Kolorowa kombinacja fuksji z innymi kolorami

Kolorowa kombinacja fuksji z innymi kolorami

Fuchsia w ubraniach

Jednym z najbardziej zapadających w pamięć kolorów jest jasny róż o odcieniu bzu. Ma własną nazwę - kolor fuksji. Wśród wszystkich roślin domowych, fuksja jest zauważalną kobietą, jej kwiaty mają dość duży rozmiar i taki sam kolor, który jest tak lubi kobiety mody. Nic dziwnego, że fuksja w ubraniach jest używana przez projektantów, tworząc szkice ich nowych kolekcji.

Apel do niego jest spowodowany faktem, że płyną od niego specjalne płyny i radość. Zakładając odzież, wykonaną w takiej kolorystyce, fashionistka natychmiast wzbudza zainteresowanie samą sobą, staje się główną osobą na bankiecie lub zasługuje na szacunek wśród kolegów w służbie.

Fuchsia dzisiaj - dekoracyjny kwiat, aw odległej przeszłości - dziki rosnący u podnóża Nowej Zelandii i Ameryki Południowej. Lata pierwszej wojny światowej zwróciły nie tylko historię stosunków na świecie i złamały miliony losów. Potem, ze względu na okoliczności, ogrodnicy nie byli pod kwiatami, fuksja była w stanie zapominania, ale wraz z powrotem wszystkiego, wycofywano dziesiątki nowych odmian i dokonywano globalnej selekcji.

Rezultatem selekcji było pojawienie się w ogrodach kwiatostanów różowych, purpurowych, pomarańczowych odcieni. Tysiące amatorskich ogrodników urządzało ogrody piękną rośliną i kwitło od wczesnego lata do późnej jesieni.

Większość niesamowitych kwiatów będzie widoczna dla odwiedzających przedszkole Michiels Nursery. Tutaj rośnie około 4 tysięcy różnych gatunków dzikich krzewów, które wzięły swoją nazwę od nazwiska botanika i lekarza, który żył w XVI wieku, Leornard Fuchs. Jego skromny wkład w naukę został później zapomniany i dopiero w XVIII wieku członkowie ekspedycji odkryli kwiat ponownie.

Na cześć niesamowitego kwiatu zwanego kolorem, który dziś cieszy się dużą popularnością wśród kobiet mody. Nawiasem mówiąc, użycie słowa "fuksja" dla nazwy koloru nastąpiło w 1859 roku. Następnie naukowcy dokonali przełomu, tworząc barwnik anilinowy "fuchsin".

Niebieski i czerwony zostały zmieszane do eksperymentu. Jeśli mieszanka jest bardziej czerwona, ostateczny kolor jest namiętny. Sam w sobie odnosi się do jasnych tonów fioletowej palety. Młode damy uważają go za symbol radości, szczęścia i romantyzmu. Ubrani w stroje tego koloru, tworzą spektakularne, fascynujące i podzadriivayuschie obrazy.

Ubrania w kolorze fuksji są dowodem ich inicjatywy, zmysłowości i, w pewnym sensie, tajemnicy. Używając go prawidłowo, dziewczęta informują o sobie innych. Nie wszystkie wykrzykiwać o swojej nieodpartości i ekscentryczności, można po prostu założyć odpowiednie stroje.

Styliści mówią, że kolor fuksji sprawi, że stroje będą świąteczne, zalotne i zabawne. Ubrana w nich dziewczyna "krzyczy" na cały świat o swojej odwadze, determinacji, radości, szczęściu. Jest zadowolona, ​​że ​​złapie podziwiające spojrzenia przechodniów. Ponieważ jest uważany za świąteczny, lepiej jest kupić koktajlowe lub wieczorowe sukienki w takim zakresie kolorów i umieścić je w restauracji, spotkać się z kolegami z klasy w kawiarni, ale nie pracować w biurze.

Kolor absolutnie nie jest przeznaczony i nie wygląda na codzienne obrazy, co czyni dziewczynę wulgarną. Ponieważ sam w sobie jest samowystarczalny, nie powinieneś wybierać sukienki o wyrafinowanym kroju. Im prostszy jest ich wygląd, tym lepiej wygląda kolor.

Biznesowo-kobieta kolor fuksja nie jest przeciwwskazana. Najważniejsze jest, aby poprawnie pokonać go przy pomocy biżuterii. Wtedy okażą się nieskazitelne w smaku, znajomości etykiety biznesowej i możliwości finansowych. Zabronione jest zakładanie bluzki lub najlepszych kolorów w biurze, ale tylko w połączeniu ze spodniami lub neutralnym odcieniem spódnicy.

Według stylistów, paleta jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku, ale dozowana i bez zgniatania. Pożądane jest, aby wierzyli w swoją sztukę łączenia różnych odcieni na jednym obrazie. Bez strojów o takim kolorze, nowoczesne panie biznesu nie mogą się obejść bez bezpośredniej konkurencji mężczyzn ze względu na ich rozwój intelektualny i zdolność do ukończenia wszystkiego.

Jeśli sukienki w kolorze fuksji nadają się tylko na specjalne okazje, inne szczegóły garderoby, takie jak płaszcze przeciwdeszczowe, torebki, buty i inne akcesoria w codziennych łukach, nie są rzadkością. Chusteczka lub torba, buty lub pasek - wystarczy użyć jednej rzeczy na dziobie, dodając do tego pewności.

Najlepsze warianty kombinacji w kolorze fuksji - biały, czarny, szary. Każde z powyższych łączy się w harmonii z jasną fuksją. Jako przykład - koszula w kolorze fuksji i ołówkowa spódnica, spodnie w czarnym kolorze. Czarne sukienki, pasek na jasnej sukience. Jasny róż z liliową bluzką w połączeniu z białymi spodniami.

  • Fuksja + czarny. Pani może kupić wszystko w takiej kolorystyce i uzyskać obraz, który nie będzie miał elegancji i uroku. Powstały zespół okazuje się elegancki, świeży, ale tylko z białą podstawą. Idealny obraz uzyskuje się, gdy dziewczyna nosi białe spodnie, a sandały i kurtka wybierają kolory fuksji;

  • Fuksja + szary. Ma iść do restauracji z kolegami. Dlaczego nie wybrać sukienki w kolorze fuksji jako sukienki, a sandały w kolorze srebrnym na stopach? Młoda dama utworzy wokół siebie obszar tajemnicy, zdobędzie z nim elegancję, podkreśli doskonały smak i pasję do stylowych rzeczy;

  • Fuksja + niebieski. Od tej decyzji bryza. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że się nie łączą, ale w praktyce łuk wychodzi poza pochwałę. Jasna powinna być sukienka, ale niebieskie mogą być różne akcesoria, na przykład broszka, kolczyki, bransoletka.

Również styliści mogą łączyć się z mlecznymi, kremowymi i brązowymi odcieniami, a także z innymi kolorami - żółtym, zielonym.

Nie wszystkie modne kobiety są gotowe do eksperymentów ze złożonymi kolorami lub nie są przyzwyczajone do bycia w centrum uwagi. Jeśli kupowanie ubrań dla nich w jasnych kolorach jest nie do przyjęcia, warto poszukać czegoś fascynującego wśród akcesoriów. Akcesoria są niedopuszczalne? Dla paznokci lub dla podkreślenia oczu, możesz wybrać ten kolor. Obraz na pewno uzyska "skórkę".

Osobno trzeba powiedzieć o butach. W takich butach do kolorowania w Rosji - rzadkość, ale przez Internet z łatwością zdobędzie pożądany. Na przykład buty z obcasami. Jaki kolor łączy się w tym przypadku z butem? Na przykład: biały, czarny, szary, a drugi - żółty, turkusowy i zielony, ale pamiętaj, że wygląd będzie niepotrzebnie spektakularny. Ponieważ on sam jest samowystarczalny, cięcie jest proste, a obfitość akcesoriów jest bezużyteczna.

Urocze kolory w odzieży męskiej

Po raz pierwszy styliści zaczęli mówić o inwazji różowych kołnierzy w biurach dużych firm, a na ekranach telewizyjnych zaczęły się trzy lata temu. Od tego czasu nie stracił gruntu. Początkowo sądzili, że trend nie będzie koegzystować i nagle w historii kostiumu nastąpił zamach stanu. Jeśli do tego momentu był uważany za dziewczęcy, czuły i pełen romantyzmu, jest teraz mężczyzną. Ubrania w nietypowych kolorach wybierają w swoich szafach artyści, biznesmeni, politycy.

Warto zauważyć, ale faktem jest, że jeśli mężczyźni początkowo zmarszczyli nos na widok takich koszulek, teraz są uważani za szczyt ich stylu. Modowe kaprysy są drugorzędne. Dlaczego zakorzeniona jest różowa moda dla mężczyzn? Wszystko dzięki właściwym działaniom projektantów i marketerów. Człowiek sukcesu musi nosić pewne szczegóły garnituru w kolorze fuksji. Z ich pomocą popisuje się swoimi pragnieniami.

Sukces w biznesie. Nawet sam kwiat - fuksja przyciąga uwagę tłumu, który jest kolorem. Wydaje się, że wraz z przybyciem takiej odzieży w szafie facet pokazuje swoją niedbałość, ale nalega, że ​​można mu zaufać. Ponadto jest symbolem młodości i młodego entuzjazmu. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wizerunek osoby sprawnej, komunikatywnej i odnoszącej sukcesy,

Sukces w życiu seksualnym. Od niepamiętnych czasów kolor był uważany za symbol zdrowia w kwestiach reprodukcyjnych. Jeśli ubrania faceta są zdominowane przez niebieskie koszule, jest niespokojny, a jeśli różowy, jest spokojny i zrelaksowany jak boa dusiciel. Z zewnątrz wydaje się, że wszystko jest w porządku w jego życiu osobistym, ponieważ obok niego jest ukochana ukochana, z którą życie jest pełne baśni, romansu. Nawet jeśli nie ma nikogo w pobliżu, "połowa" nie będzie długo czekać, ponieważ każda dziewczyna czeka na romantycznego, który zamieni jej życie w bajkę,

Wezwanie pozytywnych emocji. Flirtowanie jest zabronione? Być może. Tutaj i przeprowadzone badania, dowiadując się w nim, że pojawienie się w szafie jasnoróżowego z błyszczącym kloszem koszul jest sposobem na zwiększenie wewnętrznych pozycji w ich oczach, złagodzenie stresu, podniesienie nastroju i poprawę zdrowia. Czym jest "komunikacja lustrzana"? Powtórzenie obrazu, gestów i postawy rozmówcy, aby wywołać jego zainteresowanie, wpłynąć na jego decyzje i pociąg myśli. Lepiej więc nawiązać kontakt z damą biznesową w jasnych strojach, zaskakując ją swoim blaskiem.

Jak ogólnie interpretujesz kolor fuksji w odzieży męskiej? Jest symbolem czułości, męskości, miłości życia i wiary w siebie. W pewnym momencie to przedstawiciele słabszej płci odebrali mężczyznom pewne detale kostiumu - kapelusz, spodnie, a następnie doprowadziło do rozkwitu feminizmu. Teraz, aby odzyskać utracone pozycje, trzeba im coś odebrać, aby zamach mógł ponownie nastąpić we wszystkich sferach społecznych.

Wiek XXI został już nazwany wiekiem męskiego romantyzmu w kulturze masowej. Wkrótce nadejdzie dzień, w którym do przeszacowania obrazu Repina "Kozacy napisali list do sułtana tureckiego". Te czasy są w odległej przeszłości, a teraz istnieje ryzyko, że wpadną do jednego biura dla mężczyzn w różowych koszulach, myśląc nad projektem budowy ogromnej metropolii. Podczas gdy decydują o tym, jaki będzie dom, młode panie są w biurze burmistrza, rozwiązując problem ze stroną w centrum miasta.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 14+

Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko po zainstalowaniu aktywnego linku do naszej strony.

W jakim kolorze pasuje kolor fuksji, jaki kolor nadaje się do fuksji?

Jaki kolor łączy się z fuksją?

Jaki kolor jest w harmonii z kolorem fuksji?

Kolor ma swoją nazwę od kwiatu, który ma tak bogatą czerwono-różowo-liliową barwę. W naturze, każdy kwiat jest ozdobiony liśćmi i łodygą i bez dysonansu ta kombinacja nie vyhyvaet. Tak więc ten kolor można łączyć z zielonym, ale tak jasnym i intensywnym jak kolor fuksji. Oczywiście, białe, szare i beżowe odcienie, które są połączone z niemal dowolnym kolorem.

Kolor fuksji wygląda tak

W ubraniach można go łączyć z żółtym, niebieskim, pomarańczowym, niebieskim, ciemnofioletowym. Oto przykłady kombinacji na zdjęciu.

Jeśli chodzi o wnętrze. Ten kolor jest bardzo aktywny, więc tutaj jest pokój, myślę, że nie wszystkim się spodoba.

Dlatego ten kolor we wnętrzu jest lepiej mierzony, aby go uwzględnić. Na przykład w postaci obrazów, poduszek, abażurów, pokrytych fuksją, ale nie więcej.

Nazwa tego odcienia pochodzi od nazwy kwiatu "Fuchsia9quot ;, który ma bardzo bogaty kolor, trudno jest opisać, które słowa - są czerwone, różowe, a nawet liliowe odcienie.

W swojej naturalności "clearance9quot; kwiat zawsze wygląda bardzo harmonijnie - zielone liście i łodyga nie "bite9quot ;, więc możesz spokojnie założyć, że w ubraniach kolor fuksji dobrze pasuje do zielonego koloru. Tylko doświadczenie pokazuje, że jednocześnie zielony kolor powinien być wystarczająco jasny, aby konkurować z fuksją)

Widziałem kombinację fuksji o bardzo jasnym żółtym kolorze - wygląda bardzo efektownie, świątecznie.

Kombinacje z fuksją

Ten kolor jest bardzo jasny i można go łączyć z mniej krzykliwymi odcieniami różu i czerwieni oraz fioletowymi kolorami. Możesz rozcieńczyć kolor fuksji za pomocą niebieskiego lub niebieskiego, żółtego i ciemnozielonego, nie zapomnij o kolorze białym i czarnym - nadają się do każdego schematu kolorów.

Kolor fuksji - piękny, jasny i aktywny kolor. Jest całkiem niezależny, ale możesz wybrać parę. Na przykład kolor fuksji doskonale łączy się z tak jasnymi i soczystymi kolorami - turkusowy, żółty, grafitowy, niebieski, szmaragdowy. Aby uzyskać precyzyjny obraz, możesz połączyć ten kolor z czarnym, a jeśli ma to być na przykład romantyczny wieczór, odważnie połącz z szarym kolorem. Jeśli kolor głęboki fuksja, wygląda bardzo ładnie w połączeniu z kolorowym seledynem.

Bardzo kocham fuksja,chociaż nie mogę nawet spojrzeć na wszystkie inne odcienie różu.

Idealnie łączy i znajduje wspólny język fuksji o soczystym zielonym kolorze.

Najważniejszymi podstawowymi kolorami, które są rozpoznawane przez ogromną liczbę ludzi na całym świecie są oczywiście te trzy kolory, idealnie dopasowane do jasnego, impertynenckiego koloru fuksji: -Fioletowa, czerwona i niebieska stal.

Jestem bardzo sympatyczny z połączeniem niebieskiego, jasnozielonego (i rzeczywiście z odcieniami zieleni), bladożółtego, odcieni beżu.

Aby lekko spłaszczyć jasny efekt fuksji, można go rozcieńczyć na kolor szary, czekoladowy lub khaki. I podkreślając piękno tego odcienia mogą być czarno-białe kolory.

We wnętrzu lepiej jest stosować stonowane odcienie i pastelowe odcienie w połączeniu z fuksją.

Kolor fuksji sprzed kilku lat jest szczególnie popularny wśród kwiatów pomarańczowych, ciemnozielonych, ciemnofioletowych, niebieskich i żółtych. W sukience tego koloru powinna być sukienka, bluzka, kurtka, spodnie. Całkowicie ubrany w kolorze fuksji nie może być. Dekoracje powinny być w kontrastowym kolorze

Podobnie jak wszystkie inne kolory, które zniknęły z naturalnych kolorów roślin, kolor fuksji dobrze pasuje do koloru zielonych liści, które mają różne odcienie zieleni, szczególnie dobrze wygląda z jasnozielonym, a dobre połączenie uzyskuje się ze srebrnym kolorem.

nie wszyscy wiedzą, że ten kolor jest prawidłowo nazywany fuksją. na przykład moja mama nazywa go szkarłatem, a mój mąż - ciemnoróżowym. ale nie zmienia to tabeli korespondencji tego ładnego cienia

Jeśli poprawnie przedstawię, kolor fuksji jest podobny do fioletowego?! Jeśli tak, to kolor żółty dobrze pasuje.

Jeśli się nie mylę, to kolor trawy (zieleń zielna) i jasny beż.

Kolor fuksji i jej połączenie z innymi kolorami w ubraniach

Nie bój się być jasnym i atrakcyjnym

Ile razy zdarzyło ci się zazdrośnie spoglądać na ubrania w jaskrawych kolorach, mentalnie próbować tego na sobie i na końcu dawała pierwszeństwo zwykłym, zwykłym bluzkom? Znana sytuacja, prawda? Niezdecydowanie i strach przed śmiesznym przejęciem i zmuszeni są do połączenia się z tłumem.

Pozostaw wszelkie wątpliwości i popatrz na kolorowe fuksje. Czy boisz się wybrać niewłaściwą kombinację z innymi odcieniami? Następnie zainspiruj się pomysłami i zapamiętaj podstawowe porady dotyczące wyboru modnego zespołu. Nie może być żadnych błędów.

Nie spiesz się, aby podnieść coś nowego. Słuchaj powszechnej porady, zanim zaczniesz po mistrzowsku łączyć kolory.

Kolor fuksji, jak każdy inny, może mieć różne odcienie. Jest to ważne podczas rysowania obrazu. Na przykład, jeśli kolor zawiera fioletową subtelność, idealnym połączeniem będzie pomarańczowy odcień.

W tym samym czasie, w połączeniu z różowym, pomarańczowy będzie wyglądał absurdalnie. Dlatego, pomimo obecności wielu kolorów, idealnie nadających się do fuksji, nie należy bezmyślnie kupować rzeczy o odpowiednich odcieniach w nadziei, że zyskają one na zwycięskim zestawie.

Znajdź różowy w połączeniu z pomarańczą jest niezwykle trudny

Ogólnie możemy wyróżnić cztery odcienie fuksji:

Prawdziwa fuksja bez mieszaniny tonów, w przeciwieństwie do różu, oparta jest na zimnym niebieskawym subtelności. Dlatego wybierając zestaw, zapamiętaj ciepłe i zimne kolory. Łączenie ich w jeden obraz jest niepożądane i zbyt trudne, ponieważ trzeba będzie pomyśleć o teksturach, które mogą zrównoważyć dysonans.

Dokładnie rzuć stosy

Kolor fuksji i tak bardzo chwytliwy, przyciągający uwagę. Dlatego nie jest konieczne podkreślanie go dodatkowymi szczegółami. Porzuć jaskrawe, obszerne ozdoby, falbany i kokardy na ubraniach, krzycząc broszki na kurtce i skomplikowane rzeczy.

Ta sukienka jest odpowiednia, chyba że dla zainscenizowanych zdjęć

Uzupełnij obraz lakonicznymi skórzanymi paskami, małymi torebkami i prostymi ozdobami, takimi jak łańcuch z zawieszeniem.

Wybierz rzeczy tak proste, jak to tylko możliwe. Jeśli spodnie są fuksja, to klasyczne lub zwężone bez dodatkowych haftów lub cekinów. Czasem nawet obecność kieszeni, niezgrabnie wścibskich boków, może przekształcić idealny obraz w brudny, a nawet wulgarny.

Gigi Hadid wie, jak wybrać spodnie

Jeśli sukienka, to skrzynia lub luźny krój.

Ciekawie i efektownie wyglądają małe koktajlowe sukienki w kolorze fuksji.

Lepiej odmówić lotek i Basków. Ryzyko popełnienia błędu jest bardzo wysokie. Jasny odcień zmieni cię w plastikową lalkę, a złą tkaninę w absolwenta szkoły średniej.

Nie ma tak oczywistych ograniczeń dla spódnic. Może to być dzwonek w postaci paczki, ołówka lub dowolnego nacięcia w podłodze. Warunki są takie same - bez Basków i stosów. Zostaw te ekscesy dla neutralnych kolorów, które wymagają dodatkowego podkreślenia.

Nie trzeba naśladować sygnalizacji świetlnej iw jednym zestawie wykorzystywać wszystkie kolory połączone z fuksją. Calor blok, oczywiście, w trend, ale w pogoni za modą nie przełamać kij.

Pomimo użycia wielu kolorów, obraz okazał się lakoniczny

Wybierz neutralne odcienie. W każdych warunkach doskonale łączą się z fuksją. Daj pierwszeństwo:

Użyj kolorów w kolorze fuksji jako podstawy twojego wizerunku. Na przykład załóż wąskie spodnie w kolorze czerwonej fuksji, a na ich miejsce weź w prostą białą koszulkę lub lingliv w pasie morskim.

Możesz eksperymentować w ten sposób i rozcieńczyć go jasną torebką i butami, na przykład kolorem cytryny. Lub jeszcze bardziej podkreślić głębię koloru i wybrać akcesoria beżowe odcienie.

Weź przykład z Victorii Beckham. Wyciszone tony i beżowe sandały

Nie ograniczaj się do używania neutralnych kolorów w celu uzupełnienia obrazu. Biała kurtka, różowa bluzka w kolorze fuksji i granatowe dżinsy są zbyt proste i codzienne, nie warte uwagi.

Bardziej interesujące jest spojrzenie na odcienie fuksji w połączeniu z jasnymi kolorami i niezwykłymi fakturami. Dosyć prostym przykładem jest dzwonkowaty dzwon w kształcie dzwonu z długimi do kostek fuksjami, krótkim kaszmirowym swetrem na szczycie niebiańskiego cienia i łódkowatym kolorem. Niezwykły i jasny obraz jest gotowy.

Czy to trudne? Następnie zainspiruj się niezwykłymi obrazami i różnymi niestandardowymi kombinacjami.

Żółty kolor można dodać do obrazu pod dowolnym pretekstem. Mogą to być spodnie, spódnica, a nawet torebka lub pasek. Świeży wygląda zestaw sukienki w fioletowy fuksja i żółty płaszcz.

Przy okazji, wybór właściwego futra nie jest łatwym zadaniem. Ale to zależy od jej stylu i jakości oraz twojego wizerunku jako całości. Przeczytaj, jak wybrać klasyczny płaszczyk.

Dla najodważniejszych, idealne połączenie różnych odcieni na jednym zdjęciu staje się zbiorem fuksjowych bluz, noszonych na białej koszuli, szkarłatnych spodniach i cytrynowym płaszczu. Uzupełnij wizerunek torby-sprzęgła z nadrukiem w niebieskiej klatce. Pomimo różnorodności kolorów, rozwija się organiczny tandem, co dowodzi, że nie trzeba bać się jasnych kombinacji.

Bardziej powściągliwy obraz uzyskamy, jeśli połączymy skrócone spodnie musztardowe z luźnym swetrem różowej fuksji. Szeroki złoty pasek pomoże ukończyć zestaw. Kurtka może być noszona w tym samym czasie w pełni zaopatrzonej formie lub zostawić róg karabinu.

Co może być bardziej organiczne niż połączenie kolorów natury? Fuchsia i zieleń potwierdzają ten fakt.

Nie zdejmuj białej koszuli z poprzedniego obrazu. To znów stanie się podstawą jasnego swetra w odcieniu pomarańczowo-szkarłatnym. Do niego podnieś spódnicę z różowej fuksji i zielony płaszcz. Bilans zespołu jest w odcieniach do odcienia płaszcza.

Kolejna chwytliwa kombinacja. Tym razem wybierz górny fioletowy odcień fuksji i uzupełnij go zielonymi wąskimi spodniami z zawyżoną talią i pomarańczową kurtką. Złożenie obrazu razem pomoże szerokiemu złotemu pasowi.

Fuchsia korzystnie uzupełnia wszystkie odcienie niebieskiego. Na przykład najprostszą kombinacją jest spódnica słońca, ciemnoniebieski odcień i długotrwały kolor fuksji. Zwróć uwagę, obraz zawiera dwa fajne odcienie. Jako akcesoria wybierz biżuterię w odcieniu spódnicy i torbę o neutralnym odcieniu, na przykład biały.

Przyjrzyj się dokładnie połączeniu błękitnego i różowego fuksji. Obraz może być tak prosty jak to tylko możliwe. Jasny, wolumetryczny sweter w klasycznej białej koszuli, granatowych dżinsach i lazurowym szaliku. Zakończ zespół pomoże buty-łodzie w tonacji szalika.

Dwa kolory najbliższe odcieniu wyglądają nie gorzej niż kontrastujące odcienie.

Możesz dodać różowy sweter z fuksjami z czerwonym dzwonkiem i dzwoneczkiem do kostek.

Lub szkarłatny garnitur do spodni.

W obu przypadkach uzupełnij obraz czerwonymi łodziami i jednokolorowym kontrastowym sprzęgłem. Na przykład czarny lub złoty.

Z fuksją fioletowego odcienia czerwień jest nie mniej oryginalna. Czerwony płaszcz, żółta bluzka i spodnie lub spódnica w kolorze fuksji doskonale się uzupełniają. Wykończenie obrazu pomoże torebce w odcieniu spódnicy.

Nie bój się eksperymentować. Znajdź niezwykłe kombinacje i wymieszaj pozornie niezgodne tekstury. Bądź zawsze stylowy i jasny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 + = 75