Elf Wardrobe

Elf Wardrobe

Elf szatni - główne elementy.

Elf garderoba to jest projektant dla dorosłych, aby zaprojektować minimum narzędzi i wysiłków, w przeciwieństwie do produkcji szafy własnymi rękami, wystarczy zapoznać się z instrukcją montażu szafy Elfa.

Oficjalny dystrybutor produktów Elf w Kaliningradzie http://elfa39.ru/.

Główne elementy garderoby pokazane są poniżej na schemacie, następnie przyjrzymy się wszystkim szczegółom.

1. Szyna nośna - przymocowana poziomo do ściany, więcej szczegółów dotyczących mocowania szyny nośnej dla szafa Elf . Długość to 82-195 cm.

2. Zamontowana szyna prowadząca - zamontowana na szynie nośnej, nie wymaga dodatkowego mocowania za pomocą kołków do ściany. Długość prowadnic wynosi 90, 120, 153, 200, 230 cm.

Szyna ściany, który jest przymocowany do ściany, a nie uwolnić szynę o długości 31,6, 63,6, 96,6, 127,6, 160, 191,6, 223,6, 240 cm. Bez prowadnice pozwalają na wiązanie się z szyny do zawieszania półki, kosze na ścianach.

3. Uchwyt do półek - przymocowany do karnisza. Wsporniki są zarówno na drucianej półce, jak i na półce z płyty wiórowej. Na kołnierze z płyty wiórowej produkowane są wsporniki o szerokości 12,17,22, 32, 37, 47, 57 cm, wsporniki do półek z drutu o szerokości 32, 42, 51 cm.

Uchwyt do półki drucianej.

Wspornik z hakiem i wpustem do zawieszenia.

Uchwyt do płyty wiórowej 47 cm kosztuje 250 rubli. Uchwyt na drucianą półkę 42 cm kosztuje 250 rubli. Istnieją warianty wsporników z hakiem i rowkiem na wspornik zawieszenia.

4. Półka druciana - przymocowana do wsporników. Półki druciane produkowane są na głębokościach 30, 40, 50 cm i szerokości 60, 90, 121, 181 cm.

5. Ramka do rysowania koszy - w ramie umieszczony jest drobny kosz lub zwykły kosz. Kosz zamontowany w takiej ramie można wypchnąć.

6. porządku oczkach kosz - kosz z siatki w bardzo mała, jest to możliwe do przechowywania drobnych przedmiotów. Ten kosz nazywa się również koszem z siatki. wytwarzane również przy 1,2, 3 i szerokość szyny 35, 45, 55 cm. Stały drobnych oczkach kosz jest w przybliżeniu dwa razy więcej niż zwykłą kosza dwa warianty głębokości 54 cm i 44 cm, zgodnie z głębokością stosu.

7. Spodnie do spodni zapinane są na klamrę, jest wyciągnięta, co jest wygodniejsze niż spodnie stałe.

8. Kosz półkowy - kosz z niskimi bokami, przymocowany na wspornikach, odpowiedni do przechowywania wszelkiego rodzaju drobiazgów. Półki w koszu sprzedawane są w szerokościach 60, 90 cm i głębokości 30, 40 cm.

9. Kosz siatkowy - wysuwany kosz, zainstalowany w stojaku. Kosze są produkowane na szynach 1, 2, 3, szerokości 25, 35, 45, 55 cm, czyli na szerokości poprzeczek. W głębi 2 rodzajów koszy - standardowe 54 cm i tzw. Mini - 44 cm wysokości 80,180,280 mm.

10. Zawieszenie na drążek - przymocowane do wspornika od dołu utrzymuje drążek na miejscu.

11. Pręt dla ramion - są różne długości pręta, są zainstalowane w podporach prętów.

12. Ściana boczna do koszy - Elfa wypuszczając ścianki boczne o różnych wysokościach i głębokościach, można uzyskać wymaganą wysokość, łącząc ścianki boczne za pomocą prętów krzyżakowych T. Ściana boczna 4 wysokości koło zębate 44 cm, 7 cm, wysokość 74 szyn, szyny 10 i wysokości 104 cm. Boki wytwarzane standardowej głębokości 54 cm i wariantu małej głębokości 44 cm.

13. Poprzeczki - do łączenia boków stojaka ze sobą. Wyprodukuj szerokość belki poprzecznej 25, 35, 45, 55 cm Zestaw składa się z 4 sztuk. Poprzeczki L i T.

14. But - przymocowany bezpośrednio do karnisza. Ustaw żądaną wysokość na wysokości.

15. Półki na buty / butelki - urządzenie wysuwane, montowane w stojaku, podobnie jak w przypadku wysuwanych koszy. Półki są dostępne w szerokościach 25, 35, 45, 55 cm dla regału o głębokości 54 cm.

Ale to oczywiście nie wszystkie garderoby mogą być uzupełnione licznymi akcesoriami, które ułatwią korzystanie z szafy Elfa.

Omówimy bardziej szczegółowo dodatkowe akcesoria od Elfy.

Akcesoria, które poszerzają możliwości garderoby Elfy.

Uchwyt pręta jest stojakiem na regały. Uchwyt umożliwia przymocowanie prowadnicy między półkami, pomiędzy ścianami, a także między ścianą a stojakiem.

Chowany but, pozwala przechowywać do 9 par butów.

Wieszak na buty, zamocowany na szynach na zawiasach. Dobre rozwiązanie do uporządkowanego przechowywania butów.

Zwijany wieszak na wieszaki, umożliwia umieszczenie wieszaków z ubraniami w szafie równoległej, również do płytkich szafek coupe.

Noga do stelaża, jeśli chcesz chronić podłogę przed uszkodzeniem podczas przenoszenia stojaka. Zestaw nóg, dla odniesienia, kosztuje 96 rubli. Nogi są regulowane na wysokość, co pomaga przy montażu regału na nierównych podłogach.

Koła do regału. Dzięki kółkom stojak można łatwo przesuwać, przenosić.

Uniwersalny wieszak, możesz powiesić wszystko.

Pokrywa z płyty wiórowej, która zamyka górną część kosza z koszami.

Nacisk na książki pozwala uporządkować przechowywanie książek, folderów z dokumentami, doskonały dodatek do użytku w biurze.

Półka na dyski, mocowana bezpośrednio do szyny kurtynowej.

Korek do kosza, który zapobiegnie upadkowi kosza, jeśli przedłużenie się nie powiedzie.

Uniwersalna szyna, która ułatwia wysunięcie kosza.

Zacisk do instalowania półki między dwoma stojakami.

Kosz boczny, który jest przymocowany do stojaka na kosze, a także może być przymocowany do ściany.

Wysuwana szyna, która pozwala na wepchnięcie kosza, na przykład za pomocą detergentów.

System koszy do drzwi. Można również postawić na ścianie, umieszczając na koszyczku prowadzącym, aby przechowywać małe rzeczy.

Elementy fotograficzne szafy Elf ze strony http://www.elfarus.ru/.

Zastosowanie elementów garderoby Elf w połączeniu z akcesoriami pozwala na tworzenie licznych kompozycji do przechowywania w garażu, pralni, spiżarni i oczywiście w szatni. Szczególnie nadaje się dla wszystkich miłośników mebli, w stylu loft.

Rozważ przykłady kompozycji od Elfa.

Organizacja przechowywania prania za pomocą Elfa jest szczególnie ważna w warunkach wysokiej wilgotności. Siatkowe półki i kosze pozwalają na umieszczanie detergentów, organizowanie przechowywania brudnych i czystych ubrań.

Gdzie indziej nie umieszcza się elementów Elfa, jak garaż, gdzie jest dużo narzędzi, narzędzi ogrodniczych, części zamiennych. Akcesoria użytkowe Elfa w układzie z elementami Elfa classic pozwalają elegancko zorganizować przechowywanie całej tej odmiany.

Jak zrobić wiele zapasów, jest pod spiżarnią pokój, Elf jest doskonałym i prostym rozwiązaniem do strukturyzacji powierzchni magazynowej dla zapasów.

Ale to nie wszystko, przy pomocy Elfa możesz organizować przechowywanie w sklepie, a nawet w biurze, ponieważ w arsenale elfów wszystko jest na miejscu, podziwiamy poniższe zdjęcie.

Jeśli nie ma pieniędzy na zakup garderoby Elfów.

A co, jeśli nie ma pieniędzy na zakup przedmiotów, aby stworzyć garderobę Elfów? W Internecie można znaleźć opcje budżetu do tworzenia systemów pamięci masowej własnymi rękami, rozważ niektóre z nich.

Do produkcji tutaj, tutaj, można powiedzieć o systemach przechowywania, stosuje się drewniane бруски umieszczone pionowo i poziomo i przymocowane do ściany. Zwróć szczególną uwagę na sposób przechowywania kulek: cztery kable są dokręcone, co ogranicza przestrzeń, nie pozwalając na wyskoczenie z piłek.

Druga opcja polega na wykonaniu ekranu z wieloma otworami przelotowymi, w których można zainstalować zaczepy. Ekran jest przymocowany do ściany. Na hakach możesz zawiesić wszystko, od rowerów i sprzętu sportowego po liczne akcesoria do szycia.

Trzecia opcja, do ściany są zamontowane szyny, podobne do tych stosowanych w kuchniach dla wszelkiego rodzaju akcesoriów na zawiasach. Zamiast akcesoriów zawieszamy plecione koszyki, w których można przechowywać wszystko: ręczniki, pościel, kremy, szampony, płyny i inne perfumy.

Co zrobić, kupić lub zrobić coś własnymi rękami, decyzja należy do Ciebie.

Czytaj dalej:

1 . Materiały od producentów.

2. Nowe na stronie, będą okresowo uzupełniane.

4 . Wszystko o przebieralniach.

PROJEKTANCI

Szafa Elfa jest uznanym światowym liderem na rynku pamięci. Dołącz do naszego zespołu i korzystaj z systemów magazynowania Elfa w swoich projektach. Tutaj dowiesz się, jak pracują z nami projektanci wnętrz.

Z INSTALACJI

Zapoznaj się z naszymi możliwościami i produktami wysokiej jakości, patrząc na zdjęcia z instalacji. Pokaż klientom przykłady rozwiązań do tworzenia szaf i garderób. Niezbędne informacje techniczne znajdują się w sekcji Dokumentacja.

SZAFA

Skorzystaj z naszej bezpłatnej internetowej szafy 3D. Jeśli chcesz spróbować zaprojektować swoją własną garderobę lub uzyskać pomysł na akcesoria elfa, możesz to zrobić na naszej stronie internetowej.

W porównaniu z innymi systemami przechowywania szafy Elfa mają doskonałą jakość i trwałość. W uznaniu tego, dajemy gwarancję 10 lat na komponenty.

Każdy projekt garderoby lub garderoby może uwzględniać wszystkie potrzeby klienta. Doświadczenie naszych specjalistów pomoże zidentyfikować te potrzeby.

Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów o różnych rozmiarach i funkcjach zapewnia się najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni, niezależnie od jej wielkości.

Elfa to najbardziej znany system przechowywania wśród wysokiej jakości systemów szaf.

w projektach projektowych

Setki najlepszych projektantów wnętrz w całej Rosji wybrało już dla siebie Elfa jako system przechowywania, który polecają klientowi. Elfa doskonale pasuje do każdego wnętrza dzięki bogatemu wyborowi akcesoriów, dzięki którym można zrealizować niemal każdy projekt klienta. Po zainstalowaniu szafy tego szwedzkiego systemu, nigdy nie martwisz się niezadowoleniem klienta z jego jakości. Współpracując z nami, możesz wybrać wygodny format interakcji z naszymi specjalistami.

tworzyć przedziały na drzwi i inne korpusy w stylu klasycznym i skandynawskim

ozdobić otwory elementami dekoracyjnymi (filary, różne ozdobne łaty)

przeprowadzić dostawę i instalację zaprojektowanych produktów

Komendantsky prospect, 4, budynek 2, litera A, 2 piętro, sekcja 214

Elf Wardrobe

  • Jedyny dostawca elfa w Rosji i krajach WNP
  • 8 800 500 12 63
  • 8 495 215 08 08

Gdzie kupić

od 1 do 31 stycznia

Przejdź do katalogu

Więcej o nas

Odpowiedzi na twoje pytania

Znajdź najbliższy sklep

gwarancja, niezawodność, przyjazność dla środowiska i bezpieczeństwo produktu

Można go używać w dowolnym miejscu w domu

Indywidualne podejście z ogromnym wyborem elementów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

78 − 72 =