Album ślubny

Album ślubny

Kilka niesamowitych przykładów projektowania albumów ślubnych!

Lepsze niż wesele, nic nie może być! Nie sprzeczaj się. Ale prawie tę samą rozkosz można doświadczyć z najlepszego posmaku ślubnego: stworzenia albumu ślubnego, którego przykłady znajdziesz w tym artykule. Piękno uratuje świat! Uratujmy to własnymi rękami.

Stworzenie unikalnego albumu ślubnego

Spraw, aby album ślubny był wyjątkowy, możesz na kilka sposobów:

 • z konwencjonalnego albumu fotograficznego, używając różnych technik, zmieniając dzieło sztuki;
 • z albumu do rysowania, muzyki lub innego z odpowiednim ciężkim papierem;
 • całkowicie własnymi rękami, szyjąc arkusze papieru lub tektury, dekorując okładkę i każdą stronę.

Najważniejsze, żeby nie spieszyć się, ale uważnie zastanowić się nad tym, jak ozdobić album weselny swoim zdjęciem, tak aby wywoływał w Tobie uczucie radości i które chciałbyś pokazać swoim dzieciom i wnuczkom. Album nie musi być wypełniony zdjęciami w całości. Wybierz najlepsze ujęcia, najbardziej znaczące lub nieoczekiwane, zabawne i wzruszające. Pomożemy Ci w pomysłach na ślubny album ze zdjęciami.

Tak więc jesteśmy uzbrojeni w nożyczki i materiał do kreatywności i kontynuujemy!

Zdjęcie autorstwa Kathryn Mocher z Flickr.com

Jak pięknie zorganizować album weselny? Każdy rozumie piękno na swój sposób. Dla kogoś nie ma koloru lepszego od czarnego, a drugi bardziej do serca sentymentalnych serc. Najważniejsze jest to, że wygląd albumu odpowiada rodzinnej idei piękna, harmonii i świętowania.

Aby aplikacja 3D sylwetki pana młodego i panny młodej na okładce była dość prosta, teraz karty są sprzedawane w tej technice, możesz szpiegować. Na podstawce są przymocowane cienkie kawałki gumy piankowej, a na nich figurki pana młodego, panny młodej, pierścionki lub bukiet ślubny. Robienie ślubnego albumu fotograficznego własnymi rękami jest zabawą!

Zdjęcie Jingvitations od Flickr.com

Jeśli podoba Ci się oryginalność i jasne, wesołe kolory, to podczas projektowania ślubnego albumu fotograficznego użyj rubinowego koloru okładki i spodni. Tak bogaty kolor nie powinien być niepotrzebnie dekorowany. Wystarczy kilka elementów w jednym stylu i powstanie jasny, niezapomniany album.

Zdjęcie Dee Childs z Flickr.com

Elegancja i wyrafinowanie cienkiego albumu jest podkreślone przez ogromny ciemny łuk. Taki album jest podobny do wieczorowej sukienki. Styl tej okładki to powściągliwy monochrom. Możesz zrobić ten album od początku do końca.

Zdjęcie autorstwa BethAnne Hoffmann z Flickr.com

Biały album jest zawsze stylowy i elegancki. Ścisłe linie i złote detale - napis i metalowe rogi - świąteczna i powściągliwa klasyka z mody. Przywołanie indywidualności do takich albumów pomoże zaprojektować album weselny w środku - napisy, koronkowe wykończenia, złote detale.

Zdjęcia Sofi Arts & Rękodzieło z Flickr.com

Oryginalny pomysł dla niektórych rzemieślników: drewniana okładka z przypalonym rysunkiem i napisem - dokładnie tak jest, gdy możesz połączyć swojego męża, aby pracować nad albumem. Przygotowanie do ślubu jest zwykle tak urzekające dla kobiet, że mężczyźni muszą tylko powiedzieć "tak" w czasie. Wspólna praca nad albumem da mu tylko więcej wartości. Arkusze introligatorskie można wykonać w książce lub na pierścieniach.

Hana zdjęcie z Flickr.com

Style i techniki dekorowania albumów ślubnych

Oczywiście, w pełni kreatywny, pokazując całą swoją wyobraźnię i wykazując się umiejętnościami, sam możesz przystąpić do projektu albumu weselnego. Taki album jest a priori wyjątkowy. Okładka i spready w niej mogą być wykonane w dowolnym stylu, który pasuje do obojga małżonków. Aby wybrać styl albumu ślubnego, musisz wyobrazić sobie wszystkie trendy mody i techniki dekoracji, które istnieją dzisiaj.

Scrapbooking Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zorganizować album ślubny własnymi rękami ze zdjęciem, spróbuj scrapbooking. Ta interesująca technika zawiera elementy domowego archiwum. Do rejestracji wykorzystywane są stare listy, koperty, nuty, wycinki z gazet, pocztówki, przywożone ze wspólnych podróży. Dodatkowe szczegóły dotyczące kreatywności mogą służyć jako sprzączki, guziki, plecionki i mocne nitki, pióra i suszone rośliny.

Przykładem takiego nostalgicznego i sentymentalnego projektu: nylonowa wstążka na małym karabinku, zastosowanie ptaka, wokół ramy starej litery dekoracja wykonana z koralików, koralików, guzików i kwiatów z tkaniny.

Sashxen zdjęcie z Flickr.com

Leporello. Może być stosowany w połączeniu z scrapbookiem. W rzeczywistości termin ten odnosi się tylko do metody łączenia stron w formie akordeonu. Ten mini-format można zabrać ze sobą w długą podróż, podczas podróży do przyjaciół i krewnych. To może być świetny pomysł, jeśli myślisz, jak zorganizować album fotograficzny dla dziewczyny na wesele.

Jedną z opcji jest artystycznie wykonana koperta, wewnątrz której jest ustalony koniec "akordeonu z kolejnych zdjęć. Inna opcja bez zewnętrznej koperty. Album jest naprawiony taśmą.

Patchwork. Dla miłośników "patchworkowego" szycia nie będzie trudno ozdobić cały album lub niektóre jego elementy w patchworkowym stylu. Prosty kwiat wykonany w takiej technice będzie wyglądał jasno, zabawnie, a nie standardowo i sprawi, że będzie on nawet najbardziej niedoświadczonym człowiekiem z dziedziny ekonomii.

Zdjęcie autorstwa Lya Lilith z Flickr.com

Provence. Jako pomysł na projekt albumu weselnego jest dobry francuski styl Prowansji. To bardzo romantyczny i delikatny styl. W projekcie wykorzystano motywy roślinne, różowawe odcienie i kwitnące gałązki lawendy. Artystyczny i nieco rustykalny, ten styl jest bardzo doceniany w różnych dziedzinach projektowania. Dziś jest jednym z najmodniejszych. Jako elementy wykonane przez ręce i nałożone na prostą podstawę bieli, mogą istnieć piękne kolory lub naturalne koronki. A jeśli samo wesele było zorganizowane w Prowansji, album w tym samym stylu będzie bardziej niż odpowiedni.

Retro. Bardzo interesujące jest wykorzystanie zdjęcia, które było przechowywane w rodzinie od babć-prababek podczas projektowania albumu weselnego własnymi rękami. Projekt płyty w stylu retro prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, a nawet z okazji ślubu, tym bardziej - ciągłość pokoleń i gwarancja długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego.

Gothic. Nieoczekiwane rozwiązanie, które spodoba się miłośnikom ciemnych kolorów, ponuremu otoczeniu i starożytnym manuskryptom. Sztucznie postarzany album w formie rzadkiego notebooka z alfabetem, ozdobiony czarną koronką i czarnymi łańcuchami zapięć - niezwykłe pomysły na album weselny dla koneserów tego gatunku.

Czasami motyw ślubu dyktuje styl albumu. Jeśli ślub jest stateczny, z dużą liczbą zaproszonych stałych gości, album prawdopodobnie okaże się klasyczny. Wieczór weselny w stylu gangsterskiego pasztecika, w którym główni bohaterowie i goście ubrani w stylu Stanów z czasów suchego prawa, warto uwiecznić w albumie tego samego stylu.

Ciekawe rozwiązanie albumowe na wesele w stylu wampirycznym:

Kim zdjęcie z Flickr.com

Modny U-Turn. Jednym z najnowszych trendów w zachodnich sekcjach tematycznych "Jak zaprojektować album ślubny", a mianowicie w projektowaniu zwrotów z albumów ślubnych, jest ich wykonanie w stylu kultowego filmu. Jeśli para ma ulubiony film o rozpoznawalnym stylu, możesz go doskonale pokonać. W przedstawionym przykładzie - projekt odwrócenia w stylu "Amelie".

Pomysły na projekt albumu ślubnego

Jedną z najważniejszych pozycji wydatków na weselu jest fotograf. I rzeczywiście ten zawodowiec jest jak magik - jest w stanie zatrzymać czas. Każde zdjęcie przekazuje emocje ludzi na nim. (Pomysły na sesję ślubną powie ci ten artykuł). Przeglądając album ze zdjęciami, możesz przywołać własny ślub, spokojnie, zapamiętać własne marzenia o pięknej przyszłości i oczekiwać jutra. Jak każde dzieło sztuki, fotografia wymaga przyzwoitych ram. Dlatego proponujemy myśleć o pięknym designie albumu ślubnego i proponować nasze pomysły.

Pracuj nad albumem ślubnym

Jaki papier wybrać na album ślubny

Tworzenie albumu weselnego jest trudne, ale przyjemne. Pamiętaj, że tworzysz rodzinny relikt, który pozostanie z tobą na całe życie. Jeśli pomysły nie przychodzą Ci na myśl, a zdjęcia są w kopercie przez trzeci miesiąc, postępuj zgodnie z naszym planem:

 1. Nie idź za tym sam.

Kiedy po raz pierwszy zobaczysz zdjęcia ślubne, wrażenie jest oszałamiające. Zadzwoń do kolegów, siostry lub dziewczyny, aby pomóc im wybrać najlepsze ujęcia. Poszukaj asystenta uważnie - Twoje upodobania powinny być podobne.

Uzbrojenie w kolorowe, migające markery lub jasne naklejki. Dla każdej grupy obrazów wybierz kolor i rozpocznij sortowanie.

 • Zdecyduj, który album chcesz.

  Istnieje wiele odmian albumu ślubnego. Możesz wybrać klasyczny matowy fotoksiążkę najwyższej jakości. Bardziej wyrafinowana opcja - album z jedwabnymi stronami w japońskim stylu. Album wykonany własnymi rękami daje szansę na pokazanie wyobraźni.

 • Nie spiesz się.

  Średnio wybór zdjęć i stworzenie albumu trwa 6 miesięcy. Nie spiesz się i nie spiesz się w pośpiechu. Spróbuj jednak poprawić swoje poglądy na temat albumu tuż po świętowaniu: są bardzo jasne.

 • Opowiedz swoją historię

  Wyobraź sobie, że ilustrujesz książkę, w której nie ma tekstu - cała historia musi być zapamiętana. Jesteś pewien, że nie przegapisz ważnych szczegółów? Bez wątpienia można znaleźć wspaniałe zdjęcia młodej pary, ale co z:

  • rodzice?
  • bracia i siostry?
  • bliscy przyjaciele?
  • ulubieni krewniacy?

  Łącząc zdjęcia różnych momentów i ludzi, nie zapomnij zmienić samych zdjęć. Współczesne pary preferują zdjęcia reportażowe, jednak w albumie powinno być kilka zainscenizowanych (oficjalnych) ujęć. Połączenie czarno-białych odcieni sepii i nasyconych kolorami kadrów nadadzą Twojemu albumowi dodatkowej dynamiki. Fotografowie uważają, że optymalny stosunek wynosi 1: 3.

 • Nie zapomnij o szczegółach.

  Są rzeczy, które są w stanie nadać produktowi głębi i oryginalności. Oto one:

  • wkładki do kwiatów;

  Kolejny ważny szczegół - przejście z jednej sekcji do drugiej. Doskonałym sposobem na dynamiczną i spójną "historię na zdjęciach" są tak zwane zdjęcia "pośrednie". Na przykład: zdjęcie pary wychodzących - doskonałe przejście z sekcji "rejestracja" do sekcji "bankiet".

  Nie bój się eksperymentów z rozmiarem. Niech jedna strona albumu zostanie całkowicie wypełniona olbrzymim portretem nowożeńców, ale z drugiej zmieści się cały kalejdoskop małych zdjęć uśmiechniętych gości. Cóż, czas porozmawiać o projekcie albumu ślubnego.

  Jeśli zdecydujesz się sam zaprojektować album, to w sklepach będą oferowane trzy typy:

  • książka z gęstymi stronami, na których z naklejkami lub dwustronną szkocką można wklejać zdjęcia i dekoracje;
  • album z arkuszami magnetycznymi: zdjęcia są umieszczane na stronie i zamykane przezroczystą folią;
  • album z plastikowymi "plikami" do wstawiania do nich zdjęć.

  Możesz również stworzyć album ślubny w technice scrapbooking. W zależności od twoich preferencji możesz wybrać następujący styl stylistyki albumu:

  Na jednej ze stron możesz narysować drzewo genealogiczne.

  Albumy ślubne w technice scrapbookingu stają się coraz bardziej popularne. Są łatwe do wykonania własnymi rękami, najważniejsze jest posiadanie wysokiej jakości materiałów i szczegółowych instrukcji.

  W celu utworzenia płyty wymaga szczególnej dużą segregatorów grubej tektury, owijania i papier dekoracyjny, dziurkowania ołówka i linijki, nożyczki, dwustronnej taśmy, matryce do liter, elementy dekoracyjne. Musisz wybrać kolory podstawowe stron: może ich być kilka. Ponadto potrzebny jest papier do wykończenia. Aby etykieta objętość kardstoka wyciąć litery i przyklejony do taśmy dwustronnej.

  Świetny pomysł - mała koperta na ostatniej stronie - na niezapomniane ciekawostki i zdjęcia.

  1. Po pierwsze, wytnij podstawy stron, mogą być kwadratowe lub prostokątne.
  2. Przykryj karton kolorowym papierem, zwracaj szczególną uwagę na narożniki. Po przeciwnej stronie przyklejamy kartkę z jasnym kartonem.
  3. Pozostaje dziurkowanie i gwintowanie ich na pierścieniach.

  Szkielet albumu jest gotowy i możesz go wypełnić zdjęciami i udekorować.

  Każda książka zaczyna się od strony głównej: po otwarciu okładki od razu się do niej dostaniesz. Widz powinien natychmiast poczuć styl swojego albumu ślubnego. Ponieważ jest to jedyny pojedynczy arkusz, należy napisać na przykład nazwiska młodej pary, datę ślubu. Możesz wybrać piękny epigraf. Na przykład: "Miłość jest jedyną pasją, która nie uznaje ani przeszłości, ani przyszłości", O. Balzac. Oto także portret nowożeńców. Może to być zdjęcie z wesela, zaręczyny lub po prostu ulubiony ujęcie.

  Pozostałe strony są zwykle podwójne. Pamiętaj, że są one "czytane" jako całość, dlatego muszą pokrywać się z kolorami i pełnią zdarzeń.

  Wybierz motyw przewodni dla swojego albumu, niekoniecznie ten sam kolor lub rodzaj papieru dla każdego odwrócenia. Najlepiej, jeśli styl zdjęcia jest taki sam.

  Sekwencja zdarzeń ułatwia uporządkowanie albumu. Nie próbuj mieć tej samej liczby zdjęć w każdej sekcji. Nie zapomnij o podpisach, w tym wierszach. O wersetach ślubnych można przeczytać tutaj. Pomimo faktu, że zdjęcia mówią same za siebie, są rzeczy, o których nie mogą nic powiedzieć, więc nie marnuj podpisu.

  Oto główne punkty, które powinny znaleźć się w albumie ślubnym:

  • Relacje przed ślubem. Umieść kilka zdjęć ze swoich dat (nie zapomnij podać daty), zdjęcia z ulubionych miejsc.
  • Historia zaręczyn. W formie kwestionariusza należy wskazać: kiedy i jak została złożona propozycja? jaki pierścień dał pan młody? Czy poprosił twoją rękę od twoich rodziców? Świetnym pomysłem jest podzielenie strony na pół i zaprezentowanie swojego i jego widoku na wydarzenie.
  • Kup sukienkę. Cóż, jeśli masz zdjęcia, jeśli nie, to zrób listę sklepów, w których się udałeś, znajdź obrazy tych ubrań, które próbują.

  Mamy nadzieję, że proponowane pomysły na projekt albumu ślubnego będą przydatne, a Ty stworzysz swoją książkę ślubną - wyjątkową i magiczną.

  Album ślubny

  Galeria zdjęć: Album ślubny

  Album ślubny jest integralną częścią wspaniałej uroczystości. To nie jest tylko fotoksiążka, w której znajdują się zdjęcia z życia młodych ludzi. Album ślubny to cała historia młodej pary, która zaczyna się na długo przed ślubem i trwa przez wiele lat.

  Aby album ślubny stał się prawdziwym arcydziełem, proponujemy oryginalne pomysły na samodzielne wykonanie fotoksiążki.

  Album ślubny: pomysły na ucieleśnienie twoich fantazji

  Większość salony ślubne i sklepy kamer oferują gotowe albumy ślubne, ale jeśli średnia książka nie lubisz, użyj naszych pomysłów - pomogą one do realizacji najdzikszych fantazji nie jest tylko na okładce, ale także w obrębie albumu.

  Okładka jest twarzą albumu weselnego, a to, jak oryginalny będzie, zależy zarówno od wrażenia gości, jak i od waszej percepcji wakacji.

  Ślub to najbardziej romantyczny dzień w świecie panny młodej i pana młodego, dlatego delikatne tkaniny i wszelkie możliwe elementy miłosne wystroju stają się godną ozdobą albumu ślubnego. Satynowe kwiaty, perły, koraliki, wstawki koronkowe, pióra, jasne kolory opowiedzą o drżącym stosunku między młodą a panią młodą, otworzą czułość wielkiej miłości.

  Klasyczny biały kolor jest nadal najbardziej popularny w projektowaniu zarówno samej uroczystości, jak i jej głównych atrybutów, takich jak ślubny album fotograficzny. Użyj jedwabiu lub satynowej śnieżnobiałej barwy, uzupełnij pokrywę perłowym sercem - a otrzymasz oryginalne dzieło.

  Kolejny dobry kolor okładki albumu weselnego, który robisz własnymi rękami, będzie czerwony. Będąc kolorem pasji i miłości, czerwień opowiada o płomieniu między kochankami. Możesz także użyć białych elementów dekoracyjnych w połączeniu z czerwonym - ten zestaw wygląda świetnie, zwłaszcza jeśli Twój ślub jest w pełni oprawiony w ten styl.

  Oryginalne rozwiązanie na album weselny będzie czarne. Skórzana osłona, ozdobiona perłami i innymi delikatniejszymi detalami - ten album spodoba się młodym ludziom z kreatywnym myśleniem. Połączenie bieli z czernią, czerwienią i czernią będzie również korzystne dla wszystkich.

  Dziś stare rzeczy są bardzo popularne. Album ślubny w stylu vintage z pewnością zadowoli Twoich znajomych! Do dekoracji albumu, użyj specjalnej tektury wieku, zużyte skóry, koraliki wieloletnie, na przykład, wzięty z naszyjnika babci, sadzonki kwiatów ze starych kart fotograficznych, pióra wieczne, i tak dalej.

  W projektowaniu albumów ślubnych są zawsze odpowiednie gołębie, motyle, serca, anioły, wycięte z tektury, wykonane z satynowej wstążki lub koronki, zroszony lub nawet złota i srebra.

  Ponadto album może być w całości wykonany na przykład w postaci motyla.

  Szlachetne tkaniny do projektowania okładki albumu weselnego własnymi rękami przez cały czas były welurowe, zamszowe, gobelinowe, sztruksowe, aksamitne i inne. Różnorodność kolorów tkanin pozwala dziś wybrać idealną opcję do stylizacji albumu fotograficznego.

  Elegancki wygląd takich albumów fotograficznych w komplecie z pudełkiem, które jest starannie związane taśmą lub zablokowane za pomocą klucza.

  Kiedy oprawiona jest okładka albumu weselnego, warto pomyśleć także nad jego wewnętrzną częścią. W zależności od ogólnego stylu można zatrzymać na papierze wieku, zwykłe białe grube prześcieradła, kolorowe prześcieradła z kieszeniami na zdjęcia i tak dalej.

  Krótko mówiąc, sposób, w jaki twój album ślubny będzie w środku, zależy od twojej wyobraźni i ogólnego stylu ślubu. Jednak nie jest konieczne ograniczanie się tylko do obszarów ogólnych. Do tej pory sklepy kreatywności oferują wiele niewiarygodnie atrakcyjnych elementów dekoracyjnych dla różnych gustów.

  Podobnie jak w przypadku okładki, mogą to być koraliki, małe perły, satynowe wstążki, tekturowe wycinki różnych postaci i tak dalej.

  Aby nie zagracać wewnętrznej części albumu weselnego, można go ozdobić kolorami lub po prostu kokardkami z ulubionych materiałów wykończeniowych. Cienka satynowa wstążka w tonie albumu posłuży jako zakładka.

  Fani kolorowych przedmiotów i uroczych detali docenią pomysł takiego romantycznego albumu ze zdjęciami weselnymi. Aby włożyć karty fotograficzne mogą być wycięte z tektury podkładzie w stylu młodości swojej ukochanej babci, i jako dekoracja pasuje starą broszkę z ptakami, przyciski, tkanych wstążek, tiulu, łuki, a nawet włosy od pierwszego szkolnego dzwonka. Taki album nikogo nie pozostawi obojętnym!

  Warto zauważyć, że każdemu zdjęciu młodej pary może towarzyszyć piękny podpis, na przykład czterowiersz. Jeśli jako gość poproszony o pozostawienie pięknego życzenia w młodym albumie, możesz wziąć pomysł z naszego artykułu "Wiersze na wesele".

  Jeśli jesteś panną młodą i projekt albumu, pan młody całkowicie ci powierzył, pokaż wyobraźnię - dodaj do ulubionej karty zdjęcie najbardziej czuły list miłosny swojego kochanka. Po wielu latach czytanie będzie przyjemne nie tylko dla Ciebie, ale także dla autora.

  Doskonały dodatek będą również małe rzeczy, darowane przez miłośników siebie nawzajem. Mogą to być proste kartonowe walentynki, miniaturowe wisiorki, amulety, kamyczki z kurortu nad morzem.

  Jak widać, istnieje wiele opcji projektowania ślubnego albumu fotograficznego - od klasycznych koronkowych detali po morski styl, od ptaków i serc po broszki i perły babci. Nie ograniczaj się - niech ta książka stanie się twoją dumą!

  Album ślubny w technice scrapbookingu własnymi rękami

  Tradycyjnie, przygotowanie ślub zaczyna się na długo przed faktycznym uroczystości, tak że narzeczeni mieli możliwość wybrać ubrania, ozdoby do sali bankietowej, myśleć o stylu photo shoot (pomysł na niej można znaleźć w naszej motyw artykule „Wedding photo shoot”) i przyszłości album ślubny. Oprócz tekstów i zdjęć w nim muszą być oryginalne elementy dekoracyjne - tylko młodzi mogą bezpiecznie powiedzieć, że to jest ich pierwszym wspólnym dziełem.

  Dziś razem stworzymy Twój pierwszy album fotograficzny w technice scrapbookingu. Na przykład weźmy tę uroczą książeczkę z życzeniami - ta struktura jest odpowiednia do małego i prostego albumu ze zdjęciami ślubnymi, jeśli robisz to po raz pierwszy.

  • Duży arkusz lub kilka arkuszy markowego kartonowego koloru czekoladowego Majestic (można go kupić w sklepie internetowym, kolor - zgodnie ze swoimi upodobaniami).
  • Nożyce, prosty ołówek i linijka do cięcia.
  • Deska do bigowania.
  • Tektura introligatorska o grubości 1 mm.
  • Malowanie szkockiej.
  • Tkanina na okładkę według upodobań i klej do tkanin.
  • Przyciski magnetyczne.
  • Znacznik jest czarny.
  • Elementy wystroju do smaku.
  1. Z kartonu Majestic poznajemy strony-zwoje przyszłego albumu - to jest nasza podstawa.

  Wymiary:

  • Wewnętrzny spread wynosi 12 cm x 17 cm + 0,7 cm + 17 cm. Oznacza to, że powinieneś otrzymać przedmiot o wysokości 12 cm z dwiema stronami o boku 17 cm i oprawą o wielkości 0,7 cm (na zdjęciu jest to dolny element obrabiany).
  • Średnia rozpiętość wynosi 12 cm x 17 cm + 3x0,7 cm + 17 cm.
  • Główny spread, który jest przymocowany do pokrowca - 12cm x 17cm + 5x0,7cm + 17cm + 3.5cm + 3.5cm. W ten sposób otrzymujemy przedmiot obrabiany o ostatecznym rozmiarze 5x0,7 cm, a 3,5 cm jest przeciwny do części wiążącej, a pozostałe 3,5 cm będzie służyć jako część zamykająca do instalowania zapięć na guziki.
 • Drugi krok jest wiążący. Do tego potrzebujemy specjalnej planszy.
 • Teraz zbieramy cały projekt naszego przyszłego albumu. Aby to zrobić, wyginamy nasze preformy wzdłuż wykrawanych linii i delikatnie łączymy je, zaczynając od centralnego obrotu albumu. Otrzymasz nagi minialbum, który w przyszłości będzie musiał być ubrany w okładkę.
 • Otwórz pokrywę - ten sam krytyczny moment, ponieważ wymaga dokładności i dokładnych pomiarów. Na okładkę można wziąć specjalną wiążącą tekturę o grubości 1 mm.

  Wycinamy go w ten sposób: 2 arkusze o wymiarach 12,5 cm x 17,3 cm i 12,5 cm x 3,2 cm oraz 2 kolejne paski o wymiarach 12,5 cm x 3,5 cm. Aby ułatwić pracę, przyklej szczegóły za pomocą taśmy malarskiej w odległości 3-4 mm od siebie.

 • Teraz naprawimy przyciski magnetyczne. Aby to zrobić, konieczne jest zaznaczenie punktów przebicia pod łącznikami na kęsie obrabianego przedmiotu, który zostanie zamknięty. W tej samej odległości od krawędzi znajdują się miejsca na dwa dodatkowe przyciski.Na Państwa życzenie przyciski mogą być umieszczone obok siebie lub w pewnej odległości od siebie.
 • Naprawiamy z tyłu guzika, instalujemy podkładki (sprzedawane są w komplecie z guzikami o odpowiednim rozmiarze).
 • Przyklejamy nasz projekt z pokryciem już pokrytym tkaniną. Rozpocznij klejenie z tyłu okładki i nadgarstka, na którym znajdują się przyciski. Przednia część na tym etapie pozostaje nietknięta. Instalujemy na pokrywie drugiej połowy, przyciemniając środek zainstalowanych przycisków markerem, co sprawia, że ​​znaki na okładce.
 • Naprawiamy przyciski na pokrywie, całkowicie przyklejamy konstrukcję. Nasz ślubny album fotograficzny w technice scrapbookingu jest już prawie gotowy. Zostawiłeś, aby zaaranżować powierzchnię okładki i wewnętrzne prześcieradła, w których będą znajdować się zdjęcia.
 • Idąc za przykładem takiej książeczki czekowej wyciąć i przykleić tekturowe ramki do zdjęć, ozdobić okładkę koralikami, satynowymi kwiatami, postaciami ptaków, aniołami, sercami - wszystko, czego dusza zapragnie.

  Jeśli nie podobają ci się te kieszenie na zdjęcia, możesz po prostu przykleić je do prześcieradeł i zrobić piękne napisy.

  A oto kilka oryginalnych pomysłów na dekorowanie albumu weselnego techniką scrapbookingu własnymi rękami.

  Mamy nadzieję, że zapoznałeś się już z kilkoma pomysłami na arcydzieło ślubne, które zaproponowaliśmy!

  © 2018 strana-sovetov.com "Kraj rad"

  Artykuły, tłumaczenia, obrazy i znaki handlowe należą do ich autorów i właścicieli. Przy częściowym przedruku materiałów obowiązkowo dofollow link do strony "Kraj Sowietów". Kopiowanie materiałów z witryny Kraj Sowietów w całości jest zabroniony.

  Naruszenie tych warunków będzie uważane za naruszenie praw własności intelektualnej chronionych prawem i prawem do informacji.

  Strona korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Mapa strony

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  + 14 = 17