Як намалювати квітку

Як намалювати квітку

Jak narysować kwiaty (wyciągnięcie lekcji z kwiatów)

Każda osoba może nauczyć się rysować kwiaty za pomocą prostych lekcji krok po kroku. Oto najbardziej szczegółowe praktyczne instrukcje, jak przedstawiać różne kwiaty.

Te delikatne i piękne stworzenia natury mogą ozdobić się dowolnym wzorem. Aby odkryć piękno kwiatów, ważne jest, aby dowiedzieć się o funkcjach ich proporcji, aby przenieść kształt płatków i aksamitne, właściwie zorganizować wszystkie części rośliny w przestrzeni. Osiągnie to wspaniały wynik, nawet jeśli nigdy nie wyróżniały Cię zdolności artystyczne.

Każdą różnorodność kolorów można przedstawić w postaci pączków, otwartych lub już opadających kwiatostanów. Z prostego krok po kroku lekcji, nauczysz się podstawowych technik rysowania tych delikatnych przedmiotów. Tutaj podane są techniki linii pomocniczych i tworzenia objętości, które w pełni przekazują naturalne piękno kwiatów. Szczególnie imponujący wygląd obrazu w kolorze, więc wybrać swój ulubiony lekcji i zacząć realizować marzenia, aby nauczyć się rysować.

Jak rysować kwiaty

Kwiaty można zobaczyć na obrazach wielu znanych artystów. Malarze widzieli kolory duszy, porównali je do ludzi. Dlatego te obrazy są uważane za skarby światowej sztuki. Bezcenne obrazy powstały ponad 100 lat temu, artysta Vincent Van Gogh. Van Gogh często pisał kwiaty: gałęzie kwitnących jabłek, kasztany, akacje, drzewa migdałowe, róże, oleandry, stokrotki. Kwiat, według artysty, symbolizuje wdzięczność i wdzięczność. W swoich "kwiecistych" obrazach Vincent szukał nowych kombinacji kolorów. W temacie "Irysy w prowansalskim słoiku" są cztery opcje. Sam Van Gogh napisał o tej pracy na martwym życiu: "Jeden z nich - na różowym tle, gdzie efekt jest harmonijny i miękki dzięki połączeniu odcieni zieleni, różu i fioletu. Drugi. umieszczone na musującym cytrynowożółtym tle z innymi odcieniami żółtego w wazonie, tworzy efekt kontrastujących uzupełniających się kolorów, które wzmacniają się nawzajem. "

Ale najbardziej znane są Słoneczniki Van Gogha. Ten kwiat był ulubieńcem artysty. Napisał je jedenaście razy. Wszystkie odcienie żółtego blasku słońca wciąż świecą słonecznikami. Napisał je na różnych płaszczyznach - niebieski, blady malachit-zielony, jasny niebieski. Van Gogh chciał osiągnąć blask, słoneczny blask w żółtym kolorze. Ten ulubiony kolor przez artystę ucieleśnia radość, życzliwość, życzliwość, energię, ciepło.

Vincent van Gogh miał ciężkie życie. Był biedny, chory i samotny. Ale jego "Słoneczniki" zdają się mówić, że w jego twórczości artysta znalazł szczęście i radość.

Uważa się, że szczególnie trudno jest narysować kwiaty. Sercem każdego z nich jest pewna figura geometryczna. Rozumiejąc to, łatwiej ci będzie uporać się z pracą.

Przed rozpoczęciem rysowania należy ćwiczyć na osobnych arkuszach papieru: prostymi kręgi ołówkiem, owale, spirale. Upewnij się, że ręce są wolne podczas pracy. Nie zaciskaj ołówka w pięści i nie używaj siły na papier (linie powinny być jasnoszare, a nie czarne).

JAK NALEŻY NAPRAWIĆ KWIATY DZIECI W WNĘTRZU WIEKU

Weź arkusz papieru lub album, ołówek i gumkę. Zapytaj dziecko, w jaki sposób ozdobi kwiat i przygotuj ołówki, mazaki lub pędzelkiem.

Powiedz dziecku zasady dotyczące pracy z farbami.

 1. Czysta woda do przygotowania i zwilżenia farby;
 2. mieszanie kolorów do uzyskania na palecie (biały papier) bez zapominania o umyciu pędzla;
 3. płynnie zakryją powierzchnię tła i postacie w kompozycji;
 4. po zakończeniu pracy umyć szczotkę, nie pozostawiać w słoiku z wodą i wytrzeć szmatką;
 5. na koniec pracy z farbą, ołówek w pudełkach lub piórnik.

Wyjaśnij dziecku, że musisz zacząć rysować kwiat od środka, a następnie płatek i łodygę z liśćmi. Na końcu zdjęcia przejdź do kolorowania. Pokaż dziecku, jak prawidłowo malować - niemożliwe jest, aby uderzenia lub farba wykroczyły poza obrys obrazu, w przeciwnym razie obraz nie będzie zadowalający.

Jeśli dziecko nie może natychmiast narysować kwiatu, nie próbuj go wymuszać, ale sugeruj inaczej. Za pomocą kalki można owinąć gotowy lub pomalowany kwiatek, a następnie udekorować go.

Dokończ lekcje w czasie, gdy dziecko straciło zainteresowanie. Niezależnie od tego, co narysowało twoje dziecko, koniecznie chwal go i powieś arcydzieło na ścianie, aby dziecko poczuło się jak prawdziwy artysta.

Prześlij nam zdjęcie wynikowego zdjęcia na adres e-mail. Wskaż IF. dziecko, wiek, miasto, kraj, w którym mieszkasz, a twoje dziecko stanie się sławne! Życzymy powodzenia!

Instrukcje krok po kroku do praktycznego rysowania kwiatów, które pomogą udekorować pocztówki i gazety ścienne na święta 8 marca.

Jak narysować Chaber

Jak narysować Chaber

Jak narysować Chaber

Jak narysować dzwonek

Jak narysować tulipan

Jak narysować tulipan

Jak narysować maki

Jak narysować mak

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Narcyza

Jak narysować Rose Dog

Jak narysować słonecznik

Jak narysować Iris

Jak narysować Iris

Jak narysować Dandelion

Jak narysować rumianek

Jak narysować przebiśnieg

Jak narysować mimozy

Jak narysować krokus

Jak narysować lilię

Jak narysować lilię

Jak narysować Gentian

Jak narysować Convolve

Jak narysować stokrotkę

Jak narysować dekabrysta

Jak narysować lilię wodną

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Jak narysować Rose

Na forum możesz publikować zdjęcia, które masz!

Jak narysować kwiat

Jak narysować kwiat etapami

Witam, drodzy czytelnicy strony

Chcę poświęcić ten artykuł na temat rysowania kwiatów. To kwiaty najczęściej malowane przez dzieci w kartkach z życzeniami dla matek, babć, sióstr i braci. Mam na myśli dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Często zdarza się, że dziecko nie potrafi prawidłowo narysować kwiatu, nie rozumie go, jest sfrustrowane i zwraca się do rodziców o pomoc. I jak pomóc dziecku narysować, na przykład, różę, jeśli nie wiesz jak? Zazwyczaj znajduję się w bardzo trudnej sytuacji, kiedy moje dziecko prosi mnie o pokazanie mu, jak narysować coś, ponieważ nie mam specjalnych umiejętności rysowania. I zaczyna "ściskać" obraz, wymazuje więcej niż jedną gumkę i psuje trochę papieru, zanim będzie można stworzyć coś podobnego do tego, o co prosiłeś.

A co najważniejsze, nie można tak naprawdę wyjaśnić dziecku, w jaki sposób rysowałeś, ponieważ pod koniec zdjęcia nie pamiętasz początku. Może dla wielu rodziców znajoma sytuacja?

Oczywiście jest bardzo dobrze, gdy dziecko odwiedza kręgi rysunkowe. Wtedy - bez problemów: tam uczy się rysować kwiaty, zwierzęta, owoce, różne przedmioty. A jeśli jeszcze nie? Jak pomóc swojemu malutkiemu artyście?

I zwróciłem moją uwagę na lekcje rysunku etap po etapie. Za ich pomocą możesz z łatwością przedstawić wszystko, krok po kroku.

Musiałem spędzić dużo czasu, aby znaleźć to, czego potrzebowałem. Generalnie zebrałem wiele różnych instrukcji, jak rysować krok po kroku najprostsze i najbardziej "popularne" kwiaty, przetwarzać materiał i projektować go w mały katalog. W rezultacie otrzymałem korzyść z 36 instrukcji.

Oferuję tę "korzyść" twoją uwagę. Mam nadzieję, że pomoże wam i waszemu małemu artyście w projektowaniu kartek świątecznych i gratulacji, a może (kto wie?) Spowoduje ujawnienie zdolności twórczych Waszego dziecka.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć i zacznij rysować.

Jak narysować Tulipan (1)

To nie wszystko! Oto bardzo świeży wybór, aż 18 wariantów etapowego rysowania kwiatów.

Jak narysować lilię

Rysuj online! Dzięki aplikacji Flavion możesz narysować bezpośrednio na naszej stronie internetowej! W artykule "Rysowanie online dla dzieci" znajduje się krótki opis tego programu.

A gdzie są róże? - pytasz. Najpierw byli na tej stronie, a następnie zdecydowaliśmy się zaprojektować je osobno i stworzyliśmy stronę "Jak narysować różę". Kliknij na ten link i pojawi się 21 wariantów stopniowego rysowania róży.

Tutaj znajdziesz najprostsze instrukcje do rysowania kwiatów. Skupiają się na dzieciach w wieku 4-7 lat, które nie mają okazji ani wielkiego pragnienia odwiedzenia kręgu rysunków, a także sporządzenia kartki z życzeniami, na przykład bardzo pożądane są urodziny babci.

Dla tych, którzy wykazują zainteresowanie rysunkiem i mają zdolność, radzę przeczytać artykuł „Jak nauczyć dziecko rysować”, który opisuje kilka sposobów, aby nauczyć rysowanie, aby zrozumieć zalety i wady każdej z metod oraz link do darmowych samouczków wideo rysowania dla dzieci.

Potem kolejne wideo: "Jak łatwo jest narysować oszałamiająco piękne kwiaty - piwonie"

I jeszcze jeden film z kanału KapukiKanuki dla najmłodszych artystów.

Jak ci się podoba ten materiał?

Jeśli masz chwilę, zostaw swoją opinię w komentarzach, czy udało ci się narysować kwiaty, korzystając z tych instrukcji?

Możesz zobaczyć inne artykuły w "Jak narysować.", A także zapisać się do newslettera i otrzymywać nowe artykuły na swojej skrzynce pocztowej.

Inne ciekawe artykuły z tej rubryki

Jak narysować kwiat - 11 komentarzy

Dziękuję za ciekawy i pouczający artykuł! Życzę powodzenia!

Dostałem się na twoją stronę we właściwym czasie. Syn chce uczyć, jak rysować kwiaty - a potem cały wybór. Świetnie - teraz skorzystajmy z Twojego doświadczenia w rysowaniu. Dziękuję.

Oto wybór lekcji wideo:

Bardzo interesujący w rysowaniu. Nie potrafię rysować, ale po twoich lekcjach wydaje mi się, że nawet ja potrafię! Spróbuję!

Film jest bardzo przydatny!

Twoje rysunki są bardzo przydatne bez nich zwróciłem złe, ale gdy dziewczyna dała swoją witrynę od razu poszedł i teraz jestem o wiele s top risuyu.Spasiba! Doskonałe miejsce i swoje zdjęcia po prostu super.

Nie mogłem narysować kwiatów, ale naprawdę chciałem się uczyć. a twoja strona bardzo mi pomogła. DZIĘKI. -D

Ochen interesnyi urok. Kak raz iskala temu po risovaniju cvetov. Spasibo!

Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

 • Dzieci i sport (10)
 • Gry i zabawy dla dzieci (25)
 • Jeśli masz bliźnięta (6)
 • Zdrowie dziecka (19)
 • Jak wybrać ...? (21)
 • Jak narysować ...? (23)
 • Kalejdoskop (13)
 • Wakacje z dziećmi (43)
 • Prezenty dziecięce (7)
 • Opracowywanie filmów animowanych i wideo (7)
 • Powiedz dzieciom (4)
 • Sadik i szkoła (9)

Otrzymuj nowe artykuły przez e-mail

Materiały na stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i umieszczanie tekstu i obrazów na innych materiałach jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

66 − 56 =