Metal magazynowy półki

Metal magazynowy półki

Regały magazynowe, rodzaje i nowoczesna klasyfikacja

Regały magazynowe są obowiązkowymi elementami nowoczesnego systemu magazynowego, bez którego nie można skutecznie i bezpiecznie przechowywać przechowywanych cennych przedmiotów różnego rodzaju, a także intensywnych przewozów towarowych przy maksymalnym wykorzystaniu maszyn i mechanizmów.

Klasyfikacja regałów magazynowych w zależności od ich konstrukcji

Regały magazynowe na regały - najbardziej masywne projekty, które są obecne w prawie każdym magazynie i pozwalają przechowywać różne rodzaje produktów w różnych rodzajach opakowań (pudełka, pudełka, torby, puszki itp.). Są znane i używane przez człowieka od tysięcy lat. Oprócz wielkości i liczby półek na takie półki ważna jest również nośność półek.

Regały półkowe są klasyfikowane zgodnie z materiałem budowlanym

Regały (dolna kolumna)

i inne polimery

Uwaga: metal * - profil stalowy malowany lub ocynkowany, rzadziej duraluminium; materiały drewnopodobne ** - płyty wiórowe, sklejka, płyty wiórowe orientowane.

Proste regały (front loading) paletowe są przeznaczone do przechowywania palet - zunifikowanych jednostek składowania reprezentujące platformy ładunkowej (PAN) zamontowany z nim innego typu i kształtu towarów lub produktów.

Klasyczny regał paletowy to wielowarstwowa konstrukcja ramowo-regałowa wykonana z profili metalowych, które dzięki modułowemu systemowi można zmontować biorąc pod uwagę wszystkie cechy magazynu i ładunków, które mają być przechowywane. Palety są instalowane na poziomach za pomocą hydraulicznego układacza.

Regały wspornikowe - sprzęt magazynowy przeznaczony do przechowywania różnych ładunków długich, dużych i niestandardowych. Są to konstrukcje metalowe z jednostronnymi lub dwustronnymi konsolami.

Brak pierwszego rzędu regałów ułatwia dostęp do warstw regału wspornikowego, co wpływa jakościowo na szybkość dostępu do magazynowanego ładunku.

Do przechowywania karoserii w magazynie fabryki samochodów stosuje się dwustronne regały wspornikowe.

Regały wbudowane lub w stojakach - jeden z rodzajów regałów paletowych, przeznaczony do tego samego rodzaju ładunku o długim okresie trwałości. Są rodzajem hybrydowych regałów wspornikowych i paletowych, charakteryzujących się najwyższym współczynnikiem wykorzystania powierzchni magazynowej.

Paleta ładunkowa, która została zainstalowana na pierwszym stojaku, zostanie wysłana jako ostatnia.

Regały magazynowe - wariant taranowania (wejście, głębokie) stojaki, gdy ładowanie odbywa się z jednej strony, a rozładunek z drugiej. Takie regały są najlepszym rozwiązaniem do przechowywania towarów o krótkim okresie trwałości.

Sposoby załadunku i wysyłki nie nakładają się, co charakteryzuje taki system regałów magazynowych nie tylko dzięki wysokiej efektywności wykorzystania terenu, ale także dzięki dużej prędkości obrotowej.

Regały wielopoziomowe lub półpiętra magazynowe

Aby efektywnie wykorzystać całą objętość przestrzeni magazynowej, szczególnie na wysokich sufitach, stosuje się wielowarstwowy system regałów, w którym dolne regały stanowią podporę dla górnej platformy lub nadbudówki (antresola).

Rodzaje dodatków do magazynu:

  1. Wielopoziomowy system regałów magazynowych.
  2. Nadbudówka (mezzanine) na platformie.

Regały grawitacyjne - rodzaj regałów na palety, rzadziej pudła lub pudła. Główną cechą stojaków grawitacyjnych - ich półki są wykonane z cylindrycznych rolek. Biorąc pod uwagę odchylenie odwrotne (3-5%) półek, dostarczony ładunek sam się wsuwa w głębokość regału pod wpływem grawitacji. Bezpieczny ruch ładunku i jego zatrzymanie są kontrolowane za pomocą specjalnych rolek hamulcowych. Oprócz grawitacji, grawitacja bardzo efektywnie wykorzystuje powierzchnię magazynową, ale pozwalają one pomieścić wiele różnych typów i rozmiarów, a pod względem prędkości obrotowej przekraczają regały wejściowe.

Fragment stojaka grawitacyjnego od strony "przesyłki"

Mobilne regały magazynowe - system ruchomych regałów magazynowych różnych typów składający się z rzeczywistych regałów, platform mobilnych z silnikami i specjalnych szyn. Przejście między rzędami półek jest takie samo, kolejność dostępu do określonych sekcji jest określana przez operatora lub automatyczny system sterowania. Wygodny i wydajny system przechowywania, ale bardzo drogi.

Uniwersalne regały mobilne

Specjalne półki do przechowywania - zaprojektowane z myślą o przechowywaniu jednego rodzaju produktu. Na przykład opony:

lub butelki wina

Różnorodność systemów regałów magazynowych pozwala rozwiązać każde zadanie efektywnego rozmieszczenia towarów, niezależnie od ich rodzaju i ilości. Większość projektów regałów magazynowych jest wykonywana w oparciu o systemy modułowe, co umożliwia ich instalację w dowolnym miejscu, dostosowując się do wszelkich zadań związanych z przechowywaniem. Najbardziej progresywne systemy regałów magazynowych są gotowe do wprowadzenia w pełni zautomatyzowanego procesu przenoszenia ładunków, gdy osoba wykonuje tylko zdalne sterowanie i awaryjne usługi naprawcze.

Cześć. Ładna półka na wino, choć pod dużą ilością wina

Regały magazynowe

Regały magazynowe to nowoczesne, niezawodne projekty, które mają wiele odmian.

Regały magazynowe spełniają wszystkie wymagania nowoczesnych systemów magazynowych. Przeznaczone są do magazynowania dużych, ciężkich ładunków na metalowych lub siatkowych nawierzchniach, podłogach ze sklejki, na paletach przy użyciu ręcznego i mechanicznego załadunku.

Regały magazynowe serii SGR, 3 półki

Możesz złożyć zamówienie na dowolne standardowe wagi regałów PGR:

Długość półki, mm: 900, 1200, 1500, 1800, 2100, 2700

Głębokość półek, mm: 500, 600, 700, 1000

Wysokość półek, mm: 1500, 2000, 2500, 3000

Maksymalne tolerancje dla obciążeń:

Obciążenie półki: do 480 kg.

na regale: do 1600 kg.

Półki dostarczane są standardowo w wersji ocynkowanej i pomalowanej.

Ta seria regałów z półkami metalowymi wytrzymuje obciążenie na półce od 350 kg i do 1500 kg na sekcję.

Stelaże do serii magazynowej SGR, 4 półki

Linijka stojaków serii SGP składa się z następujących standardowych rozmiarów:

Długość półki: 900, 1200, 1500, 1800, 2100, 2700 mm

Głębokość półki: 500, 600, 700, 1000 mm

Wysokość sekcji stojaka: 1500, 2000, 2500, 3000 mm

Maksymalne dopuszczalne obciążenia:

na półce: do 480 kg

na regale: do 1600 kg.

Na życzenie klienta regały półkowe można pomalować lub ocynkować.

Pod warunkiem, że wsporniki (belki podłużne) mają długość 900 mm, regały półkowe wytrzymują obciążenia do 500 kg na półkę, ale nie więcej niż 1500 kg na sekcję.

Istnieje możliwość wyprodukowania stojaka o następującym zakresie rozmiarów:

Głębokość półki: od 1510 do 1820 mm

Szerokość półki: od 590 do 750 mm

Wysokość stojaka: od 500 do 6000 mm

na półce: do 450 kg

na regale: do 6000 kg.

Wykonujemy również metalowe półki z ocynkowanej stali.

Półki magazynowe MK-M (modyfikowane) ze sklejki lub podłogi metalowej

na półkach: do 450 kg

na regale: do 6000 kg.

Na życzenie klienta regały są uzupełniane podłogą ze sklejki lub metalowymi półkami.

Stelaże do magazynów serii SGR-U

Na życzenie klienta stojaki serii ST są dostarczane z następującymi parametrami:

Długość półki: 1200, 1500, 2100, 2400, 2700, 3000 mm

Głębokość półki: 500, 600, 800, 1000, 1500 mm

Wysokość sekcji stojaka: 2200, 2500, 3000 mm

Maksymalne dopuszczalne obciążenia:

na półce, kg: 1000

Stelaże do magazynu z fabryki "Zericon9quot; mają wiele zalet:

  • wysoka nośność;
  • niezawodność w działaniu;
  • szeroki zakres dopuszczalnych obciążeń i opcji.

Aby kupić regały magazynowe produkowane przez zakład "Zericon9raquo; zadzwoń: (495) 505-51-03, (495) 505-51-08.

Metalowe półki na magazyn

Dla niezawodnego przechowywania komercyjnych ładunków lub dokumentów archiwalnych, wiele przedsiębiorstw i instytucji korzysta z metalowych systemów regałowych. Nasza firma oferuje produkcję regałów metalowych na zamówienie, a także sprzedaż gotowych regałów metalowych po przystępnych cenach. Oferujemy produkcję regałów magazynowych o indywidualnych rozmiarach i wymaganiach. Produkcja stojaków odbywa się na nowoczesnym sprzęcie do obróbki metalu w najkrótszym czasie, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia Klienta.

Rodzaje regałów magazynowych z metalu

U nas możesz zamówić lub od razu kupić różne przeznaczone do przechowywania regały metalowe magazynowe od producenta:

Lekkie regały półkowe są bardzo poszukiwane, ponieważ umożliwiają uporządkowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak iw archiwach lub magazynach dzięki ręcznemu przetwarzaniu towarów. Nasza firma oferuje regały z ładunkiem na półki od 80 do 150 kg i wysokości od 1500 do 3000 mm. Regały półkowe do magazynu są zwykle zawsze dostępne, dlatego jesteśmy gotowi zapewnić im minimalne terminy wysyłki i przyjemne ceny.

Te systemy regałów zapewniają niezawodne magazynowanie ładunku na paletach na kilku poziomach. Produkujemy przednie regały paletowe zdolne wytrzymać obciążenia do 2000 kg na paletę. W naszej produkcji można kupić belki jako standaryzowane palety EURO (800x1200mm), FIN (1000x1200mm) i belki o nietypowej długości. Regały frontowe są na zamówienie strażników i różne załączniki, akcesoria takie jak uchwyty na beczki, przegród ograniczniki głośności tylnego położenia palety, konsola, na końcach regałów do przechowywania pustych palet, prowadzi Wąski sprzętu nawa podpalletniki (poprzeczki) niestandardowych paleta ocynkowane wzorzyste podłogi (stelaże), ekrany przeciwpożarowych, krzyże kontruktsii sztywność, złącza koncentryczne i liczby komunikacji stojak do przekazywania dalej odporność na przednie półki paletowe.

Zapewnij wielopiętrowe przechowywanie tego samego rodzaju towarów na paletach. Stosowany w centrach logistycznych, magazynach chłodniczych, magazynach surowców z tego samego rodzaju ładunkiem i nieograniczonym okresem przechowywania. Główną zaletą stojaka do zagęszczania jest kompaktowe przechowywanie produktów w magazynie. Stelaże głębokościowe o dużej głębokości charakteryzują się dużą gęstością magazynowania ładunku i brakiem przejścia między rzędami regałów.

Konstrukcje regałów typu mezzanine pozwalają zmaksymalizować wykorzystanie magazynu. Ten rodzaj regałów jest przeznaczony do przechowywania małego kawałka towarów z wieloma przedmiotami. Antresole są szeroko stosowane w sklepach obuwniczych, magazynach części zamiennych do różnych urządzeń, magazynach do przechowywania sprzętu komputerowego. W naszej firmie istnieje możliwość zakupu regałów typu mezzanine z dwoma, trzema, czterema, a nawet pięciokondygnacyjnymi, zaprojektowanymi do przenoszenia półek od 100 do 1000 kg, w zależności od towarów i konfiguracji regału.

Regały wspornikowe przeznaczone są do przechowywania długich ładunków. Ten rodzaj regałów służy do przechowywania rur metalowych, drewnianych listew, różnych profili metalowych i plastikowych, tacek, tarcicy. Regały wspornikowe produkowane są w dwóch rodzajach: jednostronne regały wspornikowe i dwuspadowe regały wspornikowe. Głównymi elementami stojaka są pionowe stojaki, konsole i usztywnienia strukturalne. Kup gotowe półki lub złóż zamówienie na pożądane półki, dzwoniąc lub pisząc z nami.

Zastosowanie samonośnych konstrukcji pozwoli zaoszczędzić na budowie magazynu i skróci czas jego eksploatacji. Podstawą konstrukcji takich konstrukcji są przednie regały paletowe, regały drukowane lub wspornikowe. Elementy konstrukcji regałowych służą jako rama do mocowania dachu i ścian budynku oraz dostrzegania efektów otoczenia zewnętrznego.

Regały grawitacyjne zapewniają wysoką rotację towarów w magazynie i same dostarczają towary ze strefy załadunku do strefy rozładunku. Regały grawitacyjne wykorzystują prowadnice rolkowe, które pozwalają produktowi poruszać się niezależnie do strefy wysyłki pod wpływem grawitacji. Półki tego typu znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym, motoryzacyjnym, chemicznym.

Etapy produkcji konstrukcji regałowych, dostawa i montaż

Nasza firma świadczy usługi w zakresie produkcji regałów do magazynu na indywidualne parametry. Prace nad projektowaniem i produkcją systemów regałowych prowadzone są przez doświadczonych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników przy użyciu nowoczesnych programów komputerowych i sprzętu.

Opracowanie zadania technicznego przy produkcji systemu regałowego

Zgodnie z wymogami GOST i TU 55525-2013 dokumentacji technicznej produkcji regałów magazynowych są określone: ​​dopuszczalnego obciążenia półki regału 1 m 2 lub ciężar palety, ilość poziomów składowania towarów, szerokości i głębokości półki systemu, minimalna szerokość przejścia stojaka konserwacji lub ręcznie regały za pomocą specjalnej techniki.

Projektowanie półek

Opracowanie projektu wyposażenia magazynu wraz z regałem i późniejszą produkcją konstrukcji regału magazynowego realizowane są zgodnie z wymaganiami TU i GOST R 55525-2013.

Projekt metalowej szafy magazynowej

regały parametry metalu z konstrukcji składanej są określone zgodnie z wymaganiami GOST R 55525-2013 i TU, który ukazuje zasady ustalania obciążenia na półkach regałów podłogi i żelbetowych o zwiększonej nośności.

Dostawa i instalacja systemu regałowego do przechowywania dokumentacji i towarów

Na etapie projektowania szafy nasi specjaliści obliczają koszty wykonania i wykonania szafy magazynowej. Na dodatkowe życzenie nasi specjaliści pomogą Ci zainstalować prefabrykowane stojaki na stronie klienta.

Aby uzyskać informacje na temat produkcji i zakupu regałów metalowych, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu: +7 499 677 55 98.

Moskwa, Moskwa Region, Petersburg, Nowosybirsk, Niżny Nowogród, Jekaterynburg, Samara, Omsk, Kazań, Czelabińsk, Rostów nad Donem, Wołgograd, Ufa, Perm, Wołgograd, Krasnojarsku, Woroneżu, Saratowie, Togliatti, Krasnodar, Iżewsk, Jarosław, Uljanowsk, Barnauł, Irkuck, Chabarowsk, Tiumeń, Władywostok, Novokuznetsk, Orenburg, Kemerowo, Lipieck, Naberezhnye Chelny, Riazań, Tomsk, Penza, Astrachań, Archangielsk, Biełgorod, Briańsk, Władykaukaz, Vladimir, Volzhsky, Wołogdy, Iwanowo, Kaliningrad , Kaluga, Kirov, Komsomolsk nad Amurem, Kostroma, Kurgan, Kursk, Magnus itogorsk, Machaczkała, Murmańska Nalczyk, Niżniewartowsk Niżny Tagil Orel, Pietrozawodsk Sarańsk, Smoleńsk Soczi, Stawropol, Sterlitamak, Surgut Taganrog, Tambowski, Tver Tula, Moskwa, Perm, robocze, Chita Jakucku Abakan , Almetyevsk, Angara, Arzamas, Armawir, Artem, Aczyńsk, Balakovo, Balashikha, Bataysk, Berezniki, Biysk, Blagoveshchensk, Brack, Wielki Łuk, Nowogród Wielki, Wołgodońsk, oczy, Groźny Derbent, Dzerzhinsk, Dimitrovgrad, Elec, Rail, Żukowski Chryzostom Joszkar-Ola Kameńsk-Uralsky, Kamyszyn, Kansk, Kiselevsk kwaśna ovodsk, dywany, Kołomna, Kolpino, Kopejsk, Korolev, Krasnogorsk, Kyzył, Lenińsk Kuźniecki, Lyubertsy, Magadan, Maikop, Mezhdurechensk, Miass, Moore, Mytischi, Nazran, Nakhodka, Nevinnomyssk, Neftekamsk, Nieftiejugansk, Nizhnekamsk, Novokuibyshevsk, Novomoskovsk, Noworosyjsk, Novotroitsk, Novocheboksarsk, Novocherkassk, Novoshakhtinsk, Novy Urengoy, Noginsk, Norylsk, Noyabrsk, Obnińsk, Odintsovo, październik, Orekhovo-, Orsk, Pervouralsk, Pietropawłowsk Kamczacki, Podolsk, Prokopyevsk, Psków, Pyatigorsk, Rubtsovsk, Rybinsk, Salawat Severodvinsk, Seversk, Siergijew Posad, Sierpuchowska, Stary Oskoł, Syzrań Syktyvkar, tobolsk, Ussuriisk, Ukhta Chasawjurt, Chimki, Czerkiesk Mines, Szczołkowo, Elektrostal, Elista Engels Jużnosachaliński.

Nasz adres: 142002, region Moskwa, Domodiedowo, strefa przemysłowa Pracownik włókienniczy, budynek 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 5