Jasny projekt zdjęcia kuchni

Jasny projekt zdjęcia kuchni

Jasna kuchnia - 60 zdjęć

Ostatnio moda była minimalizmem, który czasami osiągał ascetyzm. Takie tendencje dotyczyły także kuchni. Formy były proste, geometrycznie poprawne, wyraźne i barwne - monochromatyczne z rzadkim wyjątkiem w postaci jasnych plam barwnych. Ale teraz popularność jasnego designu zaczęła wzrastać. Ale nie można nie zgodzić się z tym, że w klasycznym lakonicznym wzornictwie istnieje pewna szlachetność i wdzięk.

Od dawna zauważono, że preferencje kolorystyczne całkowicie zależą od temperamentu, wieku i charakteru osoby. Jednak odkrycie było takie, że ludzie, którzy mają w przybliżeniu ten sam kulturalny i materialny poziom życia, są bliscy swoich preferencji kolorystycznych. Ale wybór koloru jest ważny i narodowość ludzi. Na przykład, odcienie światła są preferowane dla północnych narodowości, ale Francuzi i Włosi wolą odcienie zbliżone do stylu śródziemnomorskiego, które przypominają owoce, morze i słońce.

Jasne kolory i odważne połączenia są bardzo ekologiczne w nowoczesnych wnętrzach, w tym. w kuchni. Dlatego w prawie wszystkich liniach modelowych były jasne odcienie - koralowy, nasycony bard i błyszcząca powłoka. Jasne kuchnie w podobnych odcieniach wyglądają niecodziennie, ale jednocześnie zwiększają nastrój, powodują apetyt. Szczególnie podobała mi się kuchnia pomarańczowa.

Nie przegap projektantów i niebiesko-niebieskich odcieni. W połączeniu z białymi ścianami o jaskrawych kontrastowych akcentach wyglądają świetnie. Kontrastujące kombinacje jasnych kolorów z czarnym, białym lub odcieniem naturalnego drewna są rzeczywiste.

Pojawienie się złożonych odcieni, utworzonych przez połączenie różnych kolorów, stało się ostatnio modne: fioletowo-niebieskie, żółto-zielone, różowo-beżowe i inne. Jasne kuchnie w takich tonach - doskonałe rozwiązanie, jeśli jesteś zmęczony zwykłymi. Upewnij się, że nie zmęczy Cię takie wnętrze!

Nie jest tajemnicą, że kolorystyka tworzona jest nie tylko przez kolor mebli, tło jest bardzo ważne. Wielu projektantów oferuje teraz takie opcje dekorowania kuchni, w których meble naturalnych odcieni łączą się z jasnym tłem. Tło może być brzoskwiniowe, pomarańczowe, fioletowe. Najważniejsze, żeby nie przesadzić! Pamiętaj, że meble powinny być neutralne - beżowy, biały itp.

Zmiany w wyglądzie kuchni ułatwiają również nowe technologie, na przykład nowoczesne lakiery mogą sprawić, że powierzchnia będzie nie tylko błyszcząca, ale również matowa. Możesz wybrać meble w kuchni, na przykład w kolorze fioletowym lub pomarańczowym, eksperymentując z powierzchnią.

Oryginalny wygląd w jednym zestawie pojedynczych elementów, wykonane z metalu w połączeniu z naturalnym drewnem różnych ras. Taka teksturowana mieszanka w połączeniu z jaskrawą kolorystyką nadaje kuchni nowoczesny wygląd.

Warto również zauważyć, że obecnie wiele uwagi poświęcono powierzchnie. To imitacja pod skórą i nałożenie powłoki imitującej ażurową koronkę i wiele, wiele więcej. Aktywnie zaczęto używać we wnętrzu kuchennego kamienia naturalnego. Stało się to realne dzięki nowym technologiom do cięcia i obróbki powierzchni. Tak więc, jeśli potrzebujesz naprawy, pomyśl, może chcesz uciec od tradycjonalizmu i ozdobić kuchnię w niezwykłych jasnych kolorach!

Projekt kuchni-galeria zdjęć (100 najlepszych zdjęć)

Nawet starożytni mędrcy mówili, że lepiej zobaczyć raz, niż usłyszeć sto razy. Wizualizacja każdej idei może ujawnić wszystkie pozytywne i negatywne strony. Jeśli zdecydujesz się na aktualizację projektu kuchni, pomoże Ci w tym galeria zdjęć z gotowymi rozwiązaniami.

Połączenie różnych odcieni, umieszczenia zestawu kuchennego i jadalni - wszystko to trudno sobie wyobrazić bez profesjonalnie zaprojektowanych projektów.

Jasne kuchnie

Najczęściej jasne wnętrze kuchni wykorzystywane jest w takich stylach domu jak:

Aby kuchnia była jasna i stylowa, musisz wybrać odpowiednie odcienie, pożądane jest, aby były kontrastowe.

Główne rozwiązania kolorystyczne we wnętrzu jasnej kuchni to:

  • Białe ściany i czerwone, zielone, żółte lub fioletowe meble kuchenne
  • Jasnoniebieskie ściany i czerwone meble kuchenne
  • Żółte meble kuchenne na tle czarnych ścian
  • Laminowany odcień ścian w połączeniu z pomarańczowymi meblami kuchennymi

Dzięki wyborowi jasnych mebli kuchennych nie ma problemów. zazwyczaj producenci produkują wiele jasnych kolorów mebli.

Aby ściany i sufit w kuchni były jasne, zaleca się stosowanie płytek ceramicznych, jasnych tapet papierowych lub tynków dekoracyjnych.

Jako wykładzina podłogowa dopuszczalne są tylko płytki ceramiczne, w rzadkich przypadkach stosuje się parkiet.

Szczególną uwagę zwraca się na oświetlenie. Aby podkreślić pełne nasycenie kolorów jasnej kuchni, musisz zainstalować duże okna, a zasłony powinny być nieobecne.

Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć: stylowe wnętrze kuchni!

Pomożemy ci zwrócić się do CIEBIE, projektując krajobraz działki, a także budowę i aranżację domu wiejskiego w ogóle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

88 − 85 =