Photo Collage Photo

Photo Collage Photo

Photo Collage

Darmowe narzędzie online do tworzenia kolaży fotograficznych!

 • Klasyczny kolaż
 • Kolaż w stylu "funk"
 • Zszywaj zdjęcia

STWÓRZ SWÓJ FOTOKOLĘDŹ W 4 PROSTYCH KROKACH

Znany na całym świecie ekspres do kolagenu FOTOR daje nie tylko możliwość tworzenia niesamowitych kolaży w Internecie, ale także pozwala na kpiny z własnego unikalnego szablonu i motywu kolażu wraz z ekskluzywnymi filtrami i efektami

Otwórz wybrane obrazy w narzędziu do tworzenia kolaży FOTOR

Przeciągnij i upuść swoje zdjęcia w komórkach kolażu

Możesz zmieniać tła, ramki, a także dodawać efekty, naklejki i teksty.

Zapisz swoją pracę, określając żądany format i jakość

ZESTAW FUNKCJI. ZOPTYMALIZOWANY I UDOSKONALONY

Platforma FOTOR ma wiele opcji, takich jak efekty fotograficzne, naklejki i tekst,

które pozwalają stworzyć kolaż i nadać projektowi graficznemu idealny wygląd. Wypróbuj je i eksperymentuj, aby osiągnąć doskonałość obrazu!

FOTOR oferuje pełną gamę naklejek, które zaspokoją Twoje potrzeby w procesie edycji zdjęć, w tym formularze podstawowe, specjalne ikony i ręcznie rysowane naklejki, które zostały specjalnie zaprojektowane przez naszych artystów ...

Fotor.com oferuje bezpłatne efekty fotograficzne i filtry wszelkiego rodzaju online, wypróbuj naszą funkcję edycji "Efekty fotograficzne" i poczuj całą moc wrażeń.

Funkcja "Fototekst" umożliwia stosowanie czcionek bezpośrednio z komputera, a także z naszej internetowej kolekcji czcionek. Możesz dodać tekst bezpośrednio do zdjęć online.

Tryb "HDR-shooting" wykorzystuje inny poziom oświetlenia, aby poprawić obraz, ukazując głębsze kolory, bardziej szczegółowe szczegóły i podkreślając wszystkie elementy obrazu, poprawiając jego jakość.

Wygląda na to, że korzystasz z blokowania reklam!

Pixiz to całkowicie darmowa kreatywna przestrzeń finansowana wyłącznie z reklam.

Jeśli nadal chcesz tworzyć z nami fotomontaże, dobrze byłoby wyłączyć blokowanie reklam w naszej witrynie.

Stwórz oszałamiający kolaż zdjęć przy pomocy najprostszego projektanta Canva. I znajdź naszą inspirację z naszej kolekcji ponad 100 układów!

Twórz profesjonalne projekty za darmo

Zamień zdjęcia z wakacji lub urodzin w coś wyjątkowego dzięki oszałamiającej kolażu zdjęć z Canva! W wygodnym internetowym projektancie Canva znajdziesz ponad 100 darmowych układów i możesz stworzyć oszałamiającą grafikę w kilka minut!

Zbiór pomysłów na kolaże Canva zainspiruje Cię do wszystkiego, niezależnie od tego, czy będzie to oryginalna kartka urodzinowa przyjaciela, czy też grafika fantastycznych grafik dla sieci społecznościowych!

Stwórz piękny kolaż online w zaledwie 5 minut!

 1. Otwórz Canva i wybierz rodzaj projektu "Photo Collage"
 2. Wybierz spośród setek profesjonalnych układów graficznych
 3. Dodaj własne zdjęcia lub wybierz spośród ponad 1 miliona gotowych zdjęć
 4. Dostosuj swoje zdjęcia, dodaj stylowe filtry i formatuj tekst
 5. Zapisz projekt i udostępnij go innym!

Zrób kolaż zdjęć indywidualnie

 1. Zmień zdjęcia. Dodaj własne zdjęcia lub wybierz zdjęcia z biblioteki Canva. Do Twojej dyspozycji ponad 1 milion zdjęć, obrazów graficznych i ilustracji!
 2. Zmień czcionki. Do Twojej dyspozycji ponad 130 wspaniałych czcionek.
 3. Zmień tło. Użyj gotowego tła z naszej biblioteki lub dodaj zdjęcie.
 4. Zmień kolory. Wybierz kolor tekstu, aby dodać ostateczny akcent do projektu ulotki.

Wybierz zdjęcia z profesjonalnej biblioteki Canva lub dodaj własne

Jeśli chcesz, aby kolaż zdjęć był wyjątkowy i niepowtarzalny, dodaj własne obrazy do projektu. Możesz także wybierać obrazy z biblioteki Canva, w której zebraliśmy ponad 1 milion obrazów, grafiki i ilustracji. Większość z nich może być używana za darmo, a zdjęcia premium są dostępne za jedyne 1 $.

Profesjonalne przetwarzanie zdjęć

Przetwarzaj zdjęcia bezpośrednio na kolażu bez opuszczania edytora online Canva! Dostosuj ekspozycję, nasycenie, jasność i inne parametry zdjęć lub dodaj oryginalne efekty przy użyciu specjalnych filtrów. Ponadto można zmienić rozmiar obrazu, klikając dwukrotnie myszą.

Twórz kolaże w dowolnym miejscu dzięki naszym bezpłatnym aplikacjom mobilnym

Projektuj, kiedy i gdzie inspirujesz się, dodając Canvę do swoich urządzeń mobilnych. Pobierz Canva na iPhone'a, iPada i urządzenie z Androidem za darmo ze sklepu App Store lub Google Play.

Pobierz plik do drukowania lub publikowania w Internecie

Gdy kolaż zdjęć będzie gotowy, kliknij "Pobierz link i opublikuj" w prawym górnym rogu ekranu, aby wyeksportować projekt w formacie PNG lub PDF. Jeśli chcesz wydrukować kolaż zdjęć, zapisz go w formacie PDF.

Aby opublikować swój projekt na stronie lub w sieciach społecznościowych, użyj pliku PNG. Ten format jest idealny do użytku w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 2 =