Ash Shimo Dark

Ash Shimo Dark

Ash Shimo w nowoczesnym wnętrzu

Tworzenie pięknego wnętrza wymaga drobiazgowej pracy nad wyborem rodzaju materiałów, kolorów i faktur. Bardzo ważne jest, aby wszystkie szczegóły zostały połączone, tworząc jedno zdjęcie. Dziś do dekoracji mieszkań projektanci używają różnorodnych materiałów. Jednym z popularnych jest popiół z różnych shimo. Jaki to rodzaj materiału i jak go stosować w pomieszczeniach?

We wnętrzach mieszkań często można znaleźć produkty bardzo podobne do drewna w odcieniu kawy mlecznej. Charakterystyczną cechą takich produktów jest obecność ostrych i wyraźnych pasków. Materiał ten nazywa się ash shimo.

Światło Ash Shimo

Możesz go zastosować w dowolnym stylu.

 • Prowansja w stylu prowansalskim doskonale łączy się z jasnymi inkluzjami.
 • W klasycznym wnętrzu materiał ten będzie pasował w najlepszy sposób.
 • Wydaje się, że minimalizm mody powstaje przy stosowaniu produktów z popiołu. Ten styl obejmuje użycie neutralnych i wyciszonych odcieni, które są wybranym materiałem.

W każdym z powyższych stylów możesz bezpiecznie używać wykładziny w kolorze białego jesionu. Sprawi, że pomieszczenie będzie lekkie i świeże. Z połączenia różnych odcieni każde pomieszczenie przyniesie korzyści.

Ash shimo światło we wnętrzu

Materiał ten jest imitacją drewna, które w swojej strukturze ma żyły z naturalnego materiału. Produkty z ciemnego popiołu, shimo we wnętrzu mają bogatą czekoladę.

Ash shimo światło we wnętrzu sypialni

W apartamentach często można znaleźć takie szczegóły sytuacji w kolorze ciemnej czekolady popiołu:

 • Liście drzwi wewnętrznych.
 • Oryginalne wkładki w fasadach meblowych.
 • Regały na książki.
 • Okiennice szaf przesuwnych.
 • Panele regałów.
 • Szczegóły dotyczące wyposażenia korpusu.
 • Blaty stołów.
 • Powłoki na podłogę.

Liście drzwi wewnętrznych

Wykorzystując meble z ciemnego popiołu we wnętrzu w połączeniu z lekkimi detalami, możesz stworzyć udaną wersję klasycznego projektu lokalu, jak pokazano na zdjęciu.

Jasny i ciemny shimo popiołu we wnętrzu, pozwala stworzyć piękną aranżację każdego pomieszczenia. Na przykład projektanci często używają blatów i zestawu kuchennego z jesionu shimo do dekoracji kuchni. Dzięki przyjemnym kolorom takie wzory idealnie pasują do aranżacji kuchni. Dodatkowo, surowe kształty i udane połączenie ciemnych i lekkich paneli pozwalają stworzyć wyjątkowy styl pomieszczenia.

Ash shimo we wnętrzu kuchni

Zakres zastosowania produktu od popiołu do podkładki nie może być ograniczony przez cel lub wymiary lokalu. Doskonale łączą się z praktycznym stylem, rozmiarem i innymi cechami pokoi.

Ash shimo we wnętrzu salonu

Lekki jesionowy shimo we wnętrzu salonu daje poczucie lekkości i świeżości. Szczególnie istotne są te cechy dla małych pomieszczeń mieszkalnych. Na zdjęciu widać, jak meble wykonane z jesionu popiołu doskonale łączą się z prostą, ale stylową wersją projektu hali.

Ścienny odcień jesionu shimo

Doskonałym wyborem dla gości jest wielofunkcyjna ściana w połączeniu z ciemnym i lekkim jesionem shimo. Taki mebel jest praktyczny. Dzięki wielu pudełkom i niszom możesz umieścić ozdobne detale, sprzęt telewizyjny, zdjęcia w ramie, inne przedmioty osobiste w ścianie. Połączenie ciemnych i jasnych powierzchni nie ogranicza wizualnie pomieszczenia, nadając mu szczególny smak.

Wall ash-shimo w jasnych i ciemnych odcieniach

Dziś bardzo modne jest używanie we wnętrzu produktów wykonanych z jesionu z shimo. Materiał ten jest prezentowany w ciemnej i lekkiej wersji, która pozwala na tworzenie stylowych i oryginalnych projektów wnętrz. Praktyczność i wszechstronność materiału pozwala na wykorzystanie go w pomieszczeniu o dowolnej kwadraturze i przeznaczeniu. Ze względu na te cechy, popielniczka jest bardzo popularna w nowoczesnych wnętrzach.

Wykorzystanie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Wykorzystanie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Ash shimo, jasne i ciemne, jest bardzo często stosowane w nowoczesnych wnętrzach.

Lekki popiół shimo ma nutę kawy z mlekiem, z wyraźnymi i ostrymi paskami, które naśladują strukturę popiołu drzewnego. Ten kolor jest odpowiedni dla następujących stylów:

• Prowansja - użycie pastelowych odcieni z jasnymi inkluzjami innych kolorów;

• Klasyka - wyciszone odcienie i mnóstwo drewnianych mebli;

• Minimalizm - wyciszone i neutralne odcienie we wnętrzu.

We wnętrzu kolor jasnego jesionu z shimo można stosować w meblach, laminatach i drzwiach wewnętrznych. Zapewni to nie tylko łatwość i wygodę w pomieszczeniu, ale także wizualnie zwiększy przestrzeń.

Ciemny popiół z shimo ma kolor ciemnej czekolady, z żyłami pod strukturą jesionu. Służy do tworzenia kontrastujących wnętrz.

• dekoracyjne wstawki w elewacjach mebli, płyt meblowych;

• górne pokrywy systemów półkowych;

• Meble biurowe;

• laminat podłogowy.

Wnętrza z wykorzystaniem wstawek z ciemnego jesionu, shimo są eleganckie i praktyczne. Najbardziej odpowiednią opcją jest stworzenie klasycznego stylu.

Spójrzmy na użycie jasnego i ciemnego popiołu shimo we wnętrzu

Światło Ash Shimo

Ash Shimo Dark

Szafka na telewizor ash shimo

Lekki popiół shimo we wnętrzu salonu

Drzewo jesionu to światło shimo

tweet

Aby zostawić komentarz, musisz się zalogować

ARTYKUŁY POPULARNE

Wnętrze pokoju z fototapetami w mieście nocą

Zalety szafy w salonie z telewizorem

O PROJEKCIE

Mebika - nowoczesny portal o naprawie, wnętrzach, meblach. Tutaj możesz znaleźć inspirację, porozmawiać z ekspertami i wybrać najlepsze rozwiązanie dla domu lub biura. Zostań uczestnikami i zdobądź najlepsze i osobiste kolekcje materiałów

Popiół: uniwersalny kolor mebli w domu i ponad 70 niewypowiedzianie przytulnych wnętrz

Przestronny rustykalny salon z meblami w cieniu popiołu

Dzisiaj popiół jest bardzo popularnym kolorem mebli (zdjęcie w jasnych i ciemnych odcieniach). Słuchawki i poszczególne elementy mebli w takich odcieniach można znaleźć w różnych wnętrzach. Przede wszystkim nowoczesny nabywca lubi kolor mebli ash shimo, który przypomina kawę z mlekiem. Ciemny popiół ma szerszy zakres zastosowań. Kolor ten można zaobserwować nie tylko w meblach, ale także na podłodze, w dekoracji otworów drzwiowych i okiennych. Pomieszczenia, urządzone w takich kolorach, wizualnie się rozszerzają, a atmosfera w nich jest zbliżona do najwygodniejszej. Kolory mebli jesion ciemny shimo - produkt o barwie czekoladowej z fakturą, przesiąkniętą żyłkami, który można zobaczyć na świeżo ściętym drewnie. Z reguły ciemny popiół służy do nadania kontrastowi wnętrza.

Meble z piaskowca wyglądają dobrze w nowoczesnych domach

Lekki popiół w kuchni w stylu loftu

Meble z drewna jesionowego dobrze komponują się z cegłą dekoracyjną i nadają się do stworzenia przytulnej przestrzeni w małej kuchni

Popiół w kolorze mebli we wnętrzu

Większość popiołów w kolorze mebli nadaje się do następujących stylów:

Szafka kuchenna wykonana z jesionu w minimalistycznym wnętrzu

Meble jesionowe są często wykorzystywane do wnętrz w jasnych kolorach

Komoda i dąb w salonie w stylu klasycznym

Podczas produkcji mebli producenci stosują naturalną tablicę lub okleinę:

 • do ozdobnych wstawek na elewacjach i drzwiach apartamentów;
 • na blaty, powierzchnie kuchenne i stoły do ​​jadalni;
 • do półek pionowych i poziomych;
 • na stojaki;
 • do slajdów i mebli dziecięcych;
 • do mebli w biurze.

Wyspa kuchenna z popiołu ciemnego shimo

Zestaw klasycznych mebli jesionowych

Wnętrza w tym kolorze odznaczają się elegancją i praktycznością, ponieważ kolor popiołu jest praktycznie niewidoczny z dłoni i palców. Najbardziej akceptowanym stylem takich mebli jest klasyk.

Jeśli właściciel domu planuje udekorować pokój w delikatnych pastelowych kolorach, wykładziny podłogowe, drzwi i meble z jasnego popiołu nadejdą w odpowiednim momencie. Są również istotne w absolutnie białych wnętrzach.

Biała kuchnia w połączeniu z drewnianymi meblami w kolorze jesionu wygląda ciepło i przytulnie

Parkiet i meble z tego gatunku drzew mają nie tylko walory estetyczne - materiał znany jest z doskonałych właściwości fizycznych:

Lekkie meble jesionowe mogą być używane w łazience

Meble jesionowe są praktyczną opcją dla kuchni. Niska palność, odporność na grzyby i łatwość pielęgnacji sprawiają, że jest niezastąpiony w każdym domu

Lekki popiół ma szeroką gamę odcieni, ale wszystkie one należą do chłodu, ponieważ mają szary lub różowawy odcień. Dlatego lekki popiół dobrze łączy się z wnętrzami, w których dekoracji przeważają następujące tony:

Harmonijne połączenie mebli jesionowych (stolik nocny, łóżko) z lakierowaną podłogą modrzewia

Popiół zimnych odcieni harmonijnie łączy się z marmurem i wygląda szlachetnie w białej kuchni

Szafki z popielatego beżu nadają się dla koneserów naturalnych wnętrz i pastelowych odcieni

Jeśli właściciel domu chce wybrać drzwi i okna, które pasują do koloru, ale wykonane z innych rodzajów drzew, do mebli lub podłóg z jasnego jesionu, powinien zwrócić uwagę na dąb, modrzew, białą akację, śliwkę i czereśnie. Dla tych skał również charakteryzuje się zimnym odcieniem.

Rada! Aby nie popełnić błędu, wybierając się na sklep, zabierz ze sobą mały kawałek parkietu lub laminatu. Idealny zbieg okoliczności jest mało prawdopodobne, ale konsultant na pewno wybierze coś tak ważnego, jak to tylko możliwe. W ogólnej gammie różnica jednego lub dwóch tonów nie będzie zauważalna.

Luksusowy jesionowy parkiet w zabytkowym wnętrzu salonu

Jak popiół jest łączony z innymi materiałami

Biały popiół doskonale pasuje do śliwki, która ma również chłodny odcień. Jednak śliwka jest nieco ciemniejsza niż jej "wrodzona" klasa, tak że na jasnym tle meble ze śliwkowymi wstawkami są wyraźnie rysowane.

Dzięki takiemu połączeniu zbyt miękkie wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej żywe. W pomieszczeniu, w którym występuje kontrast, nawet osoba niedowidząca jest dobrze zorientowana. Uzupełnij utworzony obraz, dzięki czemu uzyskasz dodatkowe szczegóły i scenerię szarego, liliowego, brązowego koloru. Podkreśl przychodzącą, nadchodzącą jasnoniebieską statuetkę lub wazon, zainstalowaną na środku stołu.

Sypialnia w wiejskim domu: łóżko z drewna wiśniowego i skrzynia z jesionu

Czarna czereśnia świetnie nadaje się do dekoracji egzotycznego wnętrza. Kontrast między tymi dwoma materiałami jest tak uderzający, że nie psuje obrazu, ale raczej go ozdabia. Ciekawy odcień łączy dwa całkowicie odmienne kolory.

Aby uzyskać idealną harmonię, ściany pokoju zaleca się pomalować na jasną terakotę, a do mebli zastosować miedziane okucia. Meble tapicerowane i poduszki powinny również mieć odcienie z terakoty.

Lekka kuchnia wiejskiego domu: ściany z terakoty i popielniczka kuchenna

Rada! W takim wnętrzu należy wyróżnić jeden duży, ciemnozielony element. Może to być obraz lub dywan na podłodze. Zasłony lepiej wybrać beżowy, różowy lub fioletowy ton.

Obok zimnych orzechów popiół pozostawia ciepło. Ale używając takiej kombinacji, musisz wykonać płynne przejście, które zapewni tapetę z jasną kawą lub tapicerkę mebli tapicerowanych o odpowiednim kolorze.

Zestaw kuchenny na zimno orzechowy w połączeniu z krzesłami i sufitem z litego jesionowego koloru czekolady

Jasnozielone lub niebieskie zasłony pomogą podkreślić obraz. Klamki drzwi powinny być wykonane pod brązem.

Popiół, podobnie jak większość innych cennych gatunków, ma wiele niezaprzeczalnych zalet:

 1. Zgodność środowiska materiału nie może być kwestionowana. Meble wykonane z naturalnego drewna nie szkodzą zdrowiu człowieka.
 2. Kurczliwość jest przeprowadzana tak jakościowo, że zestawy słuchawkowe i pojedyncze meble nie są narażone na dalsze niszczące działanie wilgoci.
 3. Popiół jest bardzo prosty w obróbce, dzięki czemu mistrzowie mogą tworzyć unikalne reliefy i wyświetlać gładkie linie.
 4. Meble Ash pasują idealnie do każdego wnętrza, wypełnia je ciepłem i wygodą.

Obudowa i wbudowane meble z tego gatunku drzewa nadają się do salonu, sypialni, przedpokoju, a nawet łazienki. Nie ma znaczenia, co to jest - łóżko, szafka nocna, szafa - jakość produktu zawsze będzie na wierzchu. W związku z tym cena takich mebli nie może być niska.

Jesion w ciepłych odcieniach wygląda przytulnie i domowo, nie wymaga fantazyjnych elementów dekoracyjnych

Zestawy kuchenne mają specjalne wymagania pod względem wytrzymałości, odporności na wilgoć i wysokie temperatury. Popiół jest materiałem, w którym wszystkie te cechy są z powodzeniem łączone. W przypadku mebli wykonanych z jesionu nie ma znaczenia wielkość kuchni, to równie harmonijnie pasuje zarówno do dużej kuchni, jak i do kuchni o niewielkich rozmiarach.

Zestaw kuchenny, łączący wstawki z jasnego popiołu i chromowane powierzchnie

Parkiet i harmonijne z nim panele ścienne z popiołu

W klasycznym stylu odpowiednie będą proste fasady, na przykład dla baroku należy wybrać szafki i cokoły, których drzwi zdobią misterne rzeźby i ozdoby. Bardzo oryginalny wygląd kontuaru na pręty, do produkcji którego wykorzystywany jest popiół.

Klasyczna kuchnia z popielniczką kuchenną

Wysoki kuchenny zestaw jasnego popiołu sprawi, że pokój będzie wizualnie wyższy

Osoba, która uważnie szanuje zdrowie swoich i swoich ludzi, prawdopodobnie nie wypełni wnętrza domu materiałami syntetycznymi. Jego miłość do wszystkiego, co naturalne i naturalne, pokaże i wybierze meble.

Przez większość czasu gospodarstwa domowe spędzają w kuchni, salonie, sypialni. Dlatego w tych pokojach wszystko powinno być tak wygodne i przytulne, jak to tylko możliwe. Drewno to najbezpieczniejszy i najbardziej estetycznie atrakcyjny materiał.

Łóżko to mebel, od którego zależy jakość snu, co oznacza dobrostan i zdolność do pracy osoby w ciągu dnia. Jeśli łóżko jest niewygodne, a jego ciało emanuje nieprzyjemnym syntetycznym zapachem, nie może być mowy o pełnym nocnym odpoczynku. Struktura spania wykonana z popiołu ma pozytywny wpływ na stan umysłu i ma korzystny wpływ na nastrój.

Łóżko jesionowe w sypialni koloru kawy z mlekiem

Ogromna wartość dla komfortowego mieszkania w domu ma siłę dużych szaf. Obecnie projekty te są najbardziej poszukiwane ze względu na ich funkcjonalność, różnorodne wypełnienie i dużą pojemność.

Ogromna popielniczka - niedrogi luksus

Półki, do produkcji których producent wykorzystuje masę naturalną, nie zginają się pod ciężarem, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, nie emitują toksyn, które mogłyby zostać wchłonięte przez odzież.

Szczególnie ważna jest wytrzymałość regałów i projektów sprzętu audio i wideo, które zawsze mają dużą wagę. Jeśli używasz cienkich półek wykonanych z płyt wiórowych i podobnych materiałów, mogą one zwinąć się pod ciężarem i zranić osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

Kolor popiołu mebla: zdjęcie mebli do łazienki

W łazience jest pokój o dużej wilgotności. W związku z tym meble tutaj muszą być wyjątkowe. Jeśli w łazience włożysz szafkę i drewniany ołówek, który jest podatny na uszkodzenia spowodowane wilgocią, puchną bardzo szybko, stracą stabilność i staną się po prostu bezużyteczne. W przypadku popiołu takie problemy właściciel nigdy nie powstanie.

Stoliki nocne z lekkim popiołem, lustra, przezroczyste przegrody dodają łazience lekkości i wygody

Szafka z ciemnego popiołu w łazience podkreśli wykwintny smak właścicieli domów

Ash - uniwersalny materiał do mebli w łazience. Łączy się harmonijnie z lekkimi ścianami i marmurowymi wstawkami

Z tego materiału w łazience można nawet zrobić podłogę. Wstępne powlekanie impregnowane specjalną antyseptyczną impregnacją i lakierem, po którym może służyć przez dziesięciolecia. Jeśli porównasz drewnianą podłogę z płytkami, ta ostatnia traci znacznie, ponieważ jest zimna nawet w lecie. W łazience osoba musi stać na podłodze bosymi stopami.

Popiół w łazience może być wykończony ścianami i sufitem. Takie połączenie zapewni pomieszczeniu atrakcyjny i przytulny wygląd. Jak korzystać z mety, musisz zdecydować na podstawie ich finansowych możliwości rodziny.

Połączenie różnych kolorów popiołu w aranżacji łazienki

Popiół ma wysoką wydajność, dlatego meble z tego materiału spełniają międzynarodowe standardy jakości, długo służy i wygląda bardzo pięknie. W porównaniu z innymi cennymi gatunkami popiołu ma przystępną cenę, a różne odcienie pozwalają wybrać elementy do projektu każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

63 − = 58