Як зробити новорічні іграшки z rękami

Як зробити новорічні іграшки z rękami

Nauczyć się robić zabawki na choinkę własnymi rękami z niemal wszystkiego

Czy lubisz pracować? Wtedy zechcesz zrobić świąteczne zabawki własnymi rękami! Jest to przyjemna i ekscytująca aktywność dla całej rodziny, która nie pozostawi nikogo obojętnym - spędzisz kilka wieczorów z przyjemnością, robiąc zabawki na drzewie własnymi rękami.

Proste rękodzieło z improwizowanych materiałów

Do produkcji będziesz potrzebował:

 • przędza;

Szablon musi być przymocowany szpilkami (lub zwykłymi wykałaczkami) do porowatego materiału, a na górze umieścić potrzebny obrazek - najpierw ułożyć kontur, a następnie wystrój wnętrza. Nie przekraczaj zbyt często nici, zabawka powinna być wystarczająco płaska. Po zakończeniu wysuszyć produkt i wyjąć go ze szpilek i związać oczko w oczko. W razie potrzeby można ozdobić cekinami lub deszczem.

Do produkcji zabawek będziesz potrzebował:

 • dwa rodzaje drutu - gruby i cienki (cienki może być zastąpiony jasnymi nitkami, na przykład mulina.) Bardzo czysty wygląd czystej białej mocnej nitki);

Kiedy zabawka jest równomiernie nawinięta, potrzebujesz wolnego ogona z drutu, aby owinąć zabawkę i zawiązać wstążkę w kształcie łuku - twoja zabawka jest gotowa.

Będziesz potrzebował:

 • koraliki;

Wystrój wnętrza wykonany w ten sposób wygląda bardzo atrakcyjnie.

Zrób dwie postacie tektury, sklej je ze sobą, układając nitkę z pętlą między nimi - element do zabawki jest gotowy.

Obracamy choinkę w różnych kierunkach z wolnym ogonem sznurka. Po pojawieniu się wzoru nici na choince możesz przejść do wklejenia serwetką. Serwetkę można podnieść na kawałki, jodła jest dobrze posmarowana klejem i gęsto przyklejona serwetką. Zapewni to dobrą teksturę przyszłej zabawce.

Po wyschnięciu zabawki możesz zacząć malować - pomaluj choinkę na zielono.

Po wyschnięciu warstwy farby odcień tekstury zabawki za pomocą suchej, twardej szczotki i białej farby, a następnie udekoruj według własnego gustu.

Przygotuj kilka wzorów papieru - na przykład jelenie, gwiazdki, pierniki, młode, litery i serca. Otwórz dłonie od tkaniny przedmiotu obrabianego, ułóż w pary, zostawiając niewielką szczelinę (do wypychania), a przez ten mały otwór ciasno upychuj zabawki wacikiem lub sinteponem. Do wypełnienia jest najwygodniejszy ołówkiem.

Szablon gwiazdy można pobrać tutaj:

Najpierw wykonaj wzór na zwykłym papierze, a następnie przenieś go na karton. Nie zapominaj, że gwiazda musi być podwójna. Nie twórz gwiazdki zbyt cienkich, lepiej zrobić z nich centymetr lub więcej. Sznurek sznurka jest przyklejony do kartonu, następnie należy stopniowo owijać cały przedmiot.

Włóż nitkę tak ciasno, jak to możliwe, tak aby nie pozostały żadne szczeliny. Aby udekorować gwiazdę, zrób kilka liści i jagód z tkaniny i udekoruj jeden z nich. Twoja dekoracja jest gotowa.

Aby zrobić noworoczne świąteczne zabawki w formie czapek, będziesz potrzebować:

 • kilka rękawów z papieru toaletowego (można po prostu przykleić pierścienie z tektury);

Nici muszą przycinać długości około 20-22 centymetrów. Każdy kawałek jest złożony na pół, przechodząc przez tekturowy pierścień, a przez pętlę naciągnąć swobodną krawędź nici. Konieczne jest, aby nić była trwale zamocowana na podstawie kartonowej. Tak więc trzeba to powtarzać, aż kartonowa podstawa zniknie pod nicią.

Wszystkie gwintowane ogony muszą być rozciągnięte przez pierścień, aby nasza czapka miała "klapę".

A teraz luźne ogony są ciasno dokręcone za pomocą nici i cięte w formie pomponu - czapka jest gotowa! Pozostaje tylko zrobić pętlę i ozdobić swoją zabawkę na drzewie za pomocą paillettes i cekinów.

Zrób pętlę na drucie i nituj na niej zielone koraliki zmieszane z dużymi koralikami - na naszej choince wykonają rolę bali noworocznych. Po napełnieniu drutu nadaj mu kształt choinki, składając ją w spiralę.

Odetnij kawałek wstęgi, utworzymy pętlę do zawieszenia na niej i rozciągniemy ją przez choinkę, a my ozdobimy luźny ogon monetą (najłatwiej jest go wkleić na dwustronną taśmę klejącą). Na zawiasie do zawieszenia zawiązujemy dekoracyjną kokardkę - Twój wystrój jest gotowy!

Najpierw trzeba nadmuchać piłkę - nie do końca, ale zgodnie z rozmiarem przyszłej dekoracji. Wymieszać dwie łyżki wody, dwie łyżeczki cukru i klej PVA (50 ml), i namocz nitkę w tej mieszaninie tak, aby nić została zaimpregnowana. Następnie musisz owinąć piłkę nić chaotycznie. Kulki muszą być suszone przez kilka godzin. Po całkowitym wyschnięciu kleju należy zdmuchnąć kulkę i wyjąć ją, a następnie ostrożnie wkręcić balon z farbą z puszki i zapieczętować paillettes i cekinami.

Noworoczna zabawka z papieru własnymi rękami jest wykonywana w następujący sposób:

 • Najpierw musisz przygotować papier z pięknym wzorem, nożyczkami, PVA i okrągłym wzorem (osłona lub mały słoiczek zmieści się);

Ozdabianie takiej zabawki nie jest wymagane dodatkowo, jest tak ekspresyjne.

Najpierw przygotuj szkice do swoich przyszłych zabawek. To może być cokolwiek chcesz. Gdy wzory będą gotowe, przenieś je do filcu i wytnij. W tym materiale jest dobre to, że nie kruszy się, nie trzeba obrabiać krawędzi każdego przedmiotu obrabianego.

Spróbuj szyć ozdoby filcowe nie tylko na choinkę sylwestrową, ale także do domu - na przykład świąteczny wieniec ozdobiony filcowymi zabawkami wygląda bardzo stylowo. Spójrz na wybór świątecznych dekoracji własnymi rękami, na lekcjach mistrzowskich - i zrozumiesz, jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić ze zwykłego filcu dwóch lub trzech kolorów.

 1. Wytnij 10-12 identycznych pasków papieru o szerokości około dwóch centymetrów.

Teraz wiesz, jak zrobić zabawkę z choinki z dowolnego materiału, który masz pod ręką - może to być tkanina i tektura, papier i sznurek, drut i koraliki, możesz użyć wszystkiego - najważniejsze jest inspiracja i duch nowego roku, który wypełni twoje serca w procesie robienia ślicznych ozdób choinkowych!

Zabawki noworoczne własnymi rękami

Drzewo Nowego Roku jest wiecznym ucieleśnieniem radości i świętowania. I nie tylko dla dzieci. Również dorośli, ze słabo ukrytym drżeniem, oczekują nadejścia Nowego Roku, kiedy spełnią się wszystkie najpiękniejsze sny. A do tego nie potrzeba tak wiele - po prostu ozdób drzewo pięknymi bibelotami. Mówią, że to ten rytuał pomaga spełnić każde pragnienie. Ponadto, jeśli te Zabawki noworoczne własnymi rękami.

Dom ozdobiony blichtrem staje się natychmiast cieplejszy i przytulny.

Oto miękki girlanda z dzianiny, którą polecam z dzieckiem. Zarówno piękna, jak i poznawcza.

Zabawki noworoczne własnymi rękami

Oczywiście łatwiej jest ozdobić drzewo drogimi zakupionymi zabawkami: ogromnymi szklanymi kuleczkami, zabawnymi lampkami elektrycznymi, jasnym deszczem. Nikt nie twierdzi, że to drzewo będzie wyglądało bardzo reprezentacyjnie i elegancko. Ale będzie tyle duszy w zimnej szklanej zabawce, jak w dotykowych kartonowych zabawkach, ręcznie szytych, a nawet dziecinnych małych dłoniach. Z biegiem lat zarówno zakupione, jak i domowe zabawki staną się zaniedbane, tracąc dawny blask. Ale jeśli nienaganne, ale stare dekoracje fabryczne po prostu rzucasz bez kropli żalu, to zabawka, którą zrobiłeś z dzieckiem, rzucasz ręką, nie podnosi. A potem próbujesz wdychać w nią nowe życie, naprawiać podarte części, przyklejać lub odcień. I nie dlatego, że będzie ci przykro było rzucać kartkę papieru lub szmatkę, ale dlatego, że w tym naiwnym produkcie - kawałek twojej duszy, fragment twojego dziecka z życiem. Dotykając tego rzemiosła, wydajesz się ponownie doświadczać chwil dawno minionych lat, które być może powracają, być może, w takich wspomnieniach.

Do tej obszernej girlandy trzeba wyciąć kilka płatków śniegu zgodnie ze schematem i skleić je razem.

Rozważmy więc, co możemy zrobić. Najprostszą i najbardziej dostępną rzeczą, jaką możemy zrobić, to naprawić stare zabawki naszych dzieci i przyszyć im wstążki, jeśli są to miękkie zabawki, rozciągnąć warkocz przez otwór lub związać go z najcieńszą częścią zabawki wykonaną z twardych materiałów. Taka mała zabawka będzie wyglądać bardzo ładnie na gałęzi choinki.

Najczęstszym wariantem wykonywania ozdób choinkowych są zabawki papierowe. Aby zrobić proste, ale bardzo ładne świąteczne zabawki-RING własnymi rękami, będziesz potrzebował tylko arkuszy kolorowego kartonu i papieru, a także nożyczek i kleju. Najpierw trzeba popracować nad tekturowym pierścieniem, który jednak można całkowicie zastąpić dekorowanym - sklejonym lub pomalowanym, pierścieniem z taśmy lub innym odpowiednim elementem. Następnie z paska białego lub kolorowego papieru, który jest mniejszy niż promień pierścienia, tworzy się akordeon i jest on przyklejany od środka do pierścienia bazowego. Następnie konieczne będzie dodanie jasnych pociągnięć za pomocą kontrastowania z kolorem podstawy kwadratów. Są zgięte na pół i symetrycznie wklejane w fałdy akordeonu.

Jak zrobić Świętego Mikołaja własnymi rękami?

Do zrobić zabawkę noworoczną własnymi rękami, możesz wymyślić coś własnego, niezwykłego i interesującego. Początkowo będzie wyglądać dekoracja w postaci lampy wykonana z filcu lub płatki śniegu z magicznych koralików, lśniące jak pakowacz diamentowej. I możesz zrobić prawdziwy Frost Moroz. Aby stworzyć tego rodzaju starca, który będzie oryginalną ozdobą pokoju dziecka, trzeba będzie płyta papieru, bawełny, arkusze barwne papieru, markery, akwarele, białym klejem, farbą akrylową w kolorze białym, nożyczek i, oczywiście, dobry nastrój. Możesz kontynuować.

 • Najpierw weź papierową płytkę i pomaluj ją na biało farbą akrylową. Po wyschnięciu farby z tylnej części płytki, nos jest przyklejony z kulki pogniecionego papieru, który jest wklejony skrawkami białego papieru na zasadzie papier-mache. Na tej samej zasadzie konieczne jest wykonanie policzków i brwi dziadka, a po wyschnięciu farby klejowej wszystkie w białym kolorze.
 • Po całkowitym wyschnięciu nosa, musisz wymieszać białą i brązową farbę, aż uzyskasz naturalną cerę. Otrzymany odcień nakłada się na płytę. Na policzkach i nosie dodaje się trochę czerwonego odcienia.
 • Sprawdza się, czy po wyschnięciu całej farby markery zaznaczają rysy twarzy. Gdy dziecko nie lubi rysować czy to nie naprawdę dobry, można przykleić usta i oczy tych samych wiązkach papieru w kolorze białym, a następnie do koloru naturalnego: czerwono usta i niebieskie oczy.
 • Dalej od czerwonego trójkąta papieru powstaje kapelusz.
 • Na czubku czapki przyklejamy małą bawełnianą kulkę, z której powstanie pompon. Następnie pobiera się szeroki pas waty i przykleja do dolnej części twarzy. Więc to będzie broda Świętego Mikołaja. Aby zrobić brwi i wąsy, weź więcej cienkich małych pasków, które symulują eleganckie wąsy i krzaczaste brwi.
 • Po wyschnięciu kleju zabawka jest gotowa!

Tutaj możesz umieścić Świętego Mikołaja na pocztówce, a możesz zrobić podwójne i udekorować drzewo.

Ja, na przykład, wyrzucam podstawy spod papieru toaletowego, ale teraz tego nie zrobię, bo dzięki ich pomocy i wielobarwnym kawałkom runa mogą powstać takie cudowne Mikołaje.

A oto kolejny ciekawy pomysł dla obszernego Ojca Frosta, a także z baz kartonowych. W ten sposób można stworzyć Snegurkę i inne postaci z bajek.

Jeśli jesteś zręczną szermierzką, splot Święty Mikołaj z koralików.

Dokładnie na tej samej zasadzie możesz stworzyć głowę ŚNIEŻKI, BURATINO lub inną śmieszną twarz. To byłoby tylko życzenie!

Innym łatwym sposobem na wykonanie pięknej zabawki jest ozdobienie koralików sercem z polistyrenu. W tym celu sznur paciorków na krawędzi zabawki mocuje się za pomocą pistoletu do klejenia. Następnie paciorki zaczynają być wklejane i układane są ściśle w jednym kierunku, tworząc zwoje od krawędzi do środka. Koraliki nie muszą być takie same. Można je wybierać w różnych kolorach i rozmiarach. Po dotarciu do środka serca, kulki należy odciąć, a następnie przykleić tylko małe części, odcinając niezbędną liczbę koralików nożyczkami. Po całkowitym napełnieniu jednej strony serca możesz przejść do drugiej. Na końcu jest zawieszony wątek lub wstążka, aby zawiesić zabawkę.

Zabawki noworoczne własnymi rękami: girlandy i kule

W grudniu odbędą się dni sylwestrowe, które udekorują dom i stworzą świąteczny nastrój Garland choinki. A jeśli połączysz z nią całą rodzinę, zapewnione zostanie ciepło zimowych wieczorów. Jednym z najprostszych, ale bardzo oryginalnych wariantów tej dekoracji jest GIRLAND, wykonana z papierowych pomponów-pędzli. Aby go wyprodukować, potrzebujesz papieru o różnych kolorach i różnych fakturach, nożyczkach, sznurku i kleju.

Najpierw kawałek papieru składa się na szerokość na pół, a następnie znowu na długości.

Girlandy z tektury falistej są bardzo delikatne i lekkie. Do tej girlandy wystarczy przekręcić papier i naprawić paski.

Ale tę girlandę można zrobić w kilka minut. Wystarczy tylko uderzenie, nitka, klej i papier z jaśniejszym jaśniejszym blaskiem.

Z wielobarwnych serwetek możesz zrobić śliczne florety i zasadzić na sznurku. Okazuje się piękną girlandą!

Po stronie bez fałd za pomocą nożyczek wykonuje się nacięcie - pasek o długości pół centymetra na całej długości, pozostawiając fałdę 6 centymetrów. Arkusz jest rozłożony i przecięty w środku na dwie części, z których jedna jest odłożona na bok. Arkusz jest całkowicie otwarty i otrzymuje się arkusz, cięty z dwóch stron za pomocą pasków z całym nienaruszonym nożem w środku. Następnie należy wziąć palce za środek i przekręcić arkusz, nie dotykając obciętych krawędzi. Po tym, jak środek liścia jest całkowicie zwinięty, należy go zgiąć, tworząc pętlę, a następnie przykleić do podstawy. Po naciągnięciu tego pędzla na linie możesz zacząć robić następny. Ta kudłata gąsienica będzie wesołym dodatkiem do wystroju choinki.

Z materiału opakowaniowego pochodzą wspaniałe girlandy, prawda? A co robisz z opakowaniem nowego żelaza i mikrofalówki? Skopiuj go i stwórz taką wspaniałą "gwiazdową" girlandę.

Z serwetek i girland z LED możesz zbudować arcydzieło w zaledwie 10 minut!

W technice quillingowej można utkać tak wspaniałą girlandę.

Z papieru falistego można zbudować puszystą girlandę. Polecam papier-goffered, aby kupić dzisiaj, a potem wszystko się rozbije)))

Tanie i gniewnie, a co najważniejsze - własnymi rękami i miłością.

Bożenarodzeniowe girlandy papier z ich własnymi rękami

Jest wiele rodzajów girland, które łatwo się śpieszy, pamiętaj, że już pisaliśmy o tym, jak zrobić girlandę. Tak więc na sznurku można naciągać strzępki wielobarwnej tkaniny.

Jeśli lina przechodzi przez trójkąty tkaniny, otrzymujesz doskonałą girlandę z flagami! Jeśli robisz pompony z futrzanej włóczki i przewijasz je na sznurku, dostajesz girlandę, którą dziecko chce i po prostu gra, takie słodkie i puszyste.

Jak ci się podoba ta girlanda z popcornu? Osobiście bardzo to lubię.

A jeśli pomiędzy kukurydzą pop zawaliłaby się trochę jagód (w naszej rzeczywistości raczej dogrose), to okaże się jasne!

Popcorn jest łatwo i łatwo gwintowany za pomocą igły. Nawiasem mówiąc, taki wianek jest dobrą przekąską!

Cóż, jeszcze jedna wspaniała wersja girlanda z miętowych cukierków. gdzie bez niego)

A kiedy materiał obdziera linę za pomocą kokardek, otrzymasz bardzo zalotną girlandę. A resztki starej tapety można z powodzeniem zastosować do stworzenia noworocznej girlandy. I nawet jeśli rzeźbione papierowe serwetki składane na pół, zakładane na sznur, sklejone w rogach, to dostaniesz również doskonałą girlandę. Vintage wianek można uzyskać, jeśli wyciąć serce z kolorowego papieru i nici wątku. Tak wzruszająca romantyczna girlanda może stać się nie tylko ozdobą choinki, ale także atrybutem Dnia Miłośników. Ten symbol miłości może sprowokować swój wygląd w Nowy Rok. Nie wierz mi? A ty sprawdzasz: zaproś swojego przyjaciela, aby pomógł ci udekorować drzewo, i, jak gdyby, mimochodem, uczynić girlandę serc razem. Upewnij się, że przyjemne konsekwencje nie trwają długo.

A ta girlanda jest najłatwiejsza do zrobienia za pomocą maszyny do szycia. Szyć kółka z kartonu i gotowe!

Klasyki tego gatunku to jasne noworoczne łańcuchy.

Jeśli najbardziej typowa girlanda LED ozdobiona jest płatkami śniegu, rozświetli się zupełnie innym światłem. Spróbuj.

Wszystko genialne jest proste. Czasem nie powinieneś być zbyt gorliwy w dekorowaniu i ograniczać się do minimalistycznej, gwiezdnej girlandy.

Jak ci się podoba dzianinowy wianek z płatków śniegu. Już się rozgrzewam, kiedy na to patrzę.

Ta girlanda jest również wykonana z tkaniny i nici. Wytnij różne kwiatuszki z polaru i udekoruj pomieszczenie.

Burza kolorów. Nawet nie myśl o tym, że nie żałowałbyś tego trzy razy przed zdjęciem girlandy ze ściany po wakacjach.

Taki Girlandy choinkowe własnymi rękami Najwygodniej jest zrobić zwykły papier kolorowy do ręcznej pracy, ale lepiej, jeśli jest dwustronny. Na przykład możesz wziąć papier czerwony, różowy i biały. Połączenie tych kolorów stworzy bardzo delikatną girlandę-girlandę. Również do jego produkcji będziesz potrzebował: długopisu, nożyczek, linijki i zszywacza. Paski są wycięte z papieru, którego szerokość wynosi 3 centymetry. Aby Twoje dziecko mogło wziąć udział w pracy, możesz narysować linię z każdą linią cięcia, a on powinien być ofiarowany, aby je obciąć. Następnie każdy pasek jest złożony na pół. Końcówki są zgięte i spięte ze sobą. Przy każdym następnym pasie wykonywane są te same czynności. Każde serce jest połączone z poprzednim i kolejnym. Prace trwają do momentu uzyskania pożądanej długości girlandy. Aby serca nie rozciągały się podczas napięcia girlandy, możesz przebić serce klipsem zszywacza u podstawy. Tutaj masz girlandę serca.

Dodatkowo, a raczej - najczęściej na drzewie jako ozdoba do chwytania PIŁEK. Te tradycyjne zabawki-domowej roboty zdarzają się najróżniej: szkło, papier, piankowy plastik. Przy okazji, jeśli kula szkła może szybko się zepsuć, to zabawka wykonana z tworzywa piankowego bardzo łatwo zarysowuje, pęka, kruszy. Jeśli masz takie zepsute piłki, możesz bardzo szybko przekształcić je w prawdziwy klejnot, używając do dekoracji szpuli małych plastikowych koralików i ozdobnych sznurków - na przykład mleczno-białej.

Z narzędzi będziesz potrzebował gorącego pistoletu, nożyczek i pincety. W ten sposób można nie tylko zaktualizować stare kulki z pianki, ale także wyliczyć niezbyt interesujący plastik. A średnica używanych koralików i sznurków może być bardzo różna. Ale, oczywiście, małe kulki są najlepiej udekorowane cienkim sznurkiem i sznurkiem małych koralików, a duże zabawki można wkleić zarówno z dużymi jak i małymi koralikami. Jeszcze więcej oryginalnych piłek, ozdobionych w tym samym czasie trzema strunami lub pasmami. Na początek musisz rozkręcić gotowe girlandy dla poszczególnych ciągów. Następnie sznur jest brany, a jego koniec jest zanurzony w piankowej kulce za pomocą nożyczek do manicure lub zwykłej pincety. Trochę kleju nakłada się na obszar kuli w pobliżu punktu mocowania sznurka, a koniec sznurka koralików jest do niego przymocowany. Klej stopniowo przykrywa następną część kuli i powoli, warstwa po warstwie, paciorki i sznurek układa się, aż cała powierzchnia zostanie całkowicie wypełniona. Nadwyżka zostaje odcięta, koniec koronki zanurzony w piance. Na końcu z nitką z igłą, przepuszczoną przez sznurek, wykonuje się pętlę do zawieszenia zabawki.

Jak ci się podoba ta piłka? Bardzo interesująca rzecz, wymagająca znajomości geometrii. Aby to zrobić, jest bardzo pouczające. Radzę spróbować.

Najpierw przygotuj okręgi bazowe jak na rysunku.

Do pracy potrzebujesz 20 okręgów o tej samej średnicy.

Złóż je w szeregu. Wygląda na to, że nic nie jest skomplikowane.

Ale taki zabawny gramofon wykonany jest z pasków papieru zgodnie ze schematem.

Balon z pianki lub balonik z gąbką może być wspaniale ozdobiony kwiatami i niewidzialnymi koralikami.

I taka piłka jest prosta, ale przez długi czas. Do pracy, nadmuchać piłkę, nawlec ją nitką, rozprowadzić klejem PVA i poczekać, aż wyschnie. Następnie przebij balon i wyciągnij go.

Również kulki mogą być skręcone z drutu.

W ten sposób można ozdobić kulkę z pianki lub gąbki paillettes i niewidoczne.

Dzianiny mogą być używane jako zabawki, a następnie stać pod miseczkami. Jak jest pomysł?

A oto kolejna piłka z paillettes. Bardzo to lubię.

Często robimy Zabawki noworoczne własnymi rękami OD BISERA. Z tego naprawdę dostają się bardzo ładne dekoracje świąteczne, które można zawiesić w domu, co pomoże stworzyć doskonałą atmosferę Nowego Roku, już napisaliśmy, jak utkać drzewo z koralików. Aby zrobić takie urocze zabawki, będziesz potrzebował czerwonych koralików, wstążki i drutu. Tak więc, koraliki są nawleczone na drut, a następnie zabawki z drutu są formowane z gotowych twardych koralików, na przykład - gwiazdek, serca lub jodły. Prace specjalne nie będą wymagane, ale jeśli powiesz te zabawki na choince, po ozdobieniu ich wstążkowymi kokardkami, wynik będzie bardzo ładny.

Wracając do tych samych piłek, możesz spróbować zrobić świąteczne zabawki za pomocą technik decoupage. Wymaga to od wieku szklanej kulki, arkusze książki muzyki, kleju PVA lub specjalną - dla decoupage, brokat i srebrną farbą, specjalną pieczęcią z napisem na noworocznym motyw, tuszu, małym dzwonem, wstążki do wiązania łuk i cienki sznurek do pętle. Chociaż wszystkie te elementy można zastąpić tym, co masz pod ręką, pozostawiając najważniejsze - piłkę, klej i serwetki. Technika tworzenia zabawek jest bardzo prosta, nie wymaga dodatkowych umiejętności. Początkowo paleta jest określone trochę białej farby akrylowej, a następnie gąbką delikatnie zmyć farbę i zastosować je do całej powierzchni białej bili. Na gąbce trzeba ciągle zbierać farbę, a następnie uzyskać pozór plakietki śnieżnej. Wszystkie kulki są zbierane i pozostawione do całkowitego wyschnięcia. W międzyczasie musisz przygotować serwetki. W tym celu, warstwa wierzchnia jest oddzielona serwetki najbardziej kolorowe. Następnie klej PVA jest w połowie rozpuszczany w wodzie, a motyw jest przyklejony do kuli. Zaczyna łączenia z centralnej części napędowej z stały postęp w kierunku krawędzi. Ponadto wszystkie motywy są dołączone. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko odbywa się w standardzie, jak w przypadku każdego decoupage, po prostu z większym udziałem blasku i ozdób.

Ozdabianie starej piłki nowymi koralikami to świetny pomysł.

Płatki śniegu z koralików są bardzo delikatną dekoracją.

Jeśli chcesz zrobić kulkę na choince z koralików, nie musisz być w stanie splatać, możesz po prostu wkleić koraliki.

Interesujące kule są uzyskiwane z ... stron książki lub np. Kawałków filcu. Na zaznaczonych fragmentach materiału zaznaczone są kontury koła (można otoczyć dowolny przedmiot domowy, na przykład filiżankę). Za pomocą maszyny do szycia razem zszywa się około 10 okręgów. Z braku maszyny można obsługiwać zszywacz. Linia musi przechodzić dokładnie pośrodku przez centra wszystkich okręgów. Ściegi są połączone z powierzchniami w kolejności schodkowej: jedno połączenie pośrodku, a następnie dwa połączenia bliżej obu końców szwu. I tak dalej. Okazuje się, że jest to podobieństwo książki o 360 stopniach z owalnymi stronami, przymocowane dwa w środku, a następnie wzdłuż krawędzi. Daje to zabawce papierowej efekt wielkogabarytowej kulki falistej. Pod koniec pracy załączona pętla. Już teraz zabawka może przylgnąć do choinki, ale lepiej jest również zastosować dekorację z brokatem i klejem. Lepiej, oczywiście, jeśli jest gotowy klej z błyskiem.

Nowy Rok płatki śniegu z koralików

Płatki śniegu z koralików zaleca się układać na cienkim drucie, a nie na sznurku.

Bardzo nietypowy i elegancki wygląd przypomina pajęczynę. Aby to zrobić, potrzebujesz prostego balonu, dowolnej nici, dobrego kleju (najlepiej PVA), a także wyobraźni i wytrwałości. Oczywiście, balon jest napompowany do pożądanej wielkości (pod względem wielkości przyszłej dekoracji), jest dobrze związany i rozmazany zwykłym olejem. Następnie nić zostaje zwilżona klejem, nadmiar kleju zostaje usunięty, przepuszczając nitkę przez mocno ściśnięte palce. Chociaż można zrobić specjalny pojemnik, w którym wylewa się klej, a w pokrywie przerywa mały otwór. Hanka jest umieszczana w pojemniku, końcówka nici przechodzi do wykonanego otworu i stopniowo się ją rozciąga, dzięki czemu dozuje się ją klejem. Następnie ta nić stopniowo uwikłuje się w całą piłkę. W takim przypadku będziesz musiał być dobrze wyposażony w cierpliwość, ponieważ pierwsze rzędy nici mogą po prostu zsunąć się z piłki. Nić powinna być utrzymywana w lekkim napięciu (trochę napięcia). Po zakończeniu nawijania, piłka musi być zawieszona do wyschnięcia. Ale nie susz go suszarką do włosów ani akumulatorem, ponieważ z tej kulki może pęknąć. Grubość nici można wybrać według własnego uznania. Ale nie spiesz się. Pozostaw miskę do wyschnięcia na jeden dzień, a następnie trzeba delikatnie przekłuć ją zwykłą igłą i stopniowo usunąć szkielet z nitek. Zamrożone nici zaimpregnowane klejem pozwolą zachować kształt. Ale to nie wszystko: możesz udekorować piłkę ponownie, według własnego uznania.

Jeśli duży koralik jest splatany koralikami, pojawi się piękna zabawka.

Zgodnie z tym schematem, warkocz jest splatany.

Zabawki noworoczne własnymi rękami: choinki i płatki śniegu

Najpopularniejsze Zabawki noworoczne z własnymi rękami wykonanymi z papieru Są zwykłymi płatkami śniegu. Nie wymagają od wykonawcy żadnych specjalnych umiejętności, drogiego materiału, specjalnego czasu. Wszystko jest więcej niż proste, jeśli nie elementarne. Do takiej dekoracji noworocznej potrzebny będzie zwykły papier - od białego do kolorowego, klej - lepszy, oczywiście, ten sam PVA, spinacze i nożyczki.

Metody ich wycinania są bardzo różnorodne: od prostych, takich jak te, które wycinaliśmy w szkolne dni z arkuszy zeszytowych, po złożone płatki objętościowe. Składanie metodą origami lub rzeźbieniem metodą Kirigami odbywa się zgodnie ze specjalnymi instrukcjami z demonstracją każdego kroku. Jeśli origami jest mniej lub bardziej znajome, płatki śniegu w technice Kiriga najpierw wykonuje się poprzez złożenie kwadratu po przekątnej, a następnie zgięcie rogów do środka trójkąta, aby podzielić je na trzy identyczne trójkąty. Następnie, wzdłuż fałd i od góry, wykonuje się kilka równoległych nacięć, których języki, po rozłożeniu płatka śniegu, będą musiały być schowane w środku pod podstawą, aby utworzyć podobieństwo płatków. Dodatkowo płatek śniegu można pomalować, skleić klejem i posypać cekinami. Tak więc płatek śniegu stanie się jeszcze piękniejszy i jaśniejszy. Pocztówka w kształcie płatka śniegu wykonana jest metodą sklejania poszczególnych części.

Tutaj taki wolumetryczny płatek śniegu może być wykonany według prostego schematu.

Takie gigantyczne płatki śniegu mogą być wykonane z patyków z lodów. nie wierzysz mi? Zobacz klasę master.

Będziesz potrzebował dużo pałeczek do lodów. Nie masz czasu zbierać? Następnie pilnie przyjmij przyjaciół Eskimosów i wybierz drewniane.

Jeśli pomalujesz płatek śniegu w kontraście do koloru ścian, otoczenie Nowego Roku będzie zapewnione w 100%.

Ten zawiły płatek śniegu jest wykonany z cienkich cienkich pasków papieru. ona jest niezwykle piękna. Uważnie obserwuj wszystkie punkty naszej matki.

Czy to trudne? Najważniejsze, żeby się nie denerwować.

To wszystko, ostatnie poprawki i będzie gotowe.

Wynik był tego wart, prawda?

Nieoczekiwany miękkie noworoczne zabawki własnymi rękami otrzymujemy, na przykład, w postaci ELKI, już pisaliśmy o tym, jak zrobić drzewa Nowego Roku własnymi rękami. Aby przygotować świąteczną choinkę narzędzi i materiałów, potrzebujesz:

 1. haczyk, którego rozmiar jest odpowiedni dla grubości nici,
 2. miękki materiał (jak przy wypełnianiu poduszek),
 3. koraliki do pakowania w kolorze białym,
 4. pozostałości trzech odcieni zielonych nitek,
 5. Igły i cienkie nitki do szycia, odpowiednie w tonacji,
 6. złote nitki woskowane.

Po pierwsze, zgodnie ze schematem, dzianina ma stojak, pień drzewa i trójkątną podstawę. Podczas dziania trójkątnego szkieletu stosuje się wzór, w którym każdy rząd powtarza się cztery razy. Drzewo jest dziane w paski, każdy pasek ma szerokość trzech rzędów. Tory naprzemienne są przeprowadzane zgodnie ze schematem: zielony ciemny odcień, zielony, zielony odcień światła.

Tak więc pierwsze pięć pętli powietrza zamyka się w pierścieniu, a następnie dzianie przebiega według tego wzoru:

 • trzy identyczne rzędy po 8 kolumnach bez szydełka (kolor ciemnozielony);
 • rząd 8 pasków bez szydełka (kolor zielony);
 • dwa identyczne rzędy 14 kolumn bez szydełka (kolor zielony);
 • dwa identyczne rzędy 14 kolumn bez szydełka (jasnozielony kolor);
 • rząd 20 szt. bez szydełka (jasnozielony);
 • trzy identyczne rzędy po 20 pasków bez szydełka (kolor ciemnozielony).

Zabawka jest ozdobiona dużymi białymi koralikami lub koralikami, jakby była Zabawki noworoczne. Koraliki są szyte do podstawy dowolnie. Następnie podstawa jest wypełniona miękkim materiałem wypełniającym.

Piłki tenisowe lekkie ruchy haczyków można przekształcić w cudowne zabawki.

Stojak choinki i pnia są dziane według tego wzoru:

pięć pętli powietrza jest zamkniętych w pierścieniu, a następnie trzy identyczne rzędy 8 kolumn bez szydełka (kolor brązowy) są powiązane. Okazuje się, że pień drzewa;

Podstawa jest dalej dziana zgodnie z tym samym schematem, który pokazano na początku pracy (ciemnozielony kolor).

Oto miękki girlanda z dzianiny, którą polecam z dzieckiem. Zarówno piękna, jak i poznawcza.

Aby wzmocnić podstawę, z tektury wycina się okrąg, którego średnica jest równa średnicy dzianiny. Następnie połączony stojak jest przyszyta do kartonu. Pierwszy rząd pętli przechodzi wokół pnia brązowych włókien, drugi - wzdłuż zewnętrznej krawędzi. Pozostaje tylko zawiązać choinkę i stojak, a prawdziwa noworoczna piękność zachwyci was nie przez jeden rok. Tak, i ten świerk można zachować.

Miękkie zabawki z brokatu i koralików: dekoracja królewska.

Istnieje wiele innych opcji na domowe świąteczne zabawki. Trzeba tylko uwzględnić wyobraźnię i spróbować trochę. I wtedy z pewnością każde twoje pragnienie się spełni. W końcu spełniło się pierwsze - aby stworzyć kreatywną dekorację świąteczną. Kto jeszcze wątpi w magię noworocznej zabawki?

Ta peruka w jodełkę z szydełkiem nie będzie trudna.

Zabawna i urocza jodełka z filcu i koralików.

Boże Narodzenie zabawki z własnymi rękami wideo

Przydatne artykuły na temat "Zabawki noworoczne własnymi rękami"

Przeczytaj również

Niewiarygodnie ogromny wybór! DZIĘKUJĘ! Bardzo jasne i dostępne! Każdy może to zrobić, jeśli chce)

DZIĘKUJEMY BARDZO DUŻO! Zgadzam się tylko z Ksenia. NIE WSZĘDZIE są schematy i instrukcje do pomysłów! A w jadalni IDEAL! Jeszcze raz DZIĘKI! 🙂

Doskonały kunszt, niesamowity design, rzadko spotyka się takie designerskie rzeczy. Jeśli to wszystko jest nie w twojej głowie - jesteś po prostu sprytny.

Podobało mi się bardzo wybór, wezmę notatkę. Powodzenia!

Świetnie! Tylko tam będą szczegółowe instrukcje i schematy WSZYSTKICH pomysłów))

Zabawki noworoczne własnymi rękami: oryginalne pomysły

Wiadomo, że wyroby ręcznie robione są cenione znacznie wyżej niż rzeczy wytwarzane w warunkach produkcyjnych. Jeśli mówimy o darach wykonywanych własnymi rękami, to zawsze przyjemnie jest je przyjmować, ponieważ osoba wydała na niego nie tylko pieniądze, ale i swój czas.

Zabawki noworoczne z własnymi rękami - to zawsze piękne i oryginalne produkty, mogą ozdobić nie tylko symbol Nowego Roku - choinkę, ale także przemieniają wnętrze domu podczas wakacji.

Wykonywanie świątecznych zabawek z tkaniny własnymi rękami w domu (z wideo)

W przeddzień Nowego Roku postanowiliśmy zrobić kreatywność, ale nie wiemy, jak zrobić zabawki noworoczne własnymi rękami, udekorować swój dom i zadowolić swoich bliskich? Poniższe proste, ale jednocześnie oryginalne pomysły na robienie zabawek noworocznych własnymi rękami z improwizowanych narzędzi pomogą ci.

Kulki to najlepsze świąteczne zabawki na choinkę własnymi rękami, które ozdobią zielone symboliczne drzewo w Twoim domu przez wszystkie święta. Takie dekoracje świąteczne mogą mieć zupełnie różne rozmiary, kolory i wykonane z różnych materiałów. Możesz przedłużyć życie i zwrócić atrakcyjność zabawek noworocznych w postaci kulek własnymi rękami, owijając je piękną szmatką i zawiązując szczyt wstążką lub nicią.

Aby stworzyć kulę do ozdabiania choinki, możesz zrobić to inaczej: stworzyć zabawki noworoczne własnymi rękami wykonanymi z tkaniny, nadając im okrągły kształt. Wewnątrz pięknej tkaniny można zawinąć zmięty papier lub materiał, od góry, wiążąc taki układ z nitkami, aby zachować kształt.

Do projektowania bali sylwestrowych można wykorzystać nie tylko tkaniny, ale także strony gazetowe i magazynowe, notatniki muzyczne. Wyglądają pięknie i nietypowo, ten pomysł jest odpowiedni dla tych, którzy są już zmęczeni tradycyjnymi zabawkami choinkowymi. Powyżej takie kulki można ozdobić kolorowymi wstążkami.

Jeśli chcesz zwiększyć świąteczny nastrój, uczyń go bardziej uroczystym, udekoruj swoje dłonie w domu bożonarodzeniową zabawką z koralikami, cekinami, błyskotkami, koralikami, guzikami i innymi ozdobnymi elementami. Pięknie wygląda noworoczna kulka z guzikami, które można wkleić na papierze lub przyszyć do tkaniny. Dołącz mały koralik białego koloru do środka każdego przycisku.

Z pomocą tego filmu, zrobienie noworocznej zabawki własnymi rękami będzie łatwe i proste:

Zabawki noworoczne z własnymi rękami wykonane z papieru: lekcja mistrzowska ze zdjęciem

Jeśli chcesz, możesz zrobić zabawkę noworoczną własnymi rękoma z papieru, do tego możesz wykorzystać wiele pomysłów. Papier jest doskonałym materiałem do tego typu kreatywności. Takie rzemiosła na Nowy Rok można zrobić z dziećmi.

Papier wielobarwny wianek

Najłatwiejszym sposobem tworzenia papierowych ozdób na choince jest wielobarwny łańcuch kółek.

Aby to zrobić, potrzebujesz jasnego, kolorowego papieru, linijki, nożyczek i kleju.

Z wycinanych na papier wielobarwnych pasków o szerokości 1 cm i długości 6-7 cm.

Jeden pasek w pierścieniu, przyklej jego końce, wsuń do pierścienia pasek papieru w innym kolorze i rób to, aż otrzymasz girlandę o odpowiedniej długości.

Najlepiej dla tej domowej dekoracji użyć gładkiego dwustronnego papieru kolorowego.

Papierowe kwadraty ze zdjęciami

Oryginalne zabawki ze zdjęciami wszystkich członków rodziny, w których przedstawione są najmilsze i najważniejsze wydarzenia roku, będą dobrą ozdobą symbolu noworocznego.

Aby stworzyć takie arcydzieło, wyciąć sześć identycznych kółek z papieru, zgiąć je tak, aby w środku każdego elementu znajdował się kwadrat.

Połącz wszystkie szczegóły za pomocą kleju, po bokach kwadratu, przyklej zdjęcia wszystkich członków rodziny.

Tak piękne noworoczne zabawki własnoręcznie wykonane z papieru na zdjęciu poniżej:

Te pomysły możesz wykorzystać w przeddzień Nowego Roku, przygotowując swój dom na wakacje.

Noworoczna zabawka-piłka własnymi rękami z poręcznego materiału

Do ręcznego wytwarzania piłki na choinkę potrzebne będą następujące materiały:

 • gęsty papier o dowolnym pięknym wzorze;
 • nożyczki;
 • klej PVA;
 • Kompasy lub dowolny okrągły obiekt, który możesz okręcić, aby wyciąć koło.

Proces tworzenia papierowej kuli:

Na papierze narysuj 21 kółek o tym samym rozmiarze i potnij je nożyczkami. Każde koło zginaj dwa razy na pół, aby określić środek przedmiotu rzemieślniczego.

Następnie wyprostuj okrąg i zginaj jeden z jego boków, tak aby znajdował się dokładnie pośrodku.

Zegnij pozostałe dwa boki koła, aby uzyskać trójkąt o równych bokach. Wytnij ten trójkąt z papieru, będzie on służyć jako wzór dla pozostałych elementów.

Powstały trójkąt jest nakładany na inne koła, okręgi ołówkiem i wyginają ich krawędzie na zewnątrz wzdłuż tych linii.

Dziesięć okręgów do połączenia tak, że otrzymuje się szeroki pasek: 5 poniżej i 5 powyżej, podłącz je do pierścienia. To będzie podstawa do balu na choinkę.

Podziel pozostałe 10 części na 2 części: 5 wklejeń po jednej stronie kulki, pięć po drugiej.

Przetnij wstążkę na żądaną długość i przyklej pętlę do górnej części kulki.

Jak zrobić zabawki noworoczne własnymi rękami z filcu

Zabawki noworoczne z filcu własnymi rękami - zawsze aktualny pomysł, ponieważ świetnie wyglądają na drzewie. Filc to bardzo ciekawy materiał, idealny do samoprzylepnych zabawek choinkowych. Filc ma różną gęstość i różnorodność kolorów, jest dobrze sklejony i zszyty.

Jeśli nie masz czasu na zabawę noworoczną własnymi rękami nad złożonymi schematami, pomoże Ci poniższy bardzo prosty pomysł. Będziesz potrzebował filcu w kilku kolorach, z których jeden musi być czerwony. Wygląda na piękne połączenie bieli, niebieskiego i czerwieni. Z czerwonego filcu wyciąć okrąg o średnicy 8 cm, niebieski - mniejszy i biały - najmniejszy, ale nie mniejszy niż 5 cm, a następnie wyciąć serce z czerwonego filcu tak, aby był nieco mniejszy niż biały kubek. Teraz dodaj wszystkie elementy: czerwone, niebieskie i białe kubki, a na wierzchu wszystkie warstwy są szyte lub klejone, na górze przymocuj plecionkę, aby powiesić statek na choince. Istnieje wiele pomysłów na tworzenie zabawek noworocznych własnymi rękami z takich materiałów, jak filc.

Dokładniej w ten sposób możesz tworzyć gwiazdki i serca: potrzebujesz tylko dwóch kolorów filcu, jeden element więcej, drugi mniej, połącz je.

Tutaj na zdjęciu zabawki noworoczne z własnymi rękami wykonanymi z filcu w szerokiej gamie opcji:

Nowy Rok zabawki-pingwiny żarówek własnymi rękami

Zabawki noworoczne wykonane z żarówek może nawet zrobić dziecko. Dobrą opcją są pingwiny z żarówek.

Aby je wykonać, musisz przygotować takie materiały:

 • stare żarówki;
 • farba akrylowa lub gwasz;
 • szczotki;
 • Małe kapelusze - można je związać lub znaleźć niepotrzebne od lalek.

Mistrzowska klasa zabawek noworocznych własnymi rękami - pingwiny z królików:

Pomaluj jedną stronę żarówki białą farbą akrylową, a drugą stroną czarną farbą.

Przed białym tłem pomaluj skrzydła pingwina na czarno.

Z gliny, wykonaj dziób i oczy.

Nosić czapkę pingwina i szalik, wyglądać ładnie mało dzianin.

Przymocuj linę do czapki i powiesić ręcznie wykonany przedmiot na choince.

Zabawki noworoczne z koralików własnymi rękami

Zabawki noworoczne wykonane z koralików sprawią, że choinka będzie jaśniejsza i bardziej elegancka. Używając małych koralików, możesz zrobić całkiem ładne ozdoby. Jeśli szukasz najprostszych sposobów na zrobienie choinki zabawkami własnymi rękami, przy użyciu koralików do tego, będziesz potrzebował następującego pomysłu.

Do pracy potrzebne będą czerwone koraliki, cienki drut i wstążka.

Przypnij koraliki na drucie.

Uformuj z niego postacie w kształcie gwiazdy, serca, jodły.

Odetnij drut, zamocuj go od góry, aby kulki się nie rozpuściły i ozdobią górę piękną wstążką.

Aby stworzyć noworoczny nastrój w swoim domu, wystarczy zawiesić w nim takie zabawne rzemiosło.

Zabawki noworoczne z ciasta słonego własnoręcznie: rękodzieło dla dzieci

Noworoczna zabawka z ciasta własnymi rękami - ulubiony świąteczny ornament wielu dzieci. Dzieci uwielbiają, gdy choinka powiesić nie tylko szklane kulki, ale także jadalną biżuterię - słodycze i pierniki.

Dekorując drzewo noworoczne należy pamiętać, że takie pierniki mogą przyozdabiać wiecznie zielone drzewo przez nie więcej niż dwa tygodnie, jeśli planujesz je później za pomocą słodyczy dzieci. W przypadku, gdy rękodzieło wykonane z ciasta ma jeden cel - dekoracyjny, lepiej jest odmówić pieczenia, dając pierwszeństwo poniższemu wariantowi wykonywania ozdób.

Zabawki noworoczne wykonane z ciasta solnego mogą być wykonane przez dziecko. Jednocześnie taki twórczy proces przyniesie dziecku wiele przyjemnych emocji.

Przygotuj solone ciasto, używając tych składników:

Wymieszaj mąkę i sól, dodaj wodę i wymieszaj ciasto. Sprawdź gotowość testu, aby stworzyć rzemiosło w następujący sposób: rozwałkuj całą masę kuli i przekłuj ją palcami, jeśli ciasto trzyma kształt, jest użyteczne. W trakcie wyrabiania ciasta dodaj odrobinę oleju roślinnego, aby masa stała się plastyczna, nie pokryła się skórką i nie przylgnęła do dłoni.

Aby wyrób zabawek noworocznych z ciasta, użyj uformowanych formularzy do pieczenia ciasteczek. Różnorodne figury z ciasta mogą być łatwo przycięte nawet przez dziecko. Po wycięciu figurek na górze należy wykonać otwór, do którego można użyć tuby.

Następnie postacie należy pozostawić na chwilę, aby całkowicie wyschły i stwardniały. Teraz możesz kontynuować projektowanie, użyj do tego farby. Aby nie malować figurek farbami, na etapie przygotowywania solonego ciasta można dodać do niego gwasz w dowolnym kolorze.

Istnieje jeszcze jeden oryginalny pomysł tworzenia świątecznych dekoracji z ciasta. Weź figurkę w kształcie serca, przymocuj ją do ciasta i wytnij. Następnie rura wzdłuż całej powierzchni serca tworzy dziury, powinieneś otrzymać ażurową figurę. Wykonawszy wiele takich ażurowych serduszek, nawleczcie je na sznurki, a otrzymacie piękną noworoczną girlandę.

Zabawki noworoczne - anioły z zimnej porcelany

Zimna porcelana na świąteczne zabawki własnymi rękami - kolejny materiał, który pozwala tworzyć piękne ozdoby świąteczne.

Aby zrobić anioła z porcelany, przygotuj takie materiały:

Proces tworzenia biżuterii:

Od folii i zimnej porcelany beżowy kolor toczą jedną piłkę o tym samym rozmiarze.

Folia zwija się w porcelanę, nie zapomnij wydmuchać powietrza. Z porcelany z folią wewnątrz tworzą idealnie okrągłą kulkę.

Teraz cienką różdżką, formuj dziury - oczy. Z małego kawałka porcelany wylewamy. Weź więcej folii i wytocz ją z owalu, który będzie torsem dla anioła. Ponownie, weź kawałek niepomalowanej porcelany i zwiń w nią folię, tworząc owal.

Weź kolejną część niepomalowanej porcelany i zwiń ją wałkiem do ciasta, aby uzyskać warstwę o średniej grubości. Połóż wzorzystą serwetkę na powierzchni i jeszcze raz z wałkiem do ciasta. Z tą tkaniną wieje ciało anioła, powinna to być wzorzysta sukienka.

W ten sam sposób ułóż wzorzysty kołnierz, ale aby to zrobić, weź mniejszy kawałek porcelany. Przymocuj go do bagażnika. Krawędzie sukienki i kołnierzyka przycięte kręcone. Idź do zgromadzenia anioła: w bagażniku z góry włóż wykałaczkę, nałóż na nią głowę.

Z białej porcelany zwinąć rękawy sukienki, z beżu - dwie małe kuleczki i włożyć je w rękawy, będą to uchwyty anioła. Z brązowej masy rozwałkuj warstwę, pociąć ją na cienkie paski i nawinąć wałek za każdym razem, przywiązując te włosy do głowy anioła. Wyśrodkuj drut.

Z białej porcelany wyciąć skrzydła i przykleić klej do tyłu. Z kolorowej masy porcelanowej uformuj łuk i udekoruj włosy anioła. Teraz weź farbę i lekko pomaluj twarz: ułóż wargi bardziej wyraziste, przyciągnij oczy czarnymi lub niebieskimi kolorami.

Anioł wyschnie i stanie się silny, po czym można go zawiesić na choince.

Zabawki noworoczne z rąk makaronów (ze zdjęciem)

Fani niezwykłych ozdób docenią płatki śniegu i girlandy wykonane z makaronu. Aby połączyć małe elementy ze sobą, należy użyć kleju.

Na zdjęciu zabawki noworoczne z makaronu własnymi rękami wyglądają niecodziennie i bardzo pięknie:

W procesie tworzenia zabawek choinkowych stosuje się różne rodzaje i formy makaronów, odpowiednie są pierścienie, kwiaty, spirale, muszle, łuki i rurki. Jeśli chcesz, możesz malować takie zabawki własnymi farbami, ale możesz to zostawić.

Przede wszystkim dzieci lubią zabawki noworoczne z własnymi rękami, więc w przeddzień Nowego Roku zorganizuj w domu proces twórczy i zadbaj o swoje dzieci.

Najbardziej zróżnicowane wersje noworocznych zabawek z własnymi rękami na tym filmie:

Modne bombki na dłoni Z pewnością wielu z was jest w społeczeństwie opętanych.

Ozdabianie stołu szmatką pozwala stworzyć świąteczny nastrój.

Dziś staramy się zrobić bransoletkę z kolcami własnymi rękami. W naszym.

Nastrój dziecka na imprezie tematycznej jest bezpośrednio zależny od.

Letnie fryzury, fryzury na długie włosy, na każdy dzień od celebrytów.

Chcesz zaskoczyć znajomych wyjątkowym prezentem? Lub udekoruj wnętrze.

Zdjęcie gwiazd z prostymi, pięknymi fryzurami na każdy dzień, który zaspałeś.

Pościel wykonana z satyny z wzorem 3D pojawiła się stosunkowo niedawno.

20 najpiękniejszych zdjęć paciorków Zawsze nituj oczy.

Każdy współczesny człowiek w codziennym życiu musi to robić.

20 makijaży zdjęć na Halloween, aby zaskoczyć znajomych w 2018 roku. Co przychodzi do ciebie.

Ciąża to cudowny okres w życiu kobiety. W tej chwili przyszłość.

Moda dla nastolatków. Trendy fotograficzne. Jesień 2018 - idealny czas na ekspresję.

Dziś jednym z najczęstszych rodzajów zakupów są.

Rzęsy papierowe. Makijaż oczu z rzęs Paperself False to stal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 8 = 10