Dekoracja sali weselnej Zdjęcie

Dekoracja sali weselnej Zdjęcie

Nowoczesna dekoracja sali weselnej własnymi rękami

Zdjęcie ze strony: chrysanthem.ru

Każdy, kto ma zamiar wyjść za mąż i świętować wesele z odpowiednim szykowaniem, prędzej czy później staje przed takim problemem, jak dekorowanie sali bankietowej. Uczynienie go ekskluzywnym i oryginalnym, takim, że na zawsze zostanie rozbite na pamięć, nie jest takie proste. Usługi profesjonalnego projektanta nie będą tanie i nie ma gwarancji, że proponowane przez ciebie pomysły i rozwiązania będą dla Ciebie naprawdę atrakcyjne, ponieważ każdy ma inny gust. W tym przypadku możesz zorganizować dekorację sali weselnej własnymi rękami, aby wszystko było dokładnie na twojej drodze, a zgodnie ze współczesnymi trendami i trendami mody możesz chodzić, nawet bez specjalnego szkolenia.

Zdjęcie ze strony: magnatus.by

Możliwe jest udekorowanie sali pięknie i stylowo w tradycyjny, klasyczny sposób, zorganizowanie luksusowego i luksusowego bankietu, a nawet zorganizowanie szalonej imprezy młodzieżowej, z wykorzystaniem elementów zaawansowanych technicznych sztuczek, w stylu hologramów i laserowym oświetleniem. Tutaj wybór może być ograniczony tylko do własnej wyobraźni, więc nie powstrzymuj się.

Ekskluzywna dekoracja sali weselnej własnymi rękami krok po kroku: ogólne wskazówki i zalecenia

Zdjęcia ze strony: svadbagolik.ru

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ogólny styl uroczystości weselnych, które muszą być ściśle utrzymane w jednej koncepcji. Dekoracja sali powinna być idealnie dopasowana i ułożona ze wszystkimi, bez wyjątku, elementami, na przykład strojem panny młodej, kartami gości, dużym tortem weselnym i tak dalej. Jeśli kompozycja ogólnie nie będzie wystarczająco przemyślana i spokojnie przemyślana, można łatwo i łatwo wpaść w pstrokaciznę, która w jakikolwiek sposób może nie być odpowiednia. W końcu planuje się, że nie jest to poranek dla dzieci, ale poważne wydarzenie, które prawdopodobnie połączy dwie osoby w ich długim i szczęśliwym życiu.

Dowiedzenie się, jak ozdobić salę weselną niedrogą własnymi rękami, najpierw trzeba zdecydować o koncepcji stylistycznej i prawidłowo wybrać podstawowe i dodatkowe odcienie wystroju. Ważne jest, aby zrozumieć, że niekoniecznie będą się one pokrywały, a nawet mogą się przeciwstawiać, ale powinny harmonizować, jest to niezwykle ważne.

Kolory w kategoriach przyzwoitości lub wybuchu w fabryce makaronów

Znaczenie właściwego doboru podstawowego koloru do dekoracji sali weselnej własnymi rękami, zdjęcie potwierdza w pełni. I tylko wyznacza podstawową linię, a wszystkie towarzyszące jej odcienie muszą i nieuchronnie powinny być z nią w harmonii.

Zdjęcie ze strony: Svoipravila.ru

Pamiętaj, że prawdziwa elegancja wymaga prostoty, umiaru, a nawet zwięzłości. Jasne akcenty są całkiem akceptowalne, ale lepiej je ułożyć, w postaci prawdziwych kwiatów, kompozycji balonów lub bukiecików papierowych, a nie poprzez mieszaninę jaskrawych, całkowicie niekompatybilnych odcieni.

Żywe kwiaty w projekcie sali weselnej: rośliny "grające długo"

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie kwiaty do dekoracji sali, bez których nie ma ani jednego świętowania. Jest jednak jedna trudność, ponieważ rośliny usychają, a ich wygląd psuje wszelkie wakacje. Musisz wybrać tylko takie kwiaty, które z pewnością wytrzymają koniec wieczoru, na przykład róże, goździki, chryzantemy i inne. To prawda, że ​​ich koszt jest dość wysoki, jeśli weźmiesz pod uwagę wymaganą liczbę.

Zdjęcia ze strony: pinterest.com

Możesz używać astry lub tulipanów na sezon, one również dobrze się trzymają i nie więdną przez długi czas. Dziś modne było udekorowanie sali kwiatami w doniczkach, co jest bardzo wygodne i wygodne. Więc zdobędziesz w tym samym czasie i rośliny pokojowe do nowego domu świeżo upieczonej rodziny, a możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli zgodzisz się na dzierżawę, a to jest całkiem wykonalne.

Zasłony z tkanin i lekkie, powietrzne tkaniny: dekoracja sali weselnej jest niedroga

Kolejnym raczej złożonym i poważnym aspektem wyboru dekoracji do dekoracji sali weselnej jest dobór tkanin. Nie wolno tego robić w jedynym przypadku, gdy całe wnętrze ma już oryginalny wygląd i nie byłoby pożądane jego zamknięcie. Wtedy stoły, krzesła i tak dalej nie będą wymagały peleryn i obrusów. Ale nie zawsze tak jest i nie wystarczy, że sala bankietowa będzie kosztować bez projektowania tkanin, a jeszcze bardziej do takiej uroczystości, jak wesele.

Zdjęcie ze strony: magnatus.by

Warto wybrać obrusy i płaszcze na krzesła w jednym spektrum kolorów, a także upewnić się, że ich dekorowanie jest w harmonii, a najlepiej i zbieżne. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak udekorować pokój na ślub bez użycia materiałów do zaoszczędzenia, możemy ograniczyć draperia dla nowożeńcy stół więc się skupić na bohaterów z okazji i delikatnie doprowadzić je do wszystkich oczach.

Oryginalna dekoracja sali weselnej własnymi rękami: dekoracje fotograficzne w różnych stylach

Zdjęcie z serwisu: WifeLine.ru

Kiedy główne kwestie są brane pod uwagę i brane pod uwagę, nadszedł czas, aby ostatecznie zdecydować o wspólnym stylu, ponieważ jest to niezwykle ważne. Nadmierna pompatyczność i powodowanie luksusu, to zdecydowanie nie najlepsza opcja, nie powinieneś wślizgiwać się w filisterstwo, nikomu to nie przychodzi. Decydując się na aranżację sali na wesele, warto o tym pomyśleć, ponieważ tylko w ten sposób można zorganizować jedną i harmonijną przestrzeń.

Moc tradycji lub klasyka we wszystkim: zasłona na fortepianie

Najczęściej, bez względu na to, ile z ubiegłego stulecia przez okno, para wolą pozostać wierny klasyce, a więc tradycyjne stroje, mnóstwo wysokiej jakości, drogie zasłony tkaniny, żywe kolory naturalnych w dużych strukturach, finezji i elegancji w wystroju wnętrz.

Zdjęcie z serwisu: MyHome.ru

Główne kolory w klasycznym wystroju sali weselnej własnymi rękami, a na zdjęciu, które najlepiej widać, są czarno-białe, a także szlachetne beże, srebrzyste i złote odcienie oraz bogata czerwień. I nie zaszkodzi zrobić kilka jasnych akcentów, na przykład w strefie fotograficznej, dadzą życie i energię klasycznemu spokojowi i wspaniałości.

Wesele w stylu Prowansji: dekoracja sali i rustykalne nuty

Teraz styl Prowansji jest bardzo modny, jest to bardzo delikatna i piękna opcja, która będzie pasować do dekoracji sali tylko na wesele. Nie należy mylić tego oryginalnego stylu z krajem lub krajem, ponieważ są to różne rzeczy. Tutaj ważna jest prostota i delikatność Morza Śródziemnego, świeże zapachy lawendy, delikatne pastelowe odcienie, stare drewniane artykuły gospodarstwa domowego i meble.

Zdjęcia ze strony: svadbalist.ru

To ma sens, aby zaopatrzyć się bukiety lawendy i ziół, a nie przeszkadzają światła draperii z macha tkaniny i poduszki i koce, które mogą być tak przytulne owinąć nogi wieczorem, gdy jest chłodno. Ma sens przygotowanie bankietu pod baldachimem na letnim placu zabaw, będzie jeszcze bardziej autentyczny, ale jest to możliwe tylko w ciepłym sezonie. Ważne jest również, aby zrezygnować z wysokich kosztów i pretensjonalności, a nawet dobrze jest zrobić wszystkie dekoracje własnymi rękami.

Dekoracja ślubna w stylu vintage we własnych rękach: zdjęcia najlepszych pomysłów i opcji

Starzec zawsze był w modzie, jednak wesela w stylu vintage stały się jeszcze bardziej popularne dzisiaj i tak wielu chce podążać za tymi trendami. Główny drzewostan wszystko w jednym stylu, wolą ciepłe i delikatne pastelowe odcienie w wykończenie, które nie wyklucza użycia koronki powietrza, naturalny, płynący jedwabiu i delikatnego tiulu.

Zdjęcie ze strony: Nevestabest.com

Tutaj wiele zależy od osobistego gustu, na przykład do złotych dekoracji należy zachować ostrożnie, nie powinno być nadmiernego, groteskowego luksusu, arogancji czy pretensjonalności. Elegancja odgrywa ogromną rolę, jeśli naprawdę chcesz udekorować salę weselną w stylu vintage.

Z naturą w jednym oddechu: jak ozdobić salę weselną własnymi rękami w stylu eko

Interesujące jest to, że dalszy postęp postęp i nauka, tym więcej gadżetów i urządzeń pojawi się w rękach każdego z nas, tym bardziej dana osoba jest zobowiązana do naturalnej przyrody, który wydaje się być w stanie uspokoić i nieść pokój i szczęście. Dlatego obecnie modne stało się wspieranie środowiska w jak najszerszym zakresie, a ślub w stylu eko będzie zaskakiwał i relaksował gości oraz sprawców obchodów.

Zdjęcie ze strony: sgastronomy.ru

W projekcie hali powinny dominować naturalne materiały, tutaj znajdą swoje miejsce tkaniny tekstylne z szorstkiej tkaniny. Drewniane meble i dekoracje, ceramika, kolorowe motywy ludowe, żywe kwiaty, elementy kute są mile widziane, wszystko to sprawi, że wakacje będą wyjątkowe, coś, co zostanie zapamiętane do końca życia.

Gotycki urok: jak upiększyć salę na wesele

Dystrybucja w sztuce i popularyzacja wiktoriańskich opowieści grozy doprowadziły do ​​powstania zupełnie nowej subkultury, która została nazwana gotykiem. Gotów i gotów pojawiły się od dawna, ale dziś stało się popularne organizowanie weselnych uroczystości w stylu gotyckim, ponieważ coś bardziej niezwykłego, a także niezapomniany i trudne do wymyślenia. Tutaj ważne jest przestrzeganie głównych zasad, wszystkie projekty muszą koniecznie pasować do trzech podstawowych odcieni - czerwonego, białego i czarnego.

Zdjęcia ze strony: svadbavo.ru

Proste stoły z białymi obrusami, można rozrzucać płatki, krzesła z wyszukanymi kute zagłówki żelaza, bukiet czerwonych róż zgromadzonych na pustej parceli suszonych chwastów suszy. Czarne koronki, półmaski dla gości, piękne szklanki z winem z krwistoczerwonym winie. Wszystko to powinno stworzyć odpowiednią atmosferę, ale odnosić wszystkie swoje pragnienia wraz z wiekiem gości, ponieważ mogą one być zszokowane, a wtedy święto spowoduje tylko plotki i odrzucenie. I generalnie nie bądźcie zbyt poważni, lepiej sprawić, by celebracja była nieco komiczna lub przesadna komiczna.

Niezwykła i piękna dekoracja sali weselnej: zdjęcia najlepszych opcji

Zdjęcia ze strony: Svadbal.ru

Pamiętaj o szczegółach wystroju, bo tylko przemyślana kompozycja może wyglądać soczyście, całościowo i pięknie. Musisz przywiązywać wagę do najróżniejszych drobiazgów. Na przykład, nie zapomnij o wszystkich strefach sali, przygotuj każdy szczegół, szczególnie jeśli zrobisz to sam, bez pomocy prawdziwych profesjonalistów.

Jeśli chodzi o napoje, może się okazać, że tort weselny po prostu nie pasuje do stołu gościnnego lub gdzie jest zorganizowane honorowe i przytulne gniazdo dla nowożeńców. Ponieważ warto zastanowić się, jak wstępnie ustawić ciasto na zupełnie oddzielnej płaszczyźnie. Stół na ciasto można postawić na kółkach, a następnie można go wyjąć we właściwym czasie, pod okrzykami gości.

Pomyśl o stołach i krzesłach, które musisz udekorować zgodnie z podstawową koncepcją. Nie wolno ingerować w obrusy i peleryny z materiału monofonicznego, ozdobione dużymi kokardkami, kwiatami, małymi klipsami w kształcie ptaków lub motyli. Ponadto konieczne będzie pogodzenie zestawu do serwowania i serwetek, z których wszystkie powinny harmonizować i być utrzymywane w tym samym stylu.

Zdjęcie ze strony: myfloshop.ru

Ważne jest również, aby na stolikach instalować pocztówki z imionami gości, a także numery, które pomogą im ustalić, gdzie i gdzie się znajdują. Ponadto, jeśli zrobisz takie elementy własnymi rękami, wszyscy będą szczęśliwi, otrzymując od serca miły bibelot, który można zostawić na pamiątkę radosnego wydarzenia.

Zdjęcie ze strony: mnogosovetikov.ru

Należy pamiętać, że bukiety na stołach gości mają specjalne wymagania, które bez opcji muszą być przestrzegane. Wysokość jakiegokolwiek bukietu lub doniczki na stole powinna wynosić zaledwie dwadzieścia centymetrów lub być powyżej trzydziestu, w przeciwnym razie uniemożliwią gościom zobaczenie sobie nawzajem twarzy podczas bankietu, a to z pewnością przeszkadza w komunikacji.

Zdjęcia ze strony: The-wedding.ru

Konieczne jest staranne rozważenie dekoracji sali w okolicy dla nowożeńców, ponieważ musi ona różnić się od reszty pomieszczenia. Musisz go ozdobić w specjalny sposób. Na przykład, można zasłona ścianę tkaniny, powiesić piękną i wzruszającą lub zabawny plakat z życzeniami szczęścia, albo wyjąć z balonami serca, obrączki, i Bóg wie, co jeszcze może przyjść do głowy.

Zdjęcia ze strony: pion-decor.ru

Bardzo pięknie wyglądają girlandy z maleńkich żarówek tego samego koloru, w tonie podstawowej konstrukcji całego pokoju. Żarówki te najczęściej zdobią strefę zdjęć, stół młodej pary, strefę prezentów, a także stół z ekskluzywnym tortem weselnym.

Zdjęcie ze strony: trgmania.ru

Tak więc, gdy zrozumiesz, jak zaprojektowane są pokoje weselne, powinieneś zrozumieć, że praca nie będzie łatwa, ale nie będzie zbyt skomplikowana. Najważniejsze jest zaangażowanie w proces i wielkie pragnienie, by robić wszystko tak, jak nigdy nikt inny. Przecież pomysły, które pochodzą z twojej głowy, są oryginalnie oryginalne, więc dlaczego nie wyrazić siebie i uczynić salę weselną jak żadną inną. Odważ się, a Twoje wakacje zostaną zapamiętane przez wszystkich gości przez długi czas, a dla Ciebie stanie się czymś wyjątkowym i wyjątkowym, co dzieje się tylko raz w życiu.

A na koniec dla Ciebie fajny pomysł z projektem kuleczek tiulu. Twoja sala staje się jeszcze bardziej delikatna i bardziej wyrafinowana.

Wedding Decor 2017: dekoracja stołu weselnego obsługujących sala bankietowa dekoracja zdjęcie

Podczas przygotowań do ceremonii zaślubin wielu nowożeńców staje przed pytaniem, czy wydać pieniądze na dekorowanie weselnego bankietu kwiatami. Należy pamiętać, że wszystkie te usługi są bardzo drogie. Jeśli jednak bankiet weselny zostanie odpowiednio udekorowany, nowożeńcy z pewnością zobaczą fascynację i zachwyt swoich gości. Ponadto zapamiętają go kolorowe zdjęcia.

Niesamowite dekoracje kwiatowe tendencje ślubne nowości detale

Istnieje tendencja, że ​​młodzi ludzie są ostatnimi, którzy myślą o kwestiach związanych z rejestracją wesela. Odpowiedni temat zaczyna się podnosić, gdy stroje są już kupione, zamawiane jest menu, wybierana jest restauracja i wynajmowany jest samochód.

Eksperci doradzają, aby przemyśleć projekt ślubu przy pomocy kwiatów na samym początku przygotowań do imprezy. Fundusze na usługi florystyczne powinny być przydzielane w pierwszej kolejności, abyś miał czas na przygotowanie stylistycznie całego wesela i strojów. Przecież projekt sali, terenów rekreacyjnych, strojów panny młodej i pana młodego powinien harmonijnie się uzupełniać.

Nie musisz oszczędzać dekorowanie ślubu. Wielu uważa, że ​​ta pozycja wydatków jest bezużyteczna i lepiej jest uzupełnić menu stołu bankietowego o te fundusze. Trzeba jednak pamiętać o wrażeniach, które pozostaną, zarówno u nowożeńców, jak i z gośćmi uroczystości.

Oczywiście dekoracja kwiatowa bankietu nie będzie tania. Jeśli jednak istnieje wielkie pragnienie, a kwiaciarnie są prawdziwymi profesjonalistami, wówczas można opracować wariant, który spełnia kryterium "ceny jakości". W rezultacie zarówno goście, jak i celebryci będą usatysfakcjonowani.

Jeśli chodzi o salę bankietową, nie zawsze wymaga to kosztownych kompozycji kwiatowych i dekoracji. Jeśli pokój wybrany na wesele jest dobry z estetycznego punktu widzenia, wystarczy ozdobić stoły niewielkimi dziurkami. Dodadzą koloru świątecznemu stolikowi.

Nie ignoruj ​​zaproszonych gości. Ich serwetki można również ozdobić boutonniere. I nie będzie to kosztowne dla organizatorów ślubu. W rezultacie na stole pojawi się dodatkowa dekoracja, a goście będą mieli pozytywne emocje.

Nie robić z młodymi i bez dekoracji kwiatów weselnych, życzyć książek. Lepiej zamówić projekt od tego samego specjalisty. W takim przypadku możesz być spokojny, że styl ślubu pozostanie niezmieniony.

Weź udział w rekomendacjach ekspertów i weselnym stole, na który usiądą pan młody, panna młoda w pięknej sukni ślubnej i goście. Ale zwróć szczególną uwagę na stół nowożeńców, powinien wyróżniać się spośród innych mebli. Wystrój stołu mogą być kwiaty, bukiety wakacyjne, świece, piłki, piękne kompozycje. Wszystkie te elementy z pewnością nadadzą romantyczny ton ślubu.

Jak ozdobić salę bankietową weselną dekoracje wystrój stołu pomysły zdjęcie

  1. Organizator ślubu!Ślub dla każdej młodej pary jest uroczystym, a zarazem przełomowym momentem. W komunikacji.
  2. Jak wybrać krzesła do sali konferencyjnej?Krzesła do sal konferencyjnych, są specjalne meble, służy do spotkań biznesowych, od wygody.
  3. Stół ślubnyW dzisiejszych czasach nowożeńcy muszą jasno przemyśleć wszystkie elementy bankietu weselnego, które wszyscy powinni pamiętać.
  4. Moda ślubna 2017 trendy i dekoracje nowych sukienek mody photoKażda dziewczyna marzeń ma pierwsze miejsce - piękną ceremonię ślubną, która zazdrości.
  5. Beauty 2017: francuski manicure w kolorze 2017 - pomysły na nowe warianty zdjęcia kurtkiPiękny manicure 2017 - to nie tylko stylowo zdobiony wzór paznokci, ale także zadbany i zdrowy.

A teraz mamy dane na temat wina dla tych, którzy lubią się rozpieszczać tym starożytnym napojem. Ostatnio my.

Planowanie ciąży może pomóc w opracowaniu diety. Każdy wie, że zdrowe odżywianie.

Poronienia, zamrożona ciąża - teraz z takimi nieszczęściami spotykają się prawie co piąta. .

Istnieją ogólne zasady dla wszystkich, obserwując, do którego możesz podejść do pożądanego rezultatu. Pierwszy.

A dokładniej, wcześniej to słowo oznaczało sposób krojenia warzyw cienkimi słomkami. Danie.

Och, te nieskończone sposoby, aby schudnąć! Przed nadejściem lata lub po długich wakacjach każdy.

Najważniejsze - regularnie. Trener osobisty Olga Kuznetsova podzielił się z nami zasadami niskokalorycznymi.

Najważniejsze to bezwzględne podążanie za radą profesjonalnych ekspertów. Dietetycy twierdzą, że.

Fitness, po angielsku, oznacza być w formie, a głównym celem tych działań nie jest uzyskanie.

Jeśli chodzi o dzieci, troskliwi rodzice oczywiście nie życzą im niczego oprócz najlepszych. .

Przedstawiciele silniejszego seksu są bardzo wrażliwi na swój wygląd. Zarówno w pracy, jak iw domu.

Prezentacja certyfikatów - nie tylko koniec wieku szkolnego w życiu każdej dziewczyny, jest także pierwszym urzędnikiem.

Bielizna, jest integralną częścią damskiej garderoby, a jego wybór powinien być traktowany.

Kto powiedział, że dziewczyny o wspaniałych kształtach nie mogą sobie pozwolić na luksusową bieliznę! Wprowadzono wiersz Essentials.

Rejestracja sali na wesele: trendy roku i wskazówki dotyczące wyboru stylu, koloru i wystroju

Dekoracja sali na uroczystości w odcieniach brzoskwini

Ślub - najważniejsze wydarzenie z życia zakochanej pary, marzącej o połączeniu dwóch kochających serc. Przygotowanie do tego radosnego wydarzenia rozpoczyna się za kilka miesięcy, aby organizatorzy mieli czas na przeanalizowanie wszystkich szczegółów. Duże znaczenie ma projekt sali, w której odbędzie się uroczystość. Dekoracja sali stworzy świąteczną atmosferę i zostanie zapamiętana dla gości i nowożeńców przez wiele lat.

Niestandardowe dekoracje świątecznie i oryginalnie zdobią salę bankietową

Ważną decyzją przy prowadzeniu wesela jest wybór stylu uroczystości. Od wybranego tematu zależy wygląd sali, świąteczny stół i wystrój okularów oraz, oczywiście, ubrania nowożeńców. Wesela w stylu prowansalskim, retro, tiffany, które już stały się klasykami, są bardzo popularne. Wszystkie opcje są interesujące i kuszące na swój sposób. Jak zatrzymać się w jednym? Aby wybrać swój styl weselny, należy wziąć pod uwagę godzinę roku, w którym planowana jest rejestracja, wziąć pod uwagę preferencje nowożeńców i specyfikę miejsca, w którym odbędzie się bankiet.

Dla koneserów starożytności, przyrody i rosyjskich tradycji idealne są rustykalne i ekologiczne. Rustykalne wesele najlepiej spędzić w wiejskim domu na łonie natury.

Rada! Do dekoracji hali domu z bali nadają się naturalne elementy: szyszki, len, perkal, kwiaty polne i siano.

Drewniane meble w połączeniu z darami natury stworzą doskonałą atmosferę komfortu. Dekoracja powinna być w ciepłych kolorach: beżowym, brązowym i żółtym.

Wystrój w stylu country jest prosty w wykonaniu, ale wygląda bardzo interesująco

W ostatnich latach coraz częściej zakochane pary wybierają styl boho-chic i cheby-chic. Połączenie niedorzeczności, ekscentryczności i mieszania różnych stylów - tego całego cyganerii.

Rada! Do dekoracji potrzebny jest materiał z etnicznymi wzorami, służy on do tworzenia żywych akcentów kolorystycznych na tle klasycznego koloru białego lub kremowego. Do dekoracji sali służą świece, tkaniny z frędzlami, dywany i taśmy.

Styl Easy Boho pomoże celebrować w jasnych naturalnych kolorach

Jeśli para woli stare samochody, filmy z lat dwudziestych i trzydziestych i muzykę na winylu, warto spojrzeć na styl retro lub Chicago. Pasja, podekscytowanie i jazz z pewnością stworzą niezapomniany klimat, nie zapomną o takim ślubie wkrótce, ponieważ różni się on znacznie od standardowej ceremonii.

Rada! Do dekoracji sali potrzebny będzie klasyczny pokój z zabytkowymi meblami i architekturą lub elegancka restauracja urządzona w ciemnych kolorach. Możesz ozdobić salę fortepianem, gramofonem, a nawet maszyną do pisania. Zamiast standardowej girlandy, płyty winylowe, które wiszą wokół hali wyglądają świetnie.

Styl Chicago charakteryzuje się soczystymi kolorami i dużą ilością akcesoriów

Rada! Wybierając styl Chicago, szczególną uwagę zwraca dekoracja sali, ponieważ niezwykłe wnętrze powstaje przy pomocy kreatywnych pomysłów. Do rejestracji użyj wycinków z gazet, broni, plakatów ze starych filmów, a nawet żetonów.

Wedding vitrinistika - tworzenie fantastycznej przestrzeni sztucznych elementów

Kolorystyka jest nierozerwalnie związana z motywem ślubu, wybranego stylu. Wybierając kolorystykę, musisz przestrzegać zasadniczego warunku: używaj tylko organicznie połączonych kolorów, aby pokój wyglądał wytwornie i stylowo.

Pastelowe kolory zawsze są opcją wygrywającą. Powściągliwość, skromność i szlachetność są idealnymi towarzyszami każdego wesela. Główną zaletą neutralnych odcieni jest to, że można je łatwo łączyć ze sobą, a także dodawać wszelkie jasne kolory, zachowując przy tym ścisłą kompozycję.

Wesele w stylu Guerlain w pastelowych kolorach

Często podczas korzystania z hali używany jest jeden kolor: niebieski, różowy lub liliowy. Przy tej opcji istnieje niebezpieczeństwo, że nie będzie można znaleźć elementu dekoracyjnego o pożądanym odcieniu.

Rada! Tworząc wesele w jednym kolorze, bardzo ważne jest, aby nie przesadzić, pilnie rozcieńczając jasny kolor klasycznej bieli.

Miękki cień liliowy, uzupełniony kwiatami

Podczas mieszania odcieni musisz mieć pewien smak, ponieważ nieprzystające odcienie mogą zniszczyć cały wystrój. Ważne jest, aby zwracać uwagę na szczegóły, nie powinny one być poza obrazem. Wybierając podstawowy kolor, należy wziąć pod uwagę styl, w jakim tworzony jest pokój.

Harmonijne połączenie trzech odcieni

Rada! Do dekoracji sali niepożądane jest stosowanie więcej niż trzech różnych kolorów, aby pomieszczenie nie wydawało się kolorowe, bez smaku. Jako podstawowy ton, biały pasuje idealnie, który można odświeżyć parą jaskrawych kolorów.

Zimowa bajka wykorzystująca trzy uzupełniające się tony

W dekoracji sali główną funkcję spełniają elementy służące do dekoracji i stworzenia świątecznej atmosfery. Najpopularniejsze ozdoby, odpowiednie na prawie każdy ślub, to:

Jako dodatkowe ozdoby, świece, papier, litery lub słowa są używane. Aby stworzyć uroczysty wygląd, musisz łączyć różne opcje, nie zapominając o wyborze szczegółów według stylu i koloru.

Rada! Aby ozdobić obrus, można użyć satyny z koronką lub haftem - wygląda elegancko w szykownym stylu. A do reszty wystroju lepiej używać lekkich tkanin, ponieważ są one pięknie udrapowane i pięknie opadające fale. Do zapinania idealnie pasują kokardki z koronką.

Ciepłe jesienne kolory do wystroju sali bankietowej

Główną zasadą dekoracji sali jest połączenie wystroju z ogólną koncepcją. Niezmiennie na ślubie główni ludzie to nowożeńcy, dlatego w centrum wydarzeń i dekoracji powinno być miejsce pana młodego i panny młodej.

Rada! Jako akcent można użyć kwiatów w dekorowanych doniczkach lub girlandach LED. Fantastyczna atmosfera stworzy latarnie i wentylatory wykonane z kolorowego papieru.

Idealne - świece, uzupełnione kompozycją kwiatową

Doskonałym rozwiązaniem do dekoracji krzeseł będą tkaniny i okłady z kwiatów. Pożądane jest, aby krzesła w jednym schemacie kolorów z obrusami. Koronki i tiulki będą wyglądały znakomicie i kokieteryjnie.

Tekstylia lotnicze są faktycznym wariantem na jesienne i letnie uroczystości

Ważne! Kwiaty na stołach są obowiązkowe na każdy ślub. Nie zapomnij o tak ważnym niuansie, jak rozmiar bukietu. Wysokość kwiatów nie powinna przekraczać 25 cm, aby goście czuli się komfortowo, a dekoracje nie kolidowały ze stołem.

Dekorowanie kwiatami to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie romantycznej atmosfery podczas ślubu

Rada! Dekorując pokój, nie należy obawiać się eksperymentów, ponieważ twórcze pomysły nie są tylko wyjątkowym świętem, ale manifestacją kreatywnych umiejętności. Emocje z takiego ślubu, bez wątpienia, staną się bardziej żywe i zapadające w pamięć.

Wybierając świeże kwiaty do dekoracji pamiętaj, że nie powinny one szybko kruszyć się i mieć mocny aromat

Specjalna aura w projektowaniu hali pomoże stworzyć oświetlenie. Aby to zrobić, możesz użyć świec, oświetlenia lub lamp LED. Dekoracyjne żyrandole, latarki, lampy wiszące - oświetlenie musi koniecznie harmonizować z kolorem i stylem dekoracji. Prawidłowo wybrane światło podkreśli piękno wystroju.

Planując ślub, panny młode często zwracają uwagę nie tylko na ich preferencje, ale także starają się śledzić najnowsze osiągnięcia w świecie mody. Trendy w dekoracji, stylu i rozrywki gości ciągle się zmieniają. Popularny boho z motywami etnicznymi zostaje zastąpiony luksusem i bogactwem ogrodu Eden.

Motywem przewodnim dekoracji sali jest lekkie zaniedbanie, połączenie kamienia naturalnego z pokręconym winem. W ogrodzie Eden są klejnoty, egzotyczne ptaki, niestandardowe kolory i dziwne owoce. Przepis na najnowszy trend weselny to mieszanka fantazji z tropikami.

Prezydium dla młodzieży w stylu leśnym

Do notatki! Innym popularnym trendem jest wielowymiarowa przestrzeń, różnorodność wszechświata, świat iluzji. Głównym elementem projektu tego stylu są oświetlenie, migotanie i macica perłowa.

Aby stworzyć wesele w tym stylu, musisz skorzystać z technologii 3D i 5D. Głębokie odcienie niebieskiego pomogą zrealizować ideę kosmosu.

Designerski wystrój sali bankietowej

Do notatki! W tym nurcie - ślubny design w spokojnych pastelowych kolorach. Delikatny różowy, jasnoniebieski, jasny liliowy i sałatkowy - idealne połączenie z bielą i kremem tworzy atmosferę lekkości i nieważkości.

Często stosuje się gradient kolorów - przejście z ciemniejszego odcienia do jaśniejszego koloru. Aby dodać odrobinę egzotyki, możesz zrobić jasny akcent na tle spokojnego i pogodnego cienia.

Romantyczny styl z delikatnymi tkaninami draperii

Głównym trendem w temacie ślubu jest nadal indywidualizacja. Im więcej stylów i pomysłów powstaje podczas projektowania uroczystego wydarzenia, tym wyraźniejsze jest pragnienie wymyślenia wyjątkowego urlopu, który nie ma analogii. Dlatego przy wyborze stylu nowożeńcy coraz częściej polegają na historii swoich związków, znajomych lub cech. W ten sposób rodzi się niestandardowa idea, która zawsze ma tendencję.

Rada! Na weselu nie zapomnij o dzieciach, ponieważ mogą się nudzić podczas wakacji dla dorosłych. Zorganizuj stół dla dzieci z różnymi grami i materiałami dla kreatywności. Wybierając program tematyczny, możesz skonsultować się z animatorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

96 − = 94