Jasny liliowy

Jasny liliowy

Liliowy kolor

Liliowy jest koloru bzu.

liliowy

Liliowy kolor w psychologii

Połączenie bzu w ubraniach

Połączenie bzu we wnętrzu

Oznaczenie koloru bzu

Dla ścisłości, fioletowy - jest mieszaniną jasnych kolorach niebieskim i czerwonym (lub równych proporcjach z przewagą błękitu), a mieszanina jest ciemny odcień niebieskiego i czerwonego w równych proporcjach.

Wiele osób albo myli kolory bzu i fioletu, albo myśli, że są to różne nazwy tego samego koloru. Ale to nie jest prawda! Jeśli jesteś zainteresowany tym, co te dwa kolory różnią się, możesz przeczytać artykuł na temat różnicy między fioletowymi i fioletowymi kwiatami.

Wartość koloru liliowego. Psychologia koloru liliowego.

Liliowy kolor symbolizuje kreatywność, świetlaną przyszłość, nostalgię, czujność, wrażliwość, wytrwałość, cierpliwość, samokontrolę, a także tajemniczość i tajemniczość.

Kolor bzu ma bardzo rzadki charakter, przypisuje się mistyczne, tajemnicze właściwości (ogólnie rzecz biorąc, każdy odcień fioletu, tworzy poczucie tajemniczości i tajemnicy). Od najdawniejszych czasów, kolor liliowy był używany do komunikowania się ze światem duchów, trzymając różne rytuały. Ludzie wierzyli, że za pomocą tego koloru można wzbudzić urok, sympatię i wzajemne uczucia.

Statystyki pokazują, że ten kolor najczęściej wybierany jest w okresie dojrzewania. Wynika to z faktu, że kolor liliowy jest mieszaniną niebieskiego i czerwonego (ta mieszanka dwóch początków - początek męskiej i żeńskiej). Kolor liliowy (jak również fioletowy) jest podstawą koloroterapii.

Pozytywny wpływ koloru bzu. Zabieg o fioletowym kolorze

"Super ważna" jakość koloru liliowego polega na tym, że jest on w stanie podnieść nawet najbardziej niedocenioną samoocenę na świecie!

Lawendowy (jasny liliowy) odcień pomaga pozbyć się wszystkich niechcianych wspomnień. To jest główna magia kolorów. Jeśli masz nieprzyjemne, obsesyjne wspomnienia, których nie możesz zapomnieć, zdobądź lekki liliowy cień. I patrząc na cienie lawendy, spróbuj zapamiętać wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w twoim życiu. Możesz nawet zapisać na kartce najprzyjemniejsze chwile ze swojego życia, a kiedy znowu będziesz smutny, przeczytaj tę listę ponownie, okresowo patrząc na kolor lawendy.

Zalety miłośników koloru liliowego

 1. Są bardzo twórcze osobowości. Lubią pisać wiersze, rysować, robić coś, wymyślać (komponować). Ponieważ bzu jest "bliskim krewnym" fioletu, ludzie, którzy nadają mu swoje preferencje, są również bardzo utalentowani i wyjątkowi. Przyciągają się do tego, co nieograniczone i wolne.
 2. "Super zorientowani na cel", ponieważ zawsze osiągają to, o czym marzą i czego chcą.
 3. Są altruistyczne. Przypomnijmy, że altruiści - to są ludzie, którzy pomagają innym, aw zamian nie oczekują niczego i nie pytają.
 4. Zawsze miej indywidualny punkt widzenia i broń go.
 5. Niezależne osobowości. Dotyczy to zarówno aspektów finansowych, jak i moralnych. O ich niezależności (niezależności) nie pozwalają nikomu wkroczyć.
 6. Odpornie toleruj wszelkie problemy, które przedstawia im życie. Nie uciekają od problemów, ale rozumieją je, jak tylko mogą.
 7. Nigdy nie obwiniają swojego losu za nic. Uważają, że w ich własnych działaniach są winni.
 8. Urocze. Mogą mieć wokół siebie innych, szybko znaleźć wspólny język. Ale są bardzo szczerzy. Żaden obłudnik nie będzie mógł pogratulować przyjacielowi w dniu jego urodzin, tak że był tak zadowolony, jak z pozdrowienia lawendowego kochanka, który zrobił to z całego serca.

Nieszczęśliwi miłośnicy bzu

 1. Bardzo ufny. Wierzą ślepo w prawie wszystkie słowa, które im przekazano. Nawet teoretycznie nie zakładają, że to, co zostało powiedziane, może być kłamstwem.
 2. Pomimo swojego zobowiązania, wszystkie „oszust” starają się unikać skomplikowanej i czasochłonnej pracy, oczywiście, jeśli nie prowadzi bezpośrednio do fanów bzu ich sen i nie jest częścią ich życia.
 3. Spitfire. Jeśli "zaczepisz" - zobaczysz cały stopień nietrzymania moczu w ich naturze.
 4. Uważają ludzki wygląd za najważniejszy. Cała reszta jakości (charakteru, przyzwyczajeń) oni bez wahania zajmują drugie miejsce. W ich problemach z przyjaciółmi iw życiu osobistym często obwiniają swój wygląd, nawet jeśli już zostali udoskonaleni. Dlatego nigdy nie żartuj na zewnątrz lawendowego kochanka, chyba że, oczywiście, nie masz zamiaru go obrazić)
 5. Depresyjny. Jednak pomimo swojej depresji nigdy nie tracą optymizmu i wiary we wszystko co najlepsze. Z ich depresji prawie zawsze wychodzą bez pomocy.
 6. Nadmierne przywiązanie do domu, pracy, rodziny, stylu życia. Bardzo trudno jest znieść każde rozstanie, ponieważ rozstania są utożsamiane z "małą śmiercią". Ale z drugiej strony, nigdy nie ustawią szefa, nie zdradzą przyjaciela i nie zmienią drugiej połowy. Ta funkcja jest więc zarówno plusem jak i plusem miłośników bzu.
 7. Mocno przywiązany do rzeczy. Jeśli ich rzecz zniknie lub pęknie przypadkiem - są bardzo zdenerwowani.
 8. Bezwarunkowe, gdy są "atakowane" przez zły nastrój. I tylko najbliższa i najdroższa osoba może go wychować.
 9. Bardzo często cierpią na przeziębienia. Ale starają się poprawić odporność.

Połączenie bzu w ubraniach. Sukienki. Zdjęcie.

Ponieważ ciemno-liliowy kolor może budzić niepokój, więc ubrania tego koloru nie powinny być noszone podczas ważnych negocjacji, spotkań biznesowych, wywiadów i egzaminów. Uczucia niepokoju mogą nasilać się, a dana osoba może nie osiągnąć pożądanego rezultatu. Lepiej na te okazje ubrania w kolorze liliowym z odcieniem "bielenia", to wręcz przeciwnie, pomogą pozbyć się podniecenia.

Z jakim ubieraniem łączą się liliowo?

1) Liliowy + zielony. Kolor zielony, jak liliowy, jest zimny. Najlepsze w liliowym połączeniu naturalnych odcieni zieleni, pomogą stworzyć naturalny i wyluzowany wizerunek. Jeśli jednak chcesz się wyróżniać i eksperymentować z kolorami w ubraniach, spróbuj połączyć bzu i jasnozielonego w jednym zestawie.

2) Liliowy + niebieski / niebieski / turkusowy. Te trzy kolory, jak liliowy, są zimne i zawierają niebieski kolor. Są związane z kolorami bzu i dobrze się z nimi łączą.

3) Liliowy + biały. Lekka i urzekająca kombinacja, z której nie sposób oderwać wzroku. Jest w nim coś niesamowicie atrakcyjnego.

3) Liliowy + czarny. Liliowy kolor osłabia ostrość czerni, powodując poczucie tajemnicy i insynuacji. Jeśli dodasz do niego małe różowe akcesoria (torebka lub buty), pomoże to w dodaniu zestawu jasności i natychmiastowości.

Liliowy i szary - świetnie sprawdzi się w biurze, zwłaszcza jeśli użyjesz jasnego bzu i ciemnoszarego. Jasnopurpurowy i jasnoszary razem wyglądają naturalnie i romantycznie.

4) Liliowy + żółty, złoty. Żółte i złote to ciepłe kolory, symbole słońca i bzu - kolor inspiracji i nostalgii. Razem tworzą kontrastową i zapadającą w pamięć kombinację, podkreślając wzajemne cechy. Przemyślany bzu kompensuje wietrzną żółtą barwę, a słoneczna żółć kompensuje chłód i umiar bzu. Ta kombinacja kolorów wygląda jasno i nietypowo, ale jednocześnie harmonijnie.

5) Liliowo-srebrny. Łagodne, lekkie i poetyckie połączenie.

5) Liliowy + różowy. Inspiracja bzu łączy się z delikatnością i ciepłym różem, tworząc lekką poetycką kombinację.

6) Liliowy + brązowy. Dość złożony pod względem doboru odpowiedniej kombinacji odcieni. Jeśli jednak zrobione poprawnie, będzie to szczyt elegancji i wyrafinowania. Że powinieneś pamiętać połączenie tych kolorów - nie powinieneś używać obu kolorów jasnych nasyconych kolorów. Jasnobrązowy + liliowy stworzy romantyczny obraz na randkę.

Negatywny wpływ koloru bzu

Kolor liliowy, oczywiście "żywy" i stylowy. Ale może również powodować poczucie braku radości i niepokoju. Kolor liliowy, podobnie jak fiołek, jest jak schłodzona czerwień. Pod tym względem "brzmi" trochę smutno, głucho i bolesnie. "Ukrywanie" w jego głębi czerwonej i niebieskiej, działa przygnębiająco na ludzki układ nerwowy.

Od psychologów często można usłyszeć, że kolor liliowy powoduje smutek, smutek, przygnębienie, smutek, a nawet depresję. Niektórzy psychologowie twierdzą nawet, że bzu jest koloru psychicznie chorych ludzi. Trudno powiedzieć, jak bardzo odzwierciedla to rzeczywistość, ale co najmniej ciemno-liliowy kolor w dużych ilościach wydaje mi się również okropny, depresyjny i odpychający.

Połączenie bzu we wnętrzu. Zdjęcie.

W związku z jego dualizacją, kolor liliowy jest rzadko spotykany w mieszkaniach (na meblach i na przedmiotach). Wielu po prostu boi się go używać we wnętrzu. A może na próżno?

Jedna dziewczyna kupiła sobie liliową sofę. Przyciągnął ją nie tylko swoim kolorem, ale także komfortem i półkami pod podłokietnikiem. Po takim zakupie dziewczyna stała się niesamowita. Znalazła nową pracę, nawiązała relacje z ukochaną, wygrała dużo pieniędzy na loterii. Pisała o tym szczęściu w Internecie, ale czytelnicy i czytelnicy wydawali się pisać to wszystko. Catherine (to imię szczęśliwej dziewczyny) i nikomu nie udowodniła niczego! Doceniała momenty, które nagle "nagle" ożyły.

Być może w ciemnopurpurowym kolorze warto zachować ostrożność. Ale kolor liliowy z odcieniem "bielenia" (jako kolor tła tej strony) jest kolorem medytacji. W tym przypadku może to oznaczać tylko równowagę i całkowity spokój. Jeśli więc kochasz kolor liliowy, możesz bezpiecznie użyć tego odcienia w swoim wnętrzu!

Jakie kolory łączą kolor liliowy we wnętrzu?

1) Liliowy + biały. Dzięki bzu doskonale łączy kremowy (kremowy) odcień bieli, dzięki czemu pomieszczenie jest bardziej przytulne i ciepłe.

Jeśli jednak kochasz tylko ciemny kolor liliowy, można go wykorzystać w projektowaniu takich pomieszczeń, w których spędzasz trochę czasu. Może to być korytarz, hol wejściowy, toaleta, przedsionek lub balkon, loggia.

W odcieniach bzu możesz udekorować warsztat lub studium, ponieważ ten kolor nadaje twórczą, twórczą i długotrwałą pracę.

Kolor liliowy doskonale pasuje do Twojej łazienki: przypomni Ci o bukietach lawendy i bzu. Kolor ten zapewnia ciepło, zapewnia komfort i prawdziwą przytulność.

W przedszkolu (dla dziewczyn) najlepiej jest używać lawendy, bo to najbardziej ulubiony kolor lalki Barbie.

W jadalni i salonie fiolet jest bardziej odpowiedni niż liliowy.

2) Liliowy + różowy / bordowy. To ciekawe i oryginalne połączenie bzu z różowymi i malinowymi kwiatami:

3) Liliowy + żółty. Oprócz białego bzu, dobrze komponuje się z żółtymi i złotymi kolorami. Fiolet jest dodatkowym kolorem w stosunku do żółtego, a dokładniej jest to najskuteczniejsza kombinacja dla naszych oczu. Jego szokowność jest tak wielka, że ​​w swojej czystej formie praktycznie nie jest używana w aranżacji wnętrz, ale w rozcieńczonej formie można stworzyć atmosferę patosu. Kolor kremowy nadaje się również do tego celu. Nadal trzeba rozcieńczyć te kolory: biały, szary lub beżowy.

4) Liliowy + pomarańczowy. Liliowa i pomarańczowa - doskonała kombinacja, odważna, a czasem nawet odważna, może bardzo ładnie grać we wnętrzu. Główną rzeczą, którą musisz wiedzieć, łącząc pomarańczowy i fioletowy we wnętrzu (jak w ubraniach) - oba kolory muszą być z tej samej palety, to znaczy mają te same cechy: Nasycenie / rozmywanie, jasność / otępienie, czystość / pripylennost, prostota / złożoności i tak dalej.

5) Liliowy + czerwony. Niezwykłe połączenie. Szczególnie pięknie połączony liliowy z jasnym odcieniem czerwieni. Jednak przy używaniu jaskrawoczerwonego bardzo ważne jest, aby nie przesadzić.

Jeśli chcesz użyć jasnych kolorów obu kolorów, zaleca się rozcieńczenie tej kombinacji białą. W przeciwnym razie wnętrze może wydawać się ostre i agresywne.

6) Liliowy + turkusowy. Połączenie koloru bzu i turkusu tworzy tajemniczą, magiczną, zachwycającą atmosferę. Dodanie białego koloru podkreśli lekkość liliowego koloru, dzięki czemu połączenie będzie jeszcze bardziej fascynujące.

7) Liliowy + niebieski. Kolory niebieski i liliowy, więc we wnętrzu są połączone ze sobą pięknie i harmonijnie.

8) Liliowy + zielony. Ta kombinacja jest pozytywna, podobnie jak pole z lawendą i pozwala czuć się domową świeżością i ciepłą letnią bryzą.

9) Liliowy + zielony. Z takiego wnętrza nosi romantyzm i niezwykły spokój.

10) Liliowy + szary. Liliowo-szare są luksusowo wyglądane razem i pomagają zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

11) Liliowy + czarny. Połączenie Pathos. Styl gotyku i mistycyzmu. Połączenie bzu z czernią jest bardzo piękne, pod warunkiem, że liliowe światło będzie cieniowane. W przeciwnym razie Internet stanie się ponury. Również bardzo piękne połączenie czerni, bieli i bzu wygląda - prawie zawsze opcja wygrana-wygrana.

12) Liliowy + brązowy. Ta kombinacja jest spokojna i relaksująca. W tej kombinacji nie należy używać dużej liczby ciemnych odcieni, gdyż spowoduje to senność.

13) Liliowy + fioletowy. Ponieważ kolory te są bardzo blisko siebie, połączenie to można rozcieńczyć innym kolorem, na przykład białym lub różowym lub turkusowym.

Jeżeli osoba zdecydowała się na wykorzystanie tego koloru w salonie - w salonie czy sypialni, charakteryzuje go przez właściciela jako stylowy, biznesu, w tym samym czasie osoba romantyczny i twórcze.

Kilka zdjęć dla fanów liliowego koloru 🙂

Dzięki za oglądanie! Inspiracja i spełnienie Twoich najcenniejszych pragnień!

Połączenie bzu w ubraniach

Kolor jasnoróżowy (jasnobrązowy):

Połączenie jasnofioletowego koloru

Liliowy kolor w ubraniach:

Liliowy kolor

Jasny liliowy ametyst lub liliowy (ma więcej różu niż niebieski):

Fioletowa sukienka

Kolor lawendy, w którym jest więcej niebieskiego niż różowego:

Suknia wieczorowa w kolorze lawendy

Te dziewczyny i kobiety, które wolą kolor liliowy w ubraniach, różnią się umysłem, zmysłowością, nietrywialnym spojrzeniem na świat i kreatywnością.

Podobnie jak fioletowy, liliowy i jego odcienie są idealne do stworzenia mistycznego i tajemniczego obrazu. Jednak z powodu swojej wewnętrznej energii czasami nie jest łatwo połączyć ją z innymi kolorami. A jednak postaramy się dowiedzieć, która kombinacja bzu w ubraniach wygląda najbardziej harmonijnie.

Tak więc, z czym nosić liliowy kolor?

Oczywiście pierwsza będzie na naszej liście kombinacji z kolorem liliowym zielony: jest to połączenie "bzu - zieleni", które najczęściej występuje w przyrodzie. Warianty kombinacji z bzem mogą być tak duże, jak pozwala na to Twoja fantazja i rozmiar torebki.

Połączenie bzu z zielonym

Liliową sukienkę, którą możesz ubrać w zielone buty, zieloną sukienkę - z liliową.

Możesz również połączyć liliową kurtkę lub zieloną bluzkę, patrz zdjęcie:

Połączenie bzu i zieleni

Połączenie bzu z jasnobrązowym kolorem z czarnym, białym i beżowym lub z tym, w co się ubrać liliową sukienkę?

Elegancka sukienka bez lamówki to doskonały wybór na wyjście. Spotkaj się, jak wiemy, przez ich wygląd, strój i bzu (światła purpurowy, liliowy, lawenda lub jakikolwiek inny odcień fioletowy) vykazhet w was artystycznej, arystokratycznej, romantycznego i wyrafinowanego charakteru.

Jakiego koloru będą te buty, z wyjątkiem tych zielonych, do wieczorowej liliowej sukienki? - Oczywiście, białe, beżowe, czarne, szare i metaliczne kolory!

Liliowy i szary

Połączenie lawendy i beżu

Kolor liliowy jest samowystarczalny i, szczerze mówiąc, tak naprawdę nie potrzebuje jasnego dodatku. Liliowa sukienka na piękną kobietę - jest stylowa i zmysłowa. Dlatego idąc na imprezę, nie filozofuj skwapliwie i podnieś akcesoria do liliowej sukienki - buty i torebki - neutralne kolory.

Połączenie bzu i metalicznych kolorów

Liliowy, szary i denim

Liliowa bluzka i białe spodnie

Liliowe buty o bogatym odcieniu mogą stać się jasnym i stylowym akcentem każdego stroju w jasnych kolorach, na przykład:

Z tym, co nosić liliowe buty

Połączenie kolorów: liliowy i brązowy

Wybierając ubrania kolor liliowy na każdy dzień, spróbuj lawendy nie było zbyt wiele, zbyt silny wewnętrzny ukryty wyzwanie w tej niesamowitej barwy, dlatego najlepiej nadaje się na relaks i wieczorem. Jako opcję na dzień wybierz ubrania z jasnych odcieni bzu. Upewnij się również, że połączenie bzu, jasnego bzu lub bzu z innymi kolorami było tak naturalne i naturalne, jak to tylko możliwe. Oprócz zielonego koloru i jego odcieni, drugie naturalne połączenie bzu jest oczywiście brązowe:

Połączenie koloru liliowego z brązowym

Im mniej intensywny ton bzu, tym jaśniejsze jeansy:

Jasny liliowy i brązowy

Z tym, w co nosić liliowy kolor

Aby stworzyć efektowny i wyrafinowany łuk na lawendową, liliową lub jasnofioletową sukienkę wybierz kolorystyczną torbę i załóż jasnobrązowe buty z tygrysim nadrukiem:

Sukienka w kolorze lawendy i buty z nadrukiem tygrysa

Połączenie jasnofioletowego koloru

Złoty i żółty - dwie piękne kombinacje liliowego koloru:

Połączenie kolorów: liliowy i żółty

Jasnofioletowa sukienka w połączeniu ze złotymi butami

Połącz lilac może być również z turkusowym i różowym, Najważniejsze, że te jasne kolory nie były zbyt duże. W przeciwnym razie ogólna cebula będzie nieco szurnięta.

Liliowy z turkusem

Jasno-liliowy z czarnym i różowym

Jeśli postawisz sobie za cel urzeczenie obecnych nieco bardziej niż całkowicie (c), bezpiecznie ubierz się w bzu od stóp do głów! Najlepiej wybrać niezbyt jasne odcienie bzu, na przykład jasnofioletowy i fioletowy:

Bez monochromu

Dwie stylowe kombinacje liliowego koloru:

Dziewczyna w bzu

Stylowa liliowa cebula

© Kolor w ubraniach. Kopiowanie materiałów ściśle jest zabronione.

Połączenie koloru bzu

Połączenie koloru bzu jest egzotyczne i tajemnicze, wrażenie ich zależy od jego cienia. Dla twojej uwagi 6 palet z 16 kolorami + wybór butów.

W pierwsza część artykuły badaliśmy, które dźwięki można uznać za liliowe i do kogo, który z nich jest odpowiedni.

Wybór odcienia zestawów bzu przed zadaniem: z czym je połączyć? Harmonijne połączenie jest kluczem do sukcesu. Następnie osobno rozważymy każdy ton liliowy, jakie kolory z nim połączymy, jakie buty podbijemy itp.

Połączenie bzu i jego odcieni z innymi kolorami

Połączenie bzu jest w pełni wyrażone w jego odcieniach. Zasadniczo są to wyraziste skale, delikatne i tajemnicze, często świąteczne niż codzienne. Dla ciebie 6 palet, z których każda zawiera 16 tonów, wybór ubrań i butów.

Świeży, delikatny fiolet, tworzy prawdziwie wiosenny, słoneczny nastrój. Ton ten odświeży skórę twarzy, zmiękczy jej cechy, podkreśli kolor włosów.

Blady lili będzie dobrze wyglądać zarówno na wierzchniej, letniej odzieży, jak i na bieliźnie. Sukienki, garnitury, kurtki z tej liliowej bejcy powinny być noszone w czasie odpoczynku i świąt. W biurze blady lili odwróci uwagę od poważnego nastroju do określonych czynności.

Bladoliliowa połączeniu z tonów, takich jak różowy, czerwony i madzhentovym, magenta, żółty, beżowy, zielone, żółte, moreli, marchew, mięta, groszek zielony, błękitny, fioletowy, niebieski, ametyst, Golden beżowego żółty brązowy.

Klasyczny kolor liliowy: połączenie

Klasyczny liliowy, średni odcień. Jasna osobowość, romantyzm, kobiecość. Jest idealny dla przedstawicieli typów kolorów "Wiosna" i "Zima".

Ton ten imponuje wyobraźnią swoją integralnością, wyrafinowaniem i, jak to nie jest dziwne, rzadkością. Oprócz kobiecości zawiera coś nie z tego świata: tajemnicę połączoną z innym światem. Dlatego bzy mogą rysować natury, skłonne do metafizyki i zrazić do siebie praktycznych ludzi.

Liliowy kolor połączony z różowym, jasnoczerwony, blado-żółtej, ochra, blado marchew, mentol, Emerald, jasne światło zielone, dżinsy, marynarki, czerwony-fioletowy, purpurowy, fioletowy, beżowy, moreli, blado żółto-brązowy czerwono-brązowy.

Lub liliowy róż. Seksowny, uwodzicielski, złożony. To bardziej łagodny i jasny krewny czerwono-fioletowy ton. Ma większy entuzjazm niż lenistwo. Ametyst, w porównaniu z innymi tonami bzu, jest bardziej dynamiczny, więc w takich kolorach można zobaczyć odzież sportową, bardziej stonowane kolory ametystu pasują do stylu cajul.

Jak wszystkie odcienie bzu, liliowy ametyst jest źle przystosowany do pracy biurowej, ale bardziej niż inne pasuje do codziennego życia.

Rozważyć takie kombinacje lawenda ametyst jak kolorem wiciokrzewu, madzhentovym czerwonawy, zielonkawo-żółty, Golden, jasno pomarańczowy, mentol, mięta, blado zielone światło, kobaltu, elektrycznych, ciemny niebiesko fioletowy, purpurowy, brzoskwinia-beżowego, światło brązowy, żółto-brązowy.

Bogaty liliowy cień. Piercing i spokój w tym samym czasie. Tylko kontrastujący wygląd może znieść jego atak.

Odważność Lavender podkreśla pewność siebie, chociaż w biurze nadal nie nadaje się. Jasny i "oderwany od rzeczywistości" nie przyczynia się do pracy nastrój. Ale jeśli zdecydujesz się podbić swoją tajemniczością, ten kolor najlepiej do tego pasuje.

Lawendowy preferuje kontrastujące połączeń, takich jak Per różowy, fuksja, żółtej ochry, jasnożółty jasnopomarańczowej, trujące zielony, jasnozielony, mentol, błękitno-fioletowe, niebieskie niebo, winogrono, ciemnofioletowy, beżowy, brązowy i ciemnobrązowy.

Spokojny, zrównoważony odcień bzu. Można go nazwać codziennie. W przeciwieństwie do wszystkich innych odcieni bzu, nie spowoduje silnego rezonansu w codziennych obowiązkach biurowych. Ale jego głównym elementem są wakacje, podróże, odpoczynek.

Podobnie jak lawenda, niebiesko-lila wzbudzi zaufanie, ale nie kosztem jasności, ale ze względu na stabilność panujących niebieskich odcieni.

Z niebiesko-fioletowy kolor mieszanki takie jak blado różowy, żółty, truskawek, moreli, jasno pomarańczowy, piołunu, malachit, mentol, indygo, jasnoniebieskiej, ametyst, niebiesko-fioletowego, żółto-beżowej, żółto-brązowy, brązowy .

Jasno-liliowy kolor i połączenie z nim

Liliowy, jak koralowiec lub turkusowy może być bardzo jasny. W tym przypadku wszystkie właściwości tonu są wzmacniane.

Jasny liliowy - wskaźnik określający kolorową "sprężynę", ponieważ pojawienie się koloru typu "lato" zostanie przez nią mocno uszkodzone.

Jeśli jesteś - "Wiosna" lub "Zima" i chcesz wyróżniać się z tłumu, jasny lili da ci większą uwagę.

Połączyć jasny kolor z różowego magenta, jasny czerwony, żółty słoneczny, moreli, jasny pomarańczowy, turkusowy, zielony, jasny zielony, niebieski, Chartreuse altówkę, lazurowy błękit, jasny purpurowy, blady purpurowy, jasny beż, jasnobrązowy, brązowy.

3 komentarze do "Połączenie bzu"

DZIĘKI DZIAŁANIU, ŻE OTWORZYŁEŚ OCZY NA TEGO TAJEMNEGO KOLORU DLA MNIE!

Side to w szafie, a teraz gotowy do pracy i wybiera odpowiedni kolor tkaniny i tworzyć KIT :))

DZIĘKUJEMY ZA ARTYKUŁ O TAJEMNICZE DLA MOJEGO KWIATU

Teraz spróbuję uzupełnić swoją garderobę własnym kwiatem lilacowo-lawendowym

(tylko po rosyjsku)

Piękno, moda i styl są kluczem do sukcesu każdej kobiety. Niezależność, pewność siebie i atrakcyjność zależą od stanu wewnętrznego, dlatego ważne jest, aby kupić odpowiednie ubrania, które podniosłyby samoocenę w oczach własnych i innych.

Kursy stylistów i twórców obrazów są równie istotne jak ubrania dla nowoczesnej kobiety. Zdolność do odczuwania harmonii i tworzenia jej, zarówno niezależnie, jak i dla innych - jest trendem współczesnego świata i konieczne jest z nim postępować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =