Eggs Kinder

Eggs Kinder

Wideo o miłych niespodziankach oglądaj online

Możesz oglądać filmy z YouTube z miłymi niespodziankami za darmo z nami. Przygotowaliśmy ogromną kolekcję najlepszych filmów o czekoladowych jajach. Teraz masz dobre miejsce, w którym możesz cieszyć się wszystkim w jednej witrynie. Możesz otworzyć miłe niespodzianki dzięki naszym filmom.

Video kinder niespodzianek dla dzieci można oglądać online tutaj, w języku rosyjskim. Te filmy są odpowiednie dla dziewcząt i chłopców. Aby oglądać filmy, których nie musisz rejestrować, wszystko jest dostępne w prostym trybie. Musisz wybrać tylko ulubione wideo i kliknąć listę odtwarzania.

Jajo czekoladowe: zalety i wady. Jajko czekoladowe "Kinder Surprise"

Słodycze są doskonałą ucztą dla całej rodziny. W sklepach jest ich teraz dużo. Niemniej jednak, czekoladowe jajo odniosło ogromny sukces od kilkudziesięciu lat. Porozmawiajmy o tym, co takie produkty przyciągają kupujących.

Być może dla każdej osoby zwrot "czekoladowe jajko" kojarzy się z marką "Kinder Surprise". Jest to jedna z najpopularniejszych firm, która dała wielu dzieciom i dorosłym niesamowity świat słodyczy i zabawek.

Jajka czekoladowe to doskonały prezent dla Twojego dziecka. Oprócz słodyczy dostanie też małą zabawkę. W zależności od odmiany musi być zebrany niezależnie lub wyekstrahowany w postaci gotowej. Takie niespodzianki rozwijają zdolności motoryczne dzieci i fantazję. Jajko czekoladowe "Kinder 9raquo; - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą dać swojemu dziecku dużo radości i żywych emocji, nie wydając przy tym zbyt wielu pieniędzy.

Niedawno pierwsi konkurenci Kinder pojawili się na półkach sklepów. To czekoladowe jajo to "Chupa-Chups". Wcześniej firma starała się konkurować z "Kinder" w inny sposób: zrobili cukierki na patyku w dużym opakowaniu, w którym była ukryta mała zabawka. Jednak wyniki nie były szczególnie imponujące. Dlatego "Chupa-Chups9raquo; i postanowili uwolnić swoje czekoladowe jajo.

W przeciwieństwie do zwykłej "Kinder", nowe słodycze z niespodzianką są wykonane tylko z jednego rodzaju czekolady - mleka. Niemniej jednak nie odstrasza to kupujących, a rodzice chętnie kupują te i inne produkty swoim dzieciom. Jajka czekoladowe "Chupa-Chups" są mniejsze niż główny konkurent. W konsekwencji ma on mniejszą wagę i niższą cenę.

Główną konkurencją wśród producentów czekoladek dziecięcych z niespodzianką jest oczywiście rozwijanie zabawek. Mistrzostwa pozostają dla tych, którzy szybciej i lepiej złapią popularnych bohaterów wśród dzieci i stworzą niespodzianki w swoim rodzaju.

Jak już zauważyliśmy, jajko czekoladowe "Kinder Surprise" zawiera małą zabawkę. Według wielu najnowsze kolekcje nie są szczególnie imponujące. Jest to szczególnie widoczne w przypadku dzieci i rodziców lat dziewięćdziesiątych. Ponieważ w tym czasie było wiele ciekawych zabawek: samochodów zespołów, rekiny, hipopotamy, świecące w obsadzie ciemności, żaby, koty, chomiki prefabrykowane figurki zwierząt, które są w stanie poruszać się ogonami, i otworzyła usta, jakby uśmiechnięte dziecko i więcej.

Jeśli spojrzysz na to, co teraz oferuje czekoladowe jajko jako "niespodziankę", to wielu rodziców przynajmniej wyraża zdumienie. Faktem jest, że nowoczesne teleprodukty dla dzieci składają się wyłącznie z różnych przybyszów, cyborgów, wróżek i masy bohaterów niezrozumiałych dla wielu osób. W wyniku tego w "wypełnieniu" 9raquo; czekoladowe jajka praktycznie przestały dodawać zabawki, które muszą być złożone w częściach. Dla klasycznego "Kindera" nie jest tak dobrze.

Obecnie istnieje wyraźna tendencja do dzielenia wszystkich produktów, w tym produktów, na dwie grupy: "dla dziewcząt" i "dla chłopców". Według wielu rodziców nie jest to najlepszy wybór. Zwłaszcza jest to zauważane przez tych, którzy urodzili się w tych samych latach dziewięćdziesiątych, a teraz wychowują własne dzieci.

Kolekcje dla chłopców i dziewcząt są bardzo różne. Jeśli spojrzeć na sytuację od strony psychologii, to małe piękno pieluszki uczy się luksusowego życia, a przyszłych obrońców Ojczyzny - do wojny i walk. Figury małych, jasnych czarodziejów z kreskówek ubranych w eleganckie stroje, księżniczki bajek Disneya, okropne potwory ze współczesnych popularnych programów dla dzieci. Wszystko to nie pozwala dzieciom rozwijać się w należytym stopniu.

Ponadto, jeśli przyjrzeć się zabawki, które niedawno trafiły do ​​sprzedaży z jajka czekoladowe, można zobaczyć, że albo fantazji od producenta jest skończona, czy jest to jakiś „żart”: Kolekcja zabawek w „czekolada” zostały powtórzone. W tej chwili sprzedaż "Kinder dla chłopców", w której ukryte są rekiny i hipopotamy. Dokładnie te same zabawki można było kupić na półkach w latach 90-tych.

A co myślą mamusie i tatusiowie o czekoladowych jajach, które odważnie kupują dla swoich dzieci? Dlatego większość rodziców uważa, że ​​nie ma sensu wydawać dużych kwot na słodycze, w tym "Kinder" (cena jest teraz dość wysoka). Niemniej jednak konieczne jest kupowanie "niespodzianki w czekoladzie", ponieważ dzieci są bardzo zainteresowane i pasjonują się tym, co jest ukryte w środku, a mianowicie zabawką. Ale za cenę, jaką żądasz za czekoladowe jajko, możesz kupić dziecku pełnowartościową mleczną czekoladę, która nie różni się od "Kinder". Niemniej jednak dla dziecka nie jest to ważki argument, a on wciąż prosi o słodycz z ukrytą w nim zabawką. Tak więc czekoladowe jajko "Kinder Surprise" do dziś pozostaje dobrym prezentem dla każdego dziecka.

Także dorośli uważają, że większość współczesnych zabawek wygląda śmiesznie i są one ubogie. Na przykład w komentarzach matek i ojców często pojawia się "dziewiczy" zbiór poczwarek-księżniczek ze świata Disneya. Według nich zabawki praktycznie nie mają ciała, ogromna, nieproporcjonalna głowa o tych samych dużych oczach. Nic oprócz zwykłych cech księżniczek z kreskówek nie ma liczb.

Cokolwiek to było, od ciebie zależy, czy chcesz zaspokoić swoje dziecko czekoladowymi jajkami, czy nie. Najlepiej używać ich jako nagrody lub zachęty, zamiast kupować za każdym razem, gdy ty i twoje dziecko pójdziecie do sklepu.

Master-klasa: jak samemu zrobić wielką niespodziankę

Zdjęcia ze strony: youtube.com

Prezenty i niespodzianki są kochane przez dzieci w każdym kraju, a nasze dzieci są dalekie od wyjątków od zasad, a jeśli to kwestia mniejszej niespodzianki, to jeszcze bardziej. Oryginalne jajo, wykonane z czekolady, ma zabawną zabawkę w środku, ale jest mało prawdopodobne, że zadziała, dopóki jej nie otworzysz. To prawda, istnieją metody, aby dowiedzieć się, co tajemniczy skarb kryje miłe zaskoczenie, a informacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej, ale teraz w ogóle o tym nie ma. Zapewne każdy rodzic jest widoczne na zdjęciu sieci ogromne, po prostu ogromny Kinder Surprise, i zastanawiał się, jak zrobić Kinder Niespodzianka w domu, i czy taka korba w ogóle możliwe. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, jest całkiem możliwe, aby taki dar, a nawet nie będzie konieczne zastosowanie specjalnej pracy.

Instrukcja krok po kroku dla wszystkich: jak samemu zrobić wielką niespodziankę

Zdjęcie ze strony: babyblog.ru

Naprawdę świetna miła niespodzianka to po prostu marzenie każdego dziecka, jest tak wspaniałe, aby otrzymać prezent większy niż piłka nożna. Dowiedzieć się, jak zrobić duże Kinder za mądry doświadczeniem dorosłego nie będzie w ogóle żadnej pracy, ale jeszcze bardziej, gdy jako dziecko miał już udało się zapoznać z tą technologią, podobnie jak papier-mache, ponieważ w ten sposób będą kurtka lub cockleboat swoim ogromnym jądra.

W przeciwieństwie do nieporozumień, techniką papier-mache nie wynaleziono we Francji, gdzie to było, jednak natychmiast podniósł i zaczął robić wielkie lalki, w Chinach, na około dwieście lat przed erą chrześcijańską. Technika ta nie została wykorzystana do stworzenia zabawek, papier mache wykonano pięknymi hełmami i mocnym pancerzem, które zostały zaprojektowane w celu ochrony wojownika podczas bitwy. To prawda, że ​​do pracy mistrza używano tkanin i lakierów, a nie papieru i pasty.

Niezbędny sprzęt i materiały do ​​pracy: jak sprawić, by kinder był niespodzianką z papier-mache

Aby wszystko zrobić doskonale, musisz przygotować niezbędne materiały, a tutaj jest pewien wybór, o którym powiemy. W większości przypadków najlepiej jest użyć papierosa lub papieru gazetowego do głównego korpusu jednostki, ale jeśli nie ma go pod ręką, można użyć zwykłych arkuszy do drukarki. Jednak ich klej promachivaya konieczne majstrować, ale to nie jest najgorsze, co może się zdarzyć w życiu, ale jak zrobić duże Kinder Niespodzianka można wtedy powiedzieć wszystkich swoich przyjaciół i znajomych.

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

 • Balon jest wystarczająco duży. Nie ma znaczenia jaki to będzie kolor, najważniejsze, że wygląda jak jajko w kształcie, tylko bardzo duży kurczak, a może struś.
 • Każdy papier: może to być gazeta, arkusze do drukarki, format A4, bibułka i tak dalej. Przygotuj się na to, że może to zająć dużo.
 • Cienka tkanina, jeśli chcesz, aby skorupa była twardsza, wzmocnij ją.
 • Woda jest zwyczajna, z kranu.
 • Wydruk z nazwą kinder-surprise. Może być kolorowy lub żony w czerni i bieli, które można pokolorować.
 • Nożyce, pojemnik ze zwykłą wodą, igłą, jak również nitką i akwarelami, a nawet lepiej, plakat gwaszowy, który jest w jakimkolwiek sklepie. Jego kolory są jasne i nasycone, a cena jest do zaakceptowania.

Pierwsza wersja napisu na kinder-surprise.

Oto druga wersja napisu, który będzie zabawny do malowania, jeśli będzie inspiracja i czas wolny.

Będziesz także potrzebował kleju i jest kilka opcji. Po pierwsze, możesz wziąć najczęstszy klej PVA, poradzi sobie z zadaniem najlepiej jak to możliwe, ale najlepiej pasta powinna być przygotowana samodzielnie. Przepis nie jest skomplikowany, każdy może spróbować.

Pasta skrobi kukurydzianej do robienia skorupek jaj

W rzeczywistości wszystko jest tu prostsze, a do pracy niezbędny będzie zakup najpopularniejszej skrobi kukurydzianej w sklepie, w ilości do pół kilograma. Wszystko zależy od tego, jak duża będzie twoja niespodzianka. Im większy rozmiar przyszłego prezentu, tym więcej materiałów eksploatacyjnych będzie potrzebne, to znaczy, że lepiej jest kupować z marginesem, a następnie przechowywać w szczelnie zamkniętym słoiku lub opakowaniu.

Zdjęcie ze strony: liveinternet.ru

Oferujemy minimalną ilość pasty, która w procesie może być gotowana kilka razy, a następnie najważniejsze jest zachowanie proporcji.

 • Weź jedną łyżkę stołową skrobi z wierzchu i zamieszaj dwiema łyżkami zwykłej wody z kranu.
 • Następnie należy rozcieńczyć powstałą mieszaninę, bez grudek, z pół szklanki wrzącej wody.
 • Ustawiamy pojemnik na powolny ogień i delikatnie mieszamy, aż nasza pasta stanie się zauważalnie gęsta.

Delikatnie, ale wytrwale mieszając, trochę fajnie, i wszystko, pasta do tworzenia kinder-niespodzianki jądrowej jest gotowa!

Kinder-surprise z papier-mache: master class dla wszystkich

Kiedy wszystkie zakupione materiały i klej zostaną przygotowane lub właśnie kupione w sklepie, nadszedł czas, aby rozpocząć pracę, co nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na początku. Warto wiedzieć, że na pewno trzeba być cierpliwym, ponieważ trzeba będzie spędzić dobry wieczór w pracy. Jednak na pewno warto, ale patrząc na radość swojego dziecka, który sam nie odgadłby, jak zrobić kinder w domu. Nadmuchujemy przygotowaną wcześniej piłkę do pożądanego rozmiaru i zawiążemy ją nitką. Lepiej jest wziąć sznur do sznurka, można go łatwo odwiązać, kiedy trzeba będzie zdmuchnąć piłkę. Śledź rozmiar i kształt, jądro musi koniecznie przypominać jego naturalny odpowiednik.

Zdjęcie ze strony: liveinternet.ru

Wszystkie papier, który masz, trzeba delikatnie pokroić na kawałki, a im mniejsze są, tym bardziej idealne formy mogą być tworzone. Za tak trudną pracę, jako wielką niespodziankę, będzie wystarczająco dużo kawałków o boku od pięciu do dziesięciu centymetrów. Nie powinno się też ciąć mocno małych kawałków, ponieważ przy nich trzeba bardzo mocno garnituru, ale jeśli jest nastrój, można spróbować.

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

Zanurzając każdy arkusz w pojemniku wypełnionym ciepłą wodą, potrzeba trochę czasu, aby poczekać, aż papier się zamoczy. Wiele namoczonych i zmiękczonych kawałków papieru należy po prostu nałożyć na kulkę, zachodząc na siebie, aż cała jego powierzchnia pokryta zostanie całkowicie warstwą papieru. Robienie wszystkiego szybko jest konieczne, ponieważ papier sam w sobie ma zdolność do wysychania nadmiernie szybko i może zacząć się łuszczyć. Aby temu zapobiec, możesz delikatnie zwilżyć już wklejone arkusze, zwilżając je wodą.

Po wyschnięciu pierwszej warstwy należy ją pozostawić na około piętnaście do dwudziestu minut. Dopiero po tym można kontynuować pracę, smarować całą kulkę lub przygotować z wyprzedzeniem za pomocą pasty, zgodnie z receptą prawie starożytnych chińskich mistrzów lub klej PVA. Od góry, musisz przykleić nową warstwę papieru i upewnić się, że jest dużo kleju, to ważne, ponieważ musi wchłonąć cały papier.

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

Jeśli chcesz wzmocnić powłokę jądra, musisz wykonać specjalną warstwę wzmacniającą, która koniecznie wzmocni powierzchnię do zerwania. Aby to zrobić, można użyć strzępów cienkiej tkanki, najważniejsze jest to, że ma dobrą zdolność wchłaniania. Tkaninę należy delikatnie delikatnie pokleić klejem i pozostawić do wyschnięcia na kilka minut. To prawda, nie trzeba tego robić, możesz zrobić z jednym papierem.

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

Na wierzchu tkaniny, po jej nałożeniu, ponownie nakłada się warstwę papieru, a następnie trzecią, tak aby jajko z niespodzianką było wystarczająco twarde i nie zawiedzie w miejscach, w których będzie się go trzymać ręcznie. Wysuszyć takie jajko, które potrzebujesz, przynajmniej od wieczora do rana, czyli od ośmiu do dziesięciu godzin. Jeśli nie wyschnie wystarczająco dobrze, może złamać się podczas usuwania piłki, a to wszystko zepsuje i będzie musiało zostać powtórzone na nowo.

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

Gdy produkt jest całkowicie suchy, konieczne jest wykonanie "operacji" w celu usunięcia kulki z jej wewnętrznej wnęki, która posłużyła jako szablon dla miłosnej niespodzianki. Aby to zrobić, należy odłączyć sznurek lub nitkę, a jeśli to nie zadziała, wystarczy przebić piłkę za pomocą igły, a następnie, trzymając ogon, stopniowo uwolnić powietrze z niego. Usunięcie piłki w wydmuchiwanej formie przez otwór nie będzie bardzo trudne, to na pewno, ale sam otwór powinien być natychmiast uszczelniony papierem.

Dekoracja jest ważna: jak sprawić, aby wielki kinder był jak prawdziwy

Zdjęcie z serwisu: podelki-doma.ru

Po tym, jak papierowe jajko będzie w pełni gotowe, konieczne będzie jedynie uczynienie go podobnym do prawdziwej niespodzianki, czyli pomalowanie i wklejenie już skopiowanego i wydrukowanego na inskrypcji drukarki - oryginalnego logo. I nie zaszkodzi słuchać przydatnych porad i zaleceń, aby wszystko wyglądało najpiękniej i atrakcyjniej.

Zdjęcie ze strony: liveinternet.ru

 • Jajko można całkowicie pomalować białą farbą, aby wyglądała gładko i gładko.
 • Wytnij litery, a jeśli to konieczne, pomaluj je na wzór, który jest pełny w Internecie.
 • Wszystkie litery inskrypcji powinny być wycinane tak dokładnie, jak to możliwe, z wyjątkiem miejsc, w których się dotykają. Tak więc napis będzie leżał płasko na sferycznej powierzchni.
 • Przyklej litery do jądra papieru, upewniając się, że jest gładka, w przeciwnym razie nie będzie wyglądać schludnie.
 • Dno jajka z życzeniami-niespodzianki można pomalować czerwoną farbą, a można zostawić białe, a następnie wszystko jest już opcjonalne.

Zdjęcie ze strony: babyblog.ru

Kiedy wszystko będzie w pełni gotowe, konieczne będzie wycięcie dużej dziury z tyłu jednostki, aby przeciąć nożem urzędniczym, przez co zaimprowizowana kinder-niespodzianka może zostać wypełniona słodyczami, zabawkami i innymi cudownymi prezentami. Jeśli "pokrywa" po tym nie chce się przykleić, wystarczy przykleić ją do szkockiej, aby się otworzyła i była wygodna, a następnie zamknij ją. Dzięki temu możesz być pewien, że nie ma nic skomplikowanego, ale rozkosz dziecka jest dokładnie dla Ciebie.

Zdjęcia ze strony: youtube.com

Dziękuję za lekcję mistrzowską. Bardzo pouczające, więc wszystko jest opisane szczegółowo, że chcę teraz pobiec do sklepu po kulkę, pastę i papier!) Wkrótce zrobię taki prezent dla dziecka. Może nawet w sylwestra!)

Wielkie dzięki za artykuł!, Moja żona i mój syn zrobili wszystko - mój syn bardzo lubił balon, a moja żona lubi coś wycinać i malować z papieru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

40 + = 45