafy w kolorze białym - 4748 rubli. Regał Kabuki w Leroy Merlin umożliwia zmianę półek, znacznie zmniejszając przestrzeń i łatwą konserwację. Rozmiar modelu wynosi 201 x 80 x 28 centymetrów, koszt to 2840 rubli, materiałem jest płyta wiórowa.

Prosił o stojaki w Leroy Merlin

Najbardziej popularne produkty tej kategorii w Leroy Merlin stał stojak czteroczęściowy 70 x 70 x 31 centymetry i regały prefabrykowane Kabuki, którego wymiary wynoszą 201 x 80 x 28 centymetrów i 201 x 40 x 28 centymetrów. Główną zaletą pierwszej opcji jest możliwość zastosowania zarówno do montażu ściennego, jak i do instalacji podłogowej. Pozwala to na przymocowanie stojaka do dowolnej decyzji projektowej i wykorzystanie powierzchni mieszkalnej w najbardziej racjonalny sposób. Główną zaletą prefabrykowanych regałów jest ich wysoka mobilność. Wszystkie projekty są wytwarzane przez krajowych producentów z trwałego materiału z płyty wiórowej.

Półka 4 sekcje 70x70x31 cm kolor płyty wiórowej sonoma

W oparciu o główny cel regału, przechowywanie różnych przedmiotów musi być długoterminowe i bezpieczne. Dlatego w celu zachowania ciężkich kategorii towarów zaleca się stosowanie modeli wykonanych z materiałów o wysokiej wytrzymałości. Do przechowywania artykułów gospodarstwa domowego można zrezygnować z projektów lżejszych materiałów. Warto zwrócić uwagę na okucia, które pozwalają na mocowanie elementów konstrukcji. Półki, które różnią się mobilnością, mają elementy mocujące, które umożliwiają łatwy demontaż. Istnieją również regały domowe, które są duże i służą do oddzielenia przestrzeni w pomieszczeniu.

 • Przede wszystkim, wybierając nowy regał, należy kierować się rozmiarem pomieszczenia, w którym później będzie on zlokalizowany.
 • Decydującym wskaźnikiem w wyborze będą również cele operacyjne nabywcy - od tego zależy materiał konstrukcyjny.
 • Szczególną uwagę należy zwrócić na przymocowanie półek i samej konstrukcji do ściany - jeśli są niewiarygodne, wówczas znaczenie samego zakupu znika.
 • Asortyment półek reprezentowany jest przez ogromne spektrum kolorów, a także różnorodne sekcje. Dlatego przed zakupem należy określić iz tymi wskaźnikami - ile rzeczy są planowane do przechowywania i jaki model będzie pasował do waszego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

85 − = 82