Pobierz program do zaprojektowania domu

Pobierz program do zaprojektowania domu

Programy do projektowania domów

Profesjonalny program do modelowania 3D, który pozwala projektować własne domy, domki na komputerze. Za jego pomocą można wykonywać różne rysunki, cięcia, szkice.

Pełny pakiet analizy budowlanej konstrukcji. Ma dużą liczbę funkcji. Zawiera zestaw podstawowych elementów inżyniera budowniczego: fundament, dach, kolumna, belka, sufit, schody, drzwi, okno.

Dobry program do projektowania domów, pomieszczeń mieszkalnych własnymi rękami. Zajmuje się opracowywaniem modeli architektonicznych z wizualizacją budynków. Ma ciekawe opcje wyświetlania efektów świetlnych. Programista zapewnia wsparcie dla użytkowników, regularnie aktualizuje oprogramowanie do nowej wersji.

Użyteczne narzędzie do tworzenia wnętrz mieszkań, odpowiednie dla projektantów. Do dyspozycji są setki gotowych próbek mebli, sprzętu gospodarstwa domowego, które można przeciągnąć na system. Możliwość wypełniania kształtów, tapety z wzorami lub kolorami, obliczania powierzchni, odległości między liniami.

Narzędzie przeznaczone dla architektów. Pomaga zaprojektować nowoczesny dom prywatny i wannę z klejonych belek w celu późniejszej budowy.

Graficznie przedstawia obiekty graficzne w planie, w postaci trójwymiarowej. Jest to wygodne, gdy konieczne jest rozbicie układu pomieszczeń na strefy: przestrzeń robocza, miejsce odpoczynku. Aksometria i zamiatanie pomogą w doborze tekstury, stylu, tonu, materiału ścian, sufitu: cegły, drewna, płytek.

Doskonała aplikacja do rysowania szkicowego projektu budynków z poddaszem, poddaszem. Dostępne opcje dla domu wakacyjnego: drewniane, ramy, bloki piankowe, gazobeton.

Proste oprogramowanie do łatwego rysowania i projektowania domów wiejskich z okrągłych logów. Działa z formatami DXF, EMF, PDF, BMP, GIF, JPG.

Pobierz program do projektowania domów za darmo w języku rosyjskim. Zgodny z Windows 7, 8, 8.1, 10, XP (64-bit, 32-bitowy) i są dostępne bez rejestracji, sms i wirusów.

Dom 3D

A jeśli wielu właścicieli komputerów może pokonać barierę językową, czasami zaawansowany guru z brodą może zrozumieć i zaakceptować skomplikowany i zawiły interfejs programu, ale tacy ludzie nie są już zainteresowani.

Dom 3D, jak już rozumiesz, nie sprawi, że dostaniesz ostatnie pieniądze ze skrytki, ponieważ jest dystrybuowany całkowicie za darmo. Aby nie mniej ważne zalety oprogramowania możliwe było przeniesienie absolutnie nieistotnych wymagań systemowych na twój ulubiony komputer. Świetnie czuje się nawet w samochodach z bardzo ograniczoną rezerwą mocy, co również jest bardzo ważne pod względem oszczędności na wymuszonej modernizacji "żelaza". Nieistotną wadą jest jednak zgodność programu tylko z następującymi systemami operacyjnymi: nowym systemem Windows 8 lub 7, bardzo popularnym systemem Vista i lubianym przez wiele systemów Windows XP. W przypadku innych systemów operacyjnych ten program najprawdopodobniej nie będzie wchodził w interakcje, ale możliwe jest, że programiści będą w stanie skorygować tę wadę z czasem.

Prostota i dostępność są podkreślane jako główna zaleta programu i samych programistów: twierdzą, że główni użytkownicy 3D-House staną się zwykłymi użytkownikami, którzy planują swoje mieszkanie, przygotowują się do naprawy lub zamierzają wprowadzić zmiany do wnętrza swojego mieszkania, aby zastąpić meble.

Oczywiście, profesjonalni projektanci również są zainteresowani programem, ale nadal Dom-3D nie jest pozycjonowany jako oprogramowanie dla profesjonalistów.

Dom zaprojektowany przez użytkownika może zrobić dla środowiska budowlanego, porwać układania płytek, dekoracji ściany - wszystko to w ramach programu ma specjalne funkcje i bardzo przyjazny dla użytkownika, który znowu, każdy opanowane bez problemów. Co więcej, 3D House będzie zadowolony z bogactwa schematów kolorów i zapewni szerokie możliwości eksperymentów z teksturami i teksturami, aby wybrać najbardziej harmonijną opcję. Najprostsze ruchy myszki - i wszelkie obiekty w trójwymiarowej przestrzeni są ułożone w stylowe wnętrza.

Więc jeśli masz nastrój, aby spróbować swoich sił w fascynującym biznesie projektowania - musisz zwrócić uwagę na projektowanie domów 3D i pobrać za darmo House 3D w języku rosyjskim dla komputera. A kto wie - nagle proste hobby okaże się powołaniem i zamieni się w dochodowy biznes?

Programy do tworzenia projektu w domu

Ten zestaw przedstawia najbardziej odpowiednie programy do tworzenia projektu domu. Znajdziesz tu zarówno popularne programy AutoCAD i KOMPAS-3D, znane każdemu projektantowi, jak i mniej znany ArchiCAD lub FreeCAD. Powyższe programy cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród profesjonalnych architektów i projektantów, ale także tych, którzy planują budowę własnego mieszkania. Oczywiście nie jest możliwe prawidłowe zaprojektowanie domu bez pewnych umiejętności, takich jak czytanie rysunków i znajomość branży budowlanej, dlatego przed rozpoczęciem korzystania z tego oprogramowania należy dokładnie przygotować i przestudiować wszystkie aspekty budowy domów.

Nie jest tajemnicą, że wielu profesjonalnych edytorów do projektowania budynków i lokali jest wart dużo pieniędzy. Na szczęście są też darmowe analogi, takie jak Google SketchUp lub Sweet Home 3D, które są zauważalnie gorsze od starszych kolegów w zakresie funkcji i możliwości. Jednak dla tych użytkowników, którzy nie są profesjonalistami w dziedzinie budownictwa, programy te mogą stać się przepustką do świata domów modelek i pomieszczeń mieszkalnych. Co więcej, bardzo łatwo jest znaleźć lekcje wideo i materiały szkoleniowe dla darmowych redaktorów, więc wielu wybiera studia tych programów w celu dalszego przejścia do bardziej złożonych produktów cyfrowych. Jeśli chcesz znaleźć coś pomiędzy profesjonalnym edytorem a bezpłatnym programem do projektowania budynków, zalecamy zwrócić uwagę na pakiet Ashampoo Home Designer, który zawiera ogromną liczbę gotowych obiektów, tekstur i układów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =