Nowy decoupage szampana

Nowy decoupage szampana

Jak wykonać decoupage z butelki szampana na nowy rok: klasa mistrzowska

Piękna i oryginalna dekoracja sylwestrowego stołu z dekupażem z szampanem Bez szampana pod batutą kurantów trudno sobie wyobrazić Nowy Rok. Nic więc dziwnego, że ostatnio, wraz z dekorowaniem mieszkania i choinki, decoupage butelek zyskuje coraz większą popularność. Obecnie istnieje wiele sposobów na udekorowanie szampana w technikach decoupage, z których każdy pozwoli stworzyć niesamowite rzemiosło, które z dumą można umieścić na świątecznym stole. Musisz tylko wybrać opcję projektu!

Dekorujemy szampana na nowy rok: decoupage ze złotą farbą i aplikacjami

Jeśli masz butelkę szampana z szyjką owiniętą w złotą folię, nie pozbądź się tak spektakularnego i eleganckiego elementu: możesz zręcznie używać go w projekcie i sprawić, by był częścią świątecznego wystroju butelki. Do tego potrzebujemy złotej farby, podkładu dekoracyjnego lub akrylu, pędzli, serwetek noworocznych lub zdjęć do aplikacji, gąbki gumowej z pianki, lakieru-fixera do decoupage.

Dekupazh butelki szampana pod siłą nawet początkująca szwaczka

Przed rozpoczęciem pracy etykietę z nazwą szampana należy usunąć, a powierzchnię butelki umyć, osuszyć i odtłuścić. Następnie nałożyć kilka warstw podkładu lub akrylu. Jeśli powierzchnia jest szorstka, należy ją przeszlifować: powłoka powinna być idealnie równa. Możesz ozdobić butelkę przy pomocy serwetek noworocznych lub wydrukować na kolorowej drukarce i rzeźbić zdjęcia w tematyce noworocznej. Elementy klejowe mogą być odsprzęgnięte klejem lub rozcieńczone jeden do jednego za pomocą wody PVA.

Przyklej suche elementy na całkowicie wysuszonej powierzchni, nakładając rozmazy ze środka na obwód, uważając, aby pod aplikacjami nie pozostało powietrze.

Po wyschnięciu powierzchnię butelki należy pomalować złotą farbą za pomocą suchej piankowej gąbki w kilku warstwach. Możesz przejść do granic zdjęć. Po wyschnięciu powierzchni butelka powinna zostać polakierowana. Tak więc zachowamy powłokę przez długi czas i uzyskamy elegancki połysk złotej powierzchni.

Decoupage butelek szampana na nowy rok z oknem

Butelka z oknem - jest oryginalny artefakt który symuluje cięte na powierzchni butelki małe okno, przez które można dostrzec, wnętrze pojemnika ze wzoru. Zrobić butelkę szampana w ten sposób własnymi rękami jest bardzo proste. Do tego potrzebne są: butelka (najlepiej z maksymalną szkła światła), serwetce z Christmas motywu, ozdobnych lub podkładu akrylowego lub samoprzylepnej taśmy papierowej, elementów dekoracyjnych, lakier utrwalacza.

Zupełnie niecodzienny i oryginalny będzie wyglądał na butelkę szampana decoupage z małym okienkiem

Aby wykonać decoupage, potrzebujesz:

 1. Przygotuj butelkę do dekoracji. Aby to zrobić, usuń etykietę, dokładnie umyj i odtłuść powierzchnię.
 2. Przyklej obraz serwetki do środka (obraz ten będzie widoczny w "oknie").
 3. Naprzeciw obszaru obrazu, przyklej go klejem papierowym lub taśmą. Nie jest konieczne, aby "okno" było okrągłe: można przykleić obszar wokół kwadratu, uczynić okno owalnym lub w kształcie półkola.
 4. Zakryj butelkę podkładem lub farbą (nie zakrywaj obszaru samoprzylepnym). Możesz użyć do zwykłej domowej gąbki, szczotki-wentylatora do decoupage lub specjalnego noża do palet. Wszystko zależy od powierzchni, którą chcesz uzyskać.
 5. Jeśli chcesz, aby butelka była jasna, możesz pomalować ją dowolnym kolorem na podkładzie.
 6. Po wyschnięciu butelki należy usunąć klejący papier za pomocą noża biurowego - okno jest gotowe!

Następnie możesz okrążyć okno, ozdobić butelkę sztucznym śniegiem, cekinami, aplikacjami itp. Wszystko zależy od twoich preferencji smakowych!

Jak zrobić noworoczny dekupaż butelki szampana z solą morską

Trudno wyobrazić sobie butelkę na Nowy Rok bez imitacji śniegu i lodu. Najprostszym sposobem, aby to zrobić specjalną pastą dekoracyjną, ale jeśli okaże się to niemożliwe, aby symulować objętościowe odpowiednich i dostępnych środków. Doskonałym rozwiązaniem będzie dekorowanie solą morską. Dodatkowo, będziemy potrzebować podkładu lub biały akryl, klej PVA, szczotki, gąbki, szmatki z motywów zimowych (idealne jeden duży, jasny obraz, na przykład, dobrze ubrana choinka gil na gałęzi, itd.).

Możesz stylowo udekorować butelkę solą morską, najważniejszą rzeczą jest pokrycie produktów sprayem do mocowania, aby kompozycja nie wypadła

Aby wykonać decoupage, potrzebujemy:

 1. Przygotuj powierzchnię butelki i dokładnie ją pokryj podkładem lub białym akrylem, poczekaj aż całkowicie wyschnie.
 2. Wytnij obraz z serwetki i wklej go na powierzchnię butelki w środku najszerszej części.
 3. Zalej sól morską na arkusz czystego papieru.
 4. Gdy serwetka wyschnie i dobrze przylgnie do podkładu lub akrylu - aby rozsmarować całą powierzchnię pojemnika klejem, lekko przechodząc w granice obrazu.
 5. Weź butelkę i przetocz nią kartkę soli morskiej.

W ten sposób otrzymujemy trójwymiarową imitację butelki w lodzie z centralnym obrazem. Aby naprawić wynik, możesz przykryć butelkę środkiem do natryskiwania.

Nowy rok decoupage szampana: klasa mistrzowska

Możesz uzyskać sztuczną imitację śniegu za pomocą semoliny. Do decoupage musimy: w rzeczywistości, bardzo butelka szampana, serwetka z obrazka noworocznym, biały dekoracyjny podkład i farba akrylowa szczotki, gąbki, srebrny brokat, klej do decoupage lakier utrwalający lub PVA.

Zanim odłączysz butelki od szampana, musisz najpierw pomyśleć o wyglądzie produktu i przygotować materiały do ​​przepływu pracy

Aby wydać butelkę, potrzebujesz:

 1. Przygotuj powierzchnię butelki. Usuń wszystkie etykiety, odtłuść powierzchnię i gęsto powlecz ją białym podkładem z piankową gąbką.
 2. Wytnij obraz z serwetki. Praca wyraźnie na konturze nie jest konieczna: wystarczy trochę przetrzeć serwetkę z góry lub z dołu, aby można ją było wygodnie umieścić w najszerszej części butelki.
 3. Dołącz obraz do butelki w technice decoupage (pierwsza klasa master mówi nam o aplikacji).
 4. Jeśli występują przejścia kolorów (na przykład niebo na serwetce wykonane jest w odcieniach lilii), należy je ukryć, nałożyć gąbką farbę akrylową w tonacji serwetki na całej powierzchni butelki.
 5. Rozłóż "śnieg" (dachy domów, wierzchołki drzew itp.) I dna butelki za pomocą kleju, połóż na nim mangę.
 6. Następnie pomaluj "śnieg" białym akrylem i po wyschnięciu dodaj srebrny błysk, lekko dotykając śniegu gąbką.
 7. Dekorujemy butelkę i wybrany przez nas obraz (możesz dodać łatkę, cekiny itp.).
 8. Przykryj butelkę utrwalaczem po całkowitym wyschnięciu dekoracji.

Decoupage noworocznej butelki szampana: lekcja mistrzowska (wideo)

Dekoracja Nowego Roku butelek szampana w technice decoupage może być doskonałą przed-noworoczną tradycją, na którą będą gromadzić się wszyscy członkowie rodziny. Powstałe w ten sposób rzemiosło można zebrać w zbiorze, który będzie rewizją, z przyjemnością zanurzysz się w atmosferę wakacji. A co najważniejsze, wszystkie butelki będą wyjątkowe i kreatywne, ponieważ decoupage otwiera wiele możliwości realizacji pomysłów. Najważniejsze to pokazać wyobraźnię i nie bać się eksperymentów!

Decoupage butelek szampana: przygotowujemy się do Nowego Roku!

Żaden Nowy Rok nie obejdzie się bez szampana - ten musujący napój stał się swoistym atrybutem sylwestra. Być może dlatego needlewomen zaczął myśleć o tym, dlaczego nie zrobić butelki szampana wyjątkowego, a nie jak inne? Istnieją co najmniej 2 opcje przekształcania butelki: możesz uszyć ubrania na butelkę szampana lub możesz ją kupić. Porozmawiamy o drugiej metodzie dekoracji.

Na "Krzyżu" znajduje się już artykuł o butelkach do decoupage. Zawiera szczegółowe informacje na temat tego, czym jest decoupage, jakie materiały są potrzebne do dekoracji, a także daje 2 klasy mistrzowskie dotyczące dekapowania butelek. Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony z tą techniką, ale chciałbyś się dowiedzieć, przeczytaj artykuł "Decoupage of bottles lub master class na konwersję zwykłej butelki w oryginalny wazon", będzie to bardzo przydatne dla Ciebie.

W tej samej klasie mistrzowskiej nie będziemy szczegółowo omawiać zawiłości decoupage, przejdźmy więc bezpośrednio do procesu odkorkowywania butelek szampana.

Aby kupić butelkę szampana w tradycyjny sposób, przygotuj wszystkie niezbędne materiały:

 • samą butelkę (najpierw należy ją namoczyć w wodzie i usunąć wszystkie etykiety)
 • pędzel (najlepiej wentylator do decoupage)
 • serwetki z działką noworoczną
 • nożyczki
 • farby i kontury (lepszy akryl)
 • lakier do decoupage
 • taśma malarska

Jeśli nie planujesz całkowicie ozdobić butelki, ale chcesz zostawić na niej piękną złotą etykietę, to na początku pracy zamknij ją taśmą malarską.

Następnie, używając zwykłej gąbki do zmywania naczyń, przykryj powierzchnię butelki białą farbą akrylową. Aby powierzchnia była jednolicie zabarwiona, pokryj ją 2-3 warstwami farby, pozwalając wyschnąć przed nałożeniem następnej warstwy.

Farba akrylowa jest idealna do użytku domowego: wysycha wystarczająco szybko, pachnie bezwonnie i łatwo zmywa się ją wodą.

Po wyschnięciu farby pokryj powierzchnię butelki lakierem. Lakier akrylowy ma takie same właściwości jak farba akrylowa, więc do decoupage nadaje się na 100%.

Kolejnym krokiem jest wykonanie trójwarstwowych serwetek do decoupage i odseparowanie od nich wierzchniej warstwy, będziemy z tym pracować. Następnie, trzymając dłonie, ostrożnie wyjmij z serwetki te części obrazu, które chcesz wkleić do butelki. Jeśli wycinasz fragmenty nożyczkami, ukrywanie linii przejściowych będzie trudniejsze.

Teraz możesz zacząć przyklejać fragmenty serwetki. Trzeba to zrobić bardzo ostrożnie: nie zamoczyć zbytnio serwetki wodą, bo inaczej szybko się zerwie. Lepiej jest lekko umyć serwetkę mokrym pędzelkiem, zaczynając od części środkowej i przesuwając się na brzegach, stopniowo wygładzając wszystkie fałdy. Po zsunięciu się serwetki na powierzchnię butelki, upewnij się, że dobrze przykrywa ona klejem PVA!

Możesz natychmiast przykleić serwetkę lakierem akrylowym, ale początkujący potrzebują bardziej odpowiednich opcji z wodą i klejem PVA.

Po prawidłowym wyschnięciu serwetki przystąp do zabarwiania górnej części butelki. Aby to zrobić, stosujemy farbę akrylową o odpowiednim odcieniu i nakładamy ją na powierzchnię butelki za pomocą gąbki, wchodząc do samej serwetki (w ten sposób ukrywamy miejsce przejścia).

Jeśli nie chcesz kupować zestawu farb akrylowych, kup zwykłe kolory, które można dodać do białej farby akrylowej. Następnie możesz uzyskać kilka odcieni tego samego koloru, w zależności od ilości dodawanego koloru (im więcej kolorów, tym intensywniejszy kolor i odwrotnie). Obejmując powierzchnię butelki w kilku odcieniach tego samego koloru, można uzyskać bardzo interesujące przejścia.

Gdy farba wyschnie, pokryj całą powierzchnię butelki lakierem. Zazwyczaj dekupjaznitsy umieścić 3-5 warstw.

Następnie, korzystając z konturu, możesz narysować płatki śniegu i loki na butelce, napisać gratulacyjne napisy itp. Nie zapomnij ponownie nałożyć warstwy lakieru!

Możesz ozdobić butelkę szampana ozdobną kokardką i umieścić ją na świątecznym stole!

Butelka z oknem w technice decoupage

Punktem kulminacyjnym tej butelki jest okno, przez które wyświetlane jest ładne noworoczne zdjęcie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w tym noworocznym zagotovochki i butelce nie ma)

Będziemy potrzebować następujących materiałów:

 • butelka szampana
 • serwetki lub karty decoupage
 • farba podkładowa lub akrylowa
 • trochę papieru samoprzylepnego
 • wklej symulujący śnieg
 • lakier do decoupage

Odklej wszystkie etykiety z butelki szampana, odtłuść powierzchnię alkoholem. Następnie należy przykleić wybraną serwetkę z działką WEWNĄTRZ. Ten obraz zostanie wyświetlony w oknie.

Teraz, z samoprzylepnego papieru, musisz wyciąć okno i wkleić je do butelki.

Następnie powinieneś pokryć całą powierzchnię butelki podkładem lub farbą akrylową.

Jeśli butelka nie powinna pozostać biała, to na tym etapie pomaluj ją w kolorze, który potrzebujesz.

Cóż, teraz pozwól swojej wyobraźni szaleć! Udekoruj butelkę tak, jak chcesz. Zasada klejenia serwet jest w pełni opisana w poprzedniej klasie master. Nie zapomnij pokryć całej powierzchni lakierem!

Po wyschnięciu lakieru, delikatnie podążaj za konturem okna nożem biurowym i usuń naklejkę - butelka z oknem jest gotowa! Możesz odcień ramę okna z farbą i przykryć sztucznym śniegiem.

Kolejna interesująca opcja - butelki decoupage z szmatką.

Materiały, których potrzebujemy:

 • znowu butelka szampana
 • tkanina bawełniana
 • serwetki z opowiadań noworocznych
 • farby akrylowe (lub biała farba i kolor)
 • kontury
 • klej (gorący pistolet lub żel Moment)
 • Klej PVA
 • wstążki lub oplot
 • lakier do decoupage (może być lakierowany natryskowo)

Tradycyjnie myjemy butelkę szampana z etykiet, pozostawiając tylko górną część pokrytą folią. Powierzchnię butelki odtłuszcza się alkoholem lub acetonem.

Następnie wylej klej PVA do pojemnika z wodą (w stosunku 1: 1) i wrzuć do niego kawałek materiału wielkości chusteczki. Dajemy tkaninie dobre moczenie, wyciskanie, ale nie za dużo.

Położyliśmy szmatkę na butelce, dość arbitralnie tworząc guzy i fałdy. Jeśli w trakcie pracy odkryjesz, że gdzieś jest za dużo tkaniny, po prostu odetnij nadmiar i wszystko.

Następnie pozostaw butelkę do wyschnięcia (możesz użyć suszarki do włosów, aby przyspieszyć).

Po wyschnięciu tkaniny nałóż kilka gąbek farby akrylowej na wierzch gąbką i pozostaw do wyschnięcia.

Teraz przygotujemy serwetki do decoupage. Wyciągając dłonie z przedmiotów, które lubisz, oddzielamy 2 dolne warstwy i zostawiamy warstwę z obrazem bezpośrednio. Jeśli obrazek ma ostre krawędzie, możesz go przeciąć nożyczkami (jak po lewej, w gilzie). Przyklej serwetki na powierzchni butelki.

A potem znowu możesz wymarzyć! Możesz pokryć powierzchnię butelki kolorową farbą akrylową, odpowiednią do wybranej działki. Ostrożnie pomaluj wszystkie fałdy tkaniny, aby biała farba nie świeciła (chyba, że ​​twój pomysł tego wymaga, oczywiście))

Aby wszystkie fałdy tkaniny wyglądały masywnie i pięknie, pomaluj wgniecenia ciemnymi odcieniami farby i wybrzuszenia - światło. Aby ukryć ostre przejścia ciemnego koloru na światło, wyciśnij odrobinę srebrzystego lub złotego konturu na gąbce i idź wzdłuż całej powierzchni butelki lekkimi pociągnięciami.

Możesz udekorować butelki z butelkami na dwa sposoby. Możesz użyć pistoletu do klejenia, aby kropelki kapały z szyi (jak stopiona świeca), lub możesz przeciągnąć szyję ozdobną taśmą lub warkoczem i związać piękną kokardkę.

Na koniec rysujemy linie dekoracyjne, płatki śniegu, napisy i pozostawmy do wyschnięcia.

Po ostatecznym wyschnięciu farby i konturu pokryj całą powierzchnię butelki lakierem (wystarczą 2-3 warstwy). Inteligentne butelki szampana są gotowe!

Mamy nadzieję, że uda Ci się opanować decoupage butelek dzięki tym szczegółowym kursom mistrzowskim.

"Krzyż" gwarantuje twórczy start na cały rok! 🙂

Decoupage butelek szampana: przygotowanie do Nowego Roku!: 3 komentarze

Anna Maria, dziękuję. MK był przydatny.

Bardzo interesujące) Dzięki za MC. trzeba spróbować)

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

Kategorie

haft krzyżykowy i inne rodzaje haftu

Umieszczanie materiałów witryny na innych zasobach jest zabronione!

Przesyłając dowolny formularz na stronie, wyrażasz zgodę

Decoupage butelek szampana na Nowy Rok

Master class "Decoupage butelek szampana na Nowy Rok"Reprezentuje Ruzanova Elizabeth.

Butelka szampana to niezbędny atrybut świątecznego stołu noworocznego. Ale niewielu wie, że zwykłą butelkę można przekształcić w prawdziwą dekorację wnętrza. Dlatego jeśli chcesz zrobić wrażenie na gościach lub zrobić oryginalny prezent noworoczny, spróbuj udekorować butelkę szampana techniką "decoupage".

Decoupage butelek szampana na Nowy Rok

Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

 • 1. Sama butelka z dowolnym szampanem.
 • 2. Podkład do szkła.
 • 3. Barwy akrylowe: białe i srebrne.
 • 4. Srebrny kontur z błyszczy.
 • 5. Serwetka do decoupage.
 • 6. Oddzielenie kleju lub PVA.
 • 7. Szczotki syntetyczne.
 • 8. Dwustopniowy spękot i fuga do pęknięć (srebrna purpura lub farba olejna).
 • 9. Gąbka piankowa.
 • 10. Białe koronki.
 • 11. Lakier akrylowy lub ostateczny lakier decoupage.

Pierwszy etap. Na początek butelkę należy oczyścić z nalepek. Aby to zrobić, możesz zmoczyć go w chłodnej wodzie i za pomocą noża ostrożnie zdjąć resztki papieru. Pozostaw tylko papier zakrywający korek.

Teraz powierzchnia butelki musi zostać zagruntowana. Wcześniej można go odtłuścić alkoholem, aby gleba była lepsza. Weź płaską szczoteczkę syntetyczną średniej wielkości i przykryj całą butelkę ziemią. Poczekaj, aż będzie całkowicie suchy.

Drugi etap. Następnie możesz przystąpić do właściwej dekoracji. Weź ceramiczną płytkę, odwróć ją i wymieszaj na jej powierzchni białą farbą akrylową. Zamiast talerza można użyć specjalnej plastikowej palety. W ten sam sposób, za pomocą płaskiej szczotki, pomaluj całą butelkę białą farbą w dwóch warstwach, aby ciemne szkło nie prześwitywało.

Trzeci etap. Gdy farba wyschnie, możesz zacząć przyklejać obraz. Weź serwetkę i oddzielić 2 dolne warstwy od niej, tak aby pozostała tylko najwyższa warstwa, z której będziesz korzystać. W tej klasie głównej użyto dwuwarstwowej ściereczki, więc usunięto tylko jedną niższą warstwę.

Przymocuj figuratywny motyw do butelki, weź pędzel i wlej odrobinę czystej wody do środka serwetki. Tak więc pędzelek zwilżony w wodzie nadal przesuwa się od środka serwetki do krawędzi. Serwetka przyklei się jak woda. Jeśli zauważysz pęcherzyki powietrza, podnieś serwetkę nad suchą krawędzią i opuść ją ponownie, wygładzając ją mokrym pędzelkiem. "Przyklej" całą serwetkę w ten sposób.

Teraz weź klej do decoupage lub rozprowadź klej PVA odrobiną wody i przykryj go serwetką od góry szczoteczką. Delikatnie przyklej serwetkę, ponieważ jest mokra i łatwo się rozrywa. Następnie należy pozostawić serwetkę do całkowitego wyschnięcia.

Czwarty etap. Podczas gdy serwetka wysycha, możesz zrobić koronkę, aby udekorować butelkę. Wytnij dwa paski białej koronki - szerokie (na górę butelki) i wąskie (na dole). Na górę trzeba wyciąć więcej, tak aby końce koronki zachodziły na siebie.

Teraz wymieszaj na płycie srebrną farbą akrylową i za pomocą gąbki, srebrnej koronki. I jeszcze raz poczekaj na suszenie.

Piąty etap. Gdy serwetka na butelce wyschnie, weź ponownie gąbkę, zanurz ją w białym akrylowym barwniku i chodź "ruchami" wokół krawędzi serwetki ze wszystkich stron, aby brzegi serwetek nie były tak ostre.

Gdy biała farba wyschnie, zanurz gąbkę w srebrnej farbie i raz jeszcze przejrzyj całą butelkę (z wyjątkiem obszaru z serwetką) przy lekkich ruchach bez nacisku. Teraz na butelce znajduje się delikatna srebrna powłoka, nadająca jej bardziej świąteczny wygląd.

Szósty etap. Teraz używamy dwuetapowego pęknięcia, aby stworzyć efekt pęknięć na powierzchni serwetki. To sprawi, że nasza butelka będzie nieco starsza i doda jej oryginalności.

Zrób pierwszy krok spękania i przykryj go serwetką za pomocą szczotki syntetycznej.

Poczekajmy na względne wysuszenie kompozycji (około 20 minut), kiedy lakierujący lakier nadal będzie lepki, ale już się nie psuje. Następnie można zastosować drugi krok trzasku ze słoja pod numerem 2. Wymiary pęknięć, które pojawią się w przyszłości, zależą od grubości warstwy, która została zastosowana w drugim kroku. Im grubsza warstwa, tym większe i wyraźniejsze są pęknięcia. Po zastosowaniu drugiego etapu, serwetka może być suszona za pomocą suszarki do włosów. Pęknięcia stają się widoczne.

I że pęknięcia stają się jeszcze bardziej zauważalne, trzeba je przetrzeć farbą olejną lub specjalną zaprawą - purpuriną. W tej klasie mistrzowskiej zastosowaliśmy fugę srebrnego koloru. Pocierać srebro w pęknięcia i usunąć nadmiar z powierzchni wilgotną ściereczką.

Teraz efekt krkle stał się bardziej zauważalny.

Siódmy etap. Weź szeroki pasek srebrnej koronki i przyklej go do górnej części butelki tak, aby sznurek delikatnie chował górną krawędź serwetki. Możesz przykleić koronkę tym samym klejem PVA.

Podobnie przykleimy wąski pas srebrnej koronki do dna butelki. Teraz musi wyschnąć.

Ósmy etap. Używając srebrnego konturu z błyszczykami, narysuj płatek śniegu na serwetce i na całej wolnej powierzchni butelki.

Gdy kontur wyschnie, butelka może być pokryta lakierem wykończeniowym w 2 warstwach, z czasem suszenia 15-20 minut pomiędzy warstwami.

Teraz butelka decoupage z szampanem jest całkowicie gotowa. A teraz nie jest to już prosta, znana butelka, ale prawdziwa dekoracja wnętrza, która tworzy świąteczny nastrój.

Inne opcje decoupage butelki szampana na Nowy Rok:

Możesz również udekorować butelkę szampana na Nowy Rok z elegancką osłoną, z dzianiny

Aby nie zapomnieć o adresie strony i dzielić się nią ze znajomymi, dodaj się do sieci społecznościowej.

Kolejna praca w nominacji "Złote Ręce" od Olgi Kiseleva z Iskitim. To wspaniałe, ale.

Zabawka na choinkę (dziewiarka z koralikami) Dzianina z koralikami jest bardzo łatwa i interesująca. Sugerujemy, abyś to zrobił.

Nauczycielka Raisa Ivanovna Denisova i studenci 1 В klasy МБОУ "Szkoła średnia im. Temnikovskaya № 2" (R.

Złota choinka balowa spojrzała w lustro, Wołając z dodatkami: "Mój Boże, co za rozkosz - to róże.

Nowa praca dla naszego konkursu w nominacji dla dzieci. Autor: Gorbachev Denis, 4 lata. Nowy Rok to czas i.

Jak wiesz, dobry gospodarz przygotowuje wózek na zimę i sanie na lato. Dlaczego nawet tego nie pomyślimy.

Jak zrobić inteligentną choinkę z plasteliny Aby oślepić tę choinkę nie jest łatwo, ale wygląda elegancko.

Jasny, ażurowy płatek śniegu z papieru Dzieci uwielbiają obserwować metamorfozy, które pojawiają się w przypadku papieru.

Dyskusja: pozostało 14 komentarzy.

po prostu wspaniała butelka!

Okazało się bardzo piękne! Świetnie!

Fajny szampan się okazał! I naprawdę zima!

Butelka naprawdę noworoczna, piękna, powodzenia w konkursie! * BRAVO *

Zawsze zazdrośni ludzie, którzy mają cierpliwość do takich rzemiosł, ale wynik jest tego wart.

Oto kolejna butelka szampana. Nie robiłem nigdy decoupage, ale teraz wszystko jest jasne z twojej klasy mistrzowskiej.

Tak, więc stałem się zamyślony ... nawet kupiłam już serwetki.

Och, to piękne, jak! Bardzo delikatna i słodka okazała się butelka.

Cóż, to jest miejsce, w którym można znaleźć tyle czasu, aby zrobić to wszystko? Jestem po prostu jednym z tych, którzy już próbowali decoupage. Powiem, że zawód jest bardzo ekscytujący. Teraz MK spojrzał i znowu przypomniał sobie bank z kawy - przyszły wazon, który rzuca się na mnie w nocnym stoliku. 😀

Lena i ja raz otynkowane serwetki zegar był zadowolony ... A potem przyszedł do dekupazhnits forum, przeczytaj o swoich gadżetów, trzaski i inne warstwy lakieru dziesiątki ... więc bezpiecznik i wyblakłe)))

Cóż za szykowny i niezwykły prezent okazuje! Innym byłoby przygotowanie kilku takich butelek - aby żaden z znajomych nie uraził

Bardzo fajna butelka okazała się dziękuję za mistrzowską klasę!

Wspaniała lekcja, wspaniały mistrz. Dziękuję

Piękno! Zawsze lubiłem tę pracę - decoupage, nie próbowałem, ale nie odmówiłbym otrzymania takiej butelki szampana w prezencie)))

Motyw strony i wsparcie od GoodwinPress

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

53 − 49 =