Cyfry z tektury falistej własnymi rękami

Cyfry z tektury falistej własnymi rękami

Cyfry z tektury falistej własnymi rękami

 • Dziane ośmiornice: krok po kroku ze zdjęciem
 • Walentynki 14 lutego własnymi rękami: TOP - 100 najlepszych pomysłów z lekcjami mistrzowskimi
 • Trinket "Pies" własnymi rękami. Lekcja mistrzowska krok po kroku ze zdjęciem
 • Zimowe rzemiosło z dziećmi. "Bałwan-listonosz" kolorowego papieru: klasa mistrzowska
 • Rzemiosło na Nowy Rok 2019 dla dzieci. TOP-50 + master-class "Dreamy Pig Nyusha"

Postać z papieru falistego stanie się cudowną i oryginalną dekoracją, jeśli przygotowujesz się na wakacje lub chcesz zorganizować niespodziankę dla ukochanej osoby. Wolumetryczne jasne tsiferki przydadzą Ci się nie tylko na urodziny, ale także na rocznicę ślubu, a nawet na Nowy Rok. Własnymi rękami możesz zaprojektować najbardziej zapadającą w pamięć imprezę dla swoich przyjaciół, a wszystko, co jest potrzebne do tego - kolorowe arkusze z tektury falistej, możesz kupić w dowolnym sklepie z artykułami kreatywnymi lub papierowymi.

Rok na papierze falistym

Papier falisty rysunek 1 stanie się ozdobą wakacji, a także stanie się doskonałym tłem dla rodzinnych zdjęć, które zachowają pamięć tego dnia przez długi czas. Kawałki fal są odpowiednie do dekoracji tektury, a gotowy artefakt może być przymocowany do ściany.

Urządzenie jest bardzo proste do rysowania za pomocą ołówka i linijki, ale jeśli masz wątpliwości, możesz użyć szablonu, który musisz wydrukować i wkleić na tekturze, a następnie wyciąć ostrymi nożycami.

Dla wygody, klej PVA musi być wylany na spodek, i weź ołówek do pracy, użyjemy tępego końca ołówka. Pre-bardzo tektura podstawa może być również wklejony z pofałdowań.

Papier falisty rysunek 1

Mieszkanie rok postać z tektury falistej w tej technice oblicówki okazują się puszyste, ale istnieje inny sposób na ich dekorowanie. Znowu, na początku, musimy wyciąć szablon tektury. Możesz użyć kilku warstw tektury, aby szablon był wystarczająco gęsty i nie zginał się.

Po pierwsze, arkusze faliste należy pociąć na paski o szerokości około 5 cm, a następnie każdy pasek pociąć prostopadle, aby uzyskać "trawę" 9raquo; Kiedy dekorujesz szablon, musisz zacząć od dołu. Przykleić, że konieczne jest smarowanie tylko tej części paska papieru, która nie jest nacięta "trawą" 9raquo; Każdy kolejny pasek powinien być przyklejony tak, aby frędzle chowało wklejaną część poprzedniego paska.

3D cyfra z tektury falistej

A jeśli wiesz, jak zrobić róże własnymi rękami, to nie będzie problemu, aby ozdobić własne ręce i wyjątkowe wakacje dla dzieci. 3D cyfra z tektury falistej wymaga wstępnego przygotowania szablonu, ponieważ musimy wykonać masowy przedmiot, który ponadto musi być wystarczająco mocny.

Do utworzenia bazy potrzebna jest również taśma papierowa, ponieważ tylko na papierowej scotch można wklejać pofałdowane kwiaty.

Postać z papieru falistego

Numer urodzinowy z tektury falistej lub serwetki okażą się puszyste, jasne, obszerne. Ta dekoracja stanie się centrum całego święta i można ozdobić pomieszczenie dużymi pomponikami, balonami. Oprócz liczb, możesz zrobić biżuterię w postaci dużej kuli, która jest również ozdobiona małymi falistymi kwiatami. Jak widać, tak prosty materiał jak pofałdowania daje ogromne pole do kreatywności, w szczególności pomoże Ci udekorować dom na święta, ponieważ urodziny Twojego dziecka muszą przejść niezapomniane. A jeśli pójdziesz na imprezę na wakacje, przygotuj dla niej bukiet z cukierków z tulipanów.

Numery papieru falistego czasami są one używane do świętowania wakacji dla dorosłych, oczywiście, nie przypominają one dziewczynie z okazji jej urodzin, ale w rocznicę ślubu rodziców można zaaranżować dla nich prawdziwą niespodziankę. W takim przypadku konieczne będzie wykonanie dwóch cyfr osobno, przy użyciu delikatnych odcieni papieru. Aby udekorować stół, można użyć bukietów papieru i pojedynczych kwiatów do dekoracji prezentów do pakowania prezentów.

Podstawa objętości powinna być gęsto wypełniona miniaturowymi kwiatami, tak aby tekturowy blank nie był przez nie widoczny, więc istnieją dwie zasady dekorowania. Po pierwsze, kwiaty powinny być puszyste i nieporęczne, a po drugie powinny ściśle przylegać do siebie. Aby mieć pewność, że grafika okaże się piękna, możesz wstępnie wkleić tekturowy blank z papierem w tonacji kwiatów.

Falowanie jest łatwe do przecięcia, nawet jeśli jest ułożone w kilku warstwach, dlatego najpierw wycinamy arkusz w paski. Ich szerokość powinna być o 0,5-1 cm większa niż średnica szablonu. Następnie każdy pasek należy złożyć kilka razy, tak aby w efekcie powstał wielowarstwowy kwadrat. Każde takie pudełko papieru w środku (przecięcie przekątnych) powinno być wykonane przez zszywacz. Dalej na tym kwadracie należy zakreślić koło przedmiotu obrabianego i wyciąć go wzdłuż konturu, a klamra ze zszywkami powinna znajdować się w środku koła wynikowego. Gdy koło jest gotowe, należy podnieść warstwę po warstwie od góry i delikatnie przypiąć je w kierunku do środka. Mamy puszysty kwiat, który można przykleić do podstawy.

Jak zrobić figurkę z tektury falistej

Wolumetryczny 1 cyfra na rok z tektury falistej może być ozdobiony puszystym "chrysanthemums9raquo;. W tym celu pofałdowania należy również pociąć na paski, a następnie złożyć na kilka warstw i pokroić w trawę, nie przecinając do końca paska od jednej krawędzi. "Grass9raquo; powinien być wzdłuż całej długości paska, ale wynikowy prążek powinien być lekko skręcony palcami, aby wykonać płatki-igły. Pozostaje tylko obrócić pasek w ciasny rulon i kilkakrotnie związać go za pomocą nici. Będziesz miał kwiat z jednej strony puszysty, a drugi gęsty zwój, który można skleić klejem i przykleić do powierzchni przedmiotu.

Za pomocą pofalowanego paska, w którym paski będą prostopadle do długości, można wykręcić miniaturową różę. Aby to zrobić, papier musi zostać ponownie pocięty na paski, a na każdym pasku jedna krawędź jest falowana, rozciągając ją palcami. Gotowy pasek musi być skręcony w ciasną rolkę i przymocować krawędź za pomocą gwintów, wiążąc rolkę kilka razy.

Czy podoba Ci się lekcja mistrzowska? Poinformuj znajomych - kliknij przyciski poniżej:

 • Kwiaty z papieru własnymi rękami: szczegółowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciami
 • Stojak na pisanki: jak zrobić własne ręce. Szczegółowe pomysły ze zdjęciem
 • Bukiet papieru własnymi rękami: najlepsze lekcje fotografii
 • Róże wykonane z papieru własnymi rękami. Stopniowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Choinka wykonana z papieru ręcznie: szczegółowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Rzemiosło na 8 marca własnymi rękami. Najlepsze lekcje mistrzowskie ze zdjęciami
 • Jak pogratulować swojej babci w dniu 8 marca? Najlepsze pomysły dla ciebie
 • Choinka wykonana z papieru falistego własnymi rękami: szczegółowe lekcje mistrzowskie ze zdjęciem
 • Rękodzieło do konkursu w szkole. Znakomita klasa mistrzowska ze zdjęciem
 • Zabawki noworoczne wykonane z papieru: najlepsze lekcje mistrzowskie ze zdjęciem

 • Piękne rękodzieło wykonane z tektury na Nowy Rok
 • Walentynki 14 lutego własnymi rękami: TOP - 100 najlepszych pomysłów z lekcjami mistrzowskimi
 • Koraliki własnymi rękami. Lekcje mistrzowskie krok po kroku
 • Rzemiosło na 2019 r. Własnymi rękami. Symbolem roku jest świnia, prosiaczek. 100 pomysłów ze zdjęciami turowymi
 • Piękny wzór dziania: plastra miodu. 10 najlepszych pomysłów na drutowanie + opis
 • Dziewiarskie spódnice dla dziewczynek. TOP - 20 pomysłów ze zdjęciami, schematami i opisem
 • Bransoletka "Pandora" własnymi rękami: instrukcja krok po kroku
 • Cechy dzianinowych ubrań dla lalek różnego rodzaju
 • Rzemiosło z papieru z rękami: TOP-10 pomysłów ze zdjęciami
 • Choinka wykonana z papieru falistego: najlepsze pomysły ze zdjęciem

Przedruk materiałów jest dozwolony tylko za pisemną zgodą redakcji!

Jak zrobić objętościowe dane na urodziny

 • Jak zrobić objętościowe dane na urodziny
 • Top 10 gier planszowych dla firmy
 • Jak nauczyć dziecko uczenia się czasu

Proces tworzenia obszernej figury do świątecznej sesji fotograficznej można warunkowo podzielić na dwa etapy: przygotowanie podstawy i wystrój gotowej struktury.

Aby stworzyć obszerną figurę na urodziny, najpierw trzeba zrobić podstawkę z tektury, a następnie udekorować ją papierem falistym, papierowymi serwetkami, pomponami lub wełnianymi nitkami. Jeśli masz zamiar zrobić dużą figurę, musisz zaopatrzyć się wcześniej w pudełka z dużych urządzeń gospodarstwa domowego (lodówka, kuchenka gazowa, telewizor itp.). Pudełko należy podzielić na arkusze i położyć je na podłodze. Na tekturowym arkuszu należy narysować sylwetkę potrzebnej figury i wyciąć ją wzdłuż konturu. Rozmiar figury zależy od twojego pożądania i wielkości tekturowego arkusza.

Wycięty wzór nakłada się na inny arkusz tektury i zarysowuje go na konturze, po czym również wycinamy. Na końcu otrzymujemy dwie identyczne liczby do siebie. Oprócz tych dwóch półfabrykatów, będziemy potrzebować taśmy z tektury (szerokość pasków określi grubość produktu), z których wykonane są ściany boczne figury. Po wykonaniu wszystkich wykrojów z tektury można przystąpić do montażu wolumetrycznej cyfry, przyklejając szczegóły taśmą malarską.

Podstawę dla cyfr wolumetrycznych można również utworzyć z pianki. Arkusze piankowe można kupić w dowolnym sklepie budowlanym. Jeśli chcesz zwiększyć grubość, wówczas dwa panele pianki można skleić razem z klejem do płytek sufitowych. To prawda, że ​​ten materiał jest dość kapryśny w pracy: podczas cięcia styropian kruszy się, a granulki przylegają do narzędzi i rąk.

Dekoracje postaci z kwiatów z papieru

Z papirusu lub papieru falistego można zrobić piękne i bujne kwiaty. Aby to zrobić, ułóż stos 6 arkuszy papieru złożonego małym akordeonem i podziel na trzy równe części. Każdy akordeon jest wiązany nićm w środku, zaokrąglając końce i obracając papier tak, aby płatki wypadły. Po wykonaniu odpowiedniej ilości kolorów przyklej je do figury wykonanej z tektury lub polistyrenu.

Nie mniej bujne i świąteczne figury ozdobione kwiatami z papierowych serwetek. Aby stworzyć taki wystrój, będziesz potrzebował 100-150 opakowań monofonicznych serwetek, w zależności od wielkości figury. Każda serwetka składa się w połowie dwukrotnie i naprawia konstrukcję zszywacza na środku. Z powstałego kwadratu wycinamy okrąg. Następnie wszystkie warstwy koła naprzemiennie podnoszą się, lekko spłaszczone palce. Dolną warstwę kubka należy pozostawić wyprostowaną, ponieważ przy jej pomocy kwiat zostanie przymocowany do podstawy kartonu.

Figury udekorowane różami z tektury falistej wyglądają delikatnie i przewiewnie. Tworzenie takiego wystroju jest pracochłonnym procesem, ale wynik jest tego wart. Aby to zrobić, tniemy papier falisty na długie paski. Szerokość pasków będzie zależeć od wielkości przyszłego kwiatu. Wstążka z papieru lekko zgniecione dłonie, po czym zaczynamy przekręcać, lekko zginając brzegi, aby wykonać płatki. Pozostała część taśmy jest skręcona u podstawy uzyskanego kwiatu. W podobny sposób wykonujemy odpowiednią ilość rozetek, po czym kleimy ich tekturę gorącym klejem.

Figury dekoracyjne z papieru w technice licowania

Figury, udekorowane techniką licowania, wyglądają wspaniale i elegancko. Aby wykonać taki wystrój, tekturę falistą należy pociąć na kwadraty o tym samym rozmiarze. Na środku kwadratu włóż ołówek i owiń go wokół papieru. Następnie zanurzamy końcówkę ołówka w kleju PVA i mocujemy papier do obrabianego przedmiotu z kartonu. Wypełnij w ten sposób całą powierzchnię wolumetrycznej cyfry i delikatnie wyprostuj dekorację dłońmi. Nie mniej skuteczny będzie wygląd dekoracji z tiulu lub organzy. Materiał jest również cięty na kwadraty i mocowany do podłoża za pomocą gorącego kleju.

Jeżeli podstawą jest blank z pianki, klej nie jest w ogóle używany. Papier w tym przypadku jest nawinięta na wykałaczki, który łatwo przebija piankę i pozostawia tepowanie. W technice licowania bardzo wygodne jest tworzenie różnych wzorów wewnątrz figury, wystarczy odwzorować wzór na podstawie i użyć różnych kolorów papieru wzdłuż jego konturu.

Figury z ozdobami

Obrzeże papieru falistego jest być może najłatwiejszym i najszybszym sposobem ozdobienia figury objętościowej. Papier jest cięty na długie i szerokie paski. Każdy pasek składa się w prostokąt i przecina go frędzlem, a następnie prostuje i przykleja do podstawy dwustronną taśmą samoprzylepną.

Figury dekoracyjne wykonane przez pom-poms

Zacznijmy od tego, że musisz zrobić dużo pomponów z nici wełnianych. Do ich produkcji potrzebne są dwa pierścienie o tym samym rozmiarze, wycięte z tektury. Pierścienie nakładają się nawzajem i owijają je wełnianymi nitkami, aż otwór pierścienia się zamknie. Następnie przecinamy nitki nożyczkami wzdłuż krawędzi, delikatnie rozsuwając pierścienie i wiążąc nici. Usuń elementy z kartonu i potrząśnij pomponem. Na tej samej zasadzie wykonujemy niezbędną liczbę pomponów. Gotowy dekor przykleja się do numeru kartonu na gorącym kleju.

Do pracy potrzebny będzie duży motek przędzy i klej PVA. Po bokach numerów z kartonu nakładamy niewielką ilość kleju i zaczynamy szczelnie owijać przedmiot włóczkami wełnianymi. Najpierw nawijamy przędzę, a potem - wzdłuż.

Dane objętościowe są odpowiednie dla małych i dorosłych. Rozmiar figury zależy tylko od Twojego pragnienia i pomysłu na projekt. Liczby o dużych rozmiarach są używane do sesji zdjęciowej, a małe liczby są używane do dekoracji jadalni i batonika. Aby udekorować święto dzieci, lepiej zrobić figurkę wielkości dziecka lub tuż nad nią.

Dekoracja figury objętościowej może być monofoniczna lub wielobarwna. Że figura miała większą objętość, część przednia powinna być dekorowana jasnymi kolorami, a boczne - ciemne. Na urodziny dziewczyny można ozdobić kwiatami różowymi, czerwonymi, pomarańczowymi, liliowymi i fioletowymi. Tworząc figurkę na urodziny chłopca, lepiej używać kolorów niebieskich, niebieskich, białych i zielonych, a zamiast kolorów z papieru lepiej jest zastosować dekor w postaci frędzli lub pomponów.

Produkcja cyfr wolumetrycznych i liter własnymi rękami

 • Krem do egzotycznych grzybów do stóp
 • Kapsułki z pasożytów
 • Kompleksowa Sustalife do renowacji wspólnych

Jeśli wiesz, jak zrobić figurkę, to sesja zdjęciowa na cześć urodzin dziecka będzie niezapomniana. Takie liczby można również wykorzystać przy projektowaniu firmy, gdy obchodzona jest rocznica przedsięwzięcia. Niezrównane rekwizyty będą w rocznicę ślubu, jeśli przyjęcie urodzinowe ma datę rundy.

Jak zamienić tekturę w podstawę wolumetrycznych liter i cyfr?

Liczby objętości są wykonane z różnych materiałów, przy użyciu papieru falistego, nici, serwetki w tym celu. Ale podstawa wykonana jest z tektury. Jeśli chcesz wykonać rysunek 1, własnymi rękami musisz najpierw wykonać dla niego przedmiot obrabiany.

Diagram pokazuje zalecane rozmiary dla tego numeru. Potrzebujesz 2 takich detali - jeden z przodu, drugi z tyłu, wyciąć z kartonu. Ustal, jak gruba jest ta liczba, ta szerokość trzeba wyciąć pasek z tektury.

Po przymocowaniu paska kartonu na przedniej stronie cyfry, należy również przykleić go do drugiej strony podanej liczby, co będzie odwrotnością.

Konieczne będzie przyklejenie jednego końca paska do drugiego, po czym możesz powiedzieć sobie, że byłeś w stanie wykonać numer 1 własnymi rękami.

Zobaczmy, jak zrobić podstawę dla następnego numeru. Aby wykonać numer 2 z kartonu, własnymi rękami, prześlij do niego przesłany szablon. Aby to zrobić, możesz użyć papieru w pudełku, aby następnie narysować więcej komórek na szablonie, przenosząc w ten sposób wzorzec.

Możesz to zobrazować i ręcznie, powtarzając linie i zakręty tej figury. Podobnie jak w pierwszym przypadku będziesz potrzebować:

Wytnij dwa blanki z numerem 2, przyklej je taśmą budowlaną za pomocą paska z tektury. W tym przypadku jego szerokość wynosi 7 cm.

Teraz dołącz drugą połowę cyfry.

Jak widać, do tego nie jest konieczne przyklejanie taśmy klejącej na całej powierzchni, można ją przymocować małymi kawałkami, mocując ją prostopadle do powierzchni.

Jak zrobić margines do dekoracji liter i cyfr?

 • papier w ciszy w różnych kolorach;

Wyjmij papier z opakowania, pokrój go na paski o szerokości 4 cm.

Długie krawędzie tych półfabrykatów nożyczkami należy przyciąć obrzeżem. Aby przyspieszyć ten proces, złóż kilka pasków naraz lub zwiń je, aby uzyskać 4-5 warstw.

Nałóż spód kartonowego PVA, przyklej tu pasek przygotowanego papieru. Ponieważ jest bardzo cienki, lepiej jest przykleić dwa paski naraz. Jeśli zamiast tego użyjesz papieru kolorowego lub falistego, przymocuj go do jednej warstwy. Drugi idzie nieco wyżej, rozstrzygając nad pierwszym.

Połącz kolory, aby postać była najbardziej spektakularna.

Po całkowitym udekorowaniu go w tych samych tonach udekoruj róg mieszkania.

Papier do wolumetrycznych liter i cyfr

Aby zrealizować takie arcydzieło, weź:

 1. Za pomocą okrągłego lub okrągłego wzoru narysuj okrąg z tyłu kolorowego papieru.

Jeśli tworzysz masowe kwiaty z papieru, możesz użyć płaskiej figury jako podstawy.

 1. W tym celu trzeba wyciąć tylko jeden kawałek tektury, a następnie udekorować go. Aby to zrobić, pociąć papier na paski o szerokości 5-6 cm, przykleić je krawędzią cyfry, aby jednocześnie ozdobić stronę przednią i tylną.

Zobacz, jak zrobić róże z papieru, pomoże ci mistrzowska klasa. Taki kwiat może być stworzony nie tylko do ozdabiania objętościowych figurek, nadaje się również na inne okazje. Ale wtedy będziesz musiał stworzyć dodatkową łodygę.

Z papieru falistego wyciąć pasek o wymiarach 19x58 cm, składać kilkakrotnie tak, aby szerokość wynikowego przedmiotu wynosiła 7,5 cm Przerobić przedstawiony szablon schematyczny na tekturowym arkuszu, przeciąć go najpierw.

Wyprostuj otrzymaną część, zaczynając od lewej krawędzi, nakręć ją na wykałaczkę z ostrym końcem. W tym przypadku używa się drutu do tego celu, weź ten pomysł do użytku, gdy zrobisz kwiat z papieru z łodygą. Na dole zawiązać sznurkiem.

Po wykonaniu kilku takich wykrojów udekoruj kartonowymi figurkami.

Zrób także inne klasy mistrzów z tektury falistej.

 1. Wytnij z papieru papierowy pasek o szerokości 6 cm i złóż go akordeonem.

Aby wykonać ażurowy kwiat, weź:

Zobacz, jak zrobić figurkę 3D na urodziny za pomocą tych materiałów. Z papieru należy odciąć pasek, ozdobić go w określony sposób. Najpierw wygnij mały róg w pobliżu małej krawędzi taśmy, a następnie złóż ponownie.

W ten sposób ozdobić całą krawędź paska, te ochraniacze są podobne do tych, które robisz na vareniki, mocując ich boki.

Teraz przekręć tę wstęgę, nadając jej kształt spienionego pączka. Przywiąż wątek w celu utrwalenia.

Oto kolejna opcja, bardzo prosta do wykonania.

Następujący pomysł będzie wymagał takich materiałów i wyposażenia pomocniczego:

 • Przeczytaj recenzję kompleksowego środka na hemoroidy Proctolol
 • Jak schudnąć o 20 kg - prawdziwe recenzje o Guarchibao

Instrukcja wytwarzania:

 1. Pokrój pusty pasek papieru kilkakrotnie, aby natychmiast wyciąć określoną liczbę identycznych płatków.

Ostatnia klasa mistrzowska w tej serii powie Ci, jak zrobić numer 1 za pomocą kolorowego papieru.

 1. Jak zrobić szablon, już wiesz. Teraz przyklej karton kolorowym papierem. Z papieru trzeba wyciąć paski, ich szerokość będzie równa promieniu kwiatu.

Czas przejść na inny rodzaj materiału, może właśnie zastanawiasz się, jak zrobić numer 2 używając przędzy?

Nici dziewiarskie do ozdabiania liter i cyfr

 • przygotowywanie figurek z tektury;

Zaczynając od górnej lub dolnej krawędzi figury, nałóż tutaj klej za pomocą pędzla, a następnie nawiń nitki. Aby tekturowa podstawa nie wyglądała przez nie, konieczne jest zwijanie w różnych kierunkach, na przykład najpierw wzdłuż, a następnie w poprzek, po przekątnej.

Kiedy skończysz z jednokolorową przędzą, przyklej wolną końcówkę do kartonu. Następnie przymocuj krawędź gwintu drugiej cewki. Sformatuj numer woluminu w innym kolorze. Kiedy liczba jest całkowicie pokryta przędzą, możesz podziwiać doskonałe wyniki swojej pracy.

W zręcznych rękach nici dziergające szybko zamieni się w pom-poms. Możesz zrobić je widelcem, półkolem z kartonu lub inną metodą.

 1. Jak widać, najpierw trzeba wyciąć z kartonu dwa identyczne pierścienie. Włóż wątek do środka.

Dostaniesz tutaj tak wspaniałą postać 1, która może być wolumetryczna lub płaska.

Dekoracja trójwymiarowych liter i cyfr za pomocą wstążek

Aby zobaczyć numer 2 w ten sposób, weź:

 • satynowa wstążka w kolorze czerwonym;

Wszystko jest niezwykle proste. Zaczynając od niewielkiej krawędzi, owinąć figurkę taśmą. Pętle muszą się pokrywać, aby wewnętrzna zawartość numeru nie pojawiała się za ich pośrednictwem. Umieść po przeciwnych stronach kartonu trochę kleju, dzięki któremu łatwiej będzie przymocować paski.

 • warkocz o tej samej szerokości, ale różny w kolorze;

Wytnij kawałki tego samego rozmiaru z oplotu, z których każdy wiąże środek węzła. Przyklej powstałe łuki na kartonowej podstawie, ściśle przylegając do siebie.

Jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, masz cierpliwość, możesz zrobić róże z atłasowych wstążek, udekorować je całą figurą lub tylko pojedynczymi fragmentami.

Jeśli chcesz, użyj już znanej klasy mistrzowskiej, aby zrobić takie kwiaty lub uczynić je na innej zasadzie.

Jak widać, trzeba okresowo zginać rogi taśmy, naprawiać je szwem. Kiedy zostanie oprawiony w ten sposób, przekręć go, dając wygląd róży. Przymocuj obrabiany przedmiot za pomocą gwintu i igły.

Możliwe jest wykonanie jednej okrągłej serii takich zwojów, ale kilku. Każda kolejna będzie nieco mniejsza od poprzedniej średnicy. Na środku uszyć guzik i możesz przyszyć lub przykleić kwiat do numeru.

Może być nie tylko płaski, ale także obszerny. Aby to zrobić, będziesz potrzebował tego samego falistego warkocza. Odciąć od niego dwa paski. Dopasuj je, jak to się dzieje na zdjęciu, połącz ścieg, aby się połączyć. Teraz przekręcisz tę wstążkę, aby stała się okrągłym kwiatem. Jak połączyć te dwa paski, można zobaczyć na następnym zdjęciu.

Róże i inne kwiaty serwetek własnymi rękami

Połóż kilka serwetek, bez ich rozwijania, jeden na drugim. Do góry koło. Przetnij serwetki na ten wzór.

Pośrodku te półprodukty należy naprawić za pomocą zszywacza. Podnieś pierwszą warstwę i złóż ją w formie wewnętrznej, nieglającej niegasnącej pąki róży. Drugi rząd płatków będzie bardziej wolny. Tak więc udekoruj całą różę.

Aby uzyskać numer 1, musisz wkleić takie róże na całej powierzchni. Zobacz, jak piękne kwiaty wyglądają w różnych rozmiarach i kolorach.

 1. Technika cięcia pozwoli również na tworzenie półfabrykatów do projektowania liczb. Aby to zrobić, musisz pociąć papier na kwadraty, umieścić w centrum każdego ołówka, przekręcić.

Zamiast kleju można użyć gliny. Musisz posmarować powierzchnię kartonu lub wyrzucić z plasteliny małą kulkę i owinąć każdy koniec połówką wykałaczki, włożyć takie kęsy w kulki z plasteliny. Następnie przymocuj do tekturowej podstawy.

Najpierw musisz zrobić kawałki tektury. Spójrz na przykład litery M, jak je wykonać. Z kartonu wyciąć dwa główne puste miejsca tego listu.

Zdecyduj, jak szeroki będzie ten list. Ta szerokość odcina pierścienie od tuby papierowego ręcznika.

Przyklej je do połowy litery, następnie przyklej je na górze, delikatnie naciskając.

Przetnij arkusze białego papieru na paski, przyklej je na bocznych ścianach litery, a następnie całość.

Możesz pomalować taką literę farbą akrylową lub kleiąc kwiaty z papieru lub serwetek lub udekorować je satynowymi wstążkami lub nitkami. Spójrz, jak robić listy na kartonie, deklarując je szmatką. Jak zbudować solidny fundament, już wiesz. Na nim klej z paskiem materiału PVA, a na rogach zewnętrznych - oplot z koronki.

Z tych liter można dodać słowo, aby zorganizować sesję zdjęciową w dniu ślubu.

Możesz wklejać listy z papierem lub tapetą, które pozostały po naprawie.

Oryginalnym, a jednocześnie stylowym wystrojem będzie projekt takich rodzinnych zdjęć listowych.

Jeśli chłopak z okazji urodzin uwielbia las lub chcesz udekorować pokój na ten temat, to przyklej go do podstawy kory brzozy i mchu lub liści klonu.

Jeśli chcesz szybko tworzyć litery, owinąć wolumetryczny kartonowy wykrój grubą przędzą lub liną jutową.

Możesz zrobić podstawę z drutu, owinąć ją przędzą.

Ostateczne filmy pomogą ci lepiej zrozumieć, jak tworzyć liczby i litery wolumetryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 + = 43